Laserowe Usuwanie Pieprzyków - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-21, 22:25   #751
palomablanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 240
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Witam Jak widac na dołączonym zdjęciu interesuje mnie ''likwidacja'' ''piepszykow'' jeśli mozna je tak nazwac ; )
otóż 'piepszyki' sa plaskie jeśli przejade po nich ręką to jest troszke roznica mieszy skora na twarzy a nimi ale niewielka. Te niespodzianki pojawiły mi sie na twarzy gdy miałam z 4 latka. obecnie 14 stycznia '11 skoncze 17 lat...
pare lat temu wogole nie zwracałam na nie uwagi ale w ciagu ost. roku ciagle przygladam sie sobie w lustrze chciałabym żeby znikneły z mojej twarzy. nikt ze znajomych nie ma czegos takiego Tylko ja

z pol roku temu pytałam dermatologa czy mozna je usunac.. nawet dokladnie sie im nie przyjrzał, rzucil ledwo okiem i powiedzial ze nie mozna. nie wglebiałam sie wiecej z nim w ten temat.

doradzcie mi cos, czy faktycznie nie moge nic z tym zrobic? jeśli udam sie znow z nimi do dermatologa to co mowic ? czy udac sie do innego lekarza (jakiego) ?


ehhh duzo osobv ma pieprzyki.. ale ja to mam i okropne i w okropnym miejscu.. ze tez nie wyskoczyły mi gdzies nawet na policzku czy kolo włosów chodziłabym w rozpuszczonych i po problemie
__________________
^^

"(...) No chodź, chodź ze mną do łóżka
Ja będę w tobie, a ty będziesz we mnie (...) "

Raissa



PalomaBlanKa

Edytowane przez palomablanka
Czas edycji: 2010-12-23 o 23:06
palomablanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-22, 07:17   #752
Andziusiaech
Zakorzenienie
 
Avatar Andziusiaech
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 735
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Powiem Wam, że nie każdy lekarz robi na kase chorych na odje_bał itd....
Ja tez tak myslalam. Z tego co wiem to do nas do przychodni przyjezdza taki doktor z Łodzi- chirurg -onkolog Stępień. on robi prywatnie i na kasę chorych. Słyszałam że bardzo dobry jest.

Ja w przyszlym roku zamierzam usunac sobie z twarzy kilka znamion, nie sa wystajace ale mnie bardzo wkur. Cale zycie z tym czyms trzeba chodzic. Jakby zaczac liczyc od samej twarzy te wszystkie pieprzyki to mam ich z 20. Nieżle co... I dlatego postaram sie je jakos usunac. Zeby miec gladziutka twarz.
Andziusiaech jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-22, 14:09   #753
palomablanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 240
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

znajdzie się ktoś, kto mi doradzi? : )
__________________
^^

"(...) No chodź, chodź ze mną do łóżka
Ja będę w tobie, a ty będziesz we mnie (...) "

Raissa



PalomaBlanKa
palomablanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-23, 10:13   #754
Andziusiaech
Zakorzenienie
 
Avatar Andziusiaech
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 735
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

A co tam sie stało?
Andziusiaech jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-24, 20:12   #755
otoczony
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Witam.
Gdzie się udać z takimi problemami w świetokrzyskim? (tylko nie piszcie że do najbliższego dermatologa) lub ewentyalnie Sandomierz?
otoczony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 12:53   #756
ejzii
Rozeznanie
 
Avatar ejzii
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 949
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

hej dziewczyny.
Ja mam całkiem dużo pieprzyków na twarzy;/
Ale 1 mnie już naprawdę szpeci. Znajduje sie na poboczu nosa, jest to taka brązowa plamka, nie da sie jej zadnym pudrem, fluidem zakryć i po prostu jak patrze w lustro to ten pieprzyk sie tak rzuca w oczy że masakra
Jeśli chce to usunać to jaką metodą?
Tą laserową? I gdzie mam się zglosić.
Naprawdę mnie to szpeci.
Reszte jakoś przezyje ;|

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:51 ----------

Cytat:
Napisane przez palomablanka Pokaż wiadomość
Witam Jak widac na dołączonym zdjęciu interesuje mnie ''likwidacja'' ''piepszykow'' jeśli mozna je tak nazwac ; )
otóż 'piepszyki' sa plaskie jeśli przejade po nich ręką to jest troszke roznica mieszy skora na twarzy a nimi ale niewielka. Te niespodzianki pojawiły mi sie na twarzy gdy miałam z 4 latka. obecnie 14 stycznia '11 skoncze 17 lat...
pare lat temu wogole nie zwracałam na nie uwagi ale w ciagu ost. roku ciagle przygladam sie sobie w lustrze chciałabym żeby znikneły z mojej twarzy. nikt ze znajomych nie ma czegos takiego Tylko ja

z pol roku temu pytałam dermatologa czy mozna je usunac.. nawet dokladnie sie im nie przyjrzał, rzucil ledwo okiem i powiedzial ze nie mozna. nie wglebiałam sie wiecej z nim w ten temat.

doradzcie mi cos, czy faktycznie nie moge nic z tym zrobic? jeśli udam sie znow z nimi do dermatologa to co mowic ? czy udac sie do innego lekarza (jakiego) ?


ehhh duzo osobv ma pieprzyki.. ale ja to mam i okropne i w okropnym miejscu.. ze tez nie wyskoczyły mi gdzies nawet na policzku czy kolo włosów chodziłabym w rozpuszczonych i po problemie


Zrobiłaś juz coś z tym? ja tez musze jakos usunac tego z nosa
ejzii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 18:30   #757
palomablanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 240
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

nic nie zrobiłam bo nie wiem gdzie się z tym udać ehhh

założyłam nowy watek bo tutaj za duzo sie nie dowiedziałam ale na tym osobnym watku tak samo;] albo ludzie nic nie wiedza albo nie chce im sie napisac xdd
__________________
^^

"(...) No chodź, chodź ze mną do łóżka
Ja będę w tobie, a ty będziesz we mnie (...) "

Raissa



PalomaBlanKa
palomablanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-30, 18:47   #758
trojka
Zakorzenienie
 
Avatar trojka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3 247
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Cytat:
Napisane przez palomablanka Pokaż wiadomość
nic nie zrobiłam bo nie wiem gdzie się z tym udać ehhh

założyłam nowy watek bo tutaj za duzo sie nie dowiedziałam ale na tym osobnym watku tak samo;] albo ludzie nic nie wiedza albo nie chce im sie napisac xdd
Prywatnie do dermatologa się udaj, ten na 100% to usunie laserem, z NFZ nie ma możliwości nieodpłatnego usuwania znamion.
__________________
Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.
trojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 18:27   #759
ejzii
Rozeznanie
 
Avatar ejzii
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 949
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Cytat:
Napisane przez trojka Pokaż wiadomość
Prywatnie do dermatologa się udaj, ten na 100% to usunie laserem, z NFZ nie ma możliwości nieodpłatnego usuwania znamion.
Taa a jak powie" ee nie masz sie czym przejmować, ten pieprzyktylko uroku ci dodaje..." ;/
ejzii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 12:23   #760
trojka
Zakorzenienie
 
Avatar trojka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3 247
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Cytat:
Napisane przez ejzii Pokaż wiadomość
Taa a jak powie" ee nie masz sie czym przejmować, ten pieprzyktylko uroku ci dodaje..." ;/

niieee, przecież to kasa dla niego
A poza tym klient nasz pan!
__________________
Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.
trojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 19:05   #761
palomablanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 240
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Cytat:
Napisane przez trojka Pokaż wiadomość
niieee, przecież to kasa dla niego
A poza tym klient nasz pan!


ile moze kosztowac takie usuwanie piepszykow laserem
__________________
^^

"(...) No chodź, chodź ze mną do łóżka
Ja będę w tobie, a ty będziesz we mnie (...) "

Raissa



PalomaBlanKa
palomablanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-10, 11:30   #762
Suri82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Ja w marcu ubiegłego roku usuwałam 4 pieprzyki/znamiona z twarzy, czy jak się to zwie. Zapłaciłam 450 zł, niestety wszystkie odrosły i są takie jak przed usunięciem :< z ta różnicą że większy (taki na 0,5 cm) ma dodatkowo różową obwódkę (swego rodzaju blizna), która powiększa wizualnie moje znamie..
Chce sie tego świństwa pozbyć, ale boję się, że i tym razem kasa będzie wyrzucona w błoto.

P.S usuwałam laserowo.

Pozdrawiam

Jak ktoś zna dobrego (i sprawdzonego) chirurga od tych paskudztw, proszę o namiary - zwłaszcza na terenie Krakowa i bliskich okolic (byle nie Wieliczka, bo mam uraz po ostatnim wyżej przedstawionym zabiegu).
Suri82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 18:49   #763
apsik_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 10
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Witam Was kochani

Równo 2 tyg temu usuwałem znamię ( pieprzyka) na twarzy laserem CO2 był troszeczkę wypukły brązowy ok 3mm . Zbieg trwał niecałą minutę, miałem dość głęboki dołeczek, po 1 dniu strupek powstał ktory odpadł tydzien temu. Rankę zasypywałem Alantanem, teraz blizna wypłyca sie i jest troszeczkę różowa ale stosuje Dermatix, mam nadzieje, że wyblaknie i blizenka spłyci się. Zabieg kosztował 150zł. Warszawa
Odezwe się jak bedzię poprawa

Pozdrawiam Was i zachecam do poprawiania swojego wyglądu

Paaa

Edytowane przez apsik_
Czas edycji: 2011-01-12 o 18:50
apsik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-29, 22:29   #764
tusiunia666
Przyczajenie
 
Avatar tusiunia666
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 18
GG do tusiunia666
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Usunęłam laserowo znamię na dekolcie.
U lekarza specjalizującego się w laserach.
Czekałam4 dni od momenty zapisania było to płaskie owalne i jednokolorowe. Od dzieciństwa to miałam. strasznie sie bałam czytając te wszystkie wypowiedzi ale zawsze mogłam zrezygnować.

Lekarka na moje pytanie o badaniu histopatologicznym powiedziała, że zdecydowanie nie trzeba, nie groźne ale lepiej usunąć żeby w przyszłości nic nie było od słońca na tym. Zabieg laserowy nie boli ale ze strachu chciałam znieczulenie. Ukłucie komara a zaś tylko laser chwilka i gotowe u mnie ok 1,5 minuty trwało, straszny smród spalenizny bólu żadnego. Kontrolę mam za 4 tygodnie . Lekarka powiedziała, że się ładnie zagoi beż blizny

mam jeszcze polowe strupka (minął tydzień) bo wcześniej 2 razy mi odpadł w nocy;/. Teraz wokół strupka mam różową skórę ale to zejdzie

Koszt 150 zł więc bardzo tanio. Wielkość znamienia ok 5 mm.

mam jeszcze polowe strupka (minął tydzień) bo wcześniej 2 razy mi odpadł w nocy;/. Teraz wokół strupka mam różową skórę ale to zejdzie
tusiunia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 09:20   #765
lamento
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 58
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Laserowo, czy przy pomocy skalpela to wydaje mi się bez większej różnicy. Grunt, żeby robił to dobry lekarz i wszystko będzie tak, jak powinno być. Liczy się wprawiona ręka i dobre oko lekarza - to do jakiego specjalisty idziemy jest najważniejsze. Zresztą dobrego specjalistę można od rozpoznać. Jak ja poszłam na konsultacje w sprawie usunięcia pieprzyka, to pani doktor nie naciskała, żebym go natychmiast usunęła, tylko powiedziała, że to moja decyzja i jeżeli nie chce, to nie musimy go usuwać. Przy okazji wszystko dokładnie mi wytłumaczyła, tak że wiedziałam o co chodzi. Jakbyście chcieli, to mogę wam podać namiary do niej. W razie czego piszcie na priva.
lamento jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 13:01   #766
sloneczkoo88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Ja polecam Wilmed w wawie na Wlanowie ul. Lentza. usuwałam tam znamiona 4 na twrzy metodą zmrożenia i po wszystkich ani śladu prawie(ledwie co biała malusieńska plamka) ja podkładu nie używam i one mi wogóle nie przeszkadzają, znamiona wprawdzie były one małe ale jednak chcialam...:P Wybieram się tam na kolejne bo mam ich jeszcze kilka chociaż nie wszystkich da się niestety pozbyć:/ kilka lat temu też usuwałam w szpitalu na nfz duże znamiona i zostały mi straszne blizny większe niż te pieprzyki, blizny wyblakły ale mimo to je widać i zastanawiam się nad usunięciem laserowym.
sloneczkoo88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 00:26   #767
tusiunia666
Przyczajenie
 
Avatar tusiunia666
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 18
GG do tusiunia666
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Cytat:
Napisane przez sloneczkoo88 Pokaż wiadomość
Ja polecam Wilmed w wawie na Wlanowie ul. Lentza. usuwałam tam znamiona 4 na twrzy metodą zmrożenia i po wszystkich ani śladu prawie(ledwie co biała malusieńska plamka) ja podkładu nie używam i one mi wogóle nie przeszkadzają, znamiona wprawdzie były one małe ale jednak chcialam...:P Wybieram się tam na kolejne bo mam ich jeszcze kilka chociaż nie wszystkich da się niestety pozbyć:/ kilka lat temu też usuwałam w szpitalu na nfz duże znamiona i zostały mi straszne blizny większe niż te pieprzyki, blizny wyblakły ale mimo to je widać i zastanawiam się nad usunięciem laserowym.
Te blizny możesz usunąć też laserem

---------- Dopisano o 01:26 ---------- Poprzedni post napisano o 01:20 ----------

Zapomniałam dodać, że strupek wyszedł mi chyba od razu bo jak wstałam po zabiegu i spojrzałam na dekolt to już był. Dziwne, że tak szybko.


Strupek mi odpadł po raz 3 gdyż zahaczyłam kołdrą ale i tak w połowie był odklejony. Teraz mam leciutko różową kropkę. Blednie z godziny na godzine nawet nie mam "wgłębienia w skórze". Minął tydzień i 3 dni
Gdyby mi 3 razy nie pdpadł już pewnie by nie było śladu. Pewnie za 3,4 dni niepozostanie z niego nic
tusiunia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 10:20   #768
Aleksa1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Witam. mam pytanie jest jakis sposob na pieprzyki tzn dokladniej na to zeby nie wychodzily. Od jakiegos czasu pojawiaja mi sie z dnia na dzien nowe pieprzyki;( wizyte mam dopiero za 2 tygodnie . Nie wiem czemu czy jest może jakas przyczyna , ze od dwóch tygodni potrafi mi wyjsc (i to na twarzy) conajmniej 5 pieprzykow dziennie prosze o odpowiedz pozdrawiam
Aleksa1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 10:28   #769
sloneczkoo88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Cytat:
Napisane przez Aleksa1989 Pokaż wiadomość
Witam. mam pytanie jest jakis sposob na pieprzyki tzn dokladniej na to zeby nie wychodzily. Od jakiegos czasu pojawiaja mi sie z dnia na dzien nowe pieprzyki;( wizyte mam dopiero za 2 tygodnie . Nie wiem czemu czy jest może jakas przyczyna , ze od dwóch tygodni potrafi mi wyjsc (i to na twarzy) conajmniej 5 pieprzykow dziennie prosze o odpowiedz pozdrawiam
Ja też tak mam ale nie aż tak, ale to jest kwestia genów, np mój tata ma ich dużo i ja przez to mam ich sporo. A wyskakują zazwyczaj w zimie, po lecie, wychodzenie na słońce i opalaniu sie bez zabezpieczenia wysokimi filtrami. Ale skoro mówisz że kilka dziennie to coś musi byc tego przyczyną.....napewno idź do bardzo dobrego dermatologa!
sloneczkoo88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-02, 10:47   #770
kasia glamour
Raczkowanie
 
Avatar kasia glamour
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 107
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

ja jutro mam wyznaczoną wizytę na usunięcia pieprzyka (znamienia) z dekoltu, ale co najgorsze skalpelem! dopiero teraz trafiłam na ten wątek i zaczynam miec wątpliwości właściwie nie przyszło mi do głowy, że mozna by to usunac laserowo. na prawde NFZ nie zwraca za laser? Boję się, że zostanie szpetna blizna! Dziewczyny ratujcie!
kasia glamour jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 21:02   #771
Aleksa1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Cytat:
Napisane przez kasia glamour Pokaż wiadomość
ja jutro mam wyznaczoną wizytę na usunięcia pieprzyka (znamienia) z dekoltu, ale co najgorsze skalpelem! dopiero teraz trafiłam na ten wątek i zaczynam miec wątpliwości właściwie nie przyszło mi do głowy, że mozna by to usunac laserowo. na prawde NFZ nie zwraca za laser? Boję się, że zostanie szpetna blizna! Dziewczyny ratujcie!
Ja usuwalam teraz nie dawno skaplelem mialam wycinane 3 pieprzyki giganty i chirurg- onkolog mi mowil od razu ze strasznie duze blizny zostaja ze sie rozciagaja nawet do 4cm z 0,5min pieprzyka;/ za to 10tego lutego mam wizyte gdzie indziej i mam nadzieje ze usune pieprzyki z twarzy wlasnie laserowo bo takich blizn nie zostawiaja , ale mi sie wydaje ze laserowe usuwanie pieprzykow kosztuje z tego co czytalam to okolo 50-100 zl od pieprzyka;/ no , ale cóz chce sie pozbyć tego "gówna" ... pozdrawiam

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

Mam pytanie jeszcze czy ktos z was usuwal wlasnie laserowo pieprzyki i sie moze orientuje czy jak sie chce usunac wiecej pieprzykow za jednym razem to jest jakas szansa na zniżke? kurcze bo chce ich usunac sporo ( 3 z twarzy i conajmniej 4 z szyi) pozdrawiam
Aleksa1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 08:57   #772
kasia glamour
Raczkowanie
 
Avatar kasia glamour
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 107
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Ja dzisiaj mam wizytę, ale najwyżej dopytam się co i jak i jeśli mi chirurg potwierdzi, że zostają szpetne blizny to się rozmyślę. To jest publiczna służba zdrowia więc nie sądzę, że będą mieli tam laser...

Orientuje się ktoś czy to jest jakiś szczególny laser? są pewnie lepsze i gorsze
kasia glamour jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 11:12   #773
tusiunia666
Przyczajenie
 
Avatar tusiunia666
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 18
GG do tusiunia666
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Cytat:
Napisane przez kasia glamour Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj mam wizytę, ale najwyżej dopytam się co i jak i jeśli mi chirurg potwierdzi, że zostają szpetne blizny to się rozmyślę. To jest publiczna służba zdrowia więc nie sądzę, że będą mieli tam laser...

Orientuje się ktoś czy to jest jakiś szczególny laser? są pewnie lepsze i gorsze
Laser nie jest drogi ok 100, 150 zł zapłacisz wątpie, że robią za free.
Tez miałam na dekolcie i mam kropeczke różową teraz i ciagle blednie a minęły 2 tygodnie dopiero wtgląda jak otarcie naskórka.

---------- Dopisano o 12:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------

Cytat:
Napisane przez kasia glamour Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj mam wizytę, ale najwyżej dopytam się co i jak i jeśli mi chirurg potwierdzi, że zostają szpetne blizny to się rozmyślę. To jest publiczna służba zdrowia więc nie sądzę, że będą mieli tam laser...

Orientuje się ktoś czy to jest jakiś szczególny laser? są pewnie lepsze i gorsze
Wiem też, że jak skalpel na NFZ to chirurg sie mniej przykłada i "kroi niestarannie" i zostawił mojemu znajomemu koszmarne blizny;/ teraz on żałuje...

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Aleksa1989 Pokaż wiadomość
Ja usuwalam teraz nie dawno skaplelem mialam wycinane 3 pieprzyki giganty i chirurg- onkolog mi mowil od razu ze strasznie duze blizny zostaja ze sie rozciagaja nawet do 4cm z 0,5min pieprzyka;/ za to 10tego lutego mam wizyte gdzie indziej i mam nadzieje ze usune pieprzyki z twarzy wlasnie laserowo bo takich blizn nie zostawiaja , ale mi sie wydaje ze laserowe usuwanie pieprzykow kosztuje z tego co czytalam to okolo 50-100 zl od pieprzyka;/ no , ale cóz chce sie pozbyć tego "gówna" ... pozdrawiam

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

Mam pytanie jeszcze czy ktos z was usuwal wlasnie laserowo pieprzyki i sie moze orientuje czy jak sie chce usunac wiecej pieprzykow za jednym razem to jest jakas szansa na zniżke? kurcze bo chce ich usunac sporo ( 3 z twarzy i conajmniej 4 z szyi) pozdrawiam
Z tego co wiem to robią zniżki jeśli chesz wszystko podczas jednego zabiegu
tusiunia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 17:29   #774
Aleksa1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

no włąśnie chciałąbym za jednym razem to wszystko usunąć dzieki
Aleksa1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 02:30   #775
fasolka99
Przyczajenie
 
Avatar fasolka99
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Cześć dziewczyny jakieś 3 lata temu usuwałam chyba z 8 malutkich pieprzyków takich troszkę wystających,koloru ciała może troszkę ciemniejsze były niektóre.Usunęłam je w Wawie na tyłach bazaru różyckiego na NFZ.Wszystkie zimnym azotem,zero bólu minimalne szczypanie po przypaleniu były koloru ciemnego potem zrobiły się strupki ale szybciutko odpadły.Przemiła lekarka,która mi to robiła powiedziała,że jeśli któryś nie odpadnie to żebym przyszła jeszcze raz a do tego czasu może jakieś jeszcze znajdę to nawet jak będzie ich 20sztuk to mi wszyściutkie wypali.Ślady to nawet jak bym chciała zobaczyć gdzie były to nie da rady bo nic nie mam REWELACJA.Zapytałam też od czego się robią bo ja miałam na szyi i dekolcie parę na ramieniu,więc najczęściej są wynikiem pocierania szyi stójkami lum kołnierzykami od kurtek czy nawet od łańcuszków na ramieniu to od ramiączek biustonosza itd.Od tamtego czasu zrobiły mi się znowu 2 malutkie,więc pójdę jeszcze raz,tylko nie wiem czy jeszcze tam można to zrobić na NFZ.Jak jakieś macie pytania to chętnie odp.
Koleżanka również tam usuwała tą samą metodą tylko miała dość duży i ciemny na nosie coś w rodzaju narośli ale lekarka okazała się fachową babką w tych sprawach i zdecydowała po wnikliwym obejrzeniu wypalić,tylko ona chodziła 3 razy z tym jednym bo nie chciał uschnąć.Teraz jest szczęśliwa i żałuje że 10lat wcześniej tyle go nosiła tego nie zrobiła ZERO ŚLADU z tak dużej narośli.
fasolka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 08:39   #776
kasia glamour
Raczkowanie
 
Avatar kasia glamour
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 107
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

byłam wczoraj na zabiegu i jednak się zdecydowałam na wycinanie skalpelem, bo wycięta tkanka musi zostac poddana badaniu histologicznemu. Założono mi ok. 4 szwów mimo, że pieprzyk (fachowo znamie) miał tylko 0,5 mm

W związku z tym mam pytanie, czy któraś z was miała coś podobnego robione? Bo wczoraj u lekarza nie uzyskałam konkretnej odpowiedzi - Czy laserem też się da wyciąc taką tkankę, żeby to później mogli wysłac do laboratorium?

Co do blizny to pielęgniarka, która mnie przygotowywała powiedziała, żę to będzie mała cienka kreseczka. Dzisiaj jadę na zmianę opatrunku, a w nast czwartek na zdjęcie szwów. Bardzo sięboję, że zostanie jakaś szpetna blizna
kasia glamour jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 09:58   #777
Aleksa1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Cytat:
Napisane przez kasia glamour Pokaż wiadomość
byłam wczoraj na zabiegu i jednak się zdecydowałam na wycinanie skalpelem, bo wycięta tkanka musi zostac poddana badaniu histologicznemu. Założono mi ok. 4 szwów mimo, że pieprzyk (fachowo znamie) miał tylko 0,5 mm

W związku z tym mam pytanie, czy któraś z was miała coś podobnego robione? Bo wczoraj u lekarza nie uzyskałam konkretnej odpowiedzi - Czy laserem też się da wyciąc taką tkankę, żeby to później mogli wysłac do laboratorium?

Co do blizny to pielęgniarka, która mnie przygotowywała powiedziała, żę to będzie mała cienka kreseczka. Dzisiaj jadę na zmianę opatrunku, a w nast czwartek na zdjęcie szwów. Bardzo sięboję, że zostanie jakaś szpetna blizna
Witam . Ja mialam tez usuwane 3 pieprzyki skalpelem i chcialam taka sama metoda usunac pieprzyki z twarzy i szyi i pan doktor mi wlasnie odradzil bo powiedzial ze duze blizny moga zostac i sie moga rozciagnac ( moga nie musza) nawet do 4 cm. Dlatego tez te z szyi i z twarzy postanowilam usunac gdzie indziej i laserowo. Pozdrawiam

Edytowane przez Aleksa1989
Czas edycji: 2011-02-04 o 09:59
Aleksa1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 10:54   #778
tusiunia666
Przyczajenie
 
Avatar tusiunia666
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 18
GG do tusiunia666
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Cytat:
Napisane przez kasia glamour Pokaż wiadomość
byłam wczoraj na zabiegu i jednak się zdecydowałam na wycinanie skalpelem, bo wycięta tkanka musi zostac poddana badaniu histologicznemu. Założono mi ok. 4 szwów mimo, że pieprzyk (fachowo znamie) miał tylko 0,5 mm

W związku z tym mam pytanie, czy któraś z was miała coś podobnego robione? Bo wczoraj u lekarza nie uzyskałam konkretnej odpowiedzi - Czy laserem też się da wyciąc taką tkankę, żeby to później mogli wysłac do laboratorium?

Co do blizny to pielęgniarka, która mnie przygotowywała powiedziała, żę to będzie mała cienka kreseczka. Dzisiaj jadę na zmianę opatrunku, a w nast czwartek na zdjęcie szwów. Bardzo sięboję, że zostanie jakaś szpetna blizna
Bo laserem usuwają jeśli mają 100% pewności, że to nie jest "groźne znamie" i zaś nie robi się badania histopatologicznego jeśli znamie było np owalne lub okrągłe, kolor brąz, jednolity kolor, nie powiększa się szybko, nie swędzi, nie sączy się coś z niego, płaskie lub odstające to można śmiało laserem

Po laserach masz po miesiącu badanie kontrolne czy wszystko ok ja już prawie po swoim 5 mm znamieniu nie mam śladu bladokremowe jest po 2 tygodniach.

po skalpelu zostanie kreseczka a jak widoczna zależy jak u Ciebie goją się skaleczenia itp. czy po nich masz zmieniona tkankę.
tusiunia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 12:16   #779
kasia glamour
Raczkowanie
 
Avatar kasia glamour
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 107
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Wczoraj byłam na zmianie opatrunku. Pielęgniarka też mi mówiła, że będzie mała kreseczka.
W moim przypadku muszą to zbadać, bo pieprzyk miał ciemniejszą barwę od pozostałych. Nie było żadnych wybrzuszeń ani innych rzeczy. Po prostu chcęmieć pewność, że wszystko jest ok. W tym tyg. mam zdjęcie szwów, a za 2tyg będą wyniki. Więc jesli wszystko będzie ok to myślę, że pozostałe znamiona będzie można usunąć laserowo.
kasia glamour jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 21:47   #780
tusiunia666
Przyczajenie
 
Avatar tusiunia666
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 18
GG do tusiunia666
Dot.: Laserowe Usuwanie Pieprzyków

Cytat:
Napisane przez kasia glamour Pokaż wiadomość
Wczoraj byłam na zmianie opatrunku. Pielęgniarka też mi mówiła, że będzie mała kreseczka.
W moim przypadku muszą to zbadać, bo pieprzyk miał ciemniejszą barwę od pozostałych. Nie było żadnych wybrzuszeń ani innych rzeczy. Po prostu chcęmieć pewność, że wszystko jest ok. W tym tyg. mam zdjęcie szwów, a za 2tyg będą wyniki. Więc jesli wszystko będzie ok to myślę, że pozostałe znamiona będzie można usunąć laserowo.
będzie ok

pewnie te bezpieczne lepiej laserem nie ma opatrunków, maści, nic nie trzeba robićoraz efekt bardzo szybki.
tusiunia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-10 17:50:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:23.