Uczulenie na hybrydę - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-03-14, 09:40   #1081
donusiaa
wiatr we włosach
 
Avatar donusiaa
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 24
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Kilku różnych hybryd używałam i dopiero te hipoalergiczne z effective nails mnie nei uczulają
donusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-14, 10:23   #1082
pinaplesss
Zadomowienie
 
Avatar pinaplesss
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: z domu;)
Wiadomości: 1 306
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Cytat:
Napisane przez donusiaa Pokaż wiadomość
Kilku różnych hybryd używałam i dopiero te hipoalergiczne z effective nails mnie nei uczulają
Czego konkretnie używasz z tej firmy?
__________________
 21.04.2001
 21.12.2010
 29.01.2011
 07.06.2012
pinaplesss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-14, 14:00   #1083
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Pierwszy raz spotkałam się z tym, żeby z pewnej firmy jeden kolor uczulał, reszta nie. Nałożyłam przedwczoraj Warming Memories z NN i rety jak mnie skrzywdził Już podczas malowania zauważyłam, że jest jakiś inny, super kryje, gęstszy. A następnego dnia świąd niesamowity. Przed chwilą go zdjęłam.
Zastanawiam się czy cala kolekcja warming memories tak na mnie działa czy akurat ten kolor. Mam jeszcze Hot Cocoa z tej serii więc zobaczymy..


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-14, 16:52   #1084
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Cytat:
Napisane przez minthema Pokaż wiadomość
Pierwszy raz spotkałam się z tym, żeby z pewnej firmy jeden kolor uczulał, reszta nie. Nałożyłam przedwczoraj Warming Memories z NN i rety jak mnie skrzywdził Już podczas malowania zauważyłam, że jest jakiś inny, super kryje, gęstszy. A następnego dnia świąd niesamowity. Przed chwilą go zdjęłam.
Zastanawiam się czy cala kolekcja warming memories tak na mnie działa czy akurat ten kolor. Mam jeszcze Hot Cocoa z tej serii więc zobaczymy..
8

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To ze wyszło uczulenie po tym konkretnym lakierze wcale nie znaczy ze on cię uczulił a inne nie. Uczulenie dna hybrydy działa często zmopoznionym zapłonem.
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-14, 17:15   #1085
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Cytat:
Napisane przez hauuu Pokaż wiadomość
To ze wyszło uczulenie po tym konkretnym lakierze wcale nie znaczy ze on cię uczulił a inne nie. Uczulenie dna hybrydy działa często zmopoznionym zapłonem.

No nie wiem, innych używam od roku i jest git, ten nałożyłam po raz pierwszy i momentalnie wyszła mi reakcja alergiczna. Zdjęłam go, nałożyłam inny i póki co jest ok.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-22, 17:45   #1086
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Dziewczyny prosze o rade , bo chyba i mnie dopadlo uczulenie, choc pewnosci nie mam.

Dzis sciagnelam hybrydy i zauwazylam, ze na wskazujacym lewej dloni i kciuku , mam te nieregularne linie miedzy wolnym brzegiem a opuszkiem, cos jak na zdjeciu z tego bloga, choc moje paznokcie wygladaja zdrowo , nie ma tez tych zoltych, brunatnych plamek:

http://azu-usagi.blogspot.com/2016/0...rzeczytaj.html

Innych objawow typu krostki, swedzenie, pieczenie, pekanie skory nie mam i nie mialam.

I teraz nie wiem czy to poczatki uczulenia, a objawy typu wedzenie, pieczenie dopiero sie pojawia.Czy to po prostu zwykla onycholoiza ktora wcale nie musi miec zwiazku z hybrydami. Jestem w trakcie remontu, czasami mialam stycznosc z "chemikaliami" , wykonywalam tez niektore prace przy remoncie i sama nie wiem.

Miala ktoras z Was podobnie, ze zoncyholoizy przy dalszym nakladaniu hybryd, pojawily sie inne objawy?
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-22, 18:16   #1087
maarlin
Rozeznanie
 
Avatar maarlin
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Z końca świata
Wiadomości: 516
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Jeśli nie ma pęcherzyków, bolesnosci wałów i swędzenia to nie uczulenie. To początki onycholizy. Po dłuższym stosowaniu hybryd płytka się odwapnia i osłabia, robi się porowata i łatwiej o jej oddzielenie od łożyska.
Ciągle mi się tak robi bo nie mam umiaru i za długo czekam z przerwami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maarlin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-23, 05:42   #1088
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Dziewczyny prosze o rade , bo chyba i mnie dopadlo uczulenie, choc pewnosci nie mam.

Dzis sciagnelam hybrydy i zauwazylam, ze na wskazujacym lewej dloni i kciuku , mam te nieregularne linie miedzy wolnym brzegiem a opuszkiem, cos jak na zdjeciu z tego bloga, choc moje paznokcie wygladaja zdrowo , nie ma tez tych zoltych, brunatnych plamek:

http://azu-usagi.blogspot.com/2016/0...rzeczytaj.html

Innych objawow typu krostki, swedzenie, pieczenie, pekanie skory nie mam i nie mialam.

I teraz nie wiem czy to poczatki uczulenia, a objawy typu wedzenie, pieczenie dopiero sie pojawia.Czy to po prostu zwykla onycholoiza ktora wcale nie musi miec zwiazku z hybrydami. Jestem w trakcie remontu, czasami mialam stycznosc z "chemikaliami" , wykonywalam tez niektore prace przy remoncie i sama nie wiem.

Miala ktoras z Was podobnie, ze zoncyholoizy przy dalszym nakladaniu hybryd, pojawily sie inne objawy?
Wstaw swoje zdjęcie najlepiej. Jak głęboko się odkleilo?
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-23, 07:48   #1089
bialatestuje
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 21
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Uczulenie może być również na światło UV. Ja i moja siostra mamy bardzo jasną karnacje, mi przy hybrydzie wyskakują piegi na rękach( zdarza mi się to również latem). Mojej siostrze wyskakują czerwone plamy, czasem zmieniające się w pęcherze z wodą. Przy zdejmowaniu nie mamy żadnych objawów.
bialatestuje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-23, 09:08   #1090
shameeka90
Raczkowanie
 
Avatar shameeka90
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 251
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Dziewczyny prosze o rade , bo chyba i mnie dopadlo uczulenie, choc pewnosci nie mam.

Dzis sciagnelam hybrydy i zauwazylam, ze na wskazujacym lewej dloni i kciuku , mam te nieregularne linie miedzy wolnym brzegiem a opuszkiem, cos jak na zdjeciu z tego bloga, choc moje paznokcie wygladaja zdrowo , nie ma tez tych zoltych, brunatnych plamek:

http://azu-usagi.blogspot.com/2016/0...rzeczytaj.html

Innych objawow typu krostki, swedzenie, pieczenie, pekanie skory nie mam i nie mialam.

I teraz nie wiem czy to poczatki uczulenia, a objawy typu wedzenie, pieczenie dopiero sie pojawia.Czy to po prostu zwykla onycholoiza ktora wcale nie musi miec zwiazku z hybrydami. Jestem w trakcie remontu, czasami mialam stycznosc z "chemikaliami" , wykonywalam tez niektore prace przy remoncie i sama nie wiem.

Miala ktoras z Was podobnie, ze zoncyholoizy przy dalszym nakladaniu hybryd, pojawily sie inne objawy?
Obstawiam, ze to niestety od hybryd Sama mialam identycznie - zadnego swedzenia, krostek, pekania skory, tylko onycholiza, ktora po czasie po prostu "ewoluowala" do 2/3 plytki + pojawila sie bardzo sucha, odstajaca skora wolnym brzegiem.
Na Twoim miejscu bym zrobila przerwe od hybrydy az do zaleczenia i profilaktycznie uzywala Acefungin Forte, zeby zadne swinstwo sie nie przyplatalo.
shameeka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-23, 10:07   #1091
maarlin
Rozeznanie
 
Avatar maarlin
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Z końca świata
Wiadomości: 516
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Cytat:
Napisane przez shameeka90 Pokaż wiadomość
Obstawiam, ze to niestety od hybryd Sama mialam identycznie - zadnego swedzenia, krostek, pekania skory, tylko onycholiza, ktora po czasie po prostu "ewoluowala" do 2/3 plytki + pojawila sie bardzo sucha, odstajaca skora wolnym brzegiem.
Na Twoim miejscu bym zrobila przerwe od hybrydy az do zaleczenia i profilaktycznie uzywala Acefungin Forte, zeby zadne swinstwo sie nie przyplatalo.
Przerwa obowiązkowo niestety.
maarlin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-01, 00:48   #1092
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Dziewczyny dzieki za spopstrzezenia. Jezeli chodzi o onycholize to dopadla mnie tak do 1/4 paznokcia. Ale nie mam na wszystkich paznokciach.

Wrocilam z urlopu, sciagnelam hybryde , jutro kupie ten Acefungin i zobacze co tam bylo jeszcze polecane. Chyba olejek herbaciany, prawda? No i juz sciagnelam hybryde, tak wiec robie sobie przerwe do czasu az tego wszystkiego nie wylecze.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-01, 09:01   #1093
shameeka90
Raczkowanie
 
Avatar shameeka90
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 251
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Dziewczyny dzieki za spopstrzezenia. Jezeli chodzi o onycholize to dopadla mnie tak do 1/4 paznokcia. Ale nie mam na wszystkich paznokciach.

Wrocilam z urlopu, sciagnelam hybryde , jutro kupie ten Acefungin i zobacze co tam bylo jeszcze polecane. Chyba olejek herbaciany, prawda? No i juz sciagnelam hybryde, tak wiec robie sobie przerwe do czasu az tego wszystkiego nie wylecze.
Lepiej sam Acefungin Forte. Olejek przesusza, a ma tylko właściwości antybakteryjne. Acefungin jest antybakteryjny i przeciwgrzybiczny
Powodzenia i sporo cierpliwości!
shameeka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-01, 09:17   #1094
maarlin
Rozeznanie
 
Avatar maarlin
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Z końca świata
Wiadomości: 516
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Dziewczyny dzieki za spopstrzezenia. Jezeli chodzi o onycholize to dopadla mnie tak do 1/4 paznokcia. Ale nie mam na wszystkich paznokciach.

Wrocilam z urlopu, sciagnelam hybryde , jutro kupie ten Acefungin i zobacze co tam bylo jeszcze polecane. Chyba olejek herbaciany, prawda? No i juz sciagnelam hybryde, tak wiec robie sobie przerwe do czasu az tego wszystkiego nie wylecze.
Współczuję bardzo,znam dobrze ten problem,ostatno wyleczenie onycholizy zajęło mi dwa miesiące.Jeszcze zostały mi jakieś resztki,paznokcie ciącle krótkie,ale zaczynam przeglądać nowe,piękne kolorkiEch...wiosna ...
maarlin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-01, 14:15   #1095
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Cytat:
Napisane przez shameeka90 Pokaż wiadomość
Lepiej sam Acefungin Forte. Olejek przesusza, a ma tylko właściwości antybakteryjne. Acefungin jest antybakteryjny i przeciwgrzybiczny
Powodzenia i sporo cierpliwości!
Ja używałam olejek i odpowiednio używany nie przesusza. Trzeba tylko pamiętać o odpowiednim nawilżeniu i natluszczeniu palców i przesuszu nie będzie

Ze swojej strony polecam bepanten oraz naturalne masło shea.
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-01, 15:10   #1096
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Dzieki Dziewczyny! Z onycholiza jakos sobie poradze Widocznie to znak, by sobie odpoczac od hybryd. Bo przyznam, ze wczesniej nie robilam jakichs specjalnie dlugich przerw. Z pokora wrocilam do tradycyjnych lakierow, bo nie chce reygnowac z mani, tym bardziej, ze plytka srednio wyglada z ta onycholiza.

A czy Sudocrem moze byc? Bo wiem, ze Bepanten i Sudocrem sa stosowane zamiennie. Chyba, ze chodzi o cos innego.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-01, 17:20   #1097
shameeka90
Raczkowanie
 
Avatar shameeka90
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 251
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Dzieki Dziewczyny! Z onycholiza jakos sobie poradze Widocznie to znak, by sobie odpoczac od hybryd. Bo przyznam, ze wczesniej nie robilam jakichs specjalnie dlugich przerw. Z pokora wrocilam do tradycyjnych lakierow, bo nie chce reygnowac z mani, tym bardziej, ze plytka srednio wyglada z ta onycholiza.

A czy Sudocrem moze byc? Bo wiem, ze Bepanten i Sudocrem sa stosowane zamiennie. Chyba, ze chodzi o cos innego.
Sudocrem też wysusza. Zamiennikiem Bepanthenu jest Alantan
shameeka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-02, 16:38   #1098
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Cytat:
Napisane przez shameeka90 Pokaż wiadomość
Sudocrem też wysusza. Zamiennikiem Bepanthenu jest Alantan
Nie używałam sudocremu ale właśnie kojarzy mi się z takim wysuszaczem raczej. Alantanu nie używam bo aż użyłam i okazało się ze mam na to ustrojstwo okropna alergie
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-02, 20:12   #1099
shameeka90
Raczkowanie
 
Avatar shameeka90
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 251
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Cytat:
Napisane przez hauuu Pokaż wiadomość
Nie używałam sudocremu ale właśnie kojarzy mi się z takim wysuszaczem raczej. Alantanu nie używam bo aż użyłam i okazało się ze mam na to ustrojstwo okropna alergie
Masakra z tymi alergiami najgorsze jest to, że dostanie się uczulenia na jedno, a potem wychodzi na mnóstwo innych rzeczy, które kiedyś były ok
shameeka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-02, 21:45   #1100
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Cytat:
Napisane przez shameeka90 Pokaż wiadomość
Masakra z tymi alergiami najgorsze jest to, że dostanie się uczulenia na jedno, a potem wychodzi na mnóstwo innych rzeczy, które kiedyś były ok
Ja akurat jestem alergikiem od dziecka. Alantan położyłam na twarz po uczuleniu na krem bo był polecany na uczulenie ale niestety zrobił mi wielką masakrę na twarzy
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-05, 19:38   #1101
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Dziewczyny jezeli chodzi o olejek herbaciany, to w SP udalo mi sie dorwac roztwor z tego olejku. Dodaje go do kremu , ktory pozniej aplikuje na cale dlonie i w te paznokcie. Juz widze dosc mocna poprawe i oczywiscie nic nie wysusza

Natomiast tak sobie ostatnio BARDZO LUZNO myslalam, ze moze ta onycholiza tez ma jakis zwiazek z tym przyrostem, ktory robi sie pod paznokciami, gdy dlugo nosimy hybrydy? Myslalyscie o tym? Ja juz ten przyrost mialam naprawde duzy, do ktoregos momentu wygladal ladnie i estetycznie - wypelnial plytke, laczyl sie z nia, byl zarozowiony, ale tez nie moglam nic z nim zrobic, poniewaz mnie bolalo jak chcialam go wydlubac. Poza tym wszystkie laski na Wizazu tak sie jaraly tym przyrostem, wiec pomyslalam, ze po co cos robic Dopiero po jakims czasie zrobil sie brzydki, suchy , zaczal sie odklejac od plytki paznokcia, wtedy ten luk stal sie nieregularny.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-05, 20:54   #1102
maarlin
Rozeznanie
 
Avatar maarlin
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Z końca świata
Wiadomości: 516
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Ja też o tym myślę, nie wypowiadałam się bo bałam się hejtu,ale mam takie same przemyślenia i doświadczenia.
Mój przyrost miał ok.3 mm ponad opuszek i tak jakby fizycznie nie wytrzymywał.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maarlin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-06, 06:08   #1103
shameeka90
Raczkowanie
 
Avatar shameeka90
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 251
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Może coś w tym jest, że się przesuszył. Choć z tym przyrostem też różnie bywa. U mnie w lewej ręce na kciuku i palcu wskazującym jest naturalnie bardzo duży i wystaje sporo poza opuszek. Od zawsze jak obcinam pazury na 0, to na tych palcach tnę też przyrost.
Natomiast kiedy dostałam onycholizy, to najpierw przyrost zaczął się zsuszać na twardy wiór, a potem paznokieć co raz bardziej się odklejał. Najmniej oberwały właśnie te dwa palce, ale mimo wszystko spokojnie można było zauważyć, że linia uśmiechu nie wygląda naturalnie.
shameeka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-08, 13:50   #1104
apatrycja0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Dziewczyny przerwę od hybryd mam od miesiąca próbuje je ratować odżywka aby ponownie wrócić do hybryd. Co myślicie ciągle pracuje w rękawiczkach przez co paznokcie się rozdwajają :-(
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_1590.jpg (57,5 KB, 97 załadowań)
apatrycja0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-08, 15:36   #1105
Georgina_Kincaid
Zakorzenienie
 
Avatar Georgina_Kincaid
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 8 405
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Cytat:
Napisane przez apatrycja0 Pokaż wiadomość
Dziewczyny przerwę od hybryd mam od miesiąca próbuje je ratować odżywka aby ponownie wrócić do hybryd. Co myślicie ciągle pracuje w rękawiczkach przez co paznokcie się rozdwajają :-(
Co to za odżywka?
__________________
Statystyki pokazują, że większość śmiertelników zaprzedaje dusze z pięciu powodów: seksu, pieniędzy, władzy, zemsty i miłości. Dokładnie w tej kolejności. - Richelle Mead
Georgina_Kincaid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-08, 15:53   #1106
apatrycja0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Niestety nie ma na niej nazwy oeczepila się naklejka, kosztowała całe 6 zł
apatrycja0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-11, 12:19   #1107
kaja1012
Przyczajenie
 
Avatar kaja1012
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7
Dot.: Uczulenie na hybrydę

I niestety uczulenie dopadło i mnie, po 5 miesiącach stosowania lakierów hybrydowych Neonail.

W sobotę wieczorkiem zrobiłam pazurki, w niedziele rano obudziłam się z mega swędzeniem. Nie skojarzylam, że to moze byc od lakierów, bo uzyłam pyłków holo z ali, które nie dały zadnego efektu wiec zaraz je usunęłam... Swędzące bąbelki z wodą posmatowałam lorinden'em, powiedzmy, że miałam spokój aż do bardzo poźnego wieczora, posmarowałam jeszcze raz. Wczoraj rano palce wygladały srednio, dalej swędziało i zauważyłam stwardnienie opuszka 1 palca. W ciagu dnia smarowałam tą maścią chyba 3x i uczulenie lekko zniknęło. Dla swiętego spokoju ściągnęłam hybrydy, poszłam do lekarza po skierowanie do dematologa i dostałam jeszcze maść Triderm jaką stosowałam 2x. Uczulenie powoli maleje, ale to działo się już wczoraj (nawet kiedy jeszcze miałam hybrydy)
Dodam, że zadnych zmian na paznokciach nie mam (jak na razie, ale czytałam, ze mogą pojawić się po 2-3 tyg). Czy to prawda ?

Na jak długo zrezygnować z hybryd? w taką porę roku chodzić z "gołymi" paznokciami to grzech...

Zastanawiałam się jeszcze nad tym, żeby może hybryde położyć na żel budujący paznokieć. co Wy na to ?
kaja1012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-11, 12:24   #1108
kaja1012
Przyczajenie
 
Avatar kaja1012
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Dodam zdjęcia. Kolorowe pazurki to zdjęcia z wczoraj rano, a zmyte z dziś.

Niby się polepsza, ale tak już było wczoraj wieczorkiem...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0931.jpg (60,5 KB, 95 załadowań)
kaja1012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-11, 12:26   #1109
kaja1012
Przyczajenie
 
Avatar kaja1012
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7
Dot.: Uczulenie na hybrydę

C
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0941.jpg (36,4 KB, 100 załadowań)
kaja1012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-11, 12:28   #1110
Georgina_Kincaid
Zakorzenienie
 
Avatar Georgina_Kincaid
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 8 405
Dot.: Uczulenie na hybrydę

Cytat:
Napisane przez kaja1012 Pokaż wiadomość
I niestety uczulenie dopadło i mnie, po 5 miesiącach stosowania lakierów hybrydowych Neonail.

W sobotę wieczorkiem zrobiłam pazurki, w niedziele rano obudziłam się z mega swędzeniem. Nie skojarzylam, że to moze byc od lakierów, bo uzyłam pyłków holo z ali, które nie dały zadnego efektu wiec zaraz je usunęłam... Swędzące bąbelki z wodą posmatowałam lorinden'em, powiedzmy, że miałam spokój aż do bardzo poźnego wieczora, posmarowałam jeszcze raz. Wczoraj rano palce wygladały srednio, dalej swędziało i zauważyłam stwardnienie opuszka 1 palca. W ciagu dnia smarowałam tą maścią chyba 3x i uczulenie lekko zniknęło. Dla swiętego spokoju ściągnęłam hybrydy, poszłam do lekarza po skierowanie do dematologa i dostałam jeszcze maść Triderm jaką stosowałam 2x. Uczulenie powoli maleje, ale to działo się już wczoraj (nawet kiedy jeszcze miałam hybrydy)
Dodam, że zadnych zmian na paznokciach nie mam (jak na razie, ale czytałam, ze mogą pojawić się po 2-3 tyg). Czy to prawda ?

Na jak długo zrezygnować z hybryd? w taką porę roku chodzić z "gołymi" paznokciami to grzech...

Zastanawiałam się jeszcze nad tym, żeby może hybryde położyć na żel budujący paznokieć. co Wy na to ?
Żel nic nie pomoże. Ze swojej strony polecam wyleczyć palce, pazurki, sprzedać te hybrydy ktore do tej pory uzywalas, łącznie z plynami, wywalić pilniczki itp. Zainwestować w coś lepszego - shellac (oryginalny na ekert nails) lub kabos - gelike.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Statystyki pokazują, że większość śmiertelników zaprzedaje dusze z pięciu powodów: seksu, pieniędzy, władzy, zemsty i miłości. Dokładnie w tej kolejności. - Richelle Mead
Georgina_Kincaid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-08 18:24:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:25.