Dobry fryzjer-Bia³ystok - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mie¶cie? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejd¼ i znajd¼ dobrego fryzjera, poleæ w³asnego.

Poka¿ wyniki sondy: .
. 0 0%
. 0 0%
G³osuj±cy: 0. Nie mo¿esz g³osowaæ w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2007-11-21, 10:29   #61
kama191
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 1
Smile Dot.: NAJLEPSZY fryzjer - BIA£YSTOK- aktualizacja

witam ja moge poleciæ salon Past Elle na Radzymiñskej,s± tam fajne fryzjerki,dziewczyny ³adnie scinaja dobrze farbuja w³osy no i cenny s± przystêpne,ja po wizycie by³am zadowolona.Jest tez kosmetyczka na miejscu moim zdaniem salon jest godny polecenia.
kama191 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-12-11, 18:15   #62
ariva
Wtajemniczenie
 
Avatar ariva
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomo¶ci: 2 110
Dot.: NAJLEPSZY fryzjer - BIA£YSTOK- aktualizacja

A co powiecie o Agnieszce z Kameleona na Malmeda?
__________________
\
ariva jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-12-13, 09:36   #63
xxbiankaoo
Raczkowanie
 
Avatar xxbiankaoo
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Podlaskie
Wiadomo¶ci: 392
Dot.: NAJLEPSZY fryzjer - BIA£YSTOK- aktualizacja

Ja niestety nic nie moge powiedziec ;/ ale jest jeszcze tam jedna babka która zawsze robi w³osy ko³o emilki, troszke starsza, blondynka, scieta asymetrycznie i widze ze od niej tez wychodza babki bardzo zadowolone i ³adnie wygladaja
xxbiankaoo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-12-17, 22:15   #64
EfC!@
Zadomowienie
 
Avatar EfC!@
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomo¶ci: 1 442
Dot.: NAJLEPSZY fryzjer - BIA£YSTOK- aktualizacja

Najlepsza jest Emilka w Kameleonie i basta :P Chodze tam od dwóch lat. Jak ide na wizyte, to od razu zapisuje siê na kolejn±, bo i tak trzeba czekaæ miesi±c (przynajmniej ja zazwyczaj tak trafiam). Chocia¿ ostatnio dawno nie by³am...

A w³a¶nie dziewczyny :P. Je¶li chcecie zahodowaæ w³osy to co robicie? Chodzicie rzadziej do fryzjera, czy wrêcz przeciwnie? Strasznie irytuje mnie to, ¿e chodze na ¶ciananie raz na 2-3 miesi±ce i ci±gle mam t± sam± d³ugo¶æ. Zwracam uwage dla fryzjerki, ¿e chce jak najmniej ¶ci±æ, ale one dalej swoje... Chocia¿ mo¿e one siê lepiej znaj±...
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.
Oscar Wilde



EfC!@ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-12-18, 19:03   #65
xxbiankaoo
Raczkowanie
 
Avatar xxbiankaoo
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Podlaskie
Wiadomo¶ci: 392
Dot.: NAJLEPSZY fryzjer - BIA£YSTOK- aktualizacja

Mam ten sam problem chce zahodowac w³osy, a kiedy juz cos tam idzie do przodu to fryzjerka musi to zepsuc :|
xxbiankaoo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-12-22, 01:18   #66
hathayoga
perfumove love
 
Avatar hathayoga
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomo¶ci: 12 640
Dot.: NAJLEPSZY fryzjer - BIA£YSTOK- aktualizacja

Ja zamiast poleciæ, muszê kogo¶ odradziæ. Pope³ni³am zdradê Kameleona i wybra³am siê do "s³awetnego" na forach Damiana z Domu Fryzur.

Jednym s³owem: PORA¯KA.

Teraz opis wra¿eñ.
W "salonie" znajdowa³a siê jedna klientka (obciachana jak kurczak, wszak sam "miszcz" j± "ci±³"), 4 uczniów, jedna pomoc fryzjerska (o niej pó¼niej), Damian, tata Damiana i mama Damiana. Rodzinna sielanka i zebranie grupowe w jednym pomieszczeniu. Zero klimatu.
Jak tylko wesz³am, rubaszny pan z w±sem i w czapce wêdkarskiej spyta³ po co przysz³am. Ju¿ mia³am na koñcu jêzyka "a co pana to obchodzi?" (by³ to, jak siê pó¼niej okaza³o, w³a¶nie ojciec Damiana). Fryzjer, gdy wyt³umaczy³am mu, ¿e chcê ujednoliciæ kolor mojej czupryny, zamiast spytaæ MNIE o kolor, podszed³ po poradê do SWOJEJ MATKI. Yyyy, halo, chyba mia³am wg nich niewiele do powiedzenia. Farbê k³ad³a mi pomoc fryzjerska, Damian jedynie przygotowa³ jej kosmetyk. Pani ta rozmawia³a ze mn±, by³a delikatna i mi³a. Jedyna profesjonalistka w tym zak³adzie. 20 minut z farb± na g³owie spêdzi³am sama na fotelu, nudz±c siê straszliwie, nikt nie odezwa³ siê do mnie ani s³owem. Sp³ukiwa³a mi farbê, rozczesa³a w³osy do ¶ciêcia znowu pani pomocnica , a Wielki Fryzjer siedzia³ na kanapie z ojcem. Potem ³askawie podszed³ i us³yszawszy ode mnie, ¿e chcê naturaln± fryzurê, której nie bedê musia³a co rano uk³adaæ - siedz±c na fryzjerskim sto³ku obci±³ mi w³osy dok³adnie tak, jak sama to sobie robiê czasem przed lustrem, gdy mam ju¿ za d³ugie i wszystko mi jedno. Czyli nierówno, nieprofesjonalnie i nie³adnie. Nie wiem sk±d on ma uprawnienia do wykonywania tego zawodu. Po ¶ciêciu kaza³ pomocnicy wysuszyæ mi w³osy dyfuzorem, a sam w³o¿y³ kurtkê i poszed³ gdzie¶ z ojcem. Ani "do widzenia", ani "dziêkujê", ani "jak siê pani podoba?". Zero stylizacji, zero wykoñczenia. Moja g³owa wygl±da³a jak czubek mopa.
Pieni±dze przyjê³a ode mnie matka Damiana (która w miêdzyczasie te¿ mia³a farbowane, ¶cinane i uk³adane w³osy) i by³a bardzo zdziwiona, gdy napiwek da³am mi³ej pani pomocnicy, która to spêdzi³a ze mn± w tym salonie wiêcej czasu, ni¿ sam fryzjer.
Na koniec spyta³a mnie, jak mi siê podoba, na co szczerze odpar³am, ¿e wygl±dam jak "wkur ... ny pudel" i wysz³am.

Nigdy wiêcej. Nie polecam, chyba ¿e lubicie p³aciæ spore pieni±dze za marn± us³ugê.

Teraz zastanawiam siê, czy by jako¶ tego ¶ciêcia nie naprawiæ. Na Kameleon pewnie nie mam szans w okresie przed¶wi±tecznym. Ech...
Help
__________________

Kosmetyki

Wish
hathayoga jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-12-23, 23:34   #67
sweetmary
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 41
Dot.: NAJLEPSZY fryzjer - BIA£YSTOK- aktualizacja

hmm
Mia³am ju¿ dawno co¶ odpisaæ w tym w±tku, ale czasu niestety brak. Tak jak ju¿ wcze¶niej pisa³am by³am umówiona do s³ynnej Emilki (musia³am prze³o¿yæ wizytê, ale w koñcu dotar³am ). Emilka ¶ciê³a mnie ok (zachwytów nie bêdzie bo mam d³ugie w³osy, których nie chcê drastycznie skracaæ, wiêc niewiele mo¿na zrobiæ, ale to co mo¿na by³o zrobiæ wypad³o nie¼le), ale niestety przy farbowaniu.. eh... jedna z dziewcz±t które mnie farbowa³y niestety chyba m.in. "æwiczy³a" m.in. na moich w³osach. Niestety wysz³am nie z tym kolorem, który chcia³am (ciemny blond), a dodam, ¿e jestem bardzo jasn± brunetk± z baaardzo blond pasemkami, których chcia³am siê pozbyæ, wiêc prosi³am o zafarbowanie pasemek i jaki¶ odrobinê ja¶niejszy kolor od moich. Wysz³am, owszem, z zafarbowanymi pasemkami, ale niestety jako baaaardzo ciemna brunetka . Pani, która mnie farbowa³a (niestety nie znam jej imienia) powiedzia³a, ¿e "tylko tak siê da³o". Oczywi¶cie po tygodniu farba zaczê³a siê sp³ukiwaæ i moje wstrêtne pasemka pojawi³y siê znowu... . Tak wiêc - na ¶ciêcie owszem, ale na koloryzacjê nie polecam (chyba, ¿e tylko ja mam takie szczê¶cie trafiaæ na osoby, które dopiero siê ucz± ). Ale atmosfera bardzo mi³a, panie nie udaj±, ¿e ciê nie ma, bardzo mi³o siê rozmawia i tylko to nieszczêsne farbowanie...
Po 3 tygodniach od Kameleona próbowa³am szczê¶cia w kolejnym zak³adzie fryzjerskim na ul. Przejazd ( nie wiem czy ma jak±¶ nazwê) i wysz³am ca³kiem zadowolona. Panie zafarbowa³y moje straszliwe pasemka i jak na razie dalej ich nie widaæ ( mimo, ¿e czê¶æ koloru ju¿ siê zmy³a), ale kolor niestety nie ja¶niejszy, jak chcia³am, a prawie mój naturalny .
Dalsze poszukiwania dobrego kolorysty trwaj±.... Do Kameleona je¶li wrócê to tylko na ¶cinanie. Ale niestety nie jest to "mój" fryzjer.

Za pó³tora miesi±ca jestem umówiona do Jagi Hupa³³o w Warszawie wiêc zdam relacjê...

Ahi moja mama jest zachwycona Emilk± z Kameleona (ju¿ nie czujê jak rymujê). I by³a ju¿ 3 raz.

I offtop: Cashmere co w koñcu z tym pokazem?!?!?!?!?!?! I jak mikrodermabrazja?!?!?! Zdecydowa³a¶ siê?!?!
sweetmary jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2007-12-26, 09:48   #68
ariva
Wtajemniczenie
 
Avatar ariva
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomo¶ci: 2 110
Dot.: NAJLEPSZY fryzjer - BIA£YSTOK- aktualizacja

a ja dalej podtrzymuje.A co powiecie o Agnieszcze z Kameleona? Byl ktos? Slyszalyscie?
__________________
\
ariva jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-12-26, 09:58   #69
Iwona 25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bia³ystok
Wiadomo¶ci: 4 111
Dot.: NAJLEPSZY fryzjer - BIA£YSTOK- aktualizacja

dziewczyny napiszcie jakie ceny sa w Kameleonie za ¶ciecie.
i wogóle jakie ceny za ¶ciecie sa w innych lepszych zak³adach fryz.
bo ja chodzê do fryzjerów za16-20 z³ i ¿a³uje,ze nie znam kogos lepszego,boje siê porazki
Iwona 25 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-12-26, 18:00   #70
hathayoga
perfumove love
 
Avatar hathayoga
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomo¶ci: 12 640
Dot.: NAJLEPSZY fryzjer - BIA£YSTOK- aktualizacja

Cytat:
Napisane przez Iwona 25 Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczyny napiszcie jakie ceny sa w Kameleonie za ¶ciecie.
i wogóle jakie ceny za ¶ciecie sa w innych lepszych zak³adach fryz.
bo ja chodzê do fryzjerów za16-20 z³ i ¿a³uje,ze nie znam kogos lepszego,boje siê porazki


¦ciêcie d³ugich w³osów to plus minus 40z³. Moje naprawianie tego, co spapra³ poprzedni fryzjer (patrz kilka postów wy¿ej) kosztowa³o mnie 45z³. Ale przynajmniej jestem zadowolona. By³am u Elizy (po raz pierwszy i pewnie nie ostatni ).
__________________

Kosmetyki

Wish
hathayoga jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-12-26, 18:15   #71
Iwona 25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bia³ystok
Wiadomo¶ci: 4 111
Dot.: NAJLEPSZY fryzjer - BIA£YSTOK- aktualizacja

dziekihatayoga
Iwona 25 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-26, 22:49   #72
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 12 455
Dot.: NAJLEPSZY fryzjer - BIA£YSTOK- aktualizacja

Cytat:
Napisane przez sweetmary Poka¿ wiadomo¶æ
I offtop: Cashmere co w koñcu z tym pokazem?!?!?!?!?!?! I jak mikrodermabrazja?!?!?! Zdecydowa³a¶ siê?!?!
Sweetmary w pokazie jednak nie wziê³am udzia³u. Na mikrodermabrazjê je¶li przy najbli¿szej wizycie pozwoli mi moja dermatolog (koñczê leczenie) na pewno siê skuszê

Przykro mi ¿e tak zachwala³am Kameleon a nie jeste¶ zadowolona z koloryzacji
__________________
jeste¶my ma³¿eñstwem


jestem mam±
cashmere jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-12-27, 09:49   #73
ariva
Wtajemniczenie
 
Avatar ariva
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomo¶ci: 2 110
Dot.: NAJLEPSZY fryzjer - BIA£YSTOK- aktualizacja

Cytat:
Napisane przez ariva Poka¿ wiadomo¶æ
a ja dalej podtrzymuje.A co powiecie o Agnieszcze z Kameleona? Byl ktos? Slyszalyscie?
prosze,to jest dla mnie wazne.
__________________
\
ariva jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-12-27, 15:04   #74
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 12 455
Dot.: NAJLEPSZY fryzjer - BIA£YSTOK- aktualizacja

Ariva ja o Agnieszce nie potrafiê nic powiedzieæ..
__________________
jeste¶my ma³¿eñstwem


jestem mam±
cashmere jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-12-27, 19:56   #75
ariva
Wtajemniczenie
 
Avatar ariva
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomo¶ci: 2 110
Dot.: NAJLEPSZY fryzjer - BIA£YSTOK- aktualizacja

Cytat:
Napisane przez cashmere Poka¿ wiadomo¶æ
Ariva ja o Agnieszce nie potrafiê nic powiedzieæ..
Trudno. Dziêkujê,¿e chocia¿ siê zainteresowalas a moze ktos inny cos slyszal o Agnieszce z Kameleona?
__________________
\
ariva jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-12-27, 21:39   #76
xxbiankaoo
Raczkowanie
 
Avatar xxbiankaoo
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Podlaskie
Wiadomo¶ci: 392
Dot.: NAJLEPSZY fryzjer - BIA£YSTOK- aktualizacja

Ja niestety nic nie s³ysza³am o Agnieszcze... a co do Emilki to rzeczywiscie zauwazylam ze malo kiedy ona sama farbuje w³osy, zazwyczaj prosi o to swoich uczniow, wskutek czego moja siostra miala nieladny niejednolity kolor :/ moim zdaniem, jezeli juz "zatrudniaja" do farbowania uczniów powinni zejsc z cenym bo w konu umawiasz sie do profesjonalnego fryzjera, a nie do uczniaka.. no ale to jest moje zdanie W kazdym badz razie do Emilki bede wracac
xxbiankaoo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-12-27, 23:29   #77
k4s13k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomo¶ci: 67
Dot.: NAJLEPSZY fryzjer - BIA£YSTOK- aktualizacja

a ja chodze od zawsze do Izabeli Szpak w "Liderze" ul. Wyszyñskiego 2/64 i nigdy sie nie zawiod³am. A bywam u niej co 1,5 miesi±ca od lat ju¿ dobrych kilku. A c do Kameleona to s³ysza³am ¿e ceny bardzo wysokie i bez rewelacji
k4s13k jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-12-28, 13:52   #78
ariva
Wtajemniczenie
 
Avatar ariva
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomo¶ci: 2 110
Dot.: NAJLEPSZY fryzjer - BIA£YSTOK- aktualizacja

ceny bardzo wysokie,wlasnie,ale raz mi nie zzaszkodzi. Pozniej moze zmienie fryzjera,tylko muszê znalezc dobrego. a ytanie nadal aktualne
__________________
\
ariva jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-12-28, 15:58   #79
sweetmary
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 41
Dot.: NAJLEPSZY fryzjer - BIA£YSTOK- aktualizacja

Cashmere ee tak ¼le nie by³o ciêcie ok, tylko ta koloryzacja ale dla ka¿dego co innego; szukam dalej...

a poza tym moja mama by³a baaardzo zadowolona i na pewno tam bêdzie wraca³a; ale j± farbowa³a Emilka i inne profesjonalistki, mnie niestety jakie¶ uczennice

i polecam t± mikro by³am ju¿ 4 raz
a do jakiego dermatologa chodzisz cashmere???? Bo szukam kogo¶ dobrego
sweetmary jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-29, 15:20   #80
klausia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomo¶ci: 24
Dot.: NAJLEPSZY fryzjer - BIA£YSTOK- aktualizacja

Ja chodzê do Agnieszki ju¿ od ponad 2 lat i jak na razie jeszcze nigdy nie wyszlam niezadowolona (no mo¿e czasami zbyt krotko scina mi grzywke, ale ja nigdy nie protestujê). Nikt tak nie scina mi w³osów jak ona. Zawsze ¶wietnie dobiera kolor. A poza tym mi³a, sympatyczna.
klausia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-01-02, 19:46   #81
ariva
Wtajemniczenie
 
Avatar ariva
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomo¶ci: 2 110
Dot.: NAJLEPSZY fryzjer - BIA£YSTOK- aktualizacja

Klausia! Jestes...cudowana! Pocieszylas mnie,bo juz sie balam. A ona mloda jest? Stara?:d:d Doswiadczona? Duzo ma klientek nie wiesz? Ja na szczescie bez grzywki bede miala
__________________
\
ariva jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-01-03, 22:12   #82
pitmo
Go¶æ
 
Wiadomo¶ci: n/a
Dot.: NAJLEPSZY fryzjer - BIA£YSTOK- aktualizacja

Hej,a kto dobrze ¶cina mê¿czyzn w tym os³awionym Kameleonie?Wys³a³abym swojego ch³opaka, bo przychodzi od fryzjera w strasznym stanie I ile kosztuje strzy¿enie mêskie?
Dziêki za info.
Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-01-04, 16:30   #83
ariva
Wtajemniczenie
 
Avatar ariva
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomo¶ci: 2 110
Dot.: NAJLEPSZY fryzjer - BIA£YSTOK- aktualizacja

Powiem Wam,ze strasznie sie denerwujêêê;] ^^;
Wy tez tak macie,przed wizyta u fryzjera?
Podobno Kameleon jest dobra i Agnieszka te¿;wiêc
niby powinnam byc spokojna,ale to ogromna zmiana jednak.Chociaz nie takie zmiany s±.^^
__________________
\
ariva jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-01-05, 07:57   #84
ariva
Wtajemniczenie
 
Avatar ariva
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomo¶ci: 2 110
Dot.: NAJLEPSZY fryzjer - BIA£YSTOK- aktualizacja

^^Od¶wie¿am.!!!;
__________________
\
ariva jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-01-06, 10:17   #85
xxbiankaoo
Raczkowanie
 
Avatar xxbiankaoo
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Podlaskie
Wiadomo¶ci: 392
Dot.: NAJLEPSZY fryzjer - BIA£YSTOK- aktualizacja

U mnie tez zawsze nerwy biora gore :P
xxbiankaoo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-01-06, 14:55   #86
klausia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomo¶ci: 24
Dot.: NAJLEPSZY fryzjer - BIA£YSTOK- aktualizacja

Cytat:
Napisane przez ariva Poka¿ wiadomo¶æ
Klausia! Jestes...cudowana! Pocieszylas mnie,bo juz sie balam. A ona mloda jest? Stara?:d:d Doswiadczona? Duzo ma klientek nie wiesz? Ja na szczescie bez grzywki bede miala
Agnieszka to m³oda osóbka, ale wie jak sci±æ. Nikt inny nie potrafi³ ¶cinaæ moich w³osów (ze wzglêdu na wicherki). A i dziêki niej odhodowa³am w³osy, bo tak je scina³a, ¿e tylko co pó³ roku chodzi³am na od¶wie¿enie.

Zauwa¿y³am w innym w±tku jak masz zamiar ¶ciaæ w³osy. Do takiego ¶ciêcia tylko Aga - sama mia³a przez ni± robiona fryzurê a`la Victoria i widzia³am jak innym ¶cina. Bêdzie super, zobaczysz.

Edytowane przez klausia
Czas edycji: 2008-01-06 o 15:01 Powód: dopisek
klausia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-01-06, 19:49   #87
ariva
Wtajemniczenie
 
Avatar ariva
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomo¶ci: 2 110
Dot.: NAJLEPSZY fryzjer - BIA£YSTOK- aktualizacja

Klausia! Znowu powtorzê-cudowna jeste¶
Ja równie¿ mam wicherki
Dziêkujê za otuchê.Mam nadziejê. Ja denerwujê siê bardzo,bo to w koñcu wa¿na zmiana;du¿a.

Edycja: Mam nadziejê,¿e ma wyobra¼niê,bo moja fryzura bedzie nieco zmieniona i nawet nie wiem czy sensowanie bede umiala wytlumaczyc
Dajê zdjêcie "ekipy".Mo¿esz Klausiu wsakzaæ na nim Agnieszkê?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg misja1.jpg (44,2 KB, 230 za³adowañ)
__________________
\
ariva jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-01-06, 20:15   #88
klausia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomo¶ci: 24
Dot.: NAJLEPSZY fryzjer - BIA£YSTOK- aktualizacja

Agnieszka to ta stojaca pi±ta od lewej, niewiele jej widaæ. A tak na marginesie, kiedy masz wizytê?
klausia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-01-07, 18:19   #89
agus28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: NAJLEPSZY fryzjer - BIA£YSTOK- aktualizacja

czy moze ktos byl u pani Iwony z salonu Kameleon? ja przyjzalam juz forum i jak narazie tylko pojawia sie pani Emilka i Agnieszka, a ciekawa jestem jaka jest Iwona, juz w zoladku mnie sciska ze mam do niej isc a tak naprawde nie wiem jak scina , czy tez maluje? dzikuje za wszelkie odpowiedzi pozdrawiam A
agus28 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-01-08, 10:11   #90
xxbiankaoo
Raczkowanie
 
Avatar xxbiankaoo
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Podlaskie
Wiadomo¶ci: 392
Dot.: NAJLEPSZY fryzjer - BIA£YSTOK- aktualizacja

a jak wyglada Iwona?
xxbiankaoo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Dobry fryzjer


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: Wy³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2020-08-11 11:23:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:33.