Makijaż dla nastolatki - zbiorczy. - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Jakiego kosmetyku powinnam używac na codzień
tusz do rzęs 182 71,65%
cienie + tusz do rzęs 14 5,51%
kredka 13 5,12%
tylko podkład 45 17,72%
Głosujący: 254. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-15, 08:41   #301
Anulaaa33
Przyczajenie
 
Avatar Anulaaa33
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Puławy
Wiadomości: 4
GG do Anulaaa33
Dot.: Nastolatka

No i ja mam taki problem nie wiem jak sie umaować zeby wygladać ładnie...załączam swoje zdjęcie, żebyście mi pomogły.Mam nadzieje ze mi cos poradzicie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 080113_163510.jpg (32,2 KB, 83 załadowań)
Anulaaa33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-15, 11:17   #302
Agusia_4you
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 72
Dot.: Nastolatka

Zdjęcie niewyraźne, ale z niego wywnioskowałam (nie wiem czy dobrze), że masz ładną cerę, więc broń boże nie tykaj żadnych pudrów, podkładów jak i nnych mazideł! Możesz co najwyżej rozświetlić korektorem cienie pod oczami Z tego co widać (na tym niewyraźnym zdjęciu :P) nie masz widocznej powieki ruchomej, wiec może powinnaś dobrze wytuszować rzęsy żeby oko się "bardziej otworzyło", bo z cieniami nie ma co kompbinować, i tak nie będzie ich widać (będą "schowane" noo coś o tym wiem :P)
__________________
32 dnia 13 miesiąca roku wpadnę na Ciebie po 25 w wielkomiejskim tłoku..
Agusia_4you jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-16, 14:08   #303
Anulaaa33
Przyczajenie
 
Avatar Anulaaa33
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Puławy
Wiadomości: 4
GG do Anulaaa33
Dot.: Nastolatka

A i słuchajcie dziewczynkiMam jeszcze takie sine pod oczamiCo zrobić zeby sie tego pozbyć...uzywam korektoraAle to mało daje
__________________
Przepraszam;(
Za to ze czuje
Za to ze mysle
Ze Ciebie kocham
Ze mam inny charakter
Za to ze nie jestem idealem
Ze mam wady;((
KW na zawsze;*
Anulaaa33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 10:57   #304
spioch7
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: to zależy gdzie w danym momencie jestem;D
Wiadomości: 1 038
Dot.: makijaz dla nastolatek

a ja mam pytanie nie uzywam zadnych pudrow podkladow nie mam tradziku ale mam taka podskorna kaszke-male krostki czy powinnam uzywac pudru?
spioch7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 11:01   #305
TuRQoUiS
TuR. Towarzyska und Roztropna.
 
Avatar TuRQoUiS
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 433
Dot.: makijaz dla nastolatek

Cytat:
Napisane przez Arnia92 Pokaż wiadomość
ja nie mam nic przeciwko malowaniu sie ale nie moge patrzec jak idze dziewczyna moldsza ode mnie i jest zmalowana jak by byla spod latarni.
ja mam 15 i uzywam Krem Nawilżający + Lekki podkład 2 w 1 Beautiful SKIN z nivea i puder matujący z rimmela no blyszczyk oczywiscie. a i nie zgadzam sie z tym ze pudry fluidy itp rzeczy niszcza skore
mam pytanie co do tego kremu 2 w 1 z nivei.
on nie robi Ci plam na twarzy? Bo mi i jeszcze 2 koleżankom robi...
__________________

178cm
jest- 71,4
CEL I- 68 kg
CEL II- 64 kg
CEL III- 61 kg
cel ostateczny- 58 kg


TuRQoUiS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 13:07   #306
girl96
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 1 100
Dot.: makijaz dla nastolatek

Dużo propozycji można z naleźć w gazetce "Dziewczyna". Jest miesięcznikiem i praktycznie w każdym kiosku jest dostępna. Niewiele kosztuje bo tylko 2,90 zł.
Mnie osobiście dla młodej cery odpowiadają jasne odcienie i lekki błyszczyk. Lecz odpadają beże. Nie lubię tego odcienia, a szczególnie na moim oku. Mam niebieskie oczy więc to wygląda wstrętnie.
girl96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 15:54   #307
Waniencja
Raczkowanie
 
Avatar Waniencja
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 388
Dot.: makijaz dla nastolatek

Nie zawsze beże źle wyglądają z niebieskimi oczami. Czytałam też, że złoto odpada do niebieskich tęczówek,a mnie się naprawdę efekt podoba
__________________
This band rox !
Waniencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-03, 11:29   #308
meddy
Rozeznanie
 
Avatar meddy
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 691
Dot.: makijaz dla nastolatek

moim zdaniem nastolatka powinna sie malowac w szczegolnosci jak ma 16 lat to juz jest kobieta i powinna dobrze wygladac ladnie pachniec .... ja uzywam codziennie podkladu do sql tuszu do rzes czarnego oraz blyszczyka .... no i jak gdzies jade na miasto to oczy widza jakis ladny cien.... a na jakies okazje robie profesjonalne makijaze... mam podklad z kremem dwa w jednym i nie rozumiem ludzi ktorzy mowia ze podklady niszcza cere ja po nich mam gladka lsniaca poniewaz teraz sa takie podklady ktore nie zatykaja porow .... nawilzaja skore itp. uwielbiam miec ladny makijaz sama go robie ni i potrafie duzo osob mi chwali go:p
wiec dziewczynki uzywajcie kosmetykow bo to stworzone dla nas!!
meddy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-03, 11:54   #309
BadGirl18
Raczkowanie
 
Avatar BadGirl18
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 128
Dot.: makijaz dla nastolatek

Ja mam 16 lat i na codzien do szkoly podkreslam oczy czarna kredka i tuszem + blyszczy
Na jakies wieksze wyjscia tzn imprezy,spotkania ze znajomymi puder+czarna kredka i tusz + blyszczyk

to chyba nie za duzo jak na moj wiek ?
BadGirl18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-03, 12:55   #310
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: makijaz dla nastolatek

Troszeczke przesadzacie z tym, ze podklady tak bardzo niszcza skore. Przeciez są specjalnie podklady dla mlodych dziewczyn a są tez dla kobiet dojrzalych - i ta i ta skora jest inna.

Jesli nastolatka ma np. problemy z tradzikiem to moza przeciez uzywac pudru w kremie antybakteryjnego dla nastolatek - bo są takie. I nie sadze ze to jej jakos zniszczy cere.
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-04, 13:38   #311
TuRQoUiS
TuR. Towarzyska und Roztropna.
 
Avatar TuRQoUiS
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 433
Dot.: makijaz dla nastolatek

a ja na codzien używam Crem Puff'a z Max Factor (na krem jest ekstra), korektora, tuszu do rzęs i błyszczyka. Wygląda to bardzo fajnie i zazwyczaj naturalnie

A co do podkładów to w kwietniu bede miec 18 lat i powiem szczerzerze ze nie wyobrazam sobie wyjścia bez czegoś na twarzy (czyli podkładu lub kompaktu). To wszystko zależy od osoby... Jak dla mnie nawet jeśli mam lekką (nie wyobrażajcie sobie za dużo) tapetke to mi to nie przeszkadza bo sie w tym o dziwo dobrze czuje
__________________

178cm
jest- 71,4
CEL I- 68 kg
CEL II- 64 kg
CEL III- 61 kg
cel ostateczny- 58 kg


TuRQoUiS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-04, 13:40   #312
serduszkoXO
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5
Dot.: makijaz dla nastolatek

Dziewczynki powiedzcie mi jak sie zakłada nowy wątek?
serduszkoXO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-04, 13:48   #313
Doma17
Rozeznanie
 
Avatar Doma17
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Biiałystok
Wiadomości: 633
Dot.: makijaz dla nastolatek

serduszkoXO, wchdzisz w temat, a tam u góry jest 'nowy wątek'.
__________________

Doma17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-04, 13:55   #314
serduszkoXO
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5
Dot.: makijaz dla nastolatek

Kurde nie widze:|
serduszkoXO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-04, 14:01   #315
Doma17
Rozeznanie
 
Avatar Doma17
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Biiałystok
Wiadomości: 633
Dot.: makijaz dla nastolatek

na przykładzie podam:

np. MODA -> idziesz tam do góry, obok nr strony będzie ' NOWY WĄTEK'
__________________

Doma17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-04, 14:30   #316
diamentowa
Zakorzenienie
 
Avatar diamentowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: west pomerania
Wiadomości: 3 570
Dot.: makijaz dla nastolatek

Cytat:
Napisane przez TuRQoUiS Pokaż wiadomość
mam pytanie co do tego kremu 2 w 1 z nivei.
on nie robi Ci plam na twarzy? Bo mi i jeszcze 2 koleżankom robi...
mnie robi niestety, próbowałam go choć nastolatką już nie jestem, o mi się strasznie wałkuje :/

moim zdaniem malować się może kaźdy, ale jest jeden warunek- musi umieć to robić. Makijaż nieodpowiedni (pod wzgledem dobrania kosmetyków i wykoniania) szpeci, tyle.
diamentowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-04, 15:18   #317
Doma17
Rozeznanie
 
Avatar Doma17
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Biiałystok
Wiadomości: 633
Dot.: makijaz dla nastolatek

dokładnie, malować się trzeba umieć.
a nie 2 kg pudru na twarz i jeszcze efekt maski.
makijaż nie zakryje niedbałości o cerę.
najpierw trza dbać o twarz a potem ją udoskonalać makijażem ;P

ja mam 14 lat, używam podkładu i troszeczkę pudru ;] czasem korektor jak coś bardzo widać.no i od czasu do czasu błyszczyk.
__________________

Doma17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-04, 15:22   #318
Doma17
Rozeznanie
 
Avatar Doma17
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Biiałystok
Wiadomości: 633
Dot.: makijaz dla nastolatek

e, niechcący aż tyle razy ;/ sorry.
mógłby ktoś skasować???
__________________

Doma17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-08, 20:55   #319
iraaxD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2
Dot.: makijaz dla nastolatek

Cytat:
Napisane przez tatieta Pokaż wiadomość
jak moze malowac sie na codzien nastolatka a jak na impreze lub jakies wazne spotkanie?
Hmm.. musze powiedziec , ze czytajac wasze wypowiedzi jestesm zlekka zdziwona. Niektorzy mysla , ze malowanie sie w tym wieku jest zbedne.. Mysle , ze nie, poniewaz kazda nastolatka marzy o tym zeby wygladac jak gwiazdy serialu czy teledyskow Choc nie wszytskie wiedza , ze sa ich twarze retuszoane komputerowo i fotograficzie, a chocby make-up jaki maja nalozony, jest zrobiony przez profesjonalistow, ktorzy byli stopniowo szkoleni do tego fachu. Sama mam 15 lat (w grudniu 16) i chce o siebie w jakis sposob zadbac.
Na codzien do szkoly nakladam leciutki podkład, małe ilości, jest to podkład rozświetlający , poniewaz kryjace podklady mysle ze sa zbedne w tym wieku (no chyba, ze macie okropne problemy z twarza : chrostki, przebarwienia, pryszce wagry, choc do pryszy i wagrow stosuje sie korektory odpowiednie...). Rozswietlajacy nadaje cerze blask i podkresla dziewczeca urode (a na tym mi zalezy bynajmniej) Pod oczy stosuje takze rozswietlajacy korektor (bezowy) poniewaz mam cienie i worki. Kosci policzkowe mam musniete pudrem brązującym, a przed musnieciem polickzow rozem przypudrowuje je, pudrem prasowanym w naturalnym kolorze cery (ale tylko na policzki bo na cala twarz uwazam, ze jest to efekt 'tapety') na koniec tuszuje rzesy. Nie maluje oczy cieniami, ani eyelinerem (eyeliner i kredki na spotkania z przyjaicolmi) i ust tez raczej nie maluje bo nie gusuje w blyszcykach, aczkolwiek czasem do miasta pomaluje usta bezbarwynym blyszcykiem lub bezowym balsamem. I tak wyglada moj makijaz, nie jest on wcale ''ciezki'' i nie obicazaa mojej cer. AHA no i najwazniejsze , przed nalozeniem make-up'u koiecznie nalozyc peeling na twarz, tonik i krem nawilzajaco-matujacy, dzieki temu makijaz na twarzy sie utrzymuje dluzej.

Pozdrawiam
iraaxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-11, 13:16   #320
Sandrulek91
Raczkowanie
 
Avatar Sandrulek91
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: w Jego ramionach...
Wiadomości: 143
Krem pod oczy dla nastolatki

Mam niecałe 17 lat i praktycznie od dziecka kłopot z cieniami pod oczami. przekopałam już dużo stron internetowych z recenzjami kosmetyków, ale wszystkie kremy pod oczy są przeciwzmarszczkowe albo przeciw opuchliźnie, z którą nigdy nie miałam problemu.
Czy znacie coś w miarę taniego dla nastolatki? Obecnie używam korektora i fluidu, ale mam ładny kolor cery i nie chcę robić 'tapety'.
__________________
KC Skarbie
Sandrulek91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 14:13   #321
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Krem pod oczy dla nastolatki

Spróbuj któryś z żeli firmy Flos Lek są naprawdę dobre, delikatne.
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 16:32   #322
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Krem pod oczy dla nastolatki

Spróbuj pić więcej wody. Ja od zarania dziejów (przynajmniej moich :d) yeż miałam cienie pod oczami. Żadnej opuchlizny ani nic, tylko cienie. U mnie chodzi o odwodnienie. Żaden lekarz na to nie wpadł, dopóki moja mama powiązała fakty- nie pije, chodzi dziecko jak z ruskiej wioski, pije więcej, jakoś tak po ludzku zaczyna wyglądac.

I moja rada- więcej płynów
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 17:21   #323
Sandrulek91
Raczkowanie
 
Avatar Sandrulek91
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: w Jego ramionach...
Wiadomości: 143
Dot.: Krem pod oczy dla nastolatki

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Spróbuj któryś z żeli firmy Flos Lek są naprawdę dobre, delikatne.
Myślałam też o Ziaji, ale spróbuję Da się to kupić w Rossmannie albo w Naturze?
__________________
KC Skarbie
Sandrulek91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 17:26   #324
magdallen21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 172
Dot.: Krem pod oczy dla nastolatki

Po co Ci krem pod oczy ?
Ja smaruję okolice oczu kremem do twarzy. Po co cudować?
A tak moim zdaniem, to te wszystkie kremy pod oczy to nic innego jak pic na wodę.
Następna rzecz, której według producentów każda kobieta powinna używać.
Tu chodzi o kasę. Zarabiają na Nas.
magdallen21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 17:30   #325
magdallen21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 172
Dot.: Krem pod oczy dla nastolatki

co do cieni pod oczami, rób sobie maseczki ogórkowe i "herbaciane".
magdallen21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 18:01   #326
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Krem pod oczy dla nastolatki

w programie "jak dobrze wyglądać nago" na TVN Style był kiedyś test kremów pod oczy (likwidujących cienie pod oczami)

testowane kremy były z różnych półek cenowych,jedne były lepiej inne gorzej oceniane, ale żaden nie zlikwidował cieni pod oczami

pani kosmetolog się wypowiadała, że kremy na cienie są oparte na witaminie K, która zwiększa krzepliwość krwi i krew z naczyń powiekowych się nie wynaczynia - nie ma sińców; problem w tym, że ta właściwość witaminy K nie działa przez skórę , więc kremy na sińce to pic na wodę

konkluzja była taka, że należy dobrze nawilżać skórę pod oczami, żeby nie powstawały zmarszczki mimiczne, a kasę przeznaczoną na krem na sińce, lepiej zainwestować w korektor pod oczy
p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 08:13   #327
variable.brunette
Rozeznanie
 
Avatar variable.brunette
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 700
Dot.: Krem pod oczy dla nastolatki

Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
Spróbuj pić więcej wody. Ja od zarania dziejów (przynajmniej moich :d) yeż miałam cienie pod oczami. Żadnej opuchlizny ani nic, tylko cienie. U mnie chodzi o odwodnienie. Żaden lekarz na to nie wpadł, dopóki moja mama powiązała fakty- nie pije, chodzi dziecko jak z ruskiej wioski, pije więcej, jakoś tak po ludzku zaczyna wyglądac.

I moja rada- więcej płynów
Mam cienie pod oczami tak jak moja mama i mimo tego, że potrafię pić do 2l dziennie płynów (np. zielona herbata czy woda) małymi łykami (ponoć lepszy efekt) to i tak niestety na mnie to nie działa. Co prawda widać poprawę, ale nigdy nie zredukowały się do minimum...

Cytat:
Napisane przez Sandrulek91 Pokaż wiadomość
Myślałam też o Ziaji, ale spróbuję
Na Twoim miejscu nie oczekiwałabym takich efektów od kremu, moim zdaniem lepiej kupić dobry, kryjący i trwały korektor. Aha - osobiście Ziaję odradzam. Miałam go kilkanaście miesięcy temu, kiedy jeszcze wierzyłam w magiczne działanie kosmetyków - odradzam. Nie dość, że pomimo codziennego używania nic nie zrobił, to jeszcze potrafił podrażniać oczy. Na dodatek musiałam wyrzucić go, bo był strasznie wydajny i nie zdążyłam do zużyć przed końcem terminu ważności.

Edit: Chodzi mi o ten krem, dla ścisłości --> klik. Jest teraz w tubce.
__________________



'Pamięć to coś naprawdę dziwnego. Szufladki ma wypchane
kompletnie nieprzydatnymi, bezsensownymi rzeczami. A człowiek
zapomina jedną po drugiej te ważne, naprawdę potrzebne.
'


'Po zmierzchu' Haruki Murakami


variable.brunette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 21:40   #328
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Podkład dla nastolatki

Nivei raczej nie polecam. Pożyczyłam raz od koleżanki w sytuacji awaryjnej (moja twarz świeciła się gorzej niż latarnia na Rozewiu). Efekt krótkotrwały, po kilkunastu minutach stan skóry był taki sam. Unikaj też podobnego kosmetyku z Avonu (bodajże lekki krem kryjący, linia Clearskin). Kupiłam go w zastępswie podkładu (właściwie nigdy ich nie stosowałam), żeby mieć lekki kosmetyk, który równocześnie ukryje niedoskonałości młodej cery. Kompletnie się nie sprawdził, zero matu, zero krycia.
Niestety, nie jestem w stanie pomóc w kwestii podkładów. Ostatnio sama zaczęłam interesować się tym tematem i ciągle poszukuję.
Pozdrawiam
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 21:50   #329
pani ćma
Zakorzenienie
 
Avatar pani ćma
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 3 180
Dot.: Podkład dla nastolatki

na pewno nie nivea visage young czy jakos tak!! kupilam go 2 lata temu jeszcze w liceum i to byla tragedia, uzylam pare razy i do smieci!! nic nie kryje, swieci sie buzia no i ten tragiczny kolor - maska gwarantowana

ktos wyzej polecil Lirene - w atomizerze City Matt sa naprawde dobre, uzywalam cale liceum i byl dla mnie idealny, a mialam co nieco do ukrycia [tradzik i przebarwienia po nim] dlugo sie trzyma, skora oddycha, a spelnia swoje zadanie nie tworzac maski no i jest niedrogi [ok. 16-20zł]

jesli cera jest bez problemow, to odradzam uzywania podkladow, naprawde jak ktos nie ma problemow to w takim wieku tego nie potrzebuje no ale jesli koniecznie chce, to polecam [przy cerze bez problemow] Rimmel Recover - tez niedrogi, wydajny, lekki i bardzo ladnie stapia sie ze skora, zero maski, no i super rozswietla!! [ok. 25-30zł]

te dwa chyba najlepsze bylyby dla nastolatki moim zdaniem na pewno nie polecam tanich takich jak: Miss Sporty, Eveline, Sensique. szkoda nawet tych 10zł, bo w ogole nie spelniaja swoich zadan
__________________

Szczerość nie czyni dziewczyny najbardziej lubianą koleżanką.
Ale przynosi szacunek.
A kiedy dziewczyna nauczy się szacunku do siebie, zawsze jej się uda.


65,5 > 64 > 63 > 62 > 61 > 60 >
59 > 58 > 57> 56 > 52 ... > 49
pani ćma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 14:28   #330
kaelinka15
Przyczajenie
 
Avatar kaelinka15
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 10
Dot.: Podkład dla nastolatki

a czym maskować popękane naczynka?? nie chce by moja buzia wyglądała jak maska a mam dość bardzo popękane ;/
kaelinka15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-11 17:26:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:24.