Ponowne farbowanie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-28, 15:04   #1
Pipi1515
Raczkowanie
 
Avatar Pipi1515
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wolbrom
Wiadomości: 54

Ponowne farbowanie


Cześć
Nie wiem czy jest taki temat na forum ale chciałam się dowiedzieć o pewnej rzeczy a mianowicie... Jestem szatynka która rozjasnila włosy rozjaśniaczem i na to nałożyła farbę jasny blond co za tym idzie z ciemnych wlosów zrobiłam sie kompletną blondynka Ale zwykle farby nie dają rady z moimi odrostami poniewaz gdy nakladam blond farbe na ciemne wlosy to oczywiscie blond nie beda Dlatego postanowiłam jakoś wrocić do wlasnego koloru wlosow co za tym idzie mnie w ciemnych wlosach nie zbyt ladnie ale robie na moje naturalne wlosy blond pasemka rozjasniaczem. Dlatego mam pytanie... Czy po rozjaśnianiu mogę teraz przefarbowac wlosy na ciemno i na to zrobić pasemka rozjaśniaczem?
__________________
Paula
Pipi1515 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 17:18   #2
6cf34e7e8f39cee75534fdb852be8187cc381168_600e0a0280783
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 848
Dot.: Ponowne farbowanie

Ja bym od razu robiła pasemka, jedne farbowała na brąz a drugie potraktowała rozjaśniaczem, ale musisz się liczyć z tym, że ciemna farba kładziona na rozjaśniane włosy będzie się spłukiwała do rudego.
6cf34e7e8f39cee75534fdb852be8187cc381168_600e0a0280783 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 18:50   #3
Magda8383
Przyczajenie
 
Avatar Magda8383
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11
Dot.: Ponowne farbowanie

Jeśli chcesz wrócić do naturalnych, to żeby nie było dużej różnicy- wyłap jasne pasemka, a na pozostałe włosy nałóż odpowiedni ciemny kolor ale tylko na te włosy które były rozjaśnione, nie farbuj już tych naturalnych odrostów bo koło się zamknie i nigdy do nich nie wrócisz.

Licz się z tym że po pierwszej koloryzacji kolor ciemny może się spłukac z tych rozjaśnionych nawet po 1-2 tygodniach więc na początku trzeba powtórzyć kilka razy malowanie w odstępach 3-4 tygodnie, potem trochę się utrwali, to też zależy od włosa i stopnia jego zniszczenia.

Oczywiście sama nie kombinuj, tylko idź do dobrego fryzjera.

Ja już przez to przechodziłam i powrót do naturalnych włosów -długość do ramion, zajął mi 2 lata (!).

---------- Dopisano o 18:50 ---------- Poprzedni post napisano o 18:48 ----------

Możesz tez nałożyć kolor na całe włosy bez zabawy w wyciąganie pasemek- ale to już doradzi Ci fryzjerka która oceni stan zniszczenia twoich włosów i to jak mogą zareagować na farbę ;-)
Magda8383 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 20:00   #4
kamusia510
Raczkowanie
 
Avatar kamusia510
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk okolice Katowic
Wiadomości: 125
Dot.: Ponowne farbowanie

Zrobiłam to samo co Ty. Ja jednak pojedyncze pasemka owinęłam folią a resztę pofarbowałam na brąz , niestety miałam b. jasny blond i brązowa farba spłukała się do rudego ..
kamusia510 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-30, 09:07   #5
Magda8383
Przyczajenie
 
Avatar Magda8383
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11
Dot.: Ponowne farbowanie

kamusia po pierwszym malowaniu kolor trzymał mi się na włosach tydzień;-) a schodziłam z platynowego blondu, w sumie malowałam włosy może ze 7 razy ale tylko te które kiedys były rozjaśniane więc na odrost nie nakładałam żadnej farby, potem przestałam malować i powoli podcinałam włosy aż wkońcu obcięłam te jaśniejsze i doszłam do naturalnych - zajęło mi to 2 lata ale warto było.
Teraz nie męcze się juz z nakładaniem odżywki każdego dnia po myciu głowy tylko używam ekspresowej bez spłukiwania i mam spokój.

Na początku trzeba się z tymi włosami pomęczyć ale efekt opłaci się. Na tlenione włosy wydałam mnóstwo pieniędzy bo odrost robiłam raz na 1-1,5 miesiąca, plus różne drogie odżywki itp.
Magda8383 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:27.