Top Ten najgorszych filmów :-) - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-04, 19:13   #481
DearAgony
Raczkowanie
 
Avatar DearAgony
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: 'murica
Wiadomości: 413
Dot.: Top Ten najgorszych filmów :-)

1. Suckerpunch (grafika fajna, ale wszystko sie kupy nie trzyma, w prawdziwym zyciu bohaterka tanczy, a w jej wyobrazni walczy)
2. Ekusute (japonski film o przedluzaniu wlosow, krew leje sie ze scietych wlosow, porazka)
3. American pie (debilny humor)
4. Galerianki (bez komentarza)
5. Wojna polsko-ruska (dialogi niczym wyciagniete z Bravo girl z dodatkiem emo)
6. Pila (zabijanie w coraz to bardziej chory sposob, nie wiem jak mozna to ogladac)
7. Zeby (dziewczyna posiada zeby w pochwie, odgryza czlonka dla jednego chlopaka, w ogole zenada)
8. Gulczas, a jak myslisz
9. Job, czyli ostatnia szara komorka (niby ukazuje prawde, ale wszystko ukazane w niesmaczny sposob, humor denny i prostacki)
10. Blair witch project (wieje nuda, a na koniec jakies 10-15 minut akcji, wszystko niezrozumiale, cpuny w lesie, wow)
__________________
There is no need for temples, no need for complicated philosophies.
My brain and my heart are my temples;

my philosophy is kindness.
DearAgony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-04, 22:21   #482
iixi
Zakorzenienie
 
Avatar iixi
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 12 293
Dot.: Top Ten najgorszych filmów :-)

Cytat:
Napisane przez kaarooo Pokaż wiadomość
Bo trzeba by było sprecyzować co oznacza "najgorszy". Najgorzej nakręcony, najgorzej się oglądało, najgorszy scenariusz, pomysł?
jeśli chodzi o mnie i o tą nieszczęsną kłótnię o ten film to najzwyczajniej w świecie oglądało mi się go źle, nie przypadł mi do gustu itd, itp.. i tyle. nie mam zamiaru się z wami kłócić o nic, mi ten film nie siadł i szczerze to mnie nie obchodzi nic a nic, że to Szekspira. I co z tego, że jest wielkim pisarzem? Jak dla mnie film nie ma z tym nic wspólnego. Oceniłam film, a nie pisarza. I tyle.
__________________
„Kiedy masz jeden z tych dni, w czasie których czujesz się, jakbyś miał jakiś ciężar na barkach….
zacznij robić przysiady!”

BLOG

iixi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-04, 22:53   #483
kaarooo
Zakorzenienie
 
Avatar kaarooo
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 14 671
Dot.: Top Ten najgorszych filmów :-)

Cytat:
Napisane przez iixi Pokaż wiadomość
jeśli chodzi o mnie i o tą nieszczęsną kłótnię o ten film to najzwyczajniej w świecie oglądało mi się go źle, nie przypadł mi do gustu itd, itp.. i tyle. nie mam zamiaru się z wami kłócić o nic, mi ten film nie siadł i szczerze to mnie nie obchodzi nic a nic, że to Szekspira. I co z tego, że jest wielkim pisarzem? Jak dla mnie film nie ma z tym nic wspólnego. Oceniłam film, a nie pisarza. I tyle.
Ja nic o żadnej kłotni nie wiem :P Ja tylko mówię, że najlepiej by było sprecyzować co znaczy "najgorszy film"
__________________
おはよう!
anna mun kaikki kestää!

kaarooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 07:15   #484
Senija
Zadomowienie
 
Avatar Senija
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: stara syrena bez kół w stodole
Wiadomości: 1 124
Dot.: Top Ten najgorszych filmów :-)

Ja dorzucę jeszcze "Niemoralną propozycję". Chyba moja pierwszy 1/10 na filmwebie. Ten film to jakieś nieporozumienie. Ledwo dotrwałam do końca, a zakończenie tak okrutnie banalne (niestety nie potrafię znaleźć słowa które lepiej by to oddało, ale 'banalny' to i tak mało powiedziane) że aż boli. Ani Robert Redford, ani Demi Moore ani nic innego nie było w stanie tego filmu uratować. Ciekawie się zaczyna, ale tak mniej więcej od połowy autor scenariusza powymyślał takie rzeczy że ktoś kto to przyklepał i postanowił zrobić z tego film chyba nie był w pełni świadom tego co robi... Od wczoraj to jest absolutnie najgorszy film jaki widziałam w swoim życiu, ever.
Senija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 17:50   #485
newmoongirl
Wtajemniczenie
 
Avatar newmoongirl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 451
Dot.: Top Ten najgorszych filmów :-)

Cytat:
Napisane przez kaarooo Pokaż wiadomość
Ja nic o żadnej kłotni nie wiem :P Ja tylko mówię, że najlepiej by było sprecyzować co znaczy "najgorszy film"
Ja tym bardziej My sobie z megamag tylko dyskutowałyśmy

Proponuję, żeby akurat w przypadku tego wątku uznać "najgorsze filmy" za "filmy, które najmniej się nam podobały".
__________________
"- Chciałem powiedzieć - wyjaśnił z goryczą Ipslore - że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE."

newmoongirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 09:59   #486
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: Top Ten najgorszych filmów :-)

Ja bym to nawet rozwinęła do "nie widzę w nim żadnej wartości, nie wiem, po co ktoś to nakręcił".

Zastanawiałam się, czy dorzucić tu norweskiego "Łowcę trolli" albo "Martwy śnieg", ale trzeba przyznać, że mają pewnie akcent humorystyczny. Pierwszy do obejrzenia z polskimi napisami na youtubie.
megamag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 10:32   #487
kaarooo
Zakorzenienie
 
Avatar kaarooo
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 14 671
Dot.: Top Ten najgorszych filmów :-)

Cytat:
Napisane przez megamag Pokaż wiadomość
Ja bym to nawet rozwinęła do "nie widzę w nim żadnej wartości, nie wiem, po co ktoś to nakręcił".

Zastanawiałam się, czy dorzucić tu norweskiego "Łowcę trolli" albo "Martwy śnieg", ale trzeba przyznać, że mają pewnie akcent humorystyczny. Pierwszy do obejrzenia z polskimi napisami na youtubie.
Łowca trolli to specyficzne kino - tak samo podejrzewam, że wielu Norwegów nie zrozumie Polskich filmów (np. Dzień Świra)

No to ja dorzucam tutaj właśnie Dzień Świra. Koniec kropka. Nie przekonuje mnie to co niby ten film sobą prezentuje. Poczułam po nim tylko niesmak.
__________________
おはよう!
anna mun kaikki kestää!

kaarooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-14, 22:12   #488
Super Girl
Rozeznanie
 
Avatar Super Girl
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 651
Dot.: Top Ten najgorszych filmów :-)

Dorzuciłabym:
  1. 2012
  2. Zmierzch
  3. Ja wam pokażę
  4. Dziennik nimfomanki
  5. 9 songs
  6. Closer
__________________
KLIKNIJ I POMÓŻ ZWIERZĘTOM:

Super Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-15, 21:30   #489
DariaKom
Zakorzenienie
 
Avatar DariaKom
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 123
Dot.: Top Ten najgorszych filmów :-)

1. Rejs
2. Miś
3. Sleeping Beauty 2011 r.
4. Suckerpunch
5. Bruno
6. Mroczne cienie
7. Spadkobiercy
8. Wyścig z czasem
9. Apocalypto
10. Tu wpisz wszystkie polskie produkcje: Weekend, Kac Wawa, Wyjazd integracyjny i cała reszta...
DariaKom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 08:37   #490
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: Top Ten najgorszych filmów :-)

Cytat:
Napisane przez DariaKom Pokaż wiadomość
Tu wpisz wszystkie polskie produkcje:
Nie no przecież, polskie kino nie wyprodukowało nic dobrego, w ogóle wszystko co polskie jest beznadziejne.
megamag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 09:33   #491
Suvia
Zakorzenienie
 
Avatar Suvia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: in Terra Mirabili
Wiadomości: 6 560
Dot.: Top Ten najgorszych filmów :-)

Tak jak sformułowanie "nie lubię polskich filmów" To może powiedzieć tylko ktoś, czyja znajomość polskiej kinematografii właśnie na Kac Wawa się zaczyna i kończy... "Polskie kino" najlepiej oglądać właśnie z daleka od kina, bo tam niczego dobrego się nie znajdzie na ogół. Nie tylko głupawe komedie romantyczne u nas powstają.
__________________
My whole life is about doing better tomorrow, that's a solid philosophy.

~ Hank Moody
Suvia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-17, 09:42   #492
centers20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 3
Dot.: Top Ten najgorszych filmów :-)

1. 2012
2. Prometeusz
3. Jak poznałem waszą matkę
4. Weekend
5. Kac Wawa
6. Max Payne
7. Tylko mnie kochaj
8. Sok z żuka
9. Królewna Śnieżka - historia prawdziwa.
10. Mortal Kombat 2
__________________
pompy ciepła ceny
centers20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 11:57   #493
DariaKom
Zakorzenienie
 
Avatar DariaKom
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 123
Dot.: Top Ten najgorszych filmów :-)

Cytat:
Napisane przez megamag Pokaż wiadomość
Nie no przecież, polskie kino nie wyprodukowało nic dobrego, w ogóle wszystko co polskie jest beznadziejne.
Źle się wyraziłam, mogłam napisać zamiast ":" "takie jak:" i wszystko byłoby jasne.... chodziło mi o produkcje ostatnich lat, których nawet tytułów nie jestem w stanie przytoczyć, bo jeden od drugiego niczym się nie różni, te wszystkie komedie romantyczne mam na myśli., uściślam:
1. Tylko mnie kochaj
2. Kochaj i tańcz
3. Dlaczego nie
4. Ciacho
5. Weekend
6. Kac wawa
7. Nie kłam kochanie
8. Teraz albo nigdy
9. Nigdy nie mów nigdy
10. Nigdy w życiu
11. Jeszcze raz
12. Miłość na wybiegu
13. Nie mów do mnie kotku
14. Ja wam pokażę
15. Nigdy nie będę twoja
16. Moja wielka miłość..... i reszta tego typu filmów

Edytowane przez DariaKom
Czas edycji: 2012-09-17 o 12:02
DariaKom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 22:51   #494
paulinkaa_nh92
Rozeznanie
 
Avatar paulinkaa_nh92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 747
Dot.: Top Ten najgorszych filmów :-)

Testosteron
To nie tak, jak myślisz, kotku
Paranormal activity
__________________
"And with the world
I'm makin' love
With my heart
I'm makin' love"

Edytowane przez paulinkaa_nh92
Czas edycji: 2012-09-19 o 22:51 Powód: literówka
paulinkaa_nh92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 12:20   #495
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 261
Dot.: Top Ten najgorszych filmów :-)

hmmm... w sumie ciężko mi napisać listę najgorszych filmów, bo jak film mi się nie podoba, to go po prostu wyłączam mimo to:
- 2012 - no tak nierealne sceny, że zamiast filmu katastroficznego wyszła komedia i to słaba komedia...
- większość filmów Tarantino - zupełnie do mnie nie trafia ten rodzaj przekazu, w odróżnieniu do filmów Rodrigueza (pastiszy/ów?) które uwielbiam
- szkoła uczuć - obejrzałam po dobrych opiniach na wizażu i nie kumam zachwytu
- matrix - eeeeee
- piła 2,3,4,5,6,etc. hostel, srpski film, ludzka stonoga - zupełnie nie rozumiem zachwycania się okrucieństwem, ludzi to podnieca, czy co? no nie rozumiem zupełnie; piła 1 mi się podobała - bardzo nowatorski jak na tamte czasy pomysł
- polskie komedie romantyczne - tu chyba obejrzałam kawałek jakiejś i sobie dałam spokój z tym nurtem na zawsze
- dyktator - o ile Borat i Bruno podobały mi się bardzo (trafia do mnie to poczucie humoru) tak ten film jest po prostu słaby..

więcej filmów nie pamiętam, ale ich obejrzenia na pewno bardzo żałuję
pempek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 12:37   #496
iixi
Zakorzenienie
 
Avatar iixi
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 12 293
Dot.: Top Ten najgorszych filmów :-)

mogę dodać "Magic Mike" - jak dla mnie totalna strata czasu, a do tego w paru miejscach niesmaczny.. Niektórym paniom może się to podobać, ale mi ani trochę do gustu nie przypadł.
__________________
„Kiedy masz jeden z tych dni, w czasie których czujesz się, jakbyś miał jakiś ciężar na barkach….
zacznij robić przysiady!”

BLOG

iixi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 00:15   #497
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Top Ten najgorszych filmów :-)

Cytat:
Napisane przez DariaKom Pokaż wiadomość
Źle się wyraziłam, mogłam napisać zamiast ":" "takie jak:" i wszystko byłoby jasne.... chodziło mi o produkcje ostatnich lat
produkcje ostatnich lat to rowniez:
"Dom zly"
"33 sceny z zycia"
"Wszystko, co kocham"
"Rewers"
i sporo innych, lepszych czy ciut gorszych, ale wartych obejrzenia.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 08:43   #498
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: Top Ten najgorszych filmów :-)

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
produkcje ostatnich lat to rowniez:
"Dom zly"
"33 sceny z zycia"
"Wszystko, co kocham"
"Rewers"
i sporo innych, lepszych czy ciut gorszych, ale wartych obejrzenia.
Co Ty? Po co je oglądać, lepiej obejrzeć głupia komedię i powiedzieć, że wszystkie polskie filmy są złe. To takie... hipsterskie.
megamag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 08:57   #499
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Top Ten najgorszych filmów :-)

Cytat:
Napisane przez megamag Pokaż wiadomość
Co Ty? Po co je oglądać, lepiej obejrzeć głupia komedię i powiedzieć, że wszystkie polskie filmy są złe. To takie... hipsterskie.
hipsterskie czy nie, ale to czeste zjawisko. kino polskie nie jest wcale na jedno kopyto, a rzeczywiscie duzo osob uwaza, ze polskie filmy to jedynie chaly w postaci komedii romantycznych...
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-21, 09:09   #500
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Top Ten najgorszych filmów :-)

Cytat:
Napisane przez megamag Pokaż wiadomość
Co Ty? Po co je oglądać, lepiej obejrzeć głupia komedię i powiedzieć, że wszystkie polskie filmy są złe. To takie... hipsterskie.
kino polskie jest przecież takie mainstreamowe (cokolwiek to znaczy)- w końcu wszystko co polskie jest złe i stworzone dla ciemnej masy. Trzeba więc oglądać kino rumuńsko/bułgarsko/albańskie. Najlepiej im mniej znane tym lepiej
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 12:13   #501
DariaKom
Zakorzenienie
 
Avatar DariaKom
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 123
Dot.: Top Ten najgorszych filmów :-)

Hahaha teraz mam się tłumaczyć, dlaczego według mnie polskie komedie romantyczne to chłam? Nie zamierzam...

Ja lubię inne gatunki całkiem, komedia romantyczna do nich nie należy i zazwyczaj na tyle urąga mojej inteligencji, że nie da się tego oglądać...
DariaKom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 12:27   #502
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Top Ten najgorszych filmów :-)

Cytat:
Napisane przez DariaKom Pokaż wiadomość
Hahaha teraz mam się tłumaczyć, dlaczego według mnie polskie komedie romantyczne to chłam? Nie zamierzam...

Ja lubię inne gatunki całkiem, komedia romantyczna do nich nie należy i zazwyczaj na tyle urąga mojej inteligencji, że nie da się tego oglądać...
nikt nie napisał, że oglądasz polskie komedie romantyczne, a już na pewno, że urąga to Twojej inteligencji
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 12:36   #503
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Top Ten najgorszych filmów :-)

Cytat:
Napisane przez DariaKom Pokaż wiadomość
Hahaha teraz mam się tłumaczyć, dlaczego według mnie polskie komedie romantyczne to chłam? Nie zamierzam...

Ja lubię inne gatunki całkiem, komedia romantyczna do nich nie należy i zazwyczaj na tyle urąga mojej inteligencji, że nie da się tego oglądać...
nikt nie sugerowal, ze ogladasz polskie komedie romantyczne. chodzilo o to, ze najwyrazniej uwazasz, ze polskie filmy to wylacznie te komedie romantyczne i nic poza tym, a to nieprawda i jest krzywdzace dla polskiego kina. uwielbiam takie uogolnienia .
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 15:37   #504
DariaKom
Zakorzenienie
 
Avatar DariaKom
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 123
Dot.: Top Ten najgorszych filmów :-)

Siarka, ale pokaż mi w takim razie, gdzie ja napisałam, że na polskie kino składają się tylko komedie romantyczne...? Widzę tu manipulację, ponieważ nic takiego nie napisałam, wyraźnie odniosłam się do konkretnego gatunku reszty nie komentując.
Megamag nawiązania do głupich komedii są z tyłka wyjęte, więc tego nie wyjaśniać.
DariaKom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-22, 08:42   #505
kaarooo
Zakorzenienie
 
Avatar kaarooo
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 14 671
Dot.: Top Ten najgorszych filmów :-)

Cytat:
Napisane przez megamag Pokaż wiadomość
Nie no przecież, polskie kino nie wyprodukowało nic dobrego, w ogóle wszystko co polskie jest beznadziejne.
Nie wiem czy to Ty, czy ktoś inny napisał "lubię takie uogólnienia" że polski film = beznadziejna komedia romantyczna. I ja Ci powiem, że nie lubię polskich filmów, szczególnie tych z ostatnich lat, z każdego możliwego gatunku, gdyż dla mnie te filmy opierają się
a) na beznadziejnym szablonie romantycznych komedii, gdzie wszystko jest na jedno kopyto, są też kalką amerykańskich produkcji, a te są niestety rozreklamowane, nad czym ubolewam
b) na wojnach, powstaniach, żywotach świętych i historii, gdzie skrytykowanie takiego dzieła w Polsce jest.... samobójem abstrahując od filmów, ale w TV ledwo skończą się czterej pancerni to następnego dnia lecą od nowa, poza tym Kloss i Janosik. Czasami wygląda to jak jakiś kompleks na tle historycznym
c) patetycznych obrazach o Polsce, nędzy, problemach polskiego społeczeństwa, czasami aż do bólu niesmaczne, niezjadliwe. Taka pseudo-inteligentna papka.
Poza tym my nie mamy dobrych aktorów, większość albo ucieka za granicę, albo jest niedoceniana, a w filmach obsadza się aktorów serialowych. Nie ma co ukrywać, polskie produkcje nie są w większości (nie w całości!) dobre. A wiele osób, po prostu nie chce się męczyć przy ich oglądaniu. Mogę wyliczyć na palcach polskie filmy, które w ostatnim czasie był dobre, jeszcze mniej takich, które mnie się podobały. Bo to się da odróżnić. Nie odmówię jakiemuś filmowi cech arcydzieła, czy wybitnego kina, ale umiem powiedzieć - nie, nie podoba mi się to, nie trafia on do mnie. Dlatego ja przestałam sięgać po polskie produkcje. Szkoda, po prostu szkoda, że rzadko można trafić na dobry film, który jest sensacją, kryminałem, horrorem, thrillerem. I coraz bardziej jest mi szkoda czasu na to co nowe i polskie, bo mnie się to po prostu nie podoba. Albo powielane, albo tematyka odstrasza, scenariusz lub aktorzy nie współgrają ze sobą. Wiele osób ma prawo mówić, że im się polskie filmy nie podobają. A że nasz kraj niestety jest kojarzony z komediami romantycznymi, to cóż poradzić? Sami reżyserzy do tego dopuścili
Dlatego nie krytykujcie kogoś, kto nie lubi polskich produkcji, że musi je obejrzeć, nie wyśmiewajcie. Stare kino, to było coś. Nowsze? Nie dla mnie, rezygnuję. Jeżeli ktoś coś poleci, sięgnę, ale zazwyczaj się albo wynudzę, albo rozczaruję.

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
produkcje ostatnich lat to rowniez:
"Dom zly"
"33 sceny z zycia"
"Wszystko, co kocham"
"Rewers"
i sporo innych, lepszych czy ciut gorszych, ale wartych obejrzenia.
A powiedz mi tak z ciekawości, co ja stracę nie oglądając tego? Czemu wg Ciebie są warte i godne obejrzenia? Co wniosą do mojego życia? I pytam o Twoje zdanie na temat tych filmów, po prostu... Nie na zasadzie "obejrzyj to zobaczysz", dobrze?
__________________
おはよう!
anna mun kaikki kestää!

kaarooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-22, 10:43   #506
DariaKom
Zakorzenienie
 
Avatar DariaKom
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 123
Dot.: Top Ten najgorszych filmów :-)

Żeby pocieszyć, te zdegustowane moją niechęcią do polskiego kina wizażanki powiem, że zamierzam obejrzeć sobie Jesteś bogiem, nie dla tego, że teraz nastało ciśnienie, że każdy musi to zobaczyć...ale z dawnego sentymentu do Kalibra i PFK. Od lat nie słucham takiej muzyki, ale kiedyś byłam fanką i nadal lubię czasem posłuchać...
DariaKom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 10:00   #507
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: Top Ten najgorszych filmów :-)

kaarooo sama sobie przeczysz. Najpierw mówisz dlaczego tych filmów nie lubisz, a potem dlaczego ich nie widziałaś i nie zobaczysz.

Nie uznaję krytykowania czegoś czego nie znam i nie widziałam za zbyt... mądre po prostu.

Poza tym zarzucasz komuś subiektywizm, a czym niby jest opinia "A że nasz kraj niestety jest kojarzony z komediami romantycznymi"
Przez kogo? Bo rozumiem, że przez Ciebie. Mnie się jakoś nie kojarzy, nawet żadnej, polskiej komedii romantycznej nie widziałam.

P.S. Bawi mnie ten nagły wzrost fanów Paktofoniki o 300% spowodowany kampanią filmu "Jestem bogiem".
megamag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 12:34   #508
DariaKom
Zakorzenienie
 
Avatar DariaKom
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 123
Dot.: Top Ten najgorszych filmów :-)

Cytat:
Napisane przez megamag Pokaż wiadomość
P.S. Bawi mnie ten nagły wzrost fanów Paktofoniki o 300% spowodowany kampanią filmu "Jestem bogiem".
Tak tak... też widzę po FB ostatnio, że niektórzy zauważyli, że taki twór zaistniał pod wpływem filmu. Ostatnio pytałam kolesia, który uważa się za znawcę gatunku i ogólnie uwielbia hh czy był już na filmie o PFK...a koleś: Na czym? Dodam, że ten skrót funkcjonuje niemal od zawsze, odkąd powstała Paktofonika...

Ja już wyrosłam z tego typu muzyki, słucham całkiem czego innego, ale przez dawny sentyment zobaczę film.
DariaKom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 09:22   #509
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Top Ten najgorszych filmów :-)

Cytat:
Napisane przez kaarooo Pokaż wiadomość
A powiedz mi tak z ciekawości, co ja stracę nie oglądając tego? Czemu wg Ciebie są warte i godne obejrzenia? Co wniosą do mojego życia? I pytam o Twoje zdanie na temat tych filmów, po prostu... Nie na zasadzie "obejrzyj to zobaczysz", dobrze?
kaarooo, chocby stad, ze te filmy sa zaprzeczeniem tego, o czym pisalas we wczesniejszej czesci cytowanego przeze mnie posta.
fakt, istnieje cos takiego jak polska komedia romantyczna (imo, najgorszy gatunek ever), ale to jest zaledwie czesc kina polskiego. to tak, jakby oceniac kino amerykanskie wylacznie przez pryzmat glupawych, oblesnych komedii czy niskobudzetowych horrorow, ktore regularnie powstaja w USA.

Cytat:
Napisane przez megamag Pokaż wiadomość
P.S. Bawi mnie ten nagły wzrost fanów Paktofoniki o 300% spowodowany kampanią filmu "Jestem bogiem".
pewnie to jest troche zabawne, ale z drugiej strony - nic w tym dziwnego. ktos nie znal wczesniej takiej muzyki, poznal dzieki filmowi, spodobala mu sie - jak dla mnie ok. no, chyba, ze chodzi o uleganie typowo modzie i robienie z siebie fana na pokaz^^.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.

Edytowane przez siarka40
Czas edycji: 2012-09-27 o 09:23
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 08:40   #510
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Top Ten najgorszych filmów :-)

1. Ludzka stonoga ! bezapelacyjnie
2. Diabeł ubiera się u Prady
3. The Bling Ring
__________________
Kocham Cię mój maluszku



Edytowane przez pati0090
Czas edycji: 2014-01-10 o 08:42
pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-10 09:40:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:07.