Keratynowe prostowanie -część II - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-23, 14:58   #2401
Harakiri
Rozeznanie
 
Avatar Harakiri
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Belgia
Wiadomości: 742
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Dziewczyny a powiedzcie mi bo poczytałam wczoraj trochę o tym keratynowaniu wlosów i już się napaliłam i sobie zamówiłam to encanto ale tak wczoraj wieczorem pomyślalam sobie głupio że co jeśli obudzę się bez włosów wiem wiem zapewne to nie możliwe ale mam dłuugie włosy, we wrześniu ślub i kurde nieciekawie by było hehe.
Zamówiłam na tej aukcji:
http://allegro.pl/trwale-prostowanie...419729994.html
mam nadzieje że te produkty są na prawdę dobrej jakości bo wiadomo jak to z allegro bywa? Czy wy też u tego sprzedawcy zamawiałyście?
Harakiri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-23, 16:23   #2402
anulita30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 87
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Ja kupowałam raz u tego sprzedawcy i było ok. siostra włosy ma nadal
anulita30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 12:02   #2403
pietrucha95
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 58
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

a keratynowe prostowanie to jest to samo co encanto?
pietrucha95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 14:56   #2404
gagatek461
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 171
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez pietrucha95 Pokaż wiadomość
a keratynowe prostowanie to jest to samo co encanto?
Encanto to jeden z kilku do wyboru środków do prostowania metodą keratynową
gagatek461 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 17:11   #2405
pietrucha95
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 58
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

a po takim zabiegu mogę dalej olejować włosy i dodawać do masek glicerynę,panthenol itp?
i np.serum na zniszczone koncowki i serum chroniące przed wysoką temperaturą nie będę mogła używac?
pietrucha95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 17:17   #2406
karen_walker
Raczkowanie
 
Avatar karen_walker
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: LA/Tarnów
Wiadomości: 157
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Dziewczęta, nie chcę być niemiła, ale takie informacje były już udzielane tak wiele razy,że nie sposób zliczyć. Naprawdę, można skorzystać też z wyszukiwarki przecież
karen_walker jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 17:25   #2407
pszczola2000
Rozeznanie
 
Avatar pszczola2000
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 833
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez pietrucha95 Pokaż wiadomość
a po takim zabiegu mogę dalej olejować włosy i dodawać do masek glicerynę,panthenol itp?
i np.serum na zniszczone koncowki i serum chroniące przed wysoką temperaturą nie będę mogła używac?
po encanto nie bedziesz musiała przez ok 1mieciaca niczego uzywac bo włosy będą tak hmm.. odżywione
__________________
Zapuszczamy i dbamy o włoski

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-25, 17:52   #2408
kicia069
Zadomowienie
 
Avatar kicia069
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 059
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Ehinokokus Pokaż wiadomość
Paulcia, a ile jest już u Ciebie po zabiegu? Zrobisz jutro jakieś fotki? i jak połysk? Wstrzymam się z zakupem do jutra mnie wystarczy żeby z 2 tyg. były bez puszenia, bo lecę nad morze.
Nie jestem w 100% pewna ale wydaje mi się ze sól morska może zaszkodzić, może niech się jeszcze dziewczyny na ten temat wypowiedzą
kicia069 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 17:55   #2409
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez kicia069 Pokaż wiadomość
Nie jestem w 100% pewna ale wydaje mi się ze sól morska może zaszkodzić, może niech się jeszcze dziewczyny na ten temat wypowiedzą
sól morska ... chyba nie. Chlorowana woda- tak
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 18:58   #2410
Ehinokokus
Zadomowienie
 
Avatar Ehinokokus
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Chodziło mi o morski wilgotny klimat. Pływać nie zamierzam
Oczywiście po takich kąpielach efekt szybciej by zniknął.
Ehinokokus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 21:43   #2411
klik22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Nie polecam tego keratrynowego prostowania. Miałam to zrobione 2 tygodnie temu; od tamtej pory moje włosy to masakra!!!!!!!!!!!
Nigdy wczesniej włosy mi sie nie łamały nie były takie spalone skrecone;
Nigdy w zyciu bym sie na to nie zdecydowała jakbym wiedziała jakie są tego skutki!
Nie polecam
Idźcie po rozum do głowy i nie róbcie tego swoim włosom!
Tego- spalenia całkowitego
pozdrawiam i odradzam!
klik22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-25, 23:19   #2412
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez klik22 Pokaż wiadomość
Nie polecam tego keratrynowego prostowania. Miałam to zrobione 2 tygodnie temu; od tamtej pory moje włosy to masakra!!!!!!!!!!!
Nigdy wczesniej włosy mi sie nie łamały nie były takie spalone skrecone;
Nigdy w zyciu bym sie na to nie zdecydowała jakbym wiedziała jakie są tego skutki!
Nie polecam
Idźcie po rozum do głowy i nie róbcie tego swoim włosom!
Tego- spalenia całkowitego
pozdrawiam i odradzam!
pewnie miałaś robione w salonie?
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 23:23   #2413
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

i właśnie przez takie opinie tak długo zwlekałam.

Też myślę, że robiłaś w salonie a jeśli nie, to najwyraźniej coś źle zrobiłaś, nie wiem; nałożyłaś zbyt mało preparatu?
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 23:33   #2414
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
i właśnie przez takie opinie tak długo zwlekałam.

Też myślę, że robiłaś w salonie a jeśli nie, to najwyraźniej coś źle zrobiłaś, nie wiem; nałożyłaś zbyt mało preparatu?
właśnie. Wiele osób się zraża po salowym zabiegu, jednakże taki zabieg nie ma nic wspólnego z prawdziwym keratynowym prostowaniem.


Tak BTW: byłam przez ostatnie 2 lata w wielu salonach i w większości nie wiedzieli co to jest keratynowe prostowanie, a jak już wiedzieli to prosiłam o możliwość pokazania preparatów na których bazują to odmawiali. Wszyscy.
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 06:13   #2415
klik22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Miałam robione na pokaz włosów, nie w salonie ale robiło mi 2 fryzjerów; na pokazie wygladały super, ale po 2 dniach byla juz masakra;
teraz mam problem bo nie wiem czy mam te włosy sciąc (mam za ramiona) czy sie modlić, że sie jakimś cudem uda je naprawic. Używam szamponów kerastase odzywek kerastase/kadus i mam ciagle tragedie na głowie.
Jakbym mogła sie zdecydować kolejny raz w zyciu bym tego nie zrobila;
Pierwszy raz pisze na wizarzu na "jakis" konkretny temat, majac nadzieje ze komus pomoge nie popełnic tego bledu co ja
pozdrawiam
klik22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 07:53   #2416
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez klik22 Pokaż wiadomość
Miałam robione na pokaz włosów, nie w salonie ale robiło mi 2 fryzjerów; na pokazie wygladały super, ale po 2 dniach byla juz masakra;
teraz mam problem bo nie wiem czy mam te włosy sciąc (mam za ramiona) czy sie modlić, że sie jakimś cudem uda je naprawic. Używam szamponów kerastase odzywek kerastase/kadus i mam ciagle tragedie na głowie.
Jakbym mogła sie zdecydować kolejny raz w zyciu bym tego nie zrobila;
Pierwszy raz pisze na wizarzu na "jakis" konkretny temat, majac nadzieje ze komus pomoge nie popełnic tego bledu co ja
pozdrawiam
No ale widzisz, nie wiesz, czym miałaś robione, czy było to robione zgodnie z instrukcją... nic nie wiesz.

A tutaj te osoby, które robią sobie keratynowe prostowanie zazwyczaj interesują się tematem, wiedzą co kupują, jak powinien wyglądać zabieg (ja robiłam w salonie u fryzjerki, u której moja mama już 4 razy robiła Encanto- preparat był na wierzchu, wszystko było robione zgodnie z instrukcją, którą zresztą ja sama znałam na pamięć...). Coś poszło u Ciebie nie tak, ale my nawet nie wiemy, co dokładnie zrobiono z Twoimi włosami. Zresztą, Ty sama tego nie wiesz. Może skontaktuj się z osobami, które robiły Ci zabieg? Niech Ci powiedzą, czym Ci robili...

Aha, do regeneracji włosów to szampon się nie nadaje- szampon ma myć włosy, on zawiera głównie detergent a nie wiem czy wiesz, że detergenty nie są obojętne dla włosów- w sensie negatywnym, oczywiście. A szampony Kerastase nie są jakieś szczególnie łagodne A ich odżywki są słabe.

A pomogłabyś innym, jakbyś chociaż umiała napisać, jakiego użyto preparatu i czy poprawnie wykonano zabieg, bo póki co, to mogłaś mieć równie dobrze prostowanie chemiczne. Jakbyś powiedziała np. zrobiłam sobie keratynowe prostowanie Encanto czy QOD czy jeszcze preparatem X, wszystko było zrobione zgodnie z instrukcją i na 100% nałożona została odpowiednia ilość preparatu a ja wiem, co robić z włosami po zabiegu (no właśnie, czy Twój szampon nie zawiera soli...?), a włosy są zniszczone i w ogóle nie są proste i gładkie... to by była rzeczowa wypowiedź

Tak czy inaczej, mam nadzieję, że jeszcze coś się da zrobić z włosami. Gorzej, jeśli Twoje były już zniszczone a zrobiono Ci chemiczne prostowanie.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 07:56   #2417
Olkatrolka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 32
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez klik22 Pokaż wiadomość
Nie polecam tego keratrynowego prostowania. Miałam to zrobione 2 tygodnie temu; od tamtej pory moje włosy to masakra!!!!!!!!!!!
Nigdy wczesniej włosy mi sie nie łamały nie były takie spalone skrecone;
Nigdy w zyciu bym sie na to nie zdecydowała jakbym wiedziała jakie są tego skutki!
Nie polecam
Idźcie po rozum do głowy i nie róbcie tego swoim włosom!
Tego- spalenia całkowitego
pozdrawiam i odradzam!

A ja miałam robiony zabieg już trzy razy w salonie. Efekt świetny, włosy proste, zdrowsze. Od dwóch lat w zasadzie nie używam prostownicy.
Olkatrolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 08:42   #2418
carriebee
Raczkowanie
 
Avatar carriebee
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 111
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

prosze nie straszyc bo weszlam sie pochwalic ze w koncu chyba zebralam sie na odwage i zaraz klikam zestaw na allegro

mam nadzieje ze wiadomy uzytkownik ma napewno oryginalne encanto

swoja droga pisalam do niego ze potrzebuje wiecej "straightening treatment" i wystarczy doliczyc 46 groszy za 1 ml razy potrzebną ilość preparatu. takim sposobem biore 100ml przy 50ml szamponu i 50 ml odzywki

jak ja sie boje

klikam i place
carriebee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 08:53   #2419
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez carriebee Pokaż wiadomość
prosze nie straszyc bo weszlam sie pochwalic ze w koncu chyba zebralam sie na odwage i zaraz klikam zestaw na allegro

mam nadzieje ze wiadomy uzytkownik ma napewno oryginalne encanto

swoja droga pisalam do niego ze potrzebuje wiecej "straightening treatment" i wystarczy doliczyc 46 groszy za 1 ml razy potrzebną ilość preparatu. takim sposobem biore 100ml przy 50ml szamponu i 50 ml odzywki

jak ja sie boje

klikam i place
ine boj sie wlosy ci nie wypadna ja robilam 3 razy i mam dalej wlosy
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-26, 10:55   #2420
pszczola2000
Rozeznanie
 
Avatar pszczola2000
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 833
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez klik22 Pokaż wiadomość
Miałam robione na pokaz włosów, nie w salonie ale robiło mi 2 fryzjerów; na pokazie wygladały super, ale po 2 dniach byla juz masakra;
teraz mam problem bo nie wiem czy mam te włosy sciąc (mam za ramiona) czy sie modlić, że sie jakimś cudem uda je naprawic. Używam szamponów kerastase odzywek kerastase/kadus i mam ciagle tragedie na głowie.
Jakbym mogła sie zdecydować kolejny raz w zyciu bym tego nie zrobila;
Pierwszy raz pisze na wizarzu na "jakis" konkretny temat, majac nadzieje ze komus pomoge nie popełnic tego bledu co ja
pozdrawiam
a wiesz na czym polega keratynowe prostowanie??
A może psiukneli Ci "migiełką keratynową" machneli prostownicą klila razy po 250stponi?
to sie nie dziwie ze masz masakre na głowie.

napisz coś więcej
__________________
Zapuszczamy i dbamy o włoski

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 12:53   #2421
brzydkie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 661
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

a ja zwlekam przez takie opinie jak klik22
naprawde czy to mozlwe ze znsizcza mi sie wlosy? mzoe klik 22 dodasz swoje wlosy? dziewczyny robcie foty przed i po zabiegu
Wiekszosc zdjec i roznic jest na plus ,wlosy sa zdrowsze i prosciutkie.


ponadto mam pytanie; encanto sciaga kolor farbowanych wlosow ? a nie naturalek?
po wyplukaniu keratyny (tych 3miesiacach) stan wlsowo jest jak przed zabiegiem czy gorszy /lepszy?


bardziej zalezy mi na regeneracji ..lepsze bedzie encanto czy inny srodek?
__________________
zapuszczam wlosy


JESZCZE BĘDZIE PRZEPIĘKNIE, JESZCZE BEDZIE NORMALNIE.....

Edytowane przez brzydkie
Czas edycji: 2012-06-26 o 12:55
brzydkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 14:41   #2422
celinucha1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 9
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Pytanie do Carriebee , może ja to przeoczyłam i pisałaś od kogo zamawiasz preparat ale nie znalazłam tej informacji . Jeśli byś mogła napisać to będę b. wdzięczna Pozdrawiam wszystkie niezdecydowane
celinucha1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 15:18   #2423
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

myślę że posta klik22 nie trzeba brać na poważnie

weegirl
ma całkowitą rację
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 16:10   #2424
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Ehinokokus Pokaż wiadomość
Paulcia, a ile jest już u Ciebie po zabiegu? Zrobisz jutro jakieś fotki? i jak połysk? Wstrzymam się z zakupem do jutra mnie wystarczy żeby z 2 tyg. były bez puszenia, bo lecę nad morze.
niestety ostatnio mnie nie było, więc już pewnie za póżno, głupio sie teraz przyznać, ale dla mnie to cocochoco to jednak nie wypał... Nie wydaje mi się żebym zrobiła coś źle, preparatu miałam na włosach napewno wystarczająco, a niestety po 4-5 myciu moje włosy są praktycznie takie jak przed zabiegiem... a może i nawet troche gorsze, bo ostatnio doprowadziłam je w miare do porządku olejami i po odżywce bez silikonów nie było najgorzej... a że zachciało mi się lejących i błyszczących włosów to teraz mam... dla przypomnienia zabieg robiłam 15 czerwca, więc to dopiero 11dni temu..

w rzeczywistości nie są takie błyszczące...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (30,3 KB, 83 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (39,2 KB, 82 załadowań)

Edytowane przez paulcia666
Czas edycji: 2012-06-26 o 16:12
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 16:41   #2425
bella22
Rozeznanie
 
Avatar bella22
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 908
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Zachęcona Waszymi opiniami ogólnie na temat keratynowego prostowania, postanowiłam i ja sobie zafundować taki zabieg na moich włosach miałam zamawiać sobie preparaty na allegro ale niestety nie wiem, który sprzedawca posiada oryginalne produkty, dlatego pierwszy zabieg postanowiłam wykonać u fryzjera, a jeżeli będę zadowolona to na pewno spróbuję przygody z encanto. Dzisiaj miałam robione włosy metodą Kera Straight. Nigdzie na wizażu nie znalazłam opinii o tej metodzie, no ale zobaczymy co będzie się działo z moimi włosami po tym zabiegu. Miałam strasznie zniszczone włosy, dlatego najbardziej zależy mi na odżywieniu i wygładzeniu włosów (8 lat codziennego prostowania robi swoje) Po samym zabiegu włosy są strasznie miłe w dotyku, tylko delikatnie przylizane na szczęście po tej metodzie mogę od razu myć włosy Jakoś nie dociera jeszcze do mnie fakt, że jutro, jak umyję włosy nie będę musiała używać prostownicy
bella22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 17:43   #2426
carriebee
Raczkowanie
 
Avatar carriebee
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 111
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

aagusiaa88 boje sie swoich umiejetnosci przede wszystkim i reakcji meza

celinucha1 uzytkownik JOLANDER, ktoras z dziewczyn pisala, ze kupowaly u niego i wlosy nadal maja wiec i ja na to licze ma same pozytywne komentarze wiec chyba oryginalne te encanto

bella22 ile taka impreza u fryzjera i za jakiej dlugosci wlosy?

Edytowane przez carriebee
Czas edycji: 2012-06-26 o 17:45 Powód: dopisanie pytania
carriebee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 18:06   #2427
klik22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Miałam robione keratyna alfaparf; najpierw nałożyli mi jakis płyn pasmo po paśmie jak wyschło przejechali 10 razy prostownica. Potem jakies maski jeszcze specjalne. Tak to wyglądało, miałam włosy co miesiąc farbowane więc musiały być one w jakiś sposób zniszczone. Nie chce nikogo straszyć poprostu po myciu wczoraj i walka do łez zeby je rozczesać chociażby stwierdziłam, że musze to gdzieś napisać, bo nigdy widząc ten efekt co mam nie zdecydowałabym sie na to. Włosy mi sie nigdy nie rozdwajały, nie łamały a teraz można je rwać normalnie rękoma. Co byście poleciły żeby ich nie ścinać? Jakie odżywki?
klik22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 18:16   #2428
anulita30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 87
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
niestety ostatnio mnie nie było, więc już pewnie za póżno, głupio sie teraz przyznać, ale dla mnie to cocochoco to jednak nie wypał... Nie wydaje mi się żebym zrobiła coś źle, preparatu miałam na włosach napewno wystarczająco, a niestety po 4-5 myciu moje włosy są praktycznie takie jak przed zabiegiem... a może i nawet troche gorsze, bo ostatnio doprowadziłam je w miare do porządku olejami i po odżywce bez silikonów nie było najgorzej... a że zachciało mi się lejących i błyszczących włosów to teraz mam... dla przypomnienia zabieg robiłam 15 czerwca, więc to dopiero 11dni temu..

w rzeczywistości nie są takie błyszczące...
Mi też się tak kręcą ale jak wyschną same, jak je wysuszę suszarką są proste. szkoda że Ci nie wyszło. Ja poczekam do 11 lipca i wstawię zdjęcia swoich włosów bo wtedy będzie 2 miesiące po cocospoko. Następnym razem wypróbuję pure.
anulita30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 18:41   #2429
brzydkie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 661
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

rozjasnia encanto naturalne??????na dlugosc jakies pare centym,etrow poza ramiona wystarczy 50 ml??

jaki jest stan wlosow po wyplukaniu keratyny

moze mi ktos odpowiedziec na te pytania

mama nadzieje ,ze encanto nie niszczy wlosow......tylko regeneruje
__________________
zapuszczam wlosy


JESZCZE BĘDZIE PRZEPIĘKNIE, JESZCZE BEDZIE NORMALNIE.....

Edytowane przez brzydkie
Czas edycji: 2012-06-26 o 18:44
brzydkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 18:45   #2430
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

co do tego czy rozjsania naturalne, to nie wiem, bo mam farbowane.

nie wiem czy wystarczy ci 50ml, zalezy jak masz geste wlosy.

stan wlosow po wyplukaniu taki jak przed zabiegiem.

amen
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:25.