porost włosów ; ) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-18, 20:24   #1
19breake25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4
Talking

Płukanka włosów...


Chciałabym się dowiedzieć czy da się gdzieś kupić płukankę do włosów, oprócz dostania u fryzjera? Mam czarne włosy, chciałabym powrócić do naturalnych ( są one ciemny blond) Ile razy musiałabym mieć płukankę ażeby powrócić do naturalnego koloru? Jaki byłby tego koszt u fryzjera lub kupna osobistego? Czy włosy się po tym niszczą?? Pomocy!
19breake25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-18, 22:13   #2
balasowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 120
Dot.: Płukanka włosów...

Nie jestem pewna czy dobrze zrozumiałam - chcesz ściągnąć kolor ? Istnieje na rynku wiele dekoloryzatorów, niekoniecznie dostępnych tylko u fryzjera.
__________________
jesteśmy świadkiem przemian nas system nie złamał!


23.01.2013r.

16.07. 2013 -----> picie skrzypokrzywy,
wcierka z kozieradki
START!


24.07.2013 -----> łykanie tabletek Calcium Pantothenicum
START !
balasowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-19, 09:41   #3
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Płukanka włosów...

Nie mam pojęcia skąd wzięłaś pomysł z jakąś płukanką Zapraszam do wątku o dekoloryzacji https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=627505
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 11:28   #4
beatriss95
Przyczajenie
 
Avatar beatriss95
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 7
GG do beatriss95
porost włosów ; )

Witam . Od dzisiaj zaczęłam kurację drożdżową , planuję pić 2x razy dziennie . Wszystko dlatego aby odrosła grzywka po nieudanym ścięciu , włosy mam długości jakiej miałam , nic z nimi nie robiłam ale ta grzywka dosłownie na '' chłopaka '' , tydzień się z tym męczę a opaska i spinki pomagają w mniejszym stopniu . Dużo czytałam o kuracji drożdżowej tak więc sama skusiłam się spróbować , skoro to ma mi pomóc to mogę przeboleć . Słyszałam , że włosy rosną ok 1 cm na msc dla mnie to zdecydowanie za mało , potrzebuje tak aby nie wychodziła mi spod opaski i mam nadzieje , że drożdże na mnie podziałają . A może któraś z Was stosuje taką kurację i chciałaby się podzielić efektami ? Chętnie zobaczę mój cel ; D Może to mnie zmotywuje ; )
P.S Chciałabym porozmawiać na GG z kimś kto taką kurację zaczął lub stosuje żeby było mi raźniej ; )

Edytowane przez beatriss95
Czas edycji: 2013-07-25 o 11:29
beatriss95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 11:55   #5
olcix17
Przyczajenie
 
Avatar olcix17
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 22
Dot.: porost włosów ; )

o , też szukałam kogoś ko ze mną zacznie kurację drozdzową. Mysle ze jak nie bede sama to dluzej wytrwam ;d planuje zacząć dzisiaj, lecz będe piła 1x dziennie
olcix17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 12:03   #6
beatriss95
Przyczajenie
 
Avatar beatriss95
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 7
GG do beatriss95
Dot.: porost włosów ; )

Ja planuję tak 2x no zobaczymy jak to wyjdzie ale mam nadzieje , że do końca wakacji będą jakieś efekty bo w opasce chodzić nie zamierzam przez kolejne kilka msc . No ale jak mus to mus ... ; /
beatriss95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 12:08   #7
olcix17
Przyczajenie
 
Avatar olcix17
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 22
Dot.: porost włosów ; )

Z tego co czytałam to efekty są też mam nadzieje że będą, bo akurat odstawiłam prostownicę, a ze mam kręcone wlosy to przydałoby się zeby ta grzywka była dlusza bo tak to smiesznie troche wygląda no ale prostownicy jak narazie nie mam zamiaru uzywac..
olcix17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-25, 12:11   #8
beatriss95
Przyczajenie
 
Avatar beatriss95
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 7
GG do beatriss95
Dot.: porost włosów ; )

Ja też odstawiłam prostownicę , niby włosy po tym ładne ale na dłuższą metę u mnie przesuszone , do tego końcówki .. masakra ale tym zajmę się potem teraz cel - dłuższa grzywka ; )
beatriss95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 12:15   #9
olcix17
Przyczajenie
 
Avatar olcix17
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 22
Dot.: porost włosów ; )

a jakie masz włosy? kręcone czy falowane? i jakiej długości?
olcix17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 12:21   #10
beatriss95
Przyczajenie
 
Avatar beatriss95
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 7
GG do beatriss95
Dot.: porost włosów ; )

ja mam naturalnie proste ; ) chciałam sobie zrobić kręcone ale to jak mój plan wypali , ostatnio farbowałam na czarny z mojego ciemnego blondu ale to jeszcze przed ścięciem . do tych moich włosów stosowałam płukankę z kawy , pokrzywy i skrzypu polnego ale chyba jednak wolę drożdże ; ) włosy mam za łopatki , może do połowy pleców ale chodzi mi jedynie o tą grzywkę .
beatriss95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 12:23   #11
olcix17
Przyczajenie
 
Avatar olcix17
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 22
Dot.: porost włosów ; )

a jakie drożdże będziesz piła? i tak normalnie czy z jakimis dodatkami?
olcix17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-25, 12:28   #12
beatriss95
Przyczajenie
 
Avatar beatriss95
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 7
GG do beatriss95
Dot.: porost włosów ; )

takie normalne jak do ciasta , w sumie szklankę mam już za sobą dzisiaj .. trochę nie dobre ale da się wytrzymać .
beatriss95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 12:37   #13
olcix17
Przyczajenie
 
Avatar olcix17
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 22
Dot.: porost włosów ; )

ja jeszcze nie , ale zaraz własnie będe szła kupić a ile tych drozdzy pijesz? to znaczy 1/2 kostki czy mniej czy więcej?
olcix17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 12:43   #14
beatriss95
Przyczajenie
 
Avatar beatriss95
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 7
GG do beatriss95
Dot.: porost włosów ; )

1/2 nie , za bardzo ohydne by było ;p 1/4 jakoś tak , taki nie wielki '' pasek '' rozpuszczam w ciepłej wodzie .
beatriss95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 13:29   #15
201701300929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 208
Dot.: porost włosów ; )

Cytat:
Napisane przez beatriss95 Pokaż wiadomość
Witam . Od dzisiaj zaczęłam kurację drożdżową , planuję pić 2x razy dziennie . Wszystko dlatego aby odrosła grzywka po nieudanym ścięciu , włosy mam długości jakiej miałam , nic z nimi nie robiłam ale ta grzywka dosłownie na '' chłopaka '' , tydzień się z tym męczę a opaska i spinki pomagają w mniejszym stopniu . Dużo czytałam o kuracji drożdżowej tak więc sama skusiłam się spróbować , skoro to ma mi pomóc to mogę przeboleć . Słyszałam , że włosy rosną ok 1 cm na msc dla mnie to zdecydowanie za mało , potrzebuje tak aby nie wychodziła mi spod opaski i mam nadzieje , że drożdże na mnie podziałają . A może któraś z Was stosuje taką kurację i chciałaby się podzielić efektami ? Chętnie zobaczę mój cel ; D Może to mnie zmotywuje ; )
P.S Chciałabym porozmawiać na GG z kimś kto taką kurację zaczął lub stosuje żeby było mi raźniej ; )
jest gdzies watek pijacych drozdze-calkiem ich sporo
ja probowalam tydzien ale to zbyt obrzydliwe dla mnie za to pokrzywe lubie i dziala mi niezle na porost,

chcialam Ci tylko napisac,ze to ,ze wlosy rosna 1cm miesiecznie to mit-tzn to raczej jedna z najnizszych predkosci ale zalezy to i od genow i od odzywiania wlasnie - wlosy moga rosnac duzo szybciej i nie rosna rownomiernie na calej glowie,

moim zdaniem drozdze nie sa pierwsza metoda , ktora warto probowac (ze wzgledu na ich smak i ewentualna reakcje organizmu bo z tego co wiem nie kazdy moze pic drozdze dlugo) ale trzymam kciuki , zeby Ci sie smacznie pilo

Cytat:
Napisane przez beatriss95 Pokaż wiadomość
Ja też odstawiłam prostownicę , niby włosy po tym ładne ale na dłuższą metę u mnie przesuszone , do tego końcówki .. masakra ale tym zajmę się potem teraz cel - dłuższa grzywka ; )
zawsze mozesz rownoczesnie nawilzac i walczyc o porost , nie jest latwo zregenerowac wlosy
201701300929 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 13:29   #16
sminky
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1
Dot.: porost włosów ; )

w ciepłej wodzie? Woda MUSI być wrząca żeby drożdże zabić, w przeciwnym wypadku żyjąc w przewodzie pokarmowym wyrządzą więcej szkody niż pożytku!
sminky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 13:31   #17
ivy_chance
Raczkowanie
 
Avatar ivy_chance
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 356
Dot.: porost włosów ; )

Jest już taki wątek -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=680035
__________________
Październik miesiącem zmian!
Świadoma pielęgnacja włosów: październik 2011
Pole dance: październik 2014


Cele: Allegra, Handspring, Extended Butterfly, szpagat, stanie na rękach!
ivy_chance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 13:55   #18
olcix17
Przyczajenie
 
Avatar olcix17
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 22
Dot.: porost włosów ; )

ja również mam suche, ale wlasnie dzisiaj przy okazji kupiłam maskę Biovax do włosów suchych i zniszczonych, i jutro mam zamiar dokupic Biovax serum wzmacniające, ponieważ przy masce dostałam próbke i wydaje mi się ze jest na prawde dobre no i dzisiaj zaczynam pić drożdze zobaczymy jak to będzie ;d mam nadzieje że ktoś do Nas dołączy i będzie się męczył razem z Nami ;d

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------

a po zalaniu drożdzy wrzątkiem wymieszać je i przykryć talerzykiem? ile odczekać?
olcix17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 14:28   #19
beatriss95
Przyczajenie
 
Avatar beatriss95
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 7
GG do beatriss95
Dot.: porost włosów ; )

Cytat:
Napisane przez sminky Pokaż wiadomość
w ciepłej wodzie? Woda MUSI być wrząca żeby drożdże zabić, w przeciwnym wypadku żyjąc w przewodzie pokarmowym wyrządzą więcej szkody niż pożytku!
fakt do rozpuszczenia musi być wrząca ale przecież gorącej nie wypije więc musi trochę ostygnąć .
beatriss95 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-25, 14:42   #20
olcix17
Przyczajenie
 
Avatar olcix17
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 22
Dot.: porost włosów ; )

PIERWSZA SZKLANKA ZA MNĄ! nie wiem czy wytrwam dłuzej haha, straszne są..
olcix17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-25, 17:29   #21
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: porost włosów ; )

Cytat:
Napisane przez ivy_chance Pokaż wiadomość
Amen
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-03, 20:27   #22
shoehart
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1
Exclamation Porost włosów w dwa miesiące?

witam serdecznie !

Od trzech miesięcy bardzo chciałam zmienić coś w sobie. Długo zastanawiałam się, co to mogłoby być. Padło na włosy, a konkretnie ścięcie. Miałam włosy jakoś za łopatki, i ścięłam je sama ok do brody. Bardzo mi się podobało, naprawdę dobrze wyglądałam. Jednak nie były one wycieniowane, a nawet gdzieniegdzie poszczępione, bo jakby nie było fryzjerką nie jestem Postanowiłam wybrać się do fryzjera. Jak się okazało wybrałam złego... Ściął mnie bardzo krótko. Przypominam Justina Biebera z 2010 roku... Rok szkolny się zaczął. Kończę gimnazjum.. A jak wiadomo bądź i nie, gimnazjaliści bywają okrutni. Minął jeden dzień a ja już zdążyłam zostać wyśmiana, obrażona, obgadywana etc.. Chciałabym więc przyśpieszyć wzrost moich włosów. Używam szamponu skrzypowego herbal care codziennie, serum do włosów radical co 2 mycia, raz na tydzień olejek rycynowy, codziennie odżywka firmy jantar. Piję także drożdze oraz pokrzywe. Staram się jak mogę. Bardzo mi na tym zależy, bo nie podobam się ani sobie ani innym, co też w znacznym stopniu odbja się na mojej samoocenie

Ps. Jak myślicie, ile cm w dwa miesiące urosną mi moje włosy, jeżeli będę nadal stosować wyżej wymienione produkty?
shoehart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-03, 20:41   #23
Muneca_brava
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 46
Dot.: Porost włosów w dwa miesiące?

Cytat:
Napisane przez shoehart Pokaż wiadomość
witam serdecznie !

Od trzech miesięcy bardzo chciałam zmienić coś w sobie. Długo zastanawiałam się, co to mogłoby być. Padło na włosy, a konkretnie ścięcie. Miałam włosy jakoś za łopatki, i ścięłam je sama ok do brody. Bardzo mi się podobało, naprawdę dobrze wyglądałam. Jednak nie były one wycieniowane, a nawet gdzieniegdzie poszczępione, bo jakby nie było fryzjerką nie jestem Postanowiłam wybrać się do fryzjera. Jak się okazało wybrałam złego... Ściął mnie bardzo krótko. Przypominam Justina Biebera z 2010 roku... Rok szkolny się zaczął. Kończę gimnazjum.. A jak wiadomo bądź i nie, gimnazjaliści bywają okrutni. Minął jeden dzień a ja już zdążyłam zostać wyśmiana, obrażona, obgadywana etc.. Chciałabym więc przyśpieszyć wzrost moich włosów. Używam szamponu skrzypowego herbal care codziennie, serum do włosów radical co 2 mycia, raz na tydzień olejek rycynowy, codziennie odżywka firmy jantar. Piję także drożdze oraz pokrzywe. Staram się jak mogę. Bardzo mi na tym zależy, bo nie podobam się ani sobie ani innym, co też w znacznym stopniu odbja się na mojej samoocenie

Ps. Jak myślicie, ile cm w dwa miesiące urosną mi moje włosy, jeżeli będę nadal stosować wyżej wymienione produkty?
Nie da się tego jednoznacznie określić, u każdego włosy rosną w innym tempie i to, że je wspomagasz nie zdziała cudów i nie urosną ci nagle o 15 cm... Może zamiast koncentrować się aż tak bardzo na wyczekiwaniu spróbuj jakichś środków zastępczych, ciekawe dodatki do włosów, a może tą fryzurę też da się jeszcze jakoś zmienić?
__________________
Muneca_brava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-03, 20:48   #24
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Porost włosów w dwa miesiące?

Zapraszam do wątku https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=680742
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 14:57   #25
panioimieniuolka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5
Porost włosów (ogólna pielęgnacja)

Witam dziewczyny Jestem tu nowa, i mam do was pytanko Jak dbacie o swoje włosy,żeby byly zdrowe,gladkie,miekkie?! Osobiście nie mam jakis mega znisczoncyh wlosow, bo w sumie praktycznie codziennie uzywam prostownicy;/ Ale i tak kazdy mowi ze mam gladkie zdrowe wlosy. Wlosy mi nie rosna! zauwazam ze tylko grzywka, a inne wlosy to nie ;/ ostatnio zaczelam uzywac skrzypovite, lecz przestane ,poniewaz zauwzylam wypadanie włosow. Przerzuce sie na CP (calcium pantothenicum). Czytalam duzo o CP, ostatnio moja przyjaciolka uzywa i zauwazyla szybkie zmiany w panzokciach. Ciagle sie jej lamaly, a od tej pory co stosuje CP ani razu! nie widzi jeszcze efektu na wlosach, bo w sumie krotka uzywa jakies 3 tyg. Ale mowi ze szybko odrastaja jej na nogach;/ Ja do swojej pielegnacji wlosow uzywam ostatnimi czasy olejka rycynowego. Czekam na super efekty Niestety ostatnio nic specjlanego nie uzywalam do wlosow, mam wlasnie zamiar kupic sobie pare rzeczy, ale nie wiem co.Moje wlosy sa sredniej dlugosci, nie sa jakos mocno zniszczone , co najwyzej to koncowki, kazdy mowi ze i tak wygladaj amoje wlosy zdrowe. Zamowilam pare rzeczy z avonu . Może ktoras z was uzywala i mi powie pare slow? zamawiam :
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...air-serum.html
http://www.bangla.babyonline.pl/zdje...-up5777-16.htm
http://klub-ekspertek.ofeminin.pl/Av...osow,2488.html
http://avonsklep.com.pl/maska-odzywcza-do-wlosow.html

Mam nadzieję , że ktoś przeczyta mój nudny post ;D Pozdrawiam
panioimieniuolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-27, 15:10   #26
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Porost włosów (ogólna pielęgnacja)

Poczytaj to podforum, to kopalnia wiedzy. Istnieją wątki zbiorcze, dotyczące twoich problemów, popytaj tam. I czytaj, czytaj, nie zakładaj nowych wątków.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:57.