Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-04, 15:44   #4621
Annaluka
Zakorzenienie
 
Avatar Annaluka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 010
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez budyniek90 Pokaż wiadomość
Z Bingo w moim osiedlowym markecie są szampony i sole. Jakoś nigdy nie pomyślałam, żeby je kupić... Dobre są?
Cytat:
Napisane przez marta301 Pokaż wiadomość
Bardzo fajna .
Co to za produkty Bingo? Możesz coś więcej o nich napisac ?
Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość

Co do za produkty Bingo? Jakieś naturalne/ziołowe?


Odpowiadając na Wasze pytania...

Niestety nic nie wiem o produktach Bingo

Znalazłam tylko recenzje w KWC na temat tej soli do stóp - ponoć bardzo dobra. W ogóle u mnie było chyba z 10 rodzai soli do stóp. Płaciłam 5,99 zł.

Maseczka ma 1000 ml i kosztowała 19,99 zł. Z tego co przeczytałam na fryzjerskim ma bardzo dobry i bogaty skład. Wg. nazwy zawiera 12 ziół, ale w składzie jest ich 11 W każdym razie nie ma w składzie niczego niepokojącego. Powinna dobrze nawilżać.

Szampon nie ma SLS. Kosztował tylko 1,99 zł

Ja kupiłam w Textil Markecie. Czytałam, że Bingo jest też w Realu.




Cytat:
Napisane przez saks Pokaż wiadomość
Calendulacreme mogę ci polecić z czystym sercem
Jestem ciekawa tego drugiego kremu, w tej samej tubce. Napisz, jak trochę poużywasz
A ja mogę polecić te drugi krem Bo to mój ukochany

Oczywiście mam oba Ten z cynkiem w składzie jest bardziej tępy, ma postać gęstej pasty, mnie niestety zapycha. Ale ten bez cynku w składzie jest bardziej aksamitny, lepiej się nakłada i wchłania. Stosuję go jako nawilżacz na noc. Jest świetny Nie zapycha.

fuksja
to koniecznie zdaj relacje ze stosowania Himalai
__________________
Wszyscy mają bloga - mam i ja
Bella Beauty
Annaluka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 15:51   #4622
xxxMadziaxxx95
Rozeznanie
 
Avatar xxxMadziaxxx95
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 595
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Cały mój zbiorek pielęgnacyjny i zapachowy też z racji, że na perfumowym się nie udzielam

1. włosy
2. ciało
3. twarz
4. zapasy- zapomniało mi się o filtrze oriflame 30 do twarzy i jeszcze potem odebrałam z Oriflame kremik do rąk morelowy i maseczkę dotleniającą
5. miniaturki
6. spraye do ciała
7. perfumy
Cytat:
Napisane przez budyniek90 Pokaż wiadomość
Moja kolekcja nie jest zbyt wyszukana i droga, bo ostatnio skupiłam się na zakupach innych rzeczy

Zdjęcie 1. Ciało
[brakuje - 2 mgiełek do ciała, oliwki Hipp]

Zdjęcie 2. Dłonie i stopy

Zdjecie 3. Twarz
[brakuje - żelu do mycia twarzy Avon szybkodziałającego do cery młodej, mleczka do demakijazu exclusive, maści od dermatologa, maści cynkowej i z wit. A ]

Zdjęcie 4. Próbki i miaturki

Zdjęcie 5. Ciało - kąpiel i prysznic
[brakuje - soli do kąpieli miodowo-mlecznej ]

Zdjęcie 6. Włosy
[brakuje szamponu Elseve białego do zniszczonych włosów, szamponu Avon imbir z czymśtam ]

Wiedziałam, że o czymś zapomnę!
Brakuje zdjęcia pomadek/mazideł do ust [bielenda oliwkowa, bielenda bawełna, avon pomadka waniliowa z serii naturals, błyszczyk Joanna malinowy, blubel brzoskwiniowy, balsam kokosowy ziaja]


Rzyrafka, budyniek90 super zbiory
Budyniek90 jak oceniasz żel pod prysznic Adidas i co to za różowy żel pod prysznic (rose)
__________________

xxxMadziaxxx95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 16:06   #4623
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Candy Supcio Pokaż wiadomość
Rzyrafko,wiem,ze juz pisalas o tej mgielce,ale czy moglabys bardziej opisac jej zapach?Chodzi mi o ta z mieta?Czy zapach dlugo sie utrzymuje?Czy faktycznie jest orzezwiajacy?
Co sadzisz o mgielkach z Avonu?Ktora polecasz na lato?
Jets bardzo orzeźwiający, jak drink z dużą ilością lodu 2-3 godzinki na pewno ją czuć na skórze Z Avonu polecam Brzoskwinię-żeńszeń której już nie ma- udało mi się cudem z targowiska 2 butelki capnąć jeszcze więc chwilowo nie rozpaczam. Mango i granat oraz śliwkai nektarynka są słodsze, też je lubię. No i boski zapach ma kokos-papaja ale tez już wycofana, ta jednak utrzymuje się najkrócej JEzynowej uzywam do spryskiwania poscieli przed snem
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Rzyrafko, bardzo ładny zbiór

Jak się spisują kremy do rąk z Oriflame?
Pokaźny zbiór mgiełek Wąchałam wczoraj w biurze Avonu serię jabłkową - napewno skuszę sie na mgiełkę i zel
dzięki, staram się walczyć z pewnymki rzeczami i właściwie już jets dobrze Kremy do rąk z Ori lubię- nie sa tłuste, szybko się wchłaniają. Ale ja nie mam bardzo suchych rąk.
Kusi mnie jeszcze morela&słonecznik, bo tak mi przyszłodo głowy, z egdyby przypadkiem była podobno do ukochanej brzoskwiniowej to byłabym uratowana na conajmniej kolejne 3 lata
Cytat:
Napisane przez sss87 Pokaż wiadomość
Bardzo fajny pachnący zbiór Warto kupić tą maseczkę winogronową Yves Rocher? Jak się spisuje peeling do stóp Avon z zieloną herbatą?
Wg mnei warto ją nabyć, jak przesadzę z różnymi glinkami oczyszczającymi to ratuje piling do stóp jeszcze w zapasach, na razie kończę klasyczny
Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
rzyrafko dziękuję za odpowiedź
nie ma za co
Cytat:
Napisane przez beaucoup Pokaż wiadomość
mam pytanie odnośnie tej mgiełki do włosów dove. Nie widziałam jej w sklepie, możesz coś o niej napisac?
One chyba są wycofywane, bo ja się jej naszukałam po całym Krakowie strasznei długo. To jets z serii do rozjasnianych włosów, jest dwufazowa z jedwabiem. Super wygładza i trochę stylizuje, ale najbardziej ją kocham za zapach (długo sie utrzymuje na włosach) i nabłyszczenie można przesadzić i wtedy obciąża
Cytat:
Napisane przez Annaluka Pokaż wiadomość
Teraz tylko Himalaya mi została do obadania
Mi też
Cytat:
Napisane przez xxxMadziaxxx95 Pokaż wiadomość
Rzyrafka, budyniek90 super zbiory
dzięki
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 16:27   #4624
budyniek90
Rozeznanie
 
Avatar budyniek90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 909
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez xxxMadziaxxx95 Pokaż wiadomość
Rzyrafka, budyniek90 super zbiory
Budyniek90 jak oceniasz żel pod prysznic Adidas i co to za różowy żel pod prysznic (rose)
Żel Adidasa wg mnie średni. Kupiłam już chyba z pół roku temu w zestawie z dezodorantem w naturze za jakieś 10 zł Rzadko go używam, wolę rossmanowską isanę albo ziaję. Ten nawet ładnie pachnie, ale jest mało wydajny. Bardzo wygodne opakowanie
Różowy żel pod prysznic to Stara mydlarnia. Dostałam zestaw - ten żel, mydełka-różyczki [na zdjeciu] i duże mydło [moim zdaniem to mydło to niewypał, wielka, niewygodna kostka o zapachu białego jelenia, zużyłam do skarpetek ]. Żel bardzo ładnie pachnie, ładnie się pieni, ale niezbyt wydajny i niewygodne opakowanie - zakręcane, z małym koreczkiem.
budyniek90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 16:28   #4625
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak łatwo!
Wiadomości: 1 514
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez budyniek90 Pokaż wiadomość
Moja kolekcja nie jest zbyt wyszukana i droga, bo ostatnio skupiłam się na zakupach innych rzeczy
Napisiz coś na temat glinki zielonej z Nuno. Dobra jest? Radzi sobie z trądzikiem? Z jak z działaniem punktowym na wykwity?
Fuzukatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 16:28   #4626
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez budyniek90 Pokaż wiadomość
Moja kolekcja nie jest zbyt wyszukana i droga, bo ostatnio skupiłam się na zakupach innych rzeczy

Zdjęcie 1. Ciało
[brakuje - 2 mgiełek do ciała, oliwki Hipp]

Zdjęcie 2. Dłonie i stopy

Zdjecie 3. Twarz
[brakuje - żelu do mycia twarzy Avon szybkodziałającego do cery młodej, mleczka do demakijazu exclusive, maści od dermatologa, maści cynkowej i z wit. A ]

Zdjęcie 4. Próbki i miaturki

Zdjęcie 5. Ciało - kąpiel i prysznic
[brakuje - soli do kąpieli miodowo-mlecznej ]

Zdjęcie 6. Włosy
[brakuje szamponu Elseve białego do zniszczonych włosów, szamponu Avon imbir z czymśtam ]

Wiedziałam, że o czymś zapomnę!
Brakuje zdjęcia pomadek/mazideł do ust [bielenda oliwkowa, bielenda bawełna, avon pomadka waniliowa z serii naturals, błyszczyk Joanna malinowy, blubel brzoskwiniowy, balsam kokosowy ziaja]
Mam do Ciebie kilka pytań:
  • co myślisz o balsamie kakaowym Daxa? Jak pachnie? Dobrze się rozsmarowuje?
  • co myślisz o balsamie brązującym Isany? Efekt brązujący jest długotrwały? Opalenizna jest brązowa czy bardziej pomarańczowa? Śmierdzi samoopalaczem?
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 16:36   #4627
budyniek90
Rozeznanie
 
Avatar budyniek90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 909
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Mam do Ciebie kilka pytań:
  • co myślisz o balsamie kakaowym Daxa? Jak pachnie? Dobrze się rozsmarowuje?
  • co myślisz o balsamie brązującym Isany? Efekt brązujący jest długotrwały? Opalenizna jest brązowa czy bardziej pomarańczowa? Śmierdzi samoopalaczem?
Balsam Daxa - mój ulubiony brązujący ślicznie pachnie, jak kakaowo-śmietankowy budyń, wcale nie czuję zapachu solaryjnego ani samoopalaczowego , ma gęsta konsystencję, ale dość sybko sie wchłania, ładnie brązuje - ja naturalnie jestem bardzo blada, po pierwszym użyciu tego balsamu do ciemnej karnacji widać dość spore efekty
Isana gorszy od Daxa, ale dużo lepszy od np. Johnsona. Opalenizna utrzymuje się kilka dni, ale niestety nierówno schodzi, trzeba sobie pomóc peelingiem. Śmierdzi samoopalaczem, dlatego zeby nie maltretowac otoczenia używam go na noc. Opalenizna na początku jest delikatnie brązowa, ale gdy się przesadzi robi się pomarańczowawa [u mnie na brzuchu...]. Używam go głównie do nóg, tu się sprawdza
budyniek90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-04, 16:40   #4628
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez budyniek90 Pokaż wiadomość
Balsam Daxa - mój ulubiony brązujący ślicznie pachnie, jak kakaowo-śmietankowy budyń, wcale nie czuję zapachu solaryjnego ani samoopalaczowego , ma gęsta konsystencję, ale dość sybko sie wchłania, ładnie brązuje - ja naturalnie jestem bardzo blada, po pierwszym użyciu tego balsamu do ciemnej karnacji widać dość spore efekty
Isana gorszy od Daxa, ale dużo lepszy od np. Johnsona. Opalenizna utrzymuje się kilka dni, ale niestety nierówno schodzi, trzeba sobie pomóc peelingiem. Śmierdzi samoopalaczem, dlatego zeby nie maltretowac otoczenia używam go na noc. Opalenizna na początku jest delikatnie brązowa, ale gdy się przesadzi robi się pomarańczowawa [u mnie na brzuchu...]. Używam go głównie do nóg, tu się sprawdza
Bardzo Ci dziękuję, w takim razie kupię Daxa na spróbowanie.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 17:05   #4629
xxxMadziaxxx95
Rozeznanie
 
Avatar xxxMadziaxxx95
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 595
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez budyniek90 Pokaż wiadomość
Żel Adidasa wg mnie średni. Kupiłam już chyba z pół roku temu w zestawie z dezodorantem w naturze za jakieś 10 zł Rzadko go używam, wolę rossmanowską isanę albo ziaję. Ten nawet ładnie pachnie, ale jest mało wydajny. Bardzo wygodne opakowanie
Różowy żel pod prysznic to Stara mydlarnia. Dostałam zestaw - ten żel, mydełka-różyczki [na zdjeciu] i duże mydło [moim zdaniem to mydło to niewypał, wielka, niewygodna kostka o zapachu białego jelenia, zużyłam do skarpetek ]. Żel bardzo ładnie pachnie, ładnie się pieni, ale niezbyt wydajny i niewygodne opakowanie - zakręcane, z małym koreczkiem.

Dzięki
__________________

xxxMadziaxxx95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 17:15   #4630
budyniek90
Rozeznanie
 
Avatar budyniek90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 909
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Fuzukatsu Pokaż wiadomość
Napisiz coś na temat glinki zielonej z Nuno. Dobra jest? Radzi sobie z trądzikiem? Z jak z działaniem punktowym na wykwity?
Szczerze mówiąc, nie widzę żadnej różnicy przed i po zastosowaniu. Kupiłam dawno dawno, jak była w naturze w promocji za 3 złote z groszami Użyłam kilkanaście razy, ale efektów brak. Mam cerę wysuszoną, bez świecenia, z syfkami, ale bez rozszerzonych porów i zaskórników. Mój problem to ropne krostki i podskórne gule i niestety na nie maseczka nie działa Mogę o niej powiedzieć jedynie tyle, że pachnie całkiem ładnie, zasycha w kilka minut, dobrze się zmywa i cieżko wydobywa z opakowania pod koniec. Moim zdaniem lepiej kupić inne maseczki 'glinkowe', moją ulubioną jest Efektima oczyszcająca --> http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=17941 od jutra [chyba ] w promocji w rossmanie za 2 zł musze kupić

---------- Dopisano o 18:15 ---------- Poprzedni post napisano o 18:06 ----------

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Cały mój zbiorek pielęgnacyjny i zapachowy też z racji, że na perfumowym się nie udzielam

1. włosy
2. ciało
3. twarz
4. zapasy- zapomniało mi się o filtrze oriflame 30 do twarzy i jeszcze potem odebrałam z Oriflame kremik do rąk morelowy i maseczkę dotleniającą
5. miniaturki
6. spraye do ciała
7. perfumy
A ja mam pytanie o filtr Bielendy. Ładnie pachnie? Dobrze działa?
I płyn micelarny.. Nadaje się do wrażliwej skóry? Jak oceniasz działanie?

Edytowane przez budyniek90
Czas edycji: 2009-06-04 o 17:08
budyniek90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 17:30   #4631
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez budyniek90 Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc, nie widzę żadnej różnicy przed i po zastosowaniu. Kupiłam dawno dawno, jak była w naturze w promocji za 3 złote z groszami Użyłam kilkanaście razy, ale efektów brak. Mam cerę wysuszoną, bez świecenia, z syfkami, ale bez rozszerzonych porów i zaskórników. Mój problem to ropne krostki i podskórne gule i niestety na nie maseczka nie działa Mogę o niej powiedzieć jedynie tyle, że pachnie całkiem ładnie, zasycha w kilka minut, dobrze się zmywa i cieżko wydobywa z opakowania pod koniec. Moim zdaniem lepiej kupić inne maseczki 'glinkowe', moją ulubioną jest Efektima oczyszcająca --> http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=17941 od jutra [chyba ] w promocji w rossmanie za 2 zł musze kupić

---------- Dopisano o 18:15 ---------- Poprzedni post napisano o 18:06 ----------



A ja mam pytanie o filtr Bielendy. Ładnie pachnie? Dobrze działa?
I płyn micelarny.. Nadaje się do wrażliwej skóry? Jak oceniasz działanie?
Filtru jeszcze nie użyłam ani razu Ale z relacji innej wizażanki moge powiedzieć że dobre są te kosmetyki
Micel bardzo dobrze zmywa tusze do rzęs, absolutnie nie podrażnia skóry ani oczu, no chyba, ze czasem jak za dużo naleje i mi się wyciśnie z wacika i wleci do oczu
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-04, 19:38   #4632
fairlight
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 729
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

zakupy z allegro
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF2221.jpg (151,5 KB, 121 załadowań)
__________________
Grześ
fairlight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 19:54   #4633
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

i kolejne....mleczko do demakijażu i maseczkę LRP dostałam gratissss
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie-0006.jpg (153,6 KB, 126 załadowań)
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 19:54   #4634
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Rzyrafko, a jak sprawuje się krem chłodzący do stóp z Avonu? Właśnie zamówiłam go sobie, ale jestem ciekawa Twojej opinii.
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 20:19   #4635
budyniek90
Rozeznanie
 
Avatar budyniek90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 909
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Filtru jeszcze nie użyłam ani razu Ale z relacji innej wizażanki moge powiedzieć że dobre są te kosmetyki
Micel bardzo dobrze zmywa tusze do rzęs, absolutnie nie podrażnia skóry ani oczu, no chyba, ze czasem jak za dużo naleje i mi się wyciśnie z wacika i wleci do oczu
Może kupię ten płyn?
A jak juz uzyjesz filtra to zdaj relacje
budyniek90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 20:34   #4636
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Sweet_21 Pokaż wiadomość
Rzyrafko, a jak sprawuje się krem chłodzący do stóp z Avonu? Właśnie zamówiłam go sobie, ale jestem ciekawa Twojej opinii.
użyłam na razie 2 razy, bałam się że będzie wysuszał ale nic takiego. JEdnak na razie go odstawiam bo za bardzo chłodzi a ja zmarzluch jestem, a poza tym używam go na noc a nie usnę zanim nie będę miała ciepłych stópek
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 20:34   #4637
budyniek90
Rozeznanie
 
Avatar budyniek90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 909
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Reszta mojego zbioru

Zdjęcie 1. Pielęgnacja ust

Zdjecie 2. Moja GrupaAntykryzysowa
Na schodzącą skórę i przykre niespodzianki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 02 001.jpg (149,4 KB, 147 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 02 002.jpg (122,6 KB, 169 załadowań)
budyniek90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 20:45   #4638
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
użyłam na razie 2 razy, bałam się że będzie wysuszał ale nic takiego. JEdnak na razie go odstawiam bo za bardzo chłodzi a ja zmarzluch jestem, a poza tym używam go na noc a nie usnę zanim nie będę miała ciepłych stópek
Rozumiem Dzięki za opinie
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 21:21   #4639
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak łatwo!
Wiadomości: 1 514
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez budyniek90 Pokaż wiadomość
Reszta mojego zbioru

Zdjęcie 1. Pielęgnacja ust

Zdjecie 2. Moja GrupaAntykryzysowa
Na schodzącą skórę i przykre niespodzianki
Jak oceniasz kokosowy balsam do ust i żel punktowy(? nie jestem pewna) Synergen?
Fuzukatsu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-04, 21:27   #4640
budyniek90
Rozeznanie
 
Avatar budyniek90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 909
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Fuzukatsu Pokaż wiadomość
Jak oceniasz kokosowy balsam do ust i żel punktowy(? nie jestem pewna) Synergen?
Balsam kokosowy wg mnie niezły Ja smaruję grubą warstwę na noc i cienką w ciągu dnia [niestety bieli, gdy za dużo nałożę]. Ale ładnie nawilża, szybko sie wchłania Zapach mało wyczuwalny.. Fajny tez pod błyszczyk albo pomadkę. Muszę wypróbować taki oliwkowy

Żel nadaje się tylko na noc. Zostawia błyszczącą powłoczkę, nie wchłania się całkowicie, tylko zasycha. Nie da się nałożyć na to ani kremu, ani podkładu ani pudru - krem się roluje razem z punktowcem, kolorówka ciemnieje [głupio wygląda taka ciemniejsza plama na twarzy]. A co do działania to też nie zauwazyłam nic specjalnego. Na mnie lepiej działa gruba warstwa maści cynkowej na noc. Wiecej nie kupię, chyba, ze będzie w rossmannie na wyprzedaży - super cena na do widzenia wtedy kupuję prawie wszystko...
budyniek90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 00:26   #4641
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez budyniek90 Pokaż wiadomość
Moja kolekcja nie jest zbyt wyszukana i droga, bo ostatnio skupiłam się na zakupach innych rzeczy

Zdjęcie 1. Ciało
[brakuje - 2 mgiełek do ciała, oliwki Hipp]

Zdjęcie 2. Dłonie i stopy

Zdjecie 3. Twarz
[brakuje - żelu do mycia twarzy Avon szybkodziałającego do cery młodej, mleczka do demakijazu exclusive, maści od dermatologa, maści cynkowej i z wit. A ]

Zdjęcie 4. Próbki i miaturki

Zdjęcie 5. Ciało - kąpiel i prysznic
[brakuje - soli do kąpieli miodowo-mlecznej ]

Zdjęcie 6. Włosy
[brakuje szamponu Elseve białego do zniszczonych włosów, szamponu Avon imbir z czymśtam ]

Wiedziałam, że o czymś zapomnę!
Brakuje zdjęcia pomadek/mazideł do ust [bielenda oliwkowa, bielenda bawełna, avon pomadka waniliowa z serii naturals, błyszczyk Joanna malinowy, blubel brzoskwiniowy, balsam kokosowy ziaja]

Ciekawy zbiorekMam dwa pytanka:
1.Co to za balsam do ciala z Avonu-z cytrusami na opakowaniu????Jak z zapachem????
2.A co to za balsam z pompka rozany?


Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Jets bardzo orzeźwiający, jak drink z dużą ilością lodu 2-3 godzinki na pewno ją czuć na skórze Z Avonu polecam Brzoskwinię-żeńszeń której już nie ma- udało mi się cudem z targowiska 2 butelki capnąć jeszcze więc chwilowo nie rozpaczam. Mango i granat oraz śliwkai nektarynka są słodsze, też je lubię. No i boski zapach ma kokos-papaja ale tez już wycofana, ta jednak utrzymuje się najkrócej JEzynowej uzywam do spryskiwania poscieli przed snem

Dzieki za odpowiedzJak znajde w USA to zakupie napewno
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 08:25   #4642
ddaaiissyy
Zakorzenienie
 
Avatar ddaaiissyy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: częstochowa /kraków
Wiadomości: 3 789
GG do ddaaiissyy
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Cały mój zbiorek pielęgnacyjny i zapachowy też z racji, że na perfumowym się nie udzielam

1. włosy
2. ciało
3. twarz
4. zapasy- zapomniało mi się o filtrze oriflame 30 do twarzy i jeszcze potem odebrałam z Oriflame kremik do rąk morelowy i maseczkę dotleniającą
5. miniaturki
6. spraye do ciała
7. perfumy
Rzyrafko, proszę powiedz mi, cóż to masz nuxe? Uwielbiam tą firmę.
Czy to może olejek???
Do czego on słuzy i jak się spisuje????

I w ogole fajowy zbiorek
Pozdrawiam !!
__________________
Kiedyś byłaś jak kropelka, czułaś serca mego bicie
i już wtedy wiedziałaś jak jest wielka miłość, która daje życie

Gabrysia 27.05.2011, godz. 3.10
Twój pierwszy krzyk...

ddaaiissyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 09:56   #4643
Daszka
Zadomowienie
 
Avatar Daszka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 036
GG do Daszka
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Annaluka, Saks - Dziewczyny - mam do was właśnie pytanie o ten krem Calendula z cynkiem. Zastosowałam kilka razy na noc - konsystencja faktycznie tępa, bieli twarz (cynk!) i trochę zasuszył ślady po wypryskach, ale boje się tego zapychania. Jak często stosujecie ten krem i czy na cała twarz, czy miejscowo?
P.S. Ja tez czekam na Himalaya. Obkupiłam się, bo wiele kosmetyków miało bardzo wysokie oceny
Daszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 09:56   #4644
budyniek90
Rozeznanie
 
Avatar budyniek90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 909
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Candy Supcio Pokaż wiadomość
Ciekawy zbiorekMam dwa pytanka:
1.Co to za balsam do ciala z Avonu-z cytrusami na opakowaniu????Jak z zapachem????
2.A co to za balsam z pompka rozany?
Ehh, tak się rozpisałam, rozłączył się internet i wszystko się skasowało
Balsam Avon to mandarynka i aloes. Zapach ładny, choć myślałam, że będzie bardziej cytrusowy. W moim bardziej chyba czuć aloes niż mandarynkę Z nawilżeniem średnio - jest taki sam, jak wszystkie Naturalsy, wchłania sie błyskawicznie prawie nic nie robiąc. Kupiłam na wyprzedaży dla konsultantek za 3,90 [nie ma to jak mieć znajomą z Avonu ]
Balsam różany to Eveline Spa. Pachnie cudnie, ale zapach nie utrzymuje sie zbyt długo na skórze. Nawilża w miare dobrze, ale dla mojej suchej skóry nie jest to wystarczające. Na opakowaniu jest napisane, że to SOS dla suchych kolan, łokci, dłoni i stóp, ale moim zdaniem przesadzili z tym
Butla wygodna, ale nie podoba mi sie, że chcąc zablokować trzeba docisnąć pompkę - trochę balsamu wylatuje [po zakupie chciałam powąchać, odblokowałam pompkę, wycisnęłam troszeczkę, a później chcąć zablokować wylałam sobie balsam na kurtkę ]

A gdzie kupić te kosmetyki Himalaya? Są w drogeriach czy tylko w internecie? Tyle o nich ostatnio słyszę, ze kuszą strasznie

Edytowane przez budyniek90
Czas edycji: 2009-06-05 o 09:59
budyniek90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 10:46   #4645
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Dziś po południu/wieczorem zrobię fotki, bo znowu porobiłam zapasy, ale już basta, przechodzę na odwyk, bo mam wszystko czego potrzebuję.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 12:41   #4646
marta301
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 632
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez izeczkaaa Pokaż wiadomość
Dziękuję
Oba produktu bardzo mi "przypasowały". Szampon bardzo dobrze się pieni, zmywa oleje i inne specyfiki które używam przed myciem nie plącze włosów.
Odżywka fajnie wygładza włosy, są po niej miękkie i jakby bardziej lśniące, nie mam problemów z rozczesywaniem. No i ten zapach... Cuuudo
Dziękuję za odpowiedź


Cytat:
Napisane przez saks Pokaż wiadomość
Calendulacreme mogę ci polecić z czystym sercem
Jestem ciekawa tego drugiego kremu, w tej samej tubce. Napisz, jak trochę poużywasz
Jasne że zdam relację


Cytat:
Napisane przez Annaluka Pokaż wiadomość
Odpowiadając na Wasze pytania...

Niestety nic nie wiem o produktach Bingo

Znalazłam tylko recenzje w KWC na temat tej soli do stóp - ponoć bardzo dobra. W ogóle u mnie było chyba z 10 rodzai soli do stóp. Płaciłam 5,99 zł.

Maseczka ma 1000 ml i kosztowała 19,99 zł. Z tego co przeczytałam na fryzjerskim ma bardzo dobry i bogaty skład. Wg. nazwy zawiera 12 ziół, ale w składzie jest ich 11 W każdym razie nie ma w składzie niczego niepokojącego. Powinna dobrze nawilżać.

Szampon nie ma SLS. Kosztował tylko 1,99 zł

Ja kupiłam w Textil Markecie. Czytałam, że Bingo jest też w Realu.

A ja mogę polecić te drugi krem Bo to mój ukochany
Oczywiście mam oba Ten z cynkiem w składzie jest bardziej tępy, ma postać gęstej pasty, mnie niestety zapycha. Ale ten bez cynku w składzie jest bardziej aksamitny, lepiej się nakłada i wchłania. Stosuję go jako nawilżacz na noc. Jest świetny Nie zapycha.

fuksja to koniecznie zdaj relacje ze stosowania Himalai
Dzieki za odpowiedź nt Bingo, wygladają zachęcjąco , muszę się im dokładniej przyjrzec
Mam nadzieję że te kremy z BD też mi przypasują
Fuksja ja też czekam na opinie nt Himalai .
__________________
62,7.........53-52-51,3-51
- 11,4 kg
marta301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 13:18   #4647
Parsifal
Zadomowienie
 
Avatar Parsifal
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 459
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

budyniek90 przecież jeśli chcesz sprawdzić zapach tych balsamów Eveline to wystarczy odkręcić całą pompkę, po co ją odblokowywać?
Parsifal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 14:00   #4648
budyniek90
Rozeznanie
 
Avatar budyniek90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 909
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Parsifal Pokaż wiadomość
budyniek90 przecież jeśli chcesz sprawdzić zapach tych balsamów Eveline to wystarczy odkręcić całą pompkę, po co ją odblokowywać?
Głupio mi było w sklepie tak grzebać w tym balsamie, a w drodze powrotnej nie chciałam się upaprać [co niestety i tak zrobiłam...]
budyniek90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 15:54   #4649
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez Annaluka Pokaż wiadomość
fuksja to koniecznie zdaj relacje ze stosowania Himalai
Cytat:
Napisane przez marta301 Pokaż wiadomość
Fuksja ja też czekam na opinie nt Himalai .
Jasne, dam znać. Dziś zaczynam testy.

Wklejam czerwcową aktualizację i tym samym rozpoczynam odwyk.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Himalaya.jpg (44,6 KB, 194 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg odżywka żel.jpg (25,6 KB, 115 załadowań)
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 16:07   #4650
marta301
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 632
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Jasne, dam znać. Dziś zaczynam testy.

Wklejam czerwcową aktualizację i tym samym rozpoczynam odwyk.
Fuksja fajna ta odżywka z czarną rzepą? A zbiór Himalai imponujący .
__________________
62,7.........53-52-51,3-51
- 11,4 kg
marta301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:38.