Grubsze i gęstsze włosy - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-27, 16:56   #841
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Ale chcesz sprawdzic jakie masz genetycznie, czy np. teraz (po zniszczeniu)? Jesli genetycznie to zawsze można poczytac opis tych dwóch rodzajów wlosow i zobaczyc który bardziej pasuje Już z góry mowie ze przyklapnięte, smętne wlosy z takimi różnymi odgnieceniami to prawdobodobnie cienkie wlosy
Teraz mam smetne i przyklapniete,ale kiedys mialam grube.Zastanawiam sie tylko,czy to nie jest tak,ze do pewnego wieku byly grube,a teraz po prostu zmienily swa strukture i nic nie da sie z nimi zrobic.....To chyba mozliwe skoro spotykalam sie z odwrotnym zjawiskiem-moja kolezanka do podstawowki chyba miala cienkie wlosy,a teraz ma na maksa grube
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 17:13   #842
hulya
Raczkowanie
 
Avatar hulya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 199
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Skład tego invveov to nic innego jak tauryna, cynk i katechiny (np. w zielonej herbacie). Wiem że m.in Aggie125 stosuje taką kuracje (wszystkie składniki osobno) ale o efektach narazie za wiele chyba powiedzieć nie można.
dziekuje

czyli na razie zostane przy mojej tabletkowej kuracji biotyna+krzemionka (juz druga dwudzeistke biore, a ma byc jakies 90 sztuk wzietych, ale skoncze na jakichs 4 opakowaniach)
hulya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 15:01   #843
eliZordon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 107
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Dziewczyny, a ja mam pytanie.
Jak często podcinacie końcówki?
eliZordon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 16:09   #844
kitay
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 406
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

chyba powinno sie podciać koncowki co 3 mc
kitay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 16:18   #845
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez hulya Pokaż wiadomość
dziekuje

czyli na razie zostane przy mojej tabletkowej kuracji biotyna+krzemionka (juz druga dwudzeistke biore, a ma byc jakies 90 sztuk wzietych, ale skoncze na jakichs 4 opakowaniach)
Na wszelki wypadek poszukaj jeszcze troche o tym skladzie, ale mi sie wydaje ze nic innego tam nie ma

Cytat:
Napisane przez Alien :* Pokaż wiadomość
Teraz mam smetne i przyklapniete,ale kiedys mialam grube.Zastanawiam sie tylko,czy to nie jest tak,ze do pewnego wieku byly grube,a teraz po prostu zmienily swa strukture i nic nie da sie z nimi zrobic.....To chyba mozliwe skoro spotykalam sie z odwrotnym zjawiskiem-moja kolezanka do podstawowki chyba miala cienkie wlosy,a teraz ma na maksa grube
A może zawsze mialas cienkie ale gęste wlosy, a teraz Ci poprostu wypadly i dlatego tak Ci sie wydaje?
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 21:46   #846
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

[QUOTE=A może zawsze mialas cienkie ale gęste wlosy, a teraz Ci poprostu wypadly i dlatego tak Ci sie wydaje?[/QUOTE]

Ponoc mialam geste i grube.
Zastanawiajace jest to ze nie odrastaja, mimo ze tak o nie dbam.Stad moja teoria o tendencji genetycznej
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 22:10   #847
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Alien :* Pokaż wiadomość
Ponoc mialam geste i grube.
Zastanawiajace jest to ze nie odrastaja, mimo ze tak o nie dbam.Stad moja teoria o tendencji genetycznej
Hmm no to rzeczywiscie dziwne. Ja szczerze powiedziawszy nie słyszalam o takich przypadkach ze wlosy sie aż tak drastycznie zmieniaja, ale widocznie wszystko jest możliwe. A mialas robione jakies badania pod tym kątem?
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-28, 22:57   #848
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Hmm no to rzeczywiscie dziwne. Ja szczerze powiedziawszy nie słyszalam o takich przypadkach ze wlosy sie aż tak drastycznie zmieniaja, ale widocznie wszystko jest możliwe. A mialas robione jakies badania pod tym kątem?

Nie,ale chyba powinnam zrobic,nie wiem tylko jakie.Wydaje mi sie,ze cos jest nie tak
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 23:37   #849
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Alien, ale Ty chyba rozjaśniałaś wosy, prawda? Zresztą nawet Kokuryu pisala, że jej wlosy bardzo sie przerzedziły i dopiero po wielu miesiącach uporczywego picia pokrzywy wróciły do dawnego stanu

Ja caly czas biore tauryne i chleję zielona herbatę. Czy są efekty? Widzę dużo odrastających wlosków, ale nie jestem pewna, czy to aby nie efekt pokrzywy...
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 08:23   #850
klaudia23
Zadomowienie
 
Avatar klaudia23
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 010
GG do klaudia23 Wyślij wiadomość przez MSN do klaudia23 Send a message via Skype™ to klaudia23
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

ale z ta pokrzywa to sa jakies normy?
bo ja ja mam , ogolnie zazwyczaj pije same ziolka, ale staram sie nie pic zbyt duzej ilosci
tych samych w jednym dniu
ile razy max mozna pic pokrywe?
a wy ile pijecie jej?
__________________
powrót do wizażu

dbam o cere...
MŻ - WR
klaudia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 09:35   #851
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

No rozjasnialam,ale dawno,ostatnio w wakacje,wiec od tej pory chyba powinno sie cos juz ruszyc
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-29, 13:31   #852
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Alien :* Pokaż wiadomość
Nie,ale chyba powinnam zrobic,nie wiem tylko jakie.Wydaje mi sie,ze cos jest nie tak
Może komputerowe badanie u fryzjera żeby zobaczyc co z tymi cebulkami nie tak A teraz juz nie wypadają?

Cytat:
Napisane przez klaudia23 Pokaż wiadomość
ale z ta pokrzywa to sa jakies normy?
bo ja ja mam , ogolnie zazwyczaj pije same ziolka, ale staram sie nie pic zbyt duzej ilosci
tych samych w jednym dniu
ile razy max mozna pic pokrywe?
a wy ile pijecie jej?
O pokrzywie jest osobny wątek (Klub PP) Jesli pijesz pokrzywe ze wzgledu na wlosy, cere, paznokcie wystarczy pic raz dziennie po jednej torebce. Przy takiej ilosci trzeba robic miesieczne przerwy co 3 miesiace (jak pijesz jej wiecej przerwy musza byc czesciej) Zreszta przy każdych ziółkach trzeba robic przerwy, zeby nie przedobrzyc i dac organizmowi całkowicie odpoczac.
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 17:55   #853
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Może komputerowe badanie u fryzjera żeby zobaczyc co z tymi cebulkami nie tak A teraz juz nie wypadają?
Wypadaja tylko po myciu,ale w normalnych ilosciach.Kurcze,nie mam za bardzo gdzie zrobic tego badania.... Fryzjerzy w moim miasteczku nie posiadaja takich bajerow
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 19:43   #854
atenaz
Zakorzenienie
 
Avatar atenaz
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 224
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
Hmm no to rzeczywiscie dziwne. Ja szczerze powiedziawszy nie słyszalam o takich przypadkach ze wlosy sie aż tak drastycznie zmieniaja, ale widocznie wszystko jest możliwe.
Są sytuację po przejściu których może się drastycznie zmienić struktura i kolor włosów np. po chemioterapii -odrastające nowe włosy. Ale to bardzo drastyczny przykład.
__________________
20*12*2007 zapuszczam włosy po pas
01*09*2008 nie farbuję

wymiana https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=920711

szukam: CK Euphoria, Arabian Oud Kalemat, Gucci Rush, Moschino Love Love, Jimmy Choo Edp, Givenchy Ange ou Demon, Mancera Roses Greedy
atenaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 08:07   #855
kitay
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 406
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez atenaz Pokaż wiadomość
Są sytuację po przejściu których może się drastycznie zmienić struktura i kolor włosów np. po chemioterapii -odrastające nowe włosy. Ale to bardzo drastyczny przykład.
np duza dawka hormnow, tzn ciaza i okres po niej, sama znam kilka przykladow kobiet ktorym po ciazy krecone wlosy sie wyprostowaly
kitay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 16:26   #856
och
Rozeznanie
 
Avatar och
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 763
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

A ja ostatnio myślę o powrocie do szamponów Vichy, a konkretnie do tego filetowego do włosów starzejących się lub pomarańczowego zwiększającego objętość. Z tego co pamiętam to dobrze mi służyły i włosy wyglądały na gęstsze, ale odstawiłam przez swędzenie głowy, z którym się wtedy borykałam. Teraz już swędzi mnie mniej, więc może się skuszę na Vichy...
och jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 16:50   #857
narcy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 508
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

dziewczyny, można się do was przyłączyć? po zimie mam dość liche włosy (fotki) i chciałabym je wzmocnić i zagęścić.
__________________


aktualnie na W. tylko czytam tematy i odbieram pw, nic nie pisze.
narcy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 18:07   #858
och
Rozeznanie
 
Avatar och
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 763
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Liche? Dziewczyno, z tego co widzę na tych zdjęciach to masz bardzo ładne włosy i wcale nie za rzadkie! Sama bym takie chciała
och jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 18:42   #859
narcy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 508
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

ale ja kiedyś miałam gęste a teraz to takie kilka kłaczków na krzyż chciałabym mieć bardziej puszyste i gęste.

btw - czy picie/płukanie włosów w mięcie coś daje? bo że pokrzywa to wiem, ale ja mam akurat na zbyciu dużo mięty - 4 pudełka. są szampony z miętą, ale czy samo takie płukanie odżywi mi włosy?
__________________


aktualnie na W. tylko czytam tematy i odbieram pw, nic nie pisze.
narcy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-15, 18:49   #860
och
Rozeznanie
 
Avatar och
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 763
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Nie słyszałam o wpływie mięty na włosy, może ewentualnie daje uczucie odświeżenia.
Też miałam kiedyś 3 razy więcej włosów. Straciłam je wskutek wypadania, a ostatnio doprawiłam farbą Palette.

Odradzam Palette wszystkim cienkowłosym!

Dziś kupiłam wreszcie ten szampon Volume Nonstop, przymierzałam się na Vichy, ale nie mam ostatnio kasy
och jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 19:06   #861
narcy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 508
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

ja włosów nie farbuję ale kurczę no po tej zimie mi tyle wypadło muszę zacząć akcję ratunkową maseczką z jajka bo niedługo mi prawie nic na głowie nie zostanie.
__________________


aktualnie na W. tylko czytam tematy i odbieram pw, nic nie pisze.
narcy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 20:10   #862
Agusia007
Zadomowienie
 
Avatar Agusia007
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 457
GG do Agusia007
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Jaki ma wpływ pokrzywa na włosy? chodzi mi o płukanki, bo wewnętrznie to już przerabiałam
__________________
Zapuszczamy włosy!!
So allein will ich nicht sein...Wo bistu du?
Das Feuer liebt mich..HILF MIR!
ein kleiner Mensch stirbt nur zum schein
wolte ganz allein sein..
Ich will ein Herzschlag kontrollieren
Ich muss Zerstören!Neein!
Nocny marek
Agusia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 20:22   #863
laza
Zakorzenienie
 
Avatar laza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 345
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

przyłączam się do wątku ;> mam włosy do ramion i sa strasznie cienkie ;(
__________________
jeśli spodziewasz się zbyt wiele,
to nic nie jest w stanie Cię zadowolić,
kiedy niczego nie oczekujesz
– wszystko może Cię uszczęśliwić.
laza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 20:40   #864
rudeee
Raczkowanie
 
Avatar rudeee
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 407
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez narcy Pokaż wiadomość
ale ja kiedyś miałam gęste a teraz to takie kilka kłaczków na krzyż chciałabym mieć bardziej puszyste i gęste.

btw - czy picie/płukanie włosów w mięcie coś daje? bo że pokrzywa to wiem, ale ja mam akurat na zbyciu dużo mięty - 4 pudełka. są szampony z miętą, ale czy samo takie płukanie odżywi mi włosy?
Mięta odżywia skórę głowy

Gdy skóra głowy jest mocno przesuszona, a włosy kruche , słabe i mało elastyczne, możemy zastosować płukankę z mięty (stosujemy ją dla włosów ciemnych lub rudych, jasne mogą się lekko zabarwić). Jednym litrem octu owocowego lub winnego zalewamy garść mięty. Mieszankę tę zamykamy w szczelnym naczyniu i stawiamy w ciepłym miejscu (lub na słońcu) na 14 dni. Potem odcedzamy ocet, mocno wyciskamy zioła i filtrujemy płyn przez gazę do butelki. Po każdym myciu płuczemy włosy i skórę głowy. Nadaje się zwłaszcza do tłustych włosów.
rudeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 20:42   #865
rudeee
Raczkowanie
 
Avatar rudeee
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 407
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

I jeszcze to:



Pokrzywa pomaga na wypadanie włosów i regeneruje

Pokrzywa od dawna jest znana jako środek na wzmocnienie korzonków włosowych i zapobiegający łupieżowi. Zrób sobie płukankę pokrzywową (nie nadaje się do jasnych włosów). Suszone liście pokrzywy (łyżeczka na filiżankę) lub gotową herbatę z pokrzywy zalewamy wrzątkiem. Po naciągnięciu i wystudzeniuy płuczemy włosy. Nie wolno używać świeżych pokrzyw, ponieważ lekko barwią włosy na zielono - nie chcemy wyglądać jak UFO! Gdy męczy nas wypadanie włosów, stosujemy następującą kurację: Garść pokrzyw zalewamy 1/4 l zagotowanego octu owocowego. Pokrzywy pozostawiamy w occie na 15 min., potem odcedzamy płyn przez sitko. Oziębionym wywarem przemywamy włosy co dwa dni. Będą silniejsze.

ze strony: http://www.naturalne-kosmetyki.net/p...ja-wlosow.html
rudeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 20:51   #866
laza
Zakorzenienie
 
Avatar laza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 345
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez rudeee Pokaż wiadomość
Mięta odżywia skórę głowy

Gdy skóra głowy jest mocno przesuszona, a włosy kruche , słabe i mało elastyczne, możemy zastosować płukankę z mięty (stosujemy ją dla włosów ciemnych lub rudych, jasne mogą się lekko zabarwić). Jednym litrem octu owocowego lub winnego zalewamy garść mięty. Mieszankę tę zamykamy w szczelnym naczyniu i stawiamy w ciepłym miejscu (lub na słońcu) na 14 dni. Potem odcedzamy ocet, mocno wyciskamy zioła i filtrujemy płyn przez gazę do butelki. Po każdym myciu płuczemy włosy i skórę głowy. Nadaje się zwłaszcza do tłustych włosów.
mięta.? moja koleżanka piła miętę na hormony męskie bo ich miała za dużo i przez to jej włosy na ciele wypadał i na głowie też niestety ae ma je grube, mocne i gęste także jakos nie specjalnie ucierpiała ale inni, ktorzy chca pogrubic wlosy z tego watku to znaczy ze mają cienie co się równa łysina ;p ;/
__________________
jeśli spodziewasz się zbyt wiele,
to nic nie jest w stanie Cię zadowolić,
kiedy niczego nie oczekujesz
– wszystko może Cię uszczęśliwić.
laza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 21:28   #867
milamika
Przyczajenie
 
Avatar milamika
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 27
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez hulya Pokaż wiadomość
a co powiecie o tym inneov - artykul (sponsorowany) na wizazu - przeciw wypadaniu i na zwiekszenie grubosci?

uzywam innych srodkow na wyzej podane dolegliwosci
mam wlasna kuracje na wlosy i ona potrwa pewnie jeszcez dwa miesiace


tylko ciekawi mnie czy ktoras z was juz to stosowala i jakie sa wrazenia
Stosuję inneov już 2 miesiące (ponoć trzeba co najmniej 3) i powiem tak: włoski wydają sie mocniejsze (nie wypadają tak strasznie) ale jeszcze nie widzę poprawy w gęstości. Nie liczę na cuda po 2 miesiącach więc jeszcze poczekam . Ale za to paznokcie jak skała!! Twarde nie do złamania. I to jest zasługa inneov bo nic innego nie próbuję.

Sporo kosztują te tabletki (ok 100zl)

Myślę że z czasem spróbuję jakąś placente do włosów na pogęszczenie albo ten specyfik vichy do wcierania w skórę głowy. Jeśli kosztuje tez kolo 100zl to miesięczna kuracja ( z tabletkami) to jakieś 200!! Ale tak bardzo pragnę gęstych włosów że cena nie gra roli.
milamika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 22:18   #868
rudeee
Raczkowanie
 
Avatar rudeee
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 407
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez laza Pokaż wiadomość
mięta.? moja koleżanka piła miętę na hormony męskie bo ich miała za dużo i przez to jej włosy na ciele wypadał i na głowie też niestety ae ma je grube, mocne i gęste także jakos nie specjalnie ucierpiała ale inni, ktorzy chca pogrubic wlosy z tego watku to znaczy ze mają cienie co się równa łysina ;p ;/

pierwsze słysze, piję miętę praktycznie codziennie od lat, a w tym momencie jak mi dziennie 10 włosów wypadnie to jest max.

Włosy wypadają od nadmiaru androgenów (tych właśnie hormonów męskich) a nie od mięty!!!!
rudeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 08:11   #869
DeathDealer
Raczkowanie
 
Avatar DeathDealer
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 310
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez milamika Pokaż wiadomość
Stosuję inneov już 2 miesiące (ponoć trzeba co najmniej 3) i powiem tak: włoski wydają sie mocniejsze (nie wypadają tak strasznie) ale jeszcze nie widzę poprawy w gęstości. Nie liczę na cuda po 2 miesiącach więc jeszcze poczekam . Ale za to paznokcie jak skała!! Twarde nie do złamania. I to jest zasługa inneov bo nic innego nie próbuję.

Sporo kosztują te tabletki (ok 100zl)

Myślę że z czasem spróbuję jakąś placente do włosów na pogęszczenie albo ten specyfik vichy do wcierania w skórę głowy. Jeśli kosztuje tez kolo 100zl to miesięczna kuracja ( z tabletkami) to jakieś 200!! Ale tak bardzo pragnę gęstych włosów że cena nie gra roli.
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...minexilem.html
Zanim zakupisz, zapoznaj się z opiniami...
Poza tym tańszym zamiennikiem preparatu Vichy jest Loxon 2%.
Ale z tymi preparatami zawierającymi Minoxidil/Aminexil trzeba bardzo uważać. Dużo osób opowiadało, że po odstawieniu wypadanie powraca, czasem większe nawet, więc jeśli stosuje się wcierki, to już na amen, nie można przerywać kuracji, dlatego lepiej zastanowić się, czy w ogóle zaczynać.
DeathDealer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 23:01   #870
kitay
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 406
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

dziewczyny sosuje juz jakis mc odzywke z drozdzy zalecana przez serowy zelek i ni eiwem czy to zludzenie, ale wyprostowalam wlosy a tu z przedizlaka stercza klaczki ale sie ciesze, motywuje to mnie do dalszego stosowania, mimo iz odzywka ta mi troche wysusza, nadmienie ze na pozctaku stosowalam ja mw co drugi dzien, teraz bede 2 razy w yg
kitay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-29 19:04:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:59.