Długotrwały brak orgazmu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-02-08, 12:36   #1
Mm_int
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 1

Długotrwały brak orgazmu


Witam.
Mam 24 lata, współżyję już od dawna.
Mam problem, który pojawił się już niemal 2 lata temu. Zaczynam się zastanawiać co ze mną jest nie tak.
2 lata temu będąc jeszcze przez chwilę z byłym chłopakiem, pod koniec związku przestałam odczuwać potrzebę zbliżeń. Rozeszliśmy się z innego powodu i w bardzo szybkim czasie spotkałam kogoś innego. Z obecnym partnerem jesteśmy do tej pory. Uprawiamy seks, mimo, że prawie nie mam na niego ochoty.
Gdy jestem sama to nigdy nie mam ochoty na masturbację. Z obecnym partnerem nie miałam ani razu orgazmu, mimo, że bardzo się on stara. Gdy sama próbowałam się zaspokoić to również nie przynosiło żadnego skutku. Po prostu mi się nie chce.
Partner mówi mi żebym powiedziała może o moim problemie jakiemuś lekarzowi. Widzę, że zaczyna go to coraz bardziej gnębić, a ja najzwyczajniej wstydzę się swojego problemu.
Co mogę zrobić? W czym tkwi mój problem?
Kiedyś przeżywałam orgazmy normalnie i miałam popęd seksualny. Teraz nawet sama nie mogę się zaspokoić.
Proszę o pomoc.
Pozdrawiam.
Mm_int jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-08, 14:14   #2
Rodoina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 29
Dot.: Długotrwały brak orgazmu

Powodów może być wiele, ja na twoim miejscu zaczęłabym od wizyty u lekarza i zrobienia badań, może coś z hormonami u Ciebie nie tak. Chyba że wydarzyło się w Twoim życiu coś co zniechęciło Cię do seksu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rodoina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-08 15:14:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:19.