popękane naczynka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-10, 10:52   #1
Żabiczka
Przyczajenie
 
Avatar Żabiczka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 18
GG do Żabiczka

popękane naczynka


Czy ktoś może mi pomóc znaleźć dobrego lekarza zajmujacego sie pekającymi naczynkami na nogach i żylakami? pozdrawiam serdecznie
Żabiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 12:59   #2
MartaKokarda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 13
Dot.: popękane naczynka

polecam dr-a W.Olszewskiego. W Gabinecie NewU Kraków wykonuje zabieg skleroterapii. Musisz się zgłosić z wynikami USG kończyn dolnych, czyli z tzw. dopplerem. No i nastawić na to, że jeden zabieg może nie wystarczyć. Później przez miesiąc nosi sie rajstopy lecznicze, więc zabieg trzeba wykonać jesienią albo zimą. Na ich stronie znajdziesz cennik i opis zabiegu ☠☠☠☠☠☠☠☠
MartaKokarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-05, 14:38   #3
lajfentuzjast
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 56
Dot.: popękane naczynka

Zabiegu wcale nie trzeba wykonywać zimą, jest to po prostu lepsze o tyle, że nie jest gorąco. Moja ciocia miała taki zabieg na żylaki robiony w lecie.
Poza tym istnieje niesłuszne przeświadczenie o tym, że niektórych zabiegów nie można robić latem, co jest bzdurą. Co wtedy byłoby z zabiegami przeprowadzanymi w ciepłych krajach, gdzie nie ma zimy?
Po prostu trzeba wybrać odpowiednie miejsce i specjalistę, który przeprowadzi zabieg bezpiecznie
lajfentuzjast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 12:24   #4
MartaKokarda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 13
Dot.: popękane naczynka

Nieprawda, po skleroterapii trzeba unikać wysokich temperatur, a tym bardziej słońca. Wyobrażasz sobie chodzenie w rajstopach leczniczych/opasce uciskowej przez miesiąc w czasie, kiedy są upały? To się mija z celem i każdy szanujący się lekarz nie wykona tego zabiegu w takim okresie. To nie służy efektywności zabiegu!
MartaKokarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 19:06   #5
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 173
Dot.: popękane naczynka

Cytat:
Napisane przez MartaKokarda Pokaż wiadomość
polecam dr-a W.Olszewskiego. W Gabinecie NewU Kraków wykonuje zabieg skleroterapii. Musisz się zgłosić z wynikami USG kończyn dolnych, czyli z tzw. dopplerem. No i nastawić na to, że jeden zabieg może nie wystarczyć. Później przez miesiąc nosi sie rajstopy lecznicze, więc zabieg trzeba wykonać jesienią albo zimą. Na ich stronie znajdziesz cennik i opis zabiegu ☠☠☠☠☠☠☠☠
kobieto odpuść z tą reklamą NewU -REKLAMA NA WIZAŻU JEST PŁATNA- wcześniej jechałaś na nicku AnkaKr33 ale Cię zblokowali za nachalną reklamę a teraz wszędzie gdzie sie da reklamujesz ten gabinet
Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-10, 14:09   #6
lajfentuzjast
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 56
Dot.: popękane naczynka

Cytat:
Napisane przez MartaKokarda Pokaż wiadomość
Nieprawda, po skleroterapii trzeba unikać wysokich temperatur, a tym bardziej słońca. Wyobrażasz sobie chodzenie w rajstopach leczniczych/opasce uciskowej przez miesiąc w czasie, kiedy są upały? To się mija z celem i każdy szanujący się lekarz nie wykona tego zabiegu w takim okresie. To nie służy efektywności zabiegu!
Jednak w dalszym ciągu nie jest to zabronione. Zgadzam się z tym, że lepiej pewne zabiegi wykonywać zimą, ale pamiętaj, że są kraje gdzie zimy nie ma a zabiegi są wykonywane.
Moja ciocia robiła zabieg w lecie, kiedy upały były dosyć spore i nieznośne.
lajfentuzjast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 10:32   #7
WisenThal
Raczkowanie
 
Avatar WisenThal
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 86
Dot.: popękane naczynka

Żabiczka... a nie myślałaś o tym, żeby latem zrobic sobie jakieś zabiegi pielęgnacyjne, a potem zimą na ostro?
__________________
15 grudnia 2011 - (Pierwsze) Usta po raz pierwszy... StylAgeLips 0,8 ml... po kontroli - super

7 marca 2012 - Sculptra (profilaktycznie) na twarz

11 lipca 2012 - wybieram termin powtórki z ust

29 września 2012 - ślub
WisenThal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-11, 10:36   #8
wasabi79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21
Dot.: popękane naczynka

Żabiczka ty nadal szukasz sposobu i lekarza od tych naczynek?
Lekarza nie mam, ponieważ ja też szukam sposobu to ostatnio natrafiłam na coś takiego jak ELVeS Painless - nie wiem czy zostanie to wzięte jako reklama, podobno innowacja bo więcej tam użyto wiązek światła albo laseru. Tylko drogie

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------

Cytat:
Napisane przez WisenThal Pokaż wiadomość
Żabiczka... a nie myślałaś o tym, żeby latem zrobic sobie jakieś zabiegi pielęgnacyjne, a potem zimą na ostro?
jakoś nie znalazłam żadnych zabiegów pielęgnacyjnych które by pomogły na naczynka czy żylaki - masowanie, nawilżanie i co jeszcze? rutyna do łykania hmm

no tak to jestem bardzo spostrzegawcza właśnie zobaczyłam datę postu Żabiczki

Edytowane przez wasabi79
Czas edycji: 2012-07-11 o 10:38
wasabi79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-14, 11:31   #9
KasiaDK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 10
Dot.: popękane naczynka

Podbijam wątek bo raz jestem zainteresowana. Mam dużo "pajaczkow" po wewnętrznej stronie w okolicy kostek. Jaki jest na to najlepszy sposób??
KasiaDK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 12:28   #10
lajfentuzjast
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 56
Dot.: popękane naczynka

Pewnie wszystko zależy od jakości, wielkości itp. tych zmian. Ja nie jestem zwolenniczką jakiejś medycyny ze skalpelem w tle dlatego polecałabym zabiegi laserowe, np. Harmony XL. Jednak jednocześnie uważam też, że wszelkie decyzje o zabiegach powinno się podejmować po konsultacji z lekarzem
lajfentuzjast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-01, 11:15   #11
togetherforever
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 148
Dot.: popękane naczynka

znam, takiego, co na pewno ci pomoże z Warszawy, jak chcesz namiarów możesz mi napisać na priva
togetherforever jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-01 12:15:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:30.