Rossmann - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-04, 16:12   #2281
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez anetka832 Pokaż wiadomość
Używałam ich wielokrotnie, mam porównanie także do ob comfort i oprócz tej powloczki to nie widzę żadnej różnicy ( oprócz ceny). Czasem kupuję ob, zwłaszcza jak są w takim trójpaku ( np. maxi. normal, mini), a tak kupuję te tańsze - facelle wlaśnie, czy bellę. I nie widzę miedzy nimi wiekszwej różnicy, no chyba że nie jestem wybredna w tej kwestii
właśnie, powłoczka w OB jest taka śliska, jak w podpaskach always - bardzo ułatwia aplikację ale cenowo facelle je pobijaja więc od paru lat ich uzywam
rozmiary standardowo - mini, medium i super

Do wszystkich poszukujących oliwkowego kremu do ciała - wymieniają podobno opakowania i powinien pojawić sie w nowych na początku stycznia
ja dzis jeszcze go u mnie nie widziałam

Edytowane przez emma-e4
Czas edycji: 2010-01-04 o 16:13
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-04, 20:39   #2282
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: rossmann

Kupiłam dziś szampon i odżywkę Yung - to ta nowa seria, wygładzająca. Jest teraz promocja w R. na te produkty - kosztują tylko 3.49zł.

Żałuję, że nie ma więcej odżywek z tej serii, chętnie bym wypróbowała.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 09:21   #2283
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: rossmann

Fuksjaa, zdaj relację, czy naprawdę wygładzają ja niestety mam włosy bardzo cieniutkie i każdy szampon nawilżający mocno je obciąża, więc w sumie używam lekkich szamponów dla dzieci (babydream z ciemnobrązowych zrobił mi porudawe ) i na to odżywki, ale może taki wygładzający by coś zdziałał
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 10:49   #2284
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: rossmann

Ja to sobie licze na to ze ta wygladzajaca serie bedzie jak wygladzajaca od Nivea. Nivea zmienil sklady i teraz w odzywce jest silikon. tak licze pocichutku ze Yung bedzie stara seria Nivea.
tez mam cienkie wlosy,a le mam ich duzo. Nive anie obciazala mi wlosow, ale ladnie nawilzala, ybly puszyste ale nie puszace.

Z drugiej strony to co ja tu wogole pisze? ja sie chce przestawic na mycie wlosow mydlem Aleppo, wiec i odzywka mi nie bedzie potrzebna. Wczoraj umylam, splukalam na koncu kwasna plukanka i wlosy cud miod i orzeszki, chodz jeszcze nie tak do konca. Nosze teraz czapke, wiec licze ze dam rade przetrwac faze przestawienna. Zresta nie jest naprawde zle, latem jak umylam aleppo i nie zakwasilam wlsoow to bylo zle. Teraz moje wlosy wygladaja bardzo poprawnie.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 13:56   #2285
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: rossmann

To u Ciebie chociaż ilośc jest, a u mnie nie dośc, że cieniutkie to jeszcze malutko no ale za to staram się je ochronić,więc może spróbuję z tą odżywką
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-06, 09:27   #2286
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez emma-e4 Pokaż wiadomość
Do wszystkich poszukujących oliwkowego kremu do ciała - wymieniają podobno opakowania i powinien pojawić sie w nowych na początku stycznia; ja dzis jeszcze go u mnie nie widziałam
Oby tylko nie zmieniono składu ... Bo już jedna zmiana konsystencji była, niby in plus, ale ...
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 12:33   #2287
szyrek
Zadomowienie
 
Avatar szyrek
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: podgórze
Wiadomości: 1 178
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Sunday Rose Pokaż wiadomość
A polecicie jakieś wkładki higieniczne ? w końcu udało mi się upolować babydream do twarzy i ciała i jestem miło zaskoczona lekką konsystencją
Jeśli chodzi o te rossmannowskie to mogę tylko odradzić
Skusiłam się przy jakiejś promocji i nie mogę teraz skończyć - rwą się i zwijają, niby przepuszczające powietrze ale ja jakoś tego nie widzę. Myślałam, że podobnie jak tampony nie będą odstawać jakością od reszty...
__________________
"Nikogo nie wolno zmuszać by czekał aż do dziesiątej na drożdżówkę."

szyrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-10, 17:30   #2288
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: rossmann

A ja jestem zadowolona z wkladek uzywam juz kilka lat. Podpaski cienkie mi nie podeszly bo wszystkie maja plastikowa powlaczke, a tylko jeden rodzaj byl u mnie z bawelniana i wlasnie sie rwaly. Przestalam sobie nimi zawracac glowe i nawet nie wiem czy sa juz inne rodzaje(o chlonnosc mi chodzi) z tych cienkich z bawelniana powlaczka.

Mialam
http://www.rossmannversand.de/Deskto...d=26923&id=753
http://www.rossmannversand.de/Deskto...d=26936&id=753

te sa moje ulubione
http://www.rossmannversand.de/Deskto...d=26961&id=753
http://www.rossmannversand.de/Deskto...d=26941&id=753

Lang tez kiedys mialam
http://www.rossmannversand.de/Deskto...d=26943&id=753


W piatek bylam w Rossmannie i zakupilam ichnia szczoteczke juz ktorys raz z kolei
http://www.rossmannversand.de/Deskto...d=55604&id=753

ona jest jak szczoteczka Meridol, bardzo mieciutka super dla osob ktore maja problemy z dziaslami.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 18:59   #2289
Kostka09
Zakorzenienie
 
Avatar Kostka09
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 044
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Z drugiej strony to co ja tu wogole pisze? ja sie chce przestawic na mycie wlosow mydlem Aleppo, wiec i odzywka mi nie bedzie potrzebna. Wczoraj umylam, splukalam na koncu kwasna plukanka i wlosy cud miod i orzeszki, chodz jeszcze nie tak do konca. Nosze teraz czapke, wiec licze ze dam rade przetrwac faze przestawienna. Zresta nie jest naprawde zle, latem jak umylam aleppo i nie zakwasilam wlsoow to bylo zle. Teraz moje wlosy wygladaja bardzo poprawnie.
zainteresowalas mnie w sumie tym mydlem bedzie OT sprawdzilam i to jakies marokonskie/syryjskie??? cudo..co o nim powiesz???

Edytowane przez Kostka09
Czas edycji: 2010-01-10 o 19:00
Kostka09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 19:56   #2290
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: rossmann

To przy okazji je wyprobuje, jesli sa tu dostepne. Jakos do tej pory zadne wkładki mnie nie zadowoliły - discreet, carefree, naturella i inne- zawsze albo klej za słaby, albo włókienkowanie czy zwijanie
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-10, 22:02   #2291
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Sunday Rose Pokaż wiadomość
Fuksjaa, zdaj relację, czy naprawdę wygładzają ja niestety mam włosy bardzo cieniutkie i każdy szampon nawilżający mocno je obciąża, więc w sumie używam lekkich szamponów dla dzieci (babydream z ciemnobrązowych zrobił mi porudawe ) i na to odżywki, ale może taki wygładzający by coś zdziałał
Ja mam trochę inne włosy niż Ty, bo wprawdzie cienkie, ale gęste, które lubią mocno odżywcze kosmetyki do włosów i tak naprawdę to trudno mi je czymkolwiek obciążyć.
Szampon i odżywka bardzo fajne, z tym że trzeba użyć szamponu dwa razy żeby mieć czyste i świeże włosy, odżywki używam po każdym myciu włosów, zostawiam na kilka minut i spłukuję.
Próbowałam też zostawić tą odżywkę na dłużej (jako kompres, w cieple) i miałam później bardzo miękkie włosy. Jestem zadowolona z tych kosmetyków.

Zużyłam dziś olejek dla ciężarnych Babydream, wystarczył mi na jakieś 1.5 miesiąca, czyli przeciętnie. Robię sobie teraz przerwę od tego olejku, mam ochotę na jakiś balsam albo mleczko. Jutro wpadnę do R., może wybiorę coś z Isany.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-11, 10:22   #2292
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: rossmann

Może zaryzykuję i wezmę któreś wkładki, dzięki za odpowiedzi oo, czyli ten szampon raczej nie dla mnie będzie.. a babydream krem do ciała i twarzy mnie zawiódł, najpierw zachwyciła mnie jego konsystencja, a potem okazało się, że ściąga mi twarz i skończył jako krem do stóp.
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 10:45   #2293
Little miau miau
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: miejska dżungla
Wiadomości: 566
Dot.: rossmann

A co polecacie jesli chodzi o serie Alterra procz szminki?

Bo moze poprosze kogos zeby mi przywiozl co nieco z DE, tylko nie wiem na co sie decydwac.

Probowała któraś tej pianki do mycia twarzy? Mało jest na KWC bo z tego co widzę dostęp do tych kosmetyków ma przede wszystkim Monika.
__________________
.
Little miau miau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 10:51   #2294
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Kostka09 Pokaż wiadomość
zainteresowalas mnie w sumie tym mydlem bedzie OT sprawdzilam i to jakies marokonskie/syryjskie??? cudo..co o nim powiesz???
Tak syryjkie cudo. Mnie pasuje. Pory czysciejsze i mniejsze. Krem sie lepiej wlachlania po nim zreszta po kazdym mydle u mnie sie kremy lepiej wchlaniaja, nawet jak jest to porzadne mydlo mocno przetluszczone i nie wysusza. Cera przestala bys wrazliwan i sie nie rumieni jak szalona. Jak by ktos nie wiedziel to by powiedzial ze nie mam wrazliwej naczynkowej cery. Nie uzywam juz podkladu, wybieram krem tonujacy, bo podklad cos zaczal byc widoczny na mojej buzi i wogole mam dosc tego ze sie sciera i to widac, ze w strefie T nagle podkladu nie ma, widac to przejscie miedzy miejscem gdzie jest podklad a gdzie go nie ma, a przy kremie tonujacym nie mam takie problemu, bo on sie ladnie trzyma caly dzien. U mnie teraz zima na calego i w tkakcie dnia czasami czuje ze sie buzia domaga to biore odrobinke kremu Nivea, rozcieram w rekach i poklepuje buzie. Odrazu jest mi lepiej, cera dostaje wilgoci, a wygladam jak nalezy, przy podkladach bylo ciezko na ten caly puder wklepac krem, nie zawsze wygladalam natualnie. Wracajc do mydla, to mnie ono bardzo pasuje, lubie jego zapach, skora na calym ciele ma sie lepiej, a wrecz idealnie. Teraz w zimie smaruje sie po prysznicu bo mam niska wilgotonosc powietrza wiec skora z czasem traci wilgoc, ale jak byla jesien i wilgotnosc powyzej 40% to nie musialam sie non stop balsamowac, wiec to nie jest wina mydla. Tak juz to jest ze ponizej 40% wilgotonosci skora traci wode, nawet jak mylam buzie mleczkai i zelami to mi sie odwadniala, ale wtedy bardzo, a teraz nie, wiec kolejny plus dla mydla naturalnego. Posiadam mydlo z 15% oleju laurowego i mnie krzywdy nie robi(olej ten moze podrazniac, wiec na poczetke lepiej wybrac mydlo z najlniejsza jego iloscia, jak skora bedzie dobrze reagowac mozna sporbowac z wieksza iloscia). Wlosy chcialam zaczac myc tym mydlem juz dawno, ale latem mialam pierwsza przygode niezbyt owocna. Wiedzialam ze wlosy moga wygladac na matowe, sztywne i suche, a jednoczesnie tluste, ze to normalne, ze sie musza przestawic i zalezy od wody moze byc potrzebna kwasna plukanka, ale jakos chyba nie bylam gotowa, bo sie zrazilam po tym jednym razie. Ale za to moja skora glowy mi za ten eksperyment dziekowala. Nic nie swedzialo. Jako ze daze do minimalizku kosmetycznego i praktycznie go osiagnelam, ale kusilo mnie jeszcze ograniczyc kosmetyki, postanowilam sprobowac myc wlosy. Tyle niemek jest zadowolona, to moze i ja bede. Samo to ze w takcie podrozy wystarczy jeden myjol do wszystkiego. Jedna kostka mydla w mydeliczce i umyje sie cala, umyje twarz i jeszcze wlosy... wiecej mi do szczescie nie ebdzie potrzeba. narazie myje wlosy mydlem Aleppo z dodatkiem rozy damascenskiej, ale zamowilam specjalnie kostke do wlosow i juz do mnie leci. Licze ze to wlosowe bedzie jeszcze lepsze i ze moje wlosy sie przestawia na mydlo, jak nie to bede zmuszona zuzyc je do ymcia ciala. Przy Aleppo nie potrzebuje odzywki, wlosy sie nawet lepiej rozczesuja niz gdy uzywalam szamponu i odzywki( oczywiscie pisze o naturalnych produktach a nie silikonowych). Od ok 5-6 dni myje 2 razy dzienne strefe intymna tym mydlem i mi krzywdy nie robi, a inne recznie robione mydle robily i musialam pozostac przy zelu do hig. intymnej. Wyglada na to ze i zel juz mi nie bedzie potrzeby. Od 2 m-ce nie uwskutecznilam intymnej depilacji i przy zelu czulam od siebie po nocy nieprzejemny zapach, a po Aleppo nad ranem nic mi brzydo nie pachnie. Mydlo to ma dzialanie dezodorujace, wiec mysle ze zeczywiscie to dziala, bo czuje sie swizo, znacznie swiezej niz po zelu.
Nie wiem co by tu jeszcze napisac. Mam jeszcze inne mydla naturalne, ale poki co zuzywam je do mycia rak w trakcie dnia, a ogolem myje sie w Aleppo.

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Little miau miau Pokaż wiadomość
A co polecacie jesli chodzi o serie Alterra procz szminki?

Bo moze poprosze kogos zeby mi przywiozl co nieco z DE, tylko nie wiem na co sie decydwac.

Probowała któraś tej pianki do mycia twarzy? Mało jest na KWC bo z tego co widzę dostęp do tych kosmetyków ma przede wszystkim Monika.
Ja polecam wyprobowac kolorowke
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 11:47   #2295
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: rossmann

Bylam dzis w Rossmannie bo ostatnio zapomnialam sobie kupic plastikowego czepka pod prysznic. Potrzebuje go do odzywek ziolowych, zawsze wygodniej niz nakladac zaduzo reklamowke na glowe. Wzielam nowy grzebien recznie wycinany( moj juz mial troche na liczniku), do tego naturalna szczoteczke do czyszczenia racic hihihi z drzewa oliwnego. tania nie byla prawie 8€, ale drewno to jest zupelnie inne niz ta tania drewniana szczoteczka i spewnoscia bedzie dlugo nam sluzyc.
Do tego wzielam rekawice z ...kurecze co to jest nylon czy cos, do peelingu, wzielam ta do ostrego peelingu ( w moim sklepie online gdzie kupuje mydlo Aleppo maja takie rekawice z Syrii i ceny sa inne, wiec sie skusilam na ta rossmannowska). na sucho naprawde drapie. To nie jest ta sizalowa rekawica czy z Luffy to jest jakis inny material, kojarze ze nylon pisalo.
Wzielam tez 2 maseczki jedna nawilzajaca a druga czekoladowa( mozna ja jesc) ale nie z rossmannowskiej firmy, wiec sie tutaj rozpisywac nie bede.
Pokusil wkoncu krem Babydream Panthenol-creme ten nowy. Wyprobuje na mnie oczywiscie ale ogolem to chyba bedzie dla dziecka na buzie, chodz on jest z przeznaczeniem na pupe, ale nie ma cynku, dobrze sie smaruje, wiec... na inne czesci ciala tez sie nada. usta juz smarowalam i jest ok. Nie jest perfumowany.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 16:12   #2296
Trissa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 90
Dot.: rossmann

A ja ostatnio kupiłam Domol do mycia parkietów. Tylko jeszcze nie zdążyłam go wypróbować. Mam nadzieję że okaże się dobry. Poza tym wzięłam oczywiście chusteczki BD Extrasensitive dla dziecka, a dla siebie krem BD niebieski do twarzy, mydło w płynie zapas Isana oliwkowe, balsam BD fur mama, żel Facelle Sensitive. Ten żel ma jakiś dziwny zapach, dla mnie jakiś skiśnięty. Problemów z pompką nie mam żadnych. Kiedyś kupiłam mężowi szampon Isana Med ale okazał się okropny, spowodował straszne swędzenie i jeszcze większy łupież i go wyrzuciliśmy. A, i całkiem niezłe są pieluchy rossmanowskie.
Trissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 17:17   #2297
Kostka09
Zakorzenienie
 
Avatar Kostka09
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 044
Dot.: rossmann

MonikaPogrzeba - dziekuje za wyczerpujace info o Aleppochyba sie skusze i przepraszam za OT

ja dzisiaj w ross. skromnie bo tylko zel niebieski BD, a myje mi sie najlepiej włosy liliputzem niebieskim ale on skladowo jest chyba nienajlepszy...??
Kostka09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 18:05   #2298
VooDooDoll
Raczkowanie
 
Avatar VooDooDoll
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 104
Dot.: rossmann

A ja dzisiaj migusiem po pracy w Rossmanie zostawiłam kilka złotówek
- szampon Yung różowy,
- odżywka do tego ta z czerwona nakrętką, do tej pory używałam kilka razy ziołowego Yunga, zobaczymy jak sie ten spisze;
- komplet maseczek rossmanowskich, dawno nie było wiec zrobiłam zapasy
- oliwka Babydream
- płyn do zmywania oczu (mój ideał)
- pierwszy raz wzięłam tonik, ten różowy z Rival The Loop, strasznie sie pieni i nie wiem czy bedę taka zadowolona, bo buzia troszkę jednak zaczerwieniona po użyciu
- krem z mocznikiem 5% do ciała, wysmarowałam od razu ręce bo mnie cały dzień swędziały mimo wysmarowania ziaja oliwkowa z rana i od 15 do teraz cud miód i orzeszki, skóra gładka, jakby mokra, cudownie nawilżona.
VooDooDoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 18:33   #2299
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez VooDooDoll Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj migusiem po pracy w Rossmanie zostawiłam kilka złotówek
- szampon Yung różowy,
- odżywka do tego ta z czerwona nakrętką, do tej pory używałam kilka razy ziołowego Yunga, zobaczymy jak sie ten spisze;
- komplet maseczek rossmanowskich, dawno nie było wiec zrobiłam zapasy
- oliwka Babydream
- płyn do zmywania oczu (mój ideał)
- pierwszy raz wzięłam tonik, ten różowy z Rival The Loop, strasznie sie pieni i nie wiem czy bedę taka zadowolona, bo buzia troszkę jednak zaczerwieniona po użyciu
- krem z mocznikiem 5% do ciała, wysmarowałam od razu ręce bo mnie cały dzień swędziały mimo wysmarowania ziaja oliwkowa z rana i od 15 do teraz cud miód i orzeszki, skóra gładka, jakby mokra, cudownie nawilżona.
witamy w gronie wielbicielek tego cuda jak go kiedyś wycofają albo zmienią skład to się zapłaczę i w ramach protestu przestranę się malowac
__________________

miarą człowieczeństwa jest nasz stosunek do zwierząt


http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv731aikhjqs.png

Edytowane przez bosti
Czas edycji: 2010-01-12 o 18:34
bosti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-12, 19:31   #2300
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: rossmann

A co to za płyn?
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 19:51   #2301
VooDooDoll
Raczkowanie
 
Avatar VooDooDoll
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 104
Dot.: rossmann

Cudo za grosze, które zmywa jak nic innego. Mogę sobie w ramach rozrywki wysmarować całe oko czarną tłustą kredką, zasypać to czarnym cieniem, nałozyć 10 warstw mascary a potem jeden wacik nasączony tym cudem i voila!
Poważnie, używałam płynów micelarnych po kilkadziesiąt złotych, próbowałam polskich specyfików, chyba wszystkiego. Nic nie zmywa tak dobrze, równocześnie nie podrażnia oczu ani troszkę, co zdarzało mi się po innych specyfikach do zmywania oczu.
VooDooDoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 20:14   #2302
kasiarybka
Raczkowanie
 
Avatar kasiarybka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa/Londyn
Wiadomości: 398
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
To przy okazji je wyprobuje, jesli sa tu dostepne. Jakos do tej pory zadne wkładki mnie nie zadowoliły - discreet, carefree, naturella i inne- zawsze albo klej za słaby, albo włókienkowanie czy zwijanie
Ja od siebie polecam polską Bellę, tę serię:
http://www.bella.pl/content/Folder.2...009-10-14.3835
i jeszcze te:
http://www.bella.pl/content/Folder.2...007-03-02.3128
Ja jestem z nich bardzo zadowolona. Cienkością i elastycznością są podobne do discreet i naturelli, ale mają dużo lepszy klej i lepiej chłoną Koniec offtopu.

Ja też jestem wielbicielką Rossmannowskiego płynu do demakijażu oczu cudo za grosze... zmywa idealnie, nie podrażnia. Czasem, na wyjazdach używam go zamiast płynu do demakijażu całej twarzy i w tej roli również spisuje się znakomicie. Cenowo wychodzi nawet taniej od płynów micelarnych Ziaji :P poza tym podoba mi się buteleczka - jets bardzo poręczna, a kiedy płyn się kończy, odklejam nalepkę i przelewam do niej inne kosmetyki w płynie, żeby nie ciągać ze sobą za dużo w podróżach
__________________
Projekt "Denko" - marzec: 3

Ograniczam zakupy kosmetyczne tzn... chciałabym bardzo...




Odpisz, proszę, u mnie
kasiarybka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 21:17   #2303
bosti
Zadomowienie
 
Avatar bosti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 1 117
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez Callitus Pokaż wiadomość
A co to za płyn?
to jest to cudo http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...o-i-ogorka.htm
__________________

miarą człowieczeństwa jest nasz stosunek do zwierząt


http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv731aikhjqs.png
bosti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 21:20   #2304
Trissa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 90
Dot.: rossmann

To, to.
Najlepszy i jedyny.
Trissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 22:57   #2305
marcheweczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 239
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez kasiarybka Pokaż wiadomość
Ja od siebie polecam polską Bellę, tę serię:
http://www.bella.pl/content/Folder.2...009-10-14.3835
i jeszcze te:
http://www.bella.pl/content/Folder.2...007-03-02.3128
Ja jestem z nich bardzo zadowolona. Cienkością i elastycznością są podobne do discreet i naturelli, ale mają dużo lepszy klej i lepiej chłoną Koniec offtopu.

Ja też jestem wielbicielką Rossmannowskiego płynu do demakijażu oczu cudo za grosze... zmywa idealnie, nie podrażnia. Czasem, na wyjazdach używam go zamiast płynu do demakijażu całej twarzy i w tej roli również spisuje się znakomicie. Cenowo wychodzi nawet taniej od płynów micelarnych Ziaji :P poza tym podoba mi się buteleczka - jets bardzo poręczna, a kiedy płyn się kończy, odklejam nalepkę i przelewam do niej inne kosmetyki w płynie, żeby nie ciągać ze sobą za dużo w podróżach
Właśnie zastanawiałam się, czy nie stosować go jako micel, bo poszukuję takowego, niestety Dax ma DMDM Hydantoin, a z kolei Ziaja nie jest najlepiej oceniania (chociaż nie wiem, czy to nie tylko dlatego, że Wizażanki traktują micel jak środek głównie do demakijażu oczu, gdy jego przeznaczenie jest inne).
__________________
Wygraj z depresją!
www.wygrajzdepresja.pl/wordpress
marcheweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 22:58   #2306
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez kasiarybka Pokaż wiadomość
Ja od siebie polecam polską Bellę, tę serię:
http://www.bella.pl/content/Folder.2...009-10-14.3835
i jeszcze te:
http://www.bella.pl/content/Folder.2...007-03-02.3128
Ja jestem z nich bardzo zadowolona. Cienkością i elastycznością są podobne do discreet i naturelli, ale mają dużo lepszy klej i lepiej chłoną .
dzięki Kasia. Co do płynu, jesli go kiedys zmienia lub wycofaja - rowniez sie zapłacze.
Geniusz po protu. do powyższych zachytow dodam ejszcze, ze zaden dotychczasowy płyn nie radzil sobie z kredka na dolnej lini rzes, musialam dodatkowo uzywac oliwki. Płyn RdL załatwia wszystko
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 09:16   #2307
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: rossmann

Moniko- a gdzie kupujesz to mydło aleppo, polecasz jakieś konkretne sklepy? ja znalazłam sklep darmaroko.pl i wygląda fajnie.

a zeby nie było offtopu to się spytam co do kremu z mocznikiem, czy ten okrągły pachnie inaczej niż do rąk w tubce? i czy się nadaje do rąk zamiast tego tubkowego? zaczął mnie irytować zapach, zużywam drugie opakowanie przy pierwszym tego nie czułam a teraz jakieś zdechłe kwiatki
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 11:21   #2308
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: rossmann

Ja kupuje u mnie w sklepie online, chodz wysylaja tez do innych krajow. mialam moje pierwsze Aleppo dzieki Narnijce z Biolandera. Jest tych sklepow w Pl, idzie wybierac. Dodam jeszcze ze olej laurowy moze uczulac wiec polecam najpier wybrac mydlo z jego mniejsza zawartoscia. A tak wogole to im wiecej oleju laurowego to mydlo ma lepsze wlasciwosci pielegnacyjne i nie wysuszajace, jednak co skora to inna reakcja. Znam osobe z innego forum ktora ma sucha skore i najlpeiej pasuja jej Alepo z mala zawartoscia oleju laurowego i do tego najlpeiej te zielone mydla, a nie te z warstwa ochry. Poza tym na poczatku wiekszosc z was bedzie odczuwac inaczej swoja skore, to normalne, po kilku uzyciach powinno sie to wyregulowac. Skora musi sie przestawic na mydlo.

Czytalam ze komus tu pasuja maseczki z RdL. mnie niestety podrazniaja. A jest juz u was ten plyn do demakijazu ale dwufazowy? Jestem ciekawa jak wam sie on bedzie podobal.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 13:18   #2309
anetka832
Zadomowienie
 
Avatar anetka832
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: O-c Św.
Wiadomości: 1 049
GG do anetka832
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez marchewkowe pole Pokaż wiadomość
Moniko- a gdzie kupujesz to mydło aleppo, polecasz jakieś konkretne sklepy? ja znalazłam sklep darmaroko.pl i wygląda fajnie.

a zeby nie było offtopu to się spytam co do kremu z mocznikiem, czy ten okrągły pachnie inaczej niż do rąk w tubce? i czy się nadaje do rąk zamiast tego tubkowego? zaczął mnie irytować zapach, zużywam drugie opakowanie przy pierwszym tego nie czułam a teraz jakieś zdechłe kwiatki
Krem z mocznikiem w okrągłym opakowaniu pachnie, jak dla mnie, inaczej - nie ma takiej dziwnej, drazniącej nutki jak krem do rąk, pachnie delikatnie. Czy nadaje sie do rąk, to nie wiem, nie stosowałam, ale do ciałka jest bardzo przyjemny - nawilża i wygładza; dość szybko się wchłania
__________________
Aniołek[*]28.11.2015
anetka832 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 17:17   #2310
ania z wzgórza marzeń
Zakorzenienie
 
Avatar ania z wzgórza marzeń
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 392
Dot.: rossmann

Cytat:
Napisane przez bosti Pokaż wiadomość
po waszej zachecie kupilam mam nadzieję, z e bede zadowolona i nie uczul mnie jak 90% innych plynów do demakijazu
__________________
należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia...

Przerzuć kartkę, zaryzykuj, bądź dziwakiem
Nie idź ścieżką, własną depcz, otwórz głowę
Zanim powiesz, zrozum, bądź
Nigdy nie burz, buduj, twórz
Smakuj, milcz, myśl i czuj
ania z wzgórza marzeń jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:48.