Zmęczone włoski - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-12-05, 12:39   #1
Monika0717
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1
Unhappy

Zmęczone włoski


Witam!
Poradźcie mi chodzę do fryzjera z moimi włosami o które się boję bo są do pasa po (trwałej która była robiona półtora roku temu) miałam robione dwie dekoloryzację (2 miesiące temu) z czarnego został mi ciemny brąz troch rudy a ja chce blond.
boję się, że mogę zostać z krótkimi włosami, ale to co mam teraz na głowie jest dopiero straszne a więc nie wiem czy jeśli bd miała robioną tylko górę na blond czy jeśli zostaną mi rude czy bd mogła po jakimś czasie znów je rozjaśniać? czy po kolejnym zabiegu tego typu nie wykruszą się te włosy? i czy mogę zrobić sobie np w domu płukankę rozjaśniającą czy coś w tym stylu?
Pozdrawim i czekam na odpowiedź
Monika0717 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-05, 13:36   #2
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Zmęczone włoski

O jejku, ależ nieskładnie wiadomość napisałaś. Trzy razy ją czytałam, by dojść do sedna .
Na tę ciemniejszą część, która jeszcze nie jest blond, możesz zrobić kąpiel rozjaśniającą w domu- poszukaj, jest tutaj o niej wątek zbiorczy.
A potem całość pokryjesz jedną farbą, która Ci kolor wyrówna.
No i dobre nawilżenie i- spokojnie
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-05, 13:52   #3
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Zmęczone włoski

Ja też miałam kiedyś robioną dekoloryzację z czerni na włosach które rok wczesniej były spalone trwałą. Po dwóch użyciach rozjaśniacza na oxy 6% musiałam ściąć włosy ponad 20cm. Żadne płukanki Ci niestety nie pomogą. Rozjaśnienie włosów to bardzo inwazyjny zabieg, podobnie jak trwała. Zależy jeszcze jakie miałaś te dekoloryzacje - czym dokładnie były robione?
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-05, 13:54   #4
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Zmęczone włoski

Cytat:
Napisane przez Monika0717 Pokaż wiadomość
Witam!
Poradźcie mi chodzę do fryzjera z moimi włosami o które się boję bo są do pasa po (trwałej która była robiona półtora roku temu) miałam robione dwie dekoloryzację (2 miesiące temu) z czarnego został mi ciemny brąz troch rudy a ja chce blond.
boję się, że mogę zostać z krótkimi włosami, ale to co mam teraz na głowie jest dopiero straszne a więc nie wiem czy jeśli bd miała robioną tylko górę na blond czy jeśli zostaną mi rude czy bd mogła po jakimś czasie znów je rozjaśniać? czy po kolejnym zabiegu tego typu nie wykruszą się te włosy? i czy mogę zrobić sobie np w domu płukankę rozjaśniającą czy coś w tym stylu?
Pozdrawim i czekam na odpowiedź
Rzeczywiście bardzo nieskładnie. Zrozumiałam głównie to, że pomimo chodzenia do fryzjera nie jesteś zadowolona z koloru włosów. Nie piszesz za bardzo nic o ich kondycji, więc trudno ocenić, po jakim czasie Twoje włosy będą w krytycznym stanie. Wiem jedno - moje po trwałej i dwóch dekoloryzacjach już by odpadły, ale to sprawa indywidualna, tego nie przewidzi nawet fryzjer, a co dopiero ktoś na forum, kto nawet nie ma zdjęcia Twoich włosów dla ogólnej informacji.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-05, 16:58   #5
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Zmęczone włoski

Rozjaśnianie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=65795
Kąpiel rozjaśniająca https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=243662&page=20
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:17.