Keratynowe prostowanie -część II - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-05, 21:46   #211
perelka_np
Zadomowienie
 
Avatar perelka_np
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Czarnków City ;)
Wiadomości: 1 045
GG do perelka_np Send a message via Skype™ to perelka_np
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez pszczola2000 Pokaż wiadomość
widocznie mamy lepsze co innego....
Hmmm ja napisałam to na żarty a pszczola jak zwykle kąśliwa, komus tu chyba brakuje poczucia humoru albo ma zły dzień
__________________

Moje maleństwo 3D

Wiktorek

Następna wizyta 19.10.2012


perelka_np jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 22:03   #212
pszczola2000
Rozeznanie
 
Avatar pszczola2000
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 833
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

hehehehe no no spoko loko joke joke ;p;p

humor bombowy bo z carlo rossi rose
__________________
Zapuszczamy i dbamy o włoski

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 22:11   #213
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez pszczola2000 Pokaż wiadomość





na storosc ktoś bedzie miał raka i stwierdzi ze to wina encanto a nie ze po prostu tak sie stało
tylko czy wtedy to będzie takie zabawne


ludzie, np. po latach palenia zakładają sprawy producentom papierosów..

sorki za OT
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 22:22   #214
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez aja23 Pokaż wiadomość
Że Ci się nie znudzi to nigdy Jakie błędne koło? Dziewczyny ciągle piszą, że włosy są w dobrym stanie, żadnego zniszczenia nie widać po zmyciu keratyny A zabieg kolejny robi się nie po to, aby "ukryć odzywające się po 3 miesiącach zniszczone zabiegiem włosy" tylko najnormalniej keratyna zmywa się i włosy zaczynają się kręcić i powracają do stanu sprzed prostowania .
Ja mam nawet włosy w lepszym stanie teraz po zmyciu keratyny niż przed prostowaniem bo dbałam o nie przez ten okres, a wcześniej to różnie to bywało

---------- Dopisano o 17:24 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ----------



No to gratuluje Może mam słabą pamięć, a może zbyt dużo na głowie, żeby zapamiętać wszystkie posty na wizażu sprzed kilku stron

Nie wszyscy tak piszą. Niektórzy piszą,że zabieg "spalił" im włosy. Pamięć masz również nieco wybiórczą.
Ponadto wiele osób również pisze,że po farbach z 12% wodą ma nie zniszczone włosy, po trwałej, po prostowaniach chemicznych, kilku dekoloryzacjach.
Zależy co dla kogo oznacza określenie " zniszczyła". Dla niektórych oznacza całkowite spalenie, a dla innych lekkie przesuszenie.
Podejrzewam,że odziaływanie encanto jest podobne jak każdy ingerujący w strukturę włosa zabieg np. farbowanie, trwała itp.
To nie jest tak,że to zdrowa keratynka wnika we włos i go utwardza, odbudowuje , dzięki czemu włos staje się piękny i gładki.
Amoniaku też w farbach jest niewielka ilość, a jednak niszczy włosy. Podobnie z formaldehydem.

Ponadto wiele kosmetyków z opisu jest środkiem "całkowicie bezpiecznym", farby sprawiają,że włosy są "piękne i gładkie" i na dodatek "odbudowują włos" zwłaszcza na reklamach, a jak jest w rzeczywiśtości?
Nazwa "prostowanie keratynowe" to nic innego jak tani chwyt marketingowy, a ta keratyna co najwyżej ma za zadanie odbudowanie zniszczonego prostowaniem włosa, a nie jego wyprostowanie. Gdyby prostowała sama w sobie to wystarczyłoby zwykłą keratyne hydrolizowaną kupioną na mazidłach położyć i przelecieć prostownicą, czyż nie?
A po co się formaldehyd dodaje do lakierów? Nie dla ich utwardzenia?
__________________
Klęska glodu w Rogu Afryki. Największa susza od 60 lat.
http://unicef.pl/images/stories/akcj...d_banner11.png

Edytowane przez majreg
Czas edycji: 2011-02-05 o 23:27
majreg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-05, 22:36   #215
KoalaFromCambodia
Raczkowanie
 
Avatar KoalaFromCambodia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 251
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cześć Dziewczyny, dołączam się do wątku i proszę o radę. Encanto zrobiłabym gdzieś na wiosnę - powiedzmy za dwa miesiące. Czy macie jakieś sugestie, rady, wskazówki, jak postępować obecnie z włosami, by dobrze je przygotować do zabiegu? - Jak dbać? Czego używać? Czy obciąć zniszczone końcówki teraz? Farbować?
Dodam, że moje włosy - niegdyś kręcone -po kilku latach prostowania zrobiły się falowane i sianowate.
Wszelkie sugestie mile widziane Chciałabym, żeby to Encanto zadziałało u mnie tak, jak u was
KoalaFromCambodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 01:13   #216
aja23
Rozeznanie
 
Avatar aja23
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 996
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
Nie wszyscy tak piszą. Niektórzy piszą,że zabieg "spalił" im włosy. Pamięć masz również nieco wybiórczą.
Ponadto wiele osób również pisze,że po farbach z 12% wodą ma nie zniszczone włosy, po trwałej, po prostowaniach chemicznych, kilku dekoloryzacjach.
Zależy co dla kogo oznacza określenie " zniszczyła". Dla niektórych oznacza całkowite spalenie, a dla innych lekkie przesuszenie.
Podejrzewam,że odziaływanie encanto jest podobne jak każdy ingerujący w strukturę włosa zabieg np. farbowanie, trwała itp.
To nie jest tak,że to zdrowa keratynka wnika we włos i go utwardza, odbudowuje , dzięki czemu włos staje się piękny i gładki.
Amoniaku też w farbach jest niewielka ilość, a jednak niszczy włosy. Podobnie z formaldehydem.

Ponadto wiele kosmetyków z opisu jest środkiem "całkowicie bezpiecznym", farby sprawiają,że włosy są "piękne i gładkie" i na dodatek "odbudowują włos" zwłaszcza na reklamach, a jak jest w rzeczywiśtości?
Nazwa "prostowanie keratynowe" to nic innego jak tani chwyt marketingowy, a ta keratyna co najwyżej ma za zadanie odbudowanie zniszczonego prostowaniem włosa, a nie jego wyprostowanie. Gdyby prostowała sama w sobie to wystarczyłoby zwykłą keratyne hydrolizowaną kupioną na mazidłach położyć i przelecieć prostownicą, czyż nie?
A po co się formaldehyd dodaje do lakierów? Nie dla ich utwardzenia?
Możesz mi odświeżyć pamięć i zacytować komu Encanto spaliło włosy ? bo wyżej padło takie określenie owszem, ale nie w stosunku do Encanto

Co do drugiego pogrubionego - czyli włosy kręcone to włosy zniszczone, a keratyna odbudowuje je i dlatego są proste

Cytat:
Napisane przez KoalaFromCambodia Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny, dołączam się do wątku i proszę o radę. Encanto zrobiłabym gdzieś na wiosnę - powiedzmy za dwa miesiące. Czy macie jakieś sugestie, rady, wskazówki, jak postępować obecnie z włosami, by dobrze je przygotować do zabiegu? - Jak dbać? Czego używać? Czy obciąć zniszczone końcówki teraz? Farbować?
Dodam, że moje włosy - niegdyś kręcone -po kilku latach prostowania zrobiły się falowane i sianowate.
Wszelkie sugestie mile widziane Chciałabym, żeby to Encanto zadziałało u mnie tak, jak u was
Polecam przeczytać pierwszą część wątku, tam są odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania
aja23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 11:59   #217
keti75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 5
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

A ja w czwartek robiłam Globalem. Hm..., po wyjściu od fryzjera były cudnie prościutkie, w sobotę umyłam je po raz pierwszy i .... jestem raczej rozczarowana. Niestety, ale to już nie ten efekt co w salonie Znowu musiałam sięgnąć po prostownicę, a w ulotce reklamowej jest czarne na białym: "koszmary z układaniem włosów to już przeszłość, zostaje całkowicie wyeliminowane kręcenie się włosów, nie potrzeba używać prostownicy" Nie zgadzam się z tym i nikomu nie polecam! koszt: 350zł+180zł kosmetyki a ja nadal walczę z prostownicą Jak myślicie, czy powinnam iść do tego salonu i złożyć reklamację??? Jestem strasznie zawiedziona...
keti75 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-06, 12:12   #218
perelka_np
Zadomowienie
 
Avatar perelka_np
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Czarnków City ;)
Wiadomości: 1 045
GG do perelka_np Send a message via Skype™ to perelka_np
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez keti75 Pokaż wiadomość
A ja w czwartek robiłam Globalem. Hm..., po wyjściu od fryzjera były cudnie prościutkie, w sobotę umyłam je po raz pierwszy i .... jestem raczej rozczarowana. Niestety, ale to już nie ten efekt co w salonie Znowu musiałam sięgnąć po prostownicę, a w ulotce reklamowej jest czarne na białym: "koszmary z układaniem włosów to już przeszłość, zostaje całkowicie wyeliminowane kręcenie się włosów, nie potrzeba używać prostownicy" Nie zgadzam się z tym i nikomu nie polecam! koszt: 350zł+180zł kosmetyki a ja nadal walczę z prostownicą Jak myślicie, czy powinnam iść do tego salonu i złożyć reklamację??? Jestem strasznie zawiedziona...
Na Twoim miejscu w ogóle bym się nie zastanawiała. Umyła bym włosy i poszła w nie wyprostowanych i niech naprawi to co sknociła albo niech odda pieniądze . 350zł na ulicy nie leży a skoro fryzjerka miała uprawnienia do wykonywania tego zabiegu tzn. że ukończyła odpowiedni kurs i powinna to robić dobrze a nie na ,,odczep się" A jak będzie miała jakieś obiekcje to pokaz jej ta ulotkę bo to co jest w niej napisane jest równoznaczne z gwarancja producenta i każdą źle wykonaną usługę masz prawo reklamować bez względu czy jest to murarz, malarz, kosmetyczka czy fryzjer
__________________

Moje maleństwo 3D

Wiktorek

Następna wizyta 19.10.2012



Edytowane przez perelka_np
Czas edycji: 2011-02-06 o 12:15
perelka_np jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 13:00   #219
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez aja23 Pokaż wiadomość
Możesz mi odświeżyć pamięć i zacytować komu Encanto spaliło włosy ? bo wyżej padło takie określenie owszem, ale nie w stosunku do Encanto

Co do drugiego pogrubionego - czyli włosy kręcone to włosy zniszczone, a keratyna odbudowuje je i dlatego są proste



Polecam przeczytać pierwszą część wątku, tam są odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania
A napisałam,że to encanto spaliło? Wątek nie dotyczy tylko encanto.
Gdzie napisałam,że włosy kręcone to włosy zniszczone i że keratyna odbudowuje je i stają się proste? Myśle dokładnie odwrotnie,że włosy przed prostowaniem są mniej zniszczone niż po. I po to się dodaje keratynę żeby nieco zniwelować skutki.
__________________
Klęska glodu w Rogu Afryki. Największa susza od 60 lat.
http://unicef.pl/images/stories/akcj...d_banner11.png
majreg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 13:02   #220
Niunia1982
Przyczajenie
 
Avatar Niunia1982
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 29
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Napisane przez caskada
smacznego i na zdrowie
a wlosy czasem nie odrastaja
dzieki caskado za wsparcie

Cessna84 zrobilam tak jak bylo w ulotce a odczekalam krocej niz bylo napisane, poszlam do fryzjerki i ona stwierdzila ze nie powinnam tego zabiegu robic na rozjasnione wlosy. Zrobila mi maseczke silnie regenerujaca, oprocz tego jakies ozonowanie no i podciela mi wlosy calkiem niezle wygladam heh z daleka to wyglada jak bym karbownica je zrobila a z tego co wiem karbownica jest ostatnio modna oprocz tego dostalam szampon z serii Biolage nawilzajacy, plus treatment odbudowujacy ktorym musze robic codziennie w domu

perelka_np ja robilam "hair straightener + silk protein" firmy KEUNE czyli firmy bardzo znanej nawet fryzjerka sie zdziwila ze tak to zadzialalo.

Wogole Dziewczyny Dziekuje Wam za mile poparcie Nie jestem tym wszystkim zestresowana bo jak by nie bylo to tylko wlosy a mi nawet wyszlo na dobre bo moj facet powiedzial ze teraz mi lepiej w tych wlosach niz wczesniej A ja sama twierdze ze byla mi potrzebna mala odmiana wygladu


Pozdrawiam
Milej Niedzielki
Niunia1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 16:37   #221
keti75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 5
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez perelka_np Pokaż wiadomość
Na Twoim miejscu w ogóle bym się nie zastanawiała. Umyła bym włosy i poszła w nie wyprostowanych i niech naprawi to co sknociła albo niech odda pieniądze . 350zł na ulicy nie leży a skoro fryzjerka miała uprawnienia do wykonywania tego zabiegu tzn. że ukończyła odpowiedni kurs i powinna to robić dobrze a nie na ,,odczep się" A jak będzie miała jakieś obiekcje to pokaz jej ta ulotkę bo to co jest w niej napisane jest równoznaczne z gwarancja producenta i każdą źle wykonaną usługę masz prawo reklamować bez względu czy jest to murarz, malarz, kosmetyczka czy fryzjer
Czy mogę złożyć taką reklamację jeśli nie mam paragonu za tą usługę?
keti75 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-06, 16:42   #222
gosiaczek332
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Wiadomości: 13
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

W piątek jestem umówiona w Legnicy na Global Keratin i niestety ciągle mam wątpliwości. Napiszcie proszę jak wyglądały wasze włosy po kilku tygodniach gdy keratyna zaczęła się wypłukiwać.
Czy były bardziej zniszczone niż przed zabiegiem?
Czy Global keratin też tak bardzo śmierdzi podczas zabiegu, że aż szczypie w oczy, czy jest do wytrzymania?
Proszę o odpowiedź, bowiem moje włosy sa w tak złej kondycji (rozjaśnianie, prostowanie), że albo Global albo ścięcie na bardzo krótko
gosiaczek332 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 17:02   #223
perelka_np
Zadomowienie
 
Avatar perelka_np
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Czarnków City ;)
Wiadomości: 1 045
GG do perelka_np Send a message via Skype™ to perelka_np
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez keti75 Pokaż wiadomość
Czy mogę złożyć taką reklamację jeśli nie mam paragonu za tą usługę?
Oczywiście że możesz skoro się umawiałaś na zabieg to fryzjerka powinna mieć to gdzieś odnotowane w notesie itp. a maja w salonie kasę fiskalną bo ja jeszcze się nie spotkałam z salonem w którym takowa by była?
__________________

Moje maleństwo 3D

Wiktorek

Następna wizyta 19.10.2012


perelka_np jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 20:08   #224
aga3304
Zadomowienie
 
Avatar aga3304
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 121
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Dziewczyny a ja mam problem
Mam bardzo gęste i grube włosy, wcześniej były "sianowate" i naturalnie dosyć mocno falowane. Wiedziałam, że po encanto nie moge spodziewać się jakieś super-prostych, ale mimo wszystko kupiłam 1/3 zestawu i postanowiłam spróbować [początek grudnia] Efekt był super, moje włosy były ślicznie wygładzone i miękkie. otoczenie bardzo zauważyło zmianę, nawet obca dziewczyna zapytała się czy może dotknąć moich włosów Myłam włosy szamponem babydream, używałam odżywek z keratyną, ale zauważyłam, ze włosy powracają do dawnego stanu i tu zaczął się problem. Kupiłam nowy zestaw, kolejny zabieg wykonałam kilka dni temu i prawie żadnego efektu Tak samo jak poprzednio pomagała mi mama, nie wiem co może być przyczyna.... zbyt szerokie pasma przy prostowaniu czy inny niuans... Mam jeszcze preparat, moje pytanie brzmi czy można już po takim czasie znów spróbować? i Czy moge liczyć na jakiś efekt? Nie wiem co robić, encanto mam, mamusie pod ręką chwilowo równiez, ale jesli kolejny zabieg nic mi nie da to szkoda się męczyć, bo mimo wszytko zapach jest dosyć uciążliwy... Co robić


Przepraszam za tak chaotyczną wiadomość
__________________



aga3304 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-06, 23:00   #225
pszczola2000
Rozeznanie
 
Avatar pszczola2000
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 833
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

wstrzasnełas butelki? i wszystko zgodnie z instrukcja robilas tak? Niby mowi sie ze co za duzo to nie zdrowo, moze jakis chochlik sie zakradł w zabieg i coś poszło nie tak, nie ma co atakowac włosów, poczekaj moze z 2 tyg i moze spróbuj, decyzja i tak bedzie nalezec do Ciebie, ale widziałaś swoje włosy po 1 zabiegu
__________________
Zapuszczamy i dbamy o włoski

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 07:42   #226
pscoua
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 206
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez gosiaczek332 Pokaż wiadomość
W piątek jestem umówiona w Legnicy na Global Keratin i niestety ciągle mam wątpliwości. Napiszcie proszę jak wyglądały wasze włosy po kilku tygodniach gdy keratyna zaczęła się wypłukiwać.
Czy były bardziej zniszczone niż przed zabiegiem?
Czy Global keratin też tak bardzo śmierdzi podczas zabiegu, że aż szczypie w oczy, czy jest do wytrzymania?
Proszę o odpowiedź, bowiem moje włosy sa w tak złej kondycji (rozjaśnianie, prostowanie), że albo Global albo ścięcie na bardzo krótko
mnie bardzo szczypały, musiałam siedziec z zamknietymi oczami do końca zabiegu. po pierwszym myciu bardzo mi się przetluszczały, po drugim juz nie, ale z kolei po trzecim myciu zaczely mi juz delikatnie falowac. w salonie w krakowie zaproponowali mi powtorzenie zabiegu, ale juz nie chcialam, bo za bardzo nie moglam sobie pozwolic na kolejne 4godziny u fryzjera.
pscoua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 09:35   #227
gosiaczek332
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Wiadomości: 13
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez pscoua Pokaż wiadomość
mnie bardzo szczypały, musiałam siedziec z zamknietymi oczami do końca zabiegu. po pierwszym myciu bardzo mi się przetluszczały, po drugim juz nie, ale z kolei po trzecim myciu zaczely mi juz delikatnie falowac. w salonie w krakowie zaproponowali mi powtorzenie zabiegu, ale juz nie chcialam, bo za bardzo nie moglam sobie pozwolic na kolejne 4godziny u fryzjera.
Pscoua dziękuje ci bardzo za odpowiedź
W sumie to moje włosy nie musza być proste jak druty po tym zabiegu, chciałbym żeby przestały się puszyć, bo to jest w nich najgorsze.
A po jakim czasie efekt keratyny zszedł całkiem z włosów (czyli wszystko wróciło po staremu)?
gosiaczek332 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 13:26   #228
marta0078
Raczkowanie
 
Avatar marta0078
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 114
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Zaglądam tutaj codziennie i widzę że nikomu nie chce się go czytać Miliony głupich pytań a przecież wszystko jest napisane w pierwszej części gdzie udzielało się mnóstwo doświadczonych dziewczyn. Ja też pisałam np. że pieczenie w gardle można łatwo zlikwidować żując miętową gumę albo jedząc mocno miętowego cukierka, pisałam też o odżywce Artiste która na moich włosach po jednym użyciu przywraca efekt jakbym dopiero co robiła keratynę mimo że upłynęło już kilka miesięcy. Dziewczyny rozmawiały o skutkach trzymania dłużej odżywki. Ja jakiś czas temu pisałam o moim eksperymencie: nałożyłam samą odżywkę z odrobiną treatmentu, wysuszyłam, wyprostowałam i zostawiłam na noc i do dzisiaj moje włosy są piękne, wydaje mi się że ładniejsze niż po całym zabiegu. Pisałam też jak ważne jest suszenie na szczotce, nie wiem jak to działa ale ja robię tak cały czas i mam proste włosy a moja kumpela zostawia do wyschnięcia i jej się krecą już miesiąc po zabiegu. To wszystko i jeszcze setki innych porad są w wątku wystarczy trochę chęci
__________________
"Zwierzęta są moimi przyjaciółmi, a ja nie zjadam swoich przyjaciół. "
George Bernard Shaw
marta0078 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 13:49   #229
garfieldek
Zakorzenienie
 
Avatar garfieldek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: puszka po Pepsi ;>
Wiadomości: 21 373
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

marta czytam juz troche ten watek, ale o twoim eksperymencie nie doczytalam zaciekawilo mnie to strasznie
mozesz go opisac szerzej, albo wrzucic post, w ktorym go opisujesz??
__________________
PM2014


Wymianka
garfieldek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-07, 14:15   #230
imago84
Wtajemniczenie
 
Avatar imago84
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 2 473
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez marta0078 Pokaż wiadomość
Zaglądam tutaj codziennie i widzę że nikomu nie chce się go czytać Miliony głupich pytań a przecież wszystko jest napisane w pierwszej części gdzie udzielało się mnóstwo doświadczonych dziewczyn. Ja też pisałam np. że pieczenie w gardle można łatwo zlikwidować żując miętową gumę albo jedząc mocno miętowego cukierka, pisałam też o odżywce Artiste która na moich włosach po jednym użyciu przywraca efekt jakbym dopiero co robiła keratynę mimo że upłynęło już kilka miesięcy. Dziewczyny rozmawiały o skutkach trzymania dłużej odżywki. Ja jakiś czas temu pisałam o moim eksperymencie: nałożyłam samą odżywkę z odrobiną treatmentu, wysuszyłam, wyprostowałam i zostawiłam na noc i do dzisiaj moje włosy są piękne, wydaje mi się że ładniejsze niż po całym zabiegu. Pisałam też jak ważne jest suszenie na szczotce, nie wiem jak to działa ale ja robię tak cały czas i mam proste włosy a moja kumpela zostawia do wyschnięcia i jej się krecą już miesiąc po zabiegu. To wszystko i jeszcze setki innych porad są w wątku wystarczy trochę chęci
właśnie zastanawiam nad wykorzystaniem tej odżywki poza zabiegiem
czy tak można ? jakie są ewentualne zagrożenia?
i jeszcze jedno zabieg robiłam w sierpniu, teraz butelki trzymam zamkniete w szafie... jaki jest termin przydatności bo mam jeszcze na 2 zabiegi a następny chce zrobić na wiosnę nie chcialabym robić przeterminowanymi produktami, bo mają ciężkie składniki

co do spalenia włosow - nie wierzę w to, musiałaś zrobić coś nie tak albo twoje włosy były w bardzo złej kondycji
__________________
tlumaczenia-nowysacz

Edytowane przez imago84
Czas edycji: 2011-02-07 o 14:17
imago84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 15:07   #231
CarmeLatte
Raczkowanie
 
Avatar CarmeLatte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 266
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez keti75 Pokaż wiadomość
A ja w czwartek robiłam Globalem. Hm..., po wyjściu od fryzjera były cudnie prościutkie, w sobotę umyłam je po raz pierwszy i .... jestem raczej rozczarowana. Niestety, ale to już nie ten efekt co w salonie Znowu musiałam sięgnąć po prostownicę, a w ulotce reklamowej jest czarne na białym: "koszmary z układaniem włosów to już przeszłość, zostaje całkowicie wyeliminowane kręcenie się włosów, nie potrzeba używać prostownicy" Nie zgadzam się z tym i nikomu nie polecam! koszt: 350zł+180zł kosmetyki a ja nadal walczę z prostownicą Jak myślicie, czy powinnam iść do tego salonu i złożyć reklamację??? Jestem strasznie zawiedziona...

Szkoda,że przed zabiegiem nie przeczytalas mojego posta na temat GK.. Ja polecam tylko i wyłącznie Encanto.
CarmeLatte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-07, 19:51   #232
dknika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 33
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez marta0078 Pokaż wiadomość
Zaglądam tutaj codziennie i widzę że nikomu nie chce się go czytać Miliony głupich pytań a przecież wszystko jest napisane w pierwszej części gdzie udzielało się mnóstwo doświadczonych dziewczyn. Ja też pisałam np. że pieczenie w gardle można łatwo zlikwidować żując miętową gumę albo jedząc mocno miętowego cukierka, pisałam też o odżywce Artiste która na moich włosach po jednym użyciu przywraca efekt jakbym dopiero co robiła keratynę mimo że upłynęło już kilka miesięcy. Dziewczyny rozmawiały o skutkach trzymania dłużej odżywki. Ja jakiś czas temu pisałam o moim eksperymencie: nałożyłam samą odżywkę z odrobiną treatmentu, wysuszyłam, wyprostowałam i zostawiłam na noc i do dzisiaj moje włosy są piękne, wydaje mi się że ładniejsze niż po całym zabiegu. Pisałam też jak ważne jest suszenie na szczotce, nie wiem jak to działa ale ja robię tak cały czas i mam proste włosy a moja kumpela zostawia do wyschnięcia i jej się krecą już miesiąc po zabiegu. To wszystko i jeszcze setki innych porad są w wątku wystarczy trochę chęci
mozesz napisac cala nazwe odzywki ?
dknika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 06:57   #233
pscoua
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 206
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez gosiaczek332 Pokaż wiadomość
Pscoua dziękuje ci bardzo za odpowiedź
W sumie to moje włosy nie musza być proste jak druty po tym zabiegu, chciałbym żeby przestały się puszyć, bo to jest w nich najgorsze.
A po jakim czasie efekt keratyny zszedł całkiem z włosów (czyli wszystko wróciło po staremu)?
juz po 3 myciu zaczely mi sie wlosy falowac i z kazdym kolejnym myciem znajdowalam kolejne pasma pofalowane, po 3tygodniach zafarbowalam wlosy na blond i wlosy stracily cala miekkosc ( choc rzekomo farbowanie po odczekaniu 2tygodni nie mialo wplywac na zabieg ) i fale powrocily.

---------- Dopisano o 06:57 ---------- Poprzedni post napisano o 06:50 ----------

Cytat:
Napisane przez CarmeLatte Pokaż wiadomość
Szkoda,że przed zabiegiem nie przeczytalas mojego posta na temat GK.. Ja polecam tylko i wyłącznie Encanto.
ja z kolei polecam regeneracje QOD, minely prawie 2 miesiace a ja mam super wlosy 4minuty suszenia suszarka i wygladam jakbym wyszla od fryzjera
pscoua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 09:34   #234
pszczola2000
Rozeznanie
 
Avatar pszczola2000
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 833
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez pscoua Pokaż wiadomość
ja z kolei polecam regeneracje QOD, minely prawie 2 miesiace a ja mam super wlosy 4minuty suszenia suszarka i wygladam jakbym wyszla od fryzjera

a możesz wrzucic foto którego konkretnie QOD uzywałas? na ebay jest kilka, jakis biały jakiś gold. Tak samo przebiega zabieg jak encanto?
__________________
Zapuszczamy i dbamy o włoski

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 09:37   #235
mon9
Zakorzenienie
 
Avatar mon9
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 795
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez pscoua Pokaż wiadomość
juz po 3 myciu zaczely mi sie wlosy falowac i z kazdym kolejnym myciem znajdowalam kolejne pasma pofalowane, po 3tygodniach zafarbowalam wlosy na blond i wlosy stracily cala miekkosc ( choc rzekomo farbowanie po odczekaniu 2tygodni nie mialo wplywac na zabieg ) i fale powrocily.

---------- Dopisano o 06:57 ---------- Poprzedni post napisano o 06:50 ----------



ja z kolei polecam regeneracje QOD, minely prawie 2 miesiace a ja mam super wlosy 4minuty suszenia suszarka i wygladam jakbym wyszla od fryzjera
a co to jest to QOD...?
mon9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 11:47   #236
pszczola2000
Rozeznanie
 
Avatar pszczola2000
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 833
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

http://gruper.pl/x.php/1,1739/Studio...-Warszawa.html
__________________
Zapuszczamy i dbamy o włoski

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 11:58   #237
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez pszczola2000 Pokaż wiadomość
jesli chodzi o Joico to sie oplaca
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 12:13   #238
pszczola2000
Rozeznanie
 
Avatar pszczola2000
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 833
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

mówisz? robiłaś kiedyś?
__________________
Zapuszczamy i dbamy o włoski

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 12:19   #239
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez pszczola2000 Pokaż wiadomość
mówisz? robiłaś kiedyś?
Tak, fajny efekt, wlosy blyszczace, gladkie, sypkie. Oczywiscie w celu wiekszej rekonstrukcji powinno sie pojsc kilka razy, ja bylam tylko dwa, mialam isc z 5, ale jakos tak wyszlo na all można kupić zestaw mini produktów za ok 120zl, albo wieksze butle (te ktore maja w salonie) za ponad 600zl
ale ogolnie polecam, ja placilam u siebie za wlosy dlugie 60zl- tylko ze to normalna cena
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 22:19   #240
dolly87
Raczkowanie
 
Avatar dolly87
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 414
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

sub.
dolly87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:19.