Pędzle do kosmetyków mineralnych - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-26, 15:47   #1891
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Witam się z Wami jako nowa na wątku
i od razu przechodzę do rzeczy... otóż moja sytuacja z pędzlem pixie jest jeszcze lepsza, mam go coś ok. roku i na początku stracił kilka włosków, potem się to unormowało i potraktowałam to jako normalny wstęp do użytkowania. Jednak nie tak dawno, bo kilkanaście tygodni temu zanabyłam pędzle hakuro H 50 i H 51 no i jeszcze jeden flat po drodze od sunshade i tak sobie ten mój pierwszy flacik z pixie leżał ładnie wyprany i czekał aż teraz użyłam znowu i coś koszmarnego, włosie wypada przeokropnie i nie iem co teraz mam zrobić... czekać aż przestanie czy spisać na straty... mam nadzieję, ze znowu sie to unormuje.
nie chce być złą wróżką, ale myśle, ze pixie zakonczył swój żywot
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 17:24   #1892
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
nie chce być złą wróżką, ale myśle, ze pixie zakonczył swój żywot
buuu... to mój pierwszy był i mam sentyment, kurcze, dobrze o niego dbałam, woda nigdy nie dotarła tam gdzie nie powinna suszyłam go bardzo długo, zawsze w pozycji włosiem na dół i wszystko było ok aż do tej przerwy w używaniu. Co tak źle na niego podziałało? Sama przerwa?
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 17:52   #1893
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
buuu... to mój pierwszy był i mam sentyment, kurcze, dobrze o niego dbałam, woda nigdy nie dotarła tam gdzie nie powinna suszyłam go bardzo długo, zawsze w pozycji włosiem na dół i wszystko było ok aż do tej przerwy w używaniu. Co tak źle na niego podziałało? Sama przerwa?
różnie bywa mój 1 LHK rozwaliła się po 2 tygodniach, ale załapałam się na wymiane z EDM
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 17:59   #1894
anka1892
Zadomowienie
 
Avatar anka1892
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 582
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Witam chciałam zamówić sobie Flat Topa z Sunshade a tu nie ma na allegro, a jeszcze kilka dni temu był widziałam, że któraś z Was pytała się sprzedającego(tak mniemam) o zestawy 3 pędzli i mają być za miesiąc, czy podobnie ma się sytuacja z FT?
Bo już miałam się skusić na pędzel FT z Pixie, dodają 3 próbki gratis, ale wiecie może jak się ten nowy sprawuje? zmienili wygląd(rączkę), mam nadzieję, że jakość nie siadła? było może o nim coś już na forum?

chciałam jeszcze powiedzieć, że dopiero będę zaczynać przygodę z minerałami, więc obeznana nie jestem, chociaż już trochę forum przeglądałam
anka1892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 18:20   #1895
simone2010
Zakorzenienie
 
Avatar simone2010
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 410
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez anka1892 Pokaż wiadomość
Witam chciałam zamówić sobie Flat Topa z Sunshade a tu nie ma na allegro, a jeszcze kilka dni temu był widziałam, że któraś z Was pytała się sprzedającego(tak mniemam) o zestawy 3 pędzli i mają być za miesiąc, czy podobnie ma się sytuacja z FT?
Bo już miałam się skusić na pędzel FT z Pixie, dodają 3 próbki gratis, ale wiecie może jak się ten nowy sprawuje? zmienili wygląd(rączkę), mam nadzieję, że jakość nie siadła? było może o nim coś już na forum?

chciałam jeszcze powiedzieć, że dopiero będę zaczynać przygodę z minerałami, więc obeznana nie jestem, chociaż już trochę forum przeglądałam
Ja też pisałam w tej sprawie do sprzedawcy Flat topy też będą dopiero za miesiąc, co pozwala przypuszczać, że zestawów nie ma, bo nie ma Flat Topów...
__________________
Tygrysku...!
Co Prosiaczku?
NIC - odparł Prosiaczek biorąc Tygryska za łapkę - chciałem się tylko upewnić czy jesteś...


Ćwiczę od czasu do czasu

Spełniam swoje małe marzenia

Edytowane przez simone2010
Czas edycji: 2010-11-26 o 20:28
simone2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 18:59   #1896
anka1892
Zadomowienie
 
Avatar anka1892
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 582
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez simone2010 Pokaż wiadomość
Ja też pisałam w tej sprawie do sprzedawcy Flat topy też będą dopiero za miesiąc, co pozwala przypuszczać, że zestawów nie ma, bo nie Flat Topów...
dziękuje bardzo za odpowiedź. Chyba skuszę się na Pixie, bo jak policzyłam to zakup oddzielnie pędzla z Sunshade i 3 próbek Pixie wychodzi tylko 3 zł taniej niż zakup pędzla Pixie z 3 próbkami gratis :P a i tak jakieś próbki muszę kupić, bo po co mi sam pędzel chociaż myślałam o EDM, ale Pixie też chwalą i to może nawet bardziej.
anka1892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 12:05   #1897
Enaffi
Wtajemniczenie
 
Avatar Enaffi
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 852
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Kupilam ostatnio na all kabuki Sunshade hmm...spodziewałam się że będzie gęściejszy mam flat topa z EDM i to włosie jest o wiele wiele gęściejsze,jak bym miała jeszcze raz kupować kabuki to napewno z EDM lub właśnie Pixie
Enaffi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-27, 12:12   #1898
Nati_kk
Zakorzenienie
 
Avatar Nati_kk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5 921
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez Enaffi Pokaż wiadomość
Kupilam ostatnio na all kabuki Sunshade hmm...spodziewałam się że będzie gęściejszy mam flat topa z EDM i to włosie jest o wiele wiele gęściejsze,jak bym miała jeszcze raz kupować kabuki to napewno z EDM lub właśnie Pixie
Ale one będą takie same...Kabuki z zasady jest mniej zbity niż flat top...
__________________
Bo zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji


Wymienię

Razem od 08.07.2009
Zaręczeni 17.09.2011
Ślubujemy 06.09.2014

Nati_kk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 14:37   #1899
katty86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 634
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez Nati_kk Pokaż wiadomość
Ale one będą takie same...Kabuki z zasady jest mniej zbity niż flat top...
Pozwolę sobię się z Tobą nie zgodzić. Mam kabuki (tego z krótką rączką jeszcze) i flat topa z pixie i oba są bardzo zbite, kabuki może nawet bardziej od flat topa.
Flat top ma inny kształt włosia, ale to nie znaczy, że kabuki powinien być mniej zbity.
Zamówiłam również jakiś czas temu zestaw pędzli z sunshade (który zresztą odesłałam) i ich kabuki jest znacznie cieńsze od tego z pixie.
Nawet ściskając oba widać różnicę i to wcale nie minimalną.
Moim zdaniem to, że jest to ten sam producent to nie znaczy, że te pędzle są identyczne. Pewnie producent też ma opcje tańszą i droższą zależnie od gęstości włosia chociażby czy jego jakości.
Choć muszę przyznać, że mi się kabuki pixie trochę "zwichrował" (pewnie woda się wlała do rączki), tzn. włosie ma nierówny kształt, ale nie jest tragicznie jeszcze i nadal się nim maluję często, bo to mój ulubiony pędzel.
katty86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 23:12   #1900
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Dziewczyny, potrzebuję Waszej pomocy, bo już zgłupiałam. Potrzebuję na szybko pędzla do podkładu mineralnego, bo mój flat top został zjedzony (dosłownie!) przez... psa. Zamówiłam więc kabuki i flat topa na stronie EDM ale przesyłki mogę spodziewać się dopiero w piątek. A przez tydzień muszę czegoś używać. Mam w domu pędzle do pudru sypkiego z the body shop i inglota, ale źle współpracują z minerałami. Poszukuję więc w miarę dobrego pędzla z oferty dostępnej w tradycyjnych sieciówkach: sephorze, douglasie, MAC-u, the body shop... Macie jakieś propozycje? Na KWC wychwalany jest kabuki z the body shop, ale szczerze mówiąc, kiedy z pół roku temu go macałam to jakoś nie zachwycił mnie... Liczę na Waszą wiedzę w tej dziedzinie i z góry dziękuję za wszelkie wskazówki
__________________

Edytowane przez quench
Czas edycji: 2010-11-27 o 23:13
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 23:52   #1901
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Moze zamiast kupowac nowy pedzel "na gwalt" potrenuj inne techniki nakladania? Ja w eksperymentalnym szale nakladalam podklad nawet palcami i tez bylo fajnie, ladnie sie stapial ze skora Pamietam, ze ktos z forum nakladal tez podklad platkiem kosmetycznym.
Masz moze tradycyjny, plaski pedzel do podkladu? Moze takim sprobuj - spryskaj pedzel woda i nakladaj mineraly jak fluid. Tydzien czasu to niedlugo, mozna sie przemeczyc\poeksperymento wac.
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-28, 00:11   #1902
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Moze zamiast kupowac nowy pedzel "na gwalt" potrenuj inne techniki nakladania? Ja w eksperymentalnym szale nakladalam podklad nawet palcami i tez bylo fajnie, ladnie sie stapial ze skora Pamietam, ze ktos z forum nakladal tez podklad platkiem kosmetycznym.
Masz moze tradycyjny, plaski pedzel do podkladu? Moze takim sprobuj - spryskaj pedzel woda i nakladaj mineraly jak fluid. Tydzien czasu to niedlugo, mozna sie przemeczyc\poeksperymento wac.
Patent z pędzlem do podkładu usiłowałam wykorzystać, ale EDM ma wtedy tendencję do robienia smug i plam, niestety. Dzisiaj wróciłam do sposobu nakładania minerałów jakiego używałam w wakacje - mieszania ich z kremem matującym i wcierania w skórę jak fluid (co ciekawe żaden krem nawilżający nie zdał egzaminu - tylko matujący nuno ziaji) Dzięki za radę z płatkiem kosmetycznym, jutro wypróbuję.
W ostateczności mam jeszcze całą butlę płynnego podkładu z Givenchy, który odstawiłam a rzecz prochów, może w tym tygodniu coś zużyję.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-01, 18:29   #1903
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Witajcie dziewczyny mam skore bardzo wrazliwa i szukam pedzla do podkladu mineralnego ,ktory bedzie dosyc dobrze kryl ,ale musi byc tez bardzo delikatny jaki pedzel byscie polecily dla bardzo delikatnej skory, najdelikatniejszy jaki moze byc??, z gory dziekuje
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-01, 18:43   #1904
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez Polski Bursztyn Pokaż wiadomość
szukam pedzla do podkladu mineralnego ,ktory bedzie dosyc dobrze kryl ,ale musi byc tez bardzo delikatny
moim zdaniem takie cechy ma hakuro h50
w ogole syntetyczne pędzle są baaardzo delikatne

a powiedz, do tej pory jakiego używałaś?
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-01, 19:14   #1905
Wronia3
Wtajemniczenie
 
Avatar Wronia3
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 586
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

gdzie można kupić pędzle Hakuro? szukałam na allegro ale nic nie ma...
__________________
"FITNESS ZMIENIA CIAŁO, ZUMBA® ZMIENIA TAKŻE DUSZĘ."
Wronia3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-01, 19:34   #1906
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

chyba trzeba zaczekać... dotychczas były dostepne tylko na allegro.
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-01, 19:43   #1907
Wronia3
Wtajemniczenie
 
Avatar Wronia3
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 586
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

ja to dopiero zaczynam swoją przygodę z minerałami i w tematyce pędzli jestem totalnie zacofana szukam czegoś dla siebie, czytam i coraz bardziej czuję się głupia w każdym bądź razie szukam dla siebie pędzla do podkładu, pudru, różu, do eyelinera, do cieni i czym więcej czytam tym większą pustkę mam w głowie zazdroszczę tym dziewczyną które już wiedzą czego chcą a nie tak błądzą jak ja
__________________
"FITNESS ZMIENIA CIAŁO, ZUMBA® ZMIENIA TAKŻE DUSZĘ."
Wronia3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-01, 20:13   #1908
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

jak dla mnie to praktycznie wszystkie pędzle syntetyczne firm mineralnych nadają się do delikatnych skór
pixie/edm/sunshade tez powinny byc ok
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-01, 20:38   #1909
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
jak dla mnie to praktycznie wszystkie pędzle syntetyczne firm mineralnych nadają się do delikatnych skór
pixie/edm/sunshade tez powinny byc ok
popieram cery Ci nie podrażnią, nie będą drapać, a spełnią swoje zadanie znakomicie
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-01, 20:53   #1910
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez Polski Bursztyn Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny mam skore bardzo wrazliwa i szukam pedzla do podkladu mineralnego ,ktory bedzie dosyc dobrze kryl ,ale musi byc tez bardzo delikatny jaki pedzel byscie polecily dla bardzo delikatnej skory, najdelikatniejszy jaki moze byc??, z gory dziekuje
eco tools:
http://www.google.com/products/catal...d=0CDgQ8wIwBA#

baby kabuki z tego zestawu jest b delikatny-najdelikatniejszy jaki mialam
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 15:36   #1911
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

A ja zamierzam użyć do rozprowadzania podkładu EDM Intenstive pędzla Moonlight Collection z Essence. Czy to dobry pomysł?
Na razie nie chciałabym (a raczej nie mogę) inwestować w flat topa...
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 16:27   #1912
colonelka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 13
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Spróbować zawsze możesz, ale szczerze mówiąc sukcesów nie wróżę. Jednak odpowiedni pędzel jest bardzo ważny.
colonelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 17:00   #1913
Szabik
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 541
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez tisiphone Pokaż wiadomość
A ja zamierzam użyć do rozprowadzania podkładu EDM Intenstive pędzla Moonlight Collection z Essence. Czy to dobry pomysł?
Na razie nie chciałabym (a raczej nie mogę) inwestować w flat topa...
To jest wbrew pozorom całkiem niezły pędzel do podkładów mineralnych, zdarzało mi się używać do podkładu jego "uboższej" wersji do różu i spisywała się całkiem nieźle. Z tym, że krycie na pewno będzie dużo mniejsze niż w przypadku flat topa.
I w przeciwieństwie do poprzedniczki wróżę sukcesy, ponieważ o ile się nie mylę to po prostu pędzel rzadszy od przeciętnego kabuki. Ale na początek na pewno może być.
Szabik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 14:17   #1914
Wronia3
Wtajemniczenie
 
Avatar Wronia3
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 586
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

właśnie zamówiłam sobie pędzel flat top z pixie mam nadzieję że dokonałam dobrego wyboru
__________________
"FITNESS ZMIENIA CIAŁO, ZUMBA® ZMIENIA TAKŻE DUSZĘ."
Wronia3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 14:50   #1915
anka1892
Zadomowienie
 
Avatar anka1892
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 582
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez Wronia3 Pokaż wiadomość
właśnie zamówiłam sobie pędzel flat top z pixie mam nadzieję że dokonałam dobrego wyboru
a do mnie właśnie dziś przyszedł. To mój 1. pędzel, więc nie mam doświadczenia, ale włosie jego meeega mięciutkie i przyjemne w dotyku, pędzel jest na prawdę mocno zbity, więc myślę że krycie będzie dobre. na razie nie próbowałam na próbkach
anka1892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 15:21   #1916
Wronia3
Wtajemniczenie
 
Avatar Wronia3
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 586
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez anka1892 Pokaż wiadomość
a do mnie właśnie dziś przyszedł. To mój 1. pędzel, więc nie mam doświadczenia, ale włosie jego meeega mięciutkie i przyjemne w dotyku, pędzel jest na prawdę mocno zbity, więc myślę że krycie będzie dobre. na razie nie próbowałam na próbkach

a długo czekałaś? hehe to widze obie początkujące jesteśmy cieszę się że ma mięciutkie włosie
__________________
"FITNESS ZMIENIA CIAŁO, ZUMBA® ZMIENIA TAKŻE DUSZĘ."
Wronia3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 16:12   #1917
anka1892
Zadomowienie
 
Avatar anka1892
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 582
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez Wronia3 Pokaż wiadomość
a długo czekałaś? hehe to widze obie początkujące jesteśmy cieszę się że ma mięciutkie włosie
kupiłam w niedzielę, pieniążki wpłaciłam wieczorem w poniedziałek, więc myślę, że we wtorek wysłano, a dziś doszło, ale mieszkam 100km od p. Sylwii, więc niedaleko
Ja się obawiam że nie będę umiała się obsłużyć tym bo odnośnie makijażu, to nie mam żadnego talentu ;p jeszcze jak będę miała więcej czasu to poczytam i pooglądam filmiki jak się to używa dokładnie :P
anka1892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 19:20   #1918
ksenka
Zadomowienie
 
Avatar ksenka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 462
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

a ma ktos porownanie flat topa EDM i nowego pixie?? rzeczywiscie pixie gesciejszy i lepiej sie nim podklad naklada?
ksenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 20:38   #1919
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Cytat:
Napisane przez ksenka Pokaż wiadomość
a ma ktos porownanie flat topa EDM i nowego pixie?? rzeczywiscie pixie gesciejszy i lepiej sie nim podklad naklada?
Podpinam się pod pytanie... ja również chciałabym wiedzieć jak z gęstością włosia u nowego pixie i czy jest solidnie wykonany
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-04, 11:55   #1920
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Pedzle do kosmetykow mineralnych

Tutaj, moja opinia pędzla kabuki Blushe i porównanie z flat topem EDM na zdjęciu
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-13 17:05:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:06.