Kosmetyki mineralne LilyLolo - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-08-23, 07:25   #2221
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

zalezy od odcienia, maja matowe i blyszczace roze. Ja mam tego pecha, ze odcien ktory bym chciala niestety blyszcza sie jak ...
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-23, 21:13   #2222
Joasia Be
Rozeznanie
 
Avatar Joasia Be
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Róże LL są mocno napigmentowane. Miałam Juicy Peach, Goddess, Cherry Blossom - piękny, wielowymiarowy, trochę ciepły i trochę chłodny.
Co do podkładów - nie są może moimi ulubionymi, bo potrzebuję trochę mocniejszego krycia, ale to naprawdę klasyk gatunku i nie porównywałabym go do Annabelle, Neauty czy innych temu podobnych nowych minerałków. LL jest bardzo lekkim podkładem, o minimalnym składzie, świetny na lato, łatwy w obsłudze, niewidoczny na twarzy, trwały, nic się nie waży, ciastoli. Krycie ma przyzwoite, choć nie ekstremalne - od tego są bardziej kremowe formuły. No i mnie się nie pyli. Muszę tylko trafić w inny odcień - używałam dotąd Popcornu, ale w ramach odżółcania się chciałabym coś bardziej neutralnego. Na pewno jednak nie zrezygnuję z LL, bo są dni, kiedy moja cera jest spokojna i wtedy LL wygląda pięknie (w pozostałe dni Lauress i Pixie).
Dodam jeszcze, że poza 6 letnim doświadczeniem minerałowym ze "starymi" firmami sporo testowałam "nowych" minerałów i LL naprawdę wypada na ich tle dobrze.
__________________
Wymiana mineralna - naturalna https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post28276464

Edytowane przez Joasia Be
Czas edycji: 2015-08-23 o 21:25
Joasia Be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-25, 14:12   #2223
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Kupilam na stronie costasy.pl miedzy innymi podklad, ale pudelko jest zapelnione do polowy - tak jest zawsze? Czy powinnam pisać do sklepu?

Mialam kiedys (w 2011 roku ) podklad od LL, ale jeszcze w starym opakowaniu i jego tam było dużo więcej - z tym, że tym się nie sugeruję, bo zmieniono opakowanie.
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-25, 14:17   #2224
Cyganieszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 5
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Jak dojdzie moje zamówienie z lilylolo.co.uk to zrobię zdjęcie /zważę i będzie można porównać.
Cyganieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-25, 14:21   #2225
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Kupilam na stronie costasy.pl miedzy innymi podklad, ale pudelko jest zapelnione do polowy - tak jest zawsze? Czy powinnam pisać do sklepu?

Mialam kiedys (w 2011 roku ) podklad od LL, ale jeszcze w starym opakowaniu i jego tam było dużo więcej - z tym, że tym się nie sugeruję, bo zmieniono opakowanie.
Niedawno ktoś tu pytał jak to jest z pojemnością bo dostał właśnie pół słoiczka, ale nie wiem jak to się skończyło. Ja zawsze miałam pełniutki słoik, ale nowego opakowania jeszcze nie miałam okazji kupić bo starego miałam zapasik (i nadal mam ).
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-25, 14:24   #2226
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez razdwapiec Pokaż wiadomość
Niedawno ktoś tu pytał jak to jest z pojemnością bo dostał właśnie pół słoiczka, ale nie wiem jak to się skończyło. Ja zawsze miałam pełniutki słoik, ale nowego opakowania jeszcze nie miałam okazji kupić bo starego miałam zapasik (i nadal mam ).
z tego co pamiętam (i widziałam po swatchach w internecie czy filmikach na youtubie) to LL mają bardzo duże opakowania w których połowę zajmuje produkt. nie wiem w sumie po co, czy żeby minerały się nie gniotły (hehehhehe) czy może chodzi o to, że to wieko jest duże i lepiej się na nim pracuje, kiedy wysypiemy tam minerały...
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-25, 14:35   #2227
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez razdwapiec Pokaż wiadomość
Niedawno ktoś tu pytał jak to jest z pojemnością bo dostał właśnie pół słoiczka, ale nie wiem jak to się skończyło. Ja zawsze miałam pełniutki słoik, ale nowego opakowania jeszcze nie miałam okazji kupić bo starego miałam zapasik (i nadal mam ).
Wlasnie, wiem, czytalam parę stron wstecz, ale historia zostala ucieta bez zakonczenia
W sumie napisze miłego maila, nic mi nie szkodzi, a w koncu rozwieją watpliwosci.

@Cyganieszka: o, to, czekam na relację i ew. zdjęcie jak to powinno być
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-25, 14:50   #2228
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
z tego co pamiętam (i widziałam po swatchach w internecie czy filmikach na youtubie) to LL mają bardzo duże opakowania w których połowę zajmuje produkt. nie wiem w sumie po co, czy żeby minerały się nie gniotły (hehehhehe) czy może chodzi o to, że to wieko jest duże i lepiej się na nim pracuje, kiedy wysypiemy tam minerały...
To to nowe opakowanie jest jeszcze większe? O mamuniu, toż to jakiś słój a nie słoiczek musi być.

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Wlasnie, wiem, czytalam parę stron wstecz, ale historia zostala ucieta bez zakonczenia
W sumie napisze miłego maila, nic mi nie szkodzi, a w koncu rozwieją watpliwosci.
Dobry pomysł - napisz. Sama się chętnie dowiem bo gdzieś za pół roku będę musiała zapasik uzupełnić i żebym się nie zdziwiła.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-25, 15:00   #2229
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez razdwapiec Pokaż wiadomość
To to nowe opakowanie jest jeszcze większe? O mamuniu, toż to jakiś słój a nie słoiczek musi być.


Dobry pomysł - napisz. Sama się chętnie dowiem bo gdzieś za pół roku będę musiała zapasik uzupełnić i żebym się nie zdziwiła.

kurcze, nie wiem jakie są nie miałam LL a jedyne co to widzę po internecie i wydają mi się dużo większe niż annabelle czy amilie
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-25, 15:13   #2230
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Kupilam na stronie costasy.pl miedzy innymi podklad, ale pudelko jest zapelnione do polowy - tak jest zawsze? Czy powinnam pisać do sklepu?

Mialam kiedys (w 2011 roku ) podklad od LL, ale jeszcze w starym opakowaniu i jego tam było dużo więcej - z tym, że tym się nie sugeruję, bo zmieniono opakowanie.
Ja dostalam zestaw na prezent i podkladu bylo pol pudelka, co mnie zaniepokoilo. Ale to byl prezent, wiec niezręcznie bylo mi sie dopytywac.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-25, 15:25   #2231
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez razdwapiec Pokaż wiadomość
To to nowe opakowanie jest jeszcze większe? O mamuniu, toż to jakiś słój a nie słoiczek musi być.
ma pudelko po starym pudrze matujacym, ktory byl tak samo duzy jak pudelko starego podkladu i mam obecnie nowy podklad i opakowania sa tak samo duze.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-25, 15:27   #2232
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
kurcze, nie wiem jakie są nie miałam LL a jedyne co to widzę po internecie i wydają mi się dużo większe niż annabelle czy amilie
Są większe od Amilie, bo podkładu jest więcej. LL ma 10 g a Amilie (jeszcze moje stare opakowanie, teraz są nowe) ma 5 g. Annabelle nie miałam to niestety nie wiem.

Sama teraz jestem ciekawa jak to z tymi słoiczkami jest. Moje stare opakowania podkładów (a miałam ich już 5) były zawsze pełniutkie... Aż się boję zamawiać żebym jakiegoś wybrakowańca nie dostała.

---------- Dopisano o 16:27 ---------- Poprzedni post napisano o 16:26 ----------

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
ma pudelko po starym pudrze matujacym, ktory byl tak samo duzy jak pudelko starego podkladu i mam obecnie nowy podklad i opakowania sa tak samo duze.
O dziękuję Ci!
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-25, 16:10   #2233
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez razdwapiec Pokaż wiadomość
Są większe od Amilie, bo podkładu jest więcej. LL ma 10 g a Amilie (jeszcze moje stare opakowanie, teraz są nowe) ma 5 g. Annabelle nie miałam to niestety nie wiem.

Sama teraz jestem ciekawa jak to z tymi słoiczkami jest. Moje stare opakowania podkładów (a miałam ich już 5) były zawsze pełniutkie... Aż się boję zamawiać żebym jakiegoś wybrakowańca nie dostała.

---------- Dopisano o 16:27 ---------- Poprzedni post napisano o 16:26 ----------


O dziękuję Ci!
amilie big ma 7g, a annabelle mam w wersji m.in 10g i i tak są mniejsze
z resztą robiłam w innym wątku porównanie kilku minerałów i ich opakowań - niektóre 4g wyglądały jak 10gramowe z innych marek - wszystko zależy od składów.
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-25, 20:34   #2234
Joasia Be
Rozeznanie
 
Avatar Joasia Be
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Ja też niedawno kupowałam podkład LL, użyłam go 3 czy 4 razy i faktycznie jest go dokładnie pół w pudełku. A pudło jest największe z posiadanych przeze mnie (szerokość jak w EDM tyle że dwa razy wyższe albo i więcej).
__________________
Wymiana mineralna - naturalna https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post28276464
Joasia Be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-25, 22:45   #2235
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
ma pudelko po starym pudrze matujacym, ktory byl tak samo duzy jak pudelko starego podkladu i mam obecnie nowy podklad i opakowania sa tak samo duze.
Dokladnie tak. Ja tez mam opakowanie po starym podkladzie i mam teraz te nowe i wielkoscia sa dokladnie takie same. Nawet widze, ze te wezsze opakowania w srodku sa podobnej wielkosci. A przyznam, ze nie pamietam bym miala podklad do polowy opakowania, bo znajac mnie na pewno zwrocilabym na to uwage. To teraz mam polowe opakowania po ok. roku uzytkowania, a nieletnia pora (czyli przez wiesza czesc roku) sporo siegam po LL. Z tego co pamietam, podklad LL na pewno nie byl caly wypelniony po brzegi, byl lekki przeswit, ale na pewno nie do polowy opakowania
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-26, 13:17   #2236
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Napisalam maila i czekam. Poki co nie ruszam tego podkladu, chociaz strasznie mnie korci
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-26, 13:48   #2237
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Daj znac, co odpisza.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-27, 13:44   #2238
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cyganieszka, dostalas juz swoja przesylke?

Oto odpowiedz, jaka dostalam od costasy:
Cytat:
Witam serdecznie,

W nawiązaniu do Pani wiadomości chcielibyśmy zapewnić, że mimo tego, że objętości poszczególnych produktów mogą się między sobą różnić, ich rzeczywista waga jest zgodna z tą deklarowaną przez producenta na opakowaniu. Tym samym Lily Lolo daje absolutną gwarancję, że faktyczna waga podkładów jest zawsze taka sama lub odrobinę większa niż podane na pudełku 10g.


Chcielibyśmy także poinformować, że Pani uwagi zostały przekazane bezpośrednio do producenta.


W razie dalszych pytań, zachęcamy do kontaktu.

Pozdrawiam serdecznie
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-27, 13:46   #2239
Cyganieszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 5
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Jeszcze nie. Nawet do nich napisałam bo coś długo to idzie. Napisali, że sprawdzą i jak do 1.09 nie dojdzie to jeszcze raz mi wyślą...
Cyganieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-27, 14:47   #2240
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Dziewczyny warto poszukac zdjec podkladu na blogach jeszcze w starych opakownaiach. Mi sie udalo trafic na post z 2011 r. Zdjecie jest chyba robione z gory albo z boku , ciezko mi to okreslic. Ale i tak chyba widac ze pudeko z podkladem jest prawie cale wypelnione, eydnie w gornej czesci sa luzy. Choc jezeli jest robione z gory to ciezej bedzie to okreslic, ale i tak widac, ze w dolnej czesci jest wypelnione po brzegi, bo podklad troche przelatuje przez dziurki. Natomiast w gornej czesci jest luzniej, ale wapie by uzbieralo sie z tego luzu az polowa opakowania.

http://www.florencebeauty.pl/2011/06...lny-lily-lolo/

http://www.allthatslap.com/2013/08/r...adow/dsc_0215/
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843

Edytowane przez pseudofeministka
Czas edycji: 2015-08-27 o 14:49
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-27, 14:58   #2241
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Ale stare opakowania, choc na pierwszy rzut oka wydaja sie takie same, jak nowe, mogly jednak byc inne, mniejsze w srodku.
Kurcze, mysle czy jeszcze prosto do LL nie napisac. Nie to, ze nie ufam costasy czy nie wierzę w ich odpowiedź i wszędzie szukam spisku, tylko nooo lubię mieć 100% pewności
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-27, 15:00   #2242
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Dziewczyny warto poszukac zdjec podkladu na blogach jeszcze w starych opakownaiach. Mi sie udalo trafic na post z 2011 r. Zdjecie jest chyba robione z gory albo z boku , ciezko mi to okreslic. Ale i tak chyba widac ze pudeko z podkladem jest prawie cale wypelnione, eydnie w gornej czesci sa luzy. Choc jezeli jest robione z gory to ciezej bedzie to okreslic, ale i tak widac, ze w dolnej czesci jest wypelnione po brzegi, bo podklad troche przelatuje przez dziurki. Natomiast w gornej czesci jest luzniej, ale wapie by uzbieralo sie z tego luzu az polowa opakowania.

http://www.florencebeauty.pl/2011/06...lny-lily-lolo/

http://www.allthatslap.com/2013/08/r...adow/dsc_0215/
Moje stare słoiczki były dokładnie tak wypełnione jak te z drugiego linka. A teraz poważnie trochę się boję zamawiać żebym nie dostała pustego w połowie...
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-27, 15:17   #2243
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Moze mam jakas paranoje i powinnam przestac drazyc temat, no ale same zobaczcie...

Nie chce wyjsc na polaczka-cebulaczka, bo tu nie chodzi o to, ze placac 61,90 za podklad wymagam niewiadomo czego - kupujac produkt za 5 zł, a dostajac jego polowe w opakowaniu tez bym sie zastanawiala CZEMU (choc pewnie nigdzie bym w tej sprawie nie pisała )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20150827_001.jpg (37,7 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_20150827_006.jpg (46,4 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_20150827_008.jpg (59,7 KB, 22 załadowań)
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-27, 15:37   #2244
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Moze mam jakas paranoje i powinnam przestac drazyc temat, no ale same zobaczcie...

Nie chce wyjsc na polaczka-cebulaczka, bo tu nie chodzi o to, ze placac 61,90 za podklad wymagam niewiadomo czego - kupujac produkt za 5 zł, a dostajac jego polowe w opakowaniu tez bym sie zastanawiala CZEMU (choc pewnie nigdzie bym w tej sprawie nie pisała )
ja to się nie znam jak tam LL ma w zwyczaju, ale to co masz na zdjęciach to chyba raczej już z ubytkiem był prezent. Zwykle jak są nie pełne opakowania, to proszek zajmuje 3/4, ale nigdy mniej niż połowę, bo to szkoda miejsca...

edit: z drugiej strony - ty masz tam wciąż nieodplombowane opakowanie, a ciężko tę "taśmę" z sitka przekleić tak, żeby ktoś się później nie kapnął. dziwne. aż pokusiła bym się o wysypanie proszku na wagę i zważenie czy jest tego tyle ile producent obiecuje
__________________
www.puckowa.blogspot.com

Edytowane przez margitea
Czas edycji: 2015-08-27 o 15:39
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-27, 15:56   #2245
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Po co odklejac naklejke z sitka, jak mozna cale sitko wyciagnac ...

edit. poszlam obejrzec moj podklad( nowe opakowanie, jak to wygladalo w starym to nie pamietam). mam mniej niz polowe, podklad uzywany od zimy z przerwami i smiem twierdzic, ze to co go uzywam, to chyba tez nie byl napelniony po brzegi. Kupilam na ecco-verde.de

Edytowane przez 201608040942
Czas edycji: 2015-08-27 o 15:58
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-27, 16:03   #2246
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Po co odklejac naklejke z sitka, jak mozna cale sitko wyciagnac ...
faktycznie nie myślę dzisiaj, za gorąco
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-27, 16:15   #2247
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Moze mam jakas paranoje i powinnam przestac drazyc temat, no ale same zobaczcie...

Nie chce wyjsc na polaczka-cebulaczka, bo tu nie chodzi o to, ze placac 61,90 za podklad wymagam niewiadomo czego - kupujac produkt za 5 zł, a dostajac jego polowe w opakowaniu tez bym sie zastanawiala CZEMU (choc pewnie nigdzie bym w tej sprawie nie pisała )
Wczesniej w watku jest zdjecie podkladu, ktory dostalam. I tez bylo go tylko pol. Chyba jedyna miarodajna metoda sprawdzenia jest zwazenie produktu, bo na opakowaniu jest gramatura, a nie pojemność .
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-27, 16:33   #2248
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Myslicie, ze taka zwykla elektroniczna waga kuchenna to wyłapie? W koncu to tylko 10g...

Ja sama jej nie mam, ale jade jutro do rodzicow na weekend i moglabym wziac podklad do zwazenia.
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-27, 16:45   #2249
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Ale stare opakowania, choc na pierwszy rzut oka wydaja sie takie same, jak nowe, mogly jednak byc inne, mniejsze w srodku.
Kurcze, mysle czy jeszcze prosto do LL nie napisac. Nie to, ze nie ufam costasy czy nie wierzę w ich odpowiedź i wszędzie szukam spisku, tylko nooo lubię mieć 100% pewności
Sluchaj ja mam stare i nowe opakowanie podkladu LL Przed chwila po raz kolejny je porownalam, nawet zmierzylam linijka glebokosc plastikowego sitka i dla mnie te opakowania sa DOKLADNIE takie same.

Albo Dziewczyny jak chcecie to zmierzcie linijkami te opakowania jak mniej wiecej wypadaja Przede wszystkim glebokos sitka, bo np. wy mozecie miec opakowania gdzie beda mniej glebokie niz moje i wtedy rzeczywiscie podklad moze byc luzniejszy.

---------- Dopisano o 17:45 ---------- Poprzedni post napisano o 17:40 ----------

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość

edit: z drugiej strony - ty masz tam wciąż nieodplombowane opakowanie, a ciężko tę "taśmę" z sitka przekleić tak, żeby ktoś się później nie kapnął. dziwne. aż pokusiła bym się o wysypanie proszku na wagę i zważenie czy jest tego tyle ile producent obiecuje
Mozna sciagnac sitko Poza ym dystrybutorzy sami moga nasypywac do opakowan poszczegolne podklady, a nie sam producent. Takze wiesz...
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843

Edytowane przez pseudofeministka
Czas edycji: 2015-08-27 o 16:42
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-27, 16:48   #2250
reniferrudolf
Zadomowienie
 
Avatar reniferrudolf
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 144
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Moze mam jakas paranoje i powinnam przestac drazyc temat, no ale same zobaczcie...

Nie chce wyjsc na polaczka-cebulaczka, bo tu nie chodzi o to, ze placac 61,90 za podklad wymagam niewiadomo czego - kupujac produkt za 5 zł, a dostajac jego polowe w opakowaniu tez bym sie zastanawiala CZEMU (choc pewnie nigdzie bym w tej sprawie nie pisała )
W moim jest tyle samo, a mam go z wymianki (napisane bylo ze zuzycie niewielkie)
reniferrudolf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-17 17:25:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:17.