Artystyczna Pracownia Krawiecka Małgorzaty Obajtek Kraków - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-27, 21:13   #1
magdalenako7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3

Artystyczna Pracownia Krawiecka Małgorzaty Obajtek Kraków


Hej dziewczyny
Czy możecie podzielić się opinią na temat Artystycznej Pracowni Krawieckiej Małgorzaty Obajtek znajdującej się w Krakowie na ul. św. Filipa 13 ?? Czy któraś z Was szyła tam sukienkę ślubną?? Jakie wrażenia? Kazda sukienka kosztuje tam 999zł i zastanawiam się nad uszyciem tam sukienki jednak ta niska cena trochę mnie zastanawia. Przejrzałam troche postów na temat tej pracowni jednak w większości nie są pozytywne jednak są to opinie sprzed kilku lat. Czy można prosic o jakieś aktualne??? Czy coś się poprawiło?? Na fb praktycznie same pozytywne opinie wiec juz sama nie wiem co mam myslec na ten temat. Liczę na Waszą pomoc
Pozdrawiam
magdalenako7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-27, 22:10   #2
ane3kaa
Zakorzenienie
 
Avatar ane3kaa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Tarnow
Wiadomości: 3 134
Dot.: Artystyczna Pracownia Krawiecka Małgorzaty Obajtek Kraków

Cytat:
Napisane przez magdalenako7 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Czy możecie podzielić się opinią na temat Artystycznej Pracowni Krawieckiej Małgorzaty Obajtek znajdującej się w Krakowie na ul. św. Filipa 13 ?? Czy któraś z Was szyła tam sukienkę ślubną?? Jakie wrażenia? Kazda sukienka kosztuje tam 999zł i zastanawiam się nad uszyciem tam sukienki jednak ta niska cena trochę mnie zastanawia. Przejrzałam troche postów na temat tej pracowni jednak w większości nie są pozytywne jednak są to opinie sprzed kilku lat. Czy można prosic o jakieś aktualne??? Czy coś się poprawiło?? Na fb praktycznie same pozytywne opinie wiec juz sama nie wiem co mam myslec na ten temat. Liczę na Waszą pomoc
Pozdrawiam

Słyszałam o tym i tez same pozytywne opinie ja tam bede chciała tez szyc moja suknie
ane3kaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-28, 15:09   #3
melleczka
Zakorzenienie
 
Avatar melleczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18 846
Dot.: Artystyczna Pracownia Krawiecka Małgorzaty Obajtek Kraków

To zależy czego oczekujesz. Jeżeli chcesz po prostu sukienkę ślubną to jest ok. Ale jeżeli chcesz mieć dobrze wykrojoną i porządnie uszytą suknię mięciutki tiul, delikatną koronkę, kryształki Swarovskiego czy misterne hafty to niestety, ale za 1000zł to nie jest możliwe, bo dobra jakość kosztuje.
__________________
"Z miłością lepiej nie żartować, bo tylko ona uzasadnia świat..."
melleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-28, 19:51   #4
magdalenako7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3
Dot.: Artystyczna Pracownia Krawiecka Małgorzaty Obajtek Kraków

No właśnie zależy mi na ładnej sukience z kryształkami. Z tego co się orientowałam to w pracowni u pani Obajtek można wyszyć sukienkę kryształkami Swarovskiego. Dziewczyny, a czy któraś z Was tam szyła sukienkę?? Podzielcie się opiniami. Czy szyłyście według własnego projektu i czy uszyto Wam taką jaką chcecie??? Czy były jakies problemy?
magdalenako7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-29, 08:01   #5
extassy
Zakorzenienie
 
Avatar extassy
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 12 002
Dot.: Artystyczna Pracownia Krawiecka Małgorzaty Obajtek Kraków

w tamtym roku kolezanka mojej siostry szyla tam suknie, w czasie slubu/wesela wyszly jej fiszbiny
ja bym nie ryzykowala. sama jak szukalam sukienki to bylam w kazdym salonie w krakowie, ten omijalam szerokim łukiem
bylam tam ostatnio bo szukalam sukni na poprawiny. myslalam ze tam cos bedzie(nie bylo) ale nie dziwie sie ze tyle kobiet tam kupuje. obsluga mila. wszytskie suknie na manekinach co bardzo ulatwia ogladanie. pelno ludzi. tulko te materialy
mi zalezalo na sukni dobrej jakosciowo. tam tego brakuje.
__________________
And nothing else matters... 13.07.13
extassy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-29, 12:58   #6
magdalenako7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3
Dot.: Artystyczna Pracownia Krawiecka Małgorzaty Obajtek Kraków

Faktycznie z tymi fiszbinami słabo troche:/
Może polecicie jakiś salon w Krakowie, gdzie można uszyć dobrą jakościowo sukienkę ślubną wg własnego projektu??
Dziękuję za opinie i oczywiście za kolejne opinie na temat pracowni P. Obajtek bede wdzieczna.
magdalenako7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-29, 21:54   #7
extassy
Zakorzenienie
 
Avatar extassy
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 12 002
Dot.: Artystyczna Pracownia Krawiecka Małgorzaty Obajtek Kraków

Cytat:
Napisane przez magdalenako7 Pokaż wiadomość
Faktycznie z tymi fiszbinami słabo troche:/
Może polecicie jakiś salon w Krakowie, gdzie można uszyć dobrą jakościowo sukienkę ślubną wg własnego projektu??
Dziękuję za opinie i oczywiście za kolejne opinie na temat pracowni P. Obajtek bede wdzieczna.
ja szyję w gracji pod wieliczka w sumie to w gotowej wprowadzan zmiany ale jak narazie sobie chwałę wiem że dom z wieża swego czasu miał dobre opinię, ale nie wiem jak materiały bo ja szukałam info jak szukałam krawcowej od sukni wieczorowej
__________________
And nothing else matters... 13.07.13
extassy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-29, 23:26   #8
samiramis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 413
Dot.: Artystyczna Pracownia Krawiecka Małgorzaty Obajtek Kraków

Zakładanie nowego wątku o sukniach Obajtek to już jakaś paranoja- wpiszcie sobie w wyszukiwarkę ( czy tu na forum czy google) i wyskoczy pełno tematów o tej "pracowni". Nie polecam nikomu. Miałyśmy tam przejścia z suknią koleżanki. Na szczęście oddano nam pieniądze po wielu perypetiach.
samiramis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-02, 14:26   #9
melleczka
Zakorzenienie
 
Avatar melleczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18 846
Dot.: Artystyczna Pracownia Krawiecka Małgorzaty Obajtek Kraków

Ja szyję w salonie Bella Rossa na ul. Św. Filipa. W sumie według własnego projektu. Koszt ze wszystkimi dodatkami to 2600zł.
__________________
"Z miłością lepiej nie żartować, bo tylko ona uzasadnia świat..."
melleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-24, 14:24   #10
frytka1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2
Dot.: Artystyczna Pracownia Krawiecka Małgorzaty Obajtek Kraków

W Krakowie znalazlam pania Anie, ktora szyje suknie slubne i wieczorowe. Z tego co wiem wczesniej szyla do salonow a teraz ma swoja pracownie "linares"na os. ruczaj. Ja przynioslam jej zdjecie sukni z koronki, ktora chcialam i uszyla niemalze identyczna za 2x mniejsze pieniadze niz w salonie. Dodatkowo to bardzo mila kobieta i potrafi doradzic
frytka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-18, 12:59   #11
kasiamiko16
Raczkowanie
 
Avatar kasiamiko16
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wieliczka
Wiadomości: 32
Dot.: Artystyczna Pracownia Krawiecka Małgorzaty Obajtek Kraków

Na temat tej pracowni są podzielne zdania, ale np. Moje 3 koleżanki szyły tam suknie i były bardzo zadowolone i polegały mi ten salon. Suknie im się nie potargały. Bardzo chwaliły właścicielkę, ponieważ jest podobno otwarta na wszelakie projekty lub zmiany w sukni. Poza tym na facebooku pracownia ma swój profil i mają bardzo dużo pozytywnych opinii i komentarzy.
__________________
24.03.2011
09.06.2012
05.07.2014
kasiamiko16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-14, 13:26   #12
Samy M
Przyczajenie
 
Avatar Samy M
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2
Smile Dot.: Artystyczna Pracownia Krawiecka Małgorzaty Obajtek Kraków

Moja koleżanka też szyła u p. Obajtek i skwitowała to tak: miała 4 przymiarki, suknia była tragicznej jakości i później nie żal jej było nawet ubrudzić ją bardzo podczas sesji (np.: wchodzenie do morskiej wody), bo powiedziała, że takiego chłamu by nawet nikomu nie proponowała

Ja sama zamówiłam suknię w salonie Bellarossa na Filipa 18 (moja koleżanka z kolei na Filipa 8, to taka malutka filia, ale mają inne modele i jej się akurat tam spodobał). Byłam bardzo zadowolona (wesele miałam w czerwcu, więc już pół roku minęło!). Raz, że obsługujące mnie panie (taka starsza pani i młoda, z czarnymi włosami, a później jeszcze blondynka) były bardzo miłe i fachowe, i uwzględniały moje uwagi, a dwa, że cena za taką jakość była po prostu bajeczna! Suknie są ładniejsze od tych zagranicznych, a są szyte u nas, więc wszystko da się dopasować Ja za koronkową księżniczkę z francuskiej koronki dałam 2500 zł (plus welon tzw. hiszpański i bolerko, które dokupiłam). Uważam, że to bardzo przyzwoita cena, a goście i oczywiście Mąż byli zachwyceni moim wyglądem

Bardzo polecam!
__________________
"Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się ją dzieli" <3
Samy M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-03, 10:45   #13
moskit30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wadowice
Wiadomości: 231
Dot.: Artystyczna Pracownia Krawiecka Małgorzaty Obajtek Kraków

ja mam zamowilona suknie w salonie Obajetk w Krakowie,jestem po pierwszej przymiarce i jak narazie jest ok, sa rozne opinie ale jak Panna oczekuje sukni wartej 3000zl za 999zl to nic dziwnego ze narzeka,ja w zyciu nie zaplacila bym za suknie tak duzo,no bo po co wydawac tyle kasy na jeden raz,chyba ze ktos sobie poniej zostawi suknie na swoje nastepne sluby
moskit30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-30, 08:11   #14
orion_lady
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 841
Dot.: Artystyczna Pracownia Krawiecka Małgorzaty Obajtek Kraków

Ja byłam w salonie, sukienki finalnie nie kupiłam, ale przymierzałam model Amelia, podoba mi się ten typ sukienek. Wcześniej ogladalam sukienke z Sweetheart model 5983 i szczerze mowiac sa do siebie bardzo podobne, a Amelia ma ładniejszy dekolt. Oczywiście nie można porównywać jakości sukienki za 1000zl do 3000zł. Dół sukienki jest z muslinu i tutaj nie widze różnicy jeśli chodzi o jakość, natomiast w koronkach jest to widoczne. Tak samo zapięcie sukienki Sweetheart było ladniejsze, bo była ściagana pasem i zapinana na zamek, a u Obajtek jest to sciaganie jak w gorsecie sznurkiem. Podsumowując, jeśli chcesz sukienke tanią lub np na skromne wesele to polecam, natomiast jesli szykujesz weselisko na 200 osob i oczekujesz jakości i nienagannego wykończenia każdego szczególu to niestety takie sukienki kosztuja >3000.

Edytowane przez orion_lady
Czas edycji: 2016-01-08 o 11:12
orion_lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-30 08:11:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:59.