Szukam biura tłumaczeń z Warszawy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-18, 10:14   #1
n_bb
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 191

Szukam biura tłumaczeń z Warszawy


Do stałej współpracy w firmie. Od jakiegoś czasu robimy zamówienia za granicą i mamy do przetłumaczenia coraz częściej fakturki i inne dokumenty ( niemiecki i angielski). Nie znalazłam w sieci konkretnych opinii na temat biur tłumaczeń ale zalezy mi na kimś kto wykonuje swoją robotę terminowo i co najważniejsze na wysokim poziomie. Widzę,że na olx ogłasza się wiele osób ale jak sprawdzić czy taki tlumacz rzeczywiście ma wiedzę?
Z góry dziękuję za opinię.
n_bb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-18, 10:29   #2
izzsa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 74
Dot.: Szukam biura tłumaczeń z Warszawy

Korzystałam do tej pory już z kilku biur tłumaczeń. Zależy Ci na osobistym dostarczeniu dokumentów, czy może być wysyłka mailowa. Może będę w stanie coś podpowiedzieć...
izzsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-18, 13:19   #3
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Szukam biura tłumaczeń z Warszawy

Cytat:
Napisane przez n_bb Pokaż wiadomość
Do stałej współpracy w firmie. Od jakiegoś czasu robimy zamówienia za granicą i mamy do przetłumaczenia coraz częściej fakturki i inne dokumenty ( niemiecki i angielski). Nie znalazłam w sieci konkretnych opinii na temat biur tłumaczeń ale zalezy mi na kimś kto wykonuje swoją robotę terminowo i co najważniejsze na wysokim poziomie. Widzę,że na olx ogłasza się wiele osób ale jak sprawdzić czy taki tlumacz rzeczywiście ma wiedzę?
Z góry dziękuję za opinię.
Zawsze można poprosić o uprawnienia oraz o referencje.
Wiele firm na swojej stronie www zamieszcza informacje komu coś tłumaczyli lub z kim współpracują.

I jak szukasz na olx, to pewnie jest wiele osób prywatnych, niekoniecznie posiadających swoją firmę, a wnioskuję, że szukasz osób, które będą mogły Wam FV wystawić za usługę, jak to do firmy jest...
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-21, 11:33   #4
n_bb
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 191
Dot.: Szukam biura tłumaczeń z Warszawy

Dokładnie . Zależałoby mi tutaj na kimś kto daje fakturę tak wiec chyba faktycznie wolałabym firmę ( chyba,że jakiś tłumacz miałby samozatrudnienie). Pewnie większość dokumentów będę wysyłała na maila ale wolałabym aby była mozliwość kontaktu w 4 oczy.
n_bb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-21, 11:40   #5
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Szukam biura tłumaczeń z Warszawy

Cytat:
Napisane przez n_bb Pokaż wiadomość
Dokładnie . Zależałoby mi tutaj na kimś kto daje fakturę tak wiec chyba faktycznie wolałabym firmę ( chyba,że jakiś tłumacz miałby samozatrudnienie). Pewnie większość dokumentów będę wysyłała na maila ale wolałabym aby była mozliwość kontaktu w 4 oczy.
To wpisz w google "biura tłumaczeń języka angielskiego Warszawa (dzielnica)" i umów się na spotkanie w sprawie współpracy - w siedzibie firmy albo niech przedstawiciel przyjedzie do Ciebie.

Olx czy gumtree to akurat ostatnie miejsca, gdzie szukałabym firmowego tłumacza... no, ale u mnie w firmie ja to robię sama.
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-21, 12:41   #6
izzsa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 74
Dot.: Szukam biura tłumaczeń z Warszawy

Nie chcę nikogo reklamowac, ale zapytaj tutaj w Biurze Wersja - LINK
Zlokalizowani są przy Ciołka 17, wejście od strony Brożka. Tylko tam z parkingiem może być problem, ale mi ostatecznie zawsze udawało się znaleźć miejscówkę.

Edytowane przez izzsa
Czas edycji: 2016-04-07 o 13:16
izzsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-22, 11:41   #7
n_bb
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 191
Dot.: Szukam biura tłumaczeń z Warszawy

Ja część tłumaczeń również robię sama bo znam angielski ale raz na jakiś czas trafia się jakieś tłumaczenie techniczne ale tego za nic sama nie przetłumacze. Poza tym momentami nie mam na takie rzeczy czasu.
izzsa a jak u nich z terminowością?
n_bb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-22, 14:16   #8
izzsa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 74
Dot.: Szukam biura tłumaczeń z Warszawy

Mogę mówić tylko za siebie. A więc nie zdarzało się, aby terminy były przekraczane. W sensie, to co ustalamy drogą mailową jest realizowane zgodnie z opisem, po wcześniej ustalonej cenie i w terminie.
izzsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-17, 07:50   #9
DariaKwia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 57
Dot.: Szukam biura tłumaczeń z Warszawy

ostatnio tłumaczyłam dokumentację medyczną w /reklama/ zrobili to w godzinę policzyli za trzy strony, a było ich pięć, a lekarz któremu to pokazałam stwierdził że nie widział jeszcze tak dobrego tłumaczenia

Edytowane przez 21kasia21
Czas edycji: 2016-08-17 o 17:16 Powód: reklama
DariaKwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-21, 09:07   #10
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Szukam biura tłumaczeń z Warszawy

Cytat:
Napisane przez DariaKwia Pokaż wiadomość
ostatnio tłumaczyłam dokumentację medyczną w /reklama/ zrobili to w godzinę policzyli za trzy strony, a było ich pięć, a lekarz któremu to pokazałam stwierdził że nie widział jeszcze tak dobrego tłumaczenia
Przetłumaczenie 5 stron dokumentacji medycznej w godzinę? Wydaje mi się to mało prawdopodobne, chyba że firma bazowała w dużej części na wykonanym już wcześniej tłumaczeniu...
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-21, 09:37   #11
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Szukam biura tłumaczeń z Warszawy

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Przetłumaczenie 5 stron dokumentacji medycznej w godzinę? Wydaje mi się to mało prawdopodobne, chyba że firma bazowała w dużej części na wykonanym już wcześniej tłumaczeniu...
Celem dodania postu autorki była tylko reklama, a że jego treść jest daleka od prawdy- to już inna kwestia
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-21 10:37:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:23.