Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;) - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-13, 09:25   #661
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

co ranek łapie za lusterko i patrze jak moje maleństwa rosną i juz sa małe odrosty
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 10:09   #662
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
co ranek łapie za lusterko i patrze jak moje maleństwa rosną i juz sa małe odrosty
super Na takich krótkich włosach najbardziej widać to jak szybko odrastają
Moje też coraz dłuższe
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 12:41   #663
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

rosna to najwazniejsze Ninedin
4miechy maja tzn az sie ciepło zrobi a pozniej wesele i tez pasuje miec fajne włosy
chyba jestem zabardzo przewrażliwiona na punkcie włosów i dlatego mnie to tak dołuje
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 14:54   #664
kruszyna90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 628
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

mam pomysl, co miesiąc bedziemy wstawiac fotki i obczaimy przyrost której z nas najszybciej przywa cm

aktualnie co uzywacie do wlosow? bo ja nic trzeba coś przemyśleć..

---------- Dopisano o 15:54 ---------- Poprzedni post napisano o 15:52 ----------

a dzisiaj kolezanka mi powiedziala ze mi kolor wyplowial..eh i teraz nie wiem co mam zrobic, juz jestem przewrazliwiona na punkcie wlosow i teraz nie wiem czy to prawda, mama mowi ze nie.. może kupie jakis szampon + odzywke do farbowanych. Myslalam o Dove? Miala któras z was?
__________________
kruszyna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 14:57   #665
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

swietny pomysł
belissa
wax odzywka/maska
szampon nawilzający z Eris
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 15:04   #666
kruszyna90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 628
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

ifrit ja juz bym chciala miec takie jak ty
__________________
kruszyna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 15:13   #667
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Cytat:
Napisane przez kruszyna90 Pokaż wiadomość
ifrit ja juz bym chciala miec takie jak ty
a jaka masz obecnie długosc ?
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-13, 15:33   #668
kruszyna90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 628
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

dlugos mam podobna, ale są strasznie wycieniowane (w sumie nie cieniowane tylko tak mi rosną od zapalki) ze te z gory sa bardzo krótkie, no i grzywka jest ktorej bym chciala sie pozbyc czyt. zapuscic a ty masz wszystkie takie równe
__________________
kruszyna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 16:25   #669
niutka1
Wtajemniczenie
 
Avatar niutka1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 2 904
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

aktualnie nic oprócz szamponu i takiej odżywki do układania kręconych włosów nie uzywam, jakis totalny leń mnie ogarnął, olewam moje włosięta totalnie, a one i tak rosną
__________________
Trójkowa mama
zapuszczam włoski od zapałki
13.08.2009 : 3mm,14.09 : 2,5 cm,13.10 : 3,5 cm14.11 : 5 cm,14.12: 6 cm,15.01.2010: 8 cm, 21.12.2010: 20cm ( podcinane troszkę kilka razy)
31.12.2014 : 54cm podcinane wiele razy, CEL: 69cm..
zapuszczam grzywkę 31.12.2014: 21cm.
niutka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 17:10   #670
mg78
Zadomowienie
 
Avatar mg78
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;P
Wiadomości: 1 944
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Cytat:
Napisane przez kruszyna90 Pokaż wiadomość
mam pomysl, co miesiąc bedziemy wstawiac fotki i obczaimy przyrost której z nas najszybciej przywa cm

aktualnie co uzywacie do wlosow? bo ja nic trzeba coś przemyśleć..

---------- Dopisano o 15:54 ---------- Poprzedni post napisano o 15:52 ----------

a dzisiaj kolezanka mi powiedziala ze mi kolor wyplowial..eh i teraz nie wiem co mam zrobic, juz jestem przewrazliwiona na punkcie wlosow i teraz nie wiem czy to prawda, mama mowi ze nie.. może kupie jakis szampon + odzywke do farbowanych. Myslalam o Dove? Miala któras z was?

Dobry pomysł jestem za, chociaż już mnie tak korci fryzjer wprost krzyczy za mną
ja używam nisim fast + olejki ,trochę mi się znudził ten zestaw,jakiś czas temu zmieniłam szampon i odżywkę i ponownie wróciłam z pokorą do" fasta"
__________________

mg78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 17:17   #671
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Kruszyna pomysł ze zdjęciami super
I z wątku "kobieta na zapałkę" mamy wątek "kobieta na zapałkę zapuszczająca włosy"
Obecnie używam:
- skończyłam Radical (szybko poszło bo na moje gęste włosy jedna ampułka nie wystarczała; żeby pokryć wszystkie odrosty musiałam używać dwie na raz)
- Wax L'biotica dla blondynek
- Jedwab Wax L'biotica (jest lepszy od reszty, jakie dotąd stosowałam)
- szampon Radical
- szampon Rumiankowy
- maska Matrix do farbowanych (mam ją od dawna; stosuję, co jakiś czas bo chce skończyć opakowanie)
Suszę włosy bo bez tego urządzenia mam okropne siano
Za miesiąc idę podciąć, mam nadzieję, że będę mogła pochwalić się swoimi naturalnym włosami.
Kupiłam też słynny na wizażu Olejek Rycynowy. Stosuję na rzęsy Miałam dawać na włosy ale on przyciemnia, a tego nie chcę
Kruszyna pocieszę Cię pewną historią
Idę dziś na Pocztę. Za mną idzie jakaś kobieta. Nagle dostrzega ją idąca z naprzeciwka koleżanka, która zaczyna krzyczeć :
- O Jezu jaka Ty jesteś szeroka !!!!!
- Tobie też nic nie brakuje- krzyczy ta druga
- A no dobrze się odżywiam - odpowiada
no myślałam, że padnę
Sytuacja jak z dowicipu:
Po latach spotykają się dwie koleżanki:
- O jej przez te zmarszczki w ogóle Cię nie poznałam!
- A ja poznałam Ciebie tylko po tej starej sukience !
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-13, 17:40   #672
kruszyna90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 628
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

no nie ma to jak szczerość kolezanek ;D


a ja bym chciala taki kolorek jak wam pokaże, a aktualnie mam czarny i nie wiem czy nie poczekac jeszcze z 2 miesiece az sie spluka bardziej ta farba i nastepnie pojsc do fryzjerki, czy teraz isc poprostu i nalozyc drobniutkie pasemka w takim kolorze. co radzicie?
__________________
kruszyna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 17:42   #673
kruszyna90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 628
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

a jeszcze pomyslalam ze moze kupie taką farbe i dodam troche rudej.. to moze wyjda takie czekoladowe refleksy?
__________________
kruszyna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 17:45   #674
mg78
Zadomowienie
 
Avatar mg78
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;P
Wiadomości: 1 944
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

refleksy zrobić ,ładnie to wygląda i naturalnie .....i mniejsza szkoda dla włosów

i oczywiście odrosty nie rzucając się w oczy
__________________


Edytowane przez mg78
Czas edycji: 2010-01-13 o 17:51
mg78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 17:45   #675
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

na czarnej farbie wszystko wyjdzie czarne
Moim zdaniem lepiej poczekać i kolor "wyprowadzić" u fryzjera
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 18:25   #676
kruszyna90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 628
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

..a moze jeszcze inaczej, jak bede robic odrosty i troche podcinac to powiem zeby zrobila troche bardziej w czekolade niz w czarny i powoli bede tak robic z odrostami i tak konce musze podcinac zeby je wyrównywac wiec w koncu sie wyprostuje
__________________
kruszyna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 19:31   #677
asica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 205
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Czesc,
Bedzie dlugo i nudno uprzedzam
@kruszyna@ na zapalke zeby sie zdecydowac to musialabym "miec jaja" bo znajac siebie nie wyszlabym z szoku przez jakis miesiac... no i buzie trzeba miec odpowiednia... ale przede wszystkim odwage.

Jeszcze nic nie zdecydowalam, dzis pospinalam te co mnie najbardziej denerwuja (tam wyzej wstawilam foto) i pomyslalam, zeby sciac te wlasnie ktore spielam a ten dol tak leciutko wycieniowac zeby mi bardziej stal a nie byl taki przyklapniety, w ten sposob moze udaloby sie dac tej fryzurze chociaz lekko okraglawy ksztalt. Ale nie wiem, moze mi sie tylko tak wydaje.

Podatne sa bardzo na ukladanie, wiec jak je uloze, w niektorych miejscach uklepie, w niektorych przyprostuje, w niektorych zepne spinka, i na koniec zaloze opaske to nawet nikt nie widzi ze mam sciete... no ale jak widac to cala procedura jest... jestem gotowa sie tak poswiecac, chcialabym tylko wiedziec czy warto, bo moze mozna juz teraz troche (jestem swiadoma ze duzo sie nie da) poprawic, nawet przygotowalam sie psychicznie na sciecie na krotsze, ba, przez caly dzien dzis myslalam sobie ze krotkie wlosy sa przeciez fajne! tylko najpierw musze sie zastanowic JAKA ja chce fryzure, bo na razie tylko wiem jakiej nie chce, nie wiem czy nawet chce té ktorá wstawilam, co @laudik@ stwierdzila ze mam do niej za krotkie (kurcze, na pewno za krotkie? bo na moje oko /ale moge sie mylic/ to na gorze mam tej samej dlugosci, gorzej z tymi na dole, ktore sa niewycieniowane ale krotkie i tu sie zgodze ze one moga byc za krotkie do tej fryzury), wiec poki co to ja musze sie namyslic jaka ja chcé fryzke, przestawiam sie na krotka z kazdm dniem ale chcialabym jakas "fajna"

@Niutka@ jestem dokladnie tego samego przekonania na temat fryzjerow... i bede miec problem jak juz jakas fryzure znajde i bede chciala isc po nia do fryzjera, nie wiem jak mu zaufam...

Poki co szukam fryzur, no i mysle nad pomyslem sciecia lekko tych bokow i wycieniowania dolu.
Czuje sie intruzem w tym watku, ale jak odwiedzilam watek zapuszczajacych to jakos martwo tam, albo pisza zapuszczajace z za lopatki do pasa... no i ja sie coraz czesciej zastanawiam czy chce zapuszczac, a juz na pewno nie mysle o zapuszczaniu do dlugich ale do jakiejs fajnej krotkiej (ale nie bardzo krotkiej) fryzury.

Laudik, az tak tragicznie nie jest hehe... jak to gdzies slyszalam, "moglo byc gorzej, ale tylko troszke"
asica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-13, 19:44   #678
kruszyna90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 628
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Wiesz w sumie to twój wybór. Jesli czujesz sie dobrze tak jak jest to sobie spinaj te wlosy i nic z nimi nie rób. Moze poprostu idz do zaufanego fryzjera i powiedz ze chcesz zapuszczac, ale chcesz jakos uratowac ta fryzurke musisz pomyslec

Ja wiem ze jak podrosna (te kolo uszu) jeszcze z jakies 3-4 cm to lece ciachać na boba, i dalej zapuszczać
__________________
kruszyna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 05:56   #679
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Kruszyna już Ci brakuje tylko 3-4cm do boba?? To szybko Ci urosły
Jakiś czas temu (w zeszłym roku) zapuszczałam z krótkich na boba. Nie z takich wygolonych tylko normalnie obciętych nożyczkami. Nie pamiętam już ile to trwało, ale robiłam tak, jak Ty piszesz - podcinałam żeby wyszedł bob
Kompletnie mi ta fryzura nie pasowała bo mam za gęste włosy żeby mieć wszystkie równe. Na domiar złego są kręcone. Fryzura wyglądała ładnie jedynie po wyjściu od fryzjera i wyprostowaniu Sama nie dam rady wyprostować takiej ilości włosów, a do fryzjera nie będę chodzić codziennie Zrezygnowałam z tego boba i teraz ściełam na krótko Wolę zapuszczać pocieniowane bo lepiej się układają
Asica IMHO da się zrobić u Ciebie fryzurkę podobną do tej ze zdjęcia Dobry fryzjer powinien dopasować ścięcie Wiadomo, że nie będzie nigdy identycznie bo każdemu inaczej układają się włosy
Też widziałam wątek dla zapuszczających.... ale dziewczyny mają długie włosy.
Też chcę już długie

PS. Wstawiam swoje boby
__________________
Umysł w stanie blond

Edytowane przez Ninedin
Czas edycji: 2010-01-14 o 06:51
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-14, 08:52   #680
dudzia
Raczkowanie
 
Avatar dudzia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 376
GG do dudzia
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

kruszyna czemu Cię kusi do farbowania skoro taki czerwony cel w podpisie widnieje- nie ladnie to tak.
ja aktualnie używam szamponu z oriflame z limonką i imbirem i odżywki z tej samej serii. odżywki używam głównie dlatego że w czapce chodze lub w chustkach i wiadomo się włosy niszczą i wycierają. Włoski moje mają już 16 mm widzę po zdjęciach też sporą różnice (codziennie od 1 stycznia robimy sobie z TŻem zdjęcie bo robimy taki roczny album ze zdjeciami na każdy dzień ) no i w końcu nie widać mi skóry i cieplej w głowę i jak się budzę to muszę umyć bo się już zagniatają i tu mi coś sterczy tu mi się przyklei nigdy nie pomyslalbym ze sie bede z takiego czegoś cieszyć TŻ też mi ciągle powtarza że mi rosną i widać, sam również zapuszcza ale ma jakieś 10 razy dłuższe, więc się rozumiemy
dudzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 09:03   #681
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Kruszyna już Ci brakuje tylko 3-4cm do boba?? To szybko Ci urosły
Jakiś czas temu (w zeszłym roku) zapuszczałam z krótkich na boba. Nie z takich wygolonych tylko normalnie obciętych nożyczkami. Nie pamiętam już ile to trwało, ale robiłam tak, jak Ty piszesz - podcinałam żeby wyszedł bob
Kompletnie mi ta fryzura nie pasowała bo mam za gęste włosy żeby mieć wszystkie równe. Na domiar złego są kręcone. Fryzura wyglądała ładnie jedynie po wyjściu od fryzjera i wyprostowaniu Sama nie dam rady wyprostować takiej ilości włosów, a do fryzjera nie będę chodzić codziennie Zrezygnowałam z tego boba i teraz ściełam na krótko Wolę zapuszczać pocieniowane bo lepiej się układają
Asica IMHO da się zrobić u Ciebie fryzurkę podobną do tej ze zdjęcia Dobry fryzjer powinien dopasować ścięcie Wiadomo, że nie będzie nigdy identycznie bo każdemu inaczej układają się włosy
Też widziałam wątek dla zapuszczających.... ale dziewczyny mają długie włosy.
Też chcę już długie

PS. Wstawiam swoje boby

a wlasnie, ze ten ostatni bob najfajniejszy, bardzo fajnie wygladalas jesli taki on byl.
szczerze mowiac ja na ta dlugosc licze w okolicy lipca - zdaje sobie sprawe, ze nie beda wsyztskie rowne(ale moze to i lepiej bo tez mam"szczescie"miec bardzo sztywne, grube wlosy, o ktorych myslalam, ze sa najwiekszym swiatowym dramatem, a one sa po prostu falowano-krecone i wymagaja nie szczotkowania i wygladzania a nieczesania i nawilzania - ale to inna historia).
i tez lata cale scinalam na krotko - baaardzo krotko, bo tylko w bardzo mocno scietych i scieniowanych dawalam rade je okielznac.
teraz natomiast -juz pomijajac zaklad - chcialabym miec dlugie - to ostatnia akcja zapuszcznia w moim zyciu jak sadze - jesli mnie cos podkusi i zetne to juz nie zapuszcze(poki co planuje juz niegdy nie sciac jak uda mi sie zapuscic).
a chcialabym miec dlugie , zeby mie wygodnie, nie musiec scinac co miesiac, nie musiec farbowac co miesaic, nie tracic czasu i kasy na stylizowanie, odmlodzic sie (choc to akurat dyskusyjne bo scieta wygladam bardzo mlodo).
i w ogole chce mi sie odmiany.

a teraz to spedzam czas na ukladaniu wloswo, zeby sobie wymyslic jakies fryzury na przetrwanie.
poki co wymyslilam podpinanie tych wlosow z bokow do tylu pod spod
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 13:14   #682
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Laudik, ostatni bob to nie był taki typowy bob Włosy były pocieniowane dolna warstwa była najdłuższa, tak żeby się mogła wykręcać na zewnątrz Więc to była taka wariacja na temat boba Na zdjęciu wyszły ładnie, ale rzeczywistość była zpełnie inna
Sprawdziłam dziś zdjęcia włosy z krótkich ( najdłuższe ok. 4 cm) do boba z 2 pierwszych zdjęć urosły w niecały rok Aż mnie to zdziwiło.... w grudniu 2008 miałam krótkie, a to zdjęcie jest z sierpnia . Podciełam jedynie tył żeby był bob Czyli tegoroczną jesień przywitam z bobem
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 16:43   #683
kruszyna90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 628
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Cytat:
Napisane przez dudzia Pokaż wiadomość
kruszyna czemu Cię kusi do farbowania skoro taki czerwony cel w podpisie widnieje- nie ladnie to tak.
ja aktualnie używam szamponu z oriflame z limonką i imbirem i odżywki z tej samej serii. odżywki używam głównie dlatego że w czapce chodze lub w chustkach i wiadomo się włosy niszczą i wycierają. Włoski moje mają już 16 mm widzę po zdjęciach też sporą różnice (codziennie od 1 stycznia robimy sobie z TŻem zdjęcie bo robimy taki roczny album ze zdjeciami na każdy dzień ) no i w końcu nie widać mi skóry i cieplej w głowę i jak się budzę to muszę umyć bo się już zagniatają i tu mi coś sterczy tu mi się przyklei nigdy nie pomyslalbym ze sie bede z takiego czegoś cieszyć TŻ też mi ciągle powtarza że mi rosną i widać, sam również zapuszcza ale ma jakieś 10 razy dłuższe, więc się rozumiemy
a no korci mnie, bo mi kolezanka powiedziala ze tak ladnie wygladalam, a juz mi sie farba splukuje i brzydko jest w takim, lepiej jak byl taki intensywny ze mam znow zafarbowac.. no i teraz przeżywam
__________________
kruszyna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 17:01   #684
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Cytat:
Napisane przez kruszyna90 Pokaż wiadomość
a no korci mnie, bo mi kolezanka powiedziala ze tak ladnie wygladalam, a juz mi sie farba splukuje i brzydko jest w takim, lepiej jak byl taki intensywny ze mam znow zafarbowac.. no i teraz przeżywam
Kruszyna, Ty -u nie farbuj To błędne koło
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 18:31   #685
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Cytat:
Napisane przez kruszyna90 Pokaż wiadomość
a no korci mnie, bo mi kolezanka powiedziala ze tak ladnie wygladalam, a juz mi sie farba splukuje i brzydko jest w takim, lepiej jak byl taki intensywny ze mam znow zafarbowac.. no i teraz przeżywam
nie sluchaj takich wstretnych kolezanek
do maja to MY jestesmy twoje kolezanki, a nasza rada jest - NIE FARBUJ, JEST LADNIE TAK JAK JEST!

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

scielas, zeby te nowe, co urosna byly zdrowe, nie?
a jak bedziesz sluchac kolezanek to zanim dobzre urosna to juz sie zdaza porzadnie zniszczyc i oslabic
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 18:35   #686
asica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 205
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Dudzia 16 mm od poczatku stycznia?? toz to wbrew wszystkim teoriom naukowym!

Postanowilam nie robic kompletnie nic przez przynajmniej miesiac, moj cel to bob, taki "dwuwarstwowy" choc nie wiem czy cos takeigo istnieje... zeby nie myslec o tym jak wygladam wymyslilam zeby zajac sie sportem, ruszac sie wiecej, cwiczyc... a wtedy powitam wiosne z bobikiem i ladna figura, alez to brzmi... ach ach...
asica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 18:56   #687
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Cytat:
Napisane przez asica Pokaż wiadomość
Dudzia 16 mm od poczatku stycznia?? toz to wbrew wszystkim teoriom naukowym!

Postanowilam nie robic kompletnie nic przez przynajmniej miesiac, moj cel to bob, taki "dwuwarstwowy" choc nie wiem czy cos takeigo istnieje... zeby nie myslec o tym jak wygladam wymyslilam zeby zajac sie sportem, ruszac sie wiecej, cwiczyc... a wtedy powitam wiosne z bobikiem i ladna figura, alez to brzmi... ach ach...

brawo - moim zdaniem dobra decyzja - jesli zapuszczasz.
podcinanie tego co jest od poczatku zle sciete nic by nie pomoglo.
co innego gdybys nie zapuszczala - wtedy radzilabym ci ciachnac na zero.
ale w tej sytuacji kazdy cm na wage zlota
ja osoboscie tez czekam na koniec stycznia - poczatek lutego -( w kazdym razie na lepsza pogode bo tu gdzie mieszkam wieje i pada deszcz - to srednie okolicznosci pzryrody do biegania) bywrocic do biegania - tzreba pozbyc sie lenia zimowego.
a poza tym ruch na swiezym powietrzu swietnie wplywa na porost wlosow - w kazdym razie mi sie udalo w zeslzym roku w 3 miesace wyhodowac spora gzrywke - wlasnie biegajac dzien w dzien.
jak zaczynalam w styczniu to nie bylo widac wlosow spod czapki, a w marcu juz byla gzrywa spod tej czapki na oko
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 19:22   #688
asica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 205
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Cytat:
Napisane przez laudik Pokaż wiadomość
a poza tym ruch na swiezym powietrzu swietnie wplywa na porost wlosow - w kazdym razie mi sie udalo w zeslzym roku w 3 miesace wyhodowac spora gzrywke - wlasnie biegajac dzien w dzien.
jak zaczynalam w styczniu to nie bylo widac wlosow spod czapki, a w marcu juz byla gzrywa spod tej czapki na oko
ten argument jak zaden inny dziala na mnie motywujaco do ruchu!

Czy jest gdzies watek dla zapuszczajacych po nieudanym obcieciu? bo mam jeszcze troche do wyrazenia zalu, a nie chce tu zasmiecac

A wracajac jeszcze do prawowitego tematu, to czy jest tu dziewczna ktora zostala i zamierza zostac przy bardzo krotkich wlosach?

Edytowane przez asica
Czas edycji: 2010-01-14 o 19:31
asica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 20:06   #689
kruszyna90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 628
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

halo halo jest tu kto
__________________
kruszyna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-14, 22:38   #690
dudzia
Raczkowanie
 
Avatar dudzia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 376
GG do dudzia
Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

Cytat:
Napisane przez asica Pokaż wiadomość
Dudzia 16 mm od poczatku stycznia?? toz to wbrew wszystkim teoriom naukowym!
nie od poczatku stycznia 1 stycznia mialam 10 mm- jest w podpisie wiec mineły dwa tygodnie a tu tylko 6 mm choć przy takiej długości to baaaardzo dużo jak dla mnie
dudzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:22.