Mamy 2013 z ŁODZI jestescie tu ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-21, 18:35   #1
Snowgirl28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1
Smile

Mamy 2013 z ŁODZI jestescie tu ?


Hej dziewczynki, chciałabym pogadać z przyszłymi mamusiami z mojego miasta - Łodzi, zawsze jest fajniej poradzić się np o to gdzie rodzic i wiele innych pogaduszek uskutecznić Czekam na Was i serdecznie zapraszam !
Snowgirl28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 15:47   #2
KATJA87
Raczkowanie
 
Avatar KATJA87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Łóódźź
Wiadomości: 145
Dot.: Mamy 2013 z ŁODZI jestescie tu ?

Cytat:
Napisane przez Snowgirl28 Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki, chciałabym pogadać z przyszłymi mamusiami z mojego miasta - Łodzi, zawsze jest fajniej poradzić się np o to gdzie rodzic i wiele innych pogaduszek uskutecznić Czekam na Was i serdecznie zapraszam !
Hej
nikt z Łodzi chyba nie rodzi w lippcu prócz Ciebie i już mnie. Mam termin na koniec lipca 29. i bardzo chcę urodzić w terminie.
Pozdrawiam.
KATJA87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-24, 10:42   #3
miszelinka865
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4
Dot.: Mamy 2013 z ŁODZI jestescie tu ?

hej, mam termin na 21 czerwca i zastanawiam sie nad spitalem. w 2012 w styczniu odzilam w Rydgierze i jakos nie jest bardzo zadowolona, na prywatne szpitale mnie nie stac, i nie iwem co wybrac. bo Madurowicz mnie nie przekonuje
pozdrawiam
piscie,dzielcie sie opinia
miszelinka865 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 08:18   #4
KATJA87
Raczkowanie
 
Avatar KATJA87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Łóódźź
Wiadomości: 145
Dot.: Mamy 2013 z ŁODZI jestescie tu ?

Cytat:
Napisane przez miszelinka865 Pokaż wiadomość
hej, mam termin na 21 czerwca i zastanawiam sie nad spitalem. w 2012 w styczniu odzilam w Rydgierze i jakos nie jest bardzo zadowolona, na prywatne szpitale mnie nie stac, i nie iwem co wybrac. bo Madurowicz mnie nie przekonuje
pozdrawiam
piscie,dzielcie sie opinia
Hej, byłam pytać w medeorze na ciesielskiej 8 oto strona http://www.medeor.pl/ to Pani z recepcji bardzo mnie zachęcała na nfz. Powiedziała, że nie odsyłają pacjentek, chyba że na prawde nie ma miejsc na oddziale. Ja się umówiłam na wizytę po świętach tam do ginekologa aby ewentualnie się do niego przepisać, też na nfz. A standard- super.
KATJA87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-27, 13:04   #5
miszelinka865
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4
Dot.: Mamy 2013 z ŁODZI jestescie tu ?

Cytat:
Napisane przez KATJA87 Pokaż wiadomość
Hej, byłam pytać w medeorze na ciesielskiej 8 oto strona http://www.medeor.pl/ to Pani z recepcji bardzo mnie zachęcała na nfz. Powiedziała, że nie odsyłają pacjentek, chyba że na prawde nie ma miejsc na oddziale. Ja się umówiłam na wizytę po świętach tam do ginekologa aby ewentualnie się do niego przepisać, też na nfz. A standard- super.
no własnie slyszalam,ale tez slyszlam,zeby miec naszykowane 500 zl w razie cesarki czy znieczulenia i nie wiem czy to prawda?? bo tam na wizyte tzreba sie umowic w 36tyg na badanie i spr czy mozna u nich rodzic czy nie. i nie iwme wlasnie czy mam isc sie tam zapisac czy nie.

ja jestem w 28 i mi wlasnie lekarz po usg powiedzial,ze moje dziecko jest dlugie ale malo wazy i mnie teraz to martwi, bo nawet nie wiem ile ta waga wynosi;./
miszelinka865 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:51.