Co ostatnio upolowałyście? :D - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-01-10, 07:48   #751
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Koko, mnie się też właśnie kliknęło Tak jakoś samo I już nogami z niecierpliwości przebieram
E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-11, 14:18   #752
Szumak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 492
GG do Szumak
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

To ja w oczekiwaniu na odkrycie tajemnic Koko i E (tup, tup.. ), pochwale sie, ze nie baczac na ewentualne "mydlane" czy inne skojarzenia upolowalam sobie w calkiem chyba przyzwoitej cenie slusznych rozmiarow flakonik Fidji Zupelnie nie wiedziec czemu darze je ogromnym sentymentem
Szumak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-11, 22:59   #753
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Thumbs down Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

[quote=hybris]Żadna tajemnica, tylko nie wiem, czy ta informacja w czymś Ci pomoże - Dobra Dusza upolowała mi ją okazyjnie z Wielkiej Brytanii A zniknięciem szarlotki nie musisz - imho - specjalnie się niepokoić, to ten zapach jest nadal produkowany - zmienił sie tylko kolor flakoników, ale przy samym pachnidle nie kombinowali (na szczęście). Wprawdzie nie ma ich w tej chwili w sprzedaży w Polsce, ale już poza krajem to nie problem


Boże, chyba się zabiję, albo pozwolę wybiczowac - publicznie - chłosta się należy . Właśnie wróciłam z UK i szukam informacji o tym co upolowałam na likwidacji domu towarowego w centrum Liverpoolu - i widzę że parę z was interesuje Les Belles delice - o Boże kupiłam tylko jedną a zostawiłam na pólce 15 sztuk - kosztowały bajońska sumę 2,5 funta - uczciwie przyznaję że nina mnie do tej pory zbytnio nie interesowała i doszłam do wniosku, że może się tego nie pozbędę .....Deci dela (niecałe 5 funtów)też została i niech któraś z Was powie że jest to jej marzenie to się chyba zabiję. W przytomnosci umysłu złapałam jeszcze "Mahorę" za całego piątaka, ale Les Belles chyba będzie mnie prześladowac do końca życia -
O Boże
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-12, 00:19   #754
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:

Boże, chyba się zabiję, albo pozwolę wybiczowac - publicznie - chłosta się należy . Właśnie wróciłam z UK i szukam informacji o tym co upolowałam na likwidacji domu towarowego w centrum Liverpoolu - i widzę że parę z was interesuje Les Belles delice - o Boże kupiłam tylko jedną a zostawiłam na pólce 15 sztuk - kosztowały bajońska sumę 2,5 funta - uczciwie przyznaję że nina mnie do tej pory zbytnio nie interesowała i doszłam do wniosku, że może się tego nie pozbędę .....Deci dela (niecałe 5 funtów)też została i niech któraś z Was powie że jest to jej marzenie to się chyba zabiję. W przytomnosci umysłu złapałam jeszcze "Mahorę" za całego piątaka, ale Les Belles chyba będzie mnie prześladowac do końca życia -
O Boże
Mahorę za piątaka, boshe
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-12, 07:46   #755
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

mawis będę zaraz płakać
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-12, 08:08   #756
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez Szumak
To ja w oczekiwaniu na odkrycie tajemnic Koko i E (tup, tup.. ), pochwale sie, ze nie baczac na ewentualne "mydlane" czy inne skojarzenia upolowalam sobie w calkiem chyba przyzwoitej cenie slusznych rozmiarow flakonik Fidji Zupelnie nie wiedziec czemu darze je ogromnym sentymentem
Szumaczku drogi, "mydlane" skojarzenie nie było związane z Fidji, tyle, ze już nie sprostowałam A jakbym się do Ciebie tak o małą kropelkę ???


A wczoraj dotarł mój nowy nabytek - Mauboussin
E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-12, 08:11   #757
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Mawis, mnie Mahora nie bardzo Za to "żółtki" - będę płakać
E jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-12, 08:42   #758
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez mawis
Boże, chyba się zabiję, albo pozwolę wybiczowac - publicznie - chłosta się należy . Właśnie wróciłam z UK i szukam informacji o tym co upolowałam na likwidacji domu towarowego w centrum Liverpoolu - i widzę że parę z was interesuje Les Belles delice - o Boże kupiłam tylko jedną a zostawiłam na pólce 15 sztuk - kosztowały bajońska sumę 2,5 funta - uczciwie przyznaję że nina mnie do tej pory zbytnio nie interesowała i doszłam do wniosku, że może się tego nie pozbędę .....Deci dela (niecałe 5 funtów)też została i niech któraś z Was powie że jest to jej marzenie to się chyba zabiję. W przytomnosci umysłu złapałam jeszcze "Mahorę" za całego piątaka, ale Les Belles chyba będzie mnie prześladowac do końca życia -
O Boże
hehe, ja tam mogę to przeczytać ze stoickim spokojem, bo i żółtych i Mahorki mam pod dostatkiem, ale niektórym rzeczywiście może ciśnienie skoczyć A swoją drogą - tylko pogratulować rewelacyjnych łupów
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-12, 08:44   #759
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez E
A wczoraj dotarł mój nowy nabytek - Mauboussin
I jakie wrażenia? Opis może być na PW . Muszę przyznać, że właśnie Mauboussin i Winter Delice kuszą mnie ostatnio, by kupić je w ciemno . Nie znam obu, ale zdaję sobie sprawę, że są od siebie różne...

A swoją drogą gratuluję nabytku .

Edytowane przez demonik
Czas edycji: 2006-01-12 o 14:33 Powód: literówka ;-) z uporem maniaka zjadam jedno "U"
demonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-12, 08:50   #760
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez demonik
I jakie wrażenia? Opis może być na PW . Muszę przyznać, że właśnie Maubossin i Winter Delice kuszą mnie ostatnio, by kupić je w ciemno . Nie znam obu, ale zdaję sobie sprawę, że są od siebie różne...

A swoją drogą gratuluję nabytku .
Demoniku, wysyłam PW
E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-12, 08:53   #761
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez E
A wczoraj dotarł mój nowy nabytek - Mauboussin
Ewa, kupiłaś edt czy edp?
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-12, 08:54   #762
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez hybris
Ewa, kupiłaś edt czy edp?
Ano właśnie, czy między EDT a EDP jest w tym wypadku różnica w zapachu...? Niech no mnie ktoś mądrzejszy oświeci
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-12, 09:02   #763
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez joasiak1
Ano właśnie, czy między EDT a EDP jest w tym wypadku różnica w zapachu...? Niech no mnie ktoś mądrzejszy oświeci
Tak słyszałam Ale do tej pory poznałam tylko edp - dzięki Rybced Więc własnonośnie tego nie potwierdzę
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-12, 09:07   #764
rybkad
Zadomowienie
 
Avatar rybkad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 228
GG do rybkad
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Jeżeli kogos interesuje Mauboussin edt, jest w perfumerii w Tesco na Górczewskiej skromnie schowane na najniższej półce, jest kilka flakonów, po ile nie wiem bo z wiekiem coraz słabsza pamięć
Jest też tester
rybkad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-12, 09:07   #765
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Ja mam EDT Na EDP też mam chrapkę, ale na razie się nie zanosi
E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-12, 09:09   #766
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez rybkad
Jeżeli kogos interesuje Mauboussin edt, jest w perfumerii w Tesco na Górczewskiej skromnie schowane na najniższej półce, jest kilka flakonów, po ile nie wiem bo z wiekiem coraz słabsza pamięć
Jest też tester
Rybko, a możesz proównać obie wersje?
E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-12, 09:22   #767
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez E
Mawis, mnie Mahora nie bardzo Za to "żółtki" - będę płakać

Widziałyście do jakiej ceny dobija 100 tester na allegro? Już prawie 260!!!
E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-12, 09:30   #768
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez E
Widziałyście do jakiej ceny dobija 100 tester na allegro? Już prawie 260!!!
A widziałam widziałam, ale wydaje mi się, że raczej nikt nie "tłucze" ceny dla sprzedającej. Niestety, ludzie licytować nie umieją i wydaje im się, że im większe przebicie ustawią, tym lepiej - guzik prawda. W ten sposób cena leci pod sufit i zakup robi się po prostu nieopłacalny. Sklepowa cena żółtych wynosiła ~220 zł, aż ciekawa jestem, za ile pójdzie ten flakon?
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-12, 09:57   #769
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez hybris
A widziałam widziałam, ale wydaje mi się, że raczej nikt nie "tłucze" ceny dla sprzedającej. Niestety, ludzie licytować nie umieją i wydaje im się, że im większe przebicie ustawią, tym lepiej - guzik prawda. W ten sposób cena leci pod sufit i zakup robi się po prostu nieopłacalny. Sklepowa cena żółtych wynosiła ~220 zł, aż ciekawa jestem, za ile pójdzie ten flakon?

Właśnie o to mi chodziło - nic dodać, nic ująć
E jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-12, 10:15   #770
Szumak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 492
GG do Szumak
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez E
Szumaczku drogi, "mydlane" skojarzenie nie było związane z Fidji, tyle, ze już nie sprostowałam A jakbym się do Ciebie tak o małą kropelkę ???


A wczoraj dotarł mój nowy nabytek - Mauboussin
Ewus, ale ja wcale do Ciebie nie "pilam" (Pamietam, ze chodzilo chyba o Quelque Fleurs, prawda?) To mi samej wiele zapachow kojarzy sie jakby mydlanie, tak jak juz wspominalam, chodzi o te bardzo popularne przed laty. A bierze sie to pewnie wlasnie stad, ze ich zapach byl imitowany w roznych tanszych srodkach. Nawet wczoraj bedac w perfumerii odkrylam zapach mydelek z dziecinstwa - pachnialy dokladnie jak Joy J.Patou , a z kolei krem do rak, ktorego z luboscia uzywalam w podstawowce pachnial jak Opium
Troche zaluje, ze tego "procederu imitowania" nie da sie jakos powstrzymac, bo potem wielkie kreacje zapachowe kojarza sie glownie z mydlami itp. Ale tak juz jest. A z drugiej strony patrzac - wiele zapachow kojarzy sie "babcinie" albo "ciotkowato", bo uzywaly ich namietnie osoby ze starszych pokolen. I przeciez nikomu chyba, mam nadzieje, nie przyszloby do glowy zabraniac uzywania perfum starszym kobietom Tak wiec pozostaje tylko probowac wyzwolic sie ze skojarzen i podchodzic do kazdego zapachu ze "swieza" glowa i takimz nosem
Gratuluje nabytku a w sprawie Fidji napisze PW
Szumak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-12, 10:31   #771
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez Szumak
Ewus, ale ja wcale do Ciebie nie "pilam" (Pamietam, ze chodzilo chyba o Quelque Fleurs, prawda?) To mi samej wiele zapachow kojarzy sie jakby mydlanie, tak jak juz wspominalam, chodzi o te bardzo popularne przed laty. A bierze sie to pewnie wlasnie stad, ze ich zapach byl imitowany w roznych tanszych srodkach. Nawet wczoraj bedac w perfumerii odkrylam zapach mydelek z dziecinstwa - pachnialy dokladnie jak Joy J.Patou , a z kolei krem do rak, ktorego z luboscia uzywalam w podstawowce pachnial jak Opium
Troche zaluje, ze tego "procederu imitowania" nie da sie jakos powstrzymac, bo potem wielkie kreacje zapachowe kojarza sie glownie z mydlami itp. Ale tak juz jest. A z drugiej strony patrzac - wiele zapachow kojarzy sie "babcinie" albo "ciotkowato", bo uzywaly ich namietnie osoby ze starszych pokolen. I przeciez nikomu chyba, mam nadzieje, nie przyszloby do glowy zabraniac uzywania perfum starszym kobietom Tak wiec pozostaje tylko probowac wyzwolic sie ze skojarzen i podchodzic do kazdego zapachu ze "swieza" glowa i takimz nosem
Gratuluje nabytku a w sprawie Fidji napisze PW

A ja wcale tego tak nie odebrałam
E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-12, 10:35   #772
Szumak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 492
GG do Szumak
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

A co do Mauboussin edt i edp - wachalam obydwie wersje. Wydaje mi sie, ze nie ma drastycznych roznic poza intensywnoscia. Dla siebie wybralam edt. Edp byla tak silna, ze w moim przypadku ocierala sie wrecz o mdlawosc. W przypadku Mauboussin edt jest wg mnie lepsza wersja - wszystkie nuty w idealnych proporcjach
Szumak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-12, 10:45   #773
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Z Mauboussin ja mam EDP, EDT wachałam juz po zakupie EDP, jednak bardziej spodobało mi się EDP i nie załowałam zakupu w ciemno
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-12, 11:03   #774
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Dzięki dziewczyny
E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-12, 13:59   #775
rybkad
Zadomowienie
 
Avatar rybkad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 228
GG do rybkad
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez E
Rybko, a możesz proównać obie wersje?
Będę porywnywała na "pamięć" bo edp już nie mam ale mogę , jutro tam zajrzę
rybkad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-12, 14:10   #776
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Pięknie dziękuję
E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-12, 21:10   #777
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

ufff... jak dobrze, ze u mnie Les Belles mozna jeszcze upolowac a jak nie to bede poszukiwac na angielskim ebayu ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-13, 10:20   #778
MARTECZKA
Rozeznanie
 
Avatar MARTECZKA
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 848
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Od prawie 3 lat mieszkam w Niemczech i nie mogę się nadziwić jak dziwaczne są relacje "perfumowe" pomiędzy moim ojczystym krajem a "Dojczlandem". Otóż upolowałam, właściwie nie upolowałam ale normalnie można dostać podobno poszukiwane w Polsce zapachy np."Eau delecate" Hermes'a, ale jakie było moje zdziwienie kiedy w wielkich "douglasach" spytałam o "Halloween"! Panie nic nie słyszały o takim zapachu!J.del Pozo nie znany wcale,jedna tylko kobieta stwierdziła "a..tak słyszałam..ale nie mamy"Z Burberry podobnie:W paru miejscach "London" wycofany "już nie mamy go w programie" o "Weekend" nie ma co marzyć nawet.Bardzo to dziwne..niby takie mocarstwo a takie zacofanie!
MARTECZKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-13, 19:21   #779
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Marteczka na ebayu masz i London i Weekend
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-13, 19:36   #780
MARTECZKA
Rozeznanie
 
Avatar MARTECZKA
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 848
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez desti
Marteczka na ebayu masz i London i Weekend
Tak,tak - właśnie na allegro zakupiłam... dwie setki
MARTECZKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:28.