Co mogłabym w sobie zmienić? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-27, 15:52   #91
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371
Dot.: Co mogłabym w sobie zmienić?

Hej to znowu ja, zastanawiam sie nad zmiana mojego stylu, nadal nie wiem w co sie ubierac, jestem definitywnie plus size, lubie stylowe ubrania, klasyczne, ale chcialabym byc bardziej wyrazna, ze tak powiem.
Pomozecie mi cos wymyslec na mnie?

Lubie muzyke pop, ogladac anime i zajmować sie grafiką... mieszanka niezła, dlatego mam problemy z wybraniem czegoś
Moja figura jest najbardziej gruszką.

Juz wczesniej wstawialam zdjecie sylwetki, wygladam okropnie
__________________
11.08.2016

Talantea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 18:32   #92
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371
Dot.: Co mogłabym w sobie zmienić?

To znowu ja, dzisiaj byłam u fryzjera i sciełam się na boba ;D
Całkiem fajnie wyszło musze przyznać, fryzjerka w ogole wątpiła czy, aby na pewno chcę to zrobić.
Zdjecia na szybkiego póki słonce całkiem nie zaszło, dlatego nie są specjalnie ładne ;p Co myslicie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nsj.jpg (40,3 KB, 396 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg xs.jpg (40,2 KB, 455 załadowań)
__________________
11.08.2016

Talantea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 19:36   #93
Kamila_Blondi
Zadomowienie
 
Avatar Kamila_Blondi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 808
Dot.: Co mogłabym w sobie zmienić?

Jest dobrze ale chyba wolę Cię w dłuższych włoskach
__________________
7.11.2011- nie farbuję i zapuszczam włosy
2.12.2011- olejuję

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=579956
Śmierć jest spokojna...Łatwa. Życie jest trudniejsze...
Kamila_Blondi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 20:20   #94
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371
Dot.: Co mogłabym w sobie zmienić?

Cytat:
Napisane przez Kamila_Blondi Pokaż wiadomość
Jest dobrze ale chyba wolę Cię w dłuższych włoskach

Odrosna szybko jak zwykle, jak to kobieta chciałam zmienić coś bardziej, nadal jednak szukam stylu ubioru, ktory by pomógł skompletować całość.
__________________
11.08.2016

Talantea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 01:10   #95
angiee0902
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 389
Dot.: Co mogłabym w sobie zmienić?

Śledziłam postepy

Co do makijażu już wszystko wiesz. Ja od siebie powiem, że na pewnych zdjeciach masz bardzo nierówny koloryt cery, moze jakis podkład by sie przydał, albo to mi sie wydawało - ty wiesz jaka masz cere. No i modelować musisz różem czy bronzerem, tak jak ci radzily

Co do koloru - w tym najnowszym nawet ci dobrze, ale jestem zdania, że matka natura najlepiej wiedziała, jaki komu kolor włosów wybrać, i sama się o tym przekonałam. Stąd radzilabym ci jednak powrót do naturalnego koloru. Jeszcze jedno - jakas odzywcza kuracja do włosków i od razu inaczej wygladają.

Dlugie włosy rzeczywiście ci nie służą. Grzywka prosta tym bardziej masz pyzatą buzie (bez obrazy , ja też) i faktycznie powinnaś wycieniowac przód, może gdy odrośnie ci grzywka, obetnij ją na "dłuższy ukos", co też optycznie wyszczupli buzię.


O taka GRZYWKĘ mi chodziło (nie całokształt fryzury)
http://www.studio-mody.com.pl/wp-con...010/10/118.jpg

Śliczny masz kolor oczu

Co do ubioru, skoro lubisz klasyczny styl, ale chcesz urozmaicić ubiór, to przydadzą sie moze jakieś ciekawe dodatki, coś na szyję, np. długie ciemne korale które "wydłużą" cie, dopasowany zakiet/marynarka... nie polecam żywych kolorów w sensie takich neonowych raczej brązy, przydymione pastele, kolorowo ale nie krzykliwie, przy czym ciemny odcień wyszczupli. Buty jesli nie na wysokim obcasie, to chociaż żeby miały jakieś 2-3 cm obcasa.

Nie znam sie specjalnie na takich rzeczach, ale to takie moje skromne wnioski śledząc twoje zmiany i patrzac na zdjecia.
angiee0902 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 13:17   #96
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371
Dot.: Co mogłabym w sobie zmienić?

Cytat:
Napisane przez angiee0902 Pokaż wiadomość
Śledziłam postepy

Co do makijażu już wszystko wiesz. Ja od siebie powiem, że na pewnych zdjeciach masz bardzo nierówny koloryt cery, moze jakis podkład by sie przydał, albo to mi sie wydawało - ty wiesz jaka masz cere. No i modelować musisz różem czy bronzerem, tak jak ci radzily

Co do koloru - w tym najnowszym nawet ci dobrze, ale jestem zdania, że matka natura najlepiej wiedziała, jaki komu kolor włosów wybrać, i sama się o tym przekonałam. Stąd radzilabym ci jednak powrót do naturalnego koloru. Jeszcze jedno - jakas odzywcza kuracja do włosków i od razu inaczej wygladają.

Dlugie włosy rzeczywiście ci nie służą. Grzywka prosta tym bardziej masz pyzatą buzie (bez obrazy , ja też) i faktycznie powinnaś wycieniowac przód, może gdy odrośnie ci grzywka, obetnij ją na "dłuższy ukos", co też optycznie wyszczupli buzię.


O taka GRZYWKĘ mi chodziło (nie całokształt fryzury)
http://www.studio-mody.com.pl/wp-con...010/10/118.jpg

Śliczny masz kolor oczu

Co do ubioru, skoro lubisz klasyczny styl, ale chcesz urozmaicić ubiór, to przydadzą sie moze jakieś ciekawe dodatki, coś na szyję, np. długie ciemne korale które "wydłużą" cie, dopasowany zakiet/marynarka... nie polecam żywych kolorów w sensie takich neonowych raczej brązy, przydymione pastele, kolorowo ale nie krzykliwie, przy czym ciemny odcień wyszczupli. Buty jesli nie na wysokim obcasie, to chociaż żeby miały jakieś 2-3 cm obcasa.

Nie znam sie specjalnie na takich rzeczach, ale to takie moje skromne wnioski śledząc twoje zmiany i patrzac na zdjecia.
Dziękuje serdecie za opinie i porady, grzywke mam zamiar zapuscic wlasnie na taka na bok, teraz tez mi sie uklada nieco na bok wiec nie mam problemu. Włosy takie krótkie o wiele łatwiej mi układać i mam spokój chociaż.

Makijaż już na zdjęciach po całym dniu był zmyty, że tak powiem, ogólnie to uzywam podkładu dobranego do mojej cery i nie lubię się malować mocno Konturuje też twarz różem, broznerów nie lubię bo strasznie zle się odznaczaja na mojej jasnej cerze.

Teraz bedę wracać do naturalnego koloru włosów, niedługo pofarbuję się na ciemniejszy odcien brązu podobny do moich własnych i bedę czekała jak odrosną. Włosy raczej nie są w złej kondycji, zaczełam je trochę olejować i już jest lepiej

Lubię nosić buty na wysokim obcasie, ale ze względu na to , że zwykle muszę szybko się poruszać rezygnuję z nich ;(
Noszę dopasowane rzeczy, ale własnie dodatki są dla mnie utrapieniem, wiem jak zachować umiar, czasami jednak cięzko dopasować, raczej nie lubię chust i apaszek, lubię za to srebrne dodatki, ale w lekkim, małym, subtelnym wydaniu. Nie mogę się przemóc by zmieniać to.
__________________
11.08.2016

Talantea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 17:41   #97
heyhey2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1
Dot.: Co mogłabym w sobie zmienić?

HEJ HEJ Ponieważ mam podobne "ubarwienie" - jasna cera, dość ciemne brwi i zabarwienie ust, śledzę ten wątek. I myśle, że choć naturalne są jak najbardziej okej, to w jaśniejszych tez by Ci było dobrze. Zrobiłam pare symulacji na wirtualnym styliście, lepszych i gorszych fryzur, dla porównania. jak dla mnie dobrze ci w gęstej, długiej grzywce na bok.
Na niektórych fotkach przypominasz mi Ilone Ostrowską
Powodzenia w dalszych poszukiwaniah stylu, wiem po sobie, że warto.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wirtualnyfryzjer1327855923203.jpg (19,4 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wirtualnyfryzjer1327856003234.jpg (16,0 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wirtualnyfryzjer1327856031515.jpg (16,0 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wirtualnyfryzjer1327856474625.jpg (15,0 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wirtualnyfryzjer1327857397703.jpg (17,0 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wirtualnyfryzjer1327857451609.jpg (18,2 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wirtualnyfryzjer1327857563343.jpg (15,5 KB, 13 załadowań)
heyhey2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-30, 10:39   #98
angiee0902
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 389
Dot.: Co mogłabym w sobie zmienić?

Wiem o co chodzi, też lubię srebrną biżuterię i nie potrafię się jakoś przełamac do korali itd, bo czuję sie jak choinka... ale od czasu do czasu można spróbować

Tak, obcasy to zło, jak się jest w biegu... a ja tak lubię dlatego napisałam ci o tych 2 - 3 cm, to akurat jest niewyczuwalna wysokość byle nie ultrapłaskie ;p

Cieszę się, że udzieliłam rady, do której i tak sama doszłaś

Dopasowane rzeczy - taaaak
angiee0902 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 10:52   #99
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371
Dot.: Co mogłabym w sobie zmienić?

Cytat:
Napisane przez angiee0902 Pokaż wiadomość
Wiem o co chodzi, też lubię srebrną biżuterię i nie potrafię się jakoś przełamac do korali itd, bo czuję sie jak choinka... ale od czasu do czasu można spróbować

Tak, obcasy to zło, jak się jest w biegu... a ja tak lubię dlatego napisałam ci o tych 2 - 3 cm, to akurat jest niewyczuwalna wysokość byle nie ultrapłaskie ;p

Cieszę się, że udzieliłam rady, do której i tak sama doszłaś

Dopasowane rzeczy - taaaak

Jak juz zaloze naszyjnik to juz nie zaloze np. kolczykow czy branzoletki bo czuje, ze to za duzo. Tylko srebro najlepiej tez polaczenie czarny i srebrny wprost uwielbiam, nie lubie za to sztucznej kolorowej bizuterii. Unikam jej jak ognia, juz wole nic nie zalozyc niz wybrac cos sztucznego.

Najczesciej nosze wiazane trepy na 2-centrymetrowym obcasie lub troche wyzsze botki jak mam okazje. Ostatnio tez kupilam kozaki, ale raz na jakis czas moge je ubrac

Szukam stylu, ktory bedzie wygodny i wygladal jakos skladnie i ladnie...
__________________
11.08.2016

Talantea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 15:25   #100
moniam89
Przyczajenie
 
Avatar moniam89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 29
Dot.: Co mogłabym w sobie zmienić?

Witaj!
Przeglądałam twój wątek i w sumie dziewczyny już wszystko napisały to co ja miałam na myśli więc nie będę się powtarzac
ale powiem Ci że Twoja nowa fryzura jest świetna grzywka bardzo do Twojej twarzy pasuje, aż odmłodniałaś
moniam89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 15:55   #101
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371
Dot.: Co mogłabym w sobie zmienić?

Cytat:
Napisane przez moniam89 Pokaż wiadomość
Witaj!
Przeglądałam twój wątek i w sumie dziewczyny już wszystko napisały to co ja miałam na myśli więc nie będę się powtarzac
ale powiem Ci że Twoja nowa fryzura jest świetna grzywka bardzo do Twojej twarzy pasuje, aż odmłodniałaś

Dziekuje bardzo za opinie kazde slowo jest dla mnie cenne i pomaga mi w zwalczeniu niepewnosci siebie i niesmialosci.
__________________
11.08.2016

Talantea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-31, 08:25   #102
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 773
Dot.: Co mogłabym w sobie zmienić?

Bardzo ładnie Ci w nowej fryzurce! Wyglądasz dużo ładniej niż w poprzedniej fryzurze.
MalaArielka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 00:41   #103
Virdis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 12
Dot.: Co mogłabym w sobie zmienić?

Przejrzałam cały wątek i wg mnie najbardziej pasuje Ci bob tylko włoski bym przyciemniła
I pilnuj brwi!
Virdis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 21:49   #104
Shiruki
Raczkowanie
 
Avatar Shiruki
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śrem
Wiadomości: 84
Dot.: Co mogłabym w sobie zmienić?

Cytat:
Napisane przez angiee0902 Pokaż wiadomość

Tak, obcasy to zło, jak się jest w biegu...
Dziewczyny, obcasy wcale nie muszą przeszkadzać w "bieganiu" Ja w zasadzie mogłabym pewnie wygrywać wyścigi na obcasach haha Kocham obcasy, i to niemałe a często zdarza mi się dosłownie w nich biegać Zawsze wychodzę na ostatnią chwilę i potem lecę jak głupiaTrik tkwi w tym, żeby to były stabilne buty ( nie jakieś cienkie szpileczki) i kładziemy nacisk na przód stopy a nie piętę
Wybaczcie za ten offtop ale nie mogłam się powstrzymać

Ale żeby nie było tak zupełnie offtopowo, to chciałabym powiedzieć,że moim zdaniem bardziej pasują Ci włoski trochę ciemniejsze niż te na zdjęciach w tej krótkiej fryzurce, i chyba odcień powinien być chłodniejszy.
I nie masz kochana powodu do bycia niepewna siebie, jesteś piękną dziewczyną, masz cudowny kolor oczu Piękne oczy to Twój niezaprzeczalny atut, podkreślaj go
__________________
...::: Dream as if you live forever, Live as if you gonna die today :::...
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
...::: Who knows what miracles you can achieve
When you believe~ :::...

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~

Shiruki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 21:58   #105
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Co mogłabym w sobie zmienić?

uważam, że o wiele ciekawiej wyglądasz w krótkich włosach niż w długich. masz po prostu taką budowę twarzy i ciała, że lepiej wyglądasz w bobie niż włosach za łopatki.
widzę Cię jedynie bez grzywki. fajny zadziorny bob to jest to!
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 09:41   #106
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: Co mogłabym w sobie zmienić?

Cytat:
Napisane przez Holly85 Pokaż wiadomość
uważam, że o wiele ciekawiej wyglądasz w krótkich włosach niż w długich. masz po prostu taką budowę twarzy i ciała, że lepiej wyglądasz w bobie niż włosach za łopatki.
widzę Cię jedynie bez grzywki. fajny zadziorny bob to jest to!
Zgadzam się w 100%
Bob nie ciągnie buzi w dół. A to nie jest buzia pucułowata, to jest buzia pociągła i naciągania nie potrzebuje.
Sama nie wiem dlaczego o tym nie napisałam

Jeszcze kolor...teraz będzie łatwiej i szybciej wrócić do swojego.

Chciałam też pomóc Ci w stylizacjach, ale nigdzie nie ma dobrze widocznej Twojej sylwetki.

---------- Dopisano o 10:41 ---------- Poprzedni post napisano o 10:23 ----------

Biżuteria srebrna, tak jak lubisz. Tyle, że nie maleńka. Pasuje Ci coś większego, że tak powiem konkretnego. Szczególnie jeśli chodzi o naszyjnik, a raczej wisior. Kolczyki - mogą być małe, tu ok. Maleńkie kolczyki można łączyć z dużym naszyjnikiem (srebro plus srebro)
Korale - precz! Do nich się nie przekonywuj.
GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 11:41   #107
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371
Dot.: Co mogłabym w sobie zmienić?

Wow dziekuje za odpowiedzi, zdjecie calej sylwetki zrobie i wrzuce, zebyscie mialy co oceniac.

Wlasnie kupilam farbe mniej wiecej w moim odcieniu i bede farbowala, zostawie i wróce do naturalnych

Nie wie jak sie przekonac do wiekszej bizuterii, bo jeszcze TZ nie lubi jak sie czyms obwieszam XD Muszę go przekonać, ze chce spróbować innej bizuterii. Chyba najwieksze jakie nosze, to cos takiego w zalaczniku.

Grzywke zawsze moge odrzucic na bok i ladnie sie trzyma jak przejade prostownica. Czasami tez nie prostuje wlosow calych i zostawiam takie jak mi wyschna i calkiem fajnie to wyglada, niedbale, ale takze z charakterem

Co do obcasow, to musze rozgladnac sie za jakimis porzadnymi, ostatnio jednak przewrocilam sie na totalnie plaskich, na chodnikach nawet nie odsniezyli i szklanka jest ;/



Mój TZ tez mi mówi, ze mam urodę i nie powinnam się załamywać ;p
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg FlowerNecklaceLarge.jpg (20,1 KB, 35 załadowań)
__________________
11.08.2016

Talantea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 12:22   #108
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: Co mogłabym w sobie zmienić?

Pewnie, że masz urodę. Piękne oczy, niebanalna twarz. Uroda nie oznacza bycia podobną do barbie.
Jak pewnie dobrze wiesz cały sekret tkwi w dobrej stylizacji i wizażu. Jeśli o to nie zadbamy, każda z nas będzie wyglądała tak sobie, przeważnie nieciekawie.

Wrzucam biżuterię w jakiej Cię widzę.
Długość łańcuszka - do biustu lub ciut niżej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg silver (1).jpg (13,1 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg silver (2).jpg (30,4 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg silver (3).jpg (16,5 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg silver (4).jpg (14,8 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg silver (5).jpg (21,1 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg silver (6).jpg (9,5 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg silver7.jpg (21,1 KB, 2 załadowań)
GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 12:36   #109
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371
Dot.: Co mogłabym w sobie zmienić?

Cytat:
Napisane przez GretaKredka Pokaż wiadomość
Pewnie, że masz urodę. Piękne oczy, niebanalna twarz. Uroda nie oznacza bycia podobną do barbie.
Jak pewnie dobrze wiesz cały sekret tkwi w dobrej stylizacji i wizażu. Jeśli o to nie zadbamy, każda z nas będzie wyglądała tak sobie, przeważnie nieciekawie.

Wrzucam biżuterię w jakiej Cię widzę.
Długość łańcuszka - do biustu lub ciut niżej

Wlasnie, dobra stylizacja i wizaz, juz lepiej sie czuje dzieki pomocy na forum szkoda, ze wczesniej o to nie zadbalam, az żal mi patrzec na moje zdjecia z gimnazjum czy liceum i szarpie sie za glowie jak ja moglam tak okropnie wygladac ;p

Wow niesamowita bizuteria, juz mi sie podoba *.*
__________________
11.08.2016

Talantea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-09, 12:44   #110
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: Co mogłabym w sobie zmienić?

Cytat:
Napisane przez Talantea Pokaż wiadomość
Wow niesamowita bizuteria, juz mi sie podoba *.*
Tak myślałam, że trafię w Twój gust
Czyli mamy coś co pasuje do urody, podoba się zainteresowanej i jest w jej stylu. Tak ma być.

Niestety tego typu biżuteria przeważnie nie jest tania. Chociaż nie są to ceny beznadziejne.

Stawiaj na modne, nowoczesne wzornictwo. Retro i ornamenty omijamy.
GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 13:06   #111
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371
Dot.: Co mogłabym w sobie zmienić?

Cytat:
Napisane przez GretaKredka Pokaż wiadomość
Tak myślałam, że trafię w Twój gust
Czyli mamy coś co pasuje do urody, podoba się zainteresowanej i jest w jej stylu. Tak ma być.

Niestety tego typu biżuteria przeważnie nie jest tania. Chociaż nie są to ceny beznadziejne.

Stawiaj na modne, nowoczesne wzornictwo. Retro i ornamenty omijamy.

Narazie musze poczekac by kupic takie cacka ;p
Wstawiam zdjecia sylwetki, ja jak zwykle musze byc co najmniej skupiona na tego typu fotkach i wygladam okropnie haha zakrylam wiec twarz w jednym zdj XD

Prosze nie oceniac jakosci i mowic ze jestem wieloryb -.- dobrze to wiem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (49,6 KB, 339 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (50,8 KB, 232 załadowań)
__________________
11.08.2016

Talantea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 12:46   #112
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371
Dzisiaj pomalowalam wlosy na 114 Light Ash Brown z Clairol i wyszlo tak jak na zdjeciu. Hmm czuję sie w takim kolorze o wiele lepiej, teraz zostawie i bedę wracała do naturalnego
Chociaz nie wygląda on całkiem jak naturalne moje, ale przynajmniej najbardziej podobny eh

.

Cytat:
Napisane przez Talantea Pokaż wiadomość
.
Wybaczcie, ze post pod postem, ale nie moge tutaj edytowac i tak wyszlo
Wstawiam zdjecia pod roznymi kątami i światłem.

Cytat:
Napisane przez Talantea Pokaż wiadomość
Wybaczcie, ze post pod postem, ale nie moge tutaj edytowac i tak wyszlo
Wstawiam zdjecia pod roznymi kątami i światłem....
.... innym aparatem tez, chyba ten lepiej oddaje jaki kolor jest naprawdę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1050045.jpg (45,7 KB, 183 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1050044.jpg (44,2 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1050043.jpg (49,7 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1050051.jpg (61,3 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4432.jpg (70,7 KB, 35 załadowań)
__________________
11.08.2016


Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2012-11-06 o 10:06 Powód: post pod postem
Talantea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 13:00   #113
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: Co mogłabym w sobie zmienić?

Zdecydowanie lepiej. Choć jeszcze ciepło...no i pewnie będzie się spłukiwać.
Zobaczymy jak się utrzyma po kolejnych myciach.

Nad stylizacjami muszę pomyśleć.
Figura - gruszka ( a wg. Trinny&Susannah - kręgiel)

Jedno wiem na pewno - unikaj płaskich butów...
GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 13:06   #114
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371
Dot.: Co mogłabym w sobie zmienić?

Cytat:
Napisane przez GretaKredka Pokaż wiadomość
Zdecydowanie lepiej. Choć jeszcze ciepło...no i pewnie będzie się spłukiwać.
Zobaczymy jak się utrzyma po kolejnych myciach.

Nad stylizacjami muszę pomyśleć.
Figura - gruszka ( a wg. Trinny&Susannah - kręgiel)

Jedno wiem na pewno - unikaj płaskich butów...

Widzę własnie, nie mogłam znalezc zadnego innego, który bylby az tak podobny był do moich naturalnych, wyszedl jak wyszedl, zobaczymy jak bedzie dalej

No wlasnie myslalam, ze jestem gruszka , a czasami jablkiem i nigdy nie wiedzialam. Obczaje ten kręgiel jeszcze


Dziękuje serdecznie
__________________
11.08.2016

Talantea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 13:09   #115
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: Co mogłabym w sobie zmienić?

Wrzucam quiz.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg trinny-susannah-body-shape-quiz.jpg (109,2 KB, 297 załadowań)
GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 13:14   #116
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371
Dot.: Co mogłabym w sobie zmienić?

Cytat:
Napisane przez GretaKredka Pokaż wiadomość
Wrzucam quiz.

Oh szkoda, ze wczesnie nie znalazlam tego quizu, swietne, dziekuje.
__________________
11.08.2016

Talantea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 13:17   #117
Stokrotinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 124
Dot.: Co mogłabym w sobie zmienić?

Fantastyczny quiz. W ogóle czasem dobrze jest poznać siebie trochę bardziej. A dziewczyny co myślicie o radykalnym ścięciu włosów? Mam takie za łopatki i zastanawiam się nad ścięciem, tyle że mam pewne obawy... Znacie może jakiś program w którym można sprawdzić jak się będzie wyglądało?
Stokrotinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 13:22   #118
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371
Dot.: Co mogłabym w sobie zmienić?

Cytat:
Napisane przez Stokrotinka Pokaż wiadomość
Fantastyczny quiz. W ogóle czasem dobrze jest poznać siebie trochę bardziej. A dziewczyny co myślicie o radykalnym ścięciu włosów? Mam takie za łopatki i zastanawiam się nad ścięciem, tyle że mam pewne obawy... Znacie może jakiś program w którym można sprawdzić jak się będzie wyglądało?
Załóż własny osobny wątek o sobie ze zdjęciem. Dziękuje
__________________
11.08.2016

Talantea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 16:04   #119
Kamila_Blondi
Zadomowienie
 
Avatar Kamila_Blondi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 808
Dot.: Co mogłabym w sobie zmienić?

W tym kolorze dużo lepiej Ciekawe jak się będzie wypłukiwać.
__________________
7.11.2011- nie farbuję i zapuszczam włosy
2.12.2011- olejuję

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=579956
Śmierć jest spokojna...Łatwa. Życie jest trudniejsze...
Kamila_Blondi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-10, 16:40   #120
Acilla90
Przyczajenie
 
Avatar Acilla90
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 9
GG do Acilla90
Dot.: Co mogłabym w sobie zmienić?

Grzywka chyba zdecydowanie zmieniła by tu wiele masz dośc wysokie czoło i przez to wydaje się też ze masz taka małą objetość włosów ale to tylko moje zdanie pozdrawiam Jezeli zapuszczasz włosy to co do koloryzacji bym się zastanowiła czy warto je niszczyć
Acilla90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-29 18:23:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:09.