Trwale Modelowanie global keratin - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-12, 16:42   #1
seadoo19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1

Trwale Modelowanie global keratin


Witam wszystkie Dziewczyny, pare miesiecy temu zrobilam pierwszy raz kuracje global-keratin i teraz niedawno nastepna. Moje wlosy sa naprawde jeszcze lepsze jak za pierwszym razem: delikatne, latwe w utrzymaniu, maja pomysl i nic prawie nie musze z nimi robic. Czy ktoras z was to robila? to jest kuracja oparta o naturalnej keratynie ktora takze odbudowuje wlosy i nie zawiera zadnej chemi ktora by pogorszyla wlosy. Napiszcie czy ktoras juz to robila u swojego fryzjera.
seadoo19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 09:25   #2
evitanna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 878
Dot.: Trwale Modelowanie global keratin

Cytat:
Napisane przez seadoo19 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Dziewczyny, pare miesiecy temu zrobilam pierwszy raz kuracje global-keratin i teraz niedawno nastepna. Moje wlosy sa naprawde jeszcze lepsze jak za pierwszym razem: delikatne, latwe w utrzymaniu, maja pomysl i nic prawie nie musze z nimi robic. Czy ktoras z was to robila? to jest kuracja oparta o naturalnej keratynie ktora takze odbudowuje wlosy i nie zawiera zadnej chemi ktora by pogorszyla wlosy. Napiszcie czy ktoras juz to robila u swojego fryzjera.
Nie podajesz co prawda nazwy firmy, ale mimo wszystko Twój post brzmi jak spam.
evitanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 09:27   #3
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Trwale Modelowanie global keratin

Cytat:
Napisane przez seadoo19 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Dziewczyny, pare miesiecy temu zrobilam pierwszy raz kuracje global-keratin i teraz niedawno nastepna. Moje wlosy sa naprawde jeszcze lepsze jak za pierwszym razem: delikatne, latwe w utrzymaniu, maja pomysl i nic prawie nie musze z nimi robic. Czy ktoras z was to robila? to jest kuracja oparta o naturalnej keratynie ktora takze odbudowuje wlosy i nie zawiera zadnej chemi ktora by pogorszyla wlosy. Napiszcie czy ktoras juz to robila u swojego fryzjera.
REKLAMA REKLAMA REKLAMA
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-13, 21:58   #4
jiggy11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 140
Dot.: Trwale Modelowanie global keratin

Cytat:
Napisane przez evitanna Pokaż wiadomość
Nie podajesz co prawda nazwy firmy, ale mimo wszystko Twój post brzmi jak spam.

Nazwa wymieniona przez seadoo19 jest nazwą własną firmy (z dodatkiem Polska sp. zo.o.), więc moim zdaniem jest to ewditentna nieopłacona reklama. Pod tą nazwą widnieje strona internetowa (dokładnie tak jak napisała koleżanka, nawet myślnik się zgadza).
jiggy11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-25, 15:09   #5
nadia8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10
Dot.: Trwale Modelowanie global keratin

Witam, ja również jestem po kuracji global keratin, efekt jest niesamowity, włosy są "jak nowe", po prostu piękne i wygładzone. Dobrze, że można już to robić u nas. Popytajcie swoich fryzjerów o tę usługę, naprawdę warto!!!
nadia8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 16:50   #6
Agus373
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1
Dot.: Trwale Modelowanie global keratin

O co chodzi w tej kuracji? Można ja samemy zrobić w domu czy tylko u fryzjera? Ile kosztuje?
Agus373 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 20:04   #7
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Trwale Modelowanie global keratin

Cytat:
Napisane przez seadoo19 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Dziewczyny, pare miesiecy temu zrobilam pierwszy raz kuracje global-keratin i teraz niedawno nastepna. Moje wlosy sa naprawde jeszcze lepsze jak za pierwszym razem: delikatne, latwe w utrzymaniu, maja pomysl i nic prawie nie musze z nimi robic. Czy ktoras z was to robila? to jest kuracja oparta o naturalnej keratynie ktora takze odbudowuje wlosy i nie zawiera zadnej chemi ktora by pogorszyla wlosy. Napiszcie czy ktoras juz to robila u swojego fryzjera.
spaaam
a tak na marginesie moje włosy nie myślą wiec pomysłów też nie mają
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-21, 22:28   #8
lilau
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2
Dot.: Trwale Modelowanie global keratin

cześć!
osobiście nie polecam tej kuracji. włosy może rzeczywiście są w troszkę lepszej kondycji, ale nie została spełniona główna rola zabiegu, czyli efekt prostych włosów. zastosowałam się do wszystkich zakazów i nakazów jakie były mi przekazane przez fryzjerkę, a i tak po pierwszym myciu włosy żyły własnym życiem i się kręciły jak zwykle. Zabieg jako zabieg pielęgnacyjny bardzo fajny. ale za 20-40 zł a nie 490(!!!) i to na krótkich - przed ramiona włosach. zawiodłam się.
lilau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-22, 22:20   #9
KlaukiaK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 9
Dot.: Trwale Modelowanie global keratin

Cytat:
Napisane przez lilau Pokaż wiadomość
cześć!
osobiście nie polecam tej kuracji. włosy może rzeczywiście są w troszkę lepszej kondycji, ale nie została spełniona główna rola zabiegu, czyli efekt prostych włosów. zastosowałam się do wszystkich zakazów i nakazów jakie były mi przekazane przez fryzjerkę, a i tak po pierwszym myciu włosy żyły własnym życiem i się kręciły jak zwykle. Zabieg jako zabieg pielęgnacyjny bardzo fajny. ale za 20-40 zł a nie 490(!!!) i to na krótkich - przed ramiona włosach. zawiodłam się.
Ja jestem dzis po pierwszym myciu. Uważam że pieniądze które wydałam na zabieg są stracone. Włosy na pewno nie są rozprostowane, ani nie czuje by były grubsze czy bardziej odżywione. Kręca się tak jak przed kuracją, fryzjerka wymodelowała mi na szcotce i powiedziała, że bez uzywania prostownicy wygladaja fajnie - tak to i ja je prostowałam, gruba szczotka + prostownica. Po zabiegu widze układanie włosó bedzie identyczne. Odradzam osoba które ida na zabieg z nastawieniem na prostowanie.

---------- Dopisano o 22:14 ---------- Poprzedni post napisano o 22:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Agus373 Pokaż wiadomość
O co chodzi w tej kuracji? Można ja samemy zrobić w domu czy tylko u fryzjera? Ile kosztuje?
Nie warto robi, kupe kasy a efekt żaden, dziś jestem po pierwszym myciu i włosy są identyczne jak przed zabiegiem.

---------- Dopisano o 22:15 ---------- Poprzedni post napisano o 22:14 ----------

Żadnego efektu prostowania włosów. Odradzam, wydałam kupe pieniędzy na nic!

---------- Dopisano o 22:20 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

Cytat:
Napisane przez iza251 Pokaż wiadomość
REKLAMA REKLAMA REKLAMA
Global Keratin na pewno nie prostuje włosów. Jestem po "zabiegu".. zero prostych włosów.
KlaukiaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 12:30   #10
Albertinho7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Istebna koło Wisły ( małysz i te sprawy:) )
Wiadomości: 88
GG do Albertinho7 Send a message via Skype™ to Albertinho7
Dot.: Trwale Modelowanie global keratin

powiem wam czemu pieniądze na marne wyrzucone ponieważ KERATYNA jest podstawowym składnikiem budującym włos!!! i żaden tam zabieg keratynowy nie prostuje włosów bo czemu by miał? Mówicie że macie lepszej kondycji włosy, a zaraz po myciu wracają do pierwotnej postaci Jest tak dla tego że fryzjerka zrobiła was w h**a... Dlatego macie włosy lśniące czy jakieś tam lepsze dlatego że keratyna odbudowuje strukturę włosa i są w bardzo dobrej kondycji szczerze taka keratyna do włosów profesjonalna do domowego użytku co każda z was może kupić kosztuje nie grosze ale nie majątek jak tam ktoś pisał do 100zł o ile się nie mylę i to jest dobry środek naprawdę
Albertinho7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 20:23   #11
KlaukiaK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 9
Dot.: Trwale Modelowanie global keratin

Zgadzam sie z Toba całkowicie ale niestety juz po fakcie... to jak na razie najdroższa nauczka mojego życia. Za "zabieg" zapłaciłam 600 zł + pierwsze mycie - nie wiem czemu ma służyć = normalna cena czesania + niezbedny keratynowy szampon 85 zł i niezbedna keratynowa odzywka drugie 85 zł . Szkoda podliczać....
KlaukiaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-24, 23:05   #12
lilau
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2
Dot.: Trwale Modelowanie global keratin

miejmy nadzieję, że kilka osób wejdzie na forum i poczyta o naszych doświadczeniach przed podjęciem decyzji o wizycie u fryzjera w celu prostowania włosów metodą 'Global Keratin'. A plus tego wszystkiego jest taki że mamy w domach chociaż szampon i odżywkę z tym aminokwasem
lilau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 22:48   #13
katie202
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 14
Dot.: Trwale Modelowanie global keratin

Dziewczyny w jakich salonach robiłyście global keratin?
katie202 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 22:14   #14
justa30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1
GG do justa30
Dot.: Trwale Modelowanie global keratin

Dziewczyny ja jestem równiez po tym zabiegu. Po pierwszym myciu włosy nie były idealnie gładkie a po następnych zaczęły się znowu krecić. Z racji że wydałam sporo pieniędzy reklamowałam w salonie fryzjerskim i miałam po 3 może 4 tygodniach ponownie zrobiony zabieg . Cały od początku. Stresowałam się przed pierwszym myciem ale musze przyznac że teraz mam bardzo gładkie włosy i zamiast fryzury typu " wsadzić palce do kontaktu" mam bardzo gładką fryzurę na której widać każde cięcie. Jestem zadowolona. Zastanawiam się czy będę powtarzała zabieg. Zapuszczam włosy z bardzo krótkich i zależy mi na tym żeby jakoś wytrzymac tzw. okres przejściowy.
justa30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 13:29   #15
martysia83
Raczkowanie
 
Avatar martysia83
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 124
Dot.: Trwale Modelowanie global keratin

kurcze, to mnie teraz zbiłyście z tropu
naczytałam się w gazetach i w necie o tym całym global keratin i szczerze mówiąc bardzo się na to napaliłam. mam włosy ciężkie do ułożenia, falujące, każdy w inną stronę, a do tego zniszczone farbowaniem myślałam, że to pomoże.
a tu wchodzę i widzę tyle negatywnych opinii, że już sama nie wiem, czy robić taki zabieg czy nie
jestem z Poznania, może ktoś robił ten zabieg w jakimś dobrym miejscu i może polecić?
__________________
Ułamek sekundy niech nie decyduje o moim patrzeniu na świat !
martysia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 15:19   #16
martysia83
Raczkowanie
 
Avatar martysia83
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 124
Dot.: Trwale Modelowanie global keratin

olałam negatywne opinie. nie cierpię swoich falowanych włosów więc postanowiłam spróbować. zabieg robiłam w piatek więc jeszcze jestem na świeżo. póki co z efektu jestem zadowolona bo ślicznie mi w takich włosach
__________________
Ułamek sekundy niech nie decyduje o moim patrzeniu na świat !
martysia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 22:49   #17
ilkas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 236
Dot.: Trwale Modelowanie global keratin

akurat tutaj też dziewczyny piszą o tym zabiegu global keratin
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post21360284

nie wiem gdzie Ty robiłaś, ale poczytaj tam kilka wypowiedzi. poza tym jest też link podany przeze mnie do salonu Magia w Poznaniu. ja jestem z wrocławia, ale miałam tam przyjemność robić zabieg jak byłam na wakacjach u rodziny.
ilkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-07, 23:25   #18
przyjaciolka18663
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: Trwale Modelowanie global keratin

witam!

ja tez mialam robiony zabieg keratin global i bardzo jestem zadowolona.
czytalam negatywne opinie na forum, ale postanowilam sprobowac..i powiem wam ze takich wlsoow w zyciu nie mialam.. pieknie lsnia, sa w dotyku jak jedwab, bardzo latwo sie rozczesuja..

do tej pory po umyciu musialam stosowac srodki rozplatujace (spray) , nablyszczacze i odzywki w sprayu. Teraz, tylko szampon i odzywka ta co kupilam podczas zabiegu i wlosy sie pieknie rozczesuja, i pozostaja gladkie.

widze ze wiele z Was oczekiwalo gwarantowanego rozprostowania wlosow, i nawet widzialam ze opinie ze to glowna rola tego zabiegu. To bledna opinia, prostowanie wlosow to efekt uboczny tego zabiegu. Zabieg wplywa na kondycje wlosa, odzywia...i w wiekszosci przypadkow prostuje.. ale trzeba sie liczyc z tym ze to nie jest gwarantowane.. Ja mialam w miare proste wlosy,ale starsznie suche , teraz wygladaja pieknie.

w przeszlosci robilam tak zwane japonskie prostowanie wlosow przez trwala, robilam to 2 razy, wlosy byly piekne proste na okolo 6 miesiecy. Ale niestety jak kazda trwala , wysuszyla moje wlosy.

wiec chyba bede robila global keratin regularnie.
teraz zastanawiam sie nad brazilian blowout. podobno nie trzeba czekac 2 dni , bez mycia glowy, bo to bylo najgorsze. wychodzi sie juz z "gotowa" glowa od fryzjera po ok 90 minutach, tak reklamowali..no zobaczymy.

ahh, zabieg global keratin robilam w salonie magia w poznaniu . Bardzo mila obsluga.

mam pytanie, jesli ktoras z Was wie, czy moge uzywac plynu Seboradin do skory glowy, po tej kuracji? uzywalam go przed i bardzo sobie go chwale.

pozdrawiam
przyjaciolka18663 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 19:48   #19
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Trwale Modelowanie global keratin

Jako, iż Seboradin wciera się tylko w skórę głowy, teoretycznie nie powinien niwelować efektów zabiegu keratynowego. Ale, z drugiej strony, często jednak trochę się tego naniesie na długość włosów (tak w obrębie 2-4 cm od skóry głowy), a alkohol może nieco popsuć efekt Może lepiej stosować np. żel aloesowy albo Vatikę?
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-29, 22:27   #20
july89
Raczkowanie
 
Avatar july89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: nibylandia......
Wiadomości: 196
Dot.: Trwale Modelowanie global keratin

czy któraś z Was stosowała to:

http://www.zrobsobiekrem.pl/?362,hydrolizat-keratyny

http://mazidla.com/index.php?page=sh...mart&Itemid=27

i czy taka keratyna równiez poprawia kondycję wlosow? :

http://allegro.pl/odbudowa-struktury...223961110.html co o tym myslicie?
__________________
Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutny, ponieważ nigdy nie wiesz, kto może się zakochać w twoim uśmiechu.
july89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-01, 09:48   #21
ilkas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 236
Dot.: Trwale Modelowanie global keratin

Cytat:
Napisane przez july89 Pokaż wiadomość
czy któraś z Was stosowała to:

http://www.zrobsobiekrem.pl/?362,hydrolizat-keratyny

http://mazidla.com/index.php?page=sh...mart&Itemid=27

i czy taka keratyna równiez poprawia kondycję wlosow? :

http://allegro.pl/odbudowa-struktury...223961110.html co o tym myslicie?

stosowałam dokładnie to co podałaś w linku na all.
hm, na początku byłam zadowolona, ale chyba bardziej sobie wmawiałam, że to mi coś daje hehe potem miałam wrażenie, że wogóle nie widać żadnych efektów, dlatego poszłam na zabieg w Poznaniu na ul. Żydowską. zresztą pisałam o tym wyżej.
możesz spróbować jakiś kosmetyków. na każdego działa inaczej - wiadomo. ale ja to z all kupiłam tylko raz i dałam sobie spokój.
ilkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-27, 16:27   #22
iness.m
Raczkowanie
 
Avatar iness.m
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 37
Thumbs up Dot.: Trwale Modelowanie global keratin

Zastosowałam tą terapie w zeszłym tygodniu i jestem z niej bardzo zadowolona. Moje włosy były zniszczone po wieloletnim zagęszczaniu, bardzo rzadkie i cieńkie. Żadne maski, balsamy, odżywki nie potrafiły ich postawić "na nogi". Po umyciu zawsze musiałam walczyć z lokówką a czasem z prostownicą bo w innym przypadku mogłabym zastępować stracha na wróble na polu. Miałam istne siano. A na dodatek denerwowały mnie krótkie włosy przy skroni, które żyły własnym życiem i kręciły się gdy ja tego nie chciałam. Ta terapia uczyniła cuda. Włosy mam gładziutkie i lśniące a po umyciu posługuję się tylko suszarką co wystarcza! Wyglądają zdrowo bez żadnych zabiegów z mojej strony.
Polecam tym, które mają zniszczone, przesuszone włosy.
iness.m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-10, 15:11   #23
g80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1
Dot.: Trwale Modelowanie global keratin

Jestem równy tydzień po zrobieniu zabiegu w opisywanym na forum salonie Magia w Poznaniu (skorzystałam z oferty Fast Deal i całość kosztowała mnie 365 zł za voucher + 80 zł dopłata, bo mam dłuższe włosy). Trzeba też liczyć koszt odżywki i szamponu (czyli 2 x 99 zł).

Co do salonu, to bardzo przyjemny, miła atmosfera, widać że właścicielka interesuje się nowinkami fryzjerskimi, dba o klientów i zna się "na rzeczy" (no może mały minusik za to, że z ulicy bardzo dokładnie widać co się dzieje w środku salonu, mogłoby być trochę bardziej intymnie).

Sam zabieg trwał ok. 3 godzin. Pierwsze dwa dni po zabiegu, to była dla mnie tragedia (nie doczytałam, że będę chodzić przez ten czas z odżywką nałożoną i "wprasowaną" we włosy), no i męczyłam się chodząc np. do pracy z głową wyglądającą na bardzo tłustą (chyba najlepiej zrobić zabieg na weekend). Dodatkowo trzeba bardzo pilnować, żeby włosy były cały czas proste i suche (można zepsuć efekt, jeśli sie o to nie zadba).

Po pierwszym umyciu (w salonie, w cenie zabiegu) włosy były po prostu cudowne, gładkie, miękkie i lśniące. Rewelacja. Co chwilę ich dotykałam, tak mi się podobały .

Dziś jestem już po 4 myciu (2 x w salonie, 2 x w domu) i nadal jest w miarę przyzwoicie. Po myciu włosy tylko suszę suszarką i przeczesuję (a dotychczas codziennie katowałam je prostownicą). Nie są może takie piękne, jak po pierwszym myciu, ale nadal są naprawdę przyzwoite, proste i dość gładkie.
Jeśli taki efekt utrzyma się przez dłuższy czas (dla mnie to minimum 2 miesiące), to będzie to dla mnie zabieg obowiązkowy, chociażby dlatego, żeby moje włosy mogły wreszcie odpocząć od prostowania. Wówczas będzie do dla mnie prawdziwy hit roku (po naprawdę setkach wypróbowanych super-odżywek i innych zabiegów). Jednak standarodowa kwota 850 zł przy mojej długości włosów, to na pewno za drogo i będę starała się korzystać np. z promocji w salonie itp.

Będę teraz z niecierpliwością i nadzieją obserwować co się dzieje z włosami po kolejnych myciach, badać czy efekt się utrzyma i dzielić sie wynikami obserwacji na forum . Póki co polecam i zabieg i salon.

Dodam jeszcze, że mam włosy długie (za łopatki) rozjaśniane (od kilku lat), z natury proste, ale już trochę porozdwajane, przesuszone, puszące się i podmęczone wspomnianym wyżej codziennym prostowaniem (chociaż ich stan jest jest bardzo zły).

Ach - jeszcze jedno - nie wiem na ile to się sprawdza w praktyce (póki co zakładam, że to co mi powiedziano w salonie to prawda), ale efekt i zadowolenie z zabiegu podobno zależy m. in. od ilości keratyny, jaką się nałoży. Salony podobno oszczędzają czasem na tym (bo to drogi składnik) i efekty mogą być gorsze. Być może stąd właśnie niezadowolenie niektórych osób na forum, które trafiły na salony "ekonomiczne"... No ale to tylko hipoteza.

Pozdrawiam
g80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-27, 10:40   #24
bonita88
Raczkowanie
 
Avatar bonita88
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 178
Dot.: Trwale Modelowanie global keratin

ja wlasnie zrobila sobie 2 dni temu global keratin w salonie fryzjerskim

dzis wieczorem bede to zmywac ale pokaze wam zdjecia przed kuracja i po kuracji narazie przed pierwszym myciem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0741.jpg (36,3 KB, 1404 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _zdjęcie.JPG_.jpg (22,8 KB, 775 załadowań)
__________________
M.
www.blondnotes.blogspot.com
bonita88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-27, 11:48   #25
ilkas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 236
Dot.: Trwale Modelowanie global keratin

efekt faktycznie super ! daj znać jak będziesz po pierwszym myciu
ilkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-27, 15:33   #26
bonita88
Raczkowanie
 
Avatar bonita88
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 178
Dot.: Trwale Modelowanie global keratin

ok wkleje jutro )
__________________
M.
www.blondnotes.blogspot.com
bonita88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 07:52   #27
iness.m
Raczkowanie
 
Avatar iness.m
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 37
Dot.: Trwale Modelowanie global keratin

g80 W salonie w którym ja robię ten zabieg cena jest liczona od 1 gramu tej keratyny wiec każdy płaci proporcjonalnie równo do długości i gestości włosów.

Jestem po zabiegu drugi tydzień i nadal twierdze ze to świetna sprawa.
W salonie jednak były przygody po po pierwszym razie pozytywnych zmian nie zauważyłam, salon do mnie zadzwonił kilka dni później z pyt. czy kuracja ok wiec poskarżyłam się że nie wiec zrobili bez problemów kurację ponownie. Okazało się, że firma Global Keratin wypuściła jakąś trefną partie i poszło to na całą Polskę. Mój salon zachował się fear i obdzwaniał klientki i zapraszał na poprawkę. Ciekawe jak w innych częściach Polski.
iness.m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 15:48   #28
bonita88
Raczkowanie
 
Avatar bonita88
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 178
Dot.: Trwale Modelowanie global keratin

to po pierwszym myciu i wysuszeniu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg _zdjęcie.JPG_-1.jpg (37,2 KB, 669 załadowań)
__________________
M.
www.blondnotes.blogspot.com
bonita88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 15:50   #29
bonita88
Raczkowanie
 
Avatar bonita88
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 178
Dot.: Trwale Modelowanie global keratin

jeszcze pokaze jak mialam normalnie przed wysuszeniem

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...3&d=1309164038
__________________
M.
www.blondnotes.blogspot.com
bonita88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 16:02   #30
ilkas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 236
Dot.: Trwale Modelowanie global keratin

super efekt
ilkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-26 15:16:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:59.