Prezenty dla Kobiety - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-02-23, 18:56   #1
teddi88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 4

Prezenty dla Kobiety


Hej, mam małą prośbę. Chciałbym kupić swojej Kobiecie na prezent takie buty: <ciach link>
Nie znam zupełnie na takich butach i mam do Was pytanie czy takie buty są teraz modne? Czy one są warte tej ceny?

Edytowane przez mal00nie
Czas edycji: 2016-02-24 o 06:14
teddi88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-24, 16:23   #2
teddi88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 4
Dot.: Prezenty dla Kobiety

up
teddi88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-24, 18:00   #3
Barbara487
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 14
Dot.: Prezenty dla Kobiety

Trudno się wypowiedzieć na ten temat. Osobiście nie chciałabym dostać butów od męża, ale to nie znaczy, że robisz źle. Zastanów się, jaki ma gust w pierwszej kolejności. Każdy ma inny, więc niekoniecznie akurat takie buty będą dobrym wyborem.
Barbara487 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-25, 06:59   #4
wie-wiórka
Rozeznanie
 
Avatar wie-wiórka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 939
Dot.: Prezenty dla Kobiety

1) nosi szpile w tym stylu? Srebrny obcas jest nieco wulgarny i na pewno nie do chodzenia na co dzień.
2) znasz rozmiar?
3) znasz przesąd dotyczący butów?

Ja bym takich butów nie chciała. Buty na prezent to muszą być Buty wielką literą, wymarzone, nie do zdobycia dla zwykłego śmiertelnika itd.
wie-wiórka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-25, 13:14   #5
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Prezenty dla Kobiety

przede wszystkim buty ze zdjęcia to podróba, bo casadei w gładkich modelach ma szew po wewnętrznej stronie buta, a nie po wierzchu. podróby nigdy nie są dobrym prezentem (choć może to jedynie kwestia niezbyt trafnie znalezionego zdjęcia).

oryginalny casadei to z pewnością piękny i bardzo pożądany prezent przez wiele babek, ale za względu na cenę - musi być idealnie przemyślany. czyli ustal rozmiar i przede wszystkim, czy obdarowana w ogóle chodzi na takich wysokościach (12 cm...)
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-26, 19:21   #6
teddi88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 4
Dot.: Prezenty dla Kobiety

Tak, te buty to podróby. Jednak mimo to uważam, że nie są złym wyborem bo są wykonane w całości z naturalnej skóry. Gdyby po zamówieniu okazało się, że są wykonane niechlujnie to je odeślę. Ile kosztują oryginały i gdzie można je kupić? Ogólnie szukam jasnych szpilek bez platformy z noskiem w szpic i wysokim obcasem oraz w całości wykonanych ze skóry. Zastanawiam się jeszcze nas tymi (Można w ogóle wstawiać linki z allegro? Poprzedni został usunięty nie wiem dlaczego.): http://allegro.pl/saway-szpilki-szpi...953191061.html natomiast te o których mowa w temacie to te: http://allegro.pl/ShowItem2.php?item...f=last-visited Które mam wybrać? A może byście mogły zaproponować mi jakiś jeszcze inne? Proszę o pomoc ponieważ decyzję muszę podjąć najlepiej jak najszybciej.
teddi88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-26, 19:29   #7
lavense
Raczkowanie
 
Avatar lavense
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 90
Dot.: Prezenty dla Kobiety

Ogólnie jest taki stary przesąd w mojej rodzinie, że jak mężczyzna kupuje kobiecie buty, to oznacza, że ona od niego szybko ucieknie. I to niestety sprawdza się w mojej rodzinie
__________________
http://nuue.pl <-- blog jak blog
lavense jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-26, 19:34   #8
teddi88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 4
Dot.: Prezenty dla Kobiety

Ja nie wierzę w taki rzeczy. Mogę kupować buty Ukochanej bez zawahania. Prawdziwa miłość jest silniejsza niż przesądy.
teddi88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-26, 20:27   #9
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Prezenty dla Kobiety

nie wiem, gdzie w pl mają te buty stacjonarnie, natomiast ja mierzyłam zagranicą i przywoziłam koleżance. cena taka, jak na www producenta - 650 euro.

uważam, że podróby to zawsze zły pomysł, ale to wątek na inną dyskusję. w każdym razie ja bym się bardziej ucieszyła z innego prezentu
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-26 21:27:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:31.