Depilacja okolic bikini- metody, problemy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-06-09, 11:06   #31
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: PROBLEM: DEPILACJA MIEJSC BIKINI....

tupeciaro- spróbuj Joanne sensual, kremik do wrazliwych i bikini [img]icons/icon7.gif[/img] tani, skuteczny, tylko pod zadnym!!! pozorem nie trzymaj dłuzej niz napisane na opakowaniu [img]icons/icon7.gif[/img] wiecej szczegółów znajdziesz w KW [img]icons/icon7.gif[/img]przede wszystkim kremik jest SKUTECZNY [img]icons/icon7.gif[/img] wlasnie sobie wczoraj zaaplikowałam, tylko przesadziłam z czasem- i mam podrazneinia, ale zapomniałam, ze go nałozyłam [img]icons/icon10.gif[/img] [img]icons/icon41.gif[/img] hyhy..polecam i stosuj sie dokładnie do instrukcji, a bedzie ok [img]icons/icon7.gif[/img] pogrzeb w KW, na forum, ten temat był juz poruszany [img]icons/icon7.gif[/img] ja jestem zadowlona z joanny sensual i ładnie wyglądającego bikini [img]icons/icon10.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-09, 11:09   #32
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: PROBLEM: DEPILACJA MIEJSC BIKINI....

MOżesz mi wierzyć, że nie jesteś odosobniona ze swoim problemem. Wiele kobiet ma kłopot z wrastającymi włoskami. Ja próbowalam już i wosków i kremu. Efekt po wosku jest rewelacyjny, ale u mnie jedynie po pierwszym razie, potem pojawiają się niestety krosy - wrastają włoski. Golenie jest w porządku, ale pod warunkiem , że golę z włosem a nie pod włos!! To ważne. Aha i z użyciem pianki do golenia.

Pozdrowionka [img]icons/icon7.gif[/img]

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-09, 11:30   #33
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: PROBLEM: DEPILACJA MIEJSC BIKINI....

Ja mam sposób, niestety pracochłonny, ale po wszystkich woskowo-kremowych przeżyciach jest to jedyna rzecz, która mnie ratuje [img]icons/icon12.gif[/img] Wyrywam włoski pensetą vel pęsetą [img]icons/icon10.gif[/img] Nie boli, nie robią się krosteczki czerwone, nie są te miejsca podrażnione i wolno odrastają słabsze włoski [img]icons/icon7.gif[/img] Pracochłonne to jst BARDZO, ale wolę to i już się przyzwyczaiłam [img]icons/icon10.gif[/img] Próbowałam kiedyś depilatorem do tych stref, bo niby technika podobna, ale niestety kropeczki czerwone były [img]icons/icon9.gif[/img] Więc pozostaję przy tym [img]icons/icon7.gif[/img]
A i czasem jak za bardzo sobie kiedyś przy "tradycyjnej" depilacji podrażniłam ciałko to pudrowałam sobie pudrem dla niemowląt [img]icons/icon7.gif[/img]

[img]icons/icon40.gif[/img]
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-09, 14:59   #34
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: PROBLEM: DEPILACJA MIEJSC BIKINI....

Wosk, depilator elektryczny, laser, ewentulanie penseta. Potem dezynfekcja i pilingi.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-09, 16:11   #35
Nutka
Nutka nie gryzie!
 
Avatar Nutka
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 757
Re: PROBLEM: DEPILACJA MIEJSC BIKINI....

Ja podobnie [img]icons/icon10.gif[/img] "pęsetą" wyrywam [img]icons/tongue.gif[/img] i tylko to zdaje u mnie egzamin żadnych podrażniej,wrastających włosów itp..
Mimo że brzmi to bezsensownie spróbuj!! [img]icons/icon40.gif[/img]
__________________

_________________________ _________________________ _
_________________________ _________________________ _


WYSZUKIWARKA nie gryzie


Nutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-09, 18:54   #36
niusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 249
GG do niusia
polecam veet

Ja od zawsze używałam i używam kremu veet do skóry wrażliwej. Tu jednak ważny jest czas - NIE WOLNO go przekroczyć! Jestem z niego zadowolona, choć efekt nie jest tak długi jak obiecuje to producent. Ja używam 2 razy w tygodniu w czasie wyjazdu, czyli gdy codziennie potrzebuję mieć ładne okolice bikini.
Pomysł z pensetą nie uważam za głupi czy dziwny. Moim zdaniem to sensowne, choć podejrzewam, że bardzo czasochłonny. Domyślam się również, że efekt jest na trochę dłużej. Myślę jednak, że jest to metoda typu "ostatnia deska ratunku". Spróbuj veet lub innych tu kosmetyków ci poleconych. Jeśli one nie spełnią twoich oczekiwań, to polub pęsetę (albo pincetę, bo pensety nie ma [img]icons/icon12.gif[/img] - sprawdziłam w słowniku, dlatego jestem tak mądra [img]icons/icon32.gif[/img]).
niusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-09, 19:39   #37
niusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 249
GG do niusia
Re: PROBLEM: DEPILACJA MIEJSC BIKINI....

Właśnie widziałam reklamę nowego LOOK'a. Jest tam artykuł o 'upiększani miejsc bikini'. Jestem maniaczką gazet, więc zaraz sobie kupię to pisemko. Jak przeczytam ten artykuł to dam ci znać co tam napisali.
niusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-06-09, 21:28   #38
E-milka
Przyczajenie
 
Avatar E-milka
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 3
Re: PROBLEM: DEPILACJA MIEJSC BIKINI....

Witam wszystkie Wizażanki [img]icons/icon7.gif[/img]
Zaglądam tu do Was już od pewnego czasu i jestem pod wrażeniem panującej tutaj atmosfery [img]icons/icon10.gif[/img] Mimo iż nigdy nie zabieram głosu w dyskusjach to nie mogę sobie odmówić przynajmniej kilku minut spędzonych codziennie na Wizażu [img]icons/icon7.gif[/img] Znalazłam tutaj wiele odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Dlatego też postanowiłam się odezwać jeśli tylko moja rada może pomóc.A mianowicie po depilacji okolic bikini polecam krem Clotrimazolum (nie maść)- do kupienia w aptece. Mnie osobiście pomaga i mimo iż używam maszynki jednorazowej nie ma mowy o jakichkolwiek krostkach czy podrażnieniach.
To by było na tyle [img]icons/icon7.gif[/img]Ufff...to mój debiut [img]icons/icon12.gif[/img]jakoś poszło [img]icons/icon7.gif[/img]
Pozdrawiam serdecznie [img]icons/icon7.gif[/img]
[img]icons/icon40.gif[/img]
E-milka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-09, 21:41   #39
Ginger
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 138
Re: PROBLEM: DEPILACJA MIEJSC BIKINI....

a ile ten kremik kosztuje?
Ginger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-09, 21:47   #40
E-milka
Przyczajenie
 
Avatar E-milka
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 3
Re: PROBLEM: DEPILACJA MIEJSC BIKINI....

Kupowałam go w zeszlym tygodniu, zapłaciłam 3 zł.
E-milka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-09, 23:35   #41
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
pomysl

2peciaro jesli znajomi namawiaja Cie na basen, jezioro itp to moze pomysl o zakupie kostiumu z nogawkami..wiesz takie spodenki. One bardzo ladnie wygladaja i zakryja to co trzeba [img]icons/icon7.gif[/img].. wiadomo, ze nie jest to rozwiazanie problemu (sama z nim walcze) ale warto miec taki kostium, gdy ktos namawia Cie na basen a Ty akurat masz nieladny problem [img]icons/icon7.gif[/img]..
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-06-10, 07:36   #42
Ewas1
Rozeznanie
 
Avatar Ewas1
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: G.W.
Wiadomości: 816
GG do Ewas1
Re: pomysl

[img]icons/icon27.gif[/img]
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0000000000010155.jpg (11,1 KB, 202 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0000000000010159.jpg (9,5 KB, 129 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0000000000010169.jpg (9,2 KB, 96 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg s50.jpg (81,0 KB, 127 załadowań)
Ewas1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-10, 11:19   #43
Szarada
Zakorzenienie
 
Avatar Szarada
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 5 145
Do 2peciary

Ja już od dłuższego czasu traktuję swoje tzw. okolice bikini... depilatorem. Fakt, na początku boli przeraźliwie, ale potem skóra się przyzwyczaja. Nie chciałam się golić, ani stosować kremów depilacyjnych, bo szczecina, która się robi praktycznie od razu doprowadzała mnie do szału.

Usuwając włosy depilatorem też musisz się liczyć z tym, że będą krostki, ale poradziłam sobie z nimi kremem TORMENTIOL. Jest rewelacyjny ! Naprawdę, dawniej miałam problemy właśnie z tymi krostkami po depilacji, a teraz jest bez porównania lepiej ! Nie kosztuje wiele, chyba 4 lub 6 zeta, warto spróbować !
Szarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-10, 12:32   #44
julita104
Raczkowanie
 
Avatar julita104
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 326
Re: a wrastajace wloski?:(

kurcze ja tez o depilacji tyle ze nog, pozwole sobie wciac sie w temat.
A co robicie z wrastajacymi wloskami
To moja prawdziwa zmora na nogach. Mam przez nie czarne kreseczki albo kropeczki. Wyciagnac tego nie ma jak. Z depilatorem dostalam taka ostra sciereczke niby do tego ale nie pomaga
co robic?
__________________
Julita104
julita104 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-11, 09:27   #45
Szarada
Zakorzenienie
 
Avatar Szarada
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 5 145
Re: a wrastajace wloski?:(

Hmmm... wrastające włoski zawsze będą, ale mogę Cię pocieszyć, że jest ich coraz mniej w miarę upływu czasu. Przynajmniej u mnie. A w oklicach bikini te problemy zmniejszyły się po stosowaniu Tormentiolu.
Szarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-11, 12:42   #46
julita104
Raczkowanie
 
Avatar julita104
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 326
Re: a wrastajace wloski?:(

a ja mam na nogach
z uplywem czasu coraz wiecej
__________________
Julita104
julita104 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-11, 20:33   #47
misioczat
Wtajemniczenie
 
Avatar misioczat
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 291
Re: a wrastajace wloski?:(

W najnowszym Looku i Twoim Stylu są artykuły na ten temat. W Elle o depilacji ogólnie. Swoją drogą, po raz pierwszy podoba mi się torba dołączona do pisma. Do tej pory wywalałam jejak leci, aż tu w najnowszym TS... no no... śliczna, wybrałam błękitną, bo mam jazdę na pastele...
I jeszcze chciałam powiedzieć, że bardzo wygodnie się teraz odpowiada na forum - do tej pory nie umiałam pogrubić, pochylić, <U>podkreślić</U>... <FONT color=#ff33cc>Cudnie!</FONT>
misioczat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-27, 22:56   #48
DORCIA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 93
GG do DORCIA
depilacja bikini

Babki Moje Drogie,
Proszę o pomoc. Jak pozbywacie się włosków w miejscu bikini? ja próbowałam maszynki - odpada piecze na drugi dzień i te krostki, depilator - odpada piecze na drugi dzień i te krostki, depilator mechaniczny - odpada nie wytrzmam bólu. A jak ma się sprawa z woskiem? Czy też są te krostki? A może jest jakiś sposób na krostki, żeby po maszynce albo depilatorze w kremie ich nie było?
pozdrawiam. Dorcia
DORCIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-27, 23:22   #49
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: depilacja bikini

Skarbie wpisz sobie w wyszukiwarke na stronie głównej "depilacja" i wybierz sobie forum Te tematy wiele razy były już poruszane i nawet całkiem niedawno

__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-07-28, 08:22   #50
mkt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 2
Re: depilacja bikini

Jeśli wystąpi podrażnienie nawet po wosku polecam krem z Erisa z seri Pharmaceris A "Ratunek dla skóry podrażnionej i zaczerwienionej". Naprawdę pomaga. Pozdrawiam
mkt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-04, 11:25   #51
m_a_j_a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 3
GG do m_a_j_a
Re: depilacja okolic bikini

"po 4 lub 6 tygodniach powtarzasz kolejny seans,potem jeszcze te 20%" i....po dwóch latach znowu odrastają!!? ( ostatnio doszła do mnie ta wieść) czy to prawda ?! Proszę o odpowiedź, byłam bliska wykonania tego zabiegu w katowickim skin-laser-studio, ale po tej wiadomości sama już nie wiem...
Dorotka.R napisał(a):
> Powtarzać trzeba bodajże co 4 lub 6 tygodni. Adres posyłam ci na priva
m_a_j_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-05, 12:43   #52
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Re: depilacja okolic bikini

a ja sobie okolice bikini wyrywam peseta, po kapieli, z wczesniejszym przylozeniem kompresu lodowego. Mam spokoj z owlosieniem na dobre 2 tygodnie. Powiem w sekrecie ze to mniej boli, niz usuwanie wloskow z luku brwiowego Owszem jest to troche czasochlonne, ale poswiecic godzinke na depilacje tym sposobem i 2 tygodnie spokoju. Wloski odrastaja mniejsze i latwiej sie daja wyrywac. A w lecie nie ma jak wlasnie taki komfort
zycze odwagi i pozdrawiam.
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-11, 10:36   #53
Angel82
Raczkowanie
 
Avatar Angel82
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 203
Depilacja okolic bikini

Mam pytanie do osób, które do usuwania włosków z okolic bikini używają zwykłej maszynki do golenia. Ja od dłuższego czasu stosuję wosk na gorąco VEETa, ale wycofali go już podobno ze sprzedaży, a do tego chciałam teraz dość mocno wydepilować bikini.
Wiem, że powinno się golić z włosem, nową maszynką (dobrze ostrą), na piankę, a później żeby złagodzić podrażnienie posmarować np. Clotrimazolum.
Moje pytanie: jak szybko (wiem że bardzo szybko pojawiają się ostre włoski? Ale czy to jest 1-2 dni?
Jak macie jeszcze jakieś rady, aby nie pojawiały się krostki i podrażnienia po goleniu bikini, to czekam na nie!!
Pozdrawiam!
__________________
>>absolutely.no.regrets <<
Angel82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-11, 10:56   #54
Nicoll
Raczkowanie
 
Avatar Nicoll
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 83
Re: Depilacja okolic bikini

Hmmm,sama chętnie bym się dowiedziała,co zrobic aby nie pojawiały się te wstrętne krosty...Próbowałam wielu metod depilacji(w tym także superprzyjemny i bezbolesny depilator ...)i muszę powiedzieć,że po każdym z tych zabiegów pojawiały się krosty ,chociaż w mniejszej ilości,kiedy bezpośrednio po goleniu lub depilacji posmarowałam je balsamem po goleniu Nivea Sensitive(oczywiście dzięki tatusiowi,który inwestuje w tego typu kosmetyki.. )
P.s.Wiecie co dziewczyny - my to mamy przerąbane...ciągle gdzieś się trzeba golić albo skubać...faceci nie mają takich problemów u nich owłosienie,to rzecz normalna,która nie zmywa snu z powiek(tego jednego im zazdroszczę...)
Nicoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-14, 16:44   #55
patricy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 115
depilacja bikini

Dziewczyny czy znacie moze jakas rade na wrastajace wloski i zaczerwienienie po depilacji bikini maszynka? Slyszalam o jakims talku z propolisem, czy cos takiego...
patricy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-14, 19:12   #56
Pudding
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 24
Re: depilacja bikini

Właśnie..ja zamiast odpowiedzi dodam jeszcze pytanie..jakich produktów używacie i jakie polecacie do depilacji bikini...żeby nie było krostek czerwonych ani podrażnień
Pudding jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-15, 07:30   #57
_Kasia23_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Kasia23_
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: ... Baltic Sea ...
Wiadomości: 2 788
Re: depilacja bikini

I ja się do Was dołączam z tymi samymi pytaniami. co zrobic i czym by włoski nie wrastały i nie pojawiały sie krostki ?
_Kasia23_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-15, 08:37   #58
mysz13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 20
Re: depilacja bikini

no to też mam pytanie, czy bezpiecznie jest używać kremu do depilacji - to jest dosyć wrażliwa część ciała...

teraz golę się maszynką a żeby nie powstawały krostki robie przy każdej kąpieli peeling rękawicą.
mysz13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-15, 10:02   #59
Eliza_DB
Raczkowanie
 
Avatar Eliza_DB
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 208
GG do Eliza_DB
Re: depilacja bikini

Polecam wosk na ciepło wykonany przez kosmetyczkę w gabinecie. Kosztuje ok. 25 zł. Spokój na miesiąc, pojedyńcze włoski można w tym czasie usuwać pensetką. Przy depilacji woskiem nalezy zwracać uwagę w jaki sposób jest nakładany przez kosmetyczkę. osobiscie próbowałam już wielu metod i najlepsza dla mnie to ciekły, dosyć ciepły wosk nałożony bezpośrednio szpatułką na skórę, potem tylko jedno szarpnięcie i .... AŁUA!! i już praktycznie po wszystkim. Oczywiście zdarza się, że włoski wrastają, ale są to pojedyńcze przypadki, a poniewaz włosy na bikini są silniejsze niż te na nogach to nie ma problemy z usunieciem takiego wrośnietego samodzielnie. W przypadku nóg musiałam wrócić do golenia maszynka, bo po wosku i depilatorze elektrycznym włoski zostały tak osłabione, że wrastają masowo. W moim przypadku wosk nie sprawdził się na nogach, na bikini natomiast JEST SUPEROWO!
Eliza_DB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-15, 10:04   #60
margolci@
Zadomowienie
 
Avatar margolci@
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 010
Re: depilacja bikini

patricy napisał(a):
> Dziewczyny czy znacie moze jakas rade na wrastajace wloski i zaczerwienienie po depilacji bikini maszynka?

Wątków na ten temat było mnóstwo. Cóż, wygląda na to, że większość z nas ma takie problemy...
Polecam wyszukiwarkę. A to chyba ostatni wątek:

http://www.wizaz.pl/w-agora/download...ead=1078857605

__________________
Wiem, że i tak każdy woli Misia, wiem...
margolci@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-27 12:28:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:38.