Problem z ćwiczeniami :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-18, 20:37   #1
iratze
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1

Problem z ćwiczeniami :(


Od niedawna wykonuję różne ćwiczenia m.i.n. z Ewą Chodakowską. Niestety cztery dni temu po powrocie z basenu poczułam się okropnie. Miałam temperaturę, dreszcze, zimne poty, ból mięśni i kości wrr.. Teraz jest lepiej, ale przy każdym wysiłku fizycznym, nawet rozgrzewce boli mnie głowa i robi mi się ciemno przed oczami Lato coraz bliżej, a czuję, że 5 kilogramów, które zgubiłam w ostatnim czasie do mnie wraca ;( Co powinnam zrobić w tej sytuacji ?? Mam jeszcze do zgubienia ponad 8 kilo !
iratze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-18, 21:45   #2
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Problem z ćwiczeniami :(

Cytat:
Napisane przez iratze Pokaż wiadomość
Od niedawna wykonuję różne ćwiczenia m.i.n. z Ewą Chodakowską. Niestety cztery dni temu po powrocie z basenu poczułam się okropnie. Miałam temperaturę, dreszcze, zimne poty, ból mięśni i kości wrr.. Teraz jest lepiej, ale przy każdym wysiłku fizycznym, nawet rozgrzewce boli mnie głowa i robi mi się ciemno przed oczami Lato coraz bliżej, a czuję, że 5 kilogramów, które zgubiłam w ostatnim czasie do mnie wraca ;( Co powinnam zrobić w tej sytuacji ?? Mam jeszcze do zgubienia ponad 8 kilo !

Przerwę! Zajedziesz organizm i tydzień/dwa przerwy, zamienisz na dwa miesiące, bo mięśnie i cały organizm nie da rady. Odchudzanie to nie wyścigi. Odpuść na jakiś czas, spaceruj zamiast ćwiczeń i poczekaj aż się zregenerujesz.
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-19, 07:32   #3
Michalina83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 690
Dot.: Problem z ćwiczeniami :(

pytanie. Ile tych ćwiczeń? ile jesz? co jesz? co jesz przed treningiem co po? Ile ważysz? itp.

Taki ból głowy i zawroty mogą być z niskiego poziomu węglowodanów w diecie. Ja czasami tak miewam jak przed treningiem w ciągu dnia miałam mało węglowodanów.

Oczywiście może być co innego. Badałaś sobie uszy? Ja mam taki powracający co jakiś czas problem z uszami i ból głowy i zawroty się przy tym zdarzają.
Michalina83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 12:12   #4
Malwina38
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 11
Dot.: Problem z ćwiczeniami :(

No właśnie, jak wygląda Twoja dieta?
CO do różnych problemów, miałam tak jakiś czas temu, że po kilku powtórzeniach na fitnessie (ale trening w warszawskim centrum atletyki - wiec hardcore) miałam dreszcze/mrowienie w rękach nogach ale najbardziej o dziwo na twarzy, okazało się że to przeciążenie i musiałam trochę wyluzować więc chodzę na zumbę, też jest mocno, ale to zupełnie inny wysiłek. Może spróbuj!
Malwina38 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-21 13:12:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:19.