Kamery w przymierzalniach - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-12, 18:41   #1
claudiaa9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 201
Arrow

Kamery w przymierzalniach


Korzystając z okazji, że takiego topiku nie było, zakładam go w dziale moda (przymierzalnie-->ubrania-->moda)
Ostatno po przeczytaniu wiadomości o aferze w przymierzalniach TESCO (http://e-portalik.net/z-gorzowa-wlkp...co-podgladaja/) boję się cokolwiek mierzyć . Często kupuję ubrania w tym sklepie (w tesco St. Wola) , bardzo mi się podobają. Co jeśli są zamontowane ukryte kamery?! Albo przez tę kratkę widać?! Nie chcę, żeby moje półnagie zdjęcia wylądowały w internecie. Czy moje obawy są bezpodstawne? Proszę, zapewnijcie mnie, że tak, że nie ma tych kamer A wam, zdarzyło się odkryć kamerę w przymierzalni jakiegoś sklepu? Rozumiem, że są złodzieje, ale są inne sposoby na ograniczaniu kradzieży w sklepach do minimum (np. numerki do odzieży, ukryte czipy) a nie NARUSZANIE intymności klientów
claudiaa9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 19:56   #2
_Tosia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 54
Dot.: Kamery w przymierzalniach

Ja sama nigdy nie zauważyłam kamery, wgl nie zwracałam na to uwagi do czasu kiedy o tym nie przeczytałam gdzieś i teraz patrzę czy nie ma ale nie zauważyłam jeszcze.
_Tosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 20:02   #3
Kica.
Zakorzenienie
 
Avatar Kica.
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 453
Dot.: Kamery w przymierzalniach

wcale mnie to nie dziwi -mnóstwo ludzi kradnie właśnie w przymierzalni i tak naprawdę jedynym sposobem jest zamontowanie tam kamery.
chyba, że w jakimś sklepie KAŻDY kto wchodzi do przymierzalni ma przeliczane przez ekspedientkę ubrania i dostaje numerek -jedynym sklepem w jakim się spotkałam z czymś takim jest Zara. W Tesco albo nikogo nie ma przy przymierzalniach, albo pani sama mnie pyta ile mam rzeczy, nie patrząc czy mówię prawdę, więc te numerki wiele nie pomogą . Sprytna osoba i tak ukradnie, więc rozumiem że własciciele sklepów chcą mieć monitoring

osobiście nie przeszkadza mi że ktoś z ochrony mogłby zobaczyć jak przymierzam sukienkę (inna sprawa gdyby takie nagrania zachowywał dla siebie czy jeszcze rozprzestrzeniał).
__________________
INSTAGRAM
ZDROWIE.VEGIE.PL
Kica. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 20:05   #4
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Kamery w przymierzalniach

Juz kiedys byla podobna sprawa i niestety dopóki na ochorne beda brali jakiś półinteligentów takie sytuacje beda się powtarzac.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 22:56   #5
Madelie
Zadomowienie
 
Avatar Madelie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 713
Dot.: Kamery w przymierzalniach

Wiem o kamerach zainstalowanych w Realach - kolega jest tam ochroniarzem i opowiadał kiedyś, jak panowie uprzyjemniają sobie pracę .

A w Tally Weijl zwróciłam ostatnio uwagę na ostrzeżenie w przymierzalni, że kabiny są monitorowane - cokolwiek by to miało znaczyć.

Za to przymierzalnie w H&M-ie nie są raczej uzbrojone w sprzęt szpiegowski, bo prawie za każdym razem jak wchodzę znajduję poodrywane metki z biżuterii lub odczepione klipsy.
__________________
Blog podróżniczo-kulinarny dla ciekawych świata
Madelie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 08:04   #6
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: Kamery w przymierzalniach

a ja widziałam kamerę w przymierzalni w aquaparku nie bezpośrednio w kabinie, ale zasięgiem obejmowała też przymierzalnię i to co się w niej dzieje - to dopiero absurd! o ile jest potrzebna w ogóle w ramach bezpieczeństwa o tyle w przymierzalni wiadomo, że tam się tylko przebieramy/rozbieramy, przecież nic się nie da ukraść! tam jest się nagim! także trzeba uważać do której kabiny się wchodzi....
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 08:45   #7
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Kamery w przymierzalniach

u mnie widziałam w jednym sklepie że kamera była przy przymierzalniach tak blisko że sądzę że może widzieć odbicie w lustrze w przymierzalni
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-13, 08:55   #8
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Kamery w przymierzalniach

może zwróćmy podstawową uwagę na fakt, że tych kamer tam nie zainstalowano do sprawdzania czy ktoś w przymierzalni kradnie !
Bo kwestią nie jest kamerka w sklepie a półmózgi obsługujące te kamery w sklepie. Z tych relacji dokładnie wynika, że oni nie podglądali bo się bali kradzieży tylko sobie na biusty i pupy kobiety ( i dziewczynek sic !) zbliżenia robili a to jest zasadnicza różnica bo nie sklep temu winny a obsługa i brak kontroli kogoś rozsądniejszego nad tymi nagraniami.

eelmirka z tym twierdzeniem, że ludzie w przymierzalniach nie kradną to się tak nie rozpędzaj
ciuchy to ludzie własnie w przymierzalniach kradną - wchodzą ze stertą ciuchów, często wycinają chipy ( robiący dziury w ciuchach), zakładają "na cebulkę" i wychodzą

no ale to nie jest kwestia tego czy tam ktoś kradnie czy nie a tego, że ludzie tam oczekują intymności która im się należy a jest to nagminnie łamane...
ja to bym na miejscu osób które się pojawiły na tych nagraniach im taką sprawę wytoczyła ( Tesco zatrudnia zewnętrzne firmy do ochrony) tej firmie ochroniarskiej za idiotyzm a Tesco za brak kontroli nad tym, że by sie nie pozbierali.
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 09:45   #9
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: Kamery w przymierzalniach

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
eelmirka z tym twierdzeniem, że ludzie w przymierzalniach nie kradną to się tak nie rozpędzaj
ciuchy to ludzie własnie w przymierzalniach kradną - wchodzą ze stertą ciuchów, często wycinają chipy ( robiący dziury w ciuchach), zakładają "na cebulkę" i wychodzą
skarbie mówiłam o kamerach w przebieralniach w aquaparku - tam nie ma co ukraść, ściągasz mokry strój i zakładasz bieliznę
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 10:23   #10
Madelie
Zadomowienie
 
Avatar Madelie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 713
Dot.: Kamery w przymierzalniach

Cytat:
Napisane przez eelmirka Pokaż wiadomość
skarbie mówiłam o kamerach w przebieralniach w aquaparku - tam nie ma co ukraść, ściągasz mokry strój i zakładasz bieliznę
Oj, to byś się zdziwiła - niektórzy ludzie zawsze znajdą coś, co można ukraść. Kiedyś wybrałam się z bratem do Imaxu zobaczyć film w trójwymiarze i po projekcji ludzie wynosili te okulary do oglądania filmów w 3D.
__________________
Blog podróżniczo-kulinarny dla ciekawych świata
Madelie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 10:29   #11
surka
Zakorzenienie
 
Avatar surka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Między marzeniem, a jego spełnieniem.
Wiadomości: 9 394
Dot.: Kamery w przymierzalniach

Moim zdaniem kamery w przymierzalniach powinny być absolutnie zabronione. Wydaje mi się, jednak, że to nie sklepy je montują tylko osoby, które potem sprzedaja zdjęcia na zagranicznych stronach. Kiedyś ktoś wysłał mi linka takiej strony i myślałam, że na zdjęciu jest moja siostra, po dłuższych obserwacjach wyszło, że to jednak nie ona. Ale na pewno było to w przymierzalni Calzedonia.

Raz, jak byłam w Orsay zdarzyło mi się, że ochroniarz wchodził do przymierzalni i sprawdzał czy nie ma tam kamer, zaglądał za lustro, "obmacywał" ramę lustra itd.

Ja osobiście nie zobaczyłam nigdy w przymierzalni żadnej kamerki i mam nadzięję, że mnie jakaś nie wychwyci

A jeszcze nie lubię przymierzalni z New Yorkera wydaje mi się, że jak stanie jakaś wysoką osoba koło przymierzalni, w której się przebieram to będzie wszystko widziała. Przymierzalnie te powinny być bardziej zabudowane, zwłaszcza, że w swojej ofercie mają stroje kąpielowe i biustonosze.

Ale się rozpisałam
surka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-13, 10:36   #12
Madelie
Zadomowienie
 
Avatar Madelie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 713
Dot.: Kamery w przymierzalniach

Cytat:
Napisane przez surka Pokaż wiadomość
A jeszcze nie lubię przymierzalni z New Yorkera wydaje mi się, że jak stanie jakaś wysoką osoba koło przymierzalni, w której się przebieram to będzie wszystko widziała. Przymierzalnie te powinny być bardziej zabudowane, zwłaszcza, że w swojej ofercie mają stroje kąpielowe i biustonosze.
No dokładnie . Ale to jeszcze nic - kiedyś w Londynie byłam w sklepie, w którym przymierzalnie nie miały drzwi .
__________________
Blog podróżniczo-kulinarny dla ciekawych świata
Madelie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 10:37   #13
surka
Zakorzenienie
 
Avatar surka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Między marzeniem, a jego spełnieniem.
Wiadomości: 9 394
Dot.: Kamery w przymierzalniach

Cytat:
Napisane przez Kica. Pokaż wiadomość

osobiście nie przeszkadza mi że ktoś z ochrony mogłby zobaczyć jak przymierzam sukienkę (inna sprawa gdyby takie nagrania zachowywał dla siebie czy jeszcze rozprzestrzeniał).
A nie przeszkadzało by ci gdybyś przymierzała biustonosz albo strój kąpielowy Ja nie chciałabym, aby ktoś mnie obserwował, jak np. biust układam sobie w biustonoszu

Edytowane przez surka
Czas edycji: 2010-04-13 o 10:41 Powód: zjedzone literu
surka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 10:57   #14
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Kamery w przymierzalniach

Cytat:
Napisane przez eelmirka Pokaż wiadomość
skarbie mówiłam o kamerach w przebieralniach w aquaparku - tam nie ma co ukraść, ściągasz mokry strój i zakładasz bieliznę
mój błąd ale fajnie by było jakbyś sobie zaoczędziła zwracania sie do obcych Ci osób "skarbie"

surka
ja dlatego ni kupuje bielizny stacjonarnie - wolę zamówić z internetu i najwyżej wymienić rozmiar
ja w ogóle nie znoszę nic przymierzać bo nie raz widziałam, że w tym przymeirzalniach bez zamków ludzie sobie otwierają a tam już ktoś jest ;/

jakieś swetry/kurtki to pół biedy ale mierzenie spodni/spódnic/koszul to u mnie musi się z obstawą drzwi odbywać
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 11:15   #15
Madelie
Zadomowienie
 
Avatar Madelie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 713
Dot.: Kamery w przymierzalniach

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
ja w ogóle nie znoszę nic przymierzać bo nie raz widziałam, że w tym przymeirzalniach bez zamków ludzie sobie otwierają a tam już ktoś jest ;/
No niestety... bo niektórym tak trudno zapukać, albo sprawdzić czy nogi widać nogi w przymierzalni.
__________________
Blog podróżniczo-kulinarny dla ciekawych świata
Madelie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 12:44   #16
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Kamery w przymierzalniach

Powinno byc zabronioone. Sa inne metody na upilnowanie kradziezy niz podgladanie w przymierzalniach tym bardziej jesli sklepy oferuja kostiumy kapielowe.

W croppie u mnie bylo tak, ze przy przymiezalni stał pracownik i wydawal numerki do przymierzalni.Oczywiscie pytal ile reczy. Po wyjsciu zabieral te ktorych nie mielismy zamiaru kupic. Porzadek byl.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 13:41   #17
Vilqa
Zadomowienie
 
Avatar Vilqa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 812
Dot.: Kamery w przymierzalniach

Cytat:
Napisane przez eelmirka Pokaż wiadomość
skarbie mówiłam o kamerach w przebieralniach w aquaparku - tam nie ma co ukraść, ściągasz mokry strój i zakładasz bieliznę

A tu cię rozczaruję.W jednym aquaparku w Łodzi okradli w przebieralni faceta. Wszystko z szafki wyciągnęli - portfel, kluczyki do samochodu. Ochrona potem tłumaczyła, że złodziej stanął tak, że nie było widać, że majstruje przy zamku szafki.
Dla chcącego, nic trudnego.

A jeśli w ogóle chodzi o kamery w przymierzalniach, dopóki ludzie będą kradli, dopóty będą (H&M, C&A - mnóstwo poodrywanych klipsów, ostatnio znalazłam jeden przyklejony gumą do żucia pod ławką). Ja się przeciwko temu nie buntuję, w końcu sklep dba o swój interes.
Obleśnym ochroniarzom podglądaczom mówię jednak zdecydowane nie.
__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"

Bazarek na rzecz Azylu dla świń "Chrumkowo"



Edytowane przez Vilqa
Czas edycji: 2010-04-13 o 13:44
Vilqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 14:06   #18
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Kamery w przymierzalniach

Cytat:
Napisane przez Vilqa Pokaż wiadomość
A tu cię rozczaruję.W jednym aquaparku w Łodzi okradli w przebieralni faceta. Wszystko z szafki wyciągnęli - portfel, kluczyki do samochodu. Ochrona potem tłumaczyła, że złodziej stanął tak, że nie było widać, że majstruje przy zamku szafki.
Dla chcącego, nic trudnego.
Ale tutaj chodzi o przebieralnie w przebieralni, tam gdzie wchodzisz, mozesz sie zaslonic kotara czy zamknac drzwi, zdjac mokry stroj, wytrzec sie i ubrac bielizne, tam naprawde nie ma co ukrasc.
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 14:11   #19
emiii_87
Rozeznanie
 
Avatar emiii_87
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 874
Dot.: Kamery w przymierzalniach

kurcze wiedziałam, że niektóre sklepy się tak zabezpieczają, ale nie sądziłam że jest to tak powszechne. O ile jak przymierzam ciuszki to niech sobie tam patrzą, o tyle jak przymierzam staniki, układam sobie tam cycki i inne wygibasy to nie chciałabym żeby ktoś sobie na to patrzył... Tak na marginesie to ja zawsze jak byłam w solarium zastanawiałam się czy ktoś mnie nie obserwuje..
emiii_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-13, 14:36   #20
moom
Raczkowanie
 
Avatar moom
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 189
Dot.: Kamery w przymierzalniach

ostatnio w Housie widziałam inf, że jest monitorowana. Nie czułam się swobodnie :/
moom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 15:29   #21
eve_malutka
Zadomowienie
 
Avatar eve_malutka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 332
GG do eve_malutka
Dot.: Kamery w przymierzalniach

Ja sie tym nie przejmnuje , jak sie komuś podoba to niech mnie ogląda przecież nigdy do naga sie nie rozbieram ;-)
eve_malutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 17:11   #22
irma84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 102
Dot.: Kamery w przymierzalniach

ja też nigdy kamery nie zauważyłam
irma84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 17:16   #23
claudiaa9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 201
Dot.: Kamery w przymierzalniach

Temat się rozwinął
Dziś udałam się do tesco i na szczęście nie zauważyłam kamer w przymierzalni :uff:
Ja nie chciałabym, aby ktoś mnie podglądał. Bałabym się, że moje zdj. wylądują w internecie. Jest tyle zabezpieczeń, które można śmało wykorzystać, zamiast instalowania kamer. Dziś właśnie przyjrzałam się ubranku. Miał wszyty czarny chip. Pewnie były jeszcze gdzieś indziej ukryte. Brawo dla sklepu (Przypominam sobie taką jedną sytuację.
Kupuję w Tesco, przechodzę przez bramkę i nagle ona dźwięczy . Łapię buraka. Myślę, że coś mi się zawieruszyło gdzieś. Okazuje się, że to nie u mnie, ale w sąsiedniej kasie. Byłam tak wystraszona, że tego nie zauważyłam. Więc ochrona zgarnęła dziewczynę. Pewnie coś ukradła a był wszyty chip)
claudiaa9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 17:22   #24
Angel Eyes
Rozeznanie
 
Avatar Angel Eyes
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 533
GG do Angel Eyes
Dot.: Kamery w przymierzalniach

Cytat:
Napisane przez Kica. Pokaż wiadomość
osobiście nie przeszkadza mi że ktoś z ochrony mogłby zobaczyć jak przymierzam sukienkę (inna sprawa gdyby takie nagrania zachowywał dla siebie czy jeszcze rozprzestrzeniał).
Cytat:
Napisane przez eve_malutka Pokaż wiadomość
Ja sie tym nie przejmnuje , jak sie komuś podoba to niech mnie ogląda przecież nigdy do naga sie nie rozbieram ;-)
Idąc takim tokiem rozumowania po co nam przymierzalnie
__________________
Mam jeszcze czas żeby być grzeczną dziewczynką

Zdeklarowana kociara
Angel Eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 17:47   #25
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Kamery w przymierzalniach

Cytat:
Napisane przez claudiaa9 Pokaż wiadomość
Temat się rozwinął
Dziś udałam się do tesco i na szczęście nie zauważyłam kamer w przymierzalni :uff:
Ja nie chciałabym, aby ktoś mnie podglądał. Bałabym się, że moje zdj. wylądują w internecie. Jest tyle zabezpieczeń, które można śmało wykorzystać, zamiast instalowania kamer. Dziś właśnie przyjrzałam się ubranku. Miał wszyty czarny chip. Pewnie były jeszcze gdzieś indziej ukryte. Brawo dla sklepu (Przypominam sobie taką jedną sytuację.
Kupuję w Tesco, przechodzę przez bramkę i nagle ona dźwięczy . Łapię buraka. Myślę, że coś mi się zawieruszyło gdzieś. Okazuje się, że to nie u mnie, ale w sąsiedniej kasie. Byłam tak wystraszona, że tego nie zauważyłam. Więc ochrona zgarnęła dziewczynę. Pewnie coś ukradła a był wszyty chip)
Ojej, no swietnie. Mialam kiedys spodnie ktore piszczaly w co drugiej bramce, to nie znaczy od razu ze cos ukradlam
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 18:05   #26
bizarrella
Rozeznanie
 
Avatar bizarrella
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 796
Dot.: Kamery w przymierzalniach

nie zgadzam się na monitoring w przymierzalniach! Nie obchodzą mnie złodzieje, to jest problem firmy nie mój. Na pewno gdybym zauważyła kamerę w przymierzalni nigdy bym już w tym sklepie nic nie kupiła. Mam prawo do zachowania prywatności, intymności. Wiem jednak że kradzieże są, ponieważ pracuję w jednej z białostockich galerii. To jest problem firmy, nie mój, i należy go rozwiązać w taki sposób aby nie nie odbierać prywatności np.podobno jest metoda elektroniczna kiedy włącza się czujka poprzez usunięcie czipów z odzieży.
__________________
PROSZĘ KLIKNIJ W MÓJ LINK!!!!!

bizarrella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 18:37   #27
claudiaa9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 201
Dot.: Kamery w przymierzalniach

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
Ojej, no swietnie. Mialam kiedys spodnie ktore piszczaly w co drugiej bramce, to nie znaczy od razu ze cos ukradlam
Może ukradła, tego to ja nie wiem. Ale ochraniarze ją zatrzymali. Jak była bez winy to się jakoś wytłumaczyła.
claudiaa9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 18:59   #28
baskinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 132
Dot.: Kamery w przymierzalniach

dlatego bieliznę i stroje kąpielowe kupuję przez neta, a jak idę na zakupy odzieżowe typu bluzki mam na sobie obcisły top na ramiączkach, a dłuższą bluzkę jak wybieram się po spodnie

a jak zakupy wypadają spontanicznie to biorę do mierzenia dodatkowo jakąś dłuższą bluzkę i dopiero po jej założeniu mierzę spodnie, więc mojego gołego tyłka nikt nie ma szans oglądać
__________________


śliczne torebki z rabatem
użyj kodu 6be2a50b i kup torebkę 5% taniej




baskinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 19:02   #29
BBlondyneczkAA
Zakorzenienie
 
Avatar BBlondyneczkAA
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Domek
Wiadomości: 9 879
Dot.: Kamery w przymierzalniach

Cytat:
Napisane przez baskinka Pokaż wiadomość
dlatego bieliznę i stroje kąpielowe kupuję przez neta, a jak idę na zakupy odzieżowe typu bluzki mam na sobie obcisły top na ramiączkach, a dłuższą bluzkę jak wybieram się po spodnie

a jak zakupy wypadają spontanicznie to biorę do mierzenia dodatkowo jakąś dłuższą bluzkę i dopiero po jej założeniu mierzę spodnie, więc mojego gołego tyłka nikt nie ma szans oglądać
o kurcze to musisz byc byc naprawde wystraszona
__________________
Żona

Zakochana
BBlondyneczkAA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 19:23   #30
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Kamery w przymierzalniach

Cytat:
Napisane przez surka Pokaż wiadomość
Moim zdaniem kamery w przymierzalniach powinny być absolutnie zabronione. Wydaje mi się, jednak, że to nie sklepy je montują tylko osoby, które potem sprzedaja zdjęcia na zagranicznych stronach. Kiedyś ktoś wysłał mi linka takiej strony i myślałam, że na zdjęciu jest moja siostra, po dłuższych obserwacjach wyszło, że to jednak nie ona. Ale na pewno było to w przymierzalni Calzedonia.

Raz, jak byłam w Orsay zdarzyło mi się, że ochroniarz wchodził do przymierzalni i sprawdzał czy nie ma tam kamer, zaglądał za lustro, "obmacywał" ramę lustra itd.

Ja osobiście nie zobaczyłam nigdy w przymierzalni żadnej kamerki i mam nadzięję, że mnie jakaś nie wychwyci


A jeszcze nie lubię przymierzalni z New Yorkera wydaje mi się, że jak stanie jakaś wysoką osoba koło przymierzalni, w której się przebieram to będzie wszystko widziała. Przymierzalnie te powinny być bardziej zabudowane, zwłaszcza, że w swojej ofercie mają stroje kąpielowe i biustonosze.

Ale się rozpisałam
Zapewne szukał ukryty zabezpieczeń, które złodzieje ukrywają w różnych miejscach.

Dziewczyny, kamery w przymierzalniach są zabronione ze wzgledu na nasze prawo do prywatności.
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:44.