Kosmetyki M.A.C. cz.7 - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-10-24, 14:07   #2611
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

A ja ten pędzelek z RiRi mam i sobie chwalę bardzo. W zasadzie kupowałam go trochę bez przekonania, wzięłam, bo mi się oprawa spodobała . Używam go głównie do nakładania bazowego cienia na całą powiekę, no i jak nie zależy mi na dużej prezycji (tu lepszy jest 239 czy 242). Pędzelek z RiRi najlepiej sprawdza mi się przy cieniach Armaniego ETK (tych w słoiczku).
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 18:49   #2612
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
A ja ten pędzelek z RiRi mam i sobie chwalę bardzo. W zasadzie kupowałam go trochę bez przekonania, wzięłam, bo mi się oprawa spodobała . Używam go głównie do nakładania bazowego cienia na całą powiekę, no i jak nie zależy mi na dużej prezycji (tu lepszy jest 239 czy 242). Pędzelek z RiRi najlepiej sprawdza mi się przy cieniach Armaniego ETK (tych w słoiczku).

To tym bardziej pędzelek nie dla mnie, bo z cieni w słoiczkach mam tylko jeden z Chanel i go szczerze nienawidzę. Ale chciałam go mieć, bo właśnie taki inny i ładny jest, a tak mam same czarne MAC no i coś tam beżowego z Bobbi Brown.
__________________
No silicone



jelonki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 19:13   #2613
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
A ja ten pędzelek z RiRi mam i sobie chwalę bardzo. W zasadzie kupowałam go trochę bez przekonania, wzięłam, bo mi się oprawa spodobała . Używam go głównie do nakładania bazowego cienia na całą powiekę, no i jak nie zależy mi na dużej prezycji (tu lepszy jest 239 czy 242). Pędzelek z RiRi najlepiej sprawdza mi się przy cieniach Armaniego ETK (tych w słoiczku).
Ja się zastanawiałam nad tym pędzelkiem, 'bo ładny' ale w końcu zamiast tego wzięłam 219, bo będzie bardziej dla mnie użyteczny + jakoś się zraziłam do limitek po tym, jak zawiodły mnie skunksy z zestawu.

Z innej beczki: polecicie jakieś brązowe cienie w matowym wykończeniu, takie must-have Waszym zdaniem? Depotuję właśnie cienie i robię porządki w paletach przy okazji i tak spojrzałam, że większość cieni to u mnie błyszczące wykończenia, a matów jak na lekarstwo - poczułam potrzebę uzupełnienia kolekcji (albo znalazłam sobie dobrą wymówkę, zależy jak na to spojrzeć ). Obecnie mam Moleskine, Charcoal Brown i Showstopper z matowych brązów - czyli praktycznie wszystkie z limitek Coś ze stałej jest szczególnie warte bliższego poznania?
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 19:39   #2614
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość

Z innej beczki: polecicie jakieś brązowe cienie w matowym wykończeniu, takie must-have Waszym zdaniem? Depotuję właśnie cienie i robię porządki w paletach przy okazji i tak spojrzałam, że większość cieni to u mnie błyszczące wykończenia, a matów jak na lekarstwo - poczułam potrzebę uzupełnienia kolekcji (albo znalazłam sobie dobrą wymówkę, zależy jak na to spojrzeć ). Obecnie mam Moleskine, Charcoal Brown i Showstopper z matowych brązów - czyli praktycznie wszystkie z limitek Coś ze stałej jest szczególnie warte bliższego poznania?
ja polecam Handwritten, Brown down i Espresso )
fajna trójka. różne konsystencje, ale bardzo ładnie się mogą uzupełniać
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 19:54   #2615
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ja polecam Handwritten, Brown down i Espresso )
fajna trójka. różne konsystencje, ale bardzo ładnie się mogą uzupełniać
Nad Espresso myślałam już długi czas reszcie się przyjrzę - mam jeszcze 4 miejsca wolne w brązowej palecie, wiec mogę szaleć
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 20:02   #2616
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Nad Espresso myślałam już długi czas reszcie się przyjrzę - mam jeszcze 4 miejsca wolne w brązowej palecie, wiec mogę szaleć
On taki standard jest, warto go mieć.

A Handwritten z kolei to matte2, ma taką boską konsystencję i pigment
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 20:22   #2617
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez jelonki Pokaż wiadomość
To tym bardziej pędzelek nie dla mnie, bo z cieni w słoiczkach mam tylko jeden z Chanel i go szczerze nienawidzę. Ale chciałam go mieć, bo właśnie taki inny i ładny jest, a tak mam same czarne MAC no i coś tam beżowego z Bobbi Brown.
Nie chcę namawiać, ale do zwykłych prasowanych cieni, do nakładania cienia na całą powiekę, też się nadaje, zwłaszcza dla mniej intensywnego efektu.

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Ja się zastanawiałam nad tym pędzelkiem, 'bo ładny' ale w końcu zamiast tego wzięłam 219, bo będzie bardziej dla mnie użyteczny + jakoś się zraziłam do limitek po tym, jak zawiodły mnie skunksy z zestawu.
Wiadomo, jeśli 219 był Ci bardziej potrzebny, to 282 można było odpuścić. Natomiast jeśli chodzi o jakość, to wydaje mi się, że tego rodzaju limitki (sprzedawane pojedynczo) nie odbiegają w ogóle jakością od regularnych, bo i cena taka sama. Myślę, że pojawiające się czasem zarzuty co do gorszej jakości limitek, dotyczą tylko zestawów - tutaj w sumie cena zestawu jest dużo niższa, niż gdyby sobie te same skompletować z regularnej kolekcji.

Z cieniami nie pomogę, bo to nie moje kolory i nie mam .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-24, 21:07   #2618
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Nie wytrzymałam i kliknęłam Flair For Finery, ciekawe czy nie będzie dla mnie za jasna
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 21:40   #2619
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Nie wytrzymałam i kliknęłam Flair For Finery, ciekawe czy nie będzie dla mnie za jasna
Gdzie klikałas?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 21:42   #2620
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Nie wytrzymałam i kliknęłam Flair For Finery, ciekawe czy nie będzie dla mnie za jasna
To daj znać proszę. Też nad nią dumam, ale najpierw chcę potestować.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 21:42   #2621
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Wiadomo, jeśli 219 był Ci bardziej potrzebny, to 282 można było odpuścić. Natomiast jeśli chodzi o jakość, to wydaje mi się, że tego rodzaju limitki (sprzedawane pojedynczo) nie odbiegają w ogóle jakością od regularnych, bo i cena taka sama. Myślę, że pojawiające się czasem zarzuty co do gorszej jakości limitek, dotyczą tylko zestawów - tutaj w sumie cena zestawu jest dużo niższa, niż gdyby sobie te same skompletować z regularnej kolekcji.

Z cieniami nie pomogę, bo to nie moje kolory i nie mam .
Może i tak, jednak po zawodzie będzie to teraz pewnie zakorzenione w moim móżdżku, że limitka pędzlowa = be, a już skunksy w szczególności no i co ja poradzę może jak mnie ktoś uszczęśliwi skunksem ze stałej oferty to mi się odwidzi póki co sama duo fibre kupić nie planuję
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-24, 21:58   #2622
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Może i tak, jednak po zawodzie będzie to teraz pewnie zakorzenione w moim móżdżku, że limitka pędzlowa = be, a już skunksy w szczególności no i co ja poradzę może jak mnie ktoś uszczęśliwi skunksem ze stałej oferty to mi się odwidzi póki co sama duo fibre kupić nie planuję
Jak znam życie, to kiedyś Ci się odwidzi . Ja w macoholizm wpadłam już dość dawno temu, od tego czasu jakiś tam zbiór pędzli sobie stworzyłam, a skunksów w nich dłuuugo nie było. Niedawno dopiero kupiłam 188, 187 i 159, no i dwa skunksy dooczne. W zasadzie tylko z 286 się dotąd nie do końca polubiłam, a ściślej - jeszcze nie znalazlam dla niego sensownego zastosowania. Za to bardzo lubię 159, no i ten najnowszy z RiRi. Przy okazji - pędzle trzeba sobie też wybrać, bo ten sam model (numer) może mieć naprawdę spore różnice, w zależności od egzemplarza. Np. ten z RiRi jeden był bardziej rozczapirzony i większy, a drugi bardziej zwarty i mniejszy .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 22:06   #2623
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Kurcze... jak nie miałam dostępu do MACa to chciałam mieć wszystko i co chwile było coś na celowniku... A teraz kiedy mam dostęp online to nie mam co zamówić
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 22:13   #2624
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Gdzie klikałas?
Na eBayu, bo u nas jeszcze nie ma

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
To daj znać proszę. Też nad nią dumam, ale najpierw chcę potestować.
Jak doleci, na pewno podzielę się wrażeniami

Cały czas dumam nad szminkami ze stałej. Na pewno chcę Plumful i coś jeszcze, ale co? Za duży wybór
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 22:20   #2625
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Na eBayu, bo u nas jeszcze nie ma

:
No tak własnie myslalam Mnie się ona tez podoba, ale chyba wybrałabym czerwoną
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-25, 06:41   #2626
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Na eBayu, bo u nas jeszcze nie ma


Jak doleci, na pewno podzielę się wrażeniami

Cały czas dumam nad szminkami ze stałej. Na pewno chcę Plumful i coś jeszcze, ale co? Za duży wybór
Plumful jest super. Ja mam też capricious a teraz planuje ladybug i brick-o-la. I jeszcze impassioned i girl about a town kusi i pewnie jeszcze 10 innych :P wybór duży, ciężko się opanować
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-25, 07:31   #2627
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Na eBayu, bo u nas jeszcze nie ma


Jak doleci, na pewno podzielę się wrażeniami

Cały czas dumam nad szminkami ze stałej. Na pewno chcę Plumful i coś jeszcze, ale co? Za duży wybór
Na ebayu mówisz, czyżby obawa, że na polskiej stronie się nie załapiesz?
Mnie takie obawy już męczą (co do załapania sie na limitki), a jeszcze nawet się nie zarejestrowałam .

Nad Plumful już od dawna się zastanawiam, a jak przyjdzie co do czego, to zawsze odkładam zakup, bo najpierw trzeba z LE polować .

Jak lubisz mocniejsze usta, to pomyśl nad Rebel. Ona piękna jest, za każdym razem, jak jestem nią pomalowana, to komplementy zbieram .

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No tak własnie myslalam Mnie się ona tez podoba, ale chyba wybrałabym czerwoną
Czerwoną (Prepare for Pleasure) mam na pierwszym miejscu (w końcu czerwieni z cremesheen jeszcze nie mam ), a tą jasną zobaczymy, czy trupa ze mnie nie zrobi .

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Plumful jest super. Ja mam też capricious a teraz planuje ladybug i brick-o-la. I jeszcze impassioned i girl about a town kusi i pewnie jeszcze 10 innych :P wybór duży, ciężko się opanować
Ciężko, to prawda. Ja aktualnie samych MACowych mam 35, błyszczyków nie licząc, a daleko mi jeszcze do zbiorów co poniektórych tutaj .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-25, 09:01   #2628
Luzia
Zakorzenienie
 
Avatar Luzia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 680
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Cały czas dumam nad szminkami ze stałej. Na pewno chcę Plumful i coś jeszcze, ale co? Za duży wybór
Ja też dumam, milion słoczy już obejrzałam. Podobają mi się intensywne kolory i w takich najlepiej się czuje, ale potrzebuje do pracy czegoś... naturalnego. I ciężko mi wybrać coś co będzie i naturalne i ładne.
__________________
Szczęście to sposób patrzenia na świat..

Luzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-25, 09:44   #2629
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość


Ciężko, to prawda. Ja aktualnie samych MACowych mam 35, błyszczyków nie licząc, a daleko mi jeszcze do zbiorów co poniektórych tutaj .
Wow, 35 Jeszcze mi trochę zajmie nim dobije do 35

Cytat:
Napisane przez Luzia Pokaż wiadomość
Ja też dumam, milion słoczy już obejrzałam. Podobają mi się intensywne kolory i w takich najlepiej się czuje, ale potrzebuje do pracy czegoś... naturalnego. I ciężko mi wybrać coś co będzie i naturalne i ładne.
Też szukam czegoś naturalnego Ale czegoś co nada czerwonawe tony. Capricious jest na mnie bardziej fioletowawe/śliwkowe acz bardzo zbliżony kolor do mojego naturalnego.
Czy crosswires jest pomarańczowawy? Wystrzegam się tych odcieni a swatchach wygląda kusząco
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-25, 09:45   #2630
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Czy ktoś miał bezproblemowe zamówienie? Ja cały czas mam status "otrzymano"... aż mi się nawet śniło że mi zamówienie anulowali
(coraz gorzej ze mną ).
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-25, 10:23   #2631
Luzia
Zakorzenienie
 
Avatar Luzia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 680
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Też szukam czegoś naturalnego Ale czegoś co nada czerwonawe tony. Capricious jest na mnie bardziej fioletowawe/śliwkowe acz bardzo zbliżony kolor do mojego naturalnego.
Czy crosswires jest pomarańczowawy? Wystrzegam się tych odcieni a swatchach wygląda kusząco
Crisswires faktycznie na niektórych słoczach wygląda na lekko pomarańczowy. Ale na większości wpada jednak w róż. Ciekawe jak na żywo
__________________
Szczęście to sposób patrzenia na świat..

Luzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-25, 10:28   #2632
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Czy ktoś miał bezproblemowe zamówienie? Ja cały czas mam status "otrzymano"... aż mi się nawet śniło że mi zamówienie anulowali
(coraz gorzej ze mną ).

Też mam taki status, a paczki niet
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-25, 10:28   #2633
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Luzia Pokaż wiadomość
Crisswires faktycznie na niektórych słoczach wygląda na lekko pomarańczowy. Ale na większości wpada jednak w róż. Ciekawe jak na żywo
Nie wiem, mam w koszyku:
crosswires
perpetual flame
ladybug
impassioned
girl about town
brick o la
I kontempluje które dwie zamówić Póki co skłaniam się ku perpetual flame i brick o la, ale co będzie jutro?
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-25, 11:48   #2634
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Na ebayu mówisz, czyżby obawa, że na polskiej stronie się nie załapiesz?
Mnie takie obawy już męczą (co do załapania sie na limitki), a jeszcze nawet się nie zarejestrowałam .
Ja mam niestety takie szczęście, że jak coś "rzucają" do sklepu (np. Zenek robi fajną promocję), to zwykle dowiaduję się o tym po fakcie. Dlatego wolę dmuchać na zimne.

Na czerwień z tej kolekcji też patrzyłam, ale tę bym chyba wolała obejrzeć na żywo przed zakupem. Dlatego na razie odpuszczam, bo aż do Wrocławia w tym celu nie pojadę - to w końcu, bagatelka, 245 km od mojej miejscowości

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Nad Plumful już od dawna się zastanawiam, a jak przyjdzie co do czego, to zawsze odkładam zakup, bo najpierw trzeba z LE polować .

Jak lubisz mocniejsze usta, to pomyśl nad Rebel. Ona piękna jest, za każdym razem, jak jestem nią pomalowana, to komplementy zbieram
Rebel też biorę pod uwagę, ale oprócz tego muszę sobie sprawić jakiś mniej rzucający się w oczy, codzienny kolor. I tu mam problem, bo nie wiem co wybrać.

Cytat:
Napisane przez Luzia Pokaż wiadomość
Ja też dumam, milion słoczy już obejrzałam. Podobają mi się intensywne kolory i w takich najlepiej się czuje, ale potrzebuje do pracy czegoś... naturalnego. I ciężko mi wybrać coś co będzie i naturalne i ładne.
Otóż to, mam ten sam problem.

Zastanawiam się nad zakupem drugiej Feed The Senses, bo jak ta którą mam mi się skończy, to będę w czarnej rozpaczy.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-25, 12:02   #2635
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Ja mam niestety takie szczęście, że jak coś "rzucają" do sklepu (np. Zenek robi fajną promocję), to zwykle dowiaduję się o tym po fakcie. Dlatego wolę dmuchać na zimne.
Ja też mam takie szczęście, więc doskonale Cię rozumiem .

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Na czerwień z tej kolekcji też patrzyłam, ale tę bym chyba wolała obejrzeć na żywo przed zakupem. Dlatego na razie odpuszczam, bo aż do Wrocławia w tym celu nie pojadę - to w końcu, bagatelka, 245 km od mojej miejscowości
Ja w przyszłym tygodniu będę we Wrocku przejazdem, więc zanim kupię, to sobie osobiście pomacam .
Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Rebel też biorę pod uwagę, ale oprócz tego muszę sobie sprawić jakiś mniej rzucający się w oczy, codzienny kolor. I tu mam problem, bo nie wiem co wybrać.
Bardzo ładna, ciemna, ale bardziej noszalna na co dzień niż Rebel, jest Dish It Up (wykończenie Luster). Kupiłam ją bez przekonania, a potem stała się jedną z moich ulubionych szminek na jesień/zimę. Do tego stopnia ją polubiłam, że zrobiłam zapas - drugą sztukę kupiłam na ebau za rozsądne pieniądze, bo ona nie była jakimś bardzo popularnym odcieniem.
Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad zakupem drugiej Feed The Senses, bo jak ta którą mam mi się skończy, to będę w czarnej rozpaczy.
No co Ty, aż tak? Ja na razie pomalowałam się nią może ze dwa razy.
Niemniej rozumiem zapędy do chomikowania, bo mam 4 nówki, jako zapas dla ulubionych kolorów (z tym że jeden nie jest już ulubiony ).
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-25, 13:43   #2636
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Mam informacje z frontu walki ze sklepem internetowym MACa Napisałam do nich przez formularz za zapytaniem o zamówienie - odpisali mi że status otrzymany oznacza przyjęcie zamówienia do realizacji (to akurat się zgadza bo mam taki status od momentu zamówienia) i że paczkę przekazali do DPD i podali numer przesyłki który będzie aktywny najprawdopodobniej od jutra (zamówienie ze środy rano). Tak że trzeba do nich nieco cierpliwości
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-25, 14:45   #2637
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość

Ciężko, to prawda. Ja aktualnie samych MACowych mam 35, błyszczyków nie licząc, a daleko mi jeszcze do zbiorów co poniektórych tutaj .
czuję przytyk :P

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Czy ktoś miał bezproblemowe zamówienie? Ja cały czas mam status "otrzymano"... aż mi się nawet śniło że mi zamówienie anulowali
(coraz gorzej ze mną ).
u mnie ciągle "wysłano" i numer listu przewozowego wisi trzeci dzień w systemie i niestety na stronie dpd wyświetla mi się info
"Wprowadzono błędny numer przesyłki

Powodem tego może być:
  • wprowadzenie niepoprawnego numeru
  • numer listu przewozowego nie został jeszcze wprowadzony do naszego systemu informatycznego,
    bardzo prosimy o ponowne wpisanie numeru przesyłki następnego dnia po nadaniu w godzinach porannych"
Juz mnie to lekko wkurzać zaczyna... co to za filozofia zapakować i wysłać szminkę i błyszczyk????

Olu a kiedy będziesz w MACu??
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-25, 16:42   #2638
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Tez mnie to wykańcza, wiec napisałam kolejny mail ze dwa dni dawno mineły, * dwa kolejne nawet nawet.
Dostałam taką odpowiedź:

"Wszystkie zamówienia są u nas wysyłane poprzez dwie firmy kurierskie. Twoje zamówienie można śledzić dopiero wtedy, kiedy trafi ono do kuriera DPD.

Do momentu zeskanowania paczki przez kuriera DPD nie ma możliwości sprawdzenia, gdzie dokładnie znajduje się przesyłka. Nie oznacza to jednak, że paczka nie została jeszcze wysłana, a jedynie, że nie została przekazana drugiemu kurierowi.

Twoje pierwsze zamówienie widnieje w systemie od 23.10.2013, co oznacza, że w tym dniu paczka została przekazana do wysłania, ale do rąk DPD trafi jeden, bądź dwa dni później (dla pewności proszę spróbować jutro). Twoja przesyłka powinna zostać dostarczona na początku przyszłego tygodnia.

Prosimy o odrobinę cierpliwości i życzymy słonecznego weekendu!"


Wkleiłam aby uspokoić Was. No nic w przypadku mac online trzeba sie uzbroić w cierpliowśc i tyle

A i problemu z telefonem nie rozwiązali na razie, jak mi donieśli. Dalej trzeba po kliknieciu zakupów pisac do nich prawdziwy numer aby na list przewozowy trafił.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2013-10-25 o 16:46
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-25, 16:59   #2639
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Czekajcie, to oni nie wysyłają tego z polskiego magazynu? Bo jeśliby wysyłali to na cholerę dwie firmy kurierskie?
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-25, 17:09   #2640
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
Czekajcie, to oni nie wysyłają tego z polskiego magazynu? Bo jeśliby wysyłali to na cholerę dwie firmy kurierskie?
Wygląda na to, ze nie .... W ogóle to pokombinowanie jakies strasznie!
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-13 11:42:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:35.