ODSTAJĄCE USZY! Jaka fryzura? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-18, 16:54   #61
Joginkowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2
Dot.: ODSTAJĄCE USZY! Jaka fryzura?

czesc. ja mam tez odstajace uszy i mimo iz jest to mój głowny kompleks od zawsze, to nie mam takiego problemu jak Wy. ja nie przejmuje sie innymi i chodze ze spiętymi wlosami, bo tak mi wygodniej i to nawet czesciej niz z rozpuszczonymi. i nigdy nikt nie dokuczal mi z tego powodu ani nigdy nie slyszalam nic uszczypliwego pod swoim adresem. poza tym wlasnie z takimi spietymi wlosami spodobalam sie mojemu chlopakowi, z ktorym jestem juz 3 lata i dla niego jestem najpiekniejsza, wiec dziewczyny nie przejujcie sie swoimi uszami. przeciez to nasz atut... a i ze spietymi wlosami mozna ladnie wygladac i wcale nasze uszy nie są aż taka atrakcją, że kazdy musi na nie zwracac uwage ps. dodam, że mam bardzo rzadkie wlosy za ramiona. pozdrawiam i życzę wyzszej samooceny
Joginkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-18, 22:29   #62
ke-czup
Raczkowanie
 
Avatar ke-czup
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 77
Dot.: ODSTAJĄCE USZY! Jaka fryzura?

Cytat:
Napisane przez Joginkowa Pokaż wiadomość
nie mam takiego problemu jak Wy. ja nie przejmuje sie innymi i chodze ze spiętymi wlosami, bo tak mi wygodniej
Właśnie, dziewczyny. Odstające uszy to ŻADEN problem. Kiedyś nie mogłam się z tym pogodzić, ale wyleczyłam się z tej obsesji. Jak?

Oglądałam zdjęcia modelek i fotomodelek, które zostały zatrudnione do pracy przy jakichś reklamach itd. właśnie ze względu na uszy. I w ten sposób zrozumiałam, że tak jak np. długie nogi są symbolem piękna, tak i duże uszy mogą nim być.
Naprawdę jestem dumna z tego, że mam takie uszy, bo jak spinam włosy mam świadomość, że wyglądam jak te modelki z reklam.

Poza tym, jeśli ktoś od zawsze nosi spięte włosy, to nikt tego nie zauważa, że jest coś nie tak z jego uszami.


To był taki offtopic... Ale jeśli już ktoś naprawdę nie chce pokazywać swoich uszu, proponuję fale - takie puszyste, właśnie w stylu Olsenek. Ewentualnie krótkie włosy, bob czy coś w tym stylu.
Albo opaska z materiału - super wygląda, a po "brzydkich" uszach nie ma śladu.
__________________
Wszystkie na ciele znaki
Zapis bezcennych chwil
Jak z pamiętnika kartki
Kropek i kresek szyfr
Mapa wspomnień i krętych dróg
Szkielet utwardza mi
W klatce z kości mięsień wiotki
Pulsuje, przyspiesza rytm
ke-czup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-09, 14:45   #63
M Ona 3344
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 5
Dot.: ODSTAJĄCE USZY! Jaka fryzura?

Hej ja mam takie małe pytanko..Rowniez jak i Wy mam niestety ten problem odstajace uszy chce sie wlasnie wybrac na basen..nie wiem jak mam spiac wlosy..bo spiac je muze doradzcie mi cos bede wdzieczna ja mysle ze zepnę normalne w kucyka ale z przodu zostawie dwa pasemka i tez tak zepnę..tylko sie boję,ze to odprysnie no wiecie o co chodzi ze nie bedzie sie trzymalo..licze na szybka odpowiedz bo na basen wybieram sie jutro dziekuj e;*
M Ona 3344 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-09, 19:26   #64
joana23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 5
Dot.: ODSTAJĄCE USZY! Jaka fryzura?

Uważam, że trzeba się z tym pogodzić, polubić własne ciało. Myślenie tylko o tym może wpędzić w kompleksy.
Wiele modelek ma odstające uszy, a jednak nie przeszkadza im to w karierze. Na przykład Tanya Dziahileva jest bardzo rozchwytywaną modelką. Jest też bardzo ładna pomimo odstających uszu.


Też mam odstające uszy.




http://www.zeberka.pl/art.php?id=23 zobaczycie modelki z naprawdę odstającymi uszami.

Edytowane przez joana23
Czas edycji: 2008-08-09 o 19:30 Powód: zapominalstwo
joana23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-09, 19:28   #65
famra
Raczkowanie
 
Avatar famra
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 179
Wiem ze sprawdzaja sie wlosy zaslaniajace wlasnie krepujace uszy... np loki sa super! albo nie zabardzo wycieniowane wlosy tez ok

Cytat:
Napisane przez joana23 Pokaż wiadomość
Uważam, że trzeba się z tym pogodzić, polubić własne ciało. Myślenie tylko o tym może wpędzić w kompleksy.
Wiele modelek ma odstające uszy, a jednak nie przeszkadza im to w karierze. Na przykład Tanya Dziahileva jest bardzo rozchwytywaną modelką. Jest też bardzo ładna pomimo odstających uszu.


Też mam odstające uszy.
O matko jakie oczy!

Edytowane przez Jolie2601
Czas edycji: 2008-08-09 o 19:46 Powód: post pod postem- proszę korzystać z edycji
famra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 09:35   #66
M Ona 3344
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 5
Dot.: ODSTAJĄCE USZY! Jaka fryzura?

Dziękuje joana23 ;* za poradę..juz teraz troszkę staram się o tym nie myśleć a na bsen pojadę w związanych włosach..mysle,że to nie jest najwazniejsze..choć też jest ważne ale są inne poważne problemy a ja sie tym zadręczam..ehh.. pozdrawiam wszystkich i dzieki jeszcze raz ;*;*;*

Edytowane przez M Ona 3344
Czas edycji: 2008-08-10 o 16:03
M Ona 3344 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-19, 15:25   #67
NieosiagalnaTzn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2
Dot.: ODSTAJĄCE USZY! Jaka fryzura?

ja mam też odstające uszy ;/// mam krótkie włosy tak gdzieś do ramion z jednej strony mam proste a z drugiej mam je zestopniowane. kiedy próbuje je związać w kok to z jednej strony (wycieniowanej) jest spoko bo moge jedno ucho zasłonić włosami, a z drugiej fatalnie, bo jak chce wyciągnąć je żeby mi zasłoniły ucho to musze wyciągnąć kosmyk do ramion i dziwnie wygladam POMOCY !!!
NieosiagalnaTzn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-21, 10:22   #68
nina219
Wtajemniczenie
 
Avatar nina219
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 492
Dot.: ODSTAJĄCE USZY! Jaka fryzura?

Też mam odstające uszy;d ale odkąd koleżanka fryzjerka dobrała mi fajną fryzurę wszystko gra;d nie zaprzeczę, że w pokonaniu moich kompleksów pomógł mi artykuł o Kate Hudson, jest ona mistrzynią w zakrywaniu uszu fryzurą:P http://img.interia.pl/rozrywka/nimg/...le_2516256.jpg tak wyglądają jej uszy, musicie przyznać, że nie są najmniejsze
http://www.dziennik.pl/files/archive...son_28834l.jpg http://www.freshnews.in/wp-content/u...ate_hudson.jpg a tak sobie z nimi radzi podobnie właśnie jestem ścięta. Fryzurka ta jest o tyle fajna, że mimo mojej przypadłości i tak mogę kombinować z kokami, kitkami, a krótsze włosy z wierzchu głowy i tak zasłaniają uszy
__________________
Człowiek na tyle istnieje,
na ile pamiętają o nim inni.


Żeby kogoś rozpalić, trzeba samemu płonąć.


nina219 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 15:20   #69
Aga1141
Raczkowanie
 
Avatar Aga1141
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 104
Unhappy Dot.: ODSTAJĄCE USZY! Jaka fryzura?

Ja bym nie chciała żeby mnie pokazali jako modelkę z odstającymi uszami, gdybym oczywiście była modelką. Co do moich fryzur to też próbowałam kucyk wiązać "razem z uszami" tylko że wtedy mi na dole dziwnie odstają, a poza tym po jakimś czasie poprostu bolą i jest mi gorąco w lecie jak mam tak związane ... Ładnie mi w zwykłych opaskach i gładkich fryzurach, bo mam owalna twarz tylko co z tego skoro te głupie uszy odstają... Jestem załamana i dlatego zbieram na operację choćby nie wiem co ...
A no i do tego jak na złość mam szopowate włosy i muszę je wiązać ...
Aga1141 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-23, 09:29   #70
eliza14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1
Dot.: ODSTAJĄCE USZY! Jaka fryzura?

heejka ej ja tez mam taki sam problem''odstajace uszy'' wiecie co mam juz tego dosyc bo musze ciiagle chodzić w rozmuszczonych wlosach zeby zakrywaly uszy...;/;/ wiecie moze ile kosztuje zabieg u 14-latki i jakie inne fryzury mozna miec...czekam na odpowiedz
eliza14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 01:40   #71
pcynesia
Rozeznanie
 
Avatar pcynesia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Sallins, Co. Kildare, Irlandia
Wiadomości: 977
Dot.: ODSTAJĄCE USZY! Jaka fryzura?

Cześć dziewczyny!
Widzę, że sporo się dzieje od założenia wątku. W zeszłym roku zdecydowałam się na zabieg korekcji odstająych uszu. Chciałam to zrobić tylko i wyłącznie dla siebie, bo tylko dla mnie uszy stanowiły problem. I nie żałuję. Uszka co prawda nie są idealnie przyległe, bo wyglądałoby to bardzo nienaturalnie jakby były takie "przyklejone", ale odstają już naprawdę niewiele w porównaniu z tym co było wcześniej. Jeśli ktoś chciałby poznać szczegóły dot. operacji prosze o kontakt na maila pcynesia@poczta.fm. Teraz jestem bardzo zadowolona i lepiej się czuję.
Jeśli ktoś jednak nie chce zabiegu to dobry fryzjer pomoże w doborze fryzurki która spełni nasze wymagania.
pcynesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-27, 16:18   #72
M Ona 3344
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 5
Dot.: ODSTAJĄCE USZY! Jaka fryzura?

Hej Ja mam takie pytaniee..Jak macie w-f to wiążecie włosy czy biegacie w rozpuszczonych? Bo ja mam jeszcze taką grzywkę i ja ją daję za ucho i non stop musze ją poprawiac! pomcy ! ;(
M Ona 3344 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 19:53   #73
Pinaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2
Dot.: ODSTAJĄCE USZY! Jaka fryzura?

Hmmm... tez mam ten problem:/// niestety na w-f nie jest to miłe jednak ja probuje wziazac lekko same koncowki z tyłu nad karkiem i wygladam troche jak czupiradło ale to akurat mi nie rpzeszkadza:P a co do Twojej grzywki proponuje 2 wsówki na te 3 godziny tygodniwo.. Pozdrawiam
Pinaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 19:14   #74
madziaa2020
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 10
Dot.: ODSTAJĄCE USZY! Jaka fryzura?

bardzo podziwiam ludzi ktorzy odsłaniają swoje odstajace uszy ... uwiezcie mi ze ja od paru lat nosze codziennie opaske chciałabym isc na operacje ale jeszcze nie mam 18-stu lat wiec jeszcze przez 3 lata bede musiała nosic opaske ... nie czuje sie soba jak nosze opske
madziaa2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-23, 13:55   #75
evelka88x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 21
Dot.: ODSTAJĄCE USZY! Jaka fryzura?

.

Edytowane przez evelka88x
Czas edycji: 2012-04-17 o 18:29
evelka88x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-23, 14:22   #76
evelka88x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 21
Dot.: ODSTAJĄCE USZY! Jaka fryzura?

.

Edytowane przez evelka88x
Czas edycji: 2012-04-17 o 18:29
evelka88x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-23, 15:05   #77
evelka88x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 21
Dot.: ODSTAJĄCE USZY! Jaka fryzura?

.

Edytowane przez evelka88x
Czas edycji: 2012-04-17 o 18:29
evelka88x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-23, 15:25   #78
evelka88x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 21
Dot.: ODSTAJĄCE USZY! Jaka fryzura?

.

Edytowane przez evelka88x
Czas edycji: 2012-04-17 o 18:30
evelka88x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 15:32   #79
karola93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 47
Dot.: ODSTAJĄCE USZY! Jaka fryzura?

Hej dziewczyny! Tak sobie oglądam te fryzurki, których zdjecia tutaj wklejacie i nawet niektore przypadly mi do gustu Chodzi o to, że nie każda fryzura pasuje do mojego ksztaltu twarzy. Jesli ktos moze mi pomóc z doborem fryzury to prosze o kontakt na adres karola.maj@buziaczek.pl Dodam jeszcze ze wole raczej pozostac przy dluzszych wlosach Pozdrawiam
__________________
Karola
karola93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-02, 05:38   #80
evelka88x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 21
Dot.: ODSTAJĄCE USZY! Jaka fryzura?

.

Edytowane przez evelka88x
Czas edycji: 2012-04-17 o 18:30
evelka88x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-03, 12:09   #81
annnx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 143
Dot.: ODSTAJĄCE USZY! Jaka fryzura?

Też kiedyś miałam ten problem,nie mogłam dobrać fryzury tak, żeby nie było widać uszu( a mam na dodatek bardzo cienkie i rzadkie włosy) i...ogoliłam głowe na 9 mm wyszło spoko, fajnie wyglądałam i dobrze się czułam, mój luby stwierdził, że odstające uszy dodają mi uroku. hehehe teraz to już mało mnie moje uszy obchodzą
__________________
jedno słowo a znaczy tak wiele, jedno słowo i od razu się śmiejesz, jedno słowo jak rzeka płynie z mych ust, tak to jest tak to się dzieje
annnx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-04, 15:42   #82
PrincessCookie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 69
Dot.: ODSTAJĄCE USZY! Jaka fryzura?

ja tez mam taki problem
za niedlugo operacja ale teraz mam swoj sposob
biore sobie 3 wsowki albo spineczki małe
no i jedno cienkie pasmo z przodu i niecala gorna polowe ucha -na nia daje pasmo i przypinam za uchem
mam rozpuszczone wlosy i nic nie widac
x]
sprobujcie x]
PrincessCookie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-07, 19:27   #83
tygrys69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1
Smile Dot.: ODSTAJĄCE USZY! Jaka fryzura?

sorry dziewczyny, ale nie wiem skąd u was takie kompleksy...
jestem facetem i podobaja mi sie dziewczyny z odstajacymi uszami (czytaj "uszami" nie "piersiami"), uważam że tylko takie są bardzo sexi...

i nie zaslaniajcie specjalnie wlosami czegoś , za co można pokochać

uszy do góry

facet
tygrys69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-08, 19:47   #84
PrincessCookie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 69
Dot.: ODSTAJĄCE USZY! Jaka fryzura?

boshe~!
PrincessCookie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 16:49   #85
evelka88x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 21
Dot.: ODSTAJĄCE USZY! Jaka fryzura?

.

Edytowane przez evelka88x
Czas edycji: 2012-04-17 o 18:30
evelka88x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 11:11   #86
olus_ka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4
Dot.: ODSTAJĄCE USZY! Jaka fryzura?

moim problemem również są odstające uszy ;dd
mam 16 lat i powiem szczerze - wątpię w to, żeby ktoś (oprócz moich najbliższych) zauważył ten mój defekt zawsze miałam fryzurke gdzieś do ramion. uwielbiam mieć wycieniowane włosy (najczęściej robię sobie kilka warstw na włosach), a to sprawia, że są bardziej puszuste i wydaje się, że jest ich więcej. ponadto ostatnio namiętnie podkręcam włosy - tak! - prostownicą! ;d efekt jest śliczny, kiedy potem potraktuje się je pianką dla wzmocnienia. do tego uwielbiam materiałowe opaski i inne takie cudactwa naprawdę, jest dużo trików, które pomagają wyzbyć się nam kompleksów. poza tym jestem wierną fanką Kate Hudson - i ze względu na aktorstwo, ale także na to, że - mimo odstających uszu - zawsze wygląda perfekcyjnie poza tym spójrzcie również na to - ona praktycznie nie ma biustu a żyje z tym i chętnie chodzi w samej bieliźnie w filmach więc chyba nie mamy tak najgorzej
pozdrawiam
__________________
„Nasze życie to cykl obrazów. Migają przed nami jak miasta na autostradzie. Niektóre wydarzenia nas oszałamiają, czujemy wtedy, że ta chwila jest czymś więcej niż przelotnym obrazkiem. Wiemy, że ta chwila,
każda jej część, będzie żyć wiecznie.” <333
olus_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 12:36   #87
monia97
Przyczajenie
 
Avatar monia97
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2
Dot.: ODSTAJĄCE USZY! Jaka fryzura?

Ja mam 11 lat i mam odstające uszy od małego.Chciałabym mieć operację ale jest troszeczkę droga.A włosy mam niezbyt puszyste a chciałabym mieć długie włosy a im dłuższe tym mam je rzadsze.Inni piszą że się tym nie przejmują a ja tak nie umiem =((
monia97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 14:20   #88
olus_ka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4
Dot.: ODSTAJĄCE USZY! Jaka fryzura?

Cytat:
Napisane przez monia97 Pokaż wiadomość
Ja mam 11 lat i mam odstające uszy od małego.Chciałabym mieć operację ale jest troszeczkę droga.A włosy mam niezbyt puszyste a chciałabym mieć długie włosy a im dłuższe tym mam je rzadsze.Inni piszą że się tym nie przejmują a ja tak nie umiem =((
spróbuj sobie te włosy pokręcić takie lekkie fale fajnie wyglądają, a i dobrze zakrywają uszka.
__________________
„Nasze życie to cykl obrazów. Migają przed nami jak miasta na autostradzie. Niektóre wydarzenia nas oszałamiają, czujemy wtedy, że ta chwila jest czymś więcej niż przelotnym obrazkiem. Wiemy, że ta chwila,
każda jej część, będzie żyć wiecznie.” <333
olus_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 20:49   #89
Lady Fantasy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2
Exclamation Dot.: ODSTAJĄCE USZY! Jaka fryzura?

Hejka, ja mam 16 lat i oczywiście odstające uszka. Jak byłam mała to mi to nie przeszkadzało. Wręcz chwaliłam się tą "wyjątkowością" Hehe. Od gdzieś 3 czy 4 lat noszę wycieniowane włoski, gdzieś tak do ramion i nie mam grzywki (chociaż zastanawiam się czy nie zrobić takiej na bok). Ale mam już dość rozpuszczonych włosów. Bardzo lubię kucyki wiązane wysoko, ale noszę je tylko po domu. A jeśli już zepnę włosy to zawsze wypuszczam jakieś kosmyki z boku. Zaczyna mnie to denerwować, bo ciągle włosy wpadają mi do oczu, a nie mogę ich upiąć. Czasem noszę takie materiałowe opaski, ale w lecie jest w nich gorąco. Poradźcie coś. W razie czego mogę przesłać swoje fotki, żeby był kształt twarzy, itp. Please
Lady Fantasy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 20:51   #90
Lady Fantasy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2
Dot.: ODSTAJĄCE USZY! Jaka fryzura?

Aha i słyszałam też kiedyś, że jak się ma odstające uszy, to najlepiej te kosmyki z boku zakładać za uszy. Spróbujcie i powiedzcie czy to naprawde tak fajnie wygląda, bo nie wydaje mi się. Ale ... czekam na Wasze opinie. Pozdro dla wszystkich uszków
Lady Fantasy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-02 23:02:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:35.