jak schłodzić marchewę po dekoloryzacji? - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-28, 13:52   #181
Bulba1
Zakorzenienie
 
Avatar Bulba1
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 023
Dot.: jak schłodzić marchewę po dekoloryzacji?

Boję się . Rozumiem, że ta Palette jest z rozjaśniaczem ? Nie spali mi to całkowicie włosów ? Kiedyś fryzjerka - niby dobra i polecana zrobiła mi pasemka rozjaśniaczem i to była masakra, strasznie zniszczyło mi to włosy, plątały się okrutnie, były suche i sianowate .
Bulba1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 13:59   #182
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: jak schłodzić marchewę po dekoloryzacji?

tak jest z rozjasniaczem ale po niej jedynej wlosy nie ciemnialy, bynajmniej mi!
przy kazdej innej masz opcje, ze wlosy wroca do ciemnego koloru
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 19:14   #183
babciatwoja
Przyczajenie
 
Avatar babciatwoja
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 10
Dot.: jak schłodzić marchewę po dekoloryzacji?

Witam Was !
jestem tu kompletnym świeżakiem... czytałam ten wątek od początku .. ale chyba za dużo informacji i koniec końców nie wiem co będzie dla moich włosów najlepsze.. więc ogromnie proszę o pomoc chciałabym przefarbować włosy na ciemny naturalny blond (taki mysi) już sama nie wiem czy użyć : pół tubki gołębi popiel i pół szlachetnej perły, czy może : szlachetna perła + srebrny pył albo srebrna plukanka ? pomózcie pliss !! jestem zielona w tym temacie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF1660.jpg (27,0 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF1667.jpg (29,1 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF1671.jpg (30,4 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF1672.jpg (30,4 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF1678.jpg (31,0 KB, 39 załadowań)

Edytowane przez babciatwoja
Czas edycji: 2012-10-03 o 20:35
babciatwoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 13:09   #184
megan_lan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1
Dot.: jak schłodzić marchewę po dekoloryzacji?

Cytat:
Napisane przez babciatwoja Pokaż wiadomość
Witam Was !
jestem tu kompletnym świeżakiem... czytałam ten wątek od początku .. ale chyba za dużo informacji i koniec końców nie wiem co będzie dla moich włosów najlepsze.. więc ogromnie proszę o pomoc chciałabym przefarbować włosy na ciemny naturalny blond (taki mysi) już sama nie wiem czy użyć : pół tubki gołębi popiel i pół szlachetnej perły, czy może : szlachetna perła + srebrny pył albo srebrna plukanka ? pomózcie pliss !! jestem zielona w tym temacie
i jak sobie poradzilas z tym? ja dzisiaj na moje rudawe wlosy uzylam tej mieszanki i nic nie ruszylo
megan_lan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 14:00   #185
as_ania
Raczkowanie
 
Avatar as_ania
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Żelisławice, Siewierz
Wiadomości: 37
GG do as_ania Send a message via Skype™ to as_ania
Dot.: jak schłodzić marchewę po dekoloryzacji?

Witam.
Mam ogromny problem z kolorem moich włosów. Kiedyś umyślało mi się nadać im lekkiego blondu i do dzisiaj szukam swojego koloru... Moj naturalny kolor to ciemny, chłodny blond. Niestety moje włosy po pofarbowaniu jakimś tam (już nie pamietam) blondem stały się.. ryże. Trzy dni temu pofarbowałam swoje włosy farbą Loreal Exellence Cream Bardzo Jasny Popielaty Blond, aby ochłodzić kolor tą "popielą", pierwszy dzień po farbowaniu- włosy wyszły okej. Niestety popiel się spłukał i pozostał po raz kolejny strasznie "ryży" blond. Nie jest to jakiś tragiczny kolor, lecz nie jest mi w nim dobrze, źle sie w nim czuje. Chcę ochłodzić ten kolor! Chcę mieć chłodny blond... co zorbić gdy popiele na mnie nie działają? Boję się tych niebieskich szamponów, ze będę miała niebieskie włosy ! Dołączam zdjęcia i czekam na rady... a i dodaję... za dwa dni studniówka !
A na końcu zdjęcie, o jaki kolor mi chodzi, jaki chciałabym mieć.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0161.jpg (65,9 KB, 90 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0162.jpg (80,9 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0165.jpg (77,4 KB, 90 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg typ-kolorystyczny-lato_1093_w525.jpg (50,9 KB, 99 załadowań)
as_ania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 02:43   #186
LoveMessages
Zakorzenienie
 
Avatar LoveMessages
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 309
Dot.: jak schłodzić marchewę po dekoloryzacji?

as_ania Podoba mi się Twój kolor!

Ja bym chciała włoski na poziomie 8 w takim naturalnym odcieniu. Puki co mam rudawe, ale podczytuje was i będę się stosować do wskazówek.
LoveMessages jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-02, 12:20   #187
malamyszka20
Zadomowienie
 
Avatar malamyszka20
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 145
Dot.: jak schłodzić marchewę po dekoloryzacji?

Mnie rowniez marzy sie naturalny ciemny blond;-) jak narazie jestem ruda malpa;-) bo przechodzę ten okres po deko i rozjasnianiu ogólnie moje naturalne to ciemny brąz... I czekam teraz trochę żeby włosy odpoczely bo wymeczylam je trochę. Stosowałam tylko szampon z Joanny ten do włosów blond,wcale mi tego rudego nie zgasił,tylko wymyl farbe która położyłam 9.1 ale za to wyrównał kolor z czego się bardzo cieszę bo odrost miałam jaśniejszy a na długości ciemniejsze w sensie bardziej rude. Teraz są rude na całości,w sumie ten kolor taki ni to rudy ni to blond niezbyt:/ zamówiłam srebrna płukanie no i teraz bede stosować a za jakiś czas położę chyba 8.1 czyli nadal popiel, eh zobaczymy mam nadzieje ze do wiosny dojdę do wymarzonego koloru,chyba ze do tego czasu juz zechce mieć inny;-)
malamyszka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-02, 16:36   #188
LoveMessages
Zakorzenienie
 
Avatar LoveMessages
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 309
Dot.: jak schłodzić marchewę po dekoloryzacji?

Bo kobieta zmienną jest niestety
LoveMessages jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-03, 15:40   #189
malamyszka20
Zadomowienie
 
Avatar malamyszka20
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 145
Dot.: jak schłodzić marchewę po dekoloryzacji?

mnie też się marzy naturalny kolor,w ogóle strasznie podoba mi się ombre na włosach ciemny blond;-)
malamyszka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-30, 10:49   #190
sylwuska140
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3
Dot.: jak schłodzić marchewę po dekoloryzacji?

pytanie do fryz5:
mam włosy koloru ciepły braz i zamowiłam deloloryzator Rene Blanche czy po dekoloryzacji zalecasz użycie jekiejs farby(myslałam o joannie szlachetna perła+gołębi zeby ewentualnie zredukować żółc i rudy), kompieli rozjaśniającej czy płukanki z octem ? Pytam o to bo słyszałam ze włosy czesto ciemnieją a chciałabym tego uniknąć. Wiec który sposób jest najskuteczniejszy?

Edytowane przez sylwuska140
Czas edycji: 2013-10-30 o 10:51
sylwuska140 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-20, 17:27   #191
pati331982
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1
Dot.: jak schłodzić marchewę po dekoloryzacji?

Aby schłodzić marchewkę po dekoloryzacji nie trzeba milionów na fryzjera wystarczy w rossmanie kupić srebrną płukankę i płukać tak jak opisane na opakowaniu .
pati331982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-22, 15:01   #192
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: jak schłodzić marchewę po dekoloryzacji?

Albo stonowac popielata farba - albo jeszcze zrobić kąpiel rozjaśniajaca. ;-)

Ps administracja mówi, żeby nie odświeżac wątków starszych niż takich, w której od ostatniej odpowiedzi minęło więcej, niż pół roku.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-25, 19:58   #193
Pati7010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 8
Dot.: jak schłodzić marchewę po dekoloryzacji?

Cześć , jestem w kropce i szukam rozwiązania jakie mogę podjąć jutro w domku żeby wyrównać w miarę kolor na głowie . Jestem po dekoloryzacji u fryzjera z czarnych włosów ,doszłam do koloru brązowego , który został uzyskany po nałożeniu tonerów , zapłaciłam 350 zł , kolejną wizytę mam za 1,5 msc ,że względu że toner zaczął mi się wypłukiwać i nie wyglądało to ładnie stwierdziłam że spróbuję drugiej dekoloryzacji w domu . Kupiłam rozjasniacz w proszku montibello i dobrego oxydant 9 % wyszło mi coś takiego .. jutro wybieram się do hurtowni ..czy ktoś jest w stanie mi poradzić jak uratować sytuację ? Moim marzeniem na końcu tej drogi jest ładny jasny blond
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20171025_195100.jpg (78,5 KB, 62 załadowań)
Pati7010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-27, 10:34   #194
basia0707
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 229
Dot.: jak schłodzić marchewę po dekoloryzacji?

Ojej narazie może daj chwilkę☠odpocząć włosom Kup dobry szampon z odżywką tonujący - nawilżający by ochłodzić i wyrównać odcień dobry jest od inoar speed blond fajnie ochładza i bardzo nawilża włosy . Niech mają chwilkę☠przerwy i odpoczną , z tego co wiem nie można farbować częściej niż co 2 tyg.
basia0707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-28, 09:53   #195
Pati7010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 8
Dot.: jak schłodzić marchewę po dekoloryzacji?

Jestem już po kolejnym zabiegu ..to efekt który uzyskałam ..niestety nie mogę pozbyć się żółci i pomarańczy . Mam fioletowy szampon i srebrna płukankę ale niestety nie pomaga
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20171027_133712.jpg (104,0 KB, 73 załadowań)
Pati7010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-31, 16:17   #196
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: jak schłodzić marchewę po dekoloryzacji?

Daj im trochę odpocząć, porządnie nawilż. Na ten rudy to już tylko kąpiel lub sam rozjaśniacz może dac radę.

Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-02, 07:51   #197
Aniaza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Bełchatów
Wiadomości: 10
GG do Aniaza Send a message via Skype™ to Aniaza
Dot.: jak schłodzić marchewę po dekoloryzacji?

Witam, ten gołębi popiel to jaki kolor w tradycyjnej numeracji?
Aniaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-06, 17:37   #198
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: jak schłodzić marchewę po dekoloryzacji?

Cytat:
Napisane przez Aniaza Pokaż wiadomość
Witam, ten gołębi popiel to jaki kolor w tradycyjnej numeracji?
To nazwa farby Joanna naturia, w numeracji farb zaś odcień popielaty to 1 po kropce

Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-17, 20:14   #199
purple_clouds
Przyczajenie
 
Avatar purple_clouds
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 3
Unhappy Dot.: jak schłodzić marchewę po dekoloryzacji?

wiem, że nie powinno się tak odświeżać starych wątków :/
ale... czy z moimi włosami da się jeszcze w ogóle coś zrobić?... Pobawiłam się sama, wyszło to co chciałam, powoli kąpielami rozjaśniającymi zrobiłam sobie coś a'la delikatne ombre/sobmre gdzieś jakieś delikatne pasemka, no i co jakiś czas kładłam farbę ciemny blond żeby chociaż trochę i na chwilę stłumić rudy. Jakieś 4 tygodnie temu zrobiłam to samo, ale farbą, której jeszcze nigdy nie używałam, tak oto zrobiłam sobie jaśniejszy placek na środku głowy (drugie zdjęcie) 😞 teraz mam jasny, ciemny, jasny... pisałam do jakiegoś salonu fryzjerskiego, gdzie zdjęcia włosów po koloryzacji bardzo mi się podobały, z zapytaniem czy mogłabym wrócić do swojego naturalnego koloru włosów, do chłodnego brązu, z rudych, rozjaśnianych, z nierównomiernym kolorem. Dziewczyna stwierdziła, że jedyne co da się zrobić to zafarbować na bardzo ciemny kolor albo czarny. Tego nie chce. Jak uszczęśliwić mnie i moje włosy? nie kładąc na nie ciemnego koloru lub czarnego, tylko stonować do chłodnego odcienia(fioletowe szampony i płukanki nie pomogły) i pozbyć się jasnej plamy(nie wiem dlaczego, ale nie złapała mi na jaśniejszych włosach od nasady ciemna farba...), lub zdziałać coś może z ciemnym blondem? jaką farbą mogę rozjaśnić włosy pomiędzy jasną nasadą a jasnymi końcówkami? nie chcę już rozjaśniać, chcę spróbować chociaż delikatnie rozjaśnić ale farbą. ale jaką?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 27939568_2095034650523018_1986244505_n.jpg (101,8 KB, 60 załadowań)
purple_clouds jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-03, 21:09   #200
czarnaroza
Raczkowanie
 
Avatar czarnaroza
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 77
GG do czarnaroza
Dot.: jak schłodzić marchewę po dekoloryzacji?

Cytat:
Napisane przez purple_clouds Pokaż wiadomość
wiem, że nie powinno się tak odświeżać starych wątków :/
ale... czy z moimi włosami da się jeszcze w ogóle coś zrobić?... Pobawiłam się sama, wyszło to co chciałam, powoli kąpielami rozjaśniającymi zrobiłam sobie coś a'la delikatne ombre/sobmre gdzieś jakieś delikatne pasemka, no i co jakiś czas kładłam farbę ciemny blond żeby chociaż trochę i na chwilę stłumić rudy. Jakieś 4 tygodnie temu zrobiłam to samo, ale farbą, której jeszcze nigdy nie używałam, tak oto zrobiłam sobie jaśniejszy placek na środku głowy (drugie zdjęcie) 😞 teraz mam jasny, ciemny, jasny... pisałam do jakiegoś salonu fryzjerskiego, gdzie zdjęcia włosów po koloryzacji bardzo mi się podobały, z zapytaniem czy mogłabym wrócić do swojego naturalnego koloru włosów, do chłodnego brązu, z rudych, rozjaśnianych, z nierównomiernym kolorem. Dziewczyna stwierdziła, że jedyne co da się zrobić to zafarbować na bardzo ciemny kolor albo czarny. Tego nie chce. Jak uszczęśliwić mnie i moje włosy? nie kładąc na nie ciemnego koloru lub czarnego, tylko stonować do chłodnego odcienia(fioletowe szampony i płukanki nie pomogły) i pozbyć się jasnej plamy(nie wiem dlaczego, ale nie złapała mi na jaśniejszych włosach od nasady ciemna farba...), lub zdziałać coś może z ciemnym blondem? jaką farbą mogę rozjaśnić włosy pomiędzy jasną nasadą a jasnymi końcówkami? nie chcę już rozjaśniać, chcę spróbować chociaż delikatnie rozjaśnić ale farbą. ale jaką?
Cześć, wyszłaś jakoś z opresji, robiłaś coś z tymi włosami?
Marzy mi się potajemnie odnowienie tego wątku bo znowu niepotrzebnie zafarbowałam
__________________
A przede mną niedokończony wiersz...

czarnaroza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-04, 12:38   #201
purple_clouds
Przyczajenie
 
Avatar purple_clouds
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 3
Dot.: jak schłodzić marchewę po dekoloryzacji?

żyję z odrostami czekając na wizytę u fryzjerki, ciemniejsza farba nie chwytała (dziwne), byle do 17 maja :/
purple_clouds jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-05, 21:20   #202
czarnaroza
Raczkowanie
 
Avatar czarnaroza
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 77
GG do czarnaroza
Dot.: jak schłodzić marchewę po dekoloryzacji?

No i dobrze, może chociaż uda się wyrównać. Teoretycznie fryzjer powinien Ci to dobrze zrobić.
Mnie się udało jedynie uzyskać kolor zbliżony do naturalnego, ale niedługo będę miała spraną na rudo/ rudo blond farbę
szukam czegoś, co zakryje te rudość i włosy będą wymywały się do żółtego odcienia.
Mam rozjaśniacz, ale na razie nie ruszam.
__________________
A przede mną niedokończony wiersz...

czarnaroza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-06, 08:09   #203
purple_clouds
Przyczajenie
 
Avatar purple_clouds
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 3
Dot.: jak schłodzić marchewę po dekoloryzacji?

ja z rudym nie wygrałam, choć próbowałam, ale co do blondu żółtego, to moja znajoma bardzo sobie chwali maseczke ze zdj.


lepsza niż fioletowe szampony i szare farby

Edytowane przez purple_clouds
Czas edycji: 2018-05-06 o 08:10
purple_clouds jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-06, 14:35   #204
czarnaroza
Raczkowanie
 
Avatar czarnaroza
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 77
GG do czarnaroza
Dot.: jak schłodzić marchewę po dekoloryzacji?

Może wypróbuję. Położyłam właśnie szarą farbę (niebieski pigment na pomarańczowy) coś tam dało, ale w słońcu wciąż lśnią na rudo.
Zobaczymy, kiedy farba się spierze . Szkoda, że wycofali palette c6, zgasiła mi włosy wcześniej rozjaśniane i farbowane na rudo.
__________________
A przede mną niedokończony wiersz...

czarnaroza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-06, 17:18   #205
MaRtHaW
Przyczajenie
 
Avatar MaRtHaW
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 25
Dot.: jak schłodzić marchewę po dekoloryzacji?

Cytat:
Napisane przez czarnaroza Pokaż wiadomość
Może wypróbuję. Położyłam właśnie szarą farbę (niebieski pigment na pomarańczowy) coś tam dało, ale w słońcu wciąż lśnią na rudo.
Zobaczymy, kiedy farba się spierze . Szkoda, że wycofali palette c6, zgasiła mi włosy wcześniej rozjaśniane i farbowane na rudo.
jeżeli odpowiadała Ci farba palette, to możesz użyć jaśniejszego odcienia do tonowania np c9, tylko na niższej wodzie 1,9 %, myślę że uzyskasz podobny efekt
MaRtHaW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-06, 20:25   #206
czarnaroza
Raczkowanie
 
Avatar czarnaroza
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 77
GG do czarnaroza
Dot.: jak schłodzić marchewę po dekoloryzacji?

Cytat:
Napisane przez MaRtHaW Pokaż wiadomość
jeżeli odpowiadała Ci farba palette, to możesz użyć jaśniejszego odcienia do tonowania np c9, tylko na niższej wodzie 1,9 %, myślę że uzyskasz podobny efekt
Myślałam, żeby zrobić pigmentację, bez jakiejkolwiek wody, tymi jaśniejszymi odcieniami z c Żeby już żadną wodą nie ruszać tej rudości. Zobaczymy, bo muszę miesiąc chociaż odczekać (3 farbowania w tydzień, końcówki troszkę podcięłam, bo rozdwojone), tylko lubię mieć coś " w zapasie". Dzięki .
__________________
A przede mną niedokończony wiersz...

czarnaroza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-27, 18:46   #207
sonik88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: śląsk, Sosnowiec
Wiadomości: 13
Dot.: jak schłodzić marchewę po dekoloryzacji?

Dziewczyny pomóżcie. Miałam spory odrost Rozjasnialam go. Potem nalozylam farbe syoss mango i wyszly rude. Góra bardzo ruda, a dół rudo brązowy.... Wygląda to fatalnie. Jaka farbe mogę nalozyc by pozbyć się tego rudego???? Pomocy...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0348.jpg (120,8 KB, 20 załadowań)
sonik88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-28, 10:04   #208
pluszowa81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 64
Dot.: jak schłodzić marchewę po dekoloryzacji?

Ja też jestem ruda,ale nie po dekoloryzacji a po tym,jak wypłukała się farba (brąz),gdyż podjęłam decyzję o zaprzestaniu farbowania.Próbowałam wszystkiego co nieagresywne dla moich cienkich i rzadkich włosów by zejść z tego rudego-i w sumie bez efektów.Narazie żyję z odrostami i chyba dam radę.Najgorzej świecę na rudo w słońcu,właściwie to taki już żółtawy rudy,czerwienie się stopniowo też wypłukały.Czekam aż odrosną mi moje naturalne mysie włosy.Narazie odrost 13-14 cm.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (86,0 KB, 37 załadowań)

Edytowane przez pluszowa81
Czas edycji: 2018-07-28 o 10:06
pluszowa81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-23, 12:57   #209
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: jak schłodzić marchewę po dekoloryzacji?

Cytat:
Napisane przez pluszowa81 Pokaż wiadomość
Ja też jestem ruda,ale nie po dekoloryzacji a po tym,jak wypłukała się farba (brąz),gdyż podjęłam decyzję o zaprzestaniu farbowania.Próbowałam wszystkiego co nieagresywne dla moich cienkich i rzadkich włosów by zejść z tego rudego-i w sumie bez efektów.Narazie żyję z odrostami i chyba dam radę.Najgorzej świecę na rudo w słońcu,właściwie to taki już żółtawy rudy,czerwienie się stopniowo też wypłukały.Czekam aż odrosną mi moje naturalne mysie włosy.Narazie odrost 13-14 cm.
Ja tu nie widzę rudego.

Wysłane z mojego G3212 przy użyciu Tapatalka
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-23 13:57:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:42.