Dobry Fryzjer - Gdańsk - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-31, 16:25   #421
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Dobry Fryzjer - Gdańsk

Cytat:
Napisane przez annabelka Pokaż wiadomość
Może ktoś polecić jakiś salon fryzjerski, który robi dobre sombre?
Podbijam, poszukuje dobrego fryzjera do zrobienia sombre
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-01, 16:45   #422
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Dobry Fryzjer - Gdańsk

polecałam wcześniej radka, sylwanę i martynę z r.smarz i obstaję przy poleceniu, również w temacie sombre.

ale tak w zasadzie, to zajrzyjcie na fb polecanych fryzjerów (kto w dzisiejszych czasach go nie ma?!) - fryzjerzy wrzucają sporo zdjęć swoich "realizacji", często w wydaniu przed-po i wydaje mi się, że to znacznie lepiej oddaje rezultat niż subiektywnie napisany post na forum (zazwyczaj nie wynika z nich w jakim stanie ktoś się u swojego fryzjera-cudotwórcy zjawił)
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-03, 15:13   #423
beck20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 22
Dot.: Dobry Fryzjer - Gdańsk

Mogę polecić z czystym sumieniem p. Renatę ze Studia Revel, co prawda salon jest w Gdyni przy ul. Kilińskiego. Byłam zrobić u p. Renaty sombre i jestem bardzo zadowolona, wysłucha i doradzi.
Zresztą efekty ich pracy można sprawdzić na profilu na fb.
beck20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-05, 20:42   #424
Puolatar
Rozeznanie
 
Avatar Puolatar
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Fi
Wiadomości: 567
Dot.: Dobry Fryzjer - Gdańsk

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
polecałam wcześniej radka, sylwanę i martynę z r.smarz i obstaję przy poleceniu, również w temacie sombre.

ale tak w zasadzie, to zajrzyjcie na fb polecanych fryzjerów (kto w dzisiejszych czasach go nie ma?!) - fryzjerzy wrzucają sporo zdjęć swoich "realizacji", często w wydaniu przed-po i wydaje mi się, że to znacznie lepiej oddaje rezultat niż subiektywnie napisany post na forum (zazwyczaj nie wynika z nich w jakim stanie ktoś się u swojego fryzjera-cudotwórcy zjawił)
Martyna nie pracuje już w Smarzu Wie ktoś gdzie się przeniosła?

Wysłane z mojego SM-T805 przy użyciu Tapatalka
Puolatar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-05, 09:47   #425
kurkawodnaa
Zadomowienie
 
Avatar kurkawodnaa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 201
Dot.: Dobry Fryzjer - Gdańsk

pytanie już w wątku padło, niestety odpowiedz jeszcze nie Możecie polecić dobrego fryzjera na Przymorzu, zastanawiam się nad salonem w nowych wieżowcach niedaleko Decathlonu. Ma ktoś jakieś doświadczenia?
kurkawodnaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-06, 09:17   #426
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Dobry Fryzjer - Gdańsk

Polecam Kamila na Zaspie w salonie Bell Vissage czy jakoś tak w zasadzie niedaleko Przymorza
marea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-07, 07:13   #427
Kamila Ce
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 21
Dot.: Dobry Fryzjer - Gdańsk

Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
Polecam Kamila na Zaspie w salonie Bell Vissage czy jakoś tak w zasadzie niedaleko Przymorza

Tak potwierdzam, chodzę do Kamila od jakiegoś czasu (Kamila Drozda dokładniej, bo tam chyba jest też drugi Kamil). Jest naprawdę świetny, ma niesamowite wyczucie i "oko" a do tego jest przemiły
Kamila Ce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-07, 23:07   #428
kurkawodnaa
Zadomowienie
 
Avatar kurkawodnaa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 201
Dot.: Dobry Fryzjer - Gdańsk

Dziękuje za odzew,niestety już nie zdążę skorzystać, bo miałam przyśpieszony powrót z wakacji
kurkawodnaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-26, 11:15   #429
EmRzet
Rozeznanie
 
Avatar EmRzet
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 519
Dot.: Dobry Fryzjer - Gdańsk

A czy ktoś kojarzy gdzie w Gdańsku jest opcja podcięcia maszynką damskich długich włosów?
EmRzet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-27, 08:13   #430
Kamila Ce
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 21
Dot.: Dobry Fryzjer - Gdańsk

Cytat:
Napisane przez EmRzet Pokaż wiadomość
A czy ktoś kojarzy gdzie w Gdańsku jest opcja podcięcia maszynką damskich długich włosów?

wspomniane wcześniej Bell Vissage, ale myslę, że taka usługa powinna być w większości zakładów (tak mi się wydaje)
Kamila Ce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-06, 18:27   #431
fleurdeluce
Raczkowanie
 
Avatar fleurdeluce
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 348
Dot.: Dobry Fryzjer - Gdańsk

Hej, czy ktoś mógłby mi polecić salon/osobę, która wykona mi ładne upięcie na studniówkę? Z góry dzięki
fleurdeluce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-07, 21:00   #432
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Dobry Fryzjer - Gdańsk

masz 15 stron propozycji w tym wątku, przejrzyj
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-16, 14:42   #433
theLogLady
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Gdańsk

Dziewczyny, czy znacie w Gdańsku dobrego fryzjera, który ma "oko" do kręconych włosów?
Niestety od wielu lat zmagam się z mocno puszącymi się, kręconymi włosami i wielu fryzjerów próbowało je "ogarnąć", ale niestety nie trafiłam jeszcze na fryzjera, który faktycznie zna się na kręconych włosach. Znacie może kogoś takiego? Byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedzi
theLogLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-14, 11:19   #434
Blckd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 1
Botox włosów Gdańsk

Hej, mam bardzo zniszczone codziennym prostowaniem włosy. Są suche, pozbawione elastyczności. Z natury sa mega kręcone, a ze ja tego nie cierpie, wciąż je prostuje. Miałam już kiedyś robione keratynowe prostowanie, ale nie było to efektem wow na moich włosach.

Nie chce ich ścinać, bo i tak są dość krótkie. Zastanawiam się nad botoksem włosów. Czy zna któraś z was salon w Gdańsku, który dobrze ten zabieg robi? Jak to wyglada cenowo ?Czy któraś z was miała go robione ? Polecicie może salon w Gdańsku, który dobrze by się zajął regeneracja moich włosów ? Może macie jakaś alternatywę dla moich włosów ?
Blckd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-16, 09:46   #435
betka189
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Gdańsk

Hair Gallery - Szymon Niemczyński, Gdańsk Główny, sami profesjonaliści, oczywiście swoje trzeba zapłacić, ale super atmosfera, nie ma opcji aby ktoś wyszedł niezadowolony.
betka189 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-16, 10:29   #436
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Dobry Fryzjer - Gdańsk

@theLogLady
@Blckd

każdy dobry fryzjer ogarnie loki - tego się uczy w szkołach fryzjerskich i na szkoleniach. cały wątek propozycji macie.
loki może nie są najłatwiejszą sprawą na świecie, ale wiele zależy od stanu włosa i jego indywidualnych cech, więc jak jesteście bardzo nieufne lub spodziewacie się problemów, to polecam przejść się w jedno czy dwa miejsca osobiście, pokazać fryzjerowi, który miałby was strzyc i umówić do osoby, która wzbudzi zaufanie.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-19, 16:18   #437
suri suri
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Gdańsk

Chce odswiezyc watek, bo pomimo tego, ze jest tu 15 stron na ten temat, to uwazam, ze moglo sie w salonach duzo zmienic (pracownicy odchodza i przychodza). Przegooglowalam tego duzo, nadal pytanie, gdzie jakis normalny fryzjer, ktory potrafi obcinac i farbowac bez katastrofy???

Ostatnia katastrofe zaliczylam w takim slynnym salonie w Rumii i tez widzialam jak robia zdjecia przed i po i tez slyszalam na miejscu jak bardzo sa klientki niezadowolone i wciska im sie, ze to jest swietne co maja na glowie... Ja bylam w Polsce krotko, nastepnego dnia wyjezdzalam, ale z mila checia bym poszla z reklamacja do nich...

Moze byl ktos osobiscie u stylisty Krzysztofa Gohry? Inne salony maja rozne opinie...
suri suri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-19, 16:44   #438
Kathinna
Zakorzenienie
 
Avatar Kathinna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 115
GG do Kathinna
Dot.: Dobry Fryzjer - Gdańsk

Byłam niedawno w hairshop w Gdyni i wyszłam niezadowolona, jakoś taka fryzura bez polotu, poprawne cięcie, ale zupełnie nie dla mnie, po wyprostowabiu u nich niby w miarę ok, ale w domu po myciu zupełnie nijako.
Najlepsze opinie jakie udało mi się znaleźć ma Smarz z Gdańska i w końcu tam się wybiorę jak mi troche odrosną włosy i może znów zaczną falowac....
__________________
Handmade: Wyplatane OpowieściPierniczki: Wypiekane Opowieści
Słodkie wyzwania: Słodka Misja
Kathinna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-20, 05:31   #439
Quenndolin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 14
Dot.: Dobry Fryzjer - Gdańsk

Cytat:
Napisane przez Kathinna Pokaż wiadomość
Najlepsze opinie jakie udało mi się znaleźć ma Smarz z Gdańska i w końcu tam się wybiorę jak mi troche odrosną włosy i może znów zaczną falowac....
Kathinna, a przecież parę razy wysyłałam (Heroldin) Cię do Radka "W ręcach" P. Izy jeszcze nie byłam, ale przypatrywałam się Jej pracy. Fachowa. P. Radek - jak to P. Radek - Mistrz, ale ... terminy masakryczne. Baaardzo polecam P. Kasię. Ja - osoba wiedząca czego chcę i krytyczna, nie mogę Jej nic zarzucić. A do tego dwa razy powstrzymała mnie od zrobienia głupstwa, a mogło Jej nie zależeć. Natomiast, co z przykrością przyznać muszę - P. Mariusz zawiódł mnie na całej linii. Byłam u Niego raz i tak sknocił, iż czułam się jak po wyjściu od fryzjera w "moim" mieście. Z doświadczenia więc Go nie polecam. Być może jest lepiej, ale ... awersja i niesmak pozostały. No i rzeczywiście - wyjątkowo szkoda P. Martyny.

Hair Gallery - Szymon Niemczyński, co prawda fachowcy z prawdziwego zdarzenia. To słychać, widać i czuć. Lecz zanim nie uzyskasz w TVN czy w kolorowych brukowcach statusu "celebryty", nie masz po co do tego salonu nawet przez drzwi zajrzeć. Też z organoleptycznego doświadczenia.
Jedna z Was, miłe Panie wyżej napisała, ze wybierać fryzjera na podstawie wstawianych przez niego na portalach zdjęć. Proszę o wybaczenie, ale większej bzdury to ja już dawno nie słyszałam.
Quenndolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-08-24, 08:37   #440
Kathinna
Zakorzenienie
 
Avatar Kathinna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 115
GG do Kathinna
Dot.: Dobry Fryzjer - Gdańsk

No właśnie widzisz te terminy, nie mogłam się wbić, ale tym razem nie odpuszczę!
__________________
Handmade: Wyplatane OpowieściPierniczki: Wypiekane Opowieści
Słodkie wyzwania: Słodka Misja
Kathinna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-23, 12:58   #441
haneczkaa87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6
Dobry fryzjer Gdańsk

Witam,
Jakiego fryzjera możecie polecić w Trójmieście? Cena nie gra roli, ważne żeby umiał dobrze doradzić i dobrze wykonać usługę.
haneczkaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-22, 12:56   #442
agaga43
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 8
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Cytat:
Napisane przez alcia Pokaż wiadomość
a macie wybróbowanych już do blond balejażu?? Proszę o informacje
Także poszukuję dobrego i sprawdzonego fryzjera w tym zakresie usług.
agaga43 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-04, 15:14   #443
Keket
Zakorzenienie
 
Avatar Keket
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 874
Dot.: Dobry Fryzjer - Gdańsk

Salon Geometria w głównym. Dziewczyny pięknie farbują włosy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Keket jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-16, 14:33   #444
amadolka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 11
Dot.: Dobry Fryzjer - Gdańsk

no w smarzu kolor chyba 800 złotych... ceny z kosmosu, wiem że może specjaliści ale trzeba mieć też trochę zdrowego rozsądku i jakiejś przyzwoitości... ja szukam kogoś dobrego i nie ukrywam że liczą się dla mnie pieniądze i tak do 200 zł chciałabym wydać to jak macie chętnie usłyszę jakieś polecanka
amadolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-16 14:33:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:18.