Salon - gabinet - kosmetyczny - poszukuję - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-23, 18:24   #31
kasiek_77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 21
Oczyszczanie twarzy białystok

Witajcie Kochane!

Studiuję od niedawna w Białymstoku mieszkam na ul. Skłodowskiej (centrum) i poszukuję dobrej kosmetyczki (najlepiej w pobliżu) która wykona mi zabieg oczyszczania twarzy ale manualnie peelingi kawitacyjne itp odpadają ewentualnie dodatkowo.
Znacie jakieś godne polecenia.
Dziękuję za każdą odpowiedź!
Pozdrawiam.
kasiek_77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-24, 14:03   #32
mysiaczeq
Rozeznanie
 
Avatar mysiaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 589
Dot.: Oczyszczanie twarzy białystok

ja polecam goraco salon Elite na ul. wiejskiej, dzieki pani Irenie dziś mam gładką twarz jest bardzo dokładna
__________________
Instruktor Stylizacji rzęs Anna Chrostowska

Blog: Beauty Makes Sense
Fanpage: Sense of Beauty Studio Białystok
mysiaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-26, 14:17   #33
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: Oczyszczanie twarzy białystok

Cytat:
Napisane przez kasiek_77 Pokaż wiadomość
Witajcie Kochane!

Studiuję od niedawna w Białymstoku mieszkam na ul. Skłodowskiej (centrum) i poszukuję dobrej kosmetyczki (najlepiej w pobliżu) która wykona mi zabieg oczyszczania twarzy ale manualnie peelingi kawitacyjne itp odpadają ewentualnie dodatkowo.
Znacie jakieś godne polecenia.
Dziękuję za każdą odpowiedź!
Pozdrawiam.
Ze swojej strony mogę polecić Salon Kosmetyczny Rebeca w DH Wenus na ul. św. Rocha - najlepiej zapisywać się do Pani Marty. Pani Marta jest właścicielką, ma wiele ukończonych kursów, szkoleń itd. poza tym to ona najlepiej dba o swoich klientów.
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-13, 10:21   #34
przestroga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1
Dot.: makijaż permanentny ust- Poznań

Cześć dziewczyny, chciałabym Was ostrzec przed "profesjonalistkami" w Poznaniu, które wykonują makijaże permanentne. Jestem ofiarą jednej linergistki, która wykonywała u mnie makijaż brwi i ust. Po zabiegu brwi a w szczególności usta są nie do zaakceptowania. Przestrzegam Was drogie czytelniczki przez pochopną decyzją dot. wyboru specjalisty od makijażu permanentnego. Jeśli chcecie się więcej dowiedzieć piszcie na mail emilia.rosciszewska@vp.pl, doświadczyłam na własnej skórze gdzie warto a gdzie nie warto się wybrać na tego rodzaju zabiegi w Poznaniu.
przestroga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-16, 10:53   #35
Izane
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 237
Dot.: Salon kosmetyczny Opole

Kolejne doświadczenie z "zabiegiem gruponowym"...i kolejne rozczarowanie. Zabieg mikrodermabrazji twarzy, szyi i dekoltu ze złotą maską w salonie La Cosmetica na ul. Skautów Opolskich. Gdyby iść na taki zabieg z Cennika to musimy zarezerwować sobie od 1,5 do 2 godzin i wydać 200 złotych. Z kuponem kosztowało to 59 złotych i trwało 50minut (łącznie z rozebraniem się i ubraniem klientki). Poszłam na zabieg bez makijażu, bo stwierdziłam, że po prostu nie ma sensu się malować skoro i tak kosmetyczka będzie musiała zmyć makijaż. I dobrze, bo zabieg rozpoczął się od dosłownie przetarcia mojej twarzy (i tylko twarzy) wacikiem z tonikiem - pełnego demakijażu nie było. Żadną tajemnicą nie jest ile mniej więcej trwa zabieg mikrodermabrazji i ile powtórzeń powinno się wykonać, by zabieg przyniósł zamierzony efekt. W tym przypadku powtórzeń nie było, a sama mikrodermabrazja (przypomnę na twarzy, szyi i dekolcie) trwała raptem 10 minut. Jedyne co wykonano poprawnie i trwało odpowiednią ilość czasu, to nałożenie maseczki, która poleżała sobie na mojej skórze całe 15 minut.
Ja wiem, że 59zł to nie 200zł, ale działając w ten sposób salony nie nałapią sobie klientów. A ja chyba zrezygnuję z kupowania wszelkich maści gruponów, bo jaki sens ma wydanie 59złotych i poczucie, że się wydało je na darmo

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------

Czy Ktoś podpowie gdzie w Opolu warto iść na pedicure? Nie zależy mi na malowaniu paznokci lecz na dobrze wykonanym zabiegu.

Dziękuję
Izane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-21, 09:31   #36
201701051337
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 907
Dot.: Salon kosmetyczny Opole

Centrum WySPA na ul. Partyzanckiej. Mają teraz promocję za 50 zł.
201701051337 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 17:39   #37
justynaopole
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2
Dot.: Salon kosmetyczny Opole

Osobiście polecam esencję urody z Opola. Korzystałam pierwszy raz usług kosmetyczki ( peeling kawitacyjny ) i na pewno nie po raz ostatni
justynaopole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-29, 21:04   #38
Izane
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 237
Dot.: Salon kosmetyczny Opole

Cytat:
Napisane przez Moleczka12 Pokaż wiadomość
Znacie dobry salon w Opolu? Ja jakoś nie mogę na taki trafić. Zdenerwowałam się jak po zabiegach w salonach nie widziałam efektów. Postanowiłam nie chodzić do kosmetyczek, bo to nie ma sensu. Stosuję sobie mleczko witaminowe oczyszczające z HB i moja skóra jest w całkiem dobrym stanie.
Polecam salon Magia na Ozimskiej za Tesco i placem teatralnym...pisałam wcześniej o tym salonie. Wysłałam tam koleżankę na oczyszczanie twarzy i jest zachwycona, mówi, że jeszcze żadna kosmetyczka nie była tak dokładna jak Pani Maria (właścicielka salonu).
Izane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-16, 12:07   #39
Karin_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 24
Dot.: Salon kosmetyczny Opole

Z czystym sumieniem mogę polecić salon Yasumi slim w pawilonie Olimp na katowickiej jest na parterze Panie tam pracujące są bardzo miłe i uprzejmie, bardzo dobrze się tam czułam. Korzystałam z mikrodermabrazji, pierwszy raz ktoś przeprowadził ze mną konkretny wywiad i doradził jak dbać o cerę. Cenowo też nienajgorzej tak więc polecam.
Karin_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-20, 08:49   #40
asiunia3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 4
Dot.: Salon kosmetyczny Opole

Jest w Opolu kilka dobrych salonów kosmetycznych. Czasem ciężko jest znaleźć jeden. Spróbuj zapisać się do kilku i wypróbować. Ja zapisałam się przez stronę do kilku kosmetyczek i dopiero potem wybrałam tę jedną, która mi najbardziej odpowiadała

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2013-12-21 o 15:13 Powód: link
asiunia3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-20, 09:34   #41
Pyrka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1
Dot.: makijaż permanentny ust- Poznań

Mam juz za soba doswiadczenie z amatorskim makijazem permamentnym. Po roku moje brwi zaczely robic sie zielone. Za ta "ozdobe" zaplacilam wprawdzie mniej, niz stawki przyjete, ale zeby sie jej pozbyc, musialam oddac ta oszczednosc z nawiazka. Dziewczyny! Nie robcie stalego makijazu byle gdzie! Byle jakimi barwnikami. Po pierwszym zabiegu moje brwi musialam poprawiac 3 razy! Zielony kolor nie chcial sie poddac! A jak pomysle sobie, ze nie wiadomo jakie mi swinstwo wprowadzono w skore, ze tak zareagowala, to juz zupelnie jestem oslabiona. W koncu mam ladne czarne brwi, ale dokladnie sprawdzilam jakim barwnikiem sa zrobione!
Pyrka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-13, 21:47   #42
anula938
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1
Dot.: Oczyszczanie twarzy białystok

Hej! dziewczyny z Białegostoku, szukam dobrej kosmetyczki, która wykona dobrze mikrodermabrazję. Tyle się już naszukałam a odpowiedzi niewiele...
Jeśli macie sprzwdzoną kosmetyczke czy salon napiszcie.
Z góry bardzo wam dziękuję
anula938 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-31, 12:31   #43
Gosiaczek0408
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1
Dot.: Salon Kosmetyczny w Poznaniu (okolice Górczyna lub centrum)

Drogie Panie,
Polecam salon kosmetyczny "Margaret" na ul. Górki 9 (Górczyn). Przemiła atmosfera, kawusia i ciacho, obsługa od stóp do głów (indywidualne podejście do klienta, darmowa diagnoza skóry oraz paznokci, pielęgnacja gabinetowa i domowa). Panie kosmetolożki pracują tam na profesjonalnych produktach. Ceny jak marzenie Śmiało mogę polecić: www.margaret-poznan.pl
Gosiaczek0408 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-10, 20:30   #44
svitkona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1
Poszukiwane: Poznań - depilacja woskiem twardym/bez pasków

Pilnie poszukuję salonu kosmetycznego w Poznaniu, który wykonuje depilację woskiem bez pasków (typu netline).
Do tej pory jedynie z takiej korzystałam i jakoś przeraża mnie wizja depilacji głębokiego bikini w przewidywanym czasie 30-60 minut, skoro do tej pory nigdy nie trwało to więcej niż 20, a efekt był idealny.
Także ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
svitkona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 17:08   #45
Nasirapoznan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 9
Dot.: Salon Kosmetyczny w Poznaniu (okolice Górczyna lub centrum)

Idź do p Ali Modrzyk z Katowickiej byłam z polecenia od doktora super mi zrobiła brwi po wypadku. Poszukaj na Facebooku jest na przeciwko policji na polanki w Poznaniu
Nasirapoznan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-14, 13:25   #46
olastrzalkowska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 12
Dot.: Salon kosmetyczny Opole

Robię manicure hybrydowy od dawna u pani Natalii - zawsze potrafi mi świetnie doradzić. Dodatkowo wykonuje świetne zabiegi na twarz - korzystałam z radiofali. Widać, że zna się na rzeczy. Potrafi też odradzić dany zabieg, jeśli wie, że nie przyniesie on u mnie żadnego efektu! Pozdrawiam.
olastrzalkowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-14, 15:34   #47
laureeeen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 27
Dot.: Salon kosmetyczny Opole

Ja słyszałam same pozytywne opinie o Samui Spa
laureeeen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-03, 12:08   #48
olamala
Przyczajenie
 
Avatar olamala
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 5
Dot.: Salon - gabinet - kosmetyczny - poszukuję

Ja miałam taką strategię, że najpierw zapisywałam się do danego salonu kosmetycznego na mały, niedrogi zabieg, aby zobaczyć "co i jak" i czy salon spełnia moje wymagania. Jeśli wszystko było ok, salon pracował na dobrym sprzęcie i kosmetykach, ampułkach itp. to zapisywałam się na serie zabiegów. Z doświadczenia mogę napisać, że nie należy skreślać z góry ani małych ani dużych salonów kosmetycznych - wszystko zależy od podejścia i sposobu myślenia... właścicielki.
__________________
moje miasto: gdańsk
olamala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-03 13:08:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:10.