warto zapuszczać nawet cienkie i rzadkie włosy! Moja zmiana:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-06, 14:53   #1
shakke
Raczkowanie
 
Avatar shakke
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 34

warto zapuszczać nawet cienkie i rzadkie włosy! Moja zmiana:)


Witam Rok temu zastanawiałam się co zrobić z moimi rzadkimi,cienkimi,farbowa nymi na blond włosami.Marzyły mi się dlugie ,zadbane włosy i zastanawiałam się czy moje nadają się na zapuszczanie. Nawet zakładałam o tym wątek ,który możecie zobaczyć tutaj https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=720064 . Postanowiłam ostro ostro wziąć się za pielęgnacje i odstawiłam chemiczne farbowanie.Teraz farbuje wlosy henną i od tego czasu ich stan znacznie się poprawił! Znacznie się zagęściły i nie mam już prześwitów! Są mięciutkie w dotyku i rzadziej się rozdwajają.Są bardziej blyszczące i po prostu zdrowsze.Piszę tutaj bo moze ktoś jest w podobnej sytuacji i zastanawia się nad ścieciem bo ma np. Rzadkie włosy.Chce tylko powiedziec ,że odpowiednia pielęgnacja czyni cuda Pokazuje moje zdjecia przed i po roku pielęgnacji i dziękuje osobom ,które pomogly mi podjąć decyzje by jednak zapuszczać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Wizaz6 (1).jpg (104,9 KB, 591 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20140905_214936.jpg (152,0 KB, 684 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20140906_145519.jpg (176,3 KB, 424 załadowań)
shakke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-06, 16:45   #2
gabriell1982
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 278
Dot.: warto zapuszczać nawet cienkie i rzadkie włosy! Moja zmiana:)

Cytat:
Napisane przez shakke Pokaż wiadomość
Witam Rok temu zastanawiałam się co zrobić z moimi rzadkimi,cienkimi,farbowa nymi na blond włosami.Marzyły mi się dlugie ,zadbane włosy i zastanawiałam się czy moje nadają się na zapuszczanie. Nawet zakładałam o tym wątek ,który możecie zobaczyć tutaj https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=720064 . Postanowiłam ostro ostro wziąć się za pielęgnacje i odstawiłam chemiczne farbowanie.Teraz farbuje wlosy henną i od tego czasu ich stan znacznie się poprawił! Znacznie się zagęściły i nie mam już prześwitów! Są mięciutkie w dotyku i rzadziej się rozdwajają.Są bardziej blyszczące i po prostu zdrowsze.Piszę tutaj bo moze ktoś jest w podobnej sytuacji i zastanawia się nad ścieciem bo ma np. Rzadkie włosy.Chce tylko powiedziec ,że odpowiednia pielęgnacja czyni cuda Pokazuje moje zdjecia przed i po roku pielęgnacji i dziękuje osobom ,które pomogly mi podjąć decyzje by jednak zapuszczać
napisz coś na temat tej pielęgnacji
gabriell1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-06, 17:55   #3
shakke
Raczkowanie
 
Avatar shakke
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 34
Dot.: warto zapuszczać nawet cienkie i rzadkie włosy! Moja zmiana:)

Cytat:
Napisane przez gabriell1982 Pokaż wiadomość
napisz coś na temat tej pielęgnacji
Głównie olejowanie(oliwa z oliwek) co drugi dzień przez 1-2miesiące poźniej jakos 1-2razy w tygodniu.Od czasu do czasu jakieś maski np. Kallos Latte + różne domowe dodatki np miód ,szamponu nie zmieniałam na taki bez sls-u bo ich nie lubie poprostu.. Czasami używam jakichś odżywek . Aha zużyłam jeszcze jakieś 3 butelki Jantara w różnym czasie..No i ta henna jeszcze bo podobno też wzmacnia włosy a farbuje nią średnio co miesiąc od jakichś 7miesięcy U fryzjera raz byłam i podciął mi jakieś 5 centymetrow
shakke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-06, 22:28   #4
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Thumbs up Dot.: warto zapuszczać nawet cienkie i rzadkie włosy! Moja zmiana:)

Ja także zapuszczam włosy, mimo że moje - podobnie jak Twoje - są cienkie i dosyć rzadkie. Pielęgnacja włosów musi być przede wszystkim uzależniona od ich rodzaju. Przykładowo moje mają silną skłonność do przetłuszczania się i nie mogę stosować na nie odżywki do spłukiwania, a tym bardziej żadnej oliwki, bo po prostu im to nie służy. Niedawno odkryłam natomiast, że henna o której wspominasz w tym wątku, świetnie działa także na moje włosy - oczyszcza je, nadaje im połysk, dzięki niej są bardziej miękkie i gładkie w dotyku. Poza tym jest ich więcej, a co chyba najważniejsze - wolniej się przetłuszczają.
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-07, 07:59   #5
gabriell1982
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 278
Dot.: warto zapuszczać nawet cienkie i rzadkie włosy! Moja zmiana:)

Cytat:
Napisane przez shakke Pokaż wiadomość
Głównie olejowanie(oliwa z oliwek) co drugi dzień przez 1-2miesiące poźniej jakos 1-2razy w tygodniu.Od czasu do czasu jakieś maski np. Kallos Latte + różne domowe dodatki np miód ,szamponu nie zmieniałam na taki bez sls-u bo ich nie lubie poprostu.. Czasami używam jakichś odżywek . Aha zużyłam jeszcze jakieś 3 butelki Jantara w różnym czasie..No i ta henna jeszcze bo podobno też wzmacnia włosy a farbuje nią średnio co miesiąc od jakichś 7miesięcy U fryzjera raz byłam i podciął mi jakieś 5 centymetrow
dzięki ja też mam cienkie i rzadkie włosy, ale olejowanie raczej odpada, bo moje włoski mają skłonność do przetłuszczania..
stosowałaś wcierkę z Jantara ? napisz coś więcej na ten temat
gabriell1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-07, 10:57   #6
emmmwuuu
Raczkowanie
 
Avatar emmmwuuu
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 201
Dot.: warto zapuszczać nawet cienkie i rzadkie włosy! Moja zmiana:)

olejowanie NIE MA wpływu na przetłuszczanie się włosów, co to jest za bzdura w ogóle, olej z włosów zmywasz szamponem, więc jakim cudem ma je obciążać i przetłuszczać?
emmmwuuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-07, 12:16   #7
Mia Donna
Raczkowanie
 
Avatar Mia Donna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 393
Dot.: warto zapuszczać nawet cienkie i rzadkie włosy! Moja zmiana:)

Wow, efekt świetny! Jakie gęste i piękne. Gratulacje
Mia Donna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-07, 13:11   #8
qaswe1
Raczkowanie
 
Avatar qaswe1
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 211
Dot.: warto zapuszczać nawet cienkie i rzadkie włosy! Moja zmiana:)

Jakie masz śliczne teraz włosy *_* jeeej też chce takie
qaswe1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-07, 15:51   #9
shakke
Raczkowanie
 
Avatar shakke
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 34
Dot.: warto zapuszczać nawet cienkie i rzadkie włosy! Moja zmiana:)

Cytat:
Napisane przez Anonimka1988 Pokaż wiadomość
Ja także zapuszczam włosy, mimo że moje - podobnie jak Twoje - są cienkie i dosyć rzadkie. Pielęgnacja włosów musi być przede wszystkim uzależniona od ich rodzaju. Przykładowo moje mają silną skłonność do przetłuszczania się i nie mogę stosować na nie odżywki do spłukiwania, a tym bardziej żadnej oliwki, bo po prostu im to nie służy. Niedawno odkryłam natomiast, że henna o której wspominasz w tym wątku, świetnie działa także na moje włosy - oczyszcza je, nadaje im połysk, dzięki niej są bardziej miękkie i gładkie w dotyku. Poza tym jest ich więcej, a co chyba najważniejsze - wolniej się przetłuszczają.

Ja też nie moge żadnej takiej odżywki używać bo to za bardzo obiąża moja włosy.Za to henna jest super i widocznie pogrubia włosy

---------- Dopisano o 16:37 ---------- Poprzedni post napisano o 16:33 ----------

Cytat:
Napisane przez gabriell1982 Pokaż wiadomość
dzięki ja też mam cienkie i rzadkie włosy, ale olejowanie raczej odpada, bo moje włoski mają skłonność do przetłuszczania..
stosowałaś wcierkę z Jantara ? napisz coś więcej na ten temat
Tak stosowałam i właściwie baby hair zobaczyłam dopiero w połowie drugiej butelki. Używałam rano i wieczorem. Z rana wcierałam trzymając glowę w dół i przez chwile suszyłam chłodnym nawiewem i to dodatkowo dodalo sporo objętości . Myśle że ta wcierka jest super i warto naprawde ją wypróbować

---------- Dopisano o 16:38 ---------- Poprzedni post napisano o 16:37 ----------

Cytat:
Napisane przez emmmwuuu Pokaż wiadomość
olejowanie NIE MA wpływu na przetłuszczanie się włosów, co to jest za bzdura w ogóle, olej z włosów zmywasz szamponem, więc jakim cudem ma je obciążać i przetłuszczać?
Oczywiście się zgadzam .Jednak do zmywania polecam szampon z sls-em bo łatwiej zmyc np tłustą oliwe

---------- Dopisano o 16:40 ---------- Poprzedni post napisano o 16:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Mia Donna Pokaż wiadomość
Wow, efekt świetny! Jakie gęste i piękne. Gratulacje
Dziękuje Ci bardzo ;*
A rok temu już prawie spisalam włosy na straty,jednak coś mnie tkneło i bylo mi szkoda dlugości

---------- Dopisano o 16:42 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------

Cytat:
Napisane przez qaswe1 Pokaż wiadomość
Jakie masz śliczne teraz włosy *_* jeeej też chce takie
Dziękuję bardzo ;*
Jak ja mogłam to chyba każdy może
Sama widzialas, że było źle

---------- Dopisano o 16:51 ---------- Poprzedni post napisano o 16:42 ----------

Aha i jeszcze zapomnialam dodać że zrobiłam w sumie 10 razy domowe "laminowanie" włosów żelatyną. Włosy są potem cudownie gładkie i niesamowicie blyszczące
shakke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-07, 22:56   #10
Newquay
Raczkowanie
 
Avatar Newquay
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dingolfing
Wiadomości: 188
Dot.: warto zapuszczać nawet cienkie i rzadkie włosy! Moja zmiana:)

Cytat:
Napisane przez shakke Pokaż wiadomość
Witam Rok temu zastanawiałam się co zrobić z moimi rzadkimi,cienkimi,farbowa nymi na blond włosami.Marzyły mi się dlugie ,zadbane włosy i zastanawiałam się czy moje nadają się na zapuszczanie. Nawet zakładałam o tym wątek ,który możecie zobaczyć tutaj https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=720064 . Postanowiłam ostro ostro wziąć się za pielęgnacje i odstawiłam chemiczne farbowanie.Teraz farbuje wlosy henną i od tego czasu ich stan znacznie się poprawił! Znacznie się zagęściły i nie mam już prześwitów! Są mięciutkie w dotyku i rzadziej się rozdwajają.Są bardziej blyszczące i po prostu zdrowsze.Piszę tutaj bo moze ktoś jest w podobnej sytuacji i zastanawia się nad ścieciem bo ma np. Rzadkie włosy.Chce tylko powiedziec ,że odpowiednia pielęgnacja czyni cuda Pokazuje moje zdjecia przed i po roku pielęgnacji i dziękuje osobom ,które pomogly mi podjąć decyzje by jednak zapuszczać
Piekne, robia wrazenie, gratuluje
Newquay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 09:08   #11
Kaminka24
Rozeznanie
 
Avatar Kaminka24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 762
Dot.: warto zapuszczać nawet cienkie i rzadkie włosy! Moja zmiana:)

Jestem pod wrażeniem przepiękne masz włosy, gratuluje
Kaminka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-08, 10:09   #12
makika
Raczkowanie
 
Avatar makika
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 48
Dot.: warto zapuszczać nawet cienkie i rzadkie włosy! Moja zmiana:)

Efekt jest super! Jaki masz naturalny kolor włosów?
makika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 13:47   #13
shakke
Raczkowanie
 
Avatar shakke
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 34
Dot.: warto zapuszczać nawet cienkie i rzadkie włosy! Moja zmiana:)

Dziękuję Wam bardzo za mile słowa!
Mój naturalny kolor to taki mysi blond zbliżony do tego na zdjęciu w załaczniku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg naturalny-ciemny-blond-długie-włosy.jpg (39,1 KB, 113 załadowań)
shakke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 17:33   #14
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: warto zapuszczać nawet cienkie i rzadkie włosy! Moja zmiana:)

Cienkie i długie mogą być ładne - mam parę przykładów wokół siebie. Swoją droga jak próbujesz uzyskać włosy odbite od nasady? Przyznaję, że w moim przypadku jest to spory problem - ciężko je odkleić od głowy :brzydal
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 07:16   #15
makika
Raczkowanie
 
Avatar makika
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 48
Dot.: warto zapuszczać nawet cienkie i rzadkie włosy! Moja zmiana:)

podpinam się pod pytanie Drakan.
makika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 10:51   #16
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: warto zapuszczać nawet cienkie i rzadkie włosy! Moja zmiana:)

Cytat:
Napisane przez makika Pokaż wiadomość
podpinam się pod pytanie Drakan.
Tzn. mam sposób, ale inwazyjny, bo prostownica na nie do końca suche włosy Prostuję pasma gdzieś do 15 cm głową w dół i efekt jest. Suszarka z głową w dół i suszenie w kierunku wzrostu włosa nie działają. Podobnie suche szampony stosowane zaraz po myciu i wcierki. Efekt bardzo 'taki sobie'. Lekkie odżywki i maski przed myciem ok, ale to wpływa tylko na zmniejszenie przetłuszczania. Przyklap jak był tak jest
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 10:57   #17
green_green_life
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Śląsk.
Wiadomości: 100
Dot.: warto zapuszczać nawet cienkie i rzadkie włosy! Moja zmiana:)

Cytat:
Napisane przez shakke Pokaż wiadomość
Witam Rok temu zastanawiałam się co zrobić z moimi rzadkimi,cienkimi,farbowa nymi na blond włosami.Marzyły mi się dlugie ,zadbane włosy i zastanawiałam się czy moje nadają się na zapuszczanie. Nawet zakładałam o tym wątek ,który możecie zobaczyć tutaj https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=720064 . Postanowiłam ostro ostro wziąć się za pielęgnacje i odstawiłam chemiczne farbowanie.Teraz farbuje wlosy henną i od tego czasu ich stan znacznie się poprawił! Znacznie się zagęściły i nie mam już prześwitów! Są mięciutkie w dotyku i rzadziej się rozdwajają.Są bardziej blyszczące i po prostu zdrowsze.Piszę tutaj bo moze ktoś jest w podobnej sytuacji i zastanawia się nad ścieciem bo ma np. Rzadkie włosy.Chce tylko powiedziec ,że odpowiednia pielęgnacja czyni cuda Pokazuje moje zdjecia przed i po roku pielęgnacji i dziękuje osobom ,które pomogly mi podjąć decyzje by jednak zapuszczać

Piękne włosy, zazdroszczę.
Chociaż te blond również były zjawiskowe- proste, gładkie, błyszczące i przede wszystkim śliczny kolor.
Moje włosy są niestety grube, ciężkie i sztywne. Gdy są długie nie radzę sobie z nimi, dlatego teraz noszę takie do ramion. ;c
__________________
green_green_life jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 11:04   #18
LinaInverse
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 22
Dot.: warto zapuszczać nawet cienkie i rzadkie włosy! Moja zmiana:)

Ja nie dość, że mam cienkie i rzadkie włosy to jeszcze wypadają mi garściami....Kiedyś stosowałam taką mieszankę: litr wody przegotowanej plus łyżka octu winnego plus sok z połowy cytryny. Pryskałam tym włosy po każdym myciu i były świetne efekty, włosy się zagęściły i przestały wypadać kilogramami. Ale niestety tylko podczas pierwszej kuracji, podczas drugiej to już nie zadziałało...
LinaInverse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 11:13   #19
arachnea
Rozeznanie
 
Avatar arachnea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 677
Dot.: warto zapuszczać nawet cienkie i rzadkie włosy! Moja zmiana:)

Zgłoś się do Anwen na Włosową historię!
arachnea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-09, 13:54   #20
lamadeleine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 147
Dot.: warto zapuszczać nawet cienkie i rzadkie włosy! Moja zmiana:)

Łołoł piękny kolor teraz masz!!!
lamadeleine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-10, 07:44   #21
makika
Raczkowanie
 
Avatar makika
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 48
Dot.: warto zapuszczać nawet cienkie i rzadkie włosy! Moja zmiana:)

Ja obecnie zapuszczam, ale jednocześnie chcąc je trochę rozjaśnić do naturalnego wykorzystałam farbę rozjaśniającą, więc trochę im się dostało i póki co ratuję maskami; w najbliższym czasie znowu chcę trochę rozjaśnić. Może bym zrezygnowała z rozjaśniania, ale zobaczyłam na zdjęciach, że spomiędzy ciemnych kosmyków prześwituje mi skóra głowy i wygląda to niedobrze.

U mnie nie dość, że jest ich mało to dochodzi wysokie i szerokie czoło (coś jak męskie zakola), a do 21. roku życia borykałam się z odstającymi uszami - więc o ile teraz jakoś związać w kitkę włosy mogę, to jako nastolatka o gładko zaczesanych włosach w kucyk pomarzyć tylko mogłam.

Biorę Vitapil, stosuję maski, włosy muszę myć codziennie - chyba, że poprzedniego dnia użyję jakiegoś kosmetyku do stylizacji, który z kolei po dwóch pod rząd zastosowaniach wywołuje u mnie łupież; po samym myciu obecnie też muszę suszyć włosy, bo jak są wilgotne to podrażnia mi skórę i... dostaję łupieżu. Mam bardzo wrażliwą skórę głowy...
makika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-10, 21:30   #22
pieczara0701
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 205
Dot.: warto zapuszczać nawet cienkie i rzadkie włosy! Moja zmiana:)

Jakiej firmy hennę używasz?
pieczara0701 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-11, 20:53   #23
shakke
Raczkowanie
 
Avatar shakke
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 34
Dot.: warto zapuszczać nawet cienkie i rzadkie włosy! Moja zmiana:)

Cytat:
Napisane przez Drakan Pokaż wiadomość
Tzn. mam sposób, ale inwazyjny, bo prostownica na nie do końca suche włosy Prostuję pasma gdzieś do 15 cm głową w dół i efekt jest. Suszarka z głową w dół i suszenie w kierunku wzrostu włosa nie działają. Podobnie suche szampony stosowane zaraz po myciu i wcierki. Efekt bardzo 'taki sobie'. Lekkie odżywki i maski przed myciem ok, ale to wpływa tylko na zmniejszenie przetłuszczania. Przyklap jak był tak jest

Szczerze mówiąc też miewam z tym problem ;D myje włosy rano ,od jakiegoś czasu szamponem garnier fructis volume 48h(taki zielony) potem czesze ,wcieram jakąś wcierke i szusze(wszystkie te czynnoście wykonuje głową w dół Szampon troche coś tam daje wcierka też,ogólnie nie jest źle,ale rewelacji nie ma chyba nic nie zrobimy taki urok naszych włosków

---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

Cytat:
Napisane przez LinaInverse Pokaż wiadomość
Ja nie dość, że mam cienkie i rzadkie włosy to jeszcze wypadają mi garściami....Kiedyś stosowałam taką mieszankę: litr wody przegotowanej plus łyżka octu winnego plus sok z połowy cytryny. Pryskałam tym włosy po każdym myciu i były świetne efekty, włosy się zagęściły i przestały wypadać kilogramami. Ale niestety tylko podczas pierwszej kuracji, podczas drugiej to już nie zadziałało...
Próbowałaś może jantara?

---------- Dopisano o 21:47 ---------- Poprzedni post napisano o 21:40 ----------

Cytat:
Napisane przez makika Pokaż wiadomość
Ja obecnie zapuszczam, ale jednocześnie chcąc je trochę rozjaśnić do naturalnego wykorzystałam farbę rozjaśniającą, więc trochę im się dostało i póki co ratuję maskami; w najbliższym czasie znowu chcę trochę rozjaśnić. Może bym zrezygnowała z rozjaśniania, ale zobaczyłam na zdjęciach, że spomiędzy ciemnych kosmyków prześwituje mi skóra głowy i wygląda to niedobrze.

U mnie nie dość, że jest ich mało to dochodzi wysokie i szerokie czoło (coś jak męskie zakola), a do 21. roku życia borykałam się z odstającymi uszami - więc o ile teraz jakoś związać w kitkę włosy mogę, to jako nastolatka o gładko zaczesanych włosach w kucyk pomarzyć tylko mogłam.

Biorę Vitapil, stosuję maski, włosy muszę myć codziennie - chyba, że poprzedniego dnia użyję jakiegoś kosmetyku do stylizacji, który z kolei po dwóch pod rząd zastosowaniach wywołuje u mnie łupież; po samym myciu obecnie też muszę suszyć włosy, bo jak są wilgotne to podrażnia mi skórę i... dostaję łupieżu. Mam bardzo wrażliwą skórę głowy...
Też stosowałam Vitapil,w sumie zawartość całego pudełeczka zużyłam tylko raczej nie powiem nic o efektach bo nie robiłam wtedy tylko tego,ale też inne rzeczy w kierunku pielęgnacji,ale myśle ,że na pewno troche pomógł .Włosy też musze myć codziennie niestety i też susze bo myje z rana..

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:47 ----------

Cytat:
Napisane przez green_green_life Pokaż wiadomość
Piękne włosy, zazdroszczę.
Chociaż te blond również były zjawiskowe- proste, gładkie, błyszczące i przede wszystkim śliczny kolor.
Moje włosy są niestety grube, ciężkie i sztywne. Gdy są długie nie radzę sobie z nimi, dlatego teraz noszę takie do ramion. ;c
Dziękuje bardzo ;* . Każde wlosy mają swój urok nie masz np. problemu z obiętością,a jest mnóstwo ładnych krótkich fryzur

---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:50 ----------

Cytat:
Napisane przez pieczara0701 Pokaż wiadomość
Jakiej firmy hennę używasz?
Eld odcień chna ,w saszetkach po 25g .Na moje włosy zużywam 3 saszetki ,jedna kosztuje 4,60
shakke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 14:43   #24
ferryboat
Zadomowienie
 
Avatar ferryboat
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 378
Dot.: warto zapuszczać nawet cienkie i rzadkie włosy! Moja zmiana:)

Dziewczyny, a myślicie, że moje włosy da się doprowadzić do takiego stanu jak na zdjęciu drugim? Hmm, nie wiem jak te moje określić: sprawiają takie wrażenie ciężkości, szybko przyklapują się, przetłuszczają, generalnie jedna wielka katastrofa. Na chwilę obecną chcę sobie zakupić Kaminomoto z AB, żeby trochę odbudować ich kondycję, bo strasznie mi wypadają.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2200.jpg (16,6 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10616021_552040908229863_7686019983005010699_n.jpg (37,9 KB, 96 załadowań)
__________________
Change your thoughts and you will change the world.
ferryboat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-21, 16:28   #25
natxms
Raczkowanie
 
Avatar natxms
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 45
Dot.: warto zapuszczać nawet cienkie i rzadkie włosy! Moja zmiana:)

na wypadające włosy polecam witaminę Pp- zawsze mi się sprawdza.
natxms jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-21 17:28:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:33.