Przedłużanie rzęs - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-14, 22:07   #811
kara_fit
Przyczajenie
 
Avatar kara_fit
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 17
Dot.: Zagęszczanie rzęs- ktoraś robiła?

jeju wspolczuje... a co mialas zle zrobione? jesli chcesz zdjac resztki tamtych rzes i zalozyc sobie nowe to moze przejdz sie do xtreme lashes ja tam robilam i jestem bardzo zadowolona - rzesy wygladaja naturalnie i po prostu sa idealnie geste
kara_fit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-14, 22:39   #812
Roxanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 253
Dot.: Przedłużanie rzęs

Rzesy trzeba uzupełnić po 3- 4 tyg zeby ponownie uzyskać efekt pieknego oka. Naturalna rzęsa dojrzewa i traci swą żywotnosc i wypada z doklejoną syntetyczną.Tak uzupełniane rzęsy trzymają sie i można nosic latami.Ja nosze ponad 3 lata.Troszkę trzeba się poswiecic ale za to efekt i wygoda rekompensuje wszystko!

Edytowane przez Roxanaa
Czas edycji: 2011-08-14 o 22:41
Roxanaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-15, 10:41   #813
88Malgorzata
Raczkowanie
 
Avatar 88Malgorzata
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 129
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Roxanaa Pokaż wiadomość
Rzesy trzeba uzupełnić po 3- 4 tyg zeby ponownie uzyskać efekt pieknego oka. Naturalna rzęsa dojrzewa i traci swą żywotnosc i wypada z doklejoną syntetyczną.Tak uzupełniane rzęsy trzymają sie i można nosic latami.Ja nosze ponad 3 lata.Troszkę trzeba się poswiecic ale za to efekt i wygoda rekompensuje wszystko!
zgadzam sie sama przedłużam rzesy fakt niektóre dziewczyny bardzo o nie dbaja i nosza 5-6 tygodni ale standardem jest 3-4 tyg bo jest efekt
88Malgorzata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-15, 23:32   #814
ona_dzikuska
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 32
Dot.: Zagęszczanie rzęs- ktoraś robiła?

długo by pisać co mialam źle. może latwiej co mialam dobrze.... chyba nic. rzęsy były za dłuuugie, nie zmniejszały się w koncikach oczu wiec zamiast wachlarza miałam z rzęs... łopate, do tego dziwnie się platały... już drugiego dnia wypadło mi ich na prawdę sporo, a reszta jak na złość sie trzyma... nie wspomne już o tym, że przez kilka dni miałam czerwone oczy, nie wiem czy od kleju, czy od tych rzęs.... beznadzieja! dzięki za ta firmę. nie ma wątpliwości, że skorzystam i jeszcze w tym tyg sie z nimi umówie!
ona_dzikuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 10:47   #815
nadiuszka
Raczkowanie
 
Avatar nadiuszka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 109
Dot.: Zagęszczanie rzęs- ktoraś robiła?

Cytat:
Napisane przez ona_dzikuska Pokaż wiadomość
długo by pisać co mialam źle. może latwiej co mialam dobrze.... chyba nic.
no to rzeczywiście trafiłaś! współczuję...
__________________
Pomagam stylistkom rzęs i brwi rozwijać się i zarabiać więcej
nadiuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-16, 11:05   #816
betty8080
Raczkowanie
 
Avatar betty8080
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 83
Dot.: Zagęszczanie rzęs- ktoraś robiła?

Cytat:
Napisane przez ona_dzikuska Pokaż wiadomość
długo by pisać co mialam źle. może latwiej co mialam dobrze.... chyba nic.
o raju! to fatalnie ja dlatego sie balam tak po taniosci robic z ogloszenia, a zadnj kolezanki nie mialam co by mi kogos taniego i pewnego polecila, az wreszcie skusilam sie i poszlam do stylistki noveau lashes w salonie B&B. Pisze o tym bo wisze ze z w Warszawy jestes wiec moge Ci to miejscie polecic.

Zakladalam 3 tyg temu, wszystko bylo idealnie. Mnie sie tez troszke rzeski plącza ale to moje naturalne tak maja ze sie krzyzuja, przy malowaniu tuszem mialam to samo. Teraz jest szansa ze sie wyprostuja bo jak je czesze to sie ukladaja rowno
betty8080 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 12:09   #817
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Przedłużanie rzęs

Może wiecie, jak to jest z rzęsami przedłużanymi metodą 1:1 i pływaniem w basenie oraz chodzeniem do sauny? Podstawową pielęgnację znam, o tym, że przez 48godz. po nałożeniu nie myć oczu -też wiem , interesuje mnie jak to jest przy dłuższym używaniu i korzystaniu z zajęć na basenie.
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-22, 13:02   #818
gabi188
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 245
Dot.: Przedłużanie rzęs

czy może ktos sie wypowiedzieć na temat przedłużania rzęs we Wrocławiu, szczególnie salon Golden Glow oraz willa parkowa?
Może wasze znajome tam robiły?
gabi188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 06:27   #819
nadiuszka
Raczkowanie
 
Avatar nadiuszka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 109
Dot.: Przedłużanie rzęs

naila, a to nikt jeszcze o tym nie napisał?
po 2 dniach można iść na basen i do sauny.
raz tylko miałam problem, bo po saunie rzęsy C zrobiły się na I zaraz po tym je wyrzuciłam. pozatym nic się nimi nie może stać.
__________________
Pomagam stylistkom rzęs i brwi rozwijać się i zarabiać więcej
nadiuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 11:53   #820
marwel33
Raczkowanie
 
Avatar marwel33
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 347
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez gabi188 Pokaż wiadomość
czy może ktos sie wypowiedzieć na temat przedłużania rzęs we Wrocławiu, szczególnie salon Golden Glow oraz willa parkowa?
Może wasze znajome tam robiły?
Golden Glow - sugerując sie zdjęciami w ich galerii JA nie poszłabym do takiej stylistki.

nadiuszka piękna robota ! I rzęsy i paznokcie !

Edytowane przez marwel33
Czas edycji: 2011-08-23 o 12:07
marwel33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 12:38   #821
Mantisa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 267
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez marwel33 Pokaż wiadomość

nadiuszka piękna robota ! I rzęsy i paznokcie !

dokladnie!!!!!!!!! ja chce takie pazurki... ale nie ebde szyblko we wroclawiu :-(
__________________
nie poznaje wizazu
Mantisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-23, 12:46   #822
gabi188
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 245
Dot.: Przedłużanie rzęs

[QUOTE=marwel33;28927124]Golden Glow - sugerując sie zdjęciami w ich galerii JA nie poszłabym do takiej stylistki.

QUOTE]
no ja sie wlasnie nie znam czy jest dobrze czy źle , jestem kompletnie noga w tym temacie, dlatego boje sie że mi zle zrobia a ja bede nieświadoma
gabi188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 13:34   #823
anka.d
Wtajemniczenie
 
Avatar anka.d
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 679
Dot.: Przedłużanie rzęs

a willa parkowa? kupilam kupon na grouponie i zastanawiam sie (szkoda ze po fakcie :P ) czy warto.
anka.d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 15:40   #824
gabi188
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 245
Dot.: Przedłużanie rzęs

anka.d napisz koniecznie jak juz wykorzystasz kupon, mnie tez kusil
gabi188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 17:13   #825
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Przedłużanie rzęs

dziewczyny ja mam dylemat moe te bardiej doswiadczone mi doradza....

dwa tyg temu predluzylam sobie rzeski.... efekt boski.... przyznam sie ze pry dwojce malych dzieci gdzie nie mam czasu na pelny makijaz dla mnie duza wygoda...

wystarczy kompaktem maznac twarz troche rozu cienia na powieke i wszystko fajnie wyglada... oko pieknie zalotnie.

minelo 2 tyg troszkie ich juz wypadlo ale dua czesc jeszcze jest... i efekt dalej swietny...

tyle ze jak te kilka wypadlo pryjrzalam sie jednej czy dwom resom i mam wrazenie e wypadly razem moja naturalna rzesa.... i sie prerazilam.... boje sie ze zostane bez rzes???? mozliwe to???

moze juz powinnam sobie darowac to przedluzanie???

mialam isc za 2 tyg na uzupelnienie i juz sama nie wiem
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 21:09   #826
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Ray Pokaż wiadomość
dziewczyny ja mam dylemat moe te bardiej doswiadczone mi doradza....

dwa tyg temu predluzylam sobie rzeski.... efekt boski.... przyznam sie ze pry dwojce malych dzieci gdzie nie mam czasu na pelny makijaz dla mnie duza wygoda...

wystarczy kompaktem maznac twarz troche rozu cienia na powieke i wszystko fajnie wyglada... oko pieknie zalotnie.

minelo 2 tyg troszkie ich juz wypadlo ale dua czesc jeszcze jest... i efekt dalej swietny...

tyle ze jak te kilka wypadlo pryjrzalam sie jednej czy dwom resom i mam wrazenie e wypadly razem moja naturalna rzesa.... i sie prerazilam.... boje sie ze zostane bez rzes???? mozliwe to???

moze juz powinnam sobie darowac to przedluzanie???

mialam isc za 2 tyg na uzupelnienie i juz sama nie wiem
Jeśli miałaś przedłużane 1:1 to normalne, tyle razy dziewczyny tu pisały Rzęsa sztuczna przyczepiana jest do naturalnej a wiadomo, że nasze rzęsy wypadają. Jeśli wypada Ci naturalna, siłą rzeczy wypada sztuczna. Wiadomo też, że na miejscu wypadniętej rośnie nowa.
__________________
Bo tak.
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 21:37   #827
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Przedłużanie rzęs

to juz sama nie wiem co robic....

wiadome jest ze cale zyciej je przedluzac nie bede.... teraz akurat mam na to pieniadze i jest to dla mnie wygoda...

przedluzalabym jeszcze dalej jakis czas.... ale boje sie wlasnie ze jak juz przestane to robic to nie bede miec wlasnych rzes....

ale skoro piszecie ze rzesy rosna.... bo ja sie nigdy nad tym nie zastanawialam... rzesy jak rzesy sa bo sa

moze ktos napisze jak wyglada stan rzes po zdjeciu??? czego sie spodziewac...
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 07:29   #828
88Malgorzata
Raczkowanie
 
Avatar 88Malgorzata
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 129
Dot.: Przedłużanie rzęs

jak rownież było tu wczesniej napisane jesli aplikacja rzes została dobrze i solidnie wykonana czyli 1:1 a nie 1 do wszystkich :P to stan rzes powinien byc taki jak przed zalożeniem ja u siebie zauważyłam ze sa bardziej proste ale zalotka raz dziennie i wszystko jest ok
88Malgorzata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 09:02   #829
Roxanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 253
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Ray Pokaż wiadomość
to juz sama nie wiem co robic....

wiadome jest ze cale zyciej je przedluzac nie bede.... teraz akurat mam na to pieniadze i jest to dla mnie wygoda...

przedluzalabym jeszcze dalej jakis czas.... ale boje sie wlasnie ze jak juz przestane to robic to nie bede miec wlasnych rzes....

ale skoro piszecie ze rzesy rosna.... bo ja sie nigdy nad tym nie zastanawialam... rzesy jak rzesy sa bo sa

moze ktos napisze jak wyglada stan rzes po zdjeciu??? czego sie spodziewac...
nie zastanawiaj sie tak straaaasznie.To nie operacja plastyczna.Idź w dobre miejsce,nie oszczędzaj na aplikacji a nic zlego sie nie stanie.
Roxanaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-24, 10:40   #830
88Malgorzata
Raczkowanie
 
Avatar 88Malgorzata
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 129
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Roxanaa Pokaż wiadomość
nie zastanawiaj sie tak straaaasznie.To nie operacja plastyczna.Idź w dobre miejsce,nie oszczędzaj na aplikacji a nic zlego sie nie stanie.
popieram
88Malgorzata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 11:04   #831
lewandm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 241
Dot.: Przedłużanie rzęs

A słyszałyscie coś może lub próbowała któraś z Was metody Blink & Care?


Jeszcze rzęs nie przedłużałam, teraz jakąś okazje właśnie na to B&C znalazłam, ale nie jestem pewna czy warto, a w necie nic ciekawego nie znalazłam na ten temat...
lewandm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 11:29   #832
nadiuszka
Raczkowanie
 
Avatar nadiuszka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 109
Dot.: Przedłużanie rzęs

dzięki dziewczyny. staram się wykonywać swoją pracę jak najlepiej. uważam że już lepiej nie robić, niż robić źle...

Cytat:
Napisane przez Ray Pokaż wiadomość
to juz sama nie wiem co robic....
moze ktos napisze jak wyglada stan rzes po zdjeciu??? czego sie spodziewac...
podczas zakładania rzęs kosmetyczka ma przed sobą naturalne w kilku cyklach życia:
- rzęski które się już ledwo trzymają (wypadają w ciągu pierwszego drugiego tygodnia po założeniu albo nawet i w trakcie założenia stucznych)
- rzęski średniej długości ale mocne na tyle żeby trzymać sztuczną (po 3-4 tygodniach przy dobrym kleju większa ich część jeszcze się trzyma)
- rzęski średniej długości ale dość słabe (ja zakładam na nie wyłącznie w przypadkach gdy brakuję mi objętości tych pierwszych dwuch do odpowiedniego wyglądu i napewno przyczepiam do nich te najcieńcze, żeby zbytnio ich nie ociążyć. najczęściej trzymają się do drugiego a nawet darza się że do trzeciego uzupełniania)
- rzęski maluśkie i cieniutkie, na które się nie zakłada sztucznej (to one właśnie do momentu uzupełniania już odrastają i stają się dość silne aby na nie założyć sztuczną)
- no i ostatnie są najśmieszniejsze. są na tyle malusieńkie że ciężko je zobaczyć bez szkła powiększającego. ale minie miesiąc drugi a będą już silne i dorosłe i będą się nadawać do zakładania na nie rzęs

no i chcę dodać do tego wykładu
jeżeli rzęsa wypada bez własnej świadczy to raczej o niezbyt dobrym kleju.

podczas usuwania rzęs sztucznych nakłada się na nie płyn albo żel, środek ten ma na celu rozcieńczanie kleju. gdy preprowadi się po takiej rzęsce mikrobrashem schodzi be problemu. swoja poostaje w tym samym miejscu.
czasem zdarza mi się pociągnąć kilka żywych rzęs podczas ściąganie ale na ogólny wygląd to raczej słabo wpływa...
tak że nie ma się co obawiać. rzęsy zaraz po ściągnięciu albo najwyżej po tygodniu będą w tym samym stanie co przed zabiegiem przedłużania.
__________________
Pomagam stylistkom rzęs i brwi rozwijać się i zarabiać więcej

Edytowane przez nadiuszka
Czas edycji: 2011-08-24 o 11:36
nadiuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 13:11   #833
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Przedłużanie rzęs

to mnie uspokoilyscie uffff...

bo ja co dzien rano stoje i wpatruje sie w te rzesy heheh...

rzeski co prawda pierwszy raz robilam z groupona ale jestem na prawde zadowolona.... kazda kolezanka ktora mnie widziala po zalozeniu mowila ze pieknie to wyglada... salon sie rozkreca stad ta oferta a groupona...

sa ladnie rowno zalozone, i tak jak pisalas klej trzyma dobrze.... bo te co w ciagu 2 tyg mi wypadly byly z moja rzesa... przyklejone sa rzesa do rzesy.... bo przygladalam sie po wypadnieciu klej na tyle dobrze trzyma ze po 2 tyg jak mazne tuszem czasem rzesy i potem plynem micelarnym wacikiem je przemywam a czasem zapomne ze je mam i mocniej przetre nic je nie rusza...

czasem przetre oko czy jak spie na brzuchu nic im nie jest....

wygoda dla mnie duuuuuza..... wstaje rano i ladnie wygladam
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 14:47   #834
gabi188
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 245
Dot.: Przedłużanie rzęs

Ray ale kusisz narazie sie "czaje" i boje wybrac sie do salonu.

jaki bedzie tak orientacyjny koszt rzesek przy ciaglym uzupelnianiu? mysliscie ze 200/mc starczy? musze wiedziec czy wyrobie z kasa, bo robic na 3 m-ce to na pewno nie dla mnie
gabi188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 14:47   #835
88Malgorzata
Raczkowanie
 
Avatar 88Malgorzata
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 129
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez lewandm Pokaż wiadomość
A słyszałyscie coś może lub próbowała któraś z Was metody Blink & Care?


Jeszcze rzęs nie przedłużałam, teraz jakąś okazje właśnie na to B&C znalazłam, ale nie jestem pewna czy warto, a w necie nic ciekawego nie znalazłam na ten temat...
nie jestem pewna czy chodzi o to samo bo rozne firmy roznie nazywaja np: SL ma blink&express a jeszcze inna blink&go
a metoda polega na przyklejaniu rzes na otwartym oku specjalnym klejem w 3 krokach
1 tworzenie szkieletu
2i3 uzupelnianie
bardzo ładnie wyglada nawet lepiej niz prz1:1 ale niestety jest to metoda na wyjscie max na tydzień i tak radzi producent ze wzgledu na to ze rzesy sa posklejane i moga sie powyginać
88Malgorzata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 16:09   #836
lewandm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 241
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez 88Malgorzata Pokaż wiadomość
nie jestem pewna czy chodzi o to samo bo rozne firmy roznie nazywaja np: SL ma blink&express a jeszcze inna blink&go
a metoda polega na przyklejaniu rzes na otwartym oku specjalnym klejem w 3 krokach
1 tworzenie szkieletu
2i3 uzupelnianie
bardzo ładnie wyglada nawet lepiej niz prz1:1 ale niestety jest to metoda na wyjscie max na tydzień i tak radzi producent ze wzgledu na to ze rzesy sa posklejane i moga sie powyginać
Dzięki za odpowiedź, jestem skołowana troche, bo jak już mówiłam nigdy jeszcze tego nie robiłam. Z Twojego opisu z tym co czytałam o Blik&Care (opis ze strony salonu) zgadza się na pewno to, że przyklejane są na otwartym oku specjalnym, niepodrażniającym oczu klejem. Z tego co jeszcze pisali po 2-3 tygodniach rzęsy trzeba usunąć w salonie... Ale szczegółowych opinii nie znalazłam - dlatego się waham...
lewandm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 17:04   #837
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Przedłużanie rzęs

gabi hehe serio efekt jest boski.... nigdy nie mialam tk duzo wlsnych rzes i pieknie rolozonych jak firanki...

jak wyszlam z slonu a byl silny wiatr to czulam jak mi faluja hehe

u mnie koszt w salonie w ktorym robilam to zalozenie :300zl a uzupelnienie od 80-150zl zalezy pewnie od ilosci rzes.....
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 20:35   #838
88Malgorzata
Raczkowanie
 
Avatar 88Malgorzata
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 129
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez lewandm Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź, jestem skołowana troche, bo jak już mówiłam nigdy jeszcze tego nie robiłam. Z Twojego opisu z tym co czytałam o Blik&Care (opis ze strony salonu) zgadza się na pewno to, że przyklejane są na otwartym oku specjalnym, niepodrażniającym oczu klejem. Z tego co jeszcze pisali po 2-3 tygodniach rzęsy trzeba usunąć w salonie... Ale szczegółowych opinii nie znalazłam - dlatego się waham...
wiec na pewno chodzi o ta sama metode to bzdura ze dopiero po 2-3 tyg trzeba usunać gdyby tak bylo to metoda 1:1 nie byla by używana ta metoda jesli zalozymy rzesy max po tygogniu trzeba sciagnać jesli nie chcemy zniszczy swoich rzes i nie ma mowy o dopełnianiu!!!
metoda ta stosowana przy pokazach mody na wesele itd czytaj wyjsć zrobic wrażenie i sciagamy
88Malgorzata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 09:18   #839
lewandm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 241
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez 88Malgorzata Pokaż wiadomość
wiec na pewno chodzi o ta sama metode to bzdura ze dopiero po 2-3 tyg trzeba usunać gdyby tak bylo to metoda 1:1 nie byla by używana ta metoda jesli zalozymy rzesy max po tygogniu trzeba sciagnać jesli nie chcemy zniszczy swoich rzes i nie ma mowy o dopełnianiu!!!
metoda ta stosowana przy pokazach mody na wesele itd czytaj wyjsć zrobic wrażenie i sciagamy
Dzięki!! Bardzo mi pomogłaś! teraz już wszystko wiem, czyli z tą metodą na jakieś większe wyjście poczekam, a ogólnie zastanowie się nad 1:1.
lewandm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 22:46   #840
marwel33
Raczkowanie
 
Avatar marwel33
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 347
Dot.: Przedłużanie rzęs

Wiecie co dziewczyny. Wróciłam z wakacji. Strasznie żałuję, że nie poszłam założyć sobie rzęsek 1:1. Jakie by były takie by były...
Było tak ciepło, że każdy tusz spływał mi z oczu. Rezultat był taki, że chodziłam bez makijażu i źle się czułam
Wygrały te "orzęsione" panie ...a było ich nie mało. To juz chyba takie zboczenie, że każdej mijanej osobie patrzę na rzęsy....
Niektóre moje panie bały się właśnie morskiej wody, ale widząc firanki na oczach kobiet wracających z wczasów można stwierdzić, że jak najbardziej sie nadają. (teoria teorią a praktyka praktyką )

Jeżeli chodzi o blink@go czy jak tam zwał, to jest to fajne wyjście/opcja dla osób, które chcą takie rzęski jednorazowo. Aplikacja znacznie krócej. Gorzej z pielęgnacją, bo za bardzo "tego" uczesać nie można (raczej nie poleciłabym pani śpiącej na brzuchu )

A tak jeszcze przy temacie.

Jestem trochę zdziwiona, że stylistka nie wytłumaczyła na czym polega zabieg, jak to się ma do odrastania rzęs naturalnych... Ja takie informacje raz że podaje przed zabiegiem a dwa daję ulotkę po zabiegu ,na której dodatkowo sa informacje jak długo żyje naturalna rzęsa, co jaki czas się powinno uzupełniać, bo to... bo tamto...
Może ja źle robię ?
marwel33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-16 16:29:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:47.