Kosmetyki M.A.C - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-07, 22:14   #4831
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
a jaka baza do cery suchej? ta co podałaś będzie dobra?

po obejrzeniu filmików na temat mycia pędzli nasunęło mi się kolejne techniczne pytanko.. jak przechowujecie pędzle?
Myślę że jeśli nie masz problemów z trwałością podkładu to możesz wypróbować rozświetlającą MACa a jeśli nie masz problemów z przesuszaniem to tą z filtrem ale na bazach do cery suchej się nie znam (nie wydaje mi się jednak żeby przy dobrym nawilżającym kremie ta z filtrem przesuszała).

Pędzle - w plastikowym kubeczku włosiem do góry.
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 00:18   #4832
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Myślę że jeśli nie masz problemów z trwałością podkładu to możesz wypróbować rozświetlającą MACa a jeśli nie masz problemów z przesuszaniem to tą z filtrem ale na bazach do cery suchej się nie znam (nie wydaje mi się jednak żeby przy dobrym nawilżającym kremie ta z filtrem przesuszała).

Pędzle - w plastikowym kubeczku włosiem do góry.
ta z filtrem, to ta którą podałaś, tak?
a rozświetlająca, to która? gubię się

dzięki za podpowiedź o pędzlach.. właśnie nie wiedziałam czy one mają stać czy leżeć..
martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 06:50   #4833
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Za filtrem http://www.macpro.com/templates/prod...T_ID=PROD11547
Rozświetlająca http://www.macpro.com/templates/prod...CT_ID=PROD7953
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 13:29   #4834
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C

dzięki wielkie.. właśnie szukałam na angielskiej stronce MACa i nie mają tem tej bazy z filtrem, tylko tą rozświetlającą..
martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 14:31   #4835
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C

naoglądałam się sporo filmików na YT.. i tam duużo dziewczyn ma takie fajne palety z cieniami.. coś w tym stylu, jak na zdjęciach, które dodałam.. domyślam się, że kupuje się pustą paletę i wkłada same cienie.. ale jak? czy można kupić same wkłady?

pewnie już nie raz o tym pisałyście, ale nie dam rady przebrnąć przez wszystkie wątki proszę o pomoc..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 219609416_tp.jpg (11,8 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 219609398_tp.jpg (11,6 KB, 15 załadowań)

Edytowane przez martiryb
Czas edycji: 2009-06-09 o 14:42
martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 14:47   #4836
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Wkłady - cienie kosztują 45zł; zwykły cień 60. Paleta na 4 cienie kosztuje 16zł, więc się opłaca; na 16 chyba coś koło 50-55zł. Cienie limitowane są niedostępne we wkładach. Róże - wkłady ok. 63zł (niektóre trochę więcej, to zależy chyba od koloru, Pani w MACu nie potrafiła mi tego wyjaśnić); paleta na 4 róże też chyba 55zł.

Poszukaj na youtube 'depotting mac eyeshadow' depot mac eyeshadow' - pokazują jak wyjąć cień z normalnego opakowania
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 15:59   #4837
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
naoglądałam się sporo filmików na YT.. i tam duużo dziewczyn ma takie fajne palety z cieniami.. coś w tym stylu, jak na zdjęciach, które dodałam.. domyślam się, że kupuje się pustą paletę i wkłada same cienie.. ale jak? czy można kupić same wkłady?

pewnie już nie raz o tym pisałyście, ale nie dam rady przebrnąć przez wszystkie wątki proszę o pomoc..

Jak już Estella napisała, a do tego - paleta większa na cienie, dokładnie ta, której zdjęcie wkleiłaś, kosztuje w MACu 55 zł i jest super Wiem, wiem, to oczywiste, ale kocham moją paletkę
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-09, 16:35   #4838
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C

dzięki dziewczynki.. już wszystko wiem pooglądałam troche EnKora i cofnęłam się trochę w wątkach i tam akurat o tym rozmawiałyście już mam chętkę na tę 15tkę i ustaliłam właśnie z moim P., że od dzisiaj odkładam po 30euro tygodniowo do świnki i w sierpniu jak będziemy w Polsce, to sobie kupię paletkę i wkłady i jeszcze coś tylko już się boję stresu związanego z wyborem kolorów zawsze tak mam.. za duży wybór

będę miała do Was prośbę.. a właściwie do tych z Was, które mogłyby podejść do MACa i posprawdzać mi ceny kilku rzeczy.. bo nie wiem czy kupić tutaj, tzn w Irlandii Północnej czy lepiej w Polsce.. a chodziłoby mi o dokładne ceny kosmetyków, żebym sobie mogła przeliczyć, gdzie się bardziej opłaca.. będzie któraś z Was mogła zrobić to dla mnie?
martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 17:12   #4839
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
dzięki dziewczynki.. już wszystko wiem pooglądałam troche EnKora i cofnęłam się trochę w wątkach i tam akurat o tym rozmawiałyście już mam chętkę na tę 15tkę i ustaliłam właśnie z moim P., że od dzisiaj odkładam po 30euro tygodniowo do świnki i w sierpniu jak będziemy w Polsce, to sobie kupię paletkę i wkłady i jeszcze coś tylko już się boję stresu związanego z wyborem kolorów zawsze tak mam.. za duży wybór

będę miała do Was prośbę.. a właściwie do tych z Was, które mogłyby podejść do MACa i posprawdzać mi ceny kilku rzeczy.. bo nie wiem czy kupić tutaj, tzn w Irlandii Północnej czy lepiej w Polsce.. a chodziłoby mi o dokładne ceny kosmetyków, żebym sobie mogła przeliczyć, gdzie się bardziej opłaca.. będzie któraś z Was mogła zrobić to dla mnie?
Jutro najprawdopodobniej będę w MACu, możesz podać, co chcesz wiedzieć, na pewno przyda się to tak ogólnie
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 17:49   #4840
Nikita...
Zakorzenienie
 
Avatar Nikita...
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Praga
Wiadomości: 3 930
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
dzięki dziewczynki.. już wszystko wiem pooglądałam troche EnKora i cofnęłam się trochę w wątkach i tam akurat o tym rozmawiałyście już mam chętkę na tę 15tkę i ustaliłam właśnie z moim P., że od dzisiaj odkładam po 30euro tygodniowo do świnki i w sierpniu jak będziemy w Polsce, to sobie kupię paletkę i wkłady i jeszcze coś tylko już się boję stresu związanego z wyborem kolorów zawsze tak mam.. za duży wybór
Kurde Marti, ten twoj P. jest strasznie tolerancyjny, ja wole mojemu T. nawet nie mowic ile to kosztuje bo raz, ze by chyba nie uwierzyl a dwa, ze by go szlag trafil na miejscu.
Wiesz jak mowia, czego oczy nie widza ...
BTW, jak ostatnio bylam w Macu to pani mowila, ze maja tylko kasteke na 4 wklady, mam nadzieje, ze ta wieksza to nie jest jakas limited edition i ze mozna ja normalnie kupic.
Nikita... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 17:50   #4841
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Ja mogę podać ceny kosmetyków, które mam powiedz co Cię interesuje.
wpisz mac na górze w wyszukiwarkę - wśród newsów i artykułów; pokażą się limitowane kolekcje MACa, tam są ceny
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-09, 17:59   #4842
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Nikita... Pokaż wiadomość
Kurde Marti, ten twoj P. jest strasznie tolerancyjny, ja wole mojemu T. nawet nie mowic ile to kosztuje bo raz, ze by chyba nie uwierzyl a dwa, ze by go szlag trafil na miejscu.
Wiesz jak mowia, czego oczy nie widza ...
BTW, jak ostatnio bylam w Macu to pani mowila, ze maja tylko kasteke na 4 wklady, mam nadzieje, ze ta wieksza to nie jest jakas limited edition i ze mozna ja normalnie kupic.
Teoretycznie jest to produkt pro, więc powinien być tylko w salonach pro. Ale że u nas nie ma sklepu pro, to sprzedają piętnastki też w normalnych, ale nie wiem, czy w każdych.
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 18:20   #4843
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Jutro najprawdopodobniej będę w MACu, możesz podać, co chcesz wiedzieć, na pewno przyda się to tak ogólnie
proszę więc o sprawdzenie cen:

- pigmenty
- prep + prime eye
- eye kohl
- technakohl liner
- fluidline
- prep + prime skin
- prep + prime face protect SPF50
- puder brązujący
- krem nawilżający
- temperówka
- kosmetyczka - to jest taki czarny kuferek.. oglądałam go w Belfaście, ale nie kupiłam, bo pan mnie tak zagadał, że zapomniałam
http://www.maccosmetics.co.uk/templa...T_ID=PROD73205

---------- Dopisano o 18:19 ---------- Poprzedni post napisano o 18:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Nikita... Pokaż wiadomość
Kurde Marti, ten twoj P. jest strasznie tolerancyjny, ja wole mojemu T. nawet nie mowic ile to kosztuje bo raz, ze by chyba nie uwierzyl a dwa, ze by go szlag trafil na miejscu.
Wiesz jak mowia, czego oczy nie widza ...
no nie mogę narzekać ohhh jak ja Go kocham

---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Nikita... Pokaż wiadomość
BTW, jak ostatnio bylam w Macu to pani mowila, ze maja tylko kasteke na 4 wklady, mam nadzieje, ze ta wieksza to nie jest jakas limited edition i ze mozna ja normalnie kupic.
nie strasz a w jakim MACu? ja będę chyba we Wrocku.. albo w Warszawie.. ale raczej to pierwsze..
martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 18:23   #4844
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Fluidline 66zł
Pigment 90zł
Kredki ok. 60zł
Puder ok. 90zł

W Warszawie na bank są kasetki na 15 cieni - może akurat mieli tylko same 4ki?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier

Edytowane przez Estella
Czas edycji: 2009-06-09 o 18:40
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 18:28   #4845
Nikita...
Zakorzenienie
 
Avatar Nikita...
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Praga
Wiadomości: 3 930
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość

nie strasz a w jakim MACu? ja będę chyba we Wrocku.. albo w Warszawie.. ale raczej to pierwsze..
No ja mieszkam w Pradze wiec tutaj bylam w Macu, zostaly mi jeszcze 2 inne do sprawdzenia bo ogolnie mam tutaj 3 do dyspozycji
Nikita... jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 18:30   #4846
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Fluidline 66zł
Pigment 90zł
Kredki ok. 60zł
Puder ok. 90zł
dziękuję bardzo

porównam do cen tutaj
- fluidine - 66zł - 10,77gbp (tutaj chyba ciut taniej)
- pigment 90zł - 14,68gbp (czyli tutaj chyba taniej)
- kredki - ok 60zl - 10,77gbp, 11,26gbp (chyba podobnie)
- puder brązujący - ok 90zł - 14,68gbp (tutaj taniej)

hmm... dziwne toto..

poproszę jednak jakby któraś z Was była, o sprawdzenie pozostałych rzeczy.. w ostateczności kupię w Polsce tylko wkłady do paletki (tutaj chyba nie ma ) no i paletkę.. a resztę tutaj

Edytowane przez martiryb
Czas edycji: 2009-06-09 o 18:31
martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 20:17   #4847
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Nikita... Pokaż wiadomość
Kurde Marti, ten twoj P. jest strasznie tolerancyjny, ja wole mojemu T. nawet nie mowic ile to kosztuje bo raz, ze by chyba nie uwierzyl a dwa, ze by go szlag trafil na miejscu.
Wiesz jak mowia, czego oczy nie widza ...
BTW, jak ostatnio bylam w Macu to pani mowila, ze maja tylko kasteke na 4 wklady, mam nadzieje, ze ta wieksza to nie jest jakas limited edition i ze mozna ja normalnie kupic.
W Polsce 15 są ale czasami brakuje - jak kupowałam jakiś czas temu moją to była tylko 1 sztuka.
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 21:37   #4848
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
proszę więc o sprawdzenie cen:

- pigmenty
- prep + prime eye
- eye kohl
- technakohl liner
- fluidline
- prep + prime skin
- prep + prime face protect SPF50
- puder brązujący
- krem nawilżający
- temperówka
- kosmetyczka - to jest taki czarny kuferek.. oglądałam go w Belfaście, ale nie kupiłam, bo pan mnie tak zagadał, że zapomniałam
http://www.maccosmetics.co.uk/templa...T_ID=PROD73205

nie strasz a w jakim MACu? ja będę chyba we Wrocku.. albo w Warszawie.. ale raczej to pierwsze..
We Wrocku paletki zazwyczaj mają, i piętnastki i te na róże też.

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
poproszę jednak jakby któraś z Was była, o sprawdzenie pozostałych rzeczy.. w ostateczności kupię w Polsce tylko wkłady do paletki (tutaj chyba nie ma ) no i paletkę.. a resztę tutaj
Mogę sprawdzić. Obym nie zapomniała
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 21:38   #4849
Nikita...
Zakorzenienie
 
Avatar Nikita...
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Praga
Wiadomości: 3 930
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Nowosci, nowosci miodowe sie pojawily na stronie Maca
http://www.maccosmetics.com/whats_ne...ORY_ID=CAT1315

Ze o kolekcji letnich torebek - kosmetyczek nie wspomne!!!
Nikita... jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-10, 11:44   #4850
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki M.A.C

a wiadomo kiedy będzie nowa kolekcja w Polsce?
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 12:33   #4851
a_n_u_l_a
Raczkowanie
 
Avatar a_n_u_l_a
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 293
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Podejrzewam, że ostatni weekend czerwca, tak jak w maju style warrior, no ale się okaże. Podobają mi się brzoskwiniowy cień i błyszczyk.
a_n_u_l_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 16:29   #4852
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C

martiryb, spytałam o ceny prep&primów, ale zpomniałam o reszcie, bo byłam z koleżanką. Więc baza pod cienie jest za 75 zł, a bazy na twarz - obie - za 110 zł. Z tym, że ta z filtrem ma być niedługo wycofana, a zamiast niej ma być jakaś inna. Tyle się dowiedziałam.
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 17:03   #4853
ananke_2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 756
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
będę miała do Was prośbę.. a właściwie do tych z Was, które mogłyby podejść do MACa i posprawdzać mi ceny kilku rzeczy.. bo nie wiem czy kupić tutaj, tzn w Irlandii Północnej czy lepiej w Polsce.. a chodziłoby mi o dokładne ceny kosmetyków, żebym sobie mogła przeliczyć, gdzie się bardziej opłaca.. będzie któraś z Was mogła zrobić to dla mnie?
Jesli mieszkasz w Irlandii Polnocnej, to na 100% jest u ciebie MAC tanszy niz w Polsce. Nie wiem ile jest sklepow MACa na Polnocy, ja bylam w Belfascie w Debenhamsie i akurat byla znizka 10% na wszystkie kosmetyki, wiec sie obkupilam. Poza tym, kolo Antrim sa outlety - Junction One. Jest tam outlet kosmetyczny - Cosmetic Company Store, ktory ma marki koncernu Estee Lauder, czyli wlasnie MACa, Bobbi Brown, Clinique, Origins i Estee Lauder. Tam tez wydalam mnostwo kasy . Mozna kupic limitowanki niedostepne juz w sklepach. Cienie MACa kosztowaly ok 6.50 funta, byly tez puste paletki 4ki po 3.50 funta, pomadki, pigmenty, limitowane paety cieni, podklady, bazy, roze, no raj jednym slowem. Ech, zazdroszcze ci, ja mam do Belfastu 4.5 godziny samochodem
__________________

ananke_2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 18:29   #4854
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 24 977
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Hej dziewczyny!!
Mam do was prosbe. Czy moglybyscie mi doradzic?? Potrzebuje czarnej kredki do oczu i zalezy mi jedynie na tym, zeby byla trwala i nie rozmazywala sie przez minimum 12h. Rozwazam zakup kredki Chanel albo MACa. Poniewaz sa to drogie kredki, chcialabym kupic ta, ktora jest lepsza. Ktora wy byscie polecaly??
MdM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 18:35   #4855
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez ananke_2 Pokaż wiadomość
Jesli mieszkasz w Irlandii Polnocnej, to na 100% jest u ciebie MAC tanszy niz w Polsce. Nie wiem ile jest sklepow MACa na Polnocy, ja bylam w Belfascie w Debenhamsie i akurat byla znizka 10% na wszystkie kosmetyki, wiec sie obkupilam. Poza tym, kolo Antrim sa outlety - Junction One. Jest tam outlet kosmetyczny - Cosmetic Company Store, ktory ma marki koncernu Estee Lauder, czyli wlasnie MACa, Bobbi Brown, Clinique, Origins i Estee Lauder. Tam tez wydalam mnostwo kasy . Mozna kupic limitowanki niedostepne juz w sklepach. Cienie MACa kosztowaly ok 6.50 funta, byly tez puste paletki 4ki po 3.50 funta, pomadki, pigmenty, limitowane paety cieni, podklady, bazy, roze, no raj jednym slowem. Ech, zazdroszcze ci, ja mam do Belfastu 4.5 godziny samochodem


Chciałaś powiedzieć tylko 4,5 godziny samochodem? Ja samolotem miałabym tyle A tak serio to potwornie zazdroszczę wszystkim mającym gdzieś jakiś dostęp do outletów. W Polsce to chyba marzenia ściętej głowy...
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 20:48   #4856
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
martiryb, spytałam o ceny prep&primów, ale zpomniałam o reszcie, bo byłam z koleżanką. Więc baza pod cienie jest za 75 zł, a bazy na twarz - obie - za 110 zł. Z tym, że ta z filtrem ma być niedługo wycofana, a zamiast niej ma być jakaś inna. Tyle się dowiedziałam.
czyli wychodzi sporo drożej, niż tutaj.. dzięki wielkie za informacje

---------- Dopisano o 20:48 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------

Cytat:
Napisane przez ananke_2 Pokaż wiadomość
Jesli mieszkasz w Irlandii Polnocnej, to na 100% jest u ciebie MAC tanszy niz w Polsce. Nie wiem ile jest sklepow MACa na Polnocy, ja bylam w Belfascie w Debenhamsie i akurat byla znizka 10% na wszystkie kosmetyki, wiec sie obkupilam. Poza tym, kolo Antrim sa outlety - Junction One. Jest tam outlet kosmetyczny - Cosmetic Company Store, ktory ma marki koncernu Estee Lauder, czyli wlasnie MACa, Bobbi Brown, Clinique, Origins i Estee Lauder. Tam tez wydalam mnostwo kasy . Mozna kupic limitowanki niedostepne juz w sklepach. Cienie MACa kosztowaly ok 6.50 funta, byly tez puste paletki 4ki po 3.50 funta, pomadki, pigmenty, limitowane paety cieni, podklady, bazy, roze, no raj jednym slowem. Ech, zazdroszcze ci, ja mam do Belfastu 4.5 godziny samochodem
w Północnej Irlandii MAC jest tylko w Belfascie

nie mieszkam w Północnej, tylko Republice, więc tez mam tam około 4 godz samochodem ostatnio tez bylismy w Belfaście w Debenhamsie i też było 10% zniżki na wszystko więc może się minęłyśmy

a co do tego Junction One, to pierwsze słyszę ale cudna wiadomość już namawiam mojego P. na wyjazd
powiedz mi tylko czy kosmetyki MACa są w takich ilościach jak w tym MACu w Belfaście czy takie raczej'resztki'? i czy te niższe ceny są zawsze i na wszystko czy tylko niektóre rzeczy są objęte promocją? i czy były tam paletki 15tki? i wkłady do paletek?

Edytowane przez martiryb
Czas edycji: 2009-06-10 o 20:50
martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 21:03   #4857
ananke_2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 756
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość


w Północnej Irlandii MAC jest tylko w Belfascie

nie mieszkam w Północnej, tylko Republice, więc tez mam tam około 4 godz samochodem ostatnio tez bylismy w Belfaście w Debenhamsie i też było 10% zniżki na wszystko więc może się minęłyśmy

a co do tego Junction One, to pierwsze słyszę ale cudna wiadomość już namawiam mojego P. na wyjazd
powiedz mi tylko czy kosmetyki MACa są w takich ilościach jak w tym MACu w Belfaście czy takie raczej'resztki'? i czy te niższe ceny są zawsze i na wszystko czy tylko niektóre rzeczy są objęte promocją? i czy były tam paletki 15tki? i wkłady do paletek?
Hihi, ja bylam w Belfascie w sobote 16 maja Co do Junction One, to jest to outlet, czyli nie ma takiego wyboru jak w normalnym sklepie. Glownie byly tam juz wycofane albo limitowane kolory, srednio patrzac po kodach z 2006-2007 roku, ale np kupilam eyeliner pearlglide Rave, ktory byl limitowanka z zeszlej jesieni. Wybor byl jednak duzy wedlug mnie. Mieli ok 30 kolorow cieni, chyba z 15 pigmentow, z 20 szminek, mieli sporo paletek cieni i szminek, pamietam Fafi, Color Forms i te paletki ze Swiat Bozego Narodzenia z zeszlego roku. Kupilam tez baze z filtrem SPF50. Nizsze ceny sa na wszystko bez wyjatku, srednio ok 20-30% tansze.
Paletki byly tylko 4-ki, a z wkladow byl malutki wybor. Byly Omega i Trax i jeszcze jakis kolor.

Ja juz kombinuje nastepna wizyte, najlepiej w czwartek lub piatek jakis, bo otwarte do 9pm. Tym bardziej, ze poza kosmetykami sa tez inne swietne outlety. No i przy kursie funta w porownaniu do euro to grzech nie jechac

Tu masz ich strone:

http://www.junctionone.co.uk/home.asp
__________________

ananke_2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 21:12   #4858
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez ananke_2 Pokaż wiadomość
Hihi, ja bylam w Belfascie w sobote 16 maja Co do Junction One, to jest to outlet, czyli nie ma takiego wyboru jak w normalnym sklepie. Glownie byly tam juz wycofane albo limitowane kolory, srednio patrzac po kodach z 2006-2007 roku, ale np kupilam eyeliner pearlglide Rave, ktory byl limitowanka z zeszlej jesieni. Wybor byl jednak duzy wedlug mnie. Mieli ok 30 kolorow cieni, chyba z 15 pigmentow, z 20 szminek, mieli sporo paletek cieni i szminek, pamietam Fafi, Color Forms i te paletki ze Swiat Bozego Narodzenia z zeszlego roku. Kupilam tez baze z filtrem SPF50. Nizsze ceny sa na wszystko bez wyjatku, srednio ok 20-30% tansze.
Paletki byly tylko 4-ki, a z wkladow byl malutki wybor. Byly Omega i Trax i jeszcze jakis kolor.

Ja juz kombinuje nastepna wizyte, najlepiej w czwartek lub piatek jakis, bo otwarte do 9pm. Tym bardziej, ze poza kosmetykami sa tez inne swietne outlety. No i przy kursie funta w porownaniu do euro to grzech nie jechac

Tu masz ich strone:

http://www.junctionone.co.uk/home.asp
my bylismy 28ego maja w czwartek.. zawsze jeździmy w czwartek, bo mam wolne i własnie idealnie się składa, bo w czwartki i piątki sklepy są zawsze otwarte do 21ej

czyli warto jechać wg Ciebie?

wczesniej, kilka postów wcześniej, pisałam co by mnie jeszcze interesowało, kojarzysz może czy dostanę tam takie rzeczy.. w sumie w ostateczności jak nie, to po drodze jest Belfast i tam można jeszcze do MACa podskoczyć

a czy kupno kosmetyku z kolekcji z zeszłego roku czy sprzed 2 lat nie oznacza, że kupujemy przeterminowany kosmetyk?

ile zapłaciłaś za bazę? bo też ją chcę

a skąd jesteś? może wspólny wyjazd?

PS: stronkę przejrzałam juz po Twoim pierwszym poście ale dzięki
martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 21:31   #4859
ananke_2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 756
Dot.: Kosmetyki M.A.C

- pigmenty - byly, spory wybor
- prep + prime eye - nie widzialam
- eye kohl - byly rozne linery w kredce, kohle chyba tez
- technakohl liner - j.w
- fluidline - byly chyba 2 odcienie
- prep + prime skin - nie pamietam
- prep + prime face protect SPF50 - byl na 100%
- puder brązujący - cos tam bylo chyba
- krem nawilżający - j.w
- temperówka - nie
- kosmetyczka - to jest taki czarny kuferek.. oglądałam go w Belfaście, ale nie kupiłam, bo pan mnie tak zagadał, że zapomniałam - nie
http://www.maccosmetics.co.uk/templa...T_ID=PROD73205


Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
my bylismy 28ego maja w czwartek.. zawsze jeździmy w czwartek, bo mam wolne i własnie idealnie się składa, bo w czwartki i piątki sklepy są zawsze otwarte do 21ej

czyli warto jechać wg Ciebie?

wczesniej, kilka postów wcześniej, pisałam co by mnie jeszcze interesowało, kojarzysz może czy dostanę tam takie rzeczy.. w sumie w ostateczności jak nie, to po drodze jest Belfast i tam można jeszcze do MACa podskoczyć

a czy kupno kosmetyku z kolekcji z zeszłego roku czy sprzed 2 lat nie oznacza, że kupujemy przeterminowany kosmetyk?

ile zapłaciłaś za bazę? bo też ją chcę

a skąd jesteś? może wspólny wyjazd?

PS: stronkę przejrzałam juz po Twoim pierwszym poście ale dzięki
Jestem z Galway Co do przeterminowania - ja sie tym tak nie przejmuje. Tzn. takie rzeczy jak cienie czy pudry maja waznosc do 5 lat. Pigmenty tez sa chyba niezniszczalne. Co do reszty, kieruje sie konsystencja i zapachem. No i z zasady nie kupuje nic starszego niz 3 lata. Na razie sie na niczym nie nacielam. Aha, nie pamietam ile kosztowala baza. Wydaje mi sie, ze nie wiecej niz 10-12 funtow, ale moge sie mylic.

Ja niestety nie zawsze mam wolne w tygodniu, grafik znam tylko tydzien naprzod, no i mam nadzieje, ze niedlugo wpadnie wolny czwartek lub piatek

Aha, oni chyba maja spory obrot kosmetykami, wie w sumie gwarancji nie ma, ze beda mieli to samo, ale mysle, ze warto sie wybrac na wycieczke.
__________________


Edytowane przez ananke_2
Czas edycji: 2009-06-10 o 21:32
ananke_2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 21:41   #4860
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C

dzięki za informację

Cytat:
Napisane przez ananke_2 Pokaż wiadomość
Jestem z Galway
ja mieszkam 30km od Galway wstępnie planujemy wyjazd na przyszły czwartek
martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:13.