Keratynowe prostowanie -część II - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-27, 20:52   #961
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez bbeataaa Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny!
czy któraś z Was używa po zabiegu keratyny w sprayu Artiste, Hair Care&Styling (https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...-w-sprayu.html) ? czy widzicie w jej skladzie alkohol zakazany po zabiegu bo ja nie moge znalezc nigdzie w necie jej skladu?
czy raczej używacie keratyny hydrolizowanej zakuponej na Mazidłach?
te mgiełki się nie nadają, jest w nich alkohol
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-27, 22:29   #962
Afryka28
Przyczajenie
 
Avatar Afryka28
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Coventry/Bielsko-Biała
Wiadomości: 21
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Znalazłam kilka dni temu w UK w jakiejś sieciówce preparat do keratynowego prostowania włosów za coś chyba koło 6-7 funtów (zdjęcie poniżej). Czy ktoś już może testował, albo wie czy to jest warte zachodu?https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...8&d=1311788358
Afryka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 06:36   #963
matiadas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 38
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Wypróbuj
matiadas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 10:30   #964
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Afryka28 Pokaż wiadomość
Znalazłam kilka dni temu w UK w jakiejś sieciówce preparat do keratynowego prostowania włosów za coś chyba koło 6-7 funtów (zdjęcie poniżej). Czy ktoś już może testował, albo wie czy to jest warte zachodu?https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...8&d=1311788358

ja jakis czas temu chcialam go kupic jedna dziewczyna z tego watku miala ten preparat (tylko w wersji soft do wlosow po koloryzacji itd) ,niestety juz sie nie odezwala.....na youtube jest caly filmik z tego zabiegu zrobiony przez tego producenta ale mnie to wyglada ,na preparat prostujacy bardziej chemicznie
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 19:44   #965
Paulaa1994
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Sławków
Wiadomości: 54
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Wczoraj robiłam zabieg mamie, a dzisiaj sobie. I włosy wcale nie są gładkie... tylko takie jakby oblepione, ciekawe jak beda wygladaly po myciu.
Paulaa1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-28, 21:32   #966
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez blubell Pokaż wiadomość
Hmm...nie wiem, czemu, ale nagle wyświetliła mi się masa komentarzy, których jeszcze wczoraj nie było :/
Bardzo Wszystkim dziękuję za rady. W takim razie rezygnuję z tego kupnego jedwabiu - już się zaopatrzyłam w hydrolizowany na Mazidłach, mam nadzieję, że ten nie będzie mieć silikonów!
A co do maseczek domowej roboty, zrobię w przyszłym tygodniu u napiszę Wam, jaki efekt. Mam nadzieję, że nie zaszkodzi, bo jak na razie po keratynie mam boskie włosy
Ale rozumiem, że doczytałaś, ile należy tego jedwabiu dodawać do kosmetyków? To jest zupełnie co innego niż gotowy produkt, jakim jest silikonowe serum, którym jest np. jedwab Biosilk.

Ja zdecydowałam się na Encanto dlatego, że zabieg dostałam "w prezencie" Nie wiem, czy ponownie się na nie zdecyduję, bo źle znoszę kontakt z formaldehydem. Dodam, że odżywka na 100 % zawiera formaldehyd, chociaż nie jest on wymieniony w składzie. Aż do pierwszego mycia smród formaldehydu zapierał mi dech w piersi Zabieg miałam robiony tydzień temu, jestem po kilku myciach- myję szamponem Ziai z aloesem, który zawiera SLES. Do tego odżywka Isany z babassu. Włosy proste, gładkie i błyszczące. Końcówki podcięłam od razu po zabiegu i chociaż powinnam je jeszcze trochę podciąć, to teraz wyglądają ok. Zdjęciami podzielę się jak wrócę z wakacji Mam nadzieję, że keratyna będzie się wolno wypłukiwała.

Aha, dodam, że moje włosy są mocno falujące, od jakiegoś czasu puszą się (schodzę z cieniowania, przez co bardziej się puszą niż kręcą). Zabieg robiłam u fryzjerki (salon Fanaberia, Warszawa- Wawer).
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 20:05   #967
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

widzę, że na allegro mają deficyt encanto
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-29, 20:16   #968
Qjava
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 59
GG do Qjava
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

a czy jakaś organizatorka nie zechciałaby zaaranżować jakiegoś zbiorowego zamówienia? na allegro pustki, a koszty sprowadzania z hAmeryki są horrrrrrendalne, więc wspólnie z ebay'a chyba byłoby taniej.
Co wy na to?
Qjava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-29, 20:24   #969
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

na profilu encanto na fejsie piszą że zestawy będą na allegro na początku sierpnia
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-30, 10:45   #970
Usmiech89
Raczkowanie
 
Avatar Usmiech89
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 95
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Gdyby doszło do zbiorowego zamówienia to ja także się piszę!
Usmiech89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-30, 12:45   #971
olgusia182
Przyczajenie
 
Avatar olgusia182
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

s.

Edytowane przez olgusia182
Czas edycji: 2011-07-30 o 14:07
olgusia182 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-30, 12:48   #972
olgusia182
Przyczajenie
 
Avatar olgusia182
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

właśnie dziewczyny, przydałoby się jakieś zbiorowe zamówienie. już od dawna czytam Wasz wątek i też chciałabym wypróbować ten cud, ale nie chce wydawać kasy na cały zestaw zanim nie przekonam się o efekcie, więc jakby było organizowane jakieś zamówienie to ja tez jestem za
olgusia182 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-30, 15:11   #973
oktawia18
Przyczajenie
 
Avatar oktawia18
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 12
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Paulinka675 ano deficyt a na głowie szopa :P
Ja się nie znam na ebayu ale co do zbiorowego zamówienia to jestem chętna na 100ml encanto
oktawia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-30, 15:49   #974
paraqua
Raczkowanie
 
Avatar paraqua
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: sprzed laptopa
Wiadomości: 300
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

jo tez
__________________
Miej wyj...ane a bedzie ci dane
paraqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-30, 16:34   #975
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cześć, ja również jestem chętna na wspólne zamówienie encanto. Na forum zamówień zbiorowych nie znalazłam jednak żadnego odnośnie tego specyfiku. Czy może któraś mnie nakierować?
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-30, 18:29   #976
mikropodroznik
Przyczajenie
 
Avatar mikropodroznik
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 25
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Hej dziewczyny! Mija 3 dzień od kuracji, miałam robione Keratin Complex. Dzisiaj w planach mycie włosów. W Rossmanie kupiłam szampon Alterra - bez silikonu i innych dodatków, sama natura. Trochę śmierdzi, mam nadzieję, że jest dobry. Zamierzam zamówić keratynę w Stanach, półlitrowa butelka kosztuje 400 dolców, ale teraz jest przecena na 231 na Amazonie. Byś może będę organizowała zbiorowe zamówienie za jakiś czas. Pozdrowionka!
mikropodroznik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-30, 22:10   #977
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez mikropodroznik Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Mija 3 dzień od kuracji, miałam robione Keratin Complex. Dzisiaj w planach mycie włosów. W Rossmanie kupiłam szampon Alterra - bez silikonu i innych dodatków, sama natura. Trochę śmierdzi, mam nadzieję, że jest dobry. Zamierzam zamówić keratynę w Stanach, półlitrowa butelka kosztuje 400 dolców, ale teraz jest przecena na 231 na Amazonie. Byś może będę organizowała zbiorowe zamówienie za jakiś czas. Pozdrowionka!
O ile dobrze wiem, kosmetyki Alterry mają wysoko w składzie alkohol, którego nie powinno się stosować po zabiegach keratynowych
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-31, 09:07   #978
pscoua
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 206
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Qod!
pscoua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-31, 11:35   #979
mikropodroznik
Przyczajenie
 
Avatar mikropodroznik
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 25
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
O ile dobrze wiem, kosmetyki Alterry mają wysoko w składzie alkohol, którego nie powinno się stosować po zabiegach keratynowych
Hmm, szampon poleciła koleżanka, która robiła sobie keratynę już ze 3 razy, robi także innym i trzyma jej się 5 miesięcy. Mówisz, że alkohol wypłukuję tę keratynę?

---------- Dopisano o 12:35 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

jeszcze to znalazłam na stronie producenta, nie ma nic o alkoholu

Q: What kind of shampoo and conditioner should be used?
A: Keratin Care Shampoo & Conditioner (Sodium-Chloride Free) or Keratin Color Care Shampoo & Conditioner (Sodium-Chloride and Sulfate Free).
mikropodroznik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-31, 17:43   #980
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez oktawia18 Pokaż wiadomość
Paulinka675 ano deficyt a na głowie szopa :P
Ja się nie znam na ebayu ale co do zbiorowego zamówienia to jestem chętna na 100ml encanto
ja od razu zamawiam jak się tylko pojawi, mam dość szopy i chodzenia w zwiazanych włosach na imprezę, to moje wybawienie, mam ogromna nadzieje, że to na moje włosy podziała
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-31, 18:53   #981
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez mikropodroznik Pokaż wiadomość
Hmm, szampon poleciła koleżanka, która robiła sobie keratynę już ze 3 razy, robi także innym i trzyma jej się 5 miesięcy. Mówisz, że alkohol wypłukuję tę keratynę?

---------- Dopisano o 12:35 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

jeszcze to znalazłam na stronie producenta, nie ma nic o alkoholu

Q: What kind of shampoo and conditioner should be used?
A: Keratin Care Shampoo & Conditioner (Sodium-Chloride Free) or Keratin Color Care Shampoo & Conditioner (Sodium-Chloride and Sulfate Free).
Może po tym jednym zabiegu alkohol jest dozwolony, ale po innych, np. Encanto- już nie. Zważywszy na fakt, iż one bazują na działaniu tej samej substancji- formaldehydu- powinno się unikać podobnych rzeczy. W każdym razie, stosuj ten szampon jeśli chcesz. Swoją drogą, on zawiera Sodium Coco Sulfate, który jest odpowiednikiem SLESu, a o tym jest mowa w przytoczonym przez Ciebie fragmencie.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-31, 19:33   #982
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Mam pytanie o czas, przez jaki można użyć keratynę po otwarciu. Prostowałam siostrze włosy jakieś 1,5 roku temu. Chcemy powtórzyć zabieg, ale nie mam pewności, czy po takim czasie Encanto nadaje się do użytku. Dodam, że przez ten cały czas zestaw był trzymany w szafce z dala od światła, w pokojowej temperaturze. Zapach ani konsystencja się nie zmieniły.

Czy mogę go jeszcze użyć?
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 10:21   #983
adusia250
Raczkowanie
 
Avatar adusia250
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 183
Arrow Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

hm, zastanwiam się czy warto poddać się takiemu zabiegowi. Mam bardzo gęstę włosy- niestety kręcą mi się i puszą i katuję je prostownicą ;p końcówki mam oczywiście tragiczne- wynika to z tego, że jak zawsze chodziłam do fryzjera podcinać to obcinał mi za dużo i rozpaczałam nad nimi za bardzo. Zależy mi na zapuszczeniu włosów- włosy mam lekko za łopatkę.
Czy jak poddam się takiemu zabiegowi konieczne będzie podcięcie końcówek? Trochę się boję, że one mi po tym zabiegu poodpadają i włosy będą krótsze ;p jak to jest;p?
adusia250 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 17:10   #984
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez NioseWamPicie Pokaż wiadomość
Mam pytanie o czas, przez jaki można użyć keratynę po otwarciu. Prostowałam siostrze włosy jakieś 1,5 roku temu. Chcemy powtórzyć zabieg, ale nie mam pewności, czy po takim czasie Encanto nadaje się do użytku. Dodam, że przez ten cały czas zestaw był trzymany w szafce z dala od światła, w pokojowej temperaturze. Zapach ani konsystencja się nie zmieniły.

Czy mogę go jeszcze użyć?
Bardzo ciekawe pytanie.
Również jestem zainteresowana odpowiedzią.
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 19:32   #985
pszczola2000
Rozeznanie
 
Avatar pszczola2000
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 833
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

wystarczy dobrze wstrząsnąć każdą z butelek i nie powinno "stanie" encanto popsuć jego zadania
__________________
Zapuszczamy i dbamy o włoski

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 20:57   #986
Konwaliaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 30
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

ja jestem juz po drugim zabiegu GK i jestem zadowolona, w sumie bardziej niż po 1-ym, który utrzymał się 2,5 miesiąca.
Mam jednak pytanie, pojawiało się ono już wcześniej, choć nmie padła odpowiedź, są na rynku osławione waxyLbiotica bez silikonów i slslów, dlaczego nikt nie używa ich po keratynie? coś jest z nimi nie tak? macie doświadczenia z tym?

są niedrogie i mogłyby byc światną alternatywaą dla zalecanych w salonie produktów Globala. Trochę szkoda mi już kasy jeszcze na kosmetyki po. Sam zabieg kosztował mnie 550 zł na długie włosy. Efekt super ale bez przesady z dodatkowymi wydatkami.

Napiszcie coś o tych waxach plisss

---------- Dopisano o 21:57 ---------- Poprzedni post napisano o 21:56 ----------

ja jestem juz po drugim zabiegu GK i jestem zadowolona, w sumie bardziej niż po 1-ym, który utrzymał się 2,5 miesiąca.
Mam jednak pytanie, pojawiało się ono już wcześniej, choć nmie padła odpowiedź, są na rynku osławione waxyLbiotica bez silikonów i slslów, dlaczego nikt nie używa ich po keratynie? coś jest z nimi nie tak? macie doświadczenia z tym?

są niedrogie i mogłyby byc świetną alternatywaą dla zalecanych w salonie produktów Globala. Trochę szkoda mi już kasy jeszcze na kosmetyki po. Sam zabieg kosztował mnie 550 zł na długie włosy. Efekt super ale bez przesady z dodatkowymi wydatkami.

Napiszcie coś o tych waxach plisss
Konwaliaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 21:48   #987
deSireeeee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 101
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Konwaliaaa Pokaż wiadomość
ja jestem juz po drugim zabiegu GK i jestem zadowolona, w sumie bardziej niż po 1-ym, który utrzymał się 2,5 miesiąca.
Mam jednak pytanie, pojawiało się ono już wcześniej, choć nmie padła odpowiedź, są na rynku osławione waxyLbiotica bez silikonów i slslów, dlaczego nikt nie używa ich po keratynie? coś jest z nimi nie tak? macie doświadczenia z tym?

są niedrogie i mogłyby byc światną alternatywaą dla zalecanych w salonie produktów Globala. Trochę szkoda mi już kasy jeszcze na kosmetyki po. Sam zabieg kosztował mnie 550 zł na długie włosy. Efekt super ale bez przesady z dodatkowymi wydatkami.

Napiszcie coś o tych waxach plisss

---------- Dopisano o 21:57 ---------- Poprzedni post napisano o 21:56 ----------

ja jestem juz po drugim zabiegu GK i jestem zadowolona, w sumie bardziej niż po 1-ym, który utrzymał się 2,5 miesiąca.
Mam jednak pytanie, pojawiało się ono już wcześniej, choć nmie padła odpowiedź, są na rynku osławione waxyLbiotica bez silikonów i slslów, dlaczego nikt nie używa ich po keratynie? coś jest z nimi nie tak? macie doświadczenia z tym?

są niedrogie i mogłyby byc świetną alternatywaą dla zalecanych w salonie produktów Globala. Trochę szkoda mi już kasy jeszcze na kosmetyki po. Sam zabieg kosztował mnie 550 zł na długie włosy. Efekt super ale bez przesady z dodatkowymi wydatkami.

Napiszcie coś o tych waxach plisss
jasne ze mozesz uzywac wax ale niektore np ta niebieska z proteinami ma lekki silikon w składzie wiec ta sie nie nadaje reszta jest ok. sama stosuje
__________________

deSireeeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 21:49   #988
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Konwaliaaa Pokaż wiadomość
ja jestem juz po drugim zabiegu GK i jestem zadowolona, w sumie bardziej niż po 1-ym, który utrzymał się 2,5 miesiąca.
Mam jednak pytanie, pojawiało się ono już wcześniej, choć nmie padła odpowiedź, są na rynku osławione waxyLbiotica bez silikonów i slslów, dlaczego nikt nie używa ich po keratynie? coś jest z nimi nie tak? macie doświadczenia z tym?

są niedrogie i mogłyby byc światną alternatywaą dla zalecanych w salonie produktów Globala. Trochę szkoda mi już kasy jeszcze na kosmetyki po. Sam zabieg kosztował mnie 550 zł na długie włosy. Efekt super ale bez przesady z dodatkowymi wydatkami.

Napiszcie coś o tych waxach plisss
Ja używam teraz normalnego szamponu z SLESem, więc nie mogę się wypowiedzieć nt jego działania. Z tego, co wiem, to ona ma sól w połowie składu, więc może lepiej zastosować coś co ma jej mniej lub w ogóle
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-01, 23:26   #989
funpic
Raczkowanie
 
Avatar funpic
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: zabrze
Wiadomości: 122
Smile Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Moje wrażenia!!!
Robiłam sama, zamówiłam z allegro zestaw Encatno-produkty świeże, robiłam przy otwartym pokoju ale nie dało sie zniesc tego żrącego smrodu i wypalania oczu... Ja strasznie to przeżyłam...Mam wrazliwe oczy ale ten zabieg przyprawił mnie o ból głowy po 20min uskutecznianiu prostowania...Robiłam wszystko tak jak wskazywała instrukcja jak czegos nie wiedziałam pytałam sie Forumowiczek i dziekuje za odpowiedzi Dziewczynki.Co do rezultatów... Moje włosy sa bardzo zniszczone do tego stopnia ze przy 3krotnym umyciu miałam trudnosci z ich rozczesaniem!!!
Ale dalej.... włosy pięknie się wyprostowały w czasie zabiegu, (nie umyłam w dniu zabiegu, nie miałam tłustych, wydaje mi sie ze moje sucharki wszysto pochłoneły) jednak podczas treningów na siłowni juz zauważyłam że się wywijaja-nie kreca..ale to nie jest w sumie minusem... Szczerze mogę polecić ten zabieg, teraz moje zniszczone włosy są jakby zdrowe, gładki i lśniące i nawet jak się podkręca to się NIE PUSZĄ!!!!To mi się bardzo podoba!!! Jeszcze jeden plus to to ze ja mogłam je z łatwoscią wysuszyć, ukladajac dosłownie palcami i troche szczotki i były prościutkie!!!!wczesniej coś takiego-modelowanie na okraglej szczotce i prostowanie zajmowało mi ok godziny!!!! Także chyba moge polecić ten zabieg na niesforne, zniszczone włosy jest super!!!


WAZNE!!! Mam namiar do dziewczyny która sprowadza ok 7sierpnia szampon i odzywke z Encanto po zabiegu!!!

Edytowane przez funpic
Czas edycji: 2011-08-01 o 23:30
funpic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-02, 07:43   #990
imago84
Wtajemniczenie
 
Avatar imago84
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 2 473
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Nati02 Pokaż wiadomość
Bardzo ciekawe pytanie.
Również jestem zainteresowana odpowiedzią.
ja robiłam po takim okresie czasu, warunki te same i wszystko poszło ok, ale mam wrażenie jakby to prostowanie trzymało się krócej niż robioone za 1 razem
__________________
tlumaczenia-nowysacz
imago84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:17.