Lakiery hybrydowe cz.4 - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-11-12, 10:57   #3931
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez Frutellka xD Pokaż wiadomość
Efekt Polaris
Dzieki, sa naprawde ladne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-12, 11:00   #3932
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Dzieki, sa naprawde ladne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zamowilam wszystkie pozostałe

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-12, 11:30   #3933
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez Frutellka xD Pokaż wiadomość
Zamowilam wszystkie pozostałe
Wczoraj zamowilam z ali podobny efekt, pewnie bedzie inny ale po co mi dwa. Sama juz nie wiem co robic zeby miec ladne paznokcie. Chyba mam kryzys bo malo co robi na mnie efekt wow :-\



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-12, 12:31   #3934
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Wczoraj zamowilam z ali podobny efekt, pewnie bedzie inny ale po co mi dwa. Sama juz nie wiem co robic zeby miec ladne paznokcie. Chyba mam kryzys bo malo co robi na mnie efekt wow :-\



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też ostatnio niemal na każdą paznokciową nowość reaguję "meh". Ani nowe kolory różnych firm ani te pyłki nie robią na mnie większego wrażenia a jeszcze rok temu wydalabym ostatnie pieniądze na pyłki albo lakiery chyba dopada mnie jakiś syndrom wypalenia zawodowego
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-12, 13:37   #3935
deliodka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2
GG do deliodka
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

lakier za 10 zł hybrydowy jest czegos wart ?
deliodka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-12, 18:35   #3936
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez Gejszalicious Pokaż wiadomość
Ja też ostatnio niemal na każdą paznokciową nowość reaguję "meh". Ani nowe kolory różnych firm ani te pyłki nie robią na mnie większego wrażenia a jeszcze rok temu wydalabym ostatnie pieniądze na pyłki albo lakiery chyba dopada mnie jakiś syndrom wypalenia zawodowego
Ale u Ciebie to zawodowe a ja robie tylko sobie i nie mam pomyslow na mani. Wszystko jest be a cos trza miec na pazurach ;-)
Cytat:
Napisane przez deliodka Pokaż wiadomość
lakier za 10 zł hybrydowy jest czegos wart ?
Zalezy z jakiej firmy. Ja mam z ali za 4 zl i z niektorych jestem zadowolona a mam tez polskie za 30zl i nie jestem zadowolona. Poczytaj o lakierach ktore sa polecane.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-12, 20:12   #3937
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez deliodka Pokaż wiadomość
lakier za 10 zł hybrydowy jest czegos wart ?
Cena to chyba nie jest wyznacznik tylko nazwa firmy... lakier hybrydowy za 10zl nic nam nie mowi . Moze nowy, moze odkupiony od kogos za dyszke

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-11-13, 07:39   #3938
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez deliodka Pokaż wiadomość
lakier za 10 zł hybrydowy jest czegos wart ?
Wszystko zależy jaki, są różne. Mam parę lakierów z aliexpress ( a jak przyjdą piątkowe to już będę miała ich ogrom ) i nie które są świetne niektóre takie sobie.
Top no whipe za który dałam jakieś 10 zł jest milion razy lepszy niż zwykły semilacowy.

Musisz poszukać opini o konkretnych markach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-13, 08:38   #3939
Mama Tosi
Rozeznanie
 
Avatar Mama Tosi
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 534
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Top no whipe za który dałam jakieś 10 zł jest milion razy lepszy niż zwykły semilacowy.
Który polecasz?
__________________
Tosia 21.09.2012
Marysia 29.12.2014
Mama Tosi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-13, 08:40   #3940
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez Mama Tosi Pokaż wiadomość
Który polecasz?
Gel Len Non Cleansing Mirror Glass Finish Gloss Top Coat Gel LED UV Top Gel Shinning Cover Top Coat
http://s.aliexpress.com/jiqQjuuQ
(from AliExpress Android)

Ja mam ten

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-13, 09:11   #3941
_bagheera_
Wtajemniczenie
 
Avatar _bagheera_
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: WLKP
Wiadomości: 2 884
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Gel Len Non Cleansing Mirror Glass Finish Gloss Top Coat Gel LED UV Top Gel Shinning Cover Top Coat
http://s.aliexpress.com/jiqQjuuQ
(from AliExpress Android)

Ja mam ten

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tez mam ten i z całego serca polecam 😉

Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
25.05.2012

Franio
Staś
_bagheera_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-13, 09:50   #3942
Mama Tosi
Rozeznanie
 
Avatar Mama Tosi
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 534
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Gel Len Non Cleansing Mirror Glass Finish Gloss Top Coat Gel LED UV Top Gel Shinning Cover Top Coat
http://s.aliexpress.com/jiqQjuuQ
(from AliExpress Android)

Ja mam ten

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez _bagheera_ Pokaż wiadomość
Tez mam ten i z całego serca polecam 😉

Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka
No to super, bo też ten kupiłam
__________________
Tosia 21.09.2012
Marysia 29.12.2014
Mama Tosi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-13, 11:49   #3943
Luna0
Zakorzenienie
 
Avatar Luna0
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 340
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cześć dziewczyny powiedźcie mi czy lubicie lakiery Indigo? Wiem, że są bardzo gęste. Trudno się nimi maluje? Może macie porównanie do Neonail albo Modeny, bo tymi akurat maluje się jak dla mnie w sam raz. Myślę, czy nie zakupić paru kolorków z Indigo ale troche się obawiam
__________________
Żona
Synuś

Aniołek 25.05.2012
"...Widze Ciebie w głowie, nosze Ciebie w sobie..."
Luna0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-13, 15:11   #3944
salinea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: okolice Pszczyny
Wiadomości: 120
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Gel Len Non Cleansing Mirror Glass Finish Gloss Top Coat Gel LED UV Top Gel Shinning Cover Top Coat
http://s.aliexpress.com/jiqQjuuQ
(from AliExpress Android)

Ja mam ten
A jak ze zmianą koloru hybrydy- zdarza mu się, czy nie miałaś takich doświadczeń?

Chyba go wypróbuję- zadebiutowałam na aliexpress wczoraj [kupiłam sobie 4 frezy: 2 ceramiczne do ściągania hybryd i 2 do skórek]... I całe popołudnie oraz wieczór spędziłam przeglądając różności i dodając produkty do karty haha [z tych dziesiątek różności dodanych na pewno kupię jeszcze stempel przezroczysty i kryształki do zmieszania a'la crystal pixie] :P

Cytat:
Napisane przez Luna0 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny powiedźcie mi czy lubicie lakiery Indigo? Wiem, że są bardzo gęste. Trudno się nimi maluje? Może macie porównanie do Neonail albo Modeny, bo tymi akurat maluje się jak dla mnie w sam raz. Myślę, czy nie zakupić paru kolorków z Indigo ale troche się obawiam
Ja je kocham Heh, przez to chyba nie jestem zbyt obiektywna.
Porównać mogę je do tych od Ladys Nails, z którymi zaczynałam- LN są dużo rzadsze i lubią spływać na skórki, te od Indigo zaś jak dla mnie super konsystencja Za kilka dni będę mogła porównać z Neonail, bo kupiłam 3 termiczne: Woowoo, Purple Bunny i Twisted Pink.
---> Chyba czas kupić większy kuferek, bo w moim już nie mieszczę wszystkiego LOL

Edytowane przez salinea
Czas edycji: 2016-11-13 o 15:16
salinea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-13, 15:43   #3945
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez salinea Pokaż wiadomość
A jak ze zmianą koloru hybrydy- zdarza mu się, czy nie miałaś takich doświadczeń?

Chyba go wypróbuję- zadebiutowałam na aliexpress wczoraj [kupiłam sobie 4 frezy: 2 ceramiczne do ściągania hybryd i 2 do skórek]... I całe popołudnie oraz wieczór spędziłam przeglądając różności i dodając produkty do karty haha [z tych dziesiątek różności dodanych na pewno kupię jeszcze stempel przezroczysty i kryształki do zmieszania a'la crystal pixie]


Ja je kocham Heh, przez to chyba nie jestem zbyt obiektywna.
Porównać mogę je do tych od Ladys Nails, z którymi zaczynałam- LN są dużo rzadsze i lubią spływać na skórki, te od Indigo zaś jak dla mnie super konsystencja Za kilka dni będę mogła porównać z Neonail, bo kupiłam 3 termiczne: Woowoo, Purple Bunny i Twisted Pink.
---> Chyba czas kupić większy kuferek, bo w moim już nie mieszczę wszystkiego LOL
Ja tego nie zauważyłam, ale to nie znaczy że tego nie robi. Zdobienia białe są wciąż białe, więc zakładam że nie zmienia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:43 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------

Jakie frezy kupiłaś? Ja właśnie też wzięłam czerwony ceramiczny do ściągnania. Do skórek wcześniej wzięłam karbidowe i teraz też jeden ceramiczny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-13, 15:54   #3946
Luna0
Zakorzenienie
 
Avatar Luna0
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 340
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez salinea Pokaż wiadomość
Ja je kocham Heh, przez to chyba nie jestem zbyt obiektywna.
Porównać mogę je do tych od Ladys Nails, z którymi zaczynałam- LN są dużo rzadsze i lubią spływać na skórki, te od Indigo zaś jak dla mnie super konsystencja Za kilka dni będę mogła porównać z Neonail, bo kupiłam 3 termiczne: Woowoo, Purple Bunny i Twisted Pink.
---> Chyba czas kupić większy kuferek, bo w moim już nie mieszczę wszystkiego LOL
Dzięki a masz coś z tej kolekcji siwiec np. martini bikini itp? Dobrze kryją? Chyba zakupie je teraz przy grudniowej promocji.
Purple Bunny z NN mam i jest cudowny, ale po tygodniu zostaje sam fiolet i to odbarwiony nie wiem czy tylko ja mam taki wadliwy czy co

Ostatnio przyszedł mi frez z ali do skórek, polecam bardzo
długo takiego szukałam , przyszedł w 2tyg
https://www.aliexpress.com/item/1pcs...608.0.0.483Jkn
__________________
Żona
Synuś

Aniołek 25.05.2012
"...Widze Ciebie w głowie, nosze Ciebie w sobie..."
Luna0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-13, 17:21   #3947
salinea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: okolice Pszczyny
Wiadomości: 120
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Ja tego nie zauważyłam, ale to nie znaczy że tego nie robi. Zdobienia białe są wciąż białe, więc zakładam że nie zmienia
Jakie frezy kupiłaś? Ja właśnie też wzięłam czerwony ceramiczny do ściągnania. Do skórek wcześniej wzięłam karbidowe i teraz też jeden ceramiczny
Ja miałam przygodę z Eco Universal Top- kolory Femme Fatale i Red Diamond od Indigo zmienia w brudny, wstrętny brąz. Delikatnie zmienia także odcień Bed of Roses. Ale to ciemne czerwienie, więc może akurat takich "nie lubi". Co do jasnych to przetestowałam na kilku i jest OK. Dlatego pytałam o to zmienianie, bo mnie to zaskoczyło w polecanym Eco.
A ten z aliexpress długo wytrzymuje [ w sensie czy się nie ściera, matowi]?

Co do frezów to kupiłam ceramiczne bullet shape: czerwono-żółty i niebiesko-czerwony oraz karbidowe 2 frezy do skórek z Wilsona. Wzięłam je u jednego sprzedawcy, darmowa wysyłka z opcją śledzenia paczki. Wczoraj kupiłam, zapłaciłam i dziś już dostałam numer przewozowy- paczka leci do mnie DHLem Zobaczymy kiedy dotrze, jak na razie jestem pełna optymizmu.


Cytat:
Napisane przez Luna0 Pokaż wiadomość
Dzięki a masz coś z tej kolekcji siwiec np. martini bikini itp? Dobrze kryją? Chyba zakupie je teraz przy grudniowej promocji.
Purple Bunny z NN mam i jest cudowny, ale po tygodniu zostaje sam fiolet i to odbarwiony nie wiem czy tylko ja mam taki wadliwy czy co
Z Indigo mam kilkadziesiąt kolorów, ale pastele średnio lubię, więc nie mam tych od Siwiec :P Z jej kolekcji jesiennej kupiłam sobie Bed of Roses, Crazy In Love oraz Red Diamond- piękne są.

Mam nadzieję, że ten Purple Bunny mi się taki nie zrobi- w zasadzie kupiłam go dla koleżanki, bo się pytała czy mam takie zmieniające kolor hybrydy Ale kolory wybierałam pod siebie hihi

Co do frezu, to mam dwie kulki diamentowe i lubię je bardzo /jakieś zwykłe z allegro/.
A kupiłam sobie takie:
https://www.aliexpress.com/item/2pcs...608.0.0.uaKTYn
Mam nadzieję, że się sprawdzą

Edytowane przez salinea
Czas edycji: 2016-11-13 o 17:32
salinea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-13, 18:46   #3948
Mama Tosi
Rozeznanie
 
Avatar Mama Tosi
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 534
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez salinea Pokaż wiadomość
A kupiłam sobie takie:
https://www.aliexpress.com/item/2pcs...608.0.0.uaKTYn
Mam nadzieję, że się sprawdzą
Doskonały wybór.
Najlepsze frezy do skórek.
Nie za ostre, nie za delikatne, po prostu idealne.
Mam też kulkę ale to raczej do wygładzenia już na koniec i można się bez niej obejść.
Mam też ceramiczny , gdzieś tu na forum polecany, ale jak na moje potrzeby jest za ostry i trzeba bardzo uważać, żeby sobie krzywdy nie zrobić.
Ten, co zamówiłaś, to moim zdaniem najlepszy, podstawowy frez do skórek.
__________________
Tosia 21.09.2012
Marysia 29.12.2014
Mama Tosi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-13, 19:04   #3949
salinea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: okolice Pszczyny
Wiadomości: 120
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez Mama Tosi Pokaż wiadomość
Doskonały wybór.
Najlepsze frezy do skórek.
Nie za ostre, nie za delikatne, po prostu idealne.
Mam też kulkę ale to raczej do wygładzenia już na koniec i można się bez niej obejść.
Mam też ceramiczny , gdzieś tu na forum polecany, ale jak na moje potrzeby jest za ostry i trzeba bardzo uważać, żeby sobie krzywdy nie zrobić.
Ten, co zamówiłaś, to moim zdaniem najlepszy, podstawowy frez do skórek.
Juppi, to się cieszę, że go sobie kupiłam. W zasadzie wyboru dokonałam biorąc pod uwagę opinię blogowiczki Kesi, gdzie w zasadzie czytałam o tych ceramicznych, a te do skórek to tak przypadkiem wyczaiłam też u niej :P

Teraz myślę jeszcze o zmianie lampy na 48W. Mam taką LCD z Sunny nails, kupioną na allegro. Wyrzuciłam z niej żarówki UV i wsadziłam LEDowe w lutym. Niedawno 2 padły, ale wyślę je na reklamację- zamienią mi je na nowe. W międzyczasie kupiłam LEDy gdzie indziej, ale skubaniutkie urządzają sobie czasem 'disco' w lampie, więc raczej długo nie pożyją /a kosztowały 3 dyszki za sztukę / Myślę nad lampą Abody SunOne 48W z aliexpress, ale muszę jeszcze poczytać i zgłębić temat lamp, zanim cokolwiek kupię
salinea jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-13, 19:05   #3950
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 476
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Dziewczyny czy ktoras z was do oswietlenia biurka uzywa zwyklej lampki zamiast takiej specjalnej bezcieniowej ? Jesli tak, to jaka zarowke uzywacie? Mam dylemat jakiej mocy i jakiej barwy kupic zarowke led? Jakies wskazowki?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sandrika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-13, 19:13   #3951
Mama Tosi
Rozeznanie
 
Avatar Mama Tosi
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 534
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez salinea Pokaż wiadomość
Juppi, to się cieszę, że go sobie kupiłam. W zasadzie wyboru dokonałam biorąc pod uwagę opinię blogowiczki Kesi, gdzie w zasadzie czytałam o tych ceramicznych, a te do skórek to tak przypadkiem wyczaiłam też u niej :P

Teraz myślę jeszcze o zmianie lampy na 48W. Mam taką LCD z Sunny nails, kupioną na allegro. Wyrzuciłam z niej żarówki UV i wsadziłam LEDowe w lutym. Niedawno 2 padły, ale wyślę je na reklamację- zamienią mi je na nowe. W międzyczasie kupiłam LEDy gdzie indziej, ale skubaniutkie urządzają sobie czasem 'disco' w lampie, więc raczej długo nie pożyją /a kosztowały 3 dyszki za sztukę / Myślę nad lampą Abody SunOne 48W z aliexpress, ale muszę jeszcze poczytać i zgłębić temat lamp, zanim cokolwiek kupię
Wszystkie frezy mam polecane przez Kesi na jej blogu i tu na wizażu, więc mamy z tego samego źródła

Co do lampy to mam abody sun one 48 i jestem bardzo zadowolona.
Ale wiesz co?
Aż się boję zachwalać, bo ostatnio wychwalałam frezarkę jd700 i po 2 dniach od mojego wpisu o niej na wizażu mi padła.
Użyłam jej TRZY razy!
Odesłałam do reklamacji.
__________________
Tosia 21.09.2012
Marysia 29.12.2014
Mama Tosi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-13, 19:14   #3952
salinea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: okolice Pszczyny
Wiadomości: 120
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez Sandrika Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy ktoras z was do oswietlenia biurka uzywa zwyklej lampki zamiast takiej specjalnej bezcieniowej ? Jesli tak, to jaka zarowke uzywacie? Mam dylemat jakiej mocy i jakiej barwy kupic zarowke led? Jakies wskazowki?
Ja mam lampkę biurkową LED- green lightning, ale... utwardza mi hybrydę

Dlatego, gdy się zorientowałam co jest grane z lampką biurkową, kupiłam sobie bezcieniową na allegro za ok.100 zł. Uwielbiam ją! Teraz może być w pokoju całkiem ciemno i i tak pracuje się świetnie z tą bezcieniową. Moim zdaniem rzecz niezbędna

Cytat:
Napisane przez Mama Tosi Pokaż wiadomość
Wszystkie frezy mam polecane przez Kesi na jej blogu i tu na wizażu, więc mamy z tego samego źródła

Co do lampy to mam abody sun one 48 i jestem bardzo zadowolona.
Ale wiesz co?
Aż się boję zachwalać, bo ostatnio wychwalałam frezarkę jd700 i po 2 dniach od mojego wpisu o niej na wizażu mi padła.
Użyłam jej TRZY razy!
Odesłałam do reklamacji.
Wiem- czytałam. Masakra jakaś

Ja mam jakąś starą z neonail frezarkę Mercedes coś tam na wcisk :P Daje radę

Edytowane przez salinea
Czas edycji: 2016-11-13 o 19:20
salinea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-13, 20:02   #3953
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez Luna0 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny powiedźcie mi czy lubicie lakiery Indigo? Wiem, że są bardzo gęste. Trudno się nimi maluje? Może macie porównanie do Neonail albo Modeny, bo tymi akurat maluje się jak dla mnie w sam raz. Myślę, czy nie zakupić paru kolorków z Indigo ale troche się obawiam
Ja mam dwa lakiery z Indigo i nie poziomuja mi sie, robia przeswity, dla mnie masakra. Zrazilam sie i boje kupic kolejne.
Za to bazy i efekty maja swietne :-D

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-13, 20:07   #3954
salinea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: okolice Pszczyny
Wiadomości: 120
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Ja mam dwa lakiery z Indigo i nie poziomuja mi sie, robia przeswity, dla mnie masakra. Zrazilam sie i boje kupic kolejne.
Za to bazy i efekty maja swietne :-D
A które kolory? Jestem ciekawa czy też je mam
salinea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-13, 22:13   #3955
Mama Tosi
Rozeznanie
 
Avatar Mama Tosi
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 534
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Ja z indigo mam tylko matrioshkę i jest super.
Mam też bazę proteinową i jestem z niej zadowolona, ale po przetestowaniu odlewki eb z nn będę się przerzucać na tę z nn jak tylko mi się indigo skończy.
__________________
Tosia 21.09.2012
Marysia 29.12.2014
Mama Tosi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-14, 07:39   #3956
salinea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: okolice Pszczyny
Wiadomości: 120
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez Mama Tosi Pokaż wiadomość
Ja z indigo mam tylko matrioshkę i jest super.
Mam też bazę proteinową i jestem z niej zadowolona, ale po przetestowaniu odlewki eb z nn będę się przerzucać na tę z nn jak tylko mi się indigo skończy.
Matrioshka jest piękna- właśnie mam ją na serdecznym i środkowym jako podkład do Metal Manixa Pink Gold, a na reszcie pazurków Can't Speak French. O ile nie bardzo lubię jasne kolory- pastele, o czym już wcześniej pisałam, to ten nudziak jest bosko odlotowy. Tak jak i Natural, w którym jestem zakochana- uwiebiam go do babyboomera oraz stempelków

Jeśli chodzi o bazy, to ja chyba nie zmienię. Robię pazurki moim koleżankom. Jednej z nich zawsze na keratynie i ona uwielbia tę bazę- zero odprysków nawet do 5 tygodni /gdzie po przyjściu od kosmetyczki czasem złaziły jej z całych palców płatami kolorki OPI/.
Drugiej natomiast robię proteinkę- zawsze robiła żele u kosmetyczki i zawsze traciła 1 lub 2 w trakcie noszenia, a teraz nic się nie dzieje.
Żonie kuzyna też na proteinie robię, ona pracuje na hucie /ciężka fizyczna robota/- zawsze robiłam jej akryle, bo mega trwałe. Jak się jednak okazało proteina daje radę- w czwartek robiłam jej po 4 tygodniach i był odrost, ale pazurki nienaruszone.
Także w tej kwestii eksperymentów chyba robić nie będę
Ale jakby się znarowiły podkłady, to dobrze wiedzieć, że są równie dobre lub lepsze do sprawdzenia
salinea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-14, 07:55   #3957
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez salinea Pokaż wiadomość
A które kolory? Jestem ciekawa czy też je mam
Mam BimBamBom ktory kompletnie sie nie poziomuje, jak go naloze tak jest ale duzo dziewczyn jest zadowolonych wiec moze mnie sie taki trafil i Watermelon ktory jest troszke lepszy i jak sie pomecze to daje rade. Kolory sa naprawde fajne ale nie lubie sie meczyc a i tak efekt koncowy mnie nie zadowala. Teraz w wiekszosci nakladam rozne lakiery z ali ;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-14, 08:08   #3958
dkni41
Raczkowanie
 
Avatar dkni41
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 407
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Mam BimBamBom ktory kompletnie sie nie poziomuje, jak go naloze tak jest ale duzo dziewczyn jest zadowolonych wiec moze mnie sie taki trafil i Watermelon ktory jest troszke lepszy i jak sie pomecze to daje rade. Kolory sa naprawde fajne ale nie lubie sie meczyc a i tak efekt koncowy mnie nie zadowala. Teraz w wiekszosci nakladam rozne lakiery z ali ;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam tak samo z bim bam bom i przez niego nie zdecydowałam się na żaden inny kolor z indigo

Wysłane z mojego SM-A300FU
dkni41 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-14, 08:17   #3959
salinea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: okolice Pszczyny
Wiadomości: 120
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Mam BimBamBom ktory kompletnie sie nie poziomuje, jak go naloze tak jest ale duzo dziewczyn jest zadowolonych wiec moze mnie sie taki trafil i Watermelon ktory jest troszke lepszy i jak sie pomecze to daje rade. Kolory sa naprawde fajne ale nie lubie sie meczyc a i tak efekt koncowy mnie nie zadowala. Teraz w wiekszosci nakladam rozne lakiery z ali ;-)
Tego BimBamBom nie mam akurat, choć chyba podobny jest Lime- ten jest ok.
Watermelon nie sprawia mi większych kłopotów.
Wiem, że te akurat kolorki lepiej na białym podkładzie wychodzą, ale ja kładę bez i jest ok.
Ja mam jeden, który jest jakiś fatalny- Red Rubin. Choćbym nie wiem jak cienką warstwę dawała i tak się marszczy fatalnie. A szkoda, bo jest ladnym kolorkiem. Wadliwa partia czy coś ehh

Ja bym się chyba troszku jednak bała hybryd z ali... Jestem uczulona na żel, muszę przy budowaniu pazurka uważać, żeby skóry nie dotknąć. Przy przemywaniu cleanerem warstwy dyspersyjnej stosuję zasadę jednego wacika na pazurek. Dlatego wolę sprawdzone produkty- mam Rosy z Indigo i się sprawdza. Miałam wcześniej jakiś konkretnie dla alergików od Ladys Nails, ale był mniej wytrzymały na mechaniczne uszkodzenia. Ale lubię mieć żel czy akryl pod kolorem, bo wtedy frezarką usuwam tylko kolor i mogę nakładać świeży od razu- to dla mnie spora wygoda.

A słyszałam, że hybrydy też mogą uczulać, więc bym się chyba trochę bała. Bo zanim się zorientowałam, że jestem uczulona, to zaliczyłam kilka razy efekt łapy niedźwiedzia i nie było to piękne
salinea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-14, 10:39   #3960
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez salinea Pokaż wiadomość
Ja miałam przygodę z Eco Universal Top- kolory Femme Fatale i Red Diamond od Indigo zmienia w brudny, wstrętny brąz. Delikatnie zmienia także odcień Bed of Roses. Ale to ciemne czerwienie, więc może akurat takich "nie lubi". Co do jasnych to przetestowałam na kilku i jest OK. Dlatego pytałam o to zmienianie, bo mnie to zaskoczyło w polecanym Eco.
A ten z aliexpress długo wytrzymuje [ w sensie czy się nie ściera, matowi]?

Co do frezów to kupiłam ceramiczne bullet shape: czerwono-żółty i niebiesko-czerwony oraz karbidowe 2 frezy do skórek z Wilsona. Wzięłam je u jednego sprzedawcy, darmowa wysyłka z opcją śledzenia paczki. Wczoraj kupiłam, zapłaciłam i dziś już dostałam numer przewozowy- paczka leci do mnie DHLem Zobaczymy kiedy dotrze, jak na razie jestem pełna optymizmu.




Z Indigo mam kilkadziesiąt kolorów, ale pastele średnio lubię, więc nie mam tych od Siwiec :P Z jej kolekcji jesiennej kupiłam sobie Bed of Roses, Crazy In Love oraz Red Diamond- piękne są.

Mam nadzieję, że ten Purple Bunny mi się taki nie zrobi- w zasadzie kupiłam go dla koleżanki, bo się pytała czy mam takie zmieniające kolor hybrydy Ale kolory wybierałam pod siebie hihi

Co do frezu, to mam dwie kulki diamentowe i lubię je bardzo /jakieś zwykłe z allegro/.
A kupiłam sobie takie:
https://www.aliexpress.com/item/2pcs...608.0.0.uaKTYn
Mam nadzieję, że się sprawdzą


Frezy od Wilsona szybko dochodzą, jednak nie jest to kurier dhl a jakaś poczta dhl global mail, idą do Niemiec pózniej do nas, przyjdą poczta Polska. Dochodzą w mniej niż dwa tygodnie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:25 ----------

Ja mam kilkanascie kolorów z indigo i Iguana tez sie nie poziomie a tak to wszystkie inne są super i w pigmentacji i nakładaniu. Z tym ze bim bam bom mam od maja chyba i malowałam nim tylko wzornik, także nie wiem. Wrzucialam go już dawno na wymianke ale nikt nie chce z bazy proteinowej zadowolona bardzo jestem. Za to nigdy już nie kupie topu żadnego od nich. Kupiłam shining i albo jest matowy albo błyszczy słabo po przetarciu cleanerem z evo, także leży i sie kurzy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-19 18:54:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:37.