Jak ujarzmić te nieszczęsne włochole ??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-12-29, 13:26   #1
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4 303

Jak ujarzmić te nieszczęsne włochole ???


Mam włosy z gatunku "niesfornych" - falują i wywijają się dokładnie w tą stronę, w którą nie powinny. Kupilam prostownicę z nadzieją że jakoś zapanuję nad tym chaosem - no i niestety - albo nie potrafię się nią posługiwać, albo moje włosy są nie do ujarzmienia... po wyprostowaniu sa proste przez jakies pół godziny, a potem znowu to samo...poradźcie coś błagam - może jakies sprawdzone kosmetyki do prostowania??? Wypróbowalam już szampon Fructis wygładzający (efekt zerowy) i serię Sunsilk przeciwko puszeniu po której miałam potwornie tłuste włosy....
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-30, 07:41   #2
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Jak ujarzmić te nieszczęsne włochole ???

kasiap napisał(a):
> Wypróbowalam już szampon Fructis wygładzający (efekt zerowy) i serię Sunsilk przeciwko puszeniu po której miałam potwornie tłuste włosy....

oj bo te kosmetyki pomagają ujarzmić proste, ale lekko elektryzujące się włosy.. czy takie, które pojedynczo 'stają' w czasie wilgoci.. widziałam za to pianki do włosów [np. L'Oreala] do włosów kręconych - te akurat pomagały uzyskać im ładny skręt.. na pewno są też takie które pomagają w prostowaniu włosa.. ale muszą być przeznaczone do włosów kręconych a nie do wyrównywania już prostych włosów. na pewno któraś Wizażanka ma podobne włosy do Twoich i posłuży Ci radą. Zatem podciągam wątek
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-30, 08:27   #3
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4 303
Re: Jak ujarzmić te nieszczęsne włochole ???

dzięki za odpowiedź Sarenko . Czekam cierpliwie, może znajdzie się jeszcze jakas dobra duszyczka, która podpowie jak mam zlikwidowac tego stracha na wróble na głowie
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-30, 08:50   #4
Aia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 29
GG do Aia
Re: Jak ujarzmić te nieszczęsne włochole ???

Mam bardzo kręcone włosy i jak do tej pory w ich wyprostowaniu nie pomogło mi nic...Jedynie modelowanie u fryzjera i spryskanie lakierem prostuje je dokumentnie, ale jeżeli po wyjściu jest dużo wilgoci w powietrzu, to praktycznie od razu niektóre pasma zaczynają się wywijać. Też chciałabym, przynajmniej od czasu do czasu, mieć proste, ale zaniechałam walki z nimi, bo i tak są suche, a modelowanie i suszenie dobijają je dodatkowo. Myję je, wcieram odżywkę i zostawiam same do wyschnięcia. Potem "podnoszę" rękoma i lekko ujarzmiam puszenie za pomocą pianki, czy innego specyfiku i już. Jak się nie ma, co się lubi, to się lubi, co się ma.... Może inne dziewczyny mają jakieś patenty, ja nie.
Pozdrawiam serdecznie,
Aia
Aia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-30, 09:21   #5
anytsuj
Zadomowienie
 
Avatar anytsuj
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: morza szum, ptaków śpiew
Wiadomości: 1 090
Re: Jak ujarzmić te nieszczęsne włochole ???

MOJE WLOSY SIĘ FALUJĄ , W ICH UŁOŻENIU POMAGA MI ŻEL GOLDWELA (CHYBA ŹLE NAPISAŁAM) NAKŁADAM ŻEL NA WŁOSY I PROSTUJE OKRAGŁĄ SZCZOTKĄ ALE JAK JEST DESZCZOWA POGODA TO I TAK NIC Z TEGO.
anytsuj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:58.