Jak podkreślić jasną cerę? - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-10-14, 22:12   #1951
carmelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 90
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Też zaliczam sie do osób raczej bladych i jestem na etapie poszukiwań podkładu na okres jesienno - zimowy. Jak na razie przetestowałam:
- Rimmel recover 100 Ivory - ok jak dla mnie
- Gosh nr 11 - ciutkę jest za różowy
- Rozświetlająco - antystersowy Ivory - kolor ok, ale jakośc mi nie odpowiada - beznadziejnie zchodzi z twarzy
- Revlon Ivory - testowałam próbkę - fatalnie się nakładał, tzn. miałam problem aby równomiernie go nałożyć. Kolor wydał mi się ok
- Podkład korygujący AVENE nr 01 - fajny jasny żółty kolor, trwały, daje trochę efekt maski, fajnie leży na filtrach AVENE
- Hean podkład matujący w kolorze naturalnym - średnio kryje (fajny jak ma sie cerę bez niespodzianek), dobrze się go nakłada, wytrzymał cały dzień. Kolor ok jak dla mnie - tj. ani nie za różówy ani nie za żółty

W tym tygodniu mam zamiar przetestować Collistar silk effet mat finish nr 01. Kolor fajny jasny, nie wygląda na jakiś specjalnie żółty ani różowy.

Nie miałam jeszcze okazji sprawdzić słynnego MF LP 100 i w związku z tym mam pytanie do dziewczyn, które go używały. Czy jego odcień jest bardziej żółty, czy też różowy?
__________________
carmelka
carmelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-14, 22:22   #1952
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

MF LP jest bardziej biało-różowy. Za to podkłady Avene, choć świetnie kryły, były za ciemne (testowałam dwa pierwsze w kolejności, dostałam próbki)
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-14, 22:32   #1953
carmelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 90
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Dzięki za opnię, czyli dla mnie MF raczej odpada.
__________________
carmelka
carmelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-14, 22:43   #1954
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez carmelka Pokaż wiadomość
Dzięki za opnię, czyli dla mnie MF raczej odpada.
Wiesz, ja też jestem ciepłym typkiem, a jednak MF idzie bardziej w kierunku tej bieli, przynajmniej u mnie, i daje ładny efekt końcowy

ps. nie sugeruj się przekłamanymi kolorami w avatarze
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-14, 22:48   #1955
carmelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 90
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

No to może zaryzykuje, jak nie znajdę niczego innego. Żałuję że w sklepach nie ma tresterów tego podkładu, aby dostać próbkę. W Katowicach znalazłam jeden sklep gdzie jest on dostępny, ale nie chcę kupować go w ciemno. Latem w ten sposób kupiłam dwa podkady, które oddałam siostrze, bo kolor był nietrafiony. Jak na razie zbieram próbki i szukam tego ideału.
__________________
carmelka
carmelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-16, 12:48   #1956
pocahontas69
Raczkowanie
 
Avatar pocahontas69
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 378
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Dziewczyny , dzięki za wcześniejsze odpowiedzi Ale teraz mam kolejne pytanie. Czy tez tak macie, że skóra wokół oczu jest rózowa? Ja mam jakby taką rózowa obwódkę. I własnie przez nią wygladam na zmęczoną. Poradzicie mi jakis cień do powiek, w nie rzucajacym się kolorze ( lubie makijaże delikatne, który czynią twarz superświeżą), który zakryłby te różowości? Chcę żeby spojrzenie było takie czyste, wypoczęte
pocahontas69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-16, 15:34   #1957
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

IsaDora ma fajne cienie 'bazowe', kilka kolorów jest z tego co pamiętam, dobrze kryją, mają jasne, świeże kolory i można na nie nakładać inne kolory lub zostawic same
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-16, 16:31   #1958
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Jak wam się podoba?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Elizbeth Batoryx.jpg (68,2 KB, 201 załadowań)
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-16, 21:45   #1959
CIAMPUREK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 419
GG do CIAMPUREK
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

mylady21 słicznie wygladasz
witam mam nadzije ze moge sie dołaczyc nie udało mi sie niesty przeczytac całego watku moje dziecie mi na to nie pozwalaale mam nadzije ze nadrobie to wszytko pozniej
mam pyatnie co byscie mi poleciły poniewaz jestem posiadaczka alabastrowej cery - mam tez problemy z doborem kosmetyków ale głownie chodzi mi o cienie - jakie sa dobre do niebeskich oczu i blon balezjazu mam tez cienie pod oczami ale jeszce nie udało mi sie dorawc korekora ktory by je zlikwidował pomozcie mi prosze bo wygladam okropnie nie potrafie ise umalowac ostatnio doszłam do takiego wniosku popatrzyłam na zdjecia i sie załamałam dodam ze nie lubie ostrych kolorów i nie maluje sei takimi, jezeli chodzi o cienie to miałam ostatnio fioletowo - rozowe bo tak doradziła mi Pani teraz pinda w sklepie kosmetycznym ale wygadam w nich jak potwor poniewaz mam caly czas czerwone oczy- efekt porodu nie do zlikwidowania probowałam krpopli i innych pierdoł i po ciazy mma popekane naczynka i szybko pale buraka pomozcie mi prosze bede wdzieczna
CIAMPUREK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-17, 11:59   #1960
pocahontas69
Raczkowanie
 
Avatar pocahontas69
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 378
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
IsaDora ma fajne cienie 'bazowe', kilka kolorów jest z tego co pamiętam, dobrze kryją, mają jasne, świeże kolory i można na nie nakładać inne kolory lub zostawic same
Cmoksiu - znasz moze nazwę tych cieni? Ciekawe w jakiej są cenie, pewnie ok 40 zł jak to wszystko w IsaDorze...Jakbys znała tanszy odpowiednik takich cieni to ja bym bardzo chciała te tańsze
pocahontas69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-17, 12:49   #1961
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

tutaj masz ten cień http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=2906 a co do odpowiednika to musze przejrzec to, co mam i pomyśleć

EDIT: jest 15 kolorów, ale nie widzę tego cienia na stronie IsaDory, więc nie wiem czy da się go jeszcze kupić
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-17, 20:26   #1962
Sophie86
Zadomowienie
 
Avatar Sophie86
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 437
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Mam male pytanie do posiadaczek pieknej jasnej cery - poki co mam jasna,ale wiele brakuje do tej pieknej Jestem na etapie poszukiwania podkladu,ktory bylby i jasny i poradzilby sobie ze skornymi problemami.Przejrzalam poki co watek i takich specjalisycznych rzeczy poki co nie znalazlam.
Jakich podkladow uzywacie do bardzo problematycznej skory - tzn. trądzik,zaczerwienienia,l uszczaca sie skora ? Przetestowalam Dermacol ( bardzo widac skorki i nieprzyjemne niespodzianki wiekszego rozmiaru ), Rimmel Lasting Finish i Recover w odcieniu Ivory ( pierwszy za ciemny i zolty,drugi ok,tylko malo kryje) i Pan Stik Max Factora najjasniejszy ( skorki...)
__________________

Once I wanted to be the greatest

Sophie86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-17, 20:43   #1963
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

trochę jednak było http://www.wizaz.pl/forum/search.php?searchid=1831345
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-17, 21:11   #1964
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
lubię Everfresha Maybelline, ale jego najjaśniejszy (z aż dwóch ) odcieni jest wciąż zbyt ciemny
To tak samo, jak dla mnie.
Agniesko, jak już będziesz w Naturze celem testowania Gosha, to od razu zobacz sobie też korektor w płynie, ten jaśniejszy jest niemal na pewno ("niemal" - bo sztuczne światło...) jaśniejszy od EverFresha
Gosha mają też w A'proposie.

Carmelko, jeśli Recover Ivory Ci pasował, to powinnaś sobie też obejrzeć promienny podkład Yria YR Ivory, to bardzo podobna do Rimmela 100 tonacja, aczkolwiek jest nieco jaśniejszy (choć dla mnie i tak zbyt ciemny).

Pocahontas, skoro korektory ukrywające zaczerwienienia/zaróżowienia są zielone, to może wypróbuj takie właśnie cienie? Nawet był taki wątek o zielonych cieniach, gdzie dziewczyny wklejały swoje zbiory, myślę że spokojnie znalazłabyś i takie odcienie, którymi można by wykonać makijaż bardzo delikatny.
Spróbuję go odszukać...

Edti: znalazłam http://www.wizaz.pl/forum/showthread...zielone+cienie
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...

Edytowane przez gosik.s
Czas edycji: 2006-10-17 o 21:20 Powód: dodanie linka
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-17, 21:13   #1965
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
To tak samo, jak dla mnie.
Agniesko, jak już będziesz w Naturze celem testowania Gosha, to od razu zobacz sobie też korektor w płynie, ten jaśniejszy jest niemal na pewno ("niemal" - bo sztuczne światło...) jaśniejszy od EverFresha
Gosha mają też w A'proposie.

Oo, dzięki za cynk! a jak z kryciem?
niestety, drogerii A'propos nie ma we Wrocku, a przynajmniej ja nie jestem ich istnienia w tym mieście świadoma
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-17, 21:20   #1966
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Jak z kryciem, to niestety Ci nie powiem, bo ja go jeszcze nie posiadam, na razie tylko się przymierzam do zakupu
No, faktycznie nie masz A'proposa, sprawdziłam na wykazie w ich gazetce.
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-18, 09:10   #1967
Zielonooka Dorka
Raczkowanie
 
Avatar Zielonooka Dorka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 171
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez carmelka Pokaż wiadomość
No to może zaryzykuje, jak nie znajdę niczego innego. Żałuję że w sklepach nie ma tresterów tego podkładu, aby dostać próbkę. W Katowicach znalazłam jeden sklep gdzie jest on dostępny, ale nie chcę kupować go w ciemno. Latem w ten sposób kupiłam dwa podkady, które oddałam siostrze, bo kolor był nietrafiony. Jak na razie zbieram próbki i szukam tego ideału.
Nie kupuj MF polska wersja kolorystyczna ma za dużo różowych pigmentów!!! Ja jestem bledzichem o tzw woskowej bladości najlepsze dla mnie sa jasne w tonacji waniliowej na polskim rynku malo takich. Amerykńska wersja MF LP ma jasne kolory żóltawe, nie wiem kto wpadł na pomysl ze w Polsce są kobiety o rózowej twarzy- to raczej niemki takie są!!! Z podkładów dostepnych na rynku kolorystycznie najlpeszy jest Rimmel Lasting Finish Ivory 100 i z Lumeny(najlepszy kolor!!! ale matujacy do cery tłustej wiec przy mojej suchosci odpada)najjaśniejszy jest taki śliczny jaśniutki (zero różowych pigmentów)
Zielonooka Dorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-18, 09:50   #1968
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez Zielonooka Dorka Pokaż wiadomość
Nie kupuj MF polska wersja kolorystyczna ma za dużo różowych pigmentów!!! Ja jestem bledzichem o tzw woskowej bladości najlepsze dla mnie sa jasne w tonacji waniliowej na polskim rynku malo takich. Amerykńska wersja MF LP ma jasne kolory żóltawe, nie wiem kto wpadł na pomysl ze w Polsce są kobiety o rózowej twarzy- to raczej niemki takie są!!! Z podkładów dostepnych na rynku kolorystycznie najlpeszy jest Rimmel Lasting Finish Ivory 100 i z Lumeny(najlepszy kolor!!! ale matujacy do cery tłustej wiec przy mojej suchosci odpada)najjaśniejszy jest taki śliczny jaśniutki (zero różowych pigmentów)
Ciekawe,ale ja obserwuję dokładnie coś na odwrót.Mało jest moich kochanych jasnych kolorków wpadajacych w różowy LP 102(pastelle) tylko na testerze jest w róż.On jest okropnie żółty A do tego jest za ciemny.Nie widziałam w drogerii jaśniejszego koloru.Wiem,że 101 i 100 wpada w żółty
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-18, 11:49   #1969
Zielonooka Dorka
Raczkowanie
 
Avatar Zielonooka Dorka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 171
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Ciekawe,ale ja obserwuję dokładnie coś na odwrót.Mało jest moich kochanych jasnych kolorków wpadajacych w różowy LP 102(pastelle) tylko na testerze jest w róż.On jest okropnie żółty A do tego jest za ciemny.Nie widziałam w drogerii jaśniejszego koloru.Wiem,że 101 i 100 wpada w żółty

W żółty ????? 101 i 100 sa upiornie różowiaste nie dadzą efektu alabastrowej cery tylko świnki pigi!!! A pastelle to faktycznie ciemny i strsznie różowy-chyba pasuje takiemu typowi urody jak to sie zwykło nazywać- świński blond(nie urażajac nikogo oczywiście)taki typ niemieckiej piękności.
Pozdrawiam wszystkie: , i -bledzioszki-ślicznoszki Ps. ja to jestem połączeniem chinskie oczy, kości policzkowe i blada cera
Zielonooka Dorka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-18, 14:06   #1970
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

popieram, LP 100 i 101 wpadają w róż niewiele, w porównaniu z innymi (ciemniejszymi) podkładami, ale jednak. ja tam się ani odrobiny żółtego nie dopatrzyłam
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-18, 14:40   #1971
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
popieram, LP 100 i 101 wpadają w róż niewiele, w porównaniu z innymi (ciemniejszymi) podkładami, ale jednak. ja tam się ani odrobiny żółtego nie dopatrzyłam
Dziwne, bo dla mnie 101 LP jest zdecydowanie żółty Mi kończy się Rimmel Recover 100 Ivory - na lato był ok, ale jest troszkę za ciemny dla mnie. Teraz skuszę się na Aquasurge Oriflame w kolorze Porcelain, cudny kolor

Dziewczyny jakich różow używacie? Ja mam teraz Blush Delice Strawberry Tart, używałam też Marshmallow Pink, oba bardzo ładne i pasują do jasnej cery
Miałam też Rosewood, ale był ciemniejszy i nie umiałam się nim poslugiwać Róże Bourjois jakoś mi nie podpasowały, mieszam w nich pędzlem i mieszam a na twarzy dalej nic nie widać :/
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-18, 14:47   #1972
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

hm.. no cóż, ja mam w sumie tylko testery i wpadają w róż..
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-18, 15:25   #1973
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Wink Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Ja też mam Max Factora odcień 100 i zdecydowanie jest bardziej żółty no i jak dla mnie ciut za ciemny Ja mam jednak twarz bardziej w tonacji różowej niż żółtej,może powinnam być niemką??
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-18, 16:33   #1974
pocahontas69
Raczkowanie
 
Avatar pocahontas69
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 378
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
Pocahontas, skoro korektory ukrywające zaczerwienienia/zaróżowienia są zielone, to może wypróbuj takie właśnie cienie? Nawet był taki wątek o zielonych cieniach, gdzie dziewczyny wklejały swoje zbiory, myślę że spokojnie znalazłabyś i takie odcienie, którymi można by wykonać makijaż bardzo delikatny.
Spróbuję go odszukać...

Edti: znalazłam http://www.wizaz.pl/forum/showthread...zielone+cienie

Nie wpadłabym na ten pomysł z zielonymi cieniami dziękuję bardzo! Tylko zastanawiam się czy na codzien makijaz zielonymi cieniami nie będzie zbyt intensywny -> mam manię makijazu typu no make up i mimo że wszystkich naprawde umiem ładnie pomalowac , doradzić co i jak to sama sobie nic i nawet smooky eyes na wieczorną imprezę wydaje mi się na mnie zbyt ostry. wiem, dziwna jestem. Może dlatego że mam bardzo delikatną urodę... może wkleję zdjęcie i doradzicie coś?
pocahontas69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-19, 09:30   #1975
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Czy nie macie wrażenia,że pogoda w tym roku wybitnie nie sprzyja bladolicym i filtromaniaczką? Wczoraj stałam 40 minut na przystanku w słońcu,a ponieważ miałam na twarzy MF,który destabilizuje filtry ,myślałam,że coś mie trafi Wiem,wiem ,słońce jest super itd.,ale moja melancholijna dusza domaga sie deszczu Do tego to wredne słońce tak razi,że jak tylko na chwile poprzebywam na dworze,zaraz boli mnie głowa
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-19, 10:51   #1976
Zielonooka Dorka
Raczkowanie
 
Avatar Zielonooka Dorka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 171
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Ja to się nie przejmuje, że nam nic nie sprzyja Jesteśmy klasycznie piękne a do tego bedziemy miały dłużej młoda skóre w przeciwieństwie do solarianek! Jakoś nie wpadam w kompleksy jak stoje przy jakiejś solariowej tipsiarze, wręcz przciwnie! A nawet kiedys pewne solariówki powiedziały mi, że mimo ze same sa fankami opalonej skóry to ja wygladam z moja uroda wyjatkowo, jak Nicole i że im sie podba. Mi się tam podoba styl zimnej hitchcockowskiej blondynki.
A tak swoja drogą to przy jasnej karnacji podobaja sie wam bardziej smoky eyes czy czerwone usta??
Zielonooka Dorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-19, 11:58   #1977
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez niv_ Pokaż wiadomość
Czy nie macie wrażenia,że pogoda w tym roku wybitnie nie sprzyja bladolicym i filtromaniaczką? Wczoraj stałam 40 minut na przystanku w słońcu,a ponieważ miałam na twarzy MF,który destabilizuje filtry ,myślałam,że coś mie trafi Wiem,wiem ,słońce jest super itd.,ale moja melancholijna dusza domaga sie deszczu Do tego to wredne słońce tak razi,że jak tylko na chwile poprzebywam na dworze,zaraz boli mnie głowa
Coś o tym wiem Cały dzień słońce zagląda mi do pokoju i razi w oczy
Dlatego nawet siedząc cały dzień w domu nakładam Antheliosa DP 50+ na twarz
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-19, 12:51   #1978
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez Zielonooka Dorka Pokaż wiadomość
Ja to się nie przejmuje, że nam nic nie sprzyja Jesteśmy klasycznie piękne a do tego bedziemy miały dłużej młoda skóre w przeciwieństwie do solarianek! Jakoś nie wpadam w kompleksy jak stoje przy jakiejś solariowej tipsiarze, wręcz przciwnie! A nawet kiedys pewne solariówki powiedziały mi, że mimo ze same sa fankami opalonej skóry to ja wygladam z moja uroda wyjatkowo, jak Nicole i że im sie podba. Mi się tam podoba styl zimnej hitchcockowskiej blondynki.
A tak swoja drogą to przy jasnej karnacji podobaja sie wam bardziej smoky eyes czy czerwone usta??
Ale mi nie chodziło o to,że się przejmuje i wpadam w kompleksy...tylko o to,że cały czas świeci słonce,które jednak ma takie,a nie inne działanie i jest raczej wrogiem naszej skóry Co nie znaczy,że chciałabym,żeby cały czas była noc
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-19, 15:16   #1979
CIAMPUREK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 419
GG do CIAMPUREK
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez CIAMPUREK Pokaż wiadomość
mylady21 słicznie wygladasz
witam mam nadzije ze moge sie dołaczyc nie udało mi sie niesty przeczytac całego watku moje dziecie mi na to nie pozwalaale mam nadzije ze nadrobie to wszytko pozniej
mam pyatnie co byscie mi poleciły poniewaz jestem posiadaczka alabastrowej cery - mam tez problemy z doborem kosmetyków ale głownie chodzi mi o cienie - jakie sa dobre do niebeskich oczu i blon balezjazu mam tez cienie pod oczami ale jeszce nie udało mi sie dorawc korekora ktory by je zlikwidował pomozcie mi prosze bo wygladam okropnie nie potrafie ise umalowac ostatnio doszłam do takiego wniosku popatrzyłam na zdjecia i sie załamałam dodam ze nie lubie ostrych kolorów i nie maluje sei takimi, jezeli chodzi o cienie to miałam ostatnio fioletowo - rozowe bo tak doradziła mi Pani teraz pinda w sklepie kosmetycznym ale wygadam w nich jak potwor poniewaz mam caly czas czerwone oczy- efekt porodu nie do zlikwidowania probowałam krpopli i innych pierdoł i po ciazy mma popekane naczynka i szybko pale buraka pomozcie mi prosze bede wdzieczna
dziewczyny ponawiam swoja prosbe niesmiało pomozcie mi please
CIAMPUREK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-19, 15:20   #1980
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę?

Cytat:
Napisane przez CIAMPUREK Pokaż wiadomość
dziewczyny ponawiam swoja prosbe niesmiało pomozcie mi please
radze zalozyc wątek na wizazystce
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:34.