Dobór odpowiedniego koloru ...BLOND - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-08, 11:36   #1
xxxagusiaqxxx
Raczkowanie
 
Avatar xxxagusiaqxxx
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 97
Red face

Dobór odpowiedniego koloru ...BLOND


Cześć Wszystkim )

Mam pewien problem dotyczący odpowiedniego koloru blond moich włosów ... jeśli jest wśród was jakaś fryzjerka to bardzo proszę o radę ...
Mam niebieskie oczy i jestem typowa chłodna blondynką i nie zabardzo wiem jaki odcien blondu wybrać ... zazwyczaj chodzę do fryzjera na balejaż rozjaśniaczem ,a efekt tak średnio mnie zadowala ;/ ale wiadomi wydać 20-30 za farbe jest bardziej opłacalne niz70- 80 ;/ ostatnio chcąc ożywić swoje odrosty (ciemny blond ) zafarbowałam sie na 91 - BARDZO JASNY POPIELATY BLOND z firmy Garnier Nutrisse ... kolor jak wyszedł na moich włosach ....Fatalny .. odrosty są prawie rude ,a reszta w kolorze ciemnego blondu ;/ Bardzo proszę o radę dod zdj
CDF.jpg

DSCN9158.jpg

IMG2436.jpg

IMG2489.jpg
__________________
,Prawdziwa elegancja nie polega na tym, by zostać zauważonym, ale na tym by być zapamiętanym''




xxxagusiaqxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 11:46   #2
Juliszka
Rozeznanie
 
Avatar Juliszka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 941
Dot.: Dobór odpowiedniego koloru ...BLOND

Szukaj farb, które mają conajmniej 9% utleniacz. Jaki masz naturalny kolor włosów? Witaj w klubie obsesyjnego lęku przed rudością
__________________
Juliszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 12:03   #3
xxxagusiaqxxx
Raczkowanie
 
Avatar xxxagusiaqxxx
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 97
ciemny blond ;/

Moje włosy aktualnie prezentują się tak ;
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG4242.jpg (79,6 KB, 88 załadowań)
__________________
,Prawdziwa elegancja nie polega na tym, by zostać zauważonym, ale na tym by być zapamiętanym''





Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2012-01-08 o 15:27 Powód: post pod postem
xxxagusiaqxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 13:31   #4
Juliszka
Rozeznanie
 
Avatar Juliszka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 941
Dot.: Dobór odpowiedniego koloru ...BLOND

Od 15go roku życia z krótką przerwą farbowałam włosy na blond - zawsze w zakładzie fryzjerskim, zwykle balejaż, chłodne odcienie blondu, z małymi odstępstwami. Zwykle chodziłam do renomowanych salonów, drogich i pracujących na markowych kosmetykach. Moje włosy były w tragicznej kondycji mimo używania szamponów, odżywek i masek zakupionych w tych sklepach. Zawsze polecano mi fryzurę "do prostowania" (mam fale).

Jakiś rok temu, po zapłaceniu 90 funtów za fryzjera wkurzyłam się i doszłam do wniosku, że próbuję z piankami do koloryzacji. Początkowe efekty były takie sobie: pianki mają niski % utleniacza, więc na moich ciemnych blond włosach łatwo wychodzą brzydkie żółtka i rudości. Ale pod wypływem wątku "Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy" zaczęłam świadomie wybierać farby i farbować w domu tylko odrost z krótkim malaksem na całość. Moje włosy są mi za to zdecydownie wdzięczne!

Spróbuj: Wellatonu 9/12, Takiej samej londy albo Excellence kolor 03 w takim "niebieskawym" opakowaniu jeśli chcesz się trzymać jasnego koloru, albo jakiejś średniej pianki z Friedy w kolorze Ash na początek.

Powodzenia!
__________________
Juliszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:45.