Dior - kolorówka część III - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-01, 12:11   #3511
Absurdalna07
Zadomowienie
 
Avatar Absurdalna07
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 013
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Mijalea Pokaż wiadomość
mialam kiedys ten krem, kupilam na truskawce jak jeszcze mieszkalam w Polsce

w Niemczech na strone truskawki nie mozna wejsc, nawet sie nie otwiera
Służył Ci? To linia zalecana po 30-tce, więc w sam raz dla mnie Jak na krem na noc, to jest bardzo lekki, byłam zaskoczona
__________________

Absurdalna07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-01, 12:13   #3512
Mijalea
Zakorzenienie
 
Avatar Mijalea
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 282
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Absurdalna07 Pokaż wiadomość
Służył Ci? To linia zalecana po 30-tce, więc w sam raz dla mnie Jak na krem na noc, to jest bardzo lekki, byłam zaskoczona
tak bardzo go lubilam
__________________


A shopaholic's confessions: http://lenasplanetblog.blogspot.de/
Mijalea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-01, 12:19   #3513
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Dior - kolorówka część III

Dziewczyny, ja tak trochę z innej beczki Czy znacie może jakiś ładny cień w kolorze taupe? Ale nie chodzi mi o coś takiego jak Satin taupe z MACa. Chciałabym, aby cień ten miał podbicie fioletowe, czyli taki brązowo-szarawy-fiolet Sprawdzałam też Shale z MACa, ale troche jest za ciemny, wolałabym coś jaśniejszego, do dziennych makijaży.. Taki cień na całą powiekę solo Znalazłam coś podobnego z Clarinsa https://www.google.pl/search?q=clari...w=1024&bih=677 ale zastanawiam się, czy nie ma może jakichś tańszych odpowiedników? 90 zł to trochę dużo Jak niczego innego nie znajdę, to go kupię..
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-01, 12:27   #3514
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:

Pingwin2 kazdy robi jak zechce, jednym cos pasuje, innym nie. Wymieniamy tu uwagi, bez kasliwosci

Chyba nie rozumiem o co ci chodzi
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-01, 12:42   #3515
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Mujernatural Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja nie napisalam ze Krysia jest glupia i zle robi swoje recenzje ja mialam na mysli to, ze jezeli ktos ma urode w genach (tak jak 98% dziewczyn w Polsce) to wystarczy kilka kosmetykow zeby byc piekna. Nie mamy czego zazdroscic osoba ktore posiadaja stosy kosmetykow i ktora nie jest w stanie wszystkiego tego zuzyc. Zamiast posiadania 200 szminek w kolorze teczy wole miec trzy, ale takie ktore mi sie podobaja i wygladam w nich dobrze Czy Krysia jest piekna czy nie to kwestia gustu, ja juz sie wypowiedzialam na ten temat. Pozatym naprawde uwazam ze nie potrafi sie malowac, bez makijazu wyglada lepiej
Tak jak napisala Michaela " nie ilosc kosmetykow o urodzie swiadczy "
Brzmisz jak ksenofobka. I wybacz, ale czepianie się cudzej urody jest po prostu słabe. Nie wiem po co w ogóle gadasz takie rzeczy ? Myślałam, że masz więcej klasy. Żenujące. Christine z tego co się zdążyłam zorientować śledząc jej bloga już ładnych parę lat, nie ma na celu 'promowania' siebie i swojej urody, a raczej kosmetyków, które testuje i ocenia - one grają pierwsze skrzypce na jej blogu. Zresztą sama już nie raz odnosiła się do kwestii rozmiaru swoich zbiorów, bo nie jesteś pierwsza i jedyna, która robi jej z tego zarzut. Nie wiem czemu tak trudno pojąć, że ma tego tyle, bo kosmetykami się po prostu zajmuje, dostaje je do testów od producentów, czasem się części pozbywa. Ja bym jej zbiory bardziej traktowała jak 'robocze', a nie prywatne Podobnie zresztą jak makijaże, które prezentuje. Swoją drogą jestem ciekawa ile z tego co ma, używa na co dzień, w swoim makijażu. Mogłaby zrobić wpis na ten temat - bo nie kojarzę nic takiego. Ale może przeoczyłam.

Też zaczynam chorować na ten nowy róż Diora. Jezu, to byłby chyba setny w mojej kolekcji. Muszę go sobie wybić z głowy. Ale tak na niego polujecie, że zaczyna mi się udzielać

Edytowane przez dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Czas edycji: 2014-05-01 o 12:53
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-01, 13:19   #3516
-mimbla-
🐛🐈 🦄 🐾
 
Avatar -mimbla-
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 852
Dot.: Dior - kolorówka część III

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;4625852 6]
Też zaczynam chorować na ten nowy róż Diora. Jezu, to byłby chyba setny w mojej kolekcji. Muszę go sobie wybić z głowy. Ale tak na niego polujecie, że zaczyna mi się udzielać [/QUOTE]

Heh, a później Wam się nie spodoba a ja wszystkie je od Was wezmę

Albo i nie, bo właśnie kliknęłam Hourglass - Ambient Lighting Blush - ETHEREAL GLOW i może pobije Diorka
-mimbla- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-01, 14:16   #3517
Mujernatural
Raczkowanie
 
Avatar Mujernatural
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 217
Dot.: Dior - kolorówka część III

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;4625852 6]Brzmisz jak ksenofobka. I wybacz, ale czepianie się cudzej urody jest po prostu słabe. Nie wiem po co w ogóle gadasz takie rzeczy ? Myślałam, że masz więcej klasy. Żenujące. Christine z tego co się zdążyłam zorientować śledząc jej bloga już ładnych parę lat, nie ma na celu 'promowania' siebie i swojej urody, a raczej kosmetyków, które testuje i ocenia - one grają pierwsze skrzypce na jej blogu. Zresztą sama już nie raz odnosiła się do kwestii rozmiaru swoich zbiorów, bo nie jesteś pierwsza i jedyna, która robi jej z tego zarzut. Nie wiem czemu tak trudno pojąć, że ma tego tyle, bo kosmetykami się po prostu zajmuje, dostaje je do testów od producentów, czasem się części pozbywa. Ja bym jej zbiory bardziej traktowała jak 'robocze', a nie prywatne Podobnie zresztą jak makijaże, które prezentuje. Swoją drogą jestem ciekawa ile z tego co ma, używa na co dzień, w swoim makijażu. Mogłaby zrobić wpis na ten temat - bo nie kojarzę nic takiego. Ale może przeoczyłam.

Też zaczynam chorować na ten nowy róż Diora. Jezu, to byłby chyba setny w mojej kolekcji. Muszę go sobie wybić z głowy. Ale tak na niego polujecie, że zaczyna mi się udzielać [/QUOTE]

Przykro mi ze tak zle zinterpretowalas moje slowa. Ksenofobka nie jestem, mieszkam w Hiszpanii i mam wiele znajomych z calego swiata. Szanuje ludzi i jestem otwarta, ale to nie oznacza ze nie moge dac swojej opinii, tak sie sklada ze zyjemy w czasach demokratycznych i nie spala mnie na stosie za to ze mam swoje zdanie. Jestem szczera i mam do tego prawo, ktos moze sie ze mna zgadzac albo nie, ja bynajmniej szanuje zdanie innych. Krysia moze jest sympatyczna mila itd, nie wiem bo ja nie znam. Nie watpie rowniez ze jej praca pomaga wileu dziewczyna znalezdz idealne kosmetyki. Wedlug mnie nie jest ladna i nie wiem dlaczego moja opinia tak bardzo jest prowokujaca. Tobie moze podobac sie kolor czerwoni a mi nie i kropka. Zamykam dyskusje na temat tej dziewczyny
Mujernatural jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-01, 14:29   #3518
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Heh, a później Wam się nie spodoba a ja wszystkie je od Was wezmę

Albo i nie, bo właśnie kliknęłam Hourglass - Ambient Lighting Blush - ETHEREAL GLOW i może pobije Diorka
Gdzie klikałaś?
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-01, 15:10   #3519
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Mujernatural Pokaż wiadomość
Przykro mi ze tak zle zinterpretowalas moje slowa. Ksenofobka nie jestem, mieszkam w Hiszpanii i mam wiele znajomych z calego swiata. Szanuje ludzi i jestem otwarta, ale to nie oznacza ze nie moge dac swojej opinii, tak sie sklada ze zyjemy w czasach demokratycznych i nie spala mnie na stosie za to ze mam swoje« Początek zdanie. Jestem szczera i mam do tego prawo, ktos moze sie ze mna zgadzac albo nie, ja bynajmniej szanuje zdanie innych. Krysia moze jest sympatyczna mila itd, nie wiem bo ja nie znam. Nie watpie rowniez ze jej praca pomaga wileu dziewczyna znalezdz idealne kosmetyki. Wedlug mnie nie jest ladna i nie wiem dlaczego moja opinia tak bardzo jest prowokujaca. Tobie moze podobac sie kolor czerwoni a mi nie i kropka. Zamykam dyskusje na temat tej dziewczyny
Się wtrącę. Może dlatego, że co innego powiedzieć, że "moim zdaniem nie jest ładna", a co innego, że "mimo tego ze jest wlascicielka tylu kosmetykow, to urody sobie nie kupila" (skąd pomysł, że chciała?) . No jakos moim zdaniem brzmi to nieco inaczej, jedno ok, a drugie jakos zawistno-złośliwie


Też kliknełam nowy róż Przez Was
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)

Edytowane przez pin3ska
Czas edycji: 2014-05-01 o 15:11
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-01, 15:33   #3520
Mijalea
Zakorzenienie
 
Avatar Mijalea
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 282
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja tak trochę z innej beczki Czy znacie może jakiś ładny cień w kolorze taupe? Ale nie chodzi mi o coś takiego jak Satin taupe z MACa. Chciałabym, aby cień ten miał podbicie fioletowe, czyli taki brązowo-szarawy-fiolet Sprawdzałam też Shale z MACa, ale troche jest za ciemny, wolałabym coś jaśniejszego, do dziennych makijaży.. Taki cień na całą powiekę solo Znalazłam coś podobnego z Clarinsa https://www.google.pl/search?q=clari...w=1024&bih=677 ale zastanawiam się, czy nie ma może jakichś tańszych odpowiedników? 90 zł to trochę dużo Jak niczego innego nie znajdę, to go kupię..
mam podobny kolor w paletce Kiko unusual lavender, nie mam jak cyknac zdjecia, wiec zalczam z pinterestu. Chodzi mi o prawy gorny rog

http://www.pinterest.com/pin/146226319124584373/
__________________


A shopaholic's confessions: http://lenasplanetblog.blogspot.de/
Mijalea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-01, 15:37   #3521
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja tak trochę z innej beczki Czy znacie może jakiś ładny cień w kolorze taupe? Ale nie chodzi mi o coś takiego jak Satin taupe z MACa. Chciałabym, aby cień ten miał podbicie fioletowe, czyli taki brązowo-szarawy-fiolet Sprawdzałam też Shale z MACa, ale troche jest za ciemny, wolałabym coś jaśniejszego, do dziennych makijaży.. Taki cień na całą powiekę solo Znalazłam coś podobnego z Clarinsa https://www.google.pl/search?q=clari...w=1024&bih=677 ale zastanawiam się, czy nie ma może jakichś tańszych odpowiedników? 90 zł to trochę dużo Jak niczego innego nie znajdę, to go kupię..
Podobny kolor jest w paletce The Balm Shadow Lady 2 albo 3
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-01, 15:50   #3522
Mujernatural
Raczkowanie
 
Avatar Mujernatural
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 217
Dot.: Dior - kolorówka część III

[QUOTE=pin3ska;46260039]Się wtrącę. Może dlatego, że co innego powiedzieć, że "moim zdaniem nie jest ładna", a co innego, że "mimo tego ze jest wlascicielka tylu kosmetykow, to urody sobie nie kupila" (skąd pomysł, że chciała?) . No jakos moim zdaniem brzmi to nieco inaczej, jedno ok, a drugie jakos zawistno-złośliwie


"Moim zdaniem" jest zbedne, poniewaz w postach ktore pisze to tylko i wylacznie MOJE ZDANIE.
Mysle ze bycie asertywnym nie jest grzechem, a to jak kto interpretuje slowa to juz inna historia.
Widze ze rowniez zakupilas roz tego lata wszystkie bedziemy mialy ten sam rumieniec

---------- Dopisano o 16:50 ---------- Poprzedni post napisano o 16:41 ----------

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja tak trochę z innej beczki Czy znacie może jakiś ładny cień w kolorze taupe? Ale nie chodzi mi o coś takiego jak Satin taupe z MACa. Chciałabym, aby cień ten miał podbicie fioletowe, czyli taki brązowo-szarawy-fiolet Sprawdzałam też Shale z MACa, ale troche jest za ciemny, wolałabym coś jaśniejszego, do dziennych makijaży.. Taki cień na całą powiekę solo Znalazłam coś podobnego z Clarinsa https://www.google.pl/search?q=clari...w=1024&bih=677 ale zastanawiam się, czy nie ma może jakichś tańszych odpowiedników? 90 zł to trochę dużo Jak niczego innego nie znajdę, to go kupię..
Moze zobacz Dior Mono 760 Tweed. Nie wiem jak kolor prezentuje sie na zywo, ale jezeli chodzi o jakosc to z czystym sumieniem moge polecic
Dodaje link http://www.frontrowbeauty.com/dior-d...dows-swatches/

Edytowane przez Mujernatural
Czas edycji: 2014-05-01 o 15:53
Mujernatural jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-01, 15:55   #3523
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Dior - kolorówka część III

[QUOTE=Mujernatural;462603 37]
Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Się wtrącę. Może dlatego, że co innego powiedzieć, że "moim zdaniem nie jest ładna", a co innego, że "mimo tego ze jest wlascicielka tylu kosmetykow, to urody sobie nie kupila" (skąd pomysł, że chciała?) . No jakos moim zdaniem brzmi to nieco inaczej, jedno ok, a drugie jakos zawistno-złośliwie


"Moim zdaniem" jest zbedne, poniewaz w postach ktore pisze to tylko i wylacznie MOJE ZDANIE.
Mysle ze bycie asertywnym nie jest grzechem, a to jak kto interpretuje slowa to juz inna historia.
Widze ze rowniez zakupilas roz tego lata wszystkie bedziemy mialy ten sam rumieniec

---------- Dopisano o 16:50 ---------- Poprzedni post napisano o 16:41 ----------



Moze zobacz Dior Mono 760 Tweed. Nie wiem jak kolor prezentuje sie na zywo, ale jezeli chodzi o jakosc to z czystym sumieniem moge polecic
Dodaje link http://www.frontrowbeauty.com/dior-d...dows-swatches/
Chyba źle rozumiesz pojęcie asertywność, bo napisanie o kimś, że jest brzydki jest agresywne i nie zawiera w sobie szacunku dla drugiej osoby.
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-01, 17:02   #3524
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Się wtrącę. Może dlatego, że co innego powiedzieć, że "moim zdaniem nie jest ładna", a co innego, że "mimo tego ze jest wlascicielka tylu kosmetykow, to urody sobie nie kupila" (skąd pomysł, że chciała?) . No jakos moim zdaniem brzmi to nieco inaczej, jedno ok, a drugie jakos zawistno-złośliwie
Nie wiem po co w ogóle robić takie uwagi na temat cudzego wyglądu. Co to ma do rzeczy i kogo to obchodzi, że ktoś nie jest ładny No bez jaj. Bądźmy dorośli

A tak swoją drogą rzucanie uwagi, że jak ktoś jest piękny, to mu wystarczą dwa kosmetyki będąc w gronie kobiet, o których można powiedzieć wszystko tylko nie to, że mają po dwa kosmetyki, w ogóle brzmi komicznie

Ale...nie ma co dalej w to brnąć, bo i tak nic nie dociera.

---------- Dopisano o 18:02 ---------- Poprzedni post napisano o 17:55 ----------

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Też kliknełam nowy róż Przez Was
A gdzie go upolowałaś ?

Edytowane przez dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Czas edycji: 2014-05-01 o 16:58
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-01, 17:14   #3525
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Dior - kolorówka część III

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;4626110 4]Nie wiem po co w ogóle robić takie uwagi na temat cudzego wyglądu. Co to ma do rzeczy i kogo to obchodzi, że ktoś nie jest ładny No bez jaj. Bądźmy dorośli

A tak swoją drogą rzucanie uwagi, że jak ktoś jest piękny, to mu wystarczą dwa kosmetyki będąc w gronie kobiet, o których można powiedzieć wszystko tylko nie to, że mają po dwa kosmetyki, w ogóle brzmi komicznie

Ale...nie ma co dalej w to brnąć, bo i tak nic nie dociera.

---------- Dopisano o 18:02 ---------- Poprzedni post napisano o 17:55 ----------



A gdzie go upolowałaś ?[/QUOTE]


Na Allegro
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-01, 17:20   #3526
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Na Allegro
Aaaa..nawet mi nie wpadło do głowy żeby tam sprawdzić Lecę patrzeć, mam jednego sprawdzonego sprzedawcę, Diora też chyba ma.

EDYCJA - nie mogę znaleźć. W zakończonych też go nie ma
II EDYCJA - w zakończonych znalazłam, ale w trwających nie ma buuu....

Edytowane przez dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Czas edycji: 2014-05-01 o 17:30
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-01, 17:31   #3527
Mijalea
Zakorzenienie
 
Avatar Mijalea
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 282
Dot.: Dior - kolorówka część III

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;4626110 4]Nie wiem po co w ogóle robić takie uwagi na temat cudzego wyglądu. Co to ma do rzeczy i kogo to obchodzi, że ktoś nie jest ładny No bez jaj. Bądźmy dorośli

A tak swoją drogą rzucanie uwagi, że jak ktoś jest piękny, to mu wystarczą dwa kosmetyki będąc w gronie kobiet, o których można powiedzieć wszystko tylko nie to, że mają po dwa kosmetyki, w ogóle brzmi komicznie

Ale...nie ma co dalej w to brnąć, bo i tak nic nie dociera.

---------- Dopisano o 18:02 ---------- Poprzedni post napisano o 17:55 ----------



[/QUOTE]

najpierw piszesz 'badzmy dorosli' , a potem 'swoja droga......' i dalej ciagniesz temat
nadinterpretowaniem mozna ciagnac ten temat i ciagnac.
Skoro nic nikogo nie obchodzi i kazdy ma swoje zdanie to po co ta dysksuja To watek o kosmetykach Diora.....
__________________


A shopaholic's confessions: http://lenasplanetblog.blogspot.de/
Mijalea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-01, 17:37   #3528
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Mijalea Pokaż wiadomość
najpierw piszesz 'badzmy dorosli' , a potem 'swoja droga......' i dalej ciagniesz temat
nadinterpretowaniem mozna ciagnac ten temat i ciagnac.
Skoro nic nikogo nie obchodzi i kazdy ma swoje zdanie to po co ta dysksuja To watek o kosmetykach Diora.....
To się nie wyklucza. Co miałam do powiedzenia na tamten temat - powiedziałam. Jak i to (na samym końcu tamtego posta), że nie będę dalej ciągnąć tej rozmowy. Po co zatem Ty ją kontynuujesz robiąc taki sam zarzut w moją stronę ?
No właśnie, o kosmetykach Diora a nie o urodzie blogerek, zgadzam się w 100%.

Edytowane przez dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Czas edycji: 2014-05-01 o 17:38
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-01, 17:42   #3529
Mijalea
Zakorzenienie
 
Avatar Mijalea
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 282
Dot.: Dior - kolorówka część III

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;4626110 4]Nie wiem po co w ogóle robić takie uwagi na temat cudzego wyglądu. Co to ma do rzeczy i kogo to obchodzi, że ktoś nie jest ładny No bez jaj. Bądźmy dorośli

A tak swoją drogą rzucanie uwagi, że jak ktoś jest piękny, to mu wystarczą dwa kosmetyki będąc w gronie kobiet, o których można powiedzieć wszystko tylko nie to, że mają po dwa kosmetyki, w ogóle brzmi komicznie

Ale...nie ma co dalej w to brnąć, bo i tak nic nie dociera.

---------- Dopisano o 18:02 ---------- Poprzedni post napisano o 17:55 ----------


[/QUOTE]

no comment
__________________


A shopaholic's confessions: http://lenasplanetblog.blogspot.de/
Mijalea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-01, 17:52   #3530
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Na Allegro
Szczęściara, ja wczoraj w panice szukałam, ale nie było .
Nie będę jednak narzekać, swoje polowanie też w końcu zakończyłam szczęśliwie .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-01, 18:00   #3531
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Szczęściara, ja wczoraj w panice szukałam, ale nie było .
Nie będę jednak narzekać, swoje polowanie też w końcu zakończyłam szczęśliwie .
I znowu nie ma, tylko ten brązujący rozświetlacz ktoś oferuje za prawie trzy stówki
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-01, 18:14   #3532
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Dior - kolorówka część III

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;4626185 1]I znowu nie ma, tylko ten brązujący rozświetlacz ktoś oferuje za prawie trzy stówki [/QUOTE]
Spekulanci chyba Wizaż podczytują i jak widzą, że na coś jest szał, to ceny windują
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-01, 18:25   #3533
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja tak trochę z innej beczki Czy znacie może jakiś ładny cień w kolorze taupe? Ale nie chodzi mi o coś takiego jak Satin taupe z MACa. Chciałabym, aby cień ten miał podbicie fioletowe, czyli taki brązowo-szarawy-fiolet Sprawdzałam też Shale z MACa, ale troche jest za ciemny, wolałabym coś jaśniejszego, do dziennych makijaży.. Taki cień na całą powiekę solo Znalazłam coś podobnego z Clarinsa https://www.google.pl/search?q=clari...w=1024&bih=677 ale zastanawiam się, czy nie ma może jakichś tańszych odpowiedników? 90 zł to trochę dużo Jak niczego innego nie znajdę, to go kupię..
Inglot ma ze 3-4 odcienie pasujące do opisu brązowo-szarawy-fiolet :P
Różnią się natężeniem poszczególnych kolorów składowych i jasnością :P
__________________
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-01, 18:28   #3534
Mijalea
Zakorzenienie
 
Avatar Mijalea
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 282
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Spekulanci chyba Wizaż podczytują i jak widzą, że na coś jest szał, to ceny windują
To calkiem mozliwe!
__________________


A shopaholic's confessions: http://lenasplanetblog.blogspot.de/
Mijalea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-01, 18:56   #3535
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Dior - kolorówka część III

Dziękuję Wam dziewczyny za polecenie cieni Na pewno im się przyjrzę Co do Inglota, to cały przetrzepałam i nie ma tam takiego cienia Mam 'zbliżone' w swojej kolekcji ale to jednak nie to
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-02, 00:21   #3536
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Dior - kolorówka część III

zerknij na 390 i 501. Chyba, że chodzi o coś ciemniejszego
__________________
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-02, 00:52   #3537
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez jelonki Pokaż wiadomość
A ja Krysię bardzo cenię za rzetelne opinie. W dobie, kiedy sporo kupuję poprzez internet, nie oglądając na żywo kosmetyku bardzo pomagają mi jej opinie i zamieszczone zdjęcia produktów.
Zgadzam sie.

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Ja też ja bardzo cenię i moim zdaniem ładna z niej kobieta, ale mam wrażenie, że jej zdjęcia mają przekłamane kolory tj. U mnie wszystko co brązowe wpada w pomarańcz.
To zalezy od karnacji. Krysia dosc ciemna to jej skora "tlumi" nieco kolory. Im jasniejsza skora tym bardziej zywe kolory. Na mnie zawsze wybija wszystko, co tylko producent wymyslil. Wiadomo, ze sporo tez zalezy od odcienia skory.

Co do urody Krystynki to sie zgadzam.

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Wielką fanką jej mejkapów nie jestem, ale mam też wrażenie że Krysia nie robi ich dla podkreślania swojej urody, ale dla pokazania kolorów kosmetyków. A że niektóre odcienie jej zwyczajnie nie pasują (co jest absolutnie normalne, bo kolekcje są tak "konstruowane", żeby była różnorodność), to trochę zgrzytają potem niektóre makijaże - przynajmniej kolorystycznie. Bo styl i gust to osobna kwestia, jak wiadomo.
I tutaj rowniez sie zgodze. Strone prowadzi bardzo rzetelnie. Nie robi z siebie primadonny, wszystko podporzadkowuje recenzji.

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
A co ma wspólnego ilość kosmetyków z urodą? Poza tym to dla niej testowanie i kupowanie kosmetyków to praca.
A tekst o tym, że Polski mają urodę w genach jest śmieszny i wiele wspólnego z prawdą nie ma.
I tutaj sie zgodze.

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Chyba nie rozumiem o co ci chodzi
Ping, tu sie ostatnio dziwne rzeczy dzieja, wiec nie przejmuj sie . Choc Diora uwielbiam to przestalam tu zagladac. Z pojawieniem sie tutaj nowych osob nastal istny cyrk. Pojawilo sie jakies kolko wzajemnej adoracji (nie tak urocze jak my na watku promocyjnym rzecz jasna ). Do tego ilosc bzdur przechodzi tu ludzkie pojecie: zero znajomosci tematu (np. urzeklo mnie mylenie kodu kosmetykow z kodem pocztowym) i potok "zlotych mysli". Wroc do nas na promocyjny lepiej .

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;4625852 6]Brzmisz jak ksenofobka. I wybacz, ale czepianie się cudzej urody jest po prostu słabe. Nie wiem po co w ogóle gadasz takie rzeczy ? Myślałam, że masz więcej klasy. Żenujące. Christine z tego co się zdążyłam zorientować śledząc jej bloga już ładnych parę lat, nie ma na celu 'promowania' siebie i swojej urody, a raczej kosmetyków, które testuje i ocenia - one grają pierwsze skrzypce na jej blogu. Zresztą sama już nie raz odnosiła się do kwestii rozmiaru swoich zbiorów, bo nie jesteś pierwsza i jedyna, która robi jej z tego zarzut. Nie wiem czemu tak trudno pojąć, że ma tego tyle, bo kosmetykami się po prostu zajmuje, dostaje je do testów od producentów, czasem się części pozbywa. Ja bym jej zbiory bardziej traktowała jak 'robocze', a nie prywatne Podobnie zresztą jak makijaże, które prezentuje. Swoją drogą jestem ciekawa ile z tego co ma, używa na co dzień, w swoim makijażu. Mogłaby zrobić wpis na ten temat - bo nie kojarzę nic takiego. Ale może przeoczyłam.
[/QUOTE]

Tez sie zgodze. Bloga prowadzi od lat. To jej praca przeciez. Z tego bloga sie utrzymuje. Zaprzegla do roboty swego Tech Boy'a, ktory obecnie jest juz jej mezem i blog tylko sie rozrasta.

Co do tego, co uzywa na co dzien to pisala, ze uzywa tego, co aktualnie recenzuje. A ze tego ma sporo to non stop czegos innego uzywa. Jedyna jej ulubiona rzecza z kolekcji, ktora nie jest nowa jest mazidlo Chanel w odcieniu Dragon.

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Heh, a później Wam się nie spodoba a ja wszystkie je od Was wezmę

Albo i nie, bo właśnie kliknęłam Hourglass - Ambient Lighting Blush - ETHEREAL GLOW i może pobije Diorka
Patrzylam na te roze. Wychodza cieplaki. Jest szansa na relatywnie chlodny odcien w dwoch przypadkach, ale nigdy nie wiadomo co sie dostanie. Kazdy roz ma inny udzial procentowy kolorow, wiec nie wiadomo na co sie trafi. Nie bede ryzykowac . Szkoda, ze nic zimno-zimnego nie zrobili, bo bym brala juz teraz.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2014-05-02 o 01:05
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-02, 08:03   #3538
Mijalea
Zakorzenienie
 
Avatar Mijalea
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 282
Dot.: Dior - kolorówka część III

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;46265794]Zgadzam sie.



To zalezy od karnacji. Krysia dosc ciemna to jej skora "tlumi" nieco kolory. Im jasniejsza skora tym bardziej zywe kolory. Na mnie zawsze wybija wszystko, co tylko producent wymyslil. Wiadomo, ze sporo tez zalezy od odcienia skory.

Co do urody Krystynki to sie zgadzam.



I tutaj rowniez sie zgodze. Strone prowadzi bardzo rzetelnie. Nie robi z siebie primadonny, wszystko podporzadkowuje recenzji.



I tutaj sie zgodze.



Ping, tu sie ostatnio dziwne rzeczy dzieja, wiec nie przejmuj sie . Choc Diora uwielbiam to przestalam tu zagladac. Z pojawieniem sie tutaj nowych osob nastal istny cyrk. Pojawilo sie jakies kolko wzajemnej adoracji (nie tak urocze jak my na watku promocyjnym rzecz jasna ). Do tego ilosc bzdur przechodzi tu ludzkie pojecie: zero znajomosci tematu (np. urzeklo mnie mylenie kodu kosmetykow z kodem pocztowym) i potok "zlotych mysli". Wroc do nas na promocyjny lepiej .



Tez sie zgodze. Bloga prowadzi od lat. To jej praca przeciez. Z tego bloga sie utrzymuje. Zaprzegla do roboty swego Tech Boy'a, ktory obecnie jest juz jej mezem i blog tylko sie rozrasta.

Co do tego, co uzywa na co dzien to pisala, ze uzywa tego, co aktualnie recenzuje. A ze tego ma sporo to non stop czegos innego uzywa. Jedyna jej ulubiona rzecza z kolekcji, ktora nie jest nowa jest mazidlo Chanel w odcieniu Dragon.



Patrzylam na te roze. Wychodza cieplaki. Jest szansa na relatywnie chlodny odcien w dwoch przypadkach, ale nigdy nie wiadomo co sie dostanie. Kazdy roz ma inny udzial procentowy kolorow, wiec nie wiadomo na co sie trafi. Nie bede ryzykowac . Szkoda, ze nic zimno-zimnego nie zrobili, bo bym brala juz teraz.[/QUOTE]

Poziom Twojej wypowiedzi jest ponizej krytyki.
Do watku moga dolaczac dowolne osoby, nie kazdy jest alfa i omega w temacie. Wystarczy wypowiedz zignorowac, albo pouczyc kogos, a nie wysmiewac czyjas niewiedze na forum.

Co do dyskusji odnosnie wypowiedzi Mujernatural, to rowniez sie czepiacie. Bronicie Krysi zupelnie niepotrzebnie, nikt nie zarzucal jej niczego, dziewczyna jedynie wyrazila swoje zdanie i tyle.
Nie sadze by miala cos zlego na mysli, byc moze zawinil nietrafny dobor slow. Nie oznacza to jednak, by od razu sie czepiac, wysmiewac i wysnuwac za daleko idace wnioski.

To forum nie jest prywatne, kazdy moze dolaczyc i sie wypowiedziec. Jednak widze, ze dla nowych gosci macie zero wyrozumialosci.
Pisanie o cyrku, kolku wzajemnej adoracji i bzdurach, ktore sie tu wypisuje - jak dla mnie gruba przesada.
Forum jest po to, by kulturalnie wypowiadac sie na dany temat, a nie przelewac swoje frustracje na innych.
EOT
__________________


A shopaholic's confessions: http://lenasplanetblog.blogspot.de/

Edytowane przez Mijalea
Czas edycji: 2014-05-02 o 08:06
Mijalea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-02, 08:17   #3539
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Mijalea Pokaż wiadomość
Co do dyskusji odnosnie wypowiedzi Mujernatural, to rowniez sie czepiacie. Bronicie Krysi zupelnie niepotrzebnie, nikt nie zarzucal jej niczego, dziewczyna jedynie wyrazila swoje zdanie i tyle.
Nie sadze by miala cos zlego na mysli, byc moze zawinil nietrafny dobor slow. Nie oznacza to jednak, by od razu sie czepiac, wysmiewac i wysnuwac za daleko idace wnioski.


Forum jest po to, by kulturalnie wypowiadac sie na dany temat, a nie przelewac swoje frustracje na innych.
EOT
Czepiamy się? Raczej odpowiadamy na bardzo kulturalny Twoim zdaniem post:

Cytat:
Napisane przez [B
Mujernatural[/B];46249836]Wiecie co bede wredna, ale to jest to co naprawde mysle. Niestety mimo tego ze jest wlascicielka tylu kosmetykow, to urody sobie nie kupila ... Z filmow ktore zobaczylam tez nie sadze zeby wiedziala jak sie malowac. Troche ostro ocenilam wiec czekam na
__________________
No silicone




Edytowane przez jelonki
Czas edycji: 2014-05-02 o 08:20
jelonki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-02, 08:45   #3540
Mijalea
Zakorzenienie
 
Avatar Mijalea
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 282
Dot.: Dior - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez jelonki Pokaż wiadomość
Czepiamy się? Raczej odpowiadamy na bardzo kulturalny Twoim zdaniem post:
Skoro nadal ciagniesz ten offtopowy temat, wskaz prosze slowa w tym poscie, ktore wedlug Ciebie sa niekulturalne
__________________


A shopaholic's confessions: http://lenasplanetblog.blogspot.de/
Mijalea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-25 19:17:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:43.