pomysl taki mam - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-15, 16:08   #31
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: pomysl taki mam

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
To niech jej powie, że nie chce mieć dzieci i kropka. A nie, że gada w kółko "za jakiś czas"..
To też prawda
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 16:36   #32
Paldron
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 6
Dot.: pomysl taki mam

Cytat:
Napisane przez karolynka90
To niech jej powie, że nie chce mieć dzieci i kropka. A nie, że gada w kółko "za jakiś czas"..

To też prawda
__________________
No wlasnie mowi, ze chce, dzieci za nim szaleja (chlopczyki), ma dobry kontakt itd. Jakby nie byl taki "stary" nie przejmowalabym sie, bo ja mam jeszcze pare lat na decyzje, ale tez bez przesady wiadomo
Paldron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 07:44   #33
sandra201
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 76
Dot.: pomysl taki mam

Cytat:
Napisane przez Panna_Prym_ Pokaż wiadomość
on uważa, że jeszcze za wcześnie? facet ma 42 lata, to ile chce czekać?
proste on po prostu nie chce mieć dziecka...więc może zastanów się nad swoją wpadką...może ten gość 42 letni z tą całą swoją mądrością, jest po prostu kolejnym cwaniaczkiem który zmieni cię po jakimś czasie (jak mu się znudzisz) na kogoś zupełnie innego...

ponadto dziecko - to duża odpowiedzialność? to nie pies czy kot czy jakaś inna maskotka tylko mały człowiek, który pragnie miłości i pielęgnacji, czy on i ty jesteście na to gotowi?
sandra201 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-25, 16:53   #34
magda1_29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 9
Dot.: pomysl taki mam

Jeżeli to nie prowokacja, to powiem, że to kretyński pomysł. Najpierw się pobierzcie, bo wątpię aby to była wielka miłość.

Po pierwsze gość jest mało inteligentny jeśli chce jeszcze czekać.
Po drugie może zwodzić i nie chce powiedzieć, że nie dziecko mu w głowie.
Po trzecie jeśli to zrobisz, to nie zdziw się jeśli cię zostawi. Jeśli nie teraz to później. I z pewnością nie będzie to udany związek. Znam takie związki z obserwacji, jeśli nie od razu to rozpadają się po kilku latach. I niestety później jest wina zwalana na faceta, że zrobił dzieciaka i zostawił.

Guzik prawda! Wtedy winna jest tylko i wyłącznie kobieta, bo to był jej świadomy wybór, a facet został w to wmanewrowany!
Podobnie jest w drugą stronę, tylko że w większości przypadków kobiecie jest trudniej później zostawić faceta, bo dzieci i takie tam... Najlepiej zrobić to od razu.

PS. A co zrobisz za 10 lat kiedy będziesz pewnie tryskać seksem, a jemu już nie stanie? lub co gorsza... za 15-20 lat stanie się dziadem, którym trzeba się opiekować. Nie ma już młodszych?? Rozumiem takie przelotne znajomości w młodym wieku, ale żeby wiązać się z gościem starszym o 14 lat, to już chyba desperacja. Pomyśl co będzie później, a nie co jest obecnie.

Edytowane przez magda1_29
Czas edycji: 2010-09-25 o 16:57
magda1_29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-25, 22:35   #35
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: pomysl taki mam

Cytat:
Napisane przez magda1_29 Pokaż wiadomość
Jeżeli to nie prowokacja, to powiem, że to kretyński pomysł. Najpierw się pobierzcie, bo wątpię aby to była wielka miłość.

Po pierwsze gość jest mało inteligentny jeśli chce jeszcze czekać.
Po drugie może zwodzić i nie chce powiedzieć, że nie dziecko mu w głowie.
Po trzecie jeśli to zrobisz, to nie zdziw się jeśli cię zostawi. Jeśli nie teraz to później. I z pewnością nie będzie to udany związek. Znam takie związki z obserwacji, jeśli nie od razu to rozpadają się po kilku latach. I niestety później jest wina zwalana na faceta, że zrobił dzieciaka i zostawił.

Guzik prawda! Wtedy winna jest tylko i wyłącznie kobieta, bo to był jej świadomy wybór, a facet został w to wmanewrowany!
Podobnie jest w drugą stronę, tylko że w większości przypadków kobiecie jest trudniej później zostawić faceta, bo dzieci i takie tam... Najlepiej zrobić to od razu.

PS. A co zrobisz za 10 lat kiedy będziesz pewnie tryskać seksem, a jemu już nie stanie? lub co gorsza... za 15-20 lat stanie się dziadem, którym trzeba się opiekować. Nie ma już młodszych?? Rozumiem takie przelotne znajomości w młodym wieku, ale żeby wiązać się z gościem starszym o 14 lat, to już chyba desperacja. Pomyśl co będzie później, a nie co jest obecnie.
Tak mnie zatkało, że nie mam siły komentować tych bzdur
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-25, 23:02   #36
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: pomysl taki mam

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość
Tak mnie zatkało, że nie mam siły komentować tych bzdur
Tzn. wiesz... Bzdury jak bzdury, ale myślę, że kondycję też trzeba brać pod uwagę. Ona będzie chciała jeszcze się bawić, on będzie odczuwał pierwsze lub kolejne objawy starości. Ona na imprezę, on siedzi w fotelu z książką. Jeśli będzie im to odpowiadało - ok. Dziecko... Np. chłopczyk. Będzie chciał pograć z tatą w piłkę, pobawić się w ganianego, a tata co? Nie będzie miał siły, kondycja nie taka. Tata będzie brany za dziadka. Każdy ma prawo do własnych wyborów, ale np. ja nie związałabym się z facetem o wiele starszym od siebie właśnie z powyższych względów. Tak samo nie rozumiem relacji odwrotnych. Kobieta przechodzi menopauzę, często nie ma ochoty na seks (lub możliwości: huśtawki nastrojów, zerowe libido, suchość pochwy), a facet w kwiecie wieku. Seks nie powinien być aż tak ważny w związku, ale niech to powie ta lub ten, któremu tego seksu brakuje. Ja też tak podchodziłam, dopóki mój eks przestał się mną interesować w tej dziedzinie na całe tygodnie. Miłość nie wybiera, ale wcale nie podchodziłabym do komentowanej wypowiedzi od strony bzdur.

---------- Dopisano o 00:02 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:53 ----------

Cytat:
Napisane przez magda1_29 Pokaż wiadomość

Po pierwsze gość jest mało inteligentny jeśli chce jeszcze czekać.
Po drugie może zwodzić i nie chce powiedzieć, że nie dziecko mu w głowie.
Hmmm... Możesz to rozwinąć, bo nie rozumiem za bardzo tek kwestii? Wg mnie facet po prostu całe życie nie chciał dziecka i nadal nie chce (chyba ma do tego prawo? Czy każdy z obowiązku ma mieć przynajmniej 1 dziecko?). Nie ma to nic wspólnego z inteligencją...
To też. I tu przydałoby się przyciśnięcie do muru. Ja tak zrobiłam po ciągłym "kiedyś tam" lub "jeszcze nie czas" i tak oto po 8 latach dowiedziałam się, że eks w ogóle nie planował dzieci. Zresztą ślub też mu nie był potrzebny do niczego. Ślub jak ślub. On nawet nie chciał razem zamieszkać. Wniosek nasuwa się sam - rozstaliśmy się. Szkoda, ze wcześniej nie zastosowałam "muru". Polecam tę metodę, bo może się okazać, ze dziewczyna tylko marnuje czas (jeśli faktycznie chce mieć to dziecko i nie pogodzi się, że go nie będzie miała z tym panem w razie wu, a pan absolutnie i zdecydowanie będzie na NIE).
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-25, 23:15   #37
vMALENAv
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 397
Dot.: pomysl taki mam

Cytat:
Napisane przez magda1_29

Po pierwsze gość jest mało inteligentny jeśli chce jeszcze czekać.
ha ha, dobre ty też inteligencją się nie popisałaś - czytaj niżej:

Cytat:
Napisane przez magda1_29
PS. A co zrobisz za 10 lat kiedy będziesz pewnie tryskać seksem, a jemu już nie stanie? lub co gorsza... za 15-20 lat stanie się dziadem, którym trzeba się opiekować. Nie ma już młodszych?? Rozumiem takie przelotne znajomości w młodym wieku, ale żeby wiązać się z gościem starszym o 14 lat, to już chyba desperacja. Pomyśl co będzie później, a nie co jest obecnie.
W sumie, to powinnam to zostawić bez komentarza ale napisze jedno...
Albo nie, jednak szkoda pisać. Jak się domyślam i tak nie zrozumiesz.

Co do pogrubionego - widocznie jestem desperatką, wow
__________________
Wystarczy Malena (:







LAST.FM



Edytowane przez vMALENAv
Czas edycji: 2010-09-25 o 23:17
vMALENAv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-04, 21:31   #38
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: pomysl taki mam

Cytat:
Napisane przez vMALENAv Pokaż wiadomość
ha ha, dobre ty też inteligencją się nie popisałaś - czytaj niżej:



W sumie, to powinnam to zostawić bez komentarza ale napisze jedno...
Albo nie, jednak szkoda pisać. Jak się domyślam i tak nie zrozumiesz.

Co do pogrubionego - widocznie jestem desperatką, wow
Magda (i te inne odstwierdzeń ze "starym dziadem w treści) chyba jest zbyt młoda lub(przepraszam - prosta) by pojąć, że można kochać kogoś starszego o lat 14 a i 20. I takie miłości też się udają. Nie ma też pewności, że facet w wieku partnerki, Magdo, nie odejdzie po latach 10, kiedy to miałby pograć w piłkę z dzieciakiem, bo wtedy go będą rajcować nowsze modele. Dobrym ojcem można być nie tylko, gdy różnica między ojcem a potomstwem wynosi 20 lat. Dobrym partnerem dla ukochanej można być też gdy któreś z partnerów jes starsze więcej niz 10 lat. Teraz mam partnera starszego o 9. Poprzedni był starszy o 21. Rozstaliśmy się w zgodzie, bo miłość się wypaliła, z jego wiekiem to nie miało nic wspólnego - zresztą to on był zawsze bardziej zabawowy i psychicznie młodszy niz ja...
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-20, 13:59   #39
sloneczko269
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 18
Dot.: pomysl taki mam

pomysł bez sensu. Porozmawiaj z nim o tym, jak bardzo pragniesz dziecka.
sloneczko269 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-20, 22:23   #40
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: pomysl taki mam

Cytat:
Napisane przez magda1_29 Pokaż wiadomość
Jeżeli to nie prowokacja, to powiem, że to kretyński pomysł. Najpierw się pobierzcie, bo wątpię aby to była wielka miłość.

Po pierwsze gość jest mało inteligentny jeśli chce jeszcze czekać.
Po drugie może zwodzić i nie chce powiedzieć, że nie dziecko mu w głowie.
Po trzecie jeśli to zrobisz, to nie zdziw się jeśli cię zostawi. Jeśli nie teraz to później. I z pewnością nie będzie to udany związek. Znam takie związki z obserwacji, jeśli nie od razu to rozpadają się po kilku latach. I niestety później jest wina zwalana na faceta, że zrobił dzieciaka i zostawił.

Guzik prawda! Wtedy winna jest tylko i wyłącznie kobieta, bo to był jej świadomy wybór, a facet został w to wmanewrowany!
Podobnie jest w drugą stronę, tylko że w większości przypadków kobiecie jest trudniej później zostawić faceta, bo dzieci i takie tam... Najlepiej zrobić to od razu.

PS. A co zrobisz za 10 lat kiedy będziesz pewnie tryskać seksem, a jemu już nie stanie? lub co gorsza... za 15-20 lat stanie się dziadem, którym trzeba się opiekować. Nie ma już młodszych?? Rozumiem takie przelotne znajomości w młodym wieku, ale żeby wiązać się z gościem starszym o 14 lat, to już chyba desperacja. Pomyśl co będzie później, a nie co jest obecnie.

Kobieto, twoja wypowiedź jest płytka jak brodzik pod prysznicem. Co zrobić z ukochanym, jak jemu "nie stanie"? Co zrobić z ukochanym, kiedy, nie daj boże trzeba się będzie nim zaopiekować? A na śmietnik, dizada, i wymianka na młodszego!. To twój sposób myślenia. Pomijając już fakt, że facet 60 letni nie jest zwykle dziadem, a 50 letni nie musi mieć problemów z erekcją. 14 lat w dorosłym wieku, to nie jest różnica, która decydowałaby o fiasku w związku. Można pokochać i być szczęśliwym z człowiekiem starszym od siebie, gdzie tu desperacja, pytam.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:20.