Kosmetyki Ziaji - co sądzicie - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-09-24, 21:53   #1591
marta_md
Rozeznanie
 
Avatar marta_md
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 537
GG do marta_md
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez sss87 Pokaż wiadomość
Witam
Również lubię Ziaję Dzisiaj kupiłam Peeling ogórkowy na przetestowanie.

Mam do Was pytanie bo widzę, że jesteście zorientowane w temacie Ziaji. Mam balsam do ciała Masło kakowe i... jakoś się tak ciężko rozsmarowuje... Jest tępe(nie przychodzi mi do głowy inne określenie). Nie macie takiego wrażenia? I teraz mam dylemat bo kusi mnie masło do ciała ale nie wiem czy masełko też takie nie jest ...? Ma ktoś porównanie?

Pozdrawiam!

masełko kakaowe jest inne niż balsam - ma lżejszą konsystencję, szybciej się rozprowadza, w dotyku jest tak jakby mniej tłuste, jak dla mnie zapach prawie identyczny
balsam jest biały, masełko ma kolor delikatny, kakaowy

skuś się, ulegnij pokusie ziaji - będziesz zadowolona

Edytowane przez marta_md
Czas edycji: 2007-09-24 o 22:34
marta_md jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-25, 09:13   #1592
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez sss87 Pokaż wiadomość
Witam
Również lubię Ziaję Dzisiaj kupiłam Peeling ogórkowy na przetestowanie.
A ja szukam od jakiegos czasu peelingu ogorkowego- do kompletu, ale nigdzie nie widzialam . Musze sie porozgladac bardziej, po osiedlowych supermarketach.
No i przydaloby sie cos z nowej, czarnej serii antycellulitowej, bo juz moj pomaranczowy antycellulitowy zel z Ziaji sie konczy. Ale tez na razie nic nie upolowalam
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-25, 09:17   #1593
Ellie00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 380
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

mozecie opowiedziec o zelach do oczyszczania twarzy? ktore najlepsze? chodzi mi szczegolnie o oczyszczenie i zamykanie porow
__________________
Insanity Is Definitely Insane
Ellie00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-25, 11:40   #1594
Ani@1987
Rozeznanie
 
Avatar Ani@1987
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Świdnik/k.Lublina
Wiadomości: 807
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez Ellie00 Pokaż wiadomość
mozecie opowiedziec o zelach do oczyszczania twarzy? ktore najlepsze? chodzi mi szczegolnie o oczyszczenie i zamykanie porow
Kilka stron wcześniej zadałam bardzo podobne pytanie polecam przeszukać wątek...
Wedlug mnie TinTin antybakteryjny jest dobry bo nie zawiera SLS nie wysusza-własnie go koncze i jestem zadowolonaa i z białą herbatką tez jest fajnytaki żel+tonik do skóry tłustej...no i wychwalany oliwkowy tez warto wypróbowac ale on jest do normalnej i suchej buzi-nie zamyka porów.
__________________
Życie zdobywa wartość dzięki miłości.
nasz ślub 10.09.2011
Ani@1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-25, 12:55   #1595
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Dziewczeta, zaczelam kuracje zinerytem, obawiam sie przesuszenia, czy myslicie ze moge siegnac po jakis krem z ziaji? chodzi mi o nawilzajacy nie zatykajacy i nie powodujacy kolejnych krostek...
czy znajde cos takiego w ofercie Ziaji ?
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-25, 16:06   #1596
Tusio
Wtajemniczenie
 
Avatar Tusio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 631
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

a ja kupilam wczoraj filtr 50+ na ktory tak sie czailam, zreszta moj iwostin byl na wykonczeniu. relacja cena-jakosc jak najbardziej ok, mozna go wiecej zuzyc, np. na rece. tylko maly minusik-emulsja jest dziwnie chropowata, jakby ktos nasypal do niej piasku na szczescie, nie zauwazylam draznienia naczynek, a po wchlonieciu pozostaje taki ladny 'pudrowy' efekt

mam pytanie: czy ktos uzywa tego zelu+toniku czarny bez? w ktorych drogeriach mozna go kupic (w rossmanie nie ma)?
__________________
"Zważcie plemienia waszego przymioty; / Nie przeznaczono wam żyć jak zwierzęta, / Lecz poszukiwać i wiedzy, i cnoty..."
Tusio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-25, 16:10   #1597
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez Tusio Pokaż wiadomość
a ja kupilam wczoraj filtr 50+ na ktory tak sie czailam, zreszta moj iwostin byl na wykonczeniu. relacja cena-jakosc jak najbardziej ok, mozna go wiecej zuzyc, np. na rece. tylko maly minusik-emulsja jest dziwnie chropowata, jakby ktos nasypal do niej piasku na szczescie, nie zauwazylam draznienia naczynek, a po wchlonieciu pozostaje taki ladny 'pudrowy' efekt

mam pytanie: czy ktos uzywa tego zelu+toniku czarny bez? w ktorych drogeriach mozna go kupic (w rossmanie nie ma)?
większym minusem niż "chropowatość" jest to że filtry sa nie stabilne a więc są do

Na KWC jest kilka recenzji żelu - m.in. moja. Zel bardzo ściągał i wysuszał skórę przez co wogóle nie przypadł mi do gustu. . http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=14207
A skąd jestes?? Duży wybór Ziaji jest w Superpharm, Wispolu (to w Stalowej Woli)
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-25, 16:33   #1598
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
większym minusem niż "chropowatość" jest to że filtry sa nie stabilne a więc są do
No tak, ale do rąk mogą być nawet niestabilne.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-25, 17:05   #1599
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez biiibiii Pokaż wiadomość
Dziewczeta, zaczelam kuracje zinerytem, obawiam sie przesuszenia, czy myslicie ze moge siegnac po jakis krem z ziaji? chodzi mi o nawilzajacy nie zatykajacy i nie powodujacy kolejnych krostek...
czy znajde cos takiego w ofercie Ziaji ?
myślę że Calma cię wyratuje. To idealny krem do kuracji na twarz, bo jak czymś ją atakujesz to Calma ma właściwości łagodzące. Mnie np od Calmy stan cery się poprawił, bo raz na jakiś czas coś mi wykwitnie a kiedyś zdarzało się to częściej. Dodam, że nie stosuję kremów na wypryski. Nie tylko nawilża, ale i nie zapycha, jest bardzo przyjemny, pachnie jak jogurt. Czysta przyjemnosć, choć jak pokazuje KWC nie jest idealnym nawilżaczem, czasem trzeba się na noc poratować tłuścioszkiem typu masło kakaowe albo po prostu ta sama Calma ale biolipidowa. Ja stosuję tłuściocha raz na tydzień w tej chwili, choć mam tendencję do przesuszonej cery. Jak widać Calma nawilżająca sprawdza się.
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-25, 18:03   #1600
Ellie00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 380
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

dzieki Ani@ mozecie mi polecic jakies kosmetyki z ziaji ktore zamykaja i oczyszczaja pory?
__________________
Insanity Is Definitely Insane
Ellie00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-25, 18:46   #1601
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
No tak, ale do rąk mogą być nawet niestabilne.
yyy do rąk? przeciez Tusio pisze o stosowaniu na twarz (nie drażni naczynek ...)
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-25, 19:39   #1602
nea200pl
Raczkowanie
 
Avatar nea200pl
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 409
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez Ellie00 Pokaż wiadomość
...mozecie mi polecic jakies kosmetyki z ziaji ktore zamykaja i oczyszczaja pory?
Polecam cala serie Nuno a takze, jak dla mnie, zel+ tonik z biala herbata. Seria BioBalans tez jest dobra ale czasami moze troche uczulic, szczegolnie bardziej wrazliwe skory.
Z peelingow to Ogorkowy, jak dla mnie jest swietny.
__________________

nea200pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-25, 20:00   #1603
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez side85 Pokaż wiadomość
myślę że Calma cię wyratuje. To idealny krem do kuracji na twarz, bo jak czymś ją atakujesz to Calma ma właściwości łagodzące. Mnie np od Calmy stan cery się poprawił, bo raz na jakiś czas coś mi wykwitnie a kiedyś zdarzało się to częściej. Dodam, że nie stosuję kremów na wypryski. Nie tylko nawilża, ale i nie zapycha, jest bardzo przyjemny, pachnie jak jogurt. Czysta przyjemnosć, choć jak pokazuje KWC nie jest idealnym nawilżaczem, czasem trzeba się na noc poratować tłuścioszkiem typu masło kakaowe albo po prostu ta sama Calma ale biolipidowa. Ja stosuję tłuściocha raz na tydzień w tej chwili, choć mam tendencję do przesuszonej cery. Jak widać Calma nawilżająca sprawdza się.
bardzo bardzo dziekuje za odpowiedz
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-25, 20:02   #1604
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

A czy ktoś ma żel oliwkowy do twarzy??dziś właśnie zakupiłamco o nim sądzicie?Na KWC opinie są dośc dobre ale takie skrajne
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-25, 20:11   #1605
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość
A czy ktoś ma żel oliwkowy do twarzy??dziś właśnie zakupiłamco o nim sądzicie?Na KWC opinie są dośc dobre ale takie skrajne
już kilka razy była o nim mowa: http://www.wizaz.pl/forum/search.php?searchid=4860969

opinie będą skrajne bo nie ma kosmetyku który byłby dla kazdego KWC.

Dla mnie jest KWC, mam drugie opakowanie
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-25, 20:19   #1606
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
już kilka razy była o nim mowa: http://www.wizaz.pl/forum/search.php?searchid=4860969

opinie będą skrajne bo nie ma kosmetyku który byłby dla kazdego KWC.

Dla mnie jest KWC, mam drugie opakowanie

dzieki mam nadz, że dla mnie tez bedzie ok, tym bardziej, ze mam do niego krem oliwkowy
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-26, 08:44   #1607
sss87
Zadomowienie
 
Avatar sss87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 263
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez marta_md Pokaż wiadomość
masełko kakaowe jest inne niż balsam - ma lżejszą konsystencję, szybciej się rozprowadza, w dotyku jest tak jakby mniej tłuste, jak dla mnie zapach prawie identyczny
balsam jest biały, masełko ma kolor delikatny, kakaowy

skuś się, ulegnij pokusie ziaji - będziesz zadowolona
Dzięki za odpowiedź Właśnie o to mi chodziło i na pewno skuszę się na masło bo zapach ma obłędny (przypomina mi malibu - mniam ).

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
A ja szukam od jakiegos czasu peelingu ogorkowego- do kompletu, ale nigdzie nie widzialam . Musze sie porozgladac bardziej, po osiedlowych supermarketach.
No i przydaloby sie cos z nowej, czarnej serii antycellulitowej, bo juz moj pomaranczowy antycellulitowy zel z Ziaji sie konczy. Ale tez na razie nic nie upolowalam
Jeśli to pomoże to ja Peeling ogórkowy kupiłam w Leclercu - może u Ciebie też będzie.
__________________

sss87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-26, 08:49   #1608
Ani@1987
Rozeznanie
 
Avatar Ani@1987
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Świdnik/k.Lublina
Wiadomości: 807
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez Tusio Pokaż wiadomość
mam pytanie: czy ktos uzywa tego zelu+toniku czarny bez? w ktorych drogeriach mozna go kupic (w rossmanie nie ma)?
Ja uzywałam i bardzo mi sie zapach podobał ale trudno mi go opisac...i myśle ze nie kazdemu moze pasowac a jeśli chodzi o działanie to niestety mnie tez wysuszał...ale teraz używam czasami tego zel +tonik z białą herbata i nie sciąga tak moco...polecam tenoba wydajne i dobrze oczyszczają...a kupic to nie wiem gdzie można-ja mam swój sklepik z całym asortymentem
__________________
Życie zdobywa wartość dzięki miłości.
nasz ślub 10.09.2011
Ani@1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-26, 09:00   #1609
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez sss87 Pokaż wiadomość
Jeśli to pomoże to ja Peeling ogórkowy kupiłam w Leclercu - może u Ciebie też będzie.
O dzieki! Zapomnialam zupelnie, ze w Leclercu kiedys bylo duzo kosmetykow Ziaji. Dawno tam nie bylo, ale podejrzewam, ze warto sie przejechac
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-26, 09:02   #1610
Ani@1987
Rozeznanie
 
Avatar Ani@1987
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Świdnik/k.Lublina
Wiadomości: 807
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez Ellie00 Pokaż wiadomość
dzieki Ani@ mozecie mi polecic jakies kosmetyki z ziaji ktore zamykaja i oczyszczaja pory?
Hmm chcesz wszystko z ziaji??? To moze tak: żel antybakteryjny TinTin + tonik ogórkowy + krem antybakteryjny nuno (jesli nie bedzie Cie zapychał) i najlepiej tylko na noc-na dzien moze lepiej tonujacy tez z nuno...?A do tego jakis dobry pelling 2 razy w tygodniu (tu z ziaji nic nie polecam...bo ogórkowego nie lubie ale możesz spróbowac-grosze kosztuje) i maseczka nuno (też według mnie nie za specjalna...ale może akurat Ci sie spodoba)bo na KWC ma dobre opinie.
A przypomniał mi sie jeszcze peeling enzymatyczny z nuno...jak dla mnie był za delikatny ale jesli nie masz mocno tłustej a wrazliwą skóre to go polecam
__________________
Życie zdobywa wartość dzięki miłości.
nasz ślub 10.09.2011

Edytowane przez Ani@1987
Czas edycji: 2007-09-26 o 12:34
Ani@1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-26, 09:52   #1611
Ellie00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 380
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

dzieki za rady sprobuje i napisze jak na mnie dziaja
__________________
Insanity Is Definitely Insane
Ellie00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-26, 12:32   #1612
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
już kilka razy była o nim mowa: http://www.wizaz.pl/forum/search.php?searchid=4860969

opinie będą skrajne bo nie ma kosmetyku który byłby dla kazdego KWC.

Dla mnie jest KWC, mam drugie opakowanie

Uzyłam tego żelu wczoraj wieczór i dziś, jak narazie- rewelacja
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-26, 19:35   #1613
Tusio
Wtajemniczenie
 
Avatar Tusio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 631
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
większym minusem niż "chropowatość" jest to że filtry sa nie stabilne a więc są do

Na KWC jest kilka recenzji żelu - m.in. moja. Zel bardzo ściągał i wysuszał skórę przez co wogóle nie przypadł mi do gustu. . http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=14207
A skąd jestes?? Duży wybór Ziaji jest w Superpharm, Wispolu (to w Stalowej Woli)
o,zesz! no, trudno. zuzyje i wracam do sprawdzonego filtra.
__________________
"Zważcie plemienia waszego przymioty; / Nie przeznaczono wam żyć jak zwierzęta, / Lecz poszukiwać i wiedzy, i cnoty..."
Tusio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-27, 11:44   #1614
izapp1
Zakorzenienie
 
Avatar izapp1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 618
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

A ja właśnie kupiłam sobie balsam do ciała HerbikaPlant z olejem z winogron.
Wczoraj miałam próbkę, była rewelacyjna(zapach długo utrzymywał się na skórze, ładnie się rozprowadzał ). Na inne właściwości trzeba poczekać..
izapp1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-27, 14:21   #1615
Ani@1987
Rozeznanie
 
Avatar Ani@1987
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Świdnik/k.Lublina
Wiadomości: 807
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Własnie oglądam sobie nową książeczkę ze wszystkimi kosmetykami Ziaji (mam juz jedna taka, ale zobaczyłam ze ta jest z "czarna" seria i nowymi kremami do rak...wiec wziełam-z mojego Ziajowego sklepu oczywiśćie)a tu patrze taka seria której jeszcze nie widziałm...z OPUNCJA FIGOWA do cery suchej i normalnej. Jest krem do twarzy(100 ml), krem do twarzy lekka formuła(200 ml), tonik, mleczko i krem do rak...opakowania jak serii np.ogórkowej, tylko że biało-fuksjowe No wiec moje drogie Ziajomaniaczki moze juz ja widziałyscie i cos próbowałyście???

A odnośnie jeszcze mojego Ziajowego sklepu pochwale sie że jest w nim nowa Ziajowa promocja kupujesz los za 2 zł i cos wygrywasz...coś z Ziaji oczywiściei KAZDY los wygrywa!!!Ja wygrałam smycz na klucze i tel.(mam juz taką wiec mamie oddałam)i mleczko+tonik z olejem z AVOKADO pieknie pachnie...ale nie wiem czy bede używac bo tłuściutkie strasznie i boje sie ze mnie pozapychachyba tez mama dostanie!
__________________
Życie zdobywa wartość dzięki miłości.
nasz ślub 10.09.2011
Ani@1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-27, 16:03   #1616
izapp1
Zakorzenienie
 
Avatar izapp1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 618
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez Ani@1987 Pokaż wiadomość
A odnośnie jeszcze mojego Ziajowego sklepu pochwale sie że jest w nim nowa Ziajowa promocja kupujesz los za 2 zł i cos wygrywasz...coś z Ziaji oczywiściei KAZDY los wygrywa!!!Ja wygrałam smycz na klucze i tel.(mam juz taką wiec mamie oddałam)i mleczko+tonik z olejem z AVOKADO pieknie pachnie...ale nie wiem czy bede używac bo tłuściutkie strasznie i boje sie ze mnie pozapychachyba tez mama dostanie!
Ale masz fajnie..ja też tak chce..!

A mówiąc o Ziaji to jestem pod wrażeniem kremu Nuno tonującego.
Jutro po niego biegnę..

Edytowane przez izapp1
Czas edycji: 2007-09-27 o 16:50
izapp1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-27, 16:47   #1617
Ani@1987
Rozeznanie
 
Avatar Ani@1987
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Świdnik/k.Lublina
Wiadomości: 807
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez izapp1 Pokaż wiadomość
Ale masz fajnie..ja też tak chce..!

A mówiąc o Ziaji to jestem pod wrażeniem kremu Nuno tonizującego.
Jutro po niego biegnę..
No ma mam ale Ty jestes chyba pod wrazeniem kremu tonującego o tonizujacym jeszcze nie słyszałam...ale mogliby zrobic, co? hihi a ja odnosnie tego kremu mam coraz gorsze odczucia...okropnie sie po nim swiecei wydaje mi sie że mnie zapycha niestety....
__________________
Życie zdobywa wartość dzięki miłości.
nasz ślub 10.09.2011
Ani@1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-27, 16:50   #1618
izapp1
Zakorzenienie
 
Avatar izapp1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 618
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez Ani@1987 Pokaż wiadomość
No ma mam ale Ty jestes chyba pod wrazeniem kremu tonującego o tonizujacym jeszcze nie słyszałam...ale mogliby zrobic, co? hihi a ja odnosnie tego kremu mam coraz gorsze odczucia...okropnie sie po nim swiecei wydaje mi sie że mnie zapycha niestety....

Ale byk..przepraszam.. ()

Ale mogli by zrobić..naprawdę..
izapp1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-27, 17:36   #1619
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

mi też krem tonujący przypadł do gustu..

moja pielęgnacja jest teraz 90% ziajowa
twarz: zel biobalans z AHA do mycia- wysusza i ściąga, ale mi to nie przeszkadza, super ściąga pory i oczyszcza no i rewelacyjnie pachnie, tonik nagietkowy, krem nuno na dzień, calma biolipidowa na noc, 100% pielegnacji pod oczy

pod prysznicem oliwka witaminowa, woda różana do kapieli (żeli pod prysznic Ziaja nie ma..) włoski- szampon i odżywka czekoladowe, maska odnowa (nie podoba mi się)
do ciałka- czarne serum antycelulitis, masło kakaowe , krem z AHA do stóp, czasem balsam masło kakaowe..
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-27, 18:06   #1620
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
c (żeli pod prysznic Ziaja nie ma..) e..
A właśnie, że ma
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:21.