Scent Bar IV - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-23, 15:08   #4981
Kagan
Wtajemniczenie
 
Avatar Kagan
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 2 125
Dot.: Scent Bar IV

Ufff... nalatałam się, aż mnie nogi bolę. Nie chciałam jechać samochodem, bo mam jeszcze trochę pietra jak nim jeżdżę. Dodatkowo teraz w sezonie jest problem z miejscami parkingowymi Ale odebrałam nowy dowód rejestracyjny i przy okazji zrobiłam małą rundkę po sklepach. Kupiłam trochę bielizny, kosmetyków i letnią kieckę do biegania na wyprzedaży. Całkiem owocny dzień
Kagan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 15:15   #4982
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar IV

Paulinko, a ty miałaś jakies newsy o Chriurgach nam tu obwieścić
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 15:21   #4983
Paulinka_S
S. Sssss. SSSSS.
 
Avatar Paulinka_S
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 125
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Paulinko, a ty miałaś jakies newsy o Chriurgach nam tu obwieścić
kurcze nie pamiętam co mialam wam napisac... musze wrócić do tych starych postow to moze mi sie przypomni. ale nie wiem gdzie ich szukać
__________________


Paulinka_S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 15:23   #4984
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar IV

One chyba s,a już przeniesione na plotkowy, bo w wątku o liście 100 ich już nie ma, dzika truskawka chyba wyyczyściła i zbacikowała nas
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 16:37   #4985
paolla
Zadomowienie
 
Avatar paolla
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 378
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez Kagan Pokaż wiadomość
Ufff... nalatałam się, aż mnie nogi bolę. Nie chciałam jechać samochodem, bo mam jeszcze trochę pietra jak nim jeżdżę. Dodatkowo teraz w sezonie jest problem z miejscami parkingowymi Ale odebrałam nowy dowód rejestracyjny i przy okazji zrobiłam małą rundkę po sklepach. Kupiłam trochę bielizny, kosmetyków i letnią kieckę do biegania na wyprzedaży. Całkiem owocny dzień
Gratuluję zakupów

Wczoraj też się dorwałam do dużego centrum handlowego (pierwszy raz od kilku tygodni) i obkupiłam się za wszystkie czasy dwie bluzki i buty sportowe za śmieszne pieniądze plus strój kąpielowy na basen (mój stary nie nadawał się już do pokazywania ludziom, a w dwuczęściowym się stresowałam, że mi dół spadnie przy mocniejszym wybiciu)
paolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 16:54   #4986
Kagan
Wtajemniczenie
 
Avatar Kagan
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 2 125
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez paolla Pokaż wiadomość
Gratuluję zakupów

Wczoraj też się dorwałam do dużego centrum handlowego (pierwszy raz od kilku tygodni) i obkupiłam się za wszystkie czasy dwie bluzki i buty sportowe za śmieszne pieniądze plus strój kąpielowy na basen (mój stary nie nadawał się już do pokazywania ludziom, a w dwuczęściowym się stresowałam, że mi dół spadnie przy mocniejszym wybiciu)
To też zrobiłaś niezłe zakupy. Ja to ostatnio już jak stary nałogowiec - tylko perfumy kupuję . Ta reszta to tak dzisiaj przy okazji była
Kagan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 17:09   #4987
paolla
Zadomowienie
 
Avatar paolla
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 378
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez Kagan Pokaż wiadomość
To też zrobiłaś niezłe zakupy. Ja to ostatnio już jak stary nałogowiec - tylko perfumy kupuję . Ta reszta to tak dzisiaj przy okazji była
No bo perfumowe zakupy są najprzyjemniejsze ale odzienie też czasem trzeba upolować

W ogóle takie zakupy "przy okazji" są zwykle najbardziej owocne udało mi się wczoraj kupić np. czarne sportowe buty, za którymi chodziłam przez całą wiosnę aż w końcu się poddałam, a wczoraj czekały na mnie, na dodatek przecenione na śmieszne 39,90zł.
paolla jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-23, 17:14   #4988
megilla
Zakorzenienie
 
Avatar megilla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 409
Dot.: Scent Bar IV

Właśnie, któraś z Was pisała, że Meredith ma romans z Irlandczykiem. A to chodziło o Izzie i Geore'a. Meredith chyba z nikim nie spała od swojej próby samobójczej. Jest popaprańcem, to fakt, ale kto powiedział, że tytułowy bohater musi być ulubieńcem tłumów?
W sumie miałam napisac coś jeszcze, ale wyleciało mi z głowy w tym czasie jak czekałam aż ten offtop zostanie przeniesiony w odpowiednie miejsce. Ech
megilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 17:18   #4989
Paulinka_S
S. Sssss. SSSSS.
 
Avatar Paulinka_S
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 125
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez paolla Pokaż wiadomość
No bo perfumowe zakupy są najprzyjemniejsze ale odzienie też czasem trzeba upolować

W ogóle takie zakupy "przy okazji" są zwykle najbardziej owocne udało mi się wczoraj kupić np. czarne sportowe buty, za którymi chodziłam przez całą wiosnę aż w końcu się poddałam, a wczoraj czekały na mnie, na dodatek przecenione na śmieszne 39,90zł.
zakupy przy okazji są owocne w przeciwnswie do zakupow zaplanowanych;/ ja dziś byłam po okulary przeciwsloneczne, bo mi poprzednie wczoraj pękły a bez okularow nie umiem funkcjonowac. i nie kupilam jak ja przezyje bez okularow w to wielkie slonce?

Cytat:
Napisane przez megilla Pokaż wiadomość
Właśnie, któraś z Was pisała, że Meredith ma romans z Irlandczykiem. A to chodziło o Izzie i Geore'a. Meredith chyba z nikim nie spała od swojej próby samobójczej. Jest popaprańcem, to fakt, ale kto powiedział, że tytułowy bohater musi być ulubieńcem tłumów?
W sumie miałam napisac coś jeszcze, ale wyleciało mi z głowy w tym czasie jak czekałam aż ten offtop zostanie przeniesiony w odpowiednie miejsce. Ech
Angel jest dopiero na 2 sezonie to chyba wtedy Meredith przespala sie z Dżordzykiem?

no z tym napisaniem czegos mam dokladnie tak samo nadal nie wiem co to mialo byc
__________________


Paulinka_S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 17:20   #4990
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar IV

Jaka Angel i jaka próba samobójcza? Że też nie mam Polsatu


Aaaa Aniołek nasz wizażowy
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 17:21   #4991
Kagan
Wtajemniczenie
 
Avatar Kagan
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 2 125
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez paolla Pokaż wiadomość
No bo perfumowe zakupy są najprzyjemniejsze ale odzienie też czasem trzeba upolować

W ogóle takie zakupy "przy okazji" są zwykle najbardziej owocne udało mi się wczoraj kupić np. czarne sportowe buty, za którymi chodziłam przez całą wiosnę aż w końcu się poddałam, a wczoraj czekały na mnie, na dodatek przecenione na śmieszne 39,90zł.
Ja za takie same pieniądze właśnie, kupiłam dzisiejszą kieckę. Przeceniona 50%. Lubię przeceny

Cytat:
Napisane przez Paulinka_S Pokaż wiadomość
zakupy przy okazji są owocne w przeciwnswie do zakupow zaplanowanych;/ ja dziś byłam po okulary przeciwsloneczne, bo mi poprzednie wczoraj pękły a bez okularow nie umiem funkcjonowac. i nie kupilam jak ja przezyje bez okularow w to wielkie slonce?
Ja też najczęściej kupuj coś przy okazji. Jak idę po konkretną rzecz, to albo wracam bez niczego, albo z czymś czego nie planowałam kupić
Kagan jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-23, 17:23   #4992
Paulinka_S
S. Sssss. SSSSS.
 
Avatar Paulinka_S
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 125
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Jaka Angel i jaka próba samobójcza? Że też nie mam Polsatu


Aaaa Aniołek nasz wizażowy
próba samobojcza to w 3 sezonie a Angel -oczywiście chodzilo o Dagne

Cytat:
Napisane przez Kagan Pokaż wiadomość

Ja też najczęściej kupuj coś przy okazji. Jak idę po konkretną rzecz, to albo wracam bez niczego, albo z czymś czego nie planowałam kupić
dokładnie tak...
__________________


Paulinka_S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 17:31   #4993
megilla
Zakorzenienie
 
Avatar megilla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 409
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez Paulinka_S Pokaż wiadomość
zakupy przy okazji są owocne w przeciwnswie do zakupow zaplanowanych;/ ja dziś byłam po okulary przeciwsloneczne, bo mi poprzednie wczoraj pękły a bez okularow nie umiem funkcjonowac. i nie kupilam jak ja przezyje bez okularow w to wielkie slonce?
Kurcze, jak sama mam wybierać okulary to wolę nie wychodzić z domu, bo i tak nic z tego nie będzie. Wydaje mi się, że we wszystkich , że wyglądam beznadziejnie.



Cytat:
Napisane przez Paulinka_S Pokaż wiadomość
Angel jest dopiero na 2 sezonie to chyba wtedy Meredith przespala sie z Dżordzykiem?

no z tym napisaniem czegos mam dokladnie tak samo nadal nie wiem co to mialo byc
Ups, to się wygadałam. Rzeczywiście w drugim sezonie była taka akcja, ale myślałam cały czas, ze mówcie o trzecim.
megilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 17:33   #4994
paolla
Zadomowienie
 
Avatar paolla
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 378
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez Paulinka_S Pokaż wiadomość
zakupy przy okazji są owocne w przeciwnswie do zakupow zaplanowanych;/ ja dziś byłam po okulary przeciwsloneczne, bo mi poprzednie wczoraj pękły a bez okularow nie umiem funkcjonowac. i nie kupilam jak ja przezyje bez okularow w to wielkie slonce?
Oj, nie zazdroszczę. Dobre, twarzowe okulary, które nie rujnują portfela, naprawdę ciężko kupić.


Cytat:
Napisane przez Kagan Pokaż wiadomość
Ja za takie same pieniądze właśnie, kupiłam dzisiejszą kieckę. Przeceniona 50%. Lubię przeceny
No to gratuluję jeszcze mocniej
Też uwielbiam wyprzedaże, niestety teraz jest już niewielki wybór, a gdy się zaczynały, nie miałam możliwości udania się do jakiegoś przybytku zakupowej rozpusty. Ale nie narzekam, w końcu udało mi się wyhaczyć kilka fajnych rzeczy

Cytat:
Napisane przez Kagan Pokaż wiadomość
Ja też najczęściej kupuj coś przy okazji. Jak idę po konkretną rzecz, to albo wracam bez niczego, albo z czymś czego nie planowałam kupić
Ja zwykle chodzę po konkretną rzecz i wracam z niczym, bo gdy szukam czegoś konkretnego, nie widzę w sklepach innych rzeczy
A wczoraj szłam po prostu na zakupy i to jest chyba najlepszy kierunek
paolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 17:45   #4995
Kagan
Wtajemniczenie
 
Avatar Kagan
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 2 125
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez paolla Pokaż wiadomość
Ja zwykle chodzę po konkretną rzecz i wracam z niczym, bo gdy szukam czegoś konkretnego, nie widzę w sklepach innych rzeczy
A wczoraj szłam po prostu na zakupy i to jest chyba najlepszy kierunek
Ja szłam tylko po dowód rejestracyjny, a sklepy były tak przy okazji. Okazje są najlepsze
Kagan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 17:52   #4996
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Scent Bar IV

Właśnie piszę podanie i CV, dowiedziałam sie przypadkiem że szukają 2 wychowawców internatu, a ten internat znajduje się nad poradnia w której mam staż.
Jej ale by było genialnie gdybym dostała te pracę no ale póki co jeszcze czeka mnie rozmowa kwalifikacyjna
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 17:54   #4997
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar IV

W wątku kolekcyjnym wkleiłam fotki swojego małego zbiorku - wypadałoby odkąd jestem tu od zeszłego roku Zapraszam
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 17:57   #4998
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Scent Bar IV

No nie, ewidentnie brak mnie w tej dyskusji na temat Chirurgów

Tak, jestem na etapie odcinka 20 odcinka 2 sezonu - oglądam na Fox Life'ie. Własnie jest akcja z tym kiedy Irlandczyk-Misiak-George-Dżordżyk przekręcił się z Meredith-Grey-irytującą babą Szkoda mi go, ale na całe szczęście zaczyna pocieszac go ta seksowna i krągła dziewczyna (na oko Meksykanka)

Ale muszę Wam powiedziec, że najseksowniejszy i tak jest ten czarnoskóry chirurg specjalizujący się w kardiologii Hehe... ale on ma dośc specyficzny gust, że tak powiem... Proszę, przynajcie mi rację...

/edit/
No i ekstra. Raz na 100lat napiszę coś w Scent Barze i od razu zamykają
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 18:07   #4999
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: Scent Bar IV

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Przeglądnęłam dopiero butiki w Magnolii, muszę zajrzeć jeszcze do Pasażu, Galerii i Arkad, bo nie wiem gdzie indziej kupować buty (i cokolwiek innego w sumie).
ja ostatnio nie mam problemów, bo biegam wszędzie w trekkingowych sandałach Obcasy stoją na półce i czekają na lepszą okazję. Za nowymi jakoś nie tęsknię
__________________


vesenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-23, 18:19   #5000
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Scent Bar IV

Nie nadrobię nijak poprzednich stron... Przepraszam.
Z resztą ani seriale, ani zakupy nie należą do tematów, o których miałabym coś ciekawego do powiedzenia.

Doczytałam tylko, że Madzik walczy.

Cytat:
Napisane przez Kagan Pokaż wiadomość
Jak idę po konkretną rzecz, to albo wracam bez niczego, albo z czymś czego nie planowałam kupić
Ja zawsze chodzę po konkretną rzecz i w 90% przypadków wracam z niczym, bo nie umiem sie nauczyć kupowac przy okazji.

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
W wątku kolekcyjnym wkleiłam fotki swojego małego zbiorku - wypadałoby odkąd jestem tu od zeszłego roku Zapraszam
Już pędzę!
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 18:30   #5001
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Scent Bar IV

Wątek został zamknięty ze względu na ilość postów (5000+) i będzie kontunnuowany tu
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:46.