Białystok ??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-04-28, 12:05   #1
KasiulkaS
Raczkowanie
 
Avatar KasiulkaS
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: z pracy ;-)
Wiadomości: 205
GG do KasiulkaS Send a message via Skype™ to KasiulkaS

Białystok ???


Kochane Białostoczanki, może wiecie gdzie dostanę mascarę Pierre Arthes XXL, strasznie jestem jej ciekawa.
Buziaczki.
__________________

booo...booo...
KasiulkaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-28, 12:27   #2
ewkakonewka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 90
Re: Białystok ???

Kasiulko, nie wiem gdzie możesz ją dostać... ale nie mogłam sie oprzeć, by nie odpisać ziomalce hehe...nawet jeśli by to bylo nie na temat (za co przepraszam). Ale wiesz co? Ostatnio odkryłam całkiem sympatyczne stoisko z polskimi kosmetykami za śmieszne pieniądze (ta nowa Galeria Kwadrat, w byłym Marko, Drogeria Natura). To jakaś firma SENSIQUE. Mają taką dużą gablotę na końcu sklepu i tam są tusze (z całkiem sympatyczną szczoteczką, ale nie próbowałam), a poza tym bajeczny wprost wybór cieni kremowych w pięknych letnich (i nie tylko) kolorach z brokatem i bez... cena to koło 4 zł za cień (również są potrójne w tej cenie). Mają też pudry, kredki i fluidy ale nie wiem jak z jakością. Co do cieni to wypróbowałam oczywiście i muszę przyznać że sa calkiem całkiem. Jeśli się przypudruje wcześniej powiekę to mucha nie siada hehe. Trzymają się! Tylko te drobinki brokatowe są trochę frywolne i spadają na policzki, ale co tam! dla takich kolorów warto. co ja jeszcze chciałam powiedzieć...hmmm... aha że jak się ich użyje na mokro to kolory sa bardziej wyraziste. Uff.... to chyba tyle... ale się rozpisałam i w dodatku nie na temat hehe...pozdarwiam Bialostoczanki i nie tylko .
ewkakonewka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-11, 11:21   #3
alinab
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 284
Re: Białystok ???

...że się tak dołączę do tego wątku. Też zauważyłam firmę Sensique i spodobały mi się kolory cieni i nie mogłam zrobić inaczej, jak zakupić na próbę. Na moim napisane jest "kremowy" ja tej kremowej konsystencji nie czuję, ale całkiem fajny cień za małe pieniądze, warto wypróbować szalone kolorki pozdrawiam.
alinab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-11, 12:36   #4
ewkakonewka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 90
Re: Białystok ???

... na moich tez napisane, ze kremowe i oczywiście kremu to w nich nie czuć , ale za taką cenę, to im to wprowadzenie w błąd wybaczę ale te kolorki? Bajka! pozdr Ewa
ewkakonewka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-11, 15:17   #5
alinab
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 284
Re: Białystok ???

Jak najbardziej, w tym przypadku wybaczenie przychodzi samo z siebie hihi
alinab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:41.