Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-12, 16:52   #151
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Próbowałam. Pomaga mi po wyciskaniu
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 17:43   #152
madzia38
Raczkowanie
 
Avatar madzia38
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 270
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Moja twarz wygląda okropnie ... Jest miejscami naprawdę bardzo sucha,pomimo,że smarowałam ją wielokrotnie kremem! a o powyciskanym wczoraj czole już nawet nie wspominam ... ;/ Nie mogę na siebie patrzeć do tego stopnia,że siedze w piątek wieczór w domu. I pomimo,że tęsknie za chłopakiem,to powiedziałam,że się dziś nie zobaczymy...

Dzięki za słowa otuchy dziewczyny Ale złość mnie zżera nadal
__________________

And if You die
I wanna die with You



madzia38 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 17:52   #153
AppleGirl
Rozeznanie
 
Avatar AppleGirl
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 911
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez madzia38 Pokaż wiadomość
Moja twarz wygląda okropnie ... Jest miejscami naprawdę bardzo sucha,pomimo,że smarowałam ją wielokrotnie kremem! a o powyciskanym wczoraj czole już nawet nie wspominam ... ;/ Nie mogę na siebie patrzeć do tego stopnia,że siedze w piątek wieczór w domu. I pomimo,że tęsknie za chłopakiem,to powiedziałam,że się dziś nie zobaczymy...
Może spróbuj maseczki nawilżającej? Ja wczoraj pierwszy raz użyłam tej http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...lt-i-szyje.htm Saszetka w Rossmannie kosztuje ok. 1,50 zł.
Jak dla mnie efekt obiecujący
AppleGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 17:56   #154
madzia38
Raczkowanie
 
Avatar madzia38
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 270
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Dobry pomysł. Napiszę do mamy sms-a,bo akurat jest w sklepie...
__________________

And if You die
I wanna die with You



madzia38 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 19:22   #155
Trinu08
Raczkowanie
 
Avatar Trinu08
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 240
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Ehhhh ja to mam przerąbane zjadłam fryty smażone w głębokim tłuszczu i jaki efekt 3 białe na czole sie pojawiły grrrrr
poza tym to musze wam powiedzieć ,że ten gruszkowy kremik z Perfecty jest baaardzo wydajny jeszcze go nie zużyłam
Trinu08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 19:32   #156
nierealnaaa
Zakorzenienie
 
Avatar nierealnaaa
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Jamaica
Wiadomości: 4 402
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Dziewczyny co mogę zrobić ,boo mam taki problem ,że jak nałożę cieniutko fluid no i na to trochę korektoru ,aby ukryć przebarwienia to mi skóra schodzi w tych miejscach i trochę to nie ładnie wygląda.
Do nawilżania używam na noc babydream no a jak w dzień mnie skóra ciągnie to krem z zaji. Macie jakieś pomysły?

Aaa, i mam tylko trzy wystające osobniki i reszta same przebarwienia. A jeszcze miesiąc temu mogłam naliczyć z osiem-dziesięć.

---------- Dopisano o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Trinu08 Pokaż wiadomość
Ehhhh ja to mam przerąbane zjadłam fryty smażone w głębokim tłuszczu i jaki efekt 3 białe na czole sie pojawiły grrrrr
poza tym to musze wam powiedzieć ,że ten gruszkowy kremik z Perfecty jest baaardzo wydajny jeszcze go nie zużyłam
a ja z Perfecty mam peeling enzymatyczny gruszkowy i też jest świetny. ; )
narobiłaś mi ochoty na frytki..
nierealnaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 19:37   #157
opelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 304
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez nierealnaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny co mogę zrobić ,boo mam taki problem ,że jak nałożę cieniutko fluid no i na to trochę korektoru ,aby ukryć przebarwienia to mi skóra schodzi w tych miejscach i trochę to nie ładnie wygląda.
Do nawilżania używam na noc babydream no a jak w dzień mnie skóra ciągnie to krem z zaji. Macie jakieś pomysły?

Aaa, i mam tylko trzy wystające osobniki i reszta same przebarwienia. A jeszcze miesiąc temu mogłam naliczyć z osiem-dziesięć.

---------- Dopisano o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------



a ja z Perfecty mam peeling enzymatyczny gruszkowy i też jest świetny. ; )
narobiłaś mi ochoty na frytki..
Ja Ci polecam mieszać żel hialuronowy z jakimś kremem. Efekt super, cera mięciutka i nawilżona.
opelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-12, 19:39   #158
Nolley
Wtajemniczenie
 
Avatar Nolley
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 528
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

A ja polecam kremy z mocznikiem (mają w składzie UREA)
__________________
Dbam o włosy! :}


MOJA PIELĘGNACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 19:50   #159
VampIrzyca
Zadomowienie
 
Avatar VampIrzyca
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 770
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Nolley Pokaż wiadomość
A ja polecam kremy z mocznikiem (mają w składzie UREA)
Wszystko fajnie, tylko że wiekszość kremów z Urea zawiera inne niefajne substancje,które najczęście zapychają - glicerynę, parafinę, trójglicerydy itp.
VampIrzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 19:53   #160
Nolley
Wtajemniczenie
 
Avatar Nolley
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 528
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

nie wiedziałam, że gliceryna zapycha no ale co do parafiny, to chociażby taki svr xarialine jej nie zawiera
__________________
Dbam o włosy! :}


MOJA PIELĘGNACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 20:06   #161
nierealnaaa
Zakorzenienie
 
Avatar nierealnaaa
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Jamaica
Wiadomości: 4 402
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

A gdzie mogę dostać żel hialuronowy i w jakiej cenie?
nierealnaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-12, 20:11   #162
Black Cat
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 188
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

kurczę, może Wy mi odpowiecie na pytanie.. Otóż, po ostatnim naciskaniu powstało mi bardzo dużo grudek, jedne wieksze- przekształcają się w małe pryszczyki, a inne małe- zupełnie malutkie, które "zasychają" tzn, wychodzą jakby do góry tworząc takie "igiełki" białe.. Wystarczy, że dotknę paznokciem i one spadają..
Co to może być?
Black Cat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 20:17   #163
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 773
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Trinu08 Pokaż wiadomość
Ehhhh ja to mam przerąbane zjadłam fryty smażone w głębokim tłuszczu i jaki efekt 3 białe na czole sie pojawiły grrrrr
Kiedy zjadłaś te frytki? Dzisiaj? I masz tak szybko "efekt"?
MalaArielka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 20:36   #164
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez nierealnaaa Pokaż wiadomość
A gdzie mogę dostać żel hialuronowy i w jakiej cenie?
http://www.biochemiaurody.com/sklep/hyaluronicgel.html
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 20:38   #165
asiulka123
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 597
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cześć dziewczyny Postanowiłam do Was dołączyć bo ten problem dotyczy i mnie Generalnie cerę mam w porządku, zdarzają się pojedyncze wypryski, ale to nie one są najgorsze, nawet jak je wycisnę to szybko się goi. Najgorsze są małe zaskórniki, nierówności, tzw.kaszka. Z małego ziarenka potrafię sobie zrobić niezłą rankę Nie wiem jak już z tym walczyć. Po jednym takim incydencie mam przebarwienie, które obecne jest już 3 miesiąc Był dobrze, przez ponad pół roku nic nie wyciskałam, teraz sobie jednak nie radzę. Zauważyłam, że stres, poczucie osamotnienia albo zwyczajna nuda potrafią mi zrobić masakrę na twarzy.Od dziś jednak chcę ćwiczyć silną wolę
__________________





asiulka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 20:40   #166
opelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 304
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

+ jeszcze na mazidla.com, zrobsobiekrem.pl

---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

Cytat:
Napisane przez asiulka123 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Postanowiłam do Was dołączyć bo ten problem dotyczy i mnie Generalnie cerę mam w porządku, zdarzają się pojedyncze wypryski, ale to nie one są najgorsze, nawet jak je wycisnę to szybko się goi. Najgorsze są małe zaskórniki, nierówności, tzw.kaszka. Z małego ziarenka potrafię sobie zrobić niezłą rankę Nie wiem jak już z tym walczyć. Po jednym takim incydencie mam przebarwienie, które obecne jest już 3 miesiąc Był dobrze, przez ponad pół roku nic nie wyciskałam, teraz sobie jednak nie radzę. Zauważyłam, że stres, poczucie osamotnienia albo zwyczajna nuda potrafią mi zrobić masakrę na twarzy.Od dziś jednak chcę ćwiczyć silną wolę
Witamy w naszych skromnych progach Problemy mamy podobne
opelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 20:42   #167
Trinu08
Raczkowanie
 
Avatar Trinu08
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 240
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez nierealnaaa Pokaż wiadomość
narobiłaś mi ochoty na frytki..
Hehe O ja grzeszna.....jeszcze później będzie ,że to nowy wysyp przeze mnie ....Żartuję oczywiście


@MałaArielka Zjadłam fryty w środę a rano na następny dzień obudziłam się z delikwentami na twarzy
Trinu08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 20:55   #168
Nolley
Wtajemniczenie
 
Avatar Nolley
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 528
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Black Cat Pokaż wiadomość
kurczę, może Wy mi odpowiecie na pytanie.. Otóż, po ostatnim naciskaniu powstało mi bardzo dużo grudek, jedne wieksze- przekształcają się w małe pryszczyki, a inne małe- zupełnie malutkie, które "zasychają" tzn, wychodzą jakby do góry tworząc takie "igiełki" białe.. Wystarczy, że dotknę paznokciem i one spadają..
Co to może być?
Co do tego drugiego przypadku to Ci nie poradzę. A co do grudek, to mam chyba to samo o czym mówisz. Po wyciśnięciu powstaje czerwona grudka i następnego dnia pojawia się tam mały biały czubek... To chyba naturalna reakcja skóry na wyciśnięcie, trzeba przeczekać aż się zagoi.

Jejciu, ale żeście mnie wystraszyły Zjadłam dziś pizzę i mam nadzieję, że się nie odbije. Odkąd piję miętę 3 razy dziennie i biorę cynk i wapno to jest lepiej
__________________
Dbam o włosy! :}


MOJA PIELĘGNACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 21:20   #169
nierealnaaa
Zakorzenienie
 
Avatar nierealnaaa
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Jamaica
Wiadomości: 4 402
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

dzięki, zacznę się za nim rozglądać. ; )

aaa, kurde no rozdrapałam jedno coś na plecach. grrr. no żal.
nierealnaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-12, 21:24   #170
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

przepraszam, że dopiero teraz piszę, ale nie miałam ostatnio czasu, żeby coś skrobnąć tutaj. i niestety zdjęć nie dodam, bo zgubiłam kabel od aparatu ;(
myślę, że pokażę je dopiero po kilku zabiegach, żebyście widziały większą różnice, aniżeli teraz. zresztą teraz wstydzę się, bo patrząc na was, dochodzę do wniosku, że mój przypadek jest chyba jednym z gorszych.

co do efektów- zaczerwienienie minęło mi już na drugi dzień, rano bez problemu nałożyłam makijaż, a wieczorem posmarowałam nawet twarz maścią (Metronidazol). wydaje mi się, że twarz stała się bardziej gładka, miękka w dotyku i możliwe, że przebarwienia lekko pojaśniały, ale nie wiem, na ile to nie jest wytwór mojej wyobraźni. łojotok na razie został taki sam, mam nadzieję, że na koniec kuracji pozbędę się go lub przynajmniej ograniczę wydzielanie tego sebum.

problem zaczął się dzisiaj- wstałam i miałam lekko złuszczoną twarz. posmarowałam normalnie Metronidazolem i łuszczenie zniknęło. horror zaczął się przy nakładaniu makijażu- wyglądałam, jakby mi skóra schodziła. miałam po prostu łuski zamiast naskórka, a mój podkład ma tendencję do podkreślania suchych skórek, więc spotęgował jeszcze ten efekt. na szczęście szłam do koleżanki, więc nie martwiłam się za bardzo wyglądem.

derma powiedziała mi, że takie coś może wystąpić i poleciła smarować twarz maścią Alantan plus. kupiłam, posmarowałam i jak na razie masakrycznie się błyszczę, ale to pikuś. byleby twarz się nawilżyła i bym mogła w poniedziałek pokazać się do ludzi.

jak macie jakieś pytania, to proszę bardzo chętnie odpowiem.
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 22:27   #171
Funiak
Rozeznanie
 
Avatar Funiak
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 685
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Czesc kobity!
ciezko mi cos ostatnio rano pisac, wogole nie mam czasu na nic, nawet na dopieszczanie cery no i skutki sa lekko widoczne, wagrow mi sie namnozylo tyle ze dajcie spokoj no i oczywiscie powyciskalam sobie na brodzie, bo takich czarnych kropek to ja juz dawno nie widzialam i powstrzymac sie nie moglam. mam nadzieje ze nic z tego nie bedzie tak jak po ostniej bombie ktora juz mi sie goi

ale mam cos! i wiem, ze tego nie rusze, bo juz tyle sie przypatrywalam w lustrze i walczylam ze soba juz nawet igielke mialam w palcach ale nie ruszylam tego czegos rosnacego mi na skroni z czego jestem strasznie dumna

Cytat:
Napisane przez Black Cat Pokaż wiadomość
kurczę, może Wy mi odpowiecie na pytanie.. Otóż, po ostatnim naciskaniu powstało mi bardzo dużo grudek, jedne wieksze- przekształcają się w małe pryszczyki, a inne małe- zupełnie malutkie, które "zasychają" tzn, wychodzą jakby do góry tworząc takie "igiełki" białe.. Wystarczy, że dotknę paznokciem i one spadają..
Co to może być?
ja jak "sciagne" brode (schowam dolnia warge do ust, Boze, nie wiem jak to inaczej nazwac zeby glupio nie brzmialo) to mam cos podobnego ale nie jest to suche takie jakby cienkie malutkie biale "makaroniki", na szczescie ciezko to sie wyciska i najczesciej schodzi po peelingu (oczywiscie wieczorem albo na nastepny dzien wraca lobuzy jedne)

dontknow wydaje mi sie ze po takim zabiegu cera potrzebuje troche czasu aby dojsc do siebie, jednak chyba warto no i wstawiaj zdjecia jak juz bedziesz mogla, jestem bardzo ciekawa wynikow!
tez bym sie wybrala na jakis zabieg ktory by mi pomogl pozbyc sie przebarwien i rozszerzonych porow, jednak odstraszaja mnie ceny, w Warszawie to kwestia 150-200zl :S
__________________
And see the sun rises all the stars are gone...

50-49-48-47-46,5()-46-45 kg

Edytowane przez Funiak
Czas edycji: 2010-03-12 o 22:33
Funiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 23:07   #172
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

no ja płaciłam 200zł. tzn moja mama.
na razie efektów nie widać. myślę, że po drugim zabiegu (mam dopiero 30! ;/) coś już będzie można dostrzec.. na razie przebarwień i blizn nie usunęłam, więc nie mam się czym chwalić ;p
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-12, 23:11   #173
klada
Zakorzenienie
 
Avatar klada
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 16 740
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

A ja próbuję namówic tatę, aby zamówił mi dwie próbki korektorów EDM na allegro
__________________
Języki!
Angielski B1/B2
Francuski A1
Hiszpański A1


Włosomaniaczka


klada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 06:51   #174
Nolley
Wtajemniczenie
 
Avatar Nolley
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 528
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

dontknow - myślę, że na razie nie masz się czym przejmować, bo to normalne, że schodzi Ci skóra - chyba o to chodzi w mikrodermabrazji Ile masz jeszcze zabiegów przewidzianych? Wy0braź sobie, że potem będziesz mieć idealną cerę, ahh

klada - też o tym myślałam, ale stwierdziłam, że najpierw poczytam trochę na forum, a potem zacznę eksperymentować z minerałami. Próbki podkładów, pudrów i korektorów są po 2,50 + przesyłka 4 zł, więc zbytnio się nie wykosztujemy Jaki masz odcień skóry? To najgorsza rzecz w kupowaniu przez internet. Skąd mam wiedzieć czy mam fair, czy ivory oO...
__________________
Dbam o włosy! :}


MOJA PIELĘGNACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 10:33   #175
klada
Zakorzenienie
 
Avatar klada
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 16 740
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Nolley Pokaż wiadomość
dontknow - myślę, że na razie nie masz się czym przejmować, bo to normalne, że schodzi Ci skóra - chyba o to chodzi w mikrodermabrazji Ile masz jeszcze zabiegów przewidzianych? Wy0braź sobie, że potem będziesz mieć idealną cerę, ahh

klada - też o tym myślałam, ale stwierdziłam, że najpierw poczytam trochę na forum, a potem zacznę eksperymentować z minerałami. Próbki podkładów, pudrów i korektorów są po 2,50 + przesyłka 4 zł, więc zbytnio się nie wykosztujemy Jaki masz odcień skóry? To najgorsza rzecz w kupowaniu przez internet. Skąd mam wiedzieć czy mam fair, czy ivory oO...
No ja raczej teraz jasną, ale jak czytałam recenzję na wizazu, to wybiorę sobie dwa odcienie: Intensive Fair i Multi- Tasking.
__________________
Języki!
Angielski B1/B2
Francuski A1
Hiszpański A1


Włosomaniaczka


klada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 10:41   #176
asiulka123
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 597
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez opelka Pokaż wiadomość


Witamy w naszych skromnych progach Problemy mamy podobne

dlatego będziemy walczyć razem

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------

Cytat:
Napisane przez klada Pokaż wiadomość
A ja próbuję namówic tatę, aby zamówił mi dwie próbki korektorów EDM na allegro
polecam kosmetyki mineralne! niedawno zaczęłam ich używać, skończyła mi się próbka i czekam na kolejne zamówienie Taka mała próbka wbrew pozorom wystarczy na kilka użyć spokojnie



Cytat:
Napisane przez Nolley Pokaż wiadomość

klada - też o tym myślałam, ale stwierdziłam, że najpierw poczytam trochę na forum, a potem zacznę eksperymentować z minerałami. Próbki podkładów, pudrów i korektorów są po 2,50 + przesyłka 4 zł, więc zbytnio się nie wykosztujemy Jaki masz odcień skóry? To najgorsza rzecz w kupowaniu przez internet. Skąd mam wiedzieć czy mam fair, czy ivory oO...
Nasza Wizażanka prowadzi blog- http://mineralnekosmetyki.blogspot.com/ Dzięki niemu dobrałam swój odcień Choć faktycznie łatwe to nie jest Najważniejsze to określić czy cera ma odcień chłodny czy ciepły, pewnie już to wiesz
__________________





asiulka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 10:43   #177
klada
Zakorzenienie
 
Avatar klada
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 16 740
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

asiulka, ile ci taka próbka wystraczyła? Na ile miesięcy?
__________________
Języki!
Angielski B1/B2
Francuski A1
Hiszpański A1


Włosomaniaczka


klada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 10:48   #178
Funiak
Rozeznanie
 
Avatar Funiak
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 685
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

jak juz tak piszecie o tych kosmetykach mineralnych to moze i ja sie skusze tylko prosilabym o link do sprawdzonej aukcji allegro, nie chcialabym trafic na jakies tanie podrobki ktore moglyby zaszkodzic
__________________
And see the sun rises all the stars are gone...

50-49-48-47-46,5()-46-45 kg
Funiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 11:09   #179
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Nolley Pokaż wiadomość
dontknow - myślę, że na razie nie masz się czym przejmować, bo to normalne, że schodzi Ci skóra - chyba o to chodzi w mikrodermabrazji Ile masz jeszcze zabiegów przewidzianych? Wy0braź sobie, że potem będziesz mieć idealną cerę, ahh
ale ja się nie przejmuję, byłam na to przygotowana. zresztą sama derma mnie ostrzegła, że takie coś może się pojawić
po nocy z maścią moja twarz wygląda o niebo lepiej.

a co do ilości zabiegów: nie mam pojęcia. na razie jestem umówiona na drugi czy będę potrzebować więcej- okaże się w praniu. ale myślę, że tak, bo blizny i przebarwienia raczej trudno się usuwa..
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 11:20   #180
asiulka123
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 597
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez klada Pokaż wiadomość
asiulka, ile ci taka próbka wystraczyła? Na ile miesięcy?

ja miałam próbkę podkładu- 5ml w takim małym pudełeczku i starczyło na ok.10 użyć. Z tym, że moje niewprawna ręka nabierała go o 2 razy za dużo- poza tym nie miałam profesjonalnego pędzla (teraz juz mam flat topa ) Dziewczyny piszą, że taka próbka spokojnie wystarczy na miesiąc. Jesli chodzi o korektor- zamówiłam 1ml multi-tasking, ale użyłam tylko raz- nic z tego nie wyszło bo nie mam żadnego pędzla do korektora a próbowałam nałożyć palcem. Zresztą podkład kryje na tyle dobrze, że właściwie korektor jest niepotrzebny, jeśli już trzeba było jakiejś poprawki to brałam po prostu korektor Miss Sporty. Można również po nałożeniu podkładu nałożyć go jeszcze raz punktowo- ale jeszcze nie próbowałam tak.

Cytat:
Napisane przez Funiak Pokaż wiadomość
jak juz tak piszecie o tych kosmetykach mineralnych to moze i ja sie skusze tylko prosilabym o link do sprawdzonej aukcji allegro, nie chcialabym trafic na jakies tanie podrobki ktore moglyby zaszkodzic
najlepiej zamawiać próbki 5ml- są one w takich małych pudełeczkach i masz pewność, że sa oryginalne. Ja za podkład o takiej pojemności płaciłam 9 zł, za róż do policzków 12 zł. Na PW napiszę Ci, od jakiej użytkowniczki zamawiam
__________________






Edytowane przez asiulka123
Czas edycji: 2010-03-13 o 11:23
asiulka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-20 10:51:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:21.