Zapuszczanie włosów cz. VII - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-03, 12:15   #2191
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Może używasz teraz jakiegoś szamponu lub odżywki, która wypłukuje hennę?

Tak jeszcze się trzymają, ale już jest co raz mniej intensywnie. Tydzień temu widziałam znajomą prosto po farbowaniu (miała jeszcze trochę kolorową skórę głowy) na taki piękny burgundowy odcień. W tym momencie zatęskniło mi się za kolejną henną. Niestety, raz, że nie zamierzam hennować włosów co miesąc, dwa - czekam na dostawę zielska na Polu, bo nie mam czystej henny póki co.
A tu ani widu ani slychu info o jakiejkolwiek nowej dostawie.. ja mam spory zapas jeszcze z zeszłorocznej przedsprzedaży. Jak cos to pisz, to Cie poratuje
__________________
"Nie powinniśmy budować życia z gwiazd, morza i piasku."

daggmara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 12:18   #2192
2cfaa0a5c37026ea4ab814c74c2acc8bc9bbc2c1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 099
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Bardzo fajnie, że się przejmują i nawet odpisują. Pozytywna zmiana nastawienia dla klienta.
A dotychczas kontakt z tą firmą był kiepski?

Dobrze, że biorą pod uwagę opinię klientów. Szkoda tylko, że zmiany składu na gorsze nie są uprzednio konsultowane z konsumentami.
2cfaa0a5c37026ea4ab814c74c2acc8bc9bbc2c1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 12:37   #2193
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
A tu ani widu ani slychu info o jakiejkolwiek nowej dostawie.. ja mam spory zapas jeszcze z zeszłorocznej przedsprzedaży. Jak cos to pisz, to Cie poratuje
Dzięki za propozycję jak coś będę się zgłaszać Mam jednak nadzieję, że się tam ogarną, a w razie czego mam też hennę Khadi w sklepie zielarskim niedaleko domu. Widzę jednak różnicę w jakości. Przywykłam już do tej z Pola.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 13:34   #2194
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Gdybys miala dostęp i dobra cene, to jak dla mnie henna z Orientany okazala sie swietna.
__________________
"Nie powinniśmy budować życia z gwiazd, morza i piasku."

daggmara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 17:24   #2195
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

[1=2cfaa0a5c37026ea4ab814c 74c2acc8bc9bbc2c1;5504939 6]
Dobrze, że biorą pod uwagę opinię klientów. Szkoda tylko, że zmiany składu na gorsze nie są uprzednio konsultowane z konsumentami.[/QUOTE]

To jest niemożliwe do zrobienia i nie sądzę, że jest na świecie firma, która konsultuje składy z klientami. Już sobie to wyobrażam, jedna nie chce oleju arganowego, druga chce na początku taki i taki olej a nie silikon, dla następnej konserwant nie taki, a jeszcze inna jest eko i ona w ogóle silikonów nie chce.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 17:48   #2196
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
Gdybys miala dostęp i dobra cene, to jak dla mnie henna z Orientany okazala sie swietna.
Muszę sie kiedys rozejrzeć, ciekawe czy ona jest gdzieś stacjonarnie dostępna.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
To jest niemożliwe do zrobienia i nie sądzę, że jest na świecie firma, która konsultuje składy z klientami. Już sobie to wyobrażam, jedna nie chce oleju arganowego, druga chce na początku taki i taki olej a nie silikon, dla następnej konserwant nie taki, a jeszcze inna jest eko i ona w ogóle silikonów nie chce.
W aż takie konsultacje także nie wierzę, ale w to, że dostrzeżono w końcu, że klientki co raz bardziej świadomie kupują kosmetyki i że sa pewne trendy, którymi warto się kierować - już tak.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 18:58   #2197
Sowa06
Zadomowienie
 
Avatar Sowa06
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 323
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Powoli do przodu w tym zapuszczaniu. Osatnio podcięłam końcówki bo już nie mogłam patrzeć na tą miotłę
Sowa06 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-03, 23:15   #2198
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Ja dziś pohennowałam Venitą. Oni też mają henny w proszku, podobnie jak Eld (różne odcienie z dodatkiem chemicznych barwników) tylko lepiej zmielone. W Hebe można je spotkać i w różnych innych drogeriach też. Kolor "chna" ma czystą lawsonię + talk (żeby się nie zbrylała? hmm...). Zrobiłam sobie dziś glossa z jednej saszetki, bo ByFama, którą ostatnio pofarbowałam odrost strasznie wypłowiała... I kupiłam Sesę. Jestem jej strasznie ciekawa!!
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-03, 23:26   #2199
AngielskaPogoda
Zadomowienie
 
Avatar AngielskaPogoda
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: United Kingdom
Wiadomości: 1 180
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Dziewczyny co sądzicie o szamponach, odzywkach i maskach do wlosow marki Tresemme?
__________________
If You Wanna Make The World
A Better Place
Take A Look At Yourself And
Then Make A Change

AngielskaPogoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-04, 07:31   #2200
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Sowa06 Pokaż wiadomość
Powoli do przodu w tym zapuszczaniu. Osatnio podcięłam końcówki bo już nie mogłam patrzeć na tą miotłę
Jako i ja. Bardzo powoli rosną i z bólem podcięłam, ale no cóż, to dla ich dobra. Po tylu latach jestem już bliżej końca niż dalej

Cytat:
Napisane przez Melanchton Pokaż wiadomość
Ja dziś pohennowałam Venitą. Oni też mają henny w proszku, podobnie jak Eld (różne odcienie z dodatkiem chemicznych barwników) tylko lepiej zmielone. W Hebe można je spotkać i w różnych innych drogeriach też. Kolor "chna" ma czystą lawsonię + talk (żeby się nie zbrylała? hmm...). Zrobiłam sobie dziś glossa z jednej saszetki, bo ByFama, którą ostatnio pofarbowałam odrost strasznie wypłowiała... I kupiłam Sesę. Jestem jej strasznie ciekawa!!
Moja dawna współlokatorka używałam Venity i bardzo sobie chwaliła.

Przyszły do mnie wczoraj moje rosyjskie zakupy i muszę przyznać, że pierwszy szampon Ecolab pachniał o wiele lepiej niż ten, który zamówiłam teraz. Zapach nie jest nieprzyjemny, ale taki "inny".
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-04, 10:10   #2201
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Melanchton Pokaż wiadomość
Ja dziś pohennowałam Venitą. Oni też mają henny w proszku, podobnie jak Eld (różne odcienie z dodatkiem chemicznych barwników) tylko lepiej zmielone. W Hebe można je spotkać i w różnych innych drogeriach też. Kolor "chna" ma czystą lawsonię + talk (żeby się nie zbrylała? hmm...). Zrobiłam sobie dziś glossa z jednej saszetki, bo ByFama, którą ostatnio pofarbowałam odrost strasznie wypłowiała... I kupiłam Sesę. Jestem jej strasznie ciekawa!!
Ja wlasnie po wyplacie sobie zamówię sese juz się doczekać nie mogę

Moja aktualizacja wyprostowalam sobie wczoraj wlosy (prostownica) ale efekt średni bo moje włosy walczą z nia.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1454580582803.jpg (60,2 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1454580592759.jpg (57,2 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1454580601218.jpg (58,4 KB, 21 załadowań)
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-04, 14:49   #2202
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Ja wlasnie po wyplacie sobie zamówię sese juz się doczekać nie mogę

Moja aktualizacja wyprostowalam sobie wczoraj wlosy (prostownica) ale efekt średni bo moje włosy walczą z nia.
Wersja "walcząca" jest bardzo ładna Podoba mi się że walczy
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 10:53   #2203
Sowa06
Zadomowienie
 
Avatar Sowa06
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 323
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Jako i ja. Bardzo powoli rosną i z bólem podcięłam, ale no cóż, to dla ich dobra. Po tylu latach jestem już bliżej końca niż dalej
Ja swoje kłaczki podcięłam z jakiś tydzień temu, i w ogóle tego nie żałuję. Miałam już tak sianowate, okropne, przerzedzone końcówki, że nie mogłam patrzeć. Na szczęscie nie potrzeba było obcinać tak dużo, bo tylko 2-3 cm. Przestałam mierzyć centymetrem, bo za każdym razem wychodziło co innego. Teraz bardziej patrzę, dokąd już sięgają. Dalej jednak nie mają jakiegoś określonego kształtu, tylko zwykłe ścięcie w kwadrat, z tym na razie nie będę się bawić.
Sowa06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 10:58   #2204
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Sowa06 Pokaż wiadomość
Ja swoje kłaczki podcięłam z jakiś tydzień temu, i w ogóle tego nie żałuję. Miałam już tak sianowate, okropne, przerzedzone końcówki, że nie mogłam patrzeć. Na szczęscie nie potrzeba było obcinać tak dużo, bo tylko 2-3 cm. Przestałam mierzyć centymetrem, bo za każdym razem wychodziło co innego. Teraz bardziej patrzę, dokąd już sięgają. Dalej jednak nie mają jakiegoś określonego kształtu, tylko zwykłe ścięcie w kwadrat, z tym na razie nie będę się bawić.
Dlatego mi TŻ zawsze mierzy
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-05, 15:20   #2205
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

U mnie cięcie było juz prawie 2 miesiące temu, ale poszło tak 6-7 cm. Długości oczywiście i tak żałuję, jednak są w o wiele lepszym stanie. Potrafię je sobie dość dokładnie zmierzyć, ale w sumie zrobiłam to przed cięciem, po cięciu, a teraz jakoś mi sie nie chce. Zobaczę za jakiś czas. Kontrolnie potrafię popatrzeć dokąd mi sięgają , a że mam dość dużo znamion to wystarczy naciągnąć wzdłóż klaty i patrzeć czy dany pieprzyk już zakryty włosami
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-07, 11:01   #2206
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Co tu taka cisza?

U Anwen jest MWH z moim włosowym ideałem. W końcu baardzo długie kręcone włosy Oprócz historii Redhairwitch ta jest najlepszą ze wszystkich jakie widziałam. No tylko ja bym tam oczywiście użyła zielsko żeby było rudo
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-07, 11:22   #2207
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

O widzisz, a ja rzucilam wczoraj okiem na te zdjecia i w ogole mnie te wlosy nie porwaly. Sama nie wiem, dlaczego. Ale gdyby wlosy byly ciemne albo rude, to pewnie dluzej bym na nich oko zawiesila.
__________________
"Nie powinniśmy budować życia z gwiazd, morza i piasku."

daggmara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-07, 15:24   #2208
Soupir bordeaux
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 069
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
O widzisz, a ja rzucilam wczoraj okiem na te zdjecia i w ogole mnie te wlosy nie porwaly. Sama nie wiem, dlaczego. Ale gdyby wlosy byly ciemne albo rude, to pewnie dluzej bym na nich oko zawiesila.
Mnie też nie zachwyciły jakoś szczególnie i też nie wiem dlaczego.
__________________
(06.15r.) - początek włosomaniactwa

Soupir bordeaux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-07, 15:50   #2209
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Mnie kolor nie porwał, bo co jak co, ale blondy mi sie kompletnie nie podobają. Chyba mam uraz po kilkuletnim rozjaśnaniu swoich włosów. Nawet jeśli dany blond jest naturalny nie robi na mnie wielkiego wrażenia. Ale jakby bohatercie MWH te wlosy zahennować byłaby bajka

Spodobała mi się ta historia ze względu na długość, bo kręconych włosów do zapięcia stanika, czy tam do pasa było juz wiele. W końcu ktoś pokazał, że włosy kręcone też moga być bardzo długie i wygladać świetnie.

Dzisiaj premiera Biovaxa kawior i szamponu Sylveco.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-07, 15:55   #2210
Soupir bordeaux
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 069
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Mnie kolor nie porwał, bo co jak co, ale blondy mi sie kompletnie nie podobają. Chyba mam uraz po kilkuletnim rozjaśnaniu swoich włosów. Nawet jeśli dany blond jest naturalny nie robi na mnie wielkiego wrażenia. Ale jakby bohatercie MWH te wlosy zahennować byłaby bajka

Spodobała mi się ta historia ze względu na długość, bo kręconych włosów do zapięcia stanika, czy tam do pasa było juz wiele. W końcu ktoś pokazał, że włosy kręcone też moga być bardzo długie i wygladać świetnie.

Dzisiaj premiera Biovaxa kawior i szamponu Sylveco.
Odnośnie długości kręconych włosów się zgadzam
Mi się blondy podobają, ale tylko przy takich puszystych, zadbanych, prostych włosach, przy lokach nie.
__________________
(06.15r.) - początek włosomaniactwa

Soupir bordeaux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-07, 18:25   #2211
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Co tu taka cisza?
U mnie nuda, czyli jest dobrze, a nawet bardzo dobrze. Zatoczyłam kółko i jestem w punkcie wyjścia, w miejscu w którym byłam kilka ładnych lat temu czyli kupuję kosmetyki kierując się deklaracją producenta. Dopiero potem patrzę na skład. Jedyne czego konsekwentnie unikam to emolienty i proteiny w szamponach.
Zresztą sam szampon ma małe znaczenie dla moich włosów. Myję je codziennie, szampon aplikuję dwa razy (za drugim tylko na skórę) i nie zauważyłam, żeby miało to jakiś wpływ na włosy.
Zamierzam powrócić do odżywki My Big Fat Healthy Hair Lee Stafforda. To chyba najlepszy produkt włosowy, jaki miałam w ciągu roku.
Tylko ze skórą głowy mam ciągle problemy, aż się boję, co zobaczę pod kamerką, jak w końcu trafię do trychologa.



Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
U Anwen jest MWH z moim włosowym ideałem. W końcu baardzo długie kręcone włosy Oprócz historii Redhairwitch ta jest najlepszą ze wszystkich jakie widziałam. No tylko ja bym tam oczywiście użyła zielsko żeby było rudo
Na żywo pewnie bym z przyjemnością popatrzyła, ale na zdjęciach to już nic nie robi na mnie wrażenia.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-07, 18:33   #2212
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Właśnie, na zdjęciach. Ja strasznie się przejmowałam, że wszystkie blogerki czy youtuberki mają takie ładne twarze, czyste, tak mało niedoskonałości. A to guzik prawda. Wszystko poprzerabiane albo odpowiednie światło. Dla mnie makijaż powinien być taki, żeby go nie było widać (w sensie podkład, puder). A niektórym się tworzy takie ciasto, a wszyscy się zachwycają i nikt nie zwraca na to uwagi. Z włosami jest identycznie.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-07, 18:39   #2213
Soupir bordeaux
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 069
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Właśnie, na zdjęciach. Ja strasznie się przejmowałam, że wszystkie blogerki czy youtuberki mają takie ładne twarze, czyste, tak mało niedoskonałości. A to guzik prawda. Wszystko poprzerabiane albo odpowiednie światło. Dla mnie makijaż powinien być taki, żeby go nie było widać (w sensie podkład, puder). A niektórym się tworzy takie ciasto, a wszyscy się zachwycają i nikt nie zwraca na to uwagi. Z włosami jest identycznie.
Najbardziej mi się podoba nowa moda na konturowanie.
Nie powiem, sama sobie czasami przejadę tu i ówdzie bronzerem, ale w rozsądnej ilości, a jak widzę te tutoriale gdzie pani ma na twarzy tyle kształtów i kolorów, że wygląda jakby pochodziła z jakiegoś dzikiego plemienia... zastanawiam się co myśli ich TŻ jak się budzi rano...
__________________
(06.15r.) - początek włosomaniactwa

Soupir bordeaux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-07, 18:45   #2214
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Właśnie, na zdjęciach. Ja strasznie się przejmowałam, że wszystkie blogerki czy youtuberki mają takie ładne twarze, czyste, tak mało niedoskonałości. A to guzik prawda. Wszystko poprzerabiane albo odpowiednie światło. Dla mnie makijaż powinien być taki, żeby go nie było widać (w sensie podkład, puder). A niektórym się tworzy takie ciasto, a wszyscy się zachwycają i nikt nie zwraca na to uwagi. Z włosami jest identycznie.
Niestety u większości kobiet widać, że mają podkład, bo on nadaje twarzy inną fakturę, która mnie się bardzo nie podoba i właściwie w każdym wypadku jest dla mnie jednoznaczna z tapetą, albo też z biegiem czasu zaczyna się tak brzydko na skórze układać. Właściwie nie rozumiem czemu tak dużo kobiet używa podkładów, pomijając osoby z przebarwieniami i wypryskami. Nie wiem też, czemu sama kiedyś używałam podkładów Chyba dlatego, że większość koleżanek używała, bo na pewno nie dlatego, że lepiej w nim wyglądałam.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-07, 19:18   #2215
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

chimay jak dobra nuda włosowa to czego chcieć więcej

Bo my te zdjęcia już od kilku ładnych lat oglądamy. Coś w tym jest, że pierwsze mwh śledziłam z wypiekami na twarzy, a teraz już co raz mniej.

Cytat:
Napisane przez Soupir bordeaux Pokaż wiadomość
Najbardziej mi się podoba nowa moda na konturowanie.
Nie powiem, sama sobie czasami przejadę tu i ówdzie bronzerem, ale w rozsądnej ilości, a jak widzę te tutoriale gdzie pani ma na twarzy tyle kształtów i kolorów, że wygląda jakby pochodziła z jakiegoś dzikiego plemienia... zastanawiam się co myśli ich TŻ jak się budzi rano...
Pewnie sobie myśli: o boszzz kto to?

albo:

no wreszcie moge ją przytulić, dotknąć i się nie ufajdać.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Niestety u większości kobiet widać, że mają podkład, bo on nadaje twarzy inną fakturę, która mnie się bardzo nie podoba i właściwie w każdym wypadku jest dla mnie jednoznaczna z tapetą, albo też z biegiem czasu zaczyna się tak brzydko na skórze układać. Właściwie nie rozumiem czemu tak dużo kobiet używa podkładów, pomijając osoby z przebarwieniami i wypryskami. Nie wiem też, czemu sama kiedyś używałam podkładów Chyba dlatego, że większość koleżanek używała, bo na pewno nie dlatego, że lepiej w nim wyglądałam.
Uważam tak samo, jest sporo kobiet, które nie musiałby używać podkładu tylko po prostu robią to z przyzwyczajenia, bo inne to robią itp. Mnie się zwyczajnie nie chce wstawać o te 5 min szybciej. Wolę sie wyspać. Nawet moje koszmarne cienie pod oczami zakrywam tylko gdy wychodzę na jakieś spotkanie. Do pracy nie widzę sensu.

Jestem po użyciu szamponu Sylveco i nowego Biovaxa. Na razie bardzo średnio mi się to podoba. Faktycznie ocenię jutro, czyli po wyspaniu się i przeoraniu w nocy kłakami całej poduszki.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-07, 19:40   #2216
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Niestety u większości kobiet widać, że mają podkład, bo on nadaje twarzy inną fakturę, która mnie się bardzo nie podoba i właściwie w każdym wypadku jest dla mnie jednoznaczna z tapetą, albo też z biegiem czasu zaczyna się tak brzydko na skórze układać. Właściwie nie rozumiem czemu tak dużo kobiet używa podkładów, pomijając osoby z przebarwieniami i wypryskami. Nie wiem też, czemu sama kiedyś używałam podkładów Chyba dlatego, że większość koleżanek używała, bo na pewno nie dlatego, że lepiej w nim wyglądałam.
Ja mam przebarwienia i zdarzają się wypryski, do tego cera naczynkowa. Używam mineralnego podkładu, ale i tak walczę ze swoimi niedoskonałościami. Myślę, że niektórzy uważają, że makijażem mogą się upiększyć i to bardziej na psychikę działa.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-07, 19:50   #2217
Soupir bordeaux
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 069
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Ja mam przebarwienia i zdarzają się wypryski, do tego cera naczynkowa. Używam mineralnego podkładu, ale i tak walczę ze swoimi niedoskonałościami. Myślę, że niektórzy uważają, że makijażem mogą się upiększyć i to bardziej na psychikę działa.
Ja wgl uważam, że najpierw trzeba zacząć od zadbania o cerę, a potem dopiero makijaż, ale bardziej by podkreślić walory i ukryć ewentualne wady. Więc wszystko jest dla ludzi, ale z umiarem.
Ja też mam cerę naczynkową niestety.
__________________
(06.15r.) - początek włosomaniactwa

Soupir bordeaux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-07, 20:02   #2218
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Niestety u większości kobiet widać, że mają podkład, bo on nadaje twarzy inną fakturę, która mnie się bardzo nie podoba i właściwie w każdym wypadku jest dla mnie jednoznaczna z tapetą, albo też z biegiem czasu zaczyna się tak brzydko na skórze układać. Właściwie nie rozumiem czemu tak dużo kobiet używa podkładów, pomijając osoby z przebarwieniami i wypryskami. Nie wiem też, czemu sama kiedyś używałam podkładów Chyba dlatego, że większość koleżanek używała, bo na pewno nie dlatego, że lepiej w nim wyglądałam.
Ja mialam ten problem, ze podkład zawsze sie odznaczal, chocby przez moje powiekszone pory. Od grudnia uzywam podkladu mineralnego i juz nie wyobrazam sobie powrotu do podkladu w kremie. A podklad to dla mnie koniecznosc (choc na co dzien do siedzenia w domu sie nie maluje juz, jak to mialam w zwyczaju jeszcze kilka lat temu), bo cere mam naczynkowa, zaczerwieniona i z moim upodobaniem do henny, ktora podkreśla jeszcze rozowosc skory nie wyglada to najpiekniej.
__________________
"Nie powinniśmy budować życia z gwiazd, morza i piasku."

daggmara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-07, 20:09   #2219
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Ja mam przebarwienia i zdarzają się wypryski, do tego cera naczynkowa. Używam mineralnego podkładu, ale i tak walczę ze swoimi niedoskonałościami. Myślę, że niektórzy uważają, że makijażem mogą się upiększyć i to bardziej na psychikę działa.
Też tak sądzę. Kilka znanych mi kobiet, które używają podkładów wyglądają moim zdaniem lepiej bez niego, zwłaszcza jak ten pokład już kilka godzin leży na twarzy.

Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
Ja mialam ten problem, ze podkład zawsze sie odznaczal, chocby przez moje powiekszone pory. Od grudnia uzywam podkladu mineralnego i juz nie wyobrazam sobie powrotu do podkladu w kremie. A podklad to dla mnie koniecznosc (choc na co dzien do siedzenia w domu sie nie maluje juz, jak to mialam w zwyczaju jeszcze kilka lat temu), bo cere mam naczynkowa, zaczerwieniona i z moim upodobaniem do henny, ktora podkreśla jeszcze rozowosc skory nie wyglada to najpiekniej.
U mnie na minerałach było to samo, nawet jak je "rozcieńczałam" jakimś bazowym, transparentnym proszkiem. Nie widzę prawie żadnej różnicy między nimi a fluidami w końcowym efekcie. Przez pierwszą godzinę efekt photoshopa, a potem wyłazi tłusta truskawa.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-07, 22:13   #2220
Sowa06
Zadomowienie
 
Avatar Sowa06
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 323
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Mnie kolor nie porwał, bo co jak co, ale blondy mi sie kompletnie nie podobają. Chyba mam uraz po kilkuletnim rozjaśnaniu swoich włosów. Nawet jeśli dany blond jest naturalny nie robi na mnie wielkiego wrażenia. Ale jakby bohatercie MWH te wlosy zahennować byłaby bajka

Spodobała mi się ta historia ze względu na długość, bo kręconych włosów do zapięcia stanika, czy tam do pasa było juz wiele. W końcu ktoś pokazał, że włosy kręcone też moga być bardzo długie i wygladać świetnie.

Dzisiaj premiera Biovaxa kawior i szamponu Sylveco.
Ja kiedyś nie przepadałam za blondami, ale im bardziej wdrażam się w temat, tym bardziej dostrzegam ich różnorodność Naprawdę niektóre blondy są po prostu przepiękne

Cytat:
Napisane przez Soupir bordeaux Pokaż wiadomość
Najbardziej mi się podoba nowa moda na konturowanie.
Nie powiem, sama sobie czasami przejadę tu i ówdzie bronzerem, ale w rozsądnej ilości, a jak widzę te tutoriale gdzie pani ma na twarzy tyle kształtów i kolorów, że wygląda jakby pochodziła z jakiegoś dzikiego plemienia... zastanawiam się co myśli ich TŻ jak się budzi rano...
Ogólnie konturowanie to fajna sprawa, jednakże dla mnie wszystkie "pełne" makijaże (podkład,puder,cieniowani e oka i inne) wyglądają strasznie sztucznie na żywo i nie ma to nic wspólnego z naturalnym efektem. Sama jednak maluję, bardzo dużo i uważam, że dosyć ładnie, może kiedyś pochwalę się swoimi pracami.
Sowa06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-03 18:01:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:19.