Zapuszczanie włosów cz. VII - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-04, 11:08   #1591
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
Pytanie do kreconowlosych: czy jako dzieci mialyscie krecioly na calej glowie? Pytam, bo mojemu dziecieciu 2-letniemu kreca sie tylko wlosy z tylu glowy, a i to od uszu. Wlosy z czubka i bokow glowy sa proste z lekko wywinietym koncem. I sie zastanawiam, czy te proste moga sie namyslic so krecenia, czy bedzie polowicznie krecona
(Wlosy w wyproscie sa juz prawie do lopatek, wiec juz troche ich tendencji widac)
Jak bylam malutka mama zawsze obcinala mnie na krotko tak 5-6cm i tylko sie podwijaly. Jak bylam w podstawówce wlosy krecily sie tylko od spodu i na skroniach i nad uszami, falowaly sie tulko z przodu a z wierzchu byly zupelnie proste. I tak zostalo do tej pory
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 11:13   #1592
draugeth
Raczkowanie
 
Avatar draugeth
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Palaven
Wiadomości: 121
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

moja siostra jak była mała to miała loczki, a teraz ma lekkie fale tylko.
__________________
zapuszczam włosy 50cm - 55cm - 60cm - 65cm - 70cm

chudnę: 65kg- 62kg - 59kg - 56kg - 53kg
draugeth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 11:29   #1593
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Pokaż wiadomość
Jak bylam malutka mama zawsze obcinala mnie na krotko tak 5-6cm i tylko sie podwijaly. Jak bylam w podstawówce wlosy krecily sie tylko od spodu i na skroniach i nad uszami, falowaly sie tulko z przodu a z wierzchu byly zupelnie proste. I tak zostalo do tej pory
To dlatego stosujesz encanto?
Myslalam, ze bedzie prostowlosa jak ja, a tu od dlugiego czasu obserwuje takie cuda.
__________________
"Nie powinniśmy budować życia z gwiazd, morza i piasku."

daggmara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 12:14   #1594
Werkaaa123
Raczkowanie
 
Avatar Werkaaa123
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Rybnik!:)
Wiadomości: 100
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez draugeth Pokaż wiadomość
moja siostra jak była mała to miała loczki, a teraz ma lekkie fale tylko.
Hmmm..kiedyś miałam proste włosy jak drut, żadnych fal, a teraz falują mi się i puszą. Masakra, choć są długie i grube to przestałam je lubić . Gdy je rozczesuję są jak siano i puszą się. Czasami je prostuje, ale jestem przeciwna tego typu zabiegom, aby ich nie zniszczyć całkowicie Chciałabym je z kilku lat wstecz!
Werkaaa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 12:22   #1595
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
To dlatego stosujesz encanto?
Myslalam, ze bedzie prostowlosa jak ja, a tu od dlugiego czasu obserwuje takie cuda.
już od jakiegoś roku wogole nie prostuje włosów keratyną
A encanto stosowałam bo wolałam siebie w prostych włosach, a dzięki temu zabiegowi nie musiałam ich codziennie męczyć prostownicą
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 14:00   #1596
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Wróciłam od fryzjera - na nic moje obawy Pani obcięła mi włosy tyle, ile chciałam, czyli ok 5-6 cm i od razu czuję się lżej, a pasma odżyły. Poza tym usłyszałam, że mam bardzo ładne włosy Dodaję zdjecia przed i po.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png włosy12.png (654,3 KB, 265 załadowań)
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 14:10   #1597
Werkaaa123
Raczkowanie
 
Avatar Werkaaa123
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Rybnik!:)
Wiadomości: 100
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
Wróciłam od fryzjera - na nic moje obawy Pani obcięła mi włosy tyle, ile chciałam, czyli ok 5-6 cm i od razu czuję się lżej, a pasma odżyły. Poza tym usłyszałam, że mam bardzo ładne włosy Dodaję zdjecia przed i po.
Ładne? One są prześliczne :O na prawdę do pozazdroszczenia!
Werkaaa123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-04, 14:16   #1598
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
Pytanie do kreconowlosych: czy jako dzieci mialyscie krecioly na calej glowie? Pytam, bo mojemu dziecieciu 2-letniemu kreca sie tylko wlosy z tylu glowy, a i to od uszu. Wlosy z czubka i bokow glowy sa proste z lekko wywinietym koncem. I sie zastanawiam, czy te proste moga sie namyslic so krecenia, czy bedzie polowicznie krecona
(Wlosy w wyproscie sa juz prawie do lopatek, wiec juz troche ich tendencji widac)
Nie, przy włosach do łopatek miałam jedynie lekko wywinięte końce, prawie proste włosy
Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
Wróciłam od fryzjera - na nic moje obawy Pani obcięła mi włosy tyle, ile chciałam, czyli ok 5-6 cm i od razu czuję się lżej, a pasma odżyły. Poza tym usłyszałam, że mam bardzo ładne włosy Dodaję zdjecia przed i po.
Wersja przed podoba mi się bardziej, ale to kwestia tego, że rzadko zachwycam się cięciem na prosto
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 14:19   #1599
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
Wróciłam od fryzjera - na nic moje obawy Pani obcięła mi włosy tyle, ile chciałam, czyli ok 5-6 cm i od razu czuję się lżej, a pasma odżyły. Poza tym usłyszałam, że mam bardzo ładne włosy Dodaję zdjecia przed i po.
Podoba mi sie wersja i przed i po masz bardo ladne wlosy w kazdym wydaniu
__________________
"Nie powinniśmy budować życia z gwiazd, morza i piasku."

daggmara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 14:25   #1600
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Werkaaa123 Pokaż wiadomość
Ładne? One są prześliczne :O na prawdę do pozazdroszczenia!
Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
Podoba mi sie wersja i przed i po masz bardo ladne wlosy w kazdym wydaniu
Dziękuję dziewczynki

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Wersja przed podoba mi się bardziej, ale to kwestia tego, że rzadko zachwycam się cięciem na prosto
Przed również były cięte na prosto, aczkolwiek miały więcej cieniowanych boków, które teraz nadal są pocieniowane z przodu czego nie widać na fotce
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 15:46   #1601
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez draugeth Pokaż wiadomość
jasne, wrzucę jakoś na dniach jak odświeżę kolor bo teraz jestem wypłowiała

btw - zobaczyłam sobie tę Kosmetyczną Hedonistkę... matko boska co za warkocz O.o poważnie myślę o zagęszczeniu laserowym, chciałabym chociaż 1/3 tego co ona ma, ale bujnej grzywy nigdy nie miałam i na pewno sobie takiej nie wyhoduję naturalnie. ot, geny.
Czekamy, jako także hennująca włosy zawsze z ciekawościa ogladam henne u innnych.

Eee ona ma tych włosów za dużo nawet jak dla mnie. Pięknie to wyglada, ale jak sobie wyobrażam rozczesywanie, ilość zużywanych każdorazowo kosmetyków.... wolę swoje gdyby były tak ciut (1-2 cm) grubsze.

Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
Pytanie do kreconowlosych: czy jako dzieci mialyscie krecioly na calej glowie? Pytam, bo mojemu dziecieciu 2-letniemu kreca sie tylko wlosy z tylu glowy, a i to od uszu. Wlosy z czubka i bokow glowy sa proste z lekko wywinietym koncem. I sie zastanawiam, czy te proste moga sie namyslic so krecenia, czy bedzie polowicznie krecona
(Wlosy w wyproscie sa juz prawie do lopatek, wiec juz troche ich tendencji widac)
Byłam długo łysa Później im miałam dłuższe włosy tym bardziej sie kręciły. Ze zdjęć kojarzę, że mając długość jak Twoje dziecię miałam chyba coś podobnego. Pod spodem kręcone, na wierzchu prostsze, czasami falowane. Taki misz masz troche.

Możliwe, że z wiekiem albo bardziej się skręcą, albo będą mniej więcej proste, ale za to ze skłonnością do lekkich fal i ogólnie takie "układające się", nawet jeśli cienkie to udające grubsze. Dobra opcja, moja mama takie ma

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
Wróciłam od fryzjera - na nic moje obawy Pani obcięła mi włosy tyle, ile chciałam, czyli ok 5-6 cm i od razu czuję się lżej, a pasma odżyły. Poza tym usłyszałam, że mam bardzo ładne włosy Dodaję zdjecia przed i po.
Ja oczywiście wole wersję przed cięciem, bo lubie dłuższe włosy. Musze jednak przyznać, że po obydwóch widać, że włosy masz w świetnej kondycji Są po prostu bardzo ładne.
__________________
aktualizacje

Edytowane przez Wolha wRedna
Czas edycji: 2015-11-04 o 15:49
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-04, 18:48   #1602
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
Wróciłam od fryzjera - na nic moje obawy Pani obcięła mi włosy tyle, ile chciałam, czyli ok 5-6 cm i od razu czuję się lżej, a pasma odżyły. Poza tym usłyszałam, że mam bardzo ładne włosy Dodaję zdjecia przed i po.
ślicznie włosy jak marzenie To Twój naturalny kolor?
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 19:02   #1603
doriiska
Zakorzenienie
 
Avatar doriiska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 222
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Ja oczywiście wole wersję przed cięciem, bo lubie dłuższe włosy. Musze jednak przyznać, że po obydwóch widać, że włosy masz w świetnej kondycji Są po prostu bardzo ładne.
A mnie już ta długość męczyła i w sumie nie wiem, czy nie za mało obcięłam tych włosów...
Na pierwszym zdjęciu są umyte byle jakim szamponem i wysuszone na szybko suszarką ale dziękuję
Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Pokaż wiadomość
ślicznie włosy jak marzenie To Twój naturalny kolor?
tak, to mój naturalny kolor
__________________
nie można być szczęśliwym spoglądając wciąż za siebie
doriiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 19:07   #1604
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
Wróciłam od fryzjera - na nic moje obawy Pani obcięła mi włosy tyle, ile chciałam, czyli ok 5-6 cm i od razu czuję się lżej, a pasma odżyły. Poza tym usłyszałam, że mam bardzo ładne włosy Dodaję zdjecia przed i po.
Wersja przed też mi się bardziej podoba, pasuje Ci takie cięcie
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 19:47   #1605
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Aleksandriiia Pokaż wiadomość
Chimay!! Kusicielko

Mam tak samo, planowalambkupic jakiegos biovaxa jak moje denko poczyni dalsze postepy. Od wrzesnia zmniejszylam liczbe prodoktow do splukiwania z 24 do 16 z czego dokupiłam dwie sztuki. Wiec w ciagu w mcy poszlo 10 szt!! W nagrode kupilam sobie dwie odzywki garniera na promocji
Jak do grudnia pojdzie mi rownie ladnie (chociaz ciezko to widze bo wszystki dopiero co pootwierane) to nowy biovax bedzie moj i jeszcze jeden na dokladke. W nowym roku mam zamiar meczyc biovaxy bo kallosy juz mnie nudza...
Ja mam dwa Kallosy właśnie. Żadnego Biovaxa, tylko saszetkę. Też zamierzam przeprowadzić dietę Biovaxową
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 19:56   #1606
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Ja też żadnego Biovaxa nie mam, ale kupiłam dziś witaminowego Kallosa za 8,44. Mam teraz 3 litrowe baniaki masek dodatkowo kuracja Isany i maska odbudowująca Yves Rocher
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 19:57   #1607
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Wolha - o to jest nadzieja na takie ładne kręcioły jak Twoje, czego jej szczerze życzę

U mnie włosowa nuda. Jak w polskim filmie. Nic się nie dzieje, coś tam sobie rosną, jak zwykle po każdej odżywce wyglądają tak samo
__________________
"Nie powinniśmy budować życia z gwiazd, morza i piasku."

daggmara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 20:18   #1608
Aleksandriiia
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksandriiia
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 169
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Ja mam dwa Kallosy właśnie. Żadnego Biovaxa, tylko saszetkę. Też zamierzam przeprowadzić dietę Biovaxową
Oooo piknie, jako ze my wlosowe kuzynki to razem moze uda nam sie znalezc idealnego biovaxa wczesniej mialam tylko tego do wlosow wypadajacych i z mlecznymi proteinami. Mleczny mi srednio pasowal, a ten do wypadajacych ani szalu ani krzywdy nie robil. Teraz sie rzuce na bambusa i moze tego do ciemnych, albo do jasnych, musze przyjrzec sie skladom





Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
Wolha - o to jest nadzieja na takie ładne kręcioły jak Twoje, czego jej szczerze życzę

U mnie włosowa nuda. Jak w polskim filmie. Nic się nie dzieje, coś tam sobie rosną, jak zwykle po każdej odżywce wyglądają tak samo
Ooo dokladnie tak... musze swoim zaaplikowac jakies indyjskie ziolka, tyle ich mam, a dawno nie uzywalam, bo wczesniej brak czasu, a teraz paskudne przeziebienie i nie mialam ochoty biegac z mokra glowa
__________________

Głusi nie gęsi, swój język mają

Denko??? (48)
d/s - 24
b/s - 2
próbki/saszetki - 4
szampony - 9
wcierki - 4
serum - 2
oleje - 3
Aleksandriiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 20:34   #1609
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Jakich ziolek uzywasz? Stosujesz je na skore glowy czy na dlugosci wlosow?
__________________
"Nie powinniśmy budować życia z gwiazd, morza i piasku."

daggmara jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-04, 20:45   #1610
Aleksandriiia
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksandriiia
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 169
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Bhinghraj, neem, aloes, hibiskus, glinka multani (ale to nie ziolo:p) stosuje tylko na dlugosc, bo mieszam je z woda i odzywka zeby latwiej bylo nakladac, a odzywek nie klade na skore glowy z racji na masakryczne przetluszczanie.
Co do przetluszczania liczylam, ze ketoxin troche pomoze, ale nic z tego butla sie konczy a skalp dalej tlusty...
__________________

Głusi nie gęsi, swój język mają

Denko??? (48)
d/s - 24
b/s - 2
próbki/saszetki - 4
szampony - 9
wcierki - 4
serum - 2
oleje - 3
Aleksandriiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 06:07   #1611
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Aleksandriiia Pokaż wiadomość
Oooo piknie, jako ze my wlosowe kuzynki to razem moze uda nam sie znalezc idealnego biovaxa wczesniej mialam tylko tego do wlosow wypadajacych i z mlecznymi proteinami. Mleczny mi srednio pasowal, a ten do wypadajacych ani szalu ani krzywdy nie robil. Teraz sie rzuce na bambusa i moze tego do ciemnych, albo do jasnych, musze przyjrzec sie skladom







Ooo dokladnie tak... musze swoim zaaplikowac jakies indyjskie ziolka, tyle ich mam, a dawno nie uzywalam, bo wczesniej brak czasu, a teraz paskudne przeziebienie i nie mialam ochoty biegac z mokra glowa
Ja używałam tego do wypadających (z aloesem), trzy oleje, do suchych i zniszczonych, z keratyną, do ciemnych. Chce teraz tego nowego i do blond albo do farbowanych. ogólnie Biovaxy się dobrze u mnie spisują, dużo lepiej niż Kallosy.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 06:33   #1612
Aleksandriiia
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksandriiia
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 169
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Tych tez probowalam w saszetkach, ale jedna saszetka to za malo zeby je ocenic. Pelne opakowanua zuzylam na poczatku wlosomaniactwa czyli wiosna 2012. Wtedy oczekiwalam od wszystkiego efektu wow, zobaczymy jak bedzie teraz. Zbyt dawno mialam z nimi doczynieniw zeby porownac z kallosami. Ale z kallosow zachwycil mnie tylko color, no i teraz badam tego aloesowego, mysle ze tez moge sie z nim polubic, jak z wszystkim co ma w sobie aloes
__________________

Głusi nie gęsi, swój język mają

Denko??? (48)
d/s - 24
b/s - 2
próbki/saszetki - 4
szampony - 9
wcierki - 4
serum - 2
oleje - 3
Aleksandriiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 06:59   #1613
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Aleksandriiia Pokaż wiadomość
Tych tez probowalam w saszetkach, ale jedna saszetka to za malo zeby je ocenic. Pelne opakowanua zuzylam na poczatku wlosomaniactwa czyli wiosna 2012. Wtedy oczekiwalam od wszystkiego efektu wow, zobaczymy jak bedzie teraz. Zbyt dawno mialam z nimi doczynieniw zeby porownac z kallosami. Ale z kallosow zachwycil mnie tylko color, no i teraz badam tego aloesowego, mysle ze tez moge sie z nim polubic, jak z wszystkim co ma w sobie aloes
Mnie zachwycił Omega. Color jest spoko, nakładam go jak nie chce nakładać Garniera a chce, żeby włosy były miękkie i łatwiej się rozczesywały
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 07:07   #1614
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 686
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
Carmela pokaz nam swoj nowy kolor
Akurat jestem przed 'farbowaniem' i siedzę z olejem na głowie,więc cykanie fotek włosowych od tyłu jest aktualnie niemożliwe,ale masz,w załączniku jest moje fejsbukowe zdjęcie

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Mnie skusił tylko ten design, poleciałam jak sroka na tę zieleń Bo ogólnie nie jestem fanką Biovaxa, ale ostatnie doświadczenia z nim miałam chyba 2 lata temu (maska olejowa), więc można odświeżyć znajomość.
Ja też nie widzę szczególnych efektów po Biovaxach,ale używam bo tak mi nakazano tutaj w wątku,mam nadzieję że długofalowo mi te maski pomogą Dlatego też się rzuciłam na tą z awokado,bo moje włosy bardzo lubią ten olej i mam nadzieję na lepsze efekty niż po klasycznych Biovaxach.

Haha,mnie skusił i olej z awokado i desing na raz,więc nie miałam szans w tym starciu,musiałam kupić maskę Jest śliczna i jak tylko za godzinę zmyję olej z włosów,to zaraz ją nakładam.W Hebe w Katowicach wzięłam ostatnią,wszystkie zniknęły ekspresowo z półek!

W ogóle w tym Hebe wczoraj się nie dało,tyle bab,bo była promocja jednodniowa,że jak się kupi jeden tusz,to drugi tej samej firmy jest gratis.Wzięłam zachwalanego L'oreal So Couture So Black i w cenie 34 zł,mam teraz dwa tusze.Jeszcze go nie użyłam,ale po szczoteczke widzę,że będzie dobry.Koniec offtopa
Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
chimay wiesz, że zrobiłas mi prezent? W końcu maska bez glicerynki i z awokado lubianym przez moje kłaki. Ona jest mi przeznaczona... za jakiś czas Jestem tez ciekawa zapachu, bo z tego co pamiętam mamy podobne gusta (obie sie tu delkarowałyśmy na temat niechęci do zbyt słodkich waniliowych i innych ulepków).



Bo henna barwi na pomarańczowo, lub na zbliżone do pomarańczowego odcienie. To jest zioło, więc nie da sie przy nim kombinować tak jak komponując farby. Niestety cos za coś, też wolałabym bardziej czerwony kolor, ale nie chcę stosować farb chemicznych, bo dla mnie są zbyt niewygodne.
Zmartwię Cię,bo pachnie trochę słodko Ale absolutnie nie jest to duszący zapach,wyczuwam tam coś trawiastego jednocześnie.Maska jest zielonkawa,ale zapach naprawdę mi się podoba.Za to nie znoszę w kosmetykach zapachu cynamonu,czekolady,wanili i,no fuj po prostu.Jak pomyślę o Kallosie czekoladowym,w takim wielkim baniaku,to mam odruch wymiotny

Oprócz tego,że wczoraj kupiłam Biovaxa z awokado,Green Pharmacy szampon z pokrzywą,Green Pharmacy olejek łopianowy z papryką(właśnie mam go na głowie) i Skrzypovitę,to jeszcze dziś przyjeżdża do mnie kurier z Kallosem Blueberry Muszę wypróbować ten hit,nie odpuszczę oleju z awokado w składzie.Do paczki dodałam jeszcze mój najlepszy podkład Bourjois Healthy Mix(w tym sklepie jest za 28 zł!!!),saszetkę z kuracją parafinową na dłonie i stopy oraz zabieg laminowania z Marion-to był spontan,trochę się boję,będę musiała przedtem chyba z 2 miesiące nie używać protein,zanim tego użyję.


Wahałam się,czy kupić Biosilicę,już miałam ją w koszyku,ale zniechęciło mnie,że trzeba łykać 2 tabletki dziennie.30 tabletek w opakowaniu za 18 zł,na 2 tygodnie?Trochę słabo.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 12079297_10207876458377315_6663260723877856896_n.jpg (72,1 KB, 49 załadowań)
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill

Edytowane przez Carmela__
Czas edycji: 2015-11-05 o 07:11
Carmela__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 07:10   #1615
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Carmela__ Pokaż wiadomość
Akurat jestem przed 'farbowaniem' i siedzę z olejem na głowie,więc cykanie fotek włosowych od tyłu jest aktualnie niemożliwe,ale masz,w załączniku jest moje fejsbukowe zdjęcie



Ja też nie widzę szczególnych efektów po Biovaxach,ale używam bo tak mi nakazano tutaj w wątku,mam nadzieję że długofalowo mi te maski pomogą Dlatego też się rzuciłam na tą z awokado,bo moje włosy bardzo lubią ten olej i mam nadzieję na lepsze efekty niż po klasycznych Biovaxach.

Haha,mnie skusił i olej z awokado i desing na raz,więc nie miałam szans w tym starciu,musiałam kupić maskę Jest śliczna i jak tylko za godzinę zmyję olej z włosów,to zaraz ją nakładam.W Hebe w Katowicach wzięłam ostatnią,wszystkie zniknęły ekspresowo z półek!

W ogóle w tym Hebe wczoraj się nie dało,tyle bab,bo była promocja jednodniowa,że jak się kupi jeden tusz,to drugi tej samej firmy jest gratis.Wzięłam zachwalanego L'oreal So Couture So Black i w cenie 34 zł,mam teraz dwa tusze.Jeszcze go nie użyłam,ale po szczoteczke widzę,że będzie dobry.Koniec offtopa

Zmartwię Cię,bo pachnie trochę słodko Ale absolutnie nie jest to duszący zapach,wyczuwam tam coś trawiastego jednocześnie.Maska jest zielonkawa,ale zapach naprawdę mi się podoba.Za to nie znoszę w kosmetykach zapachu cynamonu,czekolady,wanili i,no fuj po prostu.Jak pomyślę o Kallosie czekoladowym,w takim wielkim baniaku,to mam odruch wymiotny

Oprócz tego,że wczoraj kupiłam Biovaxa z awokado,Green Pharmacy szampon z pokrzywą,Green Pharmacy olejek łopianowy z papryką(właśnie mam go na głowie) i Skrzypovitę,to jeszcze dziś przyjeżdża do mnie kurier z Kallosem Blueberry Muszę wypróbować ten hit,nie odpuszczę oleju z awokado w składzie.

Wahałam się,czy kupić Biosilicę,już miałam ją w koszyku,ale zniechęciło mnie,że trzeba łykać 2 tabletki dziennie.30 tabletek w opakowaniu za 18 zł,na 2 tygodnie?Trochę słabo.
Dlatego ja kupiłam Silicę. A 100 tabletek za 17,99zl. Kuracja na 3 miesiące.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 07:40   #1616
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 686
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Dlatego ja kupiłam Silicę. A 100 tabletek za 17,99zl. Kuracja na 3 miesiące.
Oooo a można wiedzieć,gdzie?Zawsze jak pisałyście w tym wątku o Silice,to myślałam o Biosilice
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill
Carmela__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 07:56   #1617
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Carmela__ Pokaż wiadomość
Oooo a można wiedzieć,gdzie?Zawsze jak pisałyście w tym wątku o Silice,to myślałam o Biosilice
Na doz
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 09:28   #1618
draugeth
Raczkowanie
 
Avatar draugeth
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Palaven
Wiadomości: 121
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Werkaaa123 Pokaż wiadomość
Hmmm..kiedyś miałam proste włosy jak drut, żadnych fal, a teraz falują mi się i puszą. Masakra, choć są długie i grube to przestałam je lubić . Gdy je rozczesuję są jak siano i puszą się. Czasami je prostuje, ale jestem przeciwna tego typu zabiegom, aby ich nie zniszczyć całkowicie Chciałabym je z kilku lat wstecz!
u Anwen chyba były gdzieś porady na ten temat.

Cytat:
Napisane przez doriiska Pokaż wiadomość
Wróciłam od fryzjera - na nic moje obawy Pani obcięła mi włosy tyle, ile chciałam, czyli ok 5-6 cm i od razu czuję się lżej, a pasma odżyły. Poza tym usłyszałam, że mam bardzo ładne włosy Dodaję zdjecia przed i po.
piękne, mi też lewa strona bardziej się podoba, ale to dlatego że ja mam świra na punkcie włosów jak u Roszpunki.

Cytat:
Napisane przez Carmela__ Pokaż wiadomość

Oprócz tego,że wczoraj kupiłam Biovaxa z awokado,Green Pharmacy szampon z pokrzywą,Green Pharmacy olejek łopianowy z papryką(właśnie mam go na głowie) i Skrzypovitę,to jeszcze dziś przyjeżdża do mnie kurier z Kallosem Blueberry Muszę wypróbować ten hit,nie odpuszczę oleju z awokado w składzie.Do paczki dodałam jeszcze mój najlepszy podkład Bourjois Healthy Mix(w tym sklepie jest za 28 zł!!!),saszetkę z kuracją parafinową na dłonie i stopy oraz zabieg laminowania z Marion-to był spontan,trochę się boję,będę musiała przedtem chyba z 2 miesiące nie używać protein,zanim tego użyję.
green pharmacy szampon też używam raz w tygodniu bo ma SMS, i ogólnie skład mnie nie zachwyca. ale nie jest zły. olej też mam, ale ja mam problem z systematycznością więc nie jestem w stanie stwierdzić czy działa skoro nakładam go raz na 2-3 tygodnie :P

zachwalacie tego biovaxa... może też się skuszę, skład ma całkiem całkiem.
__________________
zapuszczam włosy 50cm - 55cm - 60cm - 65cm - 70cm

chudnę: 65kg- 62kg - 59kg - 56kg - 53kg
draugeth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 10:15   #1619
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Carmela nie obraz sie, ale ciemniejsze wlosy chyba lepiej by sie komponowaly z Twoim typem urody.
__________________
"Nie powinniśmy budować życia z gwiazd, morza i piasku."

daggmara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-05, 10:20   #1620
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Ja jako dziecko miałam całkiem proste włosy zaczęły sie falować dopiero w okresie pokwitania. No ale to fale, nie loki.
Paczka od mamy przyszła w zeszłym tygodniu Biowax kawiorowy pachnie ślicznie, jak kadzidło i perfumy. Na razie nie testuje, tylko wącham a szamponem lawendowym J&J zaczynam sie myć od zaraz.
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-03 18:01:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:12.