joga wrocław - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-28, 14:33   #1
beacia440
Raczkowanie
 
Avatar beacia440
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 406

joga wrocław


czesc,
chodzicie gdzies na joge? Prosze mi cos polecic. Przeglądałam pare stron w internecie, ale znalazłam bardzo drogie zajęcia,

Sama tez nie jestem pewna, co by tu ćwiczyć, a mam wielką ochotę na coś się zapisać.
Myślałam nad powrotem do karate, kiedyś trenowałam, ale często z kontuzjami wracałam, a chyba teraz juz wole po prostu dbać o ciało.

Chciałabym aby zajęcia nie były za drogie, jestem studentką dzienną, nie mam za dużo kasy w portfelu
__________________
Bawaria


________________
będzie okej
beacia440 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 15:39   #2
edytkasz18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3
Dot.: joga wrocław

Ja za 44zł wykupiłam karnet na 8 wejść na jogę na gruponie. Zajęcia są w willi parkowej na ulicy parkowej Dopiero od środy zaczynam chodzić więc nic więcej nie mogę powiedzieć, poza tym że wydaje mi się że to tanio
edytkasz18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 17:52   #3
beacia440
Raczkowanie
 
Avatar beacia440
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 406
Dot.: joga wrocław

wiesz, widziałam ta oferte, ale nie mogłam sie zdecydować a teraz już za późno
koniecznie daj znać jak było, czy Ci się podobało, czy się wkręciłaś w to
__________________
Bawaria


________________
będzie okej
beacia440 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 14:16   #4
edytkasz18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3
Dot.: joga wrocław

wczoraj byłam, ogólnie to same ćwiczenia mi się podobały ale mam dużo innych zastrzeżeń, a mianowicie było strasznie dużo ludzi w małej sali, musiałam uważać przy wdechu (jak się macha rękami) żeby komuś nie walnąć, byłam trochę z tyłu i za bardzo nie widziałam jak instruktorka wykonywała niektóre ćwiczenia, poza tym sam wygląd budynku z zewnątrz i wewnątrz jest jakby to powiedzieć mało fitnesowy wygląda to tak jakby do domu wstawili parę luster, szafek i mamy klub fitness. No ale to mi średnio przeszkadza.
Na następne zajęcia dopiero na 13-go mogłam się umówić, niby nie ma być takiego ścisku. No zobaczymy jak będzie, a mam jeszcze drugi bon do wykorzystania więc sobie trochę pochodzę
edytkasz18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:09.